1 | NOGIEĆ Przemysław | M | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | Narama | Novi Narama |
2 | NOGIEĆ Maja | K | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | Narama | Novi Narama |
3 | GADZINA Lena | K | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | Narama | brak |
4 | GADZINA Mikołaj | M | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | Narama | brak |
5 | CHMIEL Alicja | K | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | Kozierów | Szkoła Podstawowa w Naramie |
6 | KRAWCZYK Wiktoria | K | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | Zalesie | brak |
7 | KRAWCZYK Julia | K | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | Zalesie | brak |
8 | KRAWCZYK Barbara | K | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | Zalesie | brak |
9 | KUCHARCZYK Klaudia | K | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | Bibice | brak |
10 | CHAMIELEC Patryk | M | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | Kozierów | brak |
11 | MARCHAŃSKI Michał | M | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | Władysław | brak |
12 | MARCHAŃSKA Wiktoria | K | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | Władysław | brak |
13 | CZACHOR Hanna | K | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | Kraków | brak |
14 | LASKIEWICZ Adam | M | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | Wola Więcławska | brak |
15 | NIELEPIEC Malwina | K | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | Narama | Iwanowicka Akademia Futblu |
16 | GUMULA Wiktoria | K | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | Narama | brak |
17 | KURBIEL Patryk | M | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | Iwanowice | KURBIELE |
18 | KIEŁTYKA Hubert | M | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | Miłocice | brak |
19 | CHMIEL Błażej | M | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | Przestańsko | brak |
20 | CHMIEL Klara | K | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | Przestańsko | brak |
21 | MUCHA Jakub | M | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | Skawina | brak |
22 | MUCHA Magdalena | K | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | Skawina | brak |
23 | PIEKARA Filip | M | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | Zalesie | Rodzinka.pl |
24 | STEBLECKI Filip | M | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | Słomniki | brak |
25 | ŁUCZAK Wojciech | M | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | Słomniki | brak |
26 | KLUZEK Karolina | K | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | NARAMA | brak |
27 | KLUZEK Wiktoria | K | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | NARAMA | brak |
28 | BZDELA Milena | K | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | Przestańsko | brak |
29 | KOŁACZ Szymon | M | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | Domiarki | brak |
30 | WYWIAŁ Gabriela | K | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | Narama | Szkoła Podstawowa w Naramie |
31 | WYWIAŁ Kacper | M | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | Narama | Przedszkole w Damicach |
32 | OBRZUD Weronika | K | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | Stogniowice | brak |
33 | GAWĘDA Franciszek | M | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | Stogniowice 14 | brak |
34 | GAWĘDA Anna | K | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | Stogniowice 14 | brak |
35 | GAWĘDA Grażyna | K | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | Stogniowice 14 | brak |
36 | OSIKOWSKI Nikodem | M | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | Kraków | OsikTeam |
37 | ŁUDZIK Gabriela | K | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | Narama | Szkoła Podstawowa w Naramie |
38 | TARASEK Jakub | M | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | Kraków | brak |
39 | PAZDAŃSKA Gabriela | K | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | Kraków | brak |
40 | PAZDAŃSKI Daniel | M | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | Kraków | brak |
41 | BAŁUT Szymon | M | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | Kozierów | brak |
42 | PROSZOWSKI Oskar | M | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | Iwanowice Dworskie | Szkoła Podstawowa Poskwitów |
43 | CHMIEL Hubert | M | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | NARAMA | Szkoła Podstawowa w Naramie |
44 | NOGIEĆ Emilia | K | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | Narama | brak |
45 | NOGIEĆ Milena | K | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | Narama | brak |
46 | GICALA Ida | K | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | Jodłówka | brak |
47 | KLUZEK Adam | M | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | Narama | brak |
48 | CIARANEK Patrycja | K | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | Iwanowice | brak |
49 | CIEŚLIK Weronika | K | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | Narama | Szkoła Podstawowa w Naramie |
50 | GÓRSKA Pola | K | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | RZEPLIN | Publiczna szkoła podstawowa w Naramie |
51 | GUMULA Barbara | K | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | Maszków | brak |
52 | CHOJECKA Natalia | K | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | Żerkowice | brak |
53 | GĄDEK Michał | M | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | władysław | brak |
54 | SKOWRON Sławomir | M | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | Kraków | brak |
55 | BOGACZ Oskar | M | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | Narama | Iwanowicka Akademia Futblu |
56 | KLIMEK Julia | K | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | Kozierow | Publiczna Szkoła Podstawowa w Naramie |
57 | MATUSZEWSKI Filip | M | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | Narama | Publiczna Szkoła Podstawowa w Naramie |
58 | MATUSZEWSKI Krystian | M | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | Narama | Publiczna Szkoła Podstawowa w Naramie |
59 | LESZCZYNSKI Paweł | M | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | Narama | brak |
60 | OLEJARKA Stanisław | M | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | Narama | Szkoła Podstawowa w Naramie |
61 | MECH Amelia | K | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | Narama | Publiczna szkoła podstawowa w Naramie |
62 | NUREK Marlenka | K | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | Szczodrkowice | Szkoła Podstawowa w Naramie |
63 | SKOWRON Sławomir | M | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | KRAKÓW | brak |
64 | SZOPA Paweł | M | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | Kraków | brak |
65 | JAMKA Aleksander | M | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | Narama | Szkoła Podstawowa w Naramie |
66 | BARTUŚ Julian | M | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | Michałowice | Be happy |
67 | MARZEC Ewa | K | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | Narama | Publiczna Szkoła Podstawowa w Naramie |
68 | BEREŹNICKA Maja | K | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | Cholerzyn | brak |
69 | SIUDA Tomasz | M | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | Krasieniec Stary | brak |
70 | WYWIAŁ Katarzyna | K | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | Narama | brak |
71 | PALIŚ Szymon | M | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | Krakow | brak |
72 | SKIBSKA Klara | K | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | Narama | Szkoła Podstawowa w Naramie |
73 | SKIBSKI Jacek | M | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | Narama | brak |
74 | GADZINA Maja | K | „dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 m | Narama | brak |
75 | FABIAŃSKA Klaudia | K | „dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 m | Michałowice | brak |
76 | BRZOZOWSKA Emilka | K | „dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 m | Sieciechowice | brak |
77 | CHMIEL Aleksandra | K | „dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 m | Kozierów | Szkoła Podstawowa w Naramie |
78 | NIELEPIEC Radek | M | „dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 m | Narama | brak |
79 | LASKIEWICZ Oliwia | K | „dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 m | Wola Więcławska | brak |
80 | SIEŃKO Michał | M | „dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 m | Damice | brak |
81 | SIEŃKO Aleksandra | K | „dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 m | Damice | brak |
82 | KMITA Anna | K | „dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 m | Narama | brak |
83 | KŁUSEK Gabriela | K | „dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 m | Narama | Szkoła Podstawowa w Naramie |
84 | SKIBSKA Ida | K | „dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 m | Narama | Szkoła Podstawowa w Naramie |
85 | CHMIEL Franciszek | M | „dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 m | Przestańsko | brak |
86 | OGAR Kacper | M | „dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 m | Narama | Orzeł Iwanowice |
87 | KOŁACZ Wiktor | M | „dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 m | Domiarki | brak |
88 | KUROWSKA Anna | K | „dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 m | Narama | brak |
89 | OBRZUD Zuzanna | K | „dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 m | Stogniowice 1 | brak |
90 | GAWĘDA Barbara | K | „dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 m | Stogniowice 14 | brak |
91 | SZCZEPANIUK Marcela | K | „dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 m | Szczodrkowice | brak |
92 | DRYNIAK Natalia | K | „dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 m | Narama | Szkoła Podstawowa w Naramie |
93 | CZECH Amelia | K | „dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 m | Narama | Szkoła Podstawowa w Naramie |
94 | ZIĘBIEC Wiktoria | K | „dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 m | Narama | Szkoła Podstawowa w Naramie |
95 | KUŚ Weronika | K | „dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 m | Szczodrkowice | Szkoła Podstawowa w Naramie |
96 | BROWARNIK Dawid | M | „dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 m | Sułkowice | Szkoła Podstawowa w Naramie |
97 | SZOT Otylia | K | „dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 m | Gnojnik | brak |
98 | DUDEK Magdalena | K | „dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 m | Narama | Szkoła Podstawowa w Naramie |
99 | KMITA Katarzyna | K | „dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 m | Krasieniec | brak |
100 | CHMIEL Patrycja | K | „dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 m | NARAMA | Szkoła Podstawowa w Naramie |
101 | GICALA Jakub | M | „dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 m | Jodłówka | Okocimski Brzesko |
102 | KLUZEK Jakub | M | „dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 m | Narama | brak |
103 | CIARANEK Klaudia | K | „dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 m | Iwanowice | brak |
104 | CIEŚLIK Hanna | K | „dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 m | Narama | Szkoła Podstawowa w Naramie |
105 | KOWALCZYK Zuzanna | K | „dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 m | Narama | Szkoła Podstawowa w Naramie |
106 | ROGALA Łukasz | M | „dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 m | Szczodrkowice | Publiczna szkoła podstawowa w Naramie |
107 | OPALSKI Wiktor | M | „dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 m | Rzeplin | brak |
108 | STOLARSKA Aleksandra | K | „dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 m | Narama | Szkoła Podstawowa w Naramie |
109 | BARTUŚ Adam | M | „dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 m | Michałowice | Publiczna Szkoła Podstawowa w Naramie |
110 | CHOJECKI Dawid | M | „dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 m | Żerkowice | brak |
111 | TRELA Natalia | K | „dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 m | Narama | brak |
112 | CHMIEL Natalia | K | „dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 m | Narama | Publiczna szkoła podstawowa w Naramie |
113 | TUREK Milena | K | „dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 m | Narama | brak |
114 | JAMRO Michał | M | „dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 m | POSKWITÓW | brak |
115 | CYGANEK Karolina | K | „dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 m | Narama | Publiczna szkoła podstawowa w Naramie |
116 | KLIMEK Mateusz | M | „dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 m | Kozierow | Publiczna Szkoła Podstawowa w Naramie |
117 | CEREK Gabriela | K | „dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 m | Miłocice | brak |
118 | CICHY Bartłomiej | M | „dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 m | Miłocice | brak |
119 | POBĘDZA Krzysztof | M | „dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 m | MASZKÓW | SZKOŁA PODSTAWOWA WIDOMA |
120 | SZCZEPARA Małgorzata | K | „dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 m | Narama | brak |
121 | BANIAK Olga | K | „dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 m | Zerwana | G.O.A.T. Team Michałowice |
122 | BANIAK Amelia | K | „dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 m | Zerwana | G.O.A.T. Team Michałowice |
123 | KOSZYKA Szymon | M | „dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 m | Zerwana | Iwanowicka Akademia Futblu |
124 | FIMA Krystian | M | „dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 m | Widoma | brak |
125 | GIERAS Kinga | K | „dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 m | Widoma | brak |
126 | ZĘBALA Klaudia | K | „dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 m | Krasieniec Zakupny | brak |
127 | NUREK Amelia | K | „dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 m | Szczodrkowice | Szkoła Podstawowa w Naramie |
128 | KOLAWA Sebastian | M | „dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 m | Poskwitów | Szkoła Podstawowa Poskwitów |
129 | PRZECHERKA Daniel | M | „dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 m | Miłocice | brak |
130 | JASIÓWKA Martyna | K | „dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 m | Iwanowice Dworskie | Szkoła Podstawowa Poskwitów |
131 | TOMCZYK Arkadiusz | M | „dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 m | Narama | Szkoła Podstawowa Poskwitów |
132 | TOMCZYK Maksymilian | M | „dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 m | Narama | Szkoła Podstawowa Poskwitów |
133 | KALETA Przemek | M | „dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 m | Szczodrkowice | brak |
134 | KUCALA Damian | M | „dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 m | Przestańsko | Szkoła Podstawowa Poskwitów |
135 | KULESA Kamila | K | „dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 m | Przybysławice | brak |
136 | HERIAN Kacper | M | „dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 m | Poskwitów | Szkoła Podstawowa Poskwitów |
137 | SUBIK Adrian | M | „dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 m | Bibice | brak |
138 | SUBIK Dawid | M | „dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 m | Bibice | brak |
139 | MULARCZYK Izabella | K | „młodzież” klasy 7, 8 , III gimnazjum i młodzież do 18 roku życia 4 km | Przybysławice | Novi Narama |
140 | SZYDŁO Julia | K | „młodzież” klasy 7, 8 , III gimnazjum i młodzież do 18 roku życia 4 km | Narama | Novi Narama |
141 | KLUZEK Norbert | M | „młodzież” klasy 7, 8 , III gimnazjum i młodzież do 18 roku życia 4 km | Narama | brak |
142 | DUMNICKI Krzysztof | M | „młodzież” klasy 7, 8 , III gimnazjum i młodzież do 18 roku życia 4 km | Narama | brak |
143 | OSIKOWSKI Aleksander | M | „młodzież” klasy 7, 8 , III gimnazjum i młodzież do 18 roku życia 4 km | Kraków | OsikTeam |
144 | ZDYBAŁ Anna | K | „młodzież” klasy 7, 8 , III gimnazjum i młodzież do 18 roku życia 4 km | Kozierów | Szkoła Podstawowa w Naramie |
145 | ZIĘBIEC Jakub | M | „młodzież” klasy 7, 8 , III gimnazjum i młodzież do 18 roku życia 4 km | Kozierów | brak |
146 | DRYNIAK Maciej | M | „młodzież” klasy 7, 8 , III gimnazjum i młodzież do 18 roku życia 4 km | Narama | Szkoła Podstawowa w Naramie |
147 | KUŚ Kacper | M | „młodzież” klasy 7, 8 , III gimnazjum i młodzież do 18 roku życia 4 km | Szczodrkowice | Szkoła Podstawowa w Naramie |
148 | PROSZOWSKI Filip | M | „młodzież” klasy 7, 8 , III gimnazjum i młodzież do 18 roku życia 4 km | Iwanowice Dworskie | Szkoła Podstawowa Poskwitów |
149 | GÓSKA Wiktoria | K | „młodzież” klasy 7, 8 , III gimnazjum i młodzież do 18 roku życia 4 km | Narama | Novi Narama |
150 | KOWALCZYK Bartłomiej | M | „młodzież” klasy 7, 8 , III gimnazjum i młodzież do 18 roku życia 4 km | Narama | Szkoła Podstawowa w Naramie |
151 | CICHY Patrycja | K | „młodzież” klasy 7, 8 , III gimnazjum i młodzież do 18 roku życia 4 km | Miłocice | Szkoła Podstawowa Poskwitów |
152 | WYWIAŁ Kacper | M | „młodzież” klasy 7, 8 , III gimnazjum i młodzież do 18 roku życia 4 km | Narama | Publiczna Szkoła Podstawowa w Naramie |
153 | KOŁACZ Mateusz | M | „młodzież” klasy 7, 8 , III gimnazjum i młodzież do 18 roku życia 4 km | Domiarki | brak |
154 | PAŁETKO Daria | K | „młodzież” klasy 7, 8 , III gimnazjum i młodzież do 18 roku życia 4 km | Sieciechowice | Szkoła Podstawowa Poskwitów |
155 | KOLAWA Wiktoria | K | „młodzież” klasy 7, 8 , III gimnazjum i młodzież do 18 roku życia 4 km | Poskwitów | Szkoła Podstawowa Poskwitów |
156 | ADAMCZYK Michał | M | „młodzież” klasy 7, 8 , III gimnazjum i młodzież do 18 roku życia 4 km | Miłocice | Szkoła Podstawowa Poskwitów |
157 | PŁATEK Weronika | K | „młodzież” klasy 7, 8 , III gimnazjum i młodzież do 18 roku życia 4 km | Poskwitów | brak |
158 | TOMCZYK Aleksander | M | „młodzież” klasy 7, 8 , III gimnazjum i młodzież do 18 roku życia 4 km | Narama | Szkoła Podstawowa Poskwitów |
159 | ZARĘBA Julia | K | „młodzież” klasy 7, 8 , III gimnazjum i młodzież do 18 roku życia 4 km | Poskwitów | Szkoła Podstawowa Poskwitów |
160 | BEREŹNICKI Mateusz | M | „młodzież” klasy 7, 8 , III gimnazjum i młodzież do 18 roku życia 4 km | Cholerzyn | brak |
161 | JAMRO Emilia | K | „młodzież” klasy 7, 8 , III gimnazjum i młodzież do 18 roku życia 4 km | Poskwitów | Szkoła Podstawowa Poskwitów |
162 | KLUPA Adam | M | „młodzież” klasy 7, 8 , III gimnazjum i młodzież do 18 roku życia 4 km | Zaborze | Szkoła Podstawowa Poskwitów |
163 | KUBIK Julia | K | „młodzież” klasy 7, 8 , III gimnazjum i młodzież do 18 roku życia 4 km | Zaborze | Szkoła Podstawowa Poskwitów |
164 | CHWASTOWSKA Aleksandra | K | „młodzież” klasy 7, 8 , III gimnazjum i młodzież do 18 roku życia 4 km | Celiny | Szkoła Podstawowa Poskwitów |
165 | KUCALA Patryk | M | „młodzież” klasy 7, 8 , III gimnazjum i młodzież do 18 roku życia 4 km | Przestańsko | Szkoła Podstawowa Poskwitów |
166 | PRZEŚLICA Karolina | K | „młodzież” klasy 7, 8 , III gimnazjum i młodzież do 18 roku życia 4 km | Zalesie | brak |
167 | MAŁEK Sebastian | M | „młodzież” klasy 7, 8 , III gimnazjum i młodzież do 18 roku życia 4 km | Poskwitów | brak |
168 | ROGALA Pawel | M | „młodzież” klasy 7, 8 , III gimnazjum i młodzież do 18 roku życia 4 km | Szczodrkowice | brak |
169 | KRAWCZYK Klaudia | K | „młodzież” klasy 7, 8 , III gimnazjum i młodzież do 18 roku życia 4 km | Zalesie | SZKOŁA PODSTAWOWA WIDOMA |
170 | KOWALCZYK Aleksandra | K | „młodzież” klasy 7, 8 , III gimnazjum i młodzież do 18 roku życia 4 km | Widoma | Szkoła Podstawowa Poskwitów |
171 | KŁUSEK Patrycja | K | „młodzież” klasy 7, 8 , III gimnazjum i młodzież do 18 roku życia 4 km | Biskupice | Szkoła Podstawowa Poskwitów |
172 | SABIK Antek | M | „młodzież” klasy 7, 8 , III gimnazjum i młodzież do 18 roku życia 4 km | Rzeplin | brak |
173 | SZNAJDER Joanna | K | „POWYŻEJ 18” kobiety od 18 roku życia 4 km | Michałowice | G.O.A.T. Team Michałowice |
174 | LORENS Magdalena | K | „POWYŻEJ 18” kobiety od 18 roku życia 4 km | Pielgrzymowice | G.O.A.T. Team Michałowice |
175 | DYLĄG Marlena | K | „POWYŻEJ 18” kobiety od 18 roku życia 4 km | Więcławice Stare | G.O.A.T. Team Michałowice |
176 | KURBIEL Monika | K | „POWYŻEJ 18” kobiety od 18 roku życia 4 km | Iwanowice | KURBIELE |
177 | SZCZEPARA Anna | K | „POWYŻEJ 18” kobiety od 18 roku życia 4 km | NARAMA | brak |
178 | HABERA Ilona | K | „POWYŻEJ 18” kobiety od 18 roku życia 4 km | Brzozówka | brak |
179 | MIŚTAL Aleksandra | K | „POWYŻEJ 18” kobiety od 18 roku życia 4 km | Cianowice | brak |
180 | BARTUŚ Joanna | K | „POWYŻEJ 18” kobiety od 18 roku życia 4 km | MICHAŁOWICE | G.O.A.T. Team Michałowice |
181 | RÓŻYCKA-DEPA Dorota | K | „POWYŻEJ 18” kobiety od 18 roku życia 4 km | Szczodrkowice | Zabiegani sąsiedzi |
182 | DEPA Paweł | M | „POWYŻEJ 18” od 18 roku życia 8 km | Szczodrkowice | Zabiegani sąsiedzi |
183 | FABIAŃSKI Tomasz | M | „POWYŻEJ 18” od 18 roku życia 8 km | Michałowice | brak |
184 | KALETA Jan | M | „POWYŻEJ 18” od 18 roku życia 8 km | Kraków | WAT Warszawa |
185 | BARANOWSKI Krzysztof | M | „POWYŻEJ 18” od 18 roku życia 8 km | Kraków | Novi Narama |
186 | WĘGRZYNEK Aneta | K | „POWYŻEJ 18” kobiety od 18 roku życia 4 km | Sułkowice | brak |
187 | SZNAJDER Rafał | M | „POWYŻEJ 18” od 18 roku życia 8 km | Michałowice | G.O.A.T. Team Michałowice |
188 | BANIAK Marcin | M | „POWYŻEJ 18” od 18 roku życia 8 km | Zerwana | G.O.A.T. Team Michałowice |
189 | ZĘBALA Paweł | M | „POWYŻEJ 18” od 18 roku życia 8 km | Kraków | brak |
190 | MAŁGORZATA Górka | K | „POWYŻEJ 18” od 18 roku życia 8 km | Iwanowice | brak |
191 | LASKIEWICZ Wojciech | M | „POWYŻEJ 18” od 18 roku życia 8 km | Wola Więcławska | G.O.A.T. Team Michałowice |
192 | CZACHOR Mariusz | M | „POWYŻEJ 18” od 18 roku życia 8 km | Kraków | 11MBOT |
193 | LIS Jacek | M | „POWYŻEJ 18” od 18 roku życia 8 km | Kończyce | G.O.A.T. Team Michałowice |
194 | NOWAK Mariusz | M | „POWYŻEJ 18” od 18 roku życia 8 km | Sieciechowice | Partizany |
195 | WSZOŁEK Jerzy | M | „POWYŻEJ 18” od 18 roku życia 8 km | Rożnowice | 11MBOT |
196 | SKIBSKI Konrad | M | „POWYŻEJ 18” od 18 roku życia 8 km | Narama | brak |
197 | CIEŚLIK Sebastian | M | „POWYŻEJ 18” od 18 roku życia 8 km | Brończyce | 11MBOT |
198 | ŁUCZAK Anna | K | „POWYŻEJ 18” kobiety od 18 roku życia 4 km | Słomniki | brak |
199 | ZĄBCZYŃSKI Dariusz | M | „POWYŻEJ 18” od 18 roku życia 8 km | Słomniki | brak |
200 | SZCZEPANIUK Marek | M | „POWYŻEJ 18” od 18 roku życia 8 km | Szczodrkowice | brak |
201 | RYBA Jakub | M | „POWYŻEJ 18” od 18 roku życia 8 km | Kraków | brak |
202 | DARŁAK Artur | M | „POWYŻEJ 18” od 18 roku życia 8 km | Michałowice | Leśny Tim |
203 | BIŃCZYCKI Jarosław | M | „POWYŻEJ 18” od 18 roku życia 8 km | Owczary | Leśny Tim |
204 | MICHNOWSKI Bartłomiej | M | „POWYŻEJ 18” od 18 roku życia 8 km | Gołyszyn | brak |
205 | GICALA Łukasz | M | „POWYŻEJ 18” od 18 roku życia 8 km | Jodłówka | 11MBOT |
206 | FUNDAMENT Artur | M | „POWYŻEJ 18” od 18 roku życia 8 km | krasieniec stary | brak |
207 | SZCZEPARA Piotr | M | „POWYŻEJ 18” od 18 roku życia 8 km | NARAMA | brak |
208 | BIAŁOWOLSKI Robert | M | „POWYŻEJ 18” od 18 roku życia 8 km | Kraków | WKU w Krakowie |
209 | SITARZ Konrad | M | „POWYŻEJ 18” od 18 roku życia 8 km | Narama | brak |
210 | WYWIAŁ Przemysław | M | „POWYŻEJ 18” od 18 roku życia 8 km | Narama | 11MBOT |
211 | MIERNIK Krzysztof | M | „POWYŻEJ 18” od 18 roku życia 8 km | Narama | Publiczna Szkoła Podstawowa w Naramie |
212 | TOMCZYK Konrad | M | „POWYŻEJ 18” od 18 roku życia 8 km | Cianowice | brak |
213 | ZAKOPANE PŁATEK MARIUSZ Mariusz | M | „POWYŻEJ 18” od 18 roku życia 8 km | NARAMA | Novi Narama |
214 | OLEJARKA Mateusz | M | „POWYŻEJ 18” od 18 roku życia 8 km | Narama | brak |
215 | KOLAWA Wojciech | M | „POWYŻEJ 18” od 18 roku życia 8 km | Poskwitów | brak |
216 | SŁONINA Krzysztof | M | „POWYŻEJ 18” od 18 roku życia 8 km | Kraków | Leśny Tim |
217 | MITOŃSKI Waldemar | M | „POWYŻEJ 18” od 18 roku życia 8 km | Kraków | Leśny Tim |
218 | CHERJAN Dariusz | M | „POWYŻEJ 18” od 18 roku życia 8 km | Iwanowice | AZS UP Kraków |
219 | SZAJNERT Maciej | M | „POWYŻEJ 18” od 18 roku życia 8 km | Szczodrkowice | Zabiegani sąsiedzi |
220 | SZAJNERT Sonja | K | „POWYŻEJ 18” od 18 roku życia 8 km | Szczodrkowice | Zabiegani sąsiedzi |
221 | KMITA Maciej | M | „dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 m | Damice | brak |
222 | KMITA Marcin | M | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | Damice | brak |
223 | KMITA Małgorzata | K | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | Damice | brak |
224 | KMITA Wioletta | K | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | Damice | brak |
225 | IWANICKA Klara | K | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | Narama | brak |
226 | JOLANTA Szczepaniuk | K | „POWYŻEJ 18” kobiety od 18 roku życia 4 km | Szczodrkowice | brak |
227 | PATECKI Damian | M | „młodzież” klasy 7, 8 , III gimnazjum i młodzież do 18 roku życia 4 km | Zagórzyce Dworskie | A.P. Michałowianka |
228 | ŁĘKAS Piotr | K | „dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 m | Proszowice | brak |
229 | ŁĘKAS Wojciech | M | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | Proszowice | brak |
230 | BEDNARCZYK Artur | M | „dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 m | Przestańsko | brak |
231 | NOWAK Dawid | M | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | Narama | brak |
232 | NOWAK Ewa | K | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | Narama | brak |
233 | MIKUŁA Julia | K | „dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 m | | brak |
234 | MIKUŁA Ola | K | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | | brak |
235 | MIKUŁA Aga | K | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | | brak |
236 | KŁUSEK Mateusz | M | „dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 m | Biskupice | brak |
237 | CHLEBODA Przemysław | M | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | Krasienic Stary | brak |
238 | PŁATEK Szymon | M | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | Damice | brak |
239 | KŁUSEK Michał | M | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | Biskupice | brak |
240 | STOPIŃSKI Krystian | M | „młodzież” klasy 7, 8 , III gimnazjum i młodzież do 18 roku życia 4 km | Narama | Poskwitów |
241 | SIUTA Magdalena | K | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | Żerkowice | brak |
242 | CZOP Sebastian | M | „POWYŻEJ 18” od 18 roku życia 8 km | Minoga | brak |
243 | SIUTA Piotr | M | „dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 m | Żerkowice | brak |
244 | SIUTA Alicja | K | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | Żerkowice | brak |
245 | SIUTA Magdalena | K | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | Żerkowice | brak |
246 | RACHOWANIEC Jakub | M | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | Krasienic Stary | brak |
247 | MICEK Paulina | K | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | Kraków | brak |
248 | KUBIK Krystian | M | „dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 m | Poskwitów | brak |
249 | LEŃCZUK Iwona | K | „POWYŻEJ 18” kobiety od 18 roku życia 4 km | Kraków | brak |
250 | DUDEK Oskar | M | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | Narama | brak |
251 | DZIEDZIC Kacper | M | „dzieci starsze” klasy 4 - 6 około 600 m | Krasienic Stary | brak |
252 | BARTOSZ Ogar | M | „dzieci” klasy 0 - 3 dystans około 600 m | Poskwitów | brak |
253 | KOWALCZYK Aleksandra | K | „młodzież” klasy 7, 8 , III gimnazjum i młodzież do 18 roku życia 4 km | Narama | brak |
Nie znaleziono żadnego uczestnika |