1 | #262 | NOWOTARSKI Leszek | Boleń | 13,8km | brak |
2 | | ANDRZEJEWSKI Kacper | Krakow | Bieg 300m, 600m i 900m w kat wiekowych: 7-8 lat, 9-10 lat, 11-12 lat – godz. 10.40 | brak |
3 | | ANDRZEJEWSKI Aleksander | Krakow | Bieg 300m, 600m i 900m w kat wiekowych: 7-8 lat, 9-10 lat, 11-12 lat – godz. 10.40 | brak |
4 | #190 | STASZEK Anna | Zielonki | 6,3km | Staszki |
5 | #193 | STASZEK Łukasz | Zielonki | 6,3km | Staszki |
6 | | STASZEK Igor | Zielonki | Bieg 300m, 600m i 900m w kat wiekowych: 7-8 lat, 9-10 lat, 11-12 lat – godz. 10.40 | Staszki |
7 | #197 | HUDZIKIEWICZ Barbara | Zielonki | 6,3km | brak |
8 | | CZUBER Patrycja | Bibice | Bieg 300m, 600m i 900m w kat wiekowych: 7-8 lat, 9-10 lat, 11-12 lat – godz. 10.40 | brak |
9 | | CZUBER Kacper | Bibice | Bieg 300m, 600m i 900m w kat wiekowych: 7-8 lat, 9-10 lat, 11-12 lat – godz. 10.40 | brak |
10 | #149 | KOŁODYŃSKA Agata | Zielonki | 13,8km | brak |
11 | #188 | GAWEŁ Adam | Zielonki | 6,3km | brak |
12 | | HUDZIKIEWICZ Joanna | Zielonki | Bieg 300m, 600m i 900m w kat wiekowych: 7-8 lat, 9-10 lat, 11-12 lat – godz. 10.40 | brak |
13 | #228 | WACHULEC Władysław | Kraków | Półmaraton | brak |
14 | | WACHULEC Emil | Kraków | Bieg 300m, 600m i 900m w kat wiekowych: 7-8 lat, 9-10 lat, 11-12 lat – godz. 10.40 | brak |
15 | | GUTOWSKA-SIWEK Judyta | Podłęże | 6,3km | Siwki |
16 | | SIWEK Krzysztof | Zakrzów | 6,3km | Siwki |
17 | | SIWEK Filip | Zakrzów | Bieg 300m, 600m i 900m w kat wiekowych: 7-8 lat, 9-10 lat, 11-12 lat – godz. 10.40 | Siwki |
18 | | KLUZIK Dobrosława | Węgrzce | Bieg 300m, 600m i 900m w kat wiekowych: 7-8 lat, 9-10 lat, 11-12 lat – godz. 10.40 | brak |
19 | #147 | MIGACZ Jacek | ZIELONKI K. KRAKOWA | 13,8km | TRAILRUN KRAKÓW |
20 | | FITOWICZ Julita | Bibice | Bieg 300m, 600m i 900m w kat wiekowych: 7-8 lat, 9-10 lat, 11-12 lat – godz. 10.40 | brak |
21 | | NIEMIEC Szymon | Zielonki | Bieg 300m, 600m i 900m w kat wiekowych: 7-8 lat, 9-10 lat, 11-12 lat – godz. 10.40 | brak |
22 | | NIEMIEC Jan | Zielonki | Bieg 300m, 600m i 900m w kat wiekowych: 7-8 lat, 9-10 lat, 11-12 lat – godz. 10.40 | brak |
23 | #205 | KOWALCZYK Tadeusz | Kraków | Nordic Walking 6,3km | LUX Torpeda Małopolska |
24 | #204 | KOWALCZYK Joanna | Kraków | Nordic Walking 6,3km | LUX Torpeda Małopolska |
25 | | PASŁAWSKI Maciej | Kraków | Półmaraton | brak |
26 | #179 | KAMIŃSKI Jarosław | Bibice | 6,3km | NIEZNISZCZALNI/RUN/TEAM |
27 | #219 | TRONT Mariusz | Zielonki | Półmaraton | brak |
28 | #220 | BRYŚ Jadzia | Kraków | Półmaraton | WM Triself |
29 | #142 | DEPTA Michał | Kraków | 13,8km | brak |
30 | | MAUREK Jan | Kraków | Bieg 300m, 600m i 900m w kat wiekowych: 7-8 lat, 9-10 lat, 11-12 lat – godz. 10.40 | Na sportowo wesoło i zdrowo |
31 | | MAUREK Anna | Kraków | Bieg 300m, 600m i 900m w kat wiekowych: 7-8 lat, 9-10 lat, 11-12 lat – godz. 10.40 | Na sportowo wesoło i zdrowo |
32 | | MAUREK Kacper | Krakow | Bieg 300m, 600m i 900m w kat wiekowych: 7-8 lat, 9-10 lat, 11-12 lat – godz. 10.40 | Na sportowo wesoło i zdrowo |
33 | | LITWICKA Dominika | Zielonki | Bieg 300m, 600m i 900m w kat wiekowych: 7-8 lat, 9-10 lat, 11-12 lat – godz. 10.40 | Tuptusie |
34 | | LITWICKI Filip | Zielonki | Bieg 300m, 600m i 900m w kat wiekowych: 7-8 lat, 9-10 lat, 11-12 lat – godz. 10.40 | Tuptusie |
35 | | EHRENFELD Łukasz | Krakow | 6,3km | Brachi team |
36 | #230 | MALOVANYI Viktor | Kraków | Półmaraton | brak |
37 | | STĘPNIEWSKA-WŁOCH Sandra | WIELICZKA | 13,8km | brak |
38 | | BARTULA Piotr | Zielonki | 13,8km | Chciałem se pobiegać |
39 | #202 | FLOREK Michał | Kraków | Nordic Walking 6,3km | Wojsko Polskie |
40 | #208 | KARŁOWSKI Wojciech | SZYCE | Nordic Walking 6,3km | brak |
41 | | NJAKO Larry | Kraków | Bieg 300m, 600m i 900m w kat wiekowych: 7-8 lat, 9-10 lat, 11-12 lat – godz. 10.40 | WKS Wawel |
42 | | NALEPA Kasia | węgrzce | 13,8km | brak |
43 | #212 | PIECHÓWKA Bernardeta | Kraków | Nordic Walking 6,3km | Kuternoga |
44 | #125 | PAMUŁA Wojtek | Kraków | 13,8km | WOODWARD RUNNERS |
45 | #203 | SZUBA Marta | Brzesko | Nordic Walking 6,3km | brak |
46 | #184 | MAZUR OTRĘBSKA Anna | Kraków | 6,3km | brak |
47 | #185 | OTRĘBSKI Grzegorz | KRAKÓW | 6,3km | MIGA PIGA ŚMIGA |
48 | #186 | OTRĘBSKA Stella | Krakow | 6,3km | MIGA PIGA ŚMIGA |
49 | #127 | DOMAGALA Tomasz | Krakow | 13,8km | brak |
50 | #128 | PRÓCHNICKA-GROMADOWSKA Magdalena | Kraków | 13,8km | brak |
51 | #252 | GROMADOWSKI Wojciech | Kraków | Półmaraton | #YoloTeamKrk |
52 | | CHRZĄSZCZ Matylda | Brzozówka Korzkiewska | Bieg 300m, 600m i 900m w kat wiekowych: 7-8 lat, 9-10 lat, 11-12 lat – godz. 10.40 | DeTe - Desto Team |
53 | | CHRZĄSZCZ Dominika | Brzozówka Korzkiewska | Bieg 300m, 600m i 900m w kat wiekowych: 7-8 lat, 9-10 lat, 11-12 lat – godz. 10.40 | DeTe - Desto Team |
54 | #121 | BIZON Katarzyna | Kraków | 13,8km | brak |
55 | #247 | CZERWIŃSKI Jakub | Michałowice | Półmaraton | polskiemiody.blogspot.com |
56 | #199 | PIETRAS Anna | Krakow | 6,3km | AZS AWF KRAKÓW MASTERS |
57 | #198 | JURA Maciej | Nowy Sącz | 6,3km | ITMBW Kraków |
58 | | MIGACZ Jan | ZIELONKI K. KRAKOWA | Bieg 300m, 600m i 900m w kat wiekowych: 7-8 lat, 9-10 lat, 11-12 lat – godz. 10.40 | TRAILRUN KRAKÓW |
59 | #195 | ZĘBALA Paweł | Kraków | 6,3km | brak |
60 | #133 | SKONIECZNY Mariusz | Goszcza | 13,8km | brak |
61 | #246 | GIERASIŃSKI Pablo | KRAKÓW | Półmaraton | KKB DYSTANS |
62 | #194 | LIS Marcin | Nowa Dęba | 6,3km | brak |
63 | #245 | MORAWSKI Mariusz | Kraków | Półmaraton | Eskadra Kraków |
64 | #192 | SAVCHENKO Anna | ZIELONKI | 6,3km | brak |
65 | #244 | JESIOLOWSKI Michal | Zielonki | Półmaraton | brak |
66 | #191 | RADOSZ-KWASEK Agata | Bibice | 6,3km | Eskadra Kraków |
67 | #139 | KWASEK Kazek | Bibice | 13,8km | Eskadra Kraków |
68 | | KWASEK Helena | Bibice | Bieg 300m, 600m i 900m w kat wiekowych: 7-8 lat, 9-10 lat, 11-12 lat – godz. 10.40 | Eskadra Kraków |
69 | | KWASEK Adam | Bibice | Bieg 300m, 600m i 900m w kat wiekowych: 7-8 lat, 9-10 lat, 11-12 lat – godz. 10.40 | Eskadra Kraków |
70 | #140 | SENDERSKI Przemysław | Przytkowice | 13,8km | brak |
71 | #141 | PAJĄK Zbigniew | Bibice | 13,8km | brak |
72 | #143 | ŻAKOWSKA Ewelina | Zielonki | 13,8km | brak |
73 | #175 | KUŚMIERCZYK Justyna | Zielonki | 6,3km | brak |
74 | #123 | MICHALSKI Michał | Kraków | 13,8km | FramesFactory RacingTeam |
75 | | ŻAK Przemysław | Boleń | Bieg 300m, 600m i 900m w kat wiekowych: 7-8 lat, 9-10 lat, 11-12 lat – godz. 10.40 | brak |
76 | #240 | SIWIEC Mariusz | Bibice | Półmaraton | WM Triself |
77 | #238 | RUSEK Dariusz | Kraków | Półmaraton | AKB Cracovia |
78 | #137 | GRZYBOROWSKA Justyna | ZIELONKI | 13,8km | brak |
79 | #136 | MIKSIEWICZ Dariusz | Kraków | 13,8km | brak |
80 | #237 | STYCZEŃ Szymon | Kraków | Półmaraton | Patologia |
81 | #134 | DRAPICH Natalia | Kraków | 13,8km | LGBS Running Team |
82 | | KOMISAREK Szymon | Zielonki | Bieg 300m, 600m i 900m w kat wiekowych: 7-8 lat, 9-10 lat, 11-12 lat – godz. 10.40 | brak |
83 | | KOMISAREK Alicja | Zielonki | Bieg 300m, 600m i 900m w kat wiekowych: 7-8 lat, 9-10 lat, 11-12 lat – godz. 10.40 | brak |
84 | #236 | TRZECIAK Katarzyna | Bibice | Półmaraton | brak |
85 | #235 | KRZYSZTOFEK Mariusz | Bibice | Półmaraton | brak |
86 | #234 | LEWICKI Paweł | Kraków | Półmaraton | LGBS Running Team |
87 | #257 | PISKORZ Paweł | Owczary | Półmaraton | brak |
88 | #129 | MIKUŁA Zbigniew | Skała | 13,8km | NIEZNISZCZALNI/RUN/TEAM |
89 | #206 | LEGINOWICZ Daniel | Bibice | Nordic Walking 6,3km | Drużyna A |
90 | #209 | LEGINOWICZ Anna | Bibice | Nordic Walking 6,3km | Drużyna A |
91 | | ERECHEMLA Tymon | Zielonki | Bieg 300m, 600m i 900m w kat wiekowych: 7-8 lat, 9-10 lat, 11-12 lat – godz. 10.40 | Tymon |
92 | #243 | ŻARNA Błażej | Zielonki | Półmaraton | Horda |
93 | | STROJNY Sebastian | Kraków | 6,3km | MOW Kraków |
94 | | ROCZNIOK Daniel | Kraków | 6,3km | MOW Kraków |
95 | | REMISZ Jakub | Kraków | 6,3km | MOW Kraków |
96 | | ZAADZKI Krzysztof | Kraków | 6,3km | MOW Kraków |
97 | | CZERNIKIEWICZ Max | Kraków | 6,3km | MOW Kraków |
98 | | SIWAK Ryszard | Kraków | 6,3km | MOW Kraków |
99 | | SPIRYTULSKA Agata | Modlnica | 13,8km | brak |
100 | #170 | MACZEWSKI Przemysław | Łopuszna | 6,3km | brak |
101 | #232 | JASIŃSKI Jakub | Kraków | Półmaraton | GO RIDE WM Triself |
102 | | GĄSZCZ Tymon | Węgrzce | Bieg 300m, 600m i 900m w kat wiekowych: 7-8 lat, 9-10 lat, 11-12 lat – godz. 10.40 | brak |
103 | #248 | ROGOZIŃSKI Łukasz | Ostrowiec Świętokrzyski | Półmaraton | ITMBW Kraków |
104 | | DUDA Michał | Zielonki | Bieg 300m, 600m i 900m w kat wiekowych: 7-8 lat, 9-10 lat, 11-12 lat – godz. 10.40 | #YoloTeamKrk michal-duda.pl |
105 | #122 | DUDA Krzysztof | Giebułtów/Zielonki | 13,8km | #YoloTeamKrk michal-duda.pl |
106 | #166 | CZULAK Andrzej | Zielonki | 6,3km | #YoloTeamKrk |
107 | #165 | SIWEK Grzegorz | kraków | 6,3km | brak |
108 | #164 | ZAJĄC Barbara | Górna Wieś | 6,3km | brak |
109 | #130 | MILLER Monika | Kraków | 13,8km | #YoloTeamKrk |
110 | #161 | FIGURA Marcin | Czubrowice | 6,3km | 42 Do Szczęścia |
111 | | OWCA Kinga | Czernichów | Bieg 300m, 600m i 900m w kat wiekowych: 7-8 lat, 9-10 lat, 11-12 lat – godz. 10.40 | SheepTEAM |
112 | #172 | OWCA Katarzyna | Czernichów | 6,3km | SheepTEAM |
113 | #167 | OWCA Hubert | Czernichów | 13,8km | SheepTEAM |
114 | #163 | PŁOSZAJ Paweł | Kraków | 6,3km | 42 Do Szczęścia |
115 | #145 | JACKOWSKI Marcin | Bibice | 6,3km | Yeti.org.pl |
116 | | BIEŃKOWSKI Olek | Kraków | Bieg 300m, 600m i 900m w kat wiekowych: 7-8 lat, 9-10 lat, 11-12 lat – godz. 10.40 | brak |
117 | | WADOWSKI Paweł | Trojanowice | Bieg 300m, 600m i 900m w kat wiekowych: 7-8 lat, 9-10 lat, 11-12 lat – godz. 10.40 | brak |
118 | | SENDOREK Bogdan | Kraków | 6,3km | brak |
119 | #158 | KOŻUCH Michał | Kraków | 6,3km | RedLineTeam |
120 | #157 | TOFT Roma | Kraków | 6,3km | Perła Pękowic |
121 | | BUDKA Julia | Limanowa | Bieg 300m, 600m i 900m w kat wiekowych: 7-8 lat, 9-10 lat, 11-12 lat – godz. 10.40 | brak |
122 | #226 | PAKUŁA Agata | Kraków | Półmaraton | brak |
123 | | HADAŁA Emilia | Zielonki | Bieg 300m, 600m i 900m w kat wiekowych: 7-8 lat, 9-10 lat, 11-12 lat – godz. 10.40 | brak |
124 | | MORMUL Przemek | Krakow | Półmaraton | Kropki |
125 | | GĄSZCZ Borys | Węgrzce | Bieg 300m, 600m i 900m w kat wiekowych: 7-8 lat, 9-10 lat, 11-12 lat – godz. 10.40 | brak |
126 | | BOGUCKI Oliwier | Kraków | Bieg 300m, 600m i 900m w kat wiekowych: 7-8 lat, 9-10 lat, 11-12 lat – godz. 10.40 | brak |
127 | | BOGUCKI Mikołaj | Kraków | Bieg 300m, 600m i 900m w kat wiekowych: 7-8 lat, 9-10 lat, 11-12 lat – godz. 10.40 | brak |
128 | | MAJ Filip | Pietrzejowice | Bieg 300m, 600m i 900m w kat wiekowych: 7-8 lat, 9-10 lat, 11-12 lat – godz. 10.40 | brak |
129 | | ZASADZKI Krzysztof | Kraków | 6,3km | MOW Kraków |
130 | | REMISZ Jakub | Kraków | 6,3km | MOW Kraków |
131 | | SUCHOŁBIAK Wiktor | Kraków | 6,3km | MOW Kraków |
132 | #150 | BASTER Aleksandra | Kraków | 13,8km | brak |
133 | #215 | JURKIEWICZ Pawel | Krakow | Nordic Walking 6,3km | Nowohucki Kombinat Sportowy |
134 | #214 | JUSZCZYNKA Sławomir | Kraków | Nordic Walking 6,3km | Nowohucki Kombinat Sportowy |
135 | #213 | GRATKA Mirosław | KOJSZÓWKA | Nordic Walking 6,3km | LUX Torpeda Małopolska |
136 | | JANIEC Małgorzata | Wieliczka | 6,3km | #AdamCzerwinskiTeam |
137 | | JANIEC Jakub | Wieliczka | Bieg 300m, 600m i 900m w kat wiekowych: 7-8 lat, 9-10 lat, 11-12 lat – godz. 10.40 | brak |
138 | | JANIEC Kacper | Wieliczka | Bieg 300m, 600m i 900m w kat wiekowych: 7-8 lat, 9-10 lat, 11-12 lat – godz. 10.40 | brak |
139 | #224 | ZAJĄC Aneta | Polanowice | Półmaraton | Biegające Zające |
140 | #174 | MATEJCZUK Mateusz | Zielonki | 6,3km | brak |
141 | | MATEJCZUK Dominika | Zielonki | Bieg 300m, 600m i 900m w kat wiekowych: 7-8 lat, 9-10 lat, 11-12 lat – godz. 10.40 | brak |
142 | #168 | MROWIEC Paweł | Bibice | 6,3km | Heineken Kraków Running Club |
143 | | KARŁOWSKA Dorota | Szyce | Bieg 300m, 600m i 900m w kat wiekowych: 7-8 lat, 9-10 lat, 11-12 lat – godz. 10.40 | brak |
144 | #259 | MARZEC Tomasz | Owczary | Półmaraton | #AlboGruboAlboWcale |
145 | #258 | GAWENDA Michał | Kraków | Półmaraton | #AlboGruboAlboWcale |
146 | | JAŚKOWIEC Jan | Kraków | Bieg 300m, 600m i 900m w kat wiekowych: 7-8 lat, 9-10 lat, 11-12 lat – godz. 10.40 | brak |
147 | #270 | SMOLIK Janusz | Krakow | Nordic Walking 6,3km | brak |
148 | #251 | BAHRANOWSKA Maria | Kraków | Półmaraton | AZS AWF KRAKÓW MASTERS |
149 | #169 | GAWRON Beata | Bibice | 6,3km | brak |
150 | #173 | RACHWALIK Agnieszka | Kraków | 6,3km | brak |
151 | #242 | PIEŃKOWSKI Leszek | Kraków | Półmaraton | RUCHAWE MISIE |
152 | #241 | WEBER Agnieszka | Koziegłowy | Półmaraton | RUCHAWE MISIE |
153 | #171 | WOJDYŁO Monika | Kraków | 6,3km | brak |
154 | #162 | JACKOWSKA Paulina | Bibice | 6,3km | Debeściaki |
155 | | ZADECKI Igor | Kraków | Bieg 300m, 600m i 900m w kat wiekowych: 7-8 lat, 9-10 lat, 11-12 lat – godz. 10.40 | brak |
156 | | ZADĘCKI Tadeusz | kraków | Bieg 300m, 600m i 900m w kat wiekowych: 7-8 lat, 9-10 lat, 11-12 lat – godz. 10.40 | brak |
157 | #233 | FRYDRYCH Bartłomiej | Bibice | Półmaraton | Ananas Squad |
158 | #160 | MIKOŚ Aleksandra | Kraków | 6,3km | brak |
159 | | ITALIANO Iwona | Krakow | Nordic Walking 6,3km | brak |
160 | | ITALIANO Xavier | Frejus | Nordic Walking 6,3km | brak |
161 | #159 | ITALIANO Amelia | Krakow | 6,3km | brak |
162 | | ŚPIEWAK Filip | Pękowice | Bieg 300m, 600m i 900m w kat wiekowych: 7-8 lat, 9-10 lat, 11-12 lat – godz. 10.40 | brak |
163 | #131 | SKRZYŃSKA Katarzyna | Kraków | 13,8km | brak |
164 | #132 | KOŁCZAK Barbara | Kraków | 13,8km | brak |
165 | #135 | GRABOWSKI Mateusz | Kraków | 13,8km | Eskadra Kraków |
166 | #154 | ADAMCZYK Jakub | Kraków | 6,3km | Glosator Kraków |
167 | #239 | DURAS Andrzej | Olszowice | Półmaraton | brak |
168 | #155 | GOŁĘBIOWSKA Agnieszka | Libertów | 6,3km | brak |
169 | #156 | HYTROŚ Łukasz | Kraków | 6,3km | Samodzielniebiegam |
170 | | GROMADOWSKI Igor | Kraków | Bieg 300m, 600m i 900m w kat wiekowych: 7-8 lat, 9-10 lat, 11-12 lat – godz. 10.40 | #YoloTeamKrk michal-duda.pl |
171 | | WÓJCIK Wiktoria | Niegardów | Bieg 300m, 600m i 900m w kat wiekowych: 7-8 lat, 9-10 lat, 11-12 lat – godz. 10.40 | brak |
172 | #138 | KRYUS Mariusz | Kraków | 13,8km | brak |
173 | #120 | SZAFRON Łukasz | Chorzów | 13,8km | brak |
174 | #189 | CEKAN Miroslava | Krakow | 6,3km | KKB DYSTANS |
175 | #196 | MOSUREK Olga | Olkusz | 6,3km | Kefas Olkusz |
176 | #201 | MOSUREK Bartosz | Olkusz | 6,3km | Kefas Olkusz |
177 | #249 | OBSZYŃSKI Krzysztof | Garliczka | Półmaraton | brak |
178 | #250 | ZARĘBA Kasia | Kraków | Półmaraton | brak |
179 | | DZIADKOWIEC Borys | Zielonki | Bieg 300m, 600m i 900m w kat wiekowych: 7-8 lat, 9-10 lat, 11-12 lat – godz. 10.40 | brak |
180 | | DZIADKOWIEC Gaja | Zielonki | Bieg 300m, 600m i 900m w kat wiekowych: 7-8 lat, 9-10 lat, 11-12 lat – godz. 10.40 | brak |
181 | | NOWAK Julia | Zielonki | Bieg 300m, 600m i 900m w kat wiekowych: 7-8 lat, 9-10 lat, 11-12 lat – godz. 10.40 | brak |
182 | | SOLARSKI Zbigniew | Kraków | Półmaraton | brak |
183 | #253 | KOSIBA Mateusz | Kraków | Półmaraton | IAG GBS Poland Sp. z o.o. |
184 | #126 | DARŁAK Artur | Michałowice | 13,8km | LEŚNY TIM |
185 | #254 | MIROSZEWSKI Bogdan | Kraków | Półmaraton | Eskadra Kraków |
186 | #255 | BROZEK Aleksander | Pekowice | Półmaraton | Perła Pękowic |
187 | #124 | BIŃCZYCKI Jarosław | Owczary | 13,8km | LEŚNY TIM |
188 | #183 | MOCNY Michał | Kraków | 6,3km | RMF24RT Gladiators |
189 | #207 | PAŹDZIORA Mariusz | WADOWICE | Nordic Walking 6,3km | LUX Torpeda Małopolska |
190 | | KARŁOWSKI Dawid | Szyce | Bieg 300m, 600m i 900m w kat wiekowych: 7-8 lat, 9-10 lat, 11-12 lat – godz. 10.40 | brak |
191 | #256 | KARPIEL Magdalena | Krakow | Półmaraton | sfitrun.pl |
192 | | KOWAL Jan | Zielonki | Bieg 300m, 600m i 900m w kat wiekowych: 7-8 lat, 9-10 lat, 11-12 lat – godz. 10.40 | brak |
193 | | KOWAL Mateusz | Zielonki | Bieg 300m, 600m i 900m w kat wiekowych: 7-8 lat, 9-10 lat, 11-12 lat – godz. 10.40 | brak |
194 | | KOWAL Mikolaj | Zielonki | Bieg 300m, 600m i 900m w kat wiekowych: 7-8 lat, 9-10 lat, 11-12 lat – godz. 10.40 | brak |
195 | | MĄCZKA Mateusz | Zielonki | Bieg 300m, 600m i 900m w kat wiekowych: 7-8 lat, 9-10 lat, 11-12 lat – godz. 10.40 | brak |
196 | #260 | KUNZ Marcin | Kraków | Półmaraton | Lacho Team |
197 | #261 | KILIAN Mateusz | Kraków | Półmaraton | Jozefińska Team |
198 | #178 | SZYMCZYK Hubert | Wielmoża | 6,3km | brak |
199 | #231 | GAŁCZYK Grzegorz | Biały Kościół | Półmaraton | #YoloTeamKrk |
200 | #177 | KRUCZEK Michał | Michałowice | 6,3km | brak |
201 | #229 | DANHOFER Krzysztof | Wola Zachariaszowska | Półmaraton | WM Triself |
202 | | LEŚNIAK Basia | Kraków | Bieg 300m, 600m i 900m w kat wiekowych: 7-8 lat, 9-10 lat, 11-12 lat – godz. 10.40 | brak |
203 | #176 | RAJTAR Rafał | Węgrzce | 6,3km | R-Team |
204 | #187 | RAJTAR Edyta | Węgrzce | 6,3km | R-Team |
205 | #218 | NABIELEC Magdalena | Kraków | Półmaraton | ITMBW Kraków |
206 | | MYCA Paweł | Wolbrom | Półmaraton | Wolbrom Team |
207 | #222 | STOLARZ Maciej | Kraków | Półmaraton | brak |
208 | | KOŁCZ Maksymilian | Pękowice | Bieg 300m, 600m i 900m w kat wiekowych: 7-8 lat, 9-10 lat, 11-12 lat – godz. 10.40 | KołczTeam |
209 | #151 | ILNICKI Darek | ŚWIĄTNIKI GÓRNE | 13,8km | OCR TRAINING |
210 | #180 | FUKS-KORZEC Anna | Krakow | 6,3km | brak |
211 | #144 | BOROŃ Mateusz | Kraków | 13,8km | Hutasy Runners Team |
212 | #223 | LUBIENIECKI Maciej | Kraków | Półmaraton | Lacho Team |
213 | | ŚWIERC Barbara | Kraków | 13,8km | MarcinSwiercTEAM |
214 | #148 | ROKICKI Michał | Kraków | 13,8km | brak |
215 | #221 | ŻUKROWSKA-KASTELIK Agata | Kraków | Półmaraton | brak |
216 | #225 | KASTELIK Bogusław | Katowice | Półmaraton | brak |
217 | #146 | WALOCHA Marcin | Kraków | 13,8km | ITMBW Kraków |
218 | #181 | MIETELSKI Jan | KRAKÓW | 6,3km | Nowohucki Kombinat Sportowy |
219 | #210 | PAŹDZIORA Barbara | WADOWICE | Nordic Walking 6,3km | brak |
220 | #211 | PAŹDZIORA Przemek | WADOWICE | Nordic Walking 6,3km | brak |
221 | #217 | PAŹDZIORA Anna | WADOWICE | Nordic Walking 6,3km | brak |
222 | #227 | ŻUKROWSKI Jan | Kraków | Półmaraton | Przegrywy |
223 | #152 | ŻUKROWSKA Jadwiga | Kraków | 13,8km | Przegrywy |
224 | | STAWISZYŃSKA Julia | Kraków | Bieg 300m, 600m i 900m w kat wiekowych: 7-8 lat, 9-10 lat, 11-12 lat – godz. 10.40 | OCR TRAINING |
225 | | JANIEC Gosia | Śledziejowice | 13,8km | #AdamCzerwinskiTeam |
226 | | DYRCZ Joanna | Radocza | 13,8km | brak |
227 | #200 | TKACZYK Przemek | Krakow | 6,3km | brak |
228 | | BRODA Wojciech | kraków | 13,8km | Hutasy Runners Team |
229 | | SZCZEPOCKI Andrzej | Niepołomice | Półmaraton | Niepołomice Biegają |
230 | | JUSZCZYK Małgorzata | Niepołomice | 13,8km | brak |
231 | | JĘDRZEJOWSKI Sebastian | Kraków | Bieg 300m, 600m i 900m w kat wiekowych: 7-8 lat, 9-10 lat, 11-12 lat – godz. 10.40 | brak |
232 | #280 | KALETA Katarzyna | | 13,8km | brak |
233 | #279 | GURGACZ Wojciech | | Półmaraton | brak |
234 | #278 | ZAWISZA-WIERZBICKA Katarzyna | | 6,3km | brak |
235 | #276 | NALEPA Krzysztof | | 13,8km | brak |
236 | #274 | PŁUCIENNICZAK Daniel | | 6,3km | brak |
237 | #264 | ROSA Jan | | 6,3km | brak |
238 | #275 | PŁUCIEŃCZAK Daniel | | 6,3km | brak |
239 | #272 | OBIEREK Katarzyna | Zielonki | 13,8km | brak |
240 | #277 | PARWA Michał | | Półmaraton | brak |
241 | #266 | ŁUKASIK Ewa | Kraków | 6,3km | brak |
242 | #265 | BARTULA Piotr | | 13,8km | brak |
243 | #269 | KRYUS Adam | Kraków | 13,8km | brak |
244 | #268 | PUDELSKA-KUŁAGA Magdalena | Bibice | 6,3km | brak |
245 | #271 | BRODA Wojciech | Kraków | 13,8km | brak |
246 | #31 | DANHOFER Uljana | Wola Zachoriaszowska | 6,3km | brak |
247 | #25 | STROŃSKI Franciszek | | Półmaraton | brak |
248 | #24 | DONIEC Dariusz | | Półmaraton | brak |
249 | #33 | CZERNIKIEWICZ Maks | | 6,3km | brak |
250 | #38 | ROCZNIOK Daniel | | 6,3km | brak |
251 | #36 | REMISZ Jakub | | 6,3km | brak |
252 | #35 | BĄKOWICZ Dawid | | 6,3km | brak |
253 | #34 | ZASADZKI Krzysztof | | 6,3km | brak |
254 | #37 | STROJNY Sebastian | | 6,3km | brak |
255 | #32 | SIWAK Ryszard | | 6,3km | brak |
256 | #43 | ZĘBALA Bartłomiej | Katowice | Półmaraton | brak |
257 | #41 | TOFILSKA Monika | Kraków | Półmaraton | brak |
258 | #42 | MIŁEK Mateusz | Kraków | 6,3km | MIŁEK TRIATHLON TEAM |
259 | #263 | RAŚ Ireneusz | Zielonki | 6,3km | brak |
260 | #78 | DYRCZ Joanna | Radocza | 13,8km | brak |
261 | #80 | TYCZEWSKA Paulina | Kraków | Nordic Walking 6,3km | brak |
262 | #79 | SKONIECZNY Marcel | Goszcza | 6,3km | brak |
Nie znaleziono żadnego uczestnika |