Zaloguj się Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj

Zapisy na zawody V Marchewkowy Bieg Rodzinny

KLAUZULA INFORMACYJNA
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji w Zielonkach, 32-087 Zielonki ul. Ks. Jana Michalika 2a;
2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji imprezy rekreacyjno-sportowej pn. „Półmaraton marchewkowy” na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) i e) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
3) odbiorcą Pani/Pana danych osobowych w zakresie wizerunku będzie Urząd Gminy Zielonki, zgodnie z wyrażoną przez Panią/Pana zgodą.
4) Pani/Pana dane osobowe będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej na podstawie: NIE DOTYCZY
5) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat.
6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
7) ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem udziału w „Półmaratonie marchewkowym”. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości wzięcia udziału w organizowanym półmaratonie.
9) Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
Np. Michał Marchewka, Piotr Marchewka, Eliza Marchewka
Podaj nazwę swojej drużyny. Jeżeli wpiszesz nazwę drużyny, która już istnieje, zostaniesz dopisany do składu tej drużyny.
Po zapisaniu się dokonaj płatności!
PrzedCena
2019-09-1825 zł
Wpisz dane które podałeś przy rejestracji: (Zwróć uwagę czy zapisując się podałeś imię i nazwisko w dobrej kolejności. Jeśli nie, musisz wpisać tutaj odwrotnie - w imię nazwisko, w nazwisko imię)