1 | | WITKOWSKI Bogdan | Sopot | brak |
2 | | SAMEREK Dariusz | Toruń | Marmel Toruń |
3 | | KARDAŚ Jakub | Gdańsk | brak |
4 | | KALICZYŃSKA Wioletta | Rumia | Projekt 1000up |
5 | | JABŁOŃSKI Jakub | Grudziądz | Wtorkowy Trening |
6 | | GRZEGÓRZEK Krzysztof | Koło | brak |
7 | | KUNCEWICZ Slawomir | Gdańsk | Chatka Biegacza |
8 | | STRĘCIWILK Tomasz | Grudziadz | Wtorkowy Trening |
9 | | LUBARTOWSKI Krzysztof | Gdynia | brak |
10 | | RZECHOWSKI Filip | Gdynia | PrzegonicMarzenia.pl |
11 | | STAWARSKA Elżbieta | Toruń | Marmel Toruń |
12 | | SZUSTEK Adam | Tuchom | SZUSTY TEAM :-) |
13 | | WILKOWSKI Krzysztof | Koszalin | FOR-REST-RUN Koszalin |
14 | | LEWANDOWSKI Rafał | Toruń | SPC |
15 | | SMÓŁKOWSKI Marcin | Rumia | RumiaRunnerTeam |
16 | | KOSMALA Marcin | Gdańsk | KWŚ |
17 | | BŁĘDOWSKI Mariusz | Włocławek | AAC Ford Auto Styl Włocławek TEAM |
18 | | ROŻEK Paulina | Kaliska | brak |
19 | | PODWYSOCKI Wojciech | Pruszcz Gdański | SUT Straszyn |
20 | | GŁOWACKI Rafał | Gdańsk | brak |
21 | | JAROCKA Sandra Sev | Poznan / Berlin | brak |
22 | | MARCZUK Marta | Gdynia | brak |
23 | | DAMPS Sylwester | Gowino | brak |
24 | | BIŃCZARSKI Patryk | WŁOCŁAWEK | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK |
25 | | KUSZMAR Andrzej | Koszalin | DD Auto Koszalin |
26 | | GRZESZCZUK Łukasz | Gdańsk | Sztafeta Nadziei |
27 | | KACZMARCZYK Daniel | Grębocin | ANIRO Run Team |
28 | | JAGODA Anna | Rumia | brak |
29 | | MAŃSKI Robert | Bojano | Run-passion.pl, Bojano Biega |
30 | | JOSZCZAK Michał | Gdańsk | brak |
31 | | WOSZTYL Alicja | Koszalin | brak |
32 | | KWIATKOWSKI Kajetan | GDAŃSK | SUT |
33 | | SIEWERT Marek | TUCHOM | Pomorska Szkoła Walki Fighter |
34 | | KLAS Bartłomiej | Luzino | Maja Team |
35 | | ZWOLIŃSKI Rafał | Koło | brak |
36 | | KAMIŃSKI Marcin | Grudziądz | Wtorkowy Trening |
37 | | TKACZYK Paweł | Bojano | brak |
38 | | KULCZYK Marcin | Gdynia | brak |
39 | | GAWEŁ Ireneusz | Rumia | brak |
40 | | FALANDYSZ Damian | Pruszków | WPRunning Pruszków |
41 | | SZYMANSKA Roksana | Poznań | brak |
42 | | SIOMAK Michał | Gdańsk | brak |
43 | | GAŁUSZKA Dorota | Grudziądz | Wtorkowy Trening |
44 | | BOJANOWSKI Michał | Lębork | Klub 42.2 Lębork |
45 | | SARNECKI Kamil | Gdańsk | Run Around The Island |
46 | | MALIŃSKI Marek | Gdynia | Jeszcze Trochę - Trójmiasto |
47 | | WYPIJEWSKI Jerzy | WŁOCŁAWEK | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK |
48 | | SKRABURSKI Piotr | Gdańsk | brak |
49 | | ZALEWSKI Daniel | Susz | Tri NEGU |
50 | | MASIAKOWSKI Dawid | Szkocja | brak |
51 | | SOSNOWSKA Bożena | Tczew | Biegający Tczew |
52 | | STRZELCZYK Mariusz | Gdynia | #długoidaleko |
53 | | GŁUCH Katarzyna | Koszalin | FORRESTRUN |
54 | | KUNCEWICZ Dariusz | Lublin | Stay Insane |
55 | | DUDA Patryk | Gdańsk | brak |
56 | | ŻABIEŁOWICZ Anna | Reda | brak |
57 | | KÜCHLER Paweł | Gdynia | brak |
58 | | SCHMIDT Beata | Gdynia | Miki-Team |
59 | | KOŻYCZKOWSKI Marcin | Mosty | Klub 42,2 |
60 | | WEILAND Adrian | Słupsk | Night Wolves Ultra Runners |
61 | | MIKLAS Jarek | Gdańsk | brak |
62 | | GÓRNA Jagoda | Poznań | Wkurw_team |
63 | | ŁĘGOWSKI Michał | Pruszcz Gdański | Iron Team |
64 | | JANUSZ Krzysztof | Gniezno | brak |
65 | | MALISZEWSKA` Malwina | Gdynia | brak |
66 | | SAŁATA Seweryn | Łężyce | brak |
67 | | MAKOWCZENKO Mariusz | Toruń | Ślęzak Team/Klub Biegacza T 2/4 |
68 | | BORSKI Adam | Wejherowo | 42.195 Wejherowo |
69 | | PIETRZAK Jan | Wrocław | Beut Runner Team |
70 | | GRABOWSKA-LESISZ Aneta | Koszalin | 4ROWERY |
71 | | ZALEWSKA Kamila | Pszczółki | SUT - Straszyn Ultra Team |
72 | | ŻUKOWSKI Cezary | Koszalin | FOR-REST-RUN Koszalin |
73 | | ROMAŃSKA Karolina | Świnoujście | Biegacze Świnoujście |
74 | | MUZOLF Dorota | Pruszcz Gdanski | Straszyn Ultra Team |
75 | | MARSZAŁEK Sebastian | Gdynia | BigYellowFoot Adventure Team |
76 | | CZAJKA Mariusz | Gdynia | KInO REKIN |
77 | | GÓRECZNY Rafał | Chwaszczyno | brak |
78 | | KOBYLIŃSKA-URBANIAK Ewa | Gdańsk | Invicta Power Team |
79 | | TRUSIAK Agnieszka | Słupsk | Night Wolves Ultra Runners |
80 | | MANIAS Michał | Pruszcz Gdański | SUT Straszyn Ultra Team |
81 | | CISKI Piotr | Warszawa | Trail Running Factory |
82 | | MAKSELON Maciej | Szczecinek | Torpedo Szczecinek |
83 | | CZECHOWSKA Dorota | Subkowy | Biegający Tczew |
84 | | TOPOLSKI Piotr | Sopot | Sztafeta Nadziei |
85 | | MAKSELON Anna | Szczecinek | brak |
86 | | DORSZ Beata | Gdynia | brak |
87 | | KONOPSKI Piotr | Gdańsk | brak |
88 | | JANKIEWICZ Maciej | Lębork | Ambasador Biegowy w Krynicy |
89 | | JAROSŁAW Chołuj | Koszalin | FOR-REST-RUN Koszalin |
90 | | SZYMAŃSKA Agata | Gdańsk | brak |
91 | | RADZIENSKA Kamila | Gdynia | BigYellowFoot Adventure Team |
92 | | PAGÓRSKI Łukasz | Pruszcz Gdański | LSYP Active / TeamPagór |
93 | | JELIŃSKI Mateusz | Kartuzy | xRunners |
94 | | SKUPIN Grzegorz | Gdańsk | brak |
95 | | POWAŁOWSKA Danuta | Gniezno | brak |
96 | | MOTOWIDŁO-ZAWADZKA Izabella | Słupsk | brak |
97 | | JAKUBIEC Aleksandra | Gdynia | brak |
98 | | CZAJA Łukasz | Bytonia | brak |
99 | | PASTWA Krzysztof | Cisewie | brak |
100 | | DAWIDZIUK Adrian | Rumia | brak |
101 | | LUKOWICZ Elzbieta | Gdynia | brak |
102 | | KALINKA Beata | Gdańsk | brak |
103 | | KLECHA Krzysztof | Chełmża | ZeusTEAM |
104 | | ROGOWSKI Patryk | Gdańsk | Siwy i Rudy |
105 | | AUGUSTYNIAK Mirosława | Gdynia | Mamy To |
106 | | PODAWCA Łukasz | Swarzędz | brak |
107 | | CHRZĄSZCZ Bartłomiej | Pruszcz Gdański | Pruszcz Biega |
108 | | LEDWOLORZ Katarzyna | Szczecin | Wkurw_team Paprykarze |
109 | | MASALSKI Romuald | Czernikowo | Zabiegani Czernikowo |
110 | | JAKUB Geppert | Poznań | Adrunaline Running Team |
111 | | GOLONKA Anna | Pruszków | brak |
112 | | MIERZEJEWSKI Sylwester | Rumia | RUNEDA |
113 | | SZMYTKIEWICZ Piotr | Gdynia | MTB Busters |
114 | | PODLASZEWSKI Jacek | Toruń | SPC |
115 | | JASIŃSKI Sylwester | Lipno | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK |
116 | | MARCHLEWSKI Kamil | Chełmno | MCŚ ULTRA |
117 | | GORZKOWSKI Paweł | Dębnica Kaszubska | STOPA Słupsk |
118 | | OSSOWSKI Maciej | Gdańsk | OIRP Gdańsk |
119 | | MICHAŁ Lesisz | Koszalin | brak |
120 | | NOGA Krzysztof | Gdansk | The Nogas |
121 | | PASTWA Janusz | Gdańsk | brak |
122 | | NUŻ Jacek | Pruszcz Gdański | SUT Straszyn Ultra Team |
123 | | AGNIESZKA Silorska | Gdynia | brak |
124 | | KOSIN Marcin | Barczewo | PGB Sportowa Paczka |
125 | | WÓJCIK Wojciech | Szczecin | Wkurw_team Paprykarze |
126 | | GAUDEN Piotr | Toruń | SPC |
127 | | MAZUREK Michał | Gdańsk | FABER TEAM |
128 | | WOLAŃSKI Witosław | Gdańsk | Jeszcze Trochę - Trójmiasto |
129 | | POTOCZEK Andrzej | Lichnowy | Press glass biegamy wspieramy |
130 | | IGNALEWSKI Wojciech | REDA | ZEGGER TEAM |
131 | | WASZKIEWICZ Joanna | Poznań | Night Runners |
132 | | RUDNICKI Dariusz | Pogórze | brak |
133 | | ZACKIEWICZ Paulina | Gdynia | BigYellowFoot Adventure Team |
134 | | CIEMNY Marek | Gdynia | brak |
135 | | STACHURSKI Daniel | KOBYŁKI | brak |
136 | | DRAMCZYK Błażej | Lębork | ACTIVE age |
137 | | JAŚKIEWICZ Rafał | WŁOCŁAWEK | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK |
138 | | PASTWA Monika | Gdańsk | brak |
139 | | GOLEC Tomasz | Gdańsk | Bari Team |
140 | | ZBIGNIEW ZIBI Jakubek | Gdańsk | brak |
141 | | TELEPSKI Michał | Pruszcz Gdański | NULL |
142 | | POWAŁOWSKA Danka | Gniezno | brak |
143 | | POWAŁOWSKI Marcin | Gniezno | brak |
144 | | KROPIDŁOWSKA Magda | Gdynia | brak |
145 | | SZYMAŃSKA Roksana | Poznań | brak |
146 | | ELWART Roman | Puck | KOWO UDVIKLING/ TEAM ELWART/ LKS PUCK |
147 | | LAMCHA Anna | Gdańsk | GB65 |
148 | | GAJDUS Wiktor | Gdańsk | DCT Drużynowa Biegowa |
149 | | JOKEL Katarzyna | Gdansk | brak |
150 | | KAJUT Wojtek | Gdansk | Padł na Ryj Team |
151 | | KUPC Zbigniew | Gdynia | MPL TECHMA. |
152 | | KARPOWICZ Bartosz | GDYNIA | Leśne Dukty Gdynia/ Dziki dOB |
153 | | CZECHOWSKI Dawid | Subkowy | Biegający Tczew |
154 | | GOLAS Grazyna | Gdynia | DudyczRUN |
155 | | KRUSZCZYŃSKI Sebastian | Nikielkowo | PGB Sportowa Paczka |
156 | | PRZEMYSŁAW Lebiedziński | Gdynia | Old Nestor |
157 | | BROCHOCKI Paweł | Gdańsk | Glajty są Wszędzie |
158 | | DORENDA-ZABOROWICZ Marta | GDAŃSK | brak |
159 | | KWIATKOWSKI Michał | Wejherowo | brak |
160 | | KUNKEL Anna | Gdańsk | PGB Sportowa Paczka |
161 | | WIŚNIEWSKI Zbigniew | Morąg | brak |
162 | | TEKLIŃSKI Dawid | Grudziądz | Wtorkowy Trening |
163 | | PODLASZEWSKI Radosław | Toruń | SPC |
164 | | GERING Mariusz | Gdańsk | DCT Team |
165 | | FAJNAS Katarzyna | Grodzisk Mazowiecki | Danfoss / Dogoń Grodzisk Mazowiecki |
166 | | JOANNA Sztybor | Gdańsk | brak |
167 | | ZALEWSKI Marcin | Gdańsk | brak |
168 | | SZYMANKIEWICZ Kalina | Gdynia | brak |
169 | | ETMAŃSKI Piotr | Gdynia | brak |
170 | | KUJAWSKA-FREJLICH Joanna | Gdynia | brak |
171 | | JEREMICZ Marcin | Gdańsk | Sztafeta Nadziei |
172 | | NEUFELD Marcin | Gdynia | Intel Runners / run-passion.pl Team |
173 | | JĘSIEK-BARABASZ Agnieszka | Złotów | Górskie Kozice |
174 | | GRZYWACZ Karol | Gdynia | brak |
175 | | KUBERA Paweł | Gdańsk | brak |
176 | | BIERNACKI Sylwester | Warszawa | brak |
177 | | BULEJAK Przemyslaw | Sale | brak |
178 | | NOWAK Jarosław | Toruń | SPC |
179 | | GOKIERT-SKRENTNA Justyna | Złotów | Górskie Kozice |
180 | | FIJAŁKOWSKI Waldemar | Trzebnica | brak |
181 | | NIECHOĆKO Agata | Gdańsk | brak |
182 | | SIUDZIŃSKA Anna | Toruń | Drużyna Liska |
183 | | BŁAŻUK Jarosław | GDYNIA | MTB Busters |
184 | | GESSNER Weronika | Piaseczno | CZARNE OWCE |
185 | | BŁACH Piotr | Sławoborze | brak |
186 | | MŁODECKA Sylwia | Warszawa | brak |
187 | | DĄDELSKI Mariusz | Toruń | Aiwendil |
188 | | RAFAŁ Zwoliński | Koło | brak |
189 | | SMOLEŃ Janusz | Gdańsk | brak |
190 | | KOSPAŁ PAWŁOWSKI Łukasz | Gdańsk | LOTOS Running Team |
191 | | WÓDKIEWICZ Maciej | Tulce | brak |
192 | | SKOMOROWKA Monika | Warszawa | CZARNE OWCE |
193 | | SERKOWSKI Marcin | Gdynia | brak |
194 | | FIGARSKA Anna | Sopot | brak |
195 | | BRESZKA Tomek | Darłowo | brak |
196 | | SOSZYNSKA Katarzyna | Gdynia | CZARNE OWCE |
197 | | DORDZIK Katarzyna | Gdynia | brak |
198 | | SIŁAKOWSKI Ariel | Grudziądz | Wtorkowy Trening |
199 | | KOWALKOWSKI Krzysztof | Gdańsk | NULL |
200 | | KACZOROWSKI Michał | Korzeniewo | Kwidzyn Biega |
201 | | CIESIELSKI Witold | Gdańsk | brak |
202 | | SYLWIA Krzyzińska | Grodzisk Mazowiecki | Dogoń Grodzisk Mazowiecki |
203 | | KRZEMPEK Aleksander | Bielsko-Biała | BieganiePo40.pl |
204 | | BORKOWSKA Katarzyna | Złotów | KaMarki |
205 | | BOGUMIŁOW Marcin | Słupsk | 3 Fale Team Słupsk |
206 | | TIJEWSKI Maciej | Bezrzecze | ZEGGER TEAM |
207 | | LUDEWICZ Mateusz | Jastrowie | Start Jastrowie |
208 | | ANTOSZCZUK Arkadiusz | Kiełczów | Ultrack |
209 | | SKOMOROWSKA Moniika | Warszaea | brak |
210 | | FIBICH Dorota | Kościerzyna | brak |
211 | | ZUBKIEWICZ Paweł | Warszawa | brak |
212 | | GRUBALSKI Andrzej | Gdynia | brak |
213 | | ĆWIKLIŃSKA Anna | Bydgoszcz | Akademia Mistrzów Sportu |
214 | | DZIKIEWICZ Krzysztof | Bojano | Ultra Way |
215 | | KONDRATIUK Renata | Gdańsk | brak |
216 | | WOJNOWSKI Wiesław | Gdańsk | DCT Drużynowa Biegowa |
217 | | PIOTROWSKI Mateusz | Sierakowice | brak |
218 | | CIEMBOROWICZ Karol | Katowice | #KFD |
219 | | GOŁAWSKI Andrzej | GRUDZIĄDZ | Wtorkowy Trening |
220 | | ŻURAWSKI Michał | Szczecin | TotalShine |
221 | | SANECKI Patryk | PASŁĘK | brak |
222 | | BOLEK Daniel | Pruszcz Gdański | SUT - Straszyn Ultra Team |
223 | | MARZEC Marcin | Gdańsk | brak |
224 | | MISUN-NOWAK Katarzyna | Osówiec | Akademia Mistrzów Sportu |
225 | | SZWEDA Marek | Złotów | KaMarki |
226 | | BOGDANOWICZ Beata | Gdańsk | Ultrakrew |
227 | | JODKO-NARKIEWICZ Adam | Gdańsk | Diverse Extreme Team / Osowa |
228 | | GÓRSKA Anna | Świnoujście | Biegacze Świnoujście |
229 | | KOWALSKA Agnieszka | Toruń | Kowale Team |
230 | | OLEKSIEWICZ Tomasz | Gdansk | OIRP Gdańsk |
231 | | SKWERES Adriana | Pelplin | brak |
232 | | SKRZYPCZYK Andrzej | Zamość | brak |
233 | | ZABŁOCKI Grzegorz | Nadarzyn | Nadarzyn Biega |
234 | | SZCZUKA Paweł | Gdańsk | brak |
235 | | OSTOJSKA Ewa | Reda | brak |
236 | | MAĆKOWSKI Michal | Reda | brak |
237 | | PRĘTNIK Dawid | Ruma | brak |
238 | | KRUK Jacek | Powałki | brak |
239 | | WOŹNIAK Grzegorz | Kwidzyn | Kwidzyn Biega |
240 | | NOWAK Artur | Gdynia | A&G Carp Team |
241 | | ULATOWSKI Andrzej | Toruń | brak |
242 | | SZWARC Paweł | Bydgoszcz | Akademia Mistrzów Sportu |
243 | | GRUBE Bartosz | Gdynia | SUT - Straszyn Ultra Team |
244 | | WYSOCKA Maria | Mosty | Wymiatacze |
245 | | KOWALSKI Łukasz | Trąbki Wielkie | T-Mobile Sport Team |
246 | | MAJEWSKI Radosław | Poznań | Night Runners |
247 | | JAWORSKI Tomasz | Elbląg | brak |
248 | | PODOLSKI Marek | Gdynia | biegamyrazem.pl |
249 | | BIRULA Michał | Trzcianka | brak |
250 | | POPCZYK Ewelina | Sosnowiec | brak |
251 | | STRADOMSKI Artur | Marki | Markowi Biegacze |
252 | | ZYCH Dawid | Elbląg | Spartanie Dzieciom |
253 | | KOWALEWSKI Jaroeław | Gdynia | brak |
254 | | MACHALICA Agnieszka | Gdańsk | Ultrakrew |
255 | | GRABOWSKA Dagmara | Juszkowo | SUT - Straszyn Ultra Team |
256 | | KOWALEWSKI Jarosław | Gdynia | brak |
257 | | BRYŁA Krzysztof | Koszalin | FOR-REST-RUN Koszalin |
258 | | KUKUĆ-KWAPISZEWSKA Anna | Elbląg | brak |
259 | | KAROLCZAK Krzysztof | Słupsk | brak |
260 | | SKOLMOWSKI Marcin | Warszawa | Bushido |
261 | | MAŁEK Mateusz | Poznań | brak |
262 | | KURPIEWSKI Artur | Toruń | brak |
263 | | SALAMON Tomasz | Gdańsk | brak |
264 | | SOSZYŃSKA-PSTROKOŃSKA Joanna | Warszawa | Bushido |
265 | | ROMAN Krzysztof | Bolszewo | Sfora BMK |
266 | | ŁĄK Tomasz | Wrocław | NOA |
267 | | MARCHEWKA Emil | Gdańsk | LKS Zantyr Sztum |
268 | | GADAMSKA-KABATA Paulina | Gdańsk | MST |
269 | | SZCZUPAKOWSKA Izabela | Gdańsk | Hoko Team |
270 | | KOWALCZUK Leszek | Pogórze | biegamyrazem.pl |
271 | | KRUZEL Rafał | Legnica | Biegowe Misie |
272 | | SAFIN Staszek | Toruń | Wataha-Łączy Nas Bieganie |
273 | | KULGAJUK Michał | Pruszcz Gdański | SUT Straszyn Ultra Team |
274 | | KACZMAREK Damian | Toruń | SPC |
275 | | MARCIN Muza | Banino | MGS LAW RUN TEAM |
276 | | GOLABIOWSKI Jarek | Walendow | Biegacze Świnoujście |
277 | | WASILEWSKI Maciej | Nidzica | Nidzica Biega |
278 | | MARCINIAK Izabela | Banino | Ultraway Team |
279 | | CZAYKOWSKI Wojciech | Gdynia | Mamy To |
280 | | SZYMCZAK Tomasz | Kalisz | brak |
281 | | LEWANDOWSKI Filip | Bydgoszcz | brak |
282 | | CIEŚLA Ela | Reda | Biegające Małżeństwo |
283 | | GABRYSZAK Barrosz | Bydgoszcz | brak |
284 | | NOWAKOWSKI Norbert | Gdynia | OZD mielony na kozetce |
285 | | SZAJDZIUK Piotr | Gdańsk | brak |
286 | | KINOWSKA Katarzyna | Gdańsk | brak |
287 | | JAKUBOWSKI Maciej | Gdańsk | PGB Sportowa Paczka |
288 | | KRÓL Michał | Sopot | brak |
289 | | PASCHKE Roman | Gdynia | Łysi z Brazzers |
290 | | NOWICZ Konrad | Żychlin | Triton konin |
291 | | GRUMBIANIN Paulina | Pruszków | LOGWIN |
292 | | GURBOWICZ Jarosław | Tczew | Biegający Tczew |
293 | | CZERCHAWSKI Janusz | SIEMIANICE | brak |
294 | | SKRZYPKOWSKI Dawid | Gdynia | brak |
295 | | KULAK Paweł | Pruszków | brak |
296 | | FOGT Maciej | Kruszyn | CB163 |
297 | | HIRT Tomasz | Bydgoszcz | CB163 |
298 | | BOTOR Mateusz | Katowice | brak |
299 | | WAWRZYNIAK Dawid | Bydgoszcz | Fordonrunners |
300 | | PODCZARSKA Izabela | Kolbudy Dolne | KOLBUDY TEAM |
301 | | PDCZARSKI Tomasz | Kolbudy Dolne | KOLBUDY TEAM |
302 | | STANKIEWICZ Michal | Wejherowo | brak |
303 | | ZIEMIANIN Przemek | Gdynia | brak |
304 | | TRZECIAKOWSKI Marcin | Gdańsk | brak |
305 | | SUCHOMSKI Marcin | Nowy staw | Nowy Staw biega |
306 | | KOSZYNSKI JAROSLAW Jaroslaw Koszynski | grudziadz | brak |
307 | | PAWLYTA Jerzy | Elbląg | brak |
308 | #1 | KEMPCZYŃSKI Piotr | Reda | Runeda/Sklep Biegacza Gdańsk |
309 | | TALARCZYK Krzysztof | Olsztyn | Polish Wings |
310 | | GŁOMBIOWSKA - BRUSZEWSKA Monika | Gdynia | Runpassion.pl TEAM |
311 | | KUPIŃSKA Magdalena | GDYNIA | Vege Runners |
312 | | BARRENA Josi | PAMPLONA | brak |
313 | | IMIANOWSKI Łukasz | Pruszcz Gdański | brak |
314 | | POMASKI Paweł | Warszawa | Dogoń Grodzisk Mazowiecki |
315 | | LIAKH Yuliia | Lubin | Biegacze Świnoujście |
316 | | NOWACKA Marlena | Piaski Wlkp | brak |
317 | | KROPIDŁOWSKI Grzegorz | Łęczyn Dolny | brak |
318 | | KAMIŃSKI Wiesław | WROCŁAW | brak |
319 | | CHARKIEWICZ Monika | Straszyn | SUT - Straszyn Ultra Team |
320 | | SIKORA Roger | Gdynia | PKO Harpagan |
321 | | LASKOWSKI Daniel | Bydgoszcz | Run Pasja |
322 | | BANASZAK Monika | Bydgoszcz | Run Pasja |
323 | | SYPNIEWSKA Hanna | Gdynia | Spartanie Dzieciom |
324 | | POBŁOCKI Jan | Gdańsk | Grupa trójmiasto/ Spartanie Dzieciom |
325 | | MAJSTEREK Marcin | Gdynia | Mamy To |
326 | | SAZON Inesa | Gdańsk | brak |
327 | | SOŁTYSIAK Natalia | Gdańsk | brak |
328 | | WASZKIEWICZ Joanna Elżbieta | Poznań | Night Runners |
329 | | MIKOŁAJCZYK Krzysztof | Komorniki | brak |
330 | | MALEC Artur | Komorniki | brak |
331 | | KORDUŁA Zbigniew | Gdańsk | biegowyswiat.pl |
332 | | SZWED Paweł | Gdańsk | biegowyswiat.pl |
333 | | MIKLAS Jacek | Wrocław | brak |
334 | | KRYM Katarzyna | Smolec | hercogrunningteam |
335 | | WOJTOWICZ Marcin | Gdynia | BBL BAŁTYK GDYNIA |
336 | | GŁODOWSKI Michał | Tczew | brak |
337 | | WINIARSKI Andrzej | Warszawa | DxTreeM Running |
338 | | ŹYWICKI Maciej | Łódź | Droga Do Ultra |
339 | | BEJGIER Edmund | Osielsko | brak |
340 | | JUDA Jarosław | Toruń | brak |
341 | | KOWALEWSKI Marcin | Gdynia | CRiIMTeam |
342 | | PIESIK Przemysław | Gdynia | brak |
343 | | PIOTROWSKI Michał | Gdańsk | brak |
344 | | MARIANOWSKI Krzysztof | Kwidzyn | Kwidzyn Biega |
345 | | CHOJNOWSKI Andrzej | Iławą | brak |
346 | | CYRAN Tomasz | Gdańsk-Kowale | brak |
347 | | KOLODZIEJSKA Lucyna | Gdańsk | brak |
348 | | JABŁOŃSKI Robert | Gdańsk | TumboTeam |
349 | | PEPLIŃSKI Grzegorz | Gdańsk | brak |
350 | | PIASECKI Krzysztof | Włocławek | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK |
351 | | DARIUSZ Konieczki | Wejherowo | Maja Team |
352 | | WĄSIK Michał | Warszawa | brak |
353 | | ROST Zbigniew | Gdańsk | brak |
354 | | GOSTKOWSKA-DRZEWICKA Magdalena | Sobącz | brak |
355 | | WALENDZIK Wiesia | Warszawa | brak |
356 | | ZABOROWSKA Urszula | Borzytuchom | brak |
357 | | SADOWSKI Robert | Tczew | Ojciec Syna Team |
358 | | ZIELIŃSKI Jacek | Reda | brak |
359 | | ZAKRZEWSKI Maciej | Gdynia | Ultraway Team |
360 | | GAŃKO Tomasz | Gdańsk | brak |
361 | | KOWALCZYK Piotr | Koszalin | For-Rest-Run |
362 | | WATKOWSKI Bartlomiej | Toruń | brak |
Nie znaleziono żadnego uczestnika |