1 | | TROJNACKA Katarzyna | Biegu głównym na 4 km | brak | Bieg główny 4km |
2 | #2 | BAJOREK Jacek | Biegu głównym na 4 km | Markowi Biegacze | Bieg główny 4km |
3 | #3 | SURMACZ Dorota | Biegu towarzyszącym na 2km | brak | Bieg towarzyszący 2km |
4 | #4 | PAWLAK Przemysław | Biegu głównym na 4 km | R-Team Łowicz | Bieg główny 4km |
5 | #5 | HULANICKA Irina | Biegu głównym na 4 km | Goggle Team | Bieg główny 4km |
6 | #6 | PAWLAK Marek | Biegu głównym na 4 km | R-Team Łowicz | Bieg główny 4km |
7 | #322 | OGOŃCZYK Donata | Biegu głównym na 4 km | brak | Bieg główny 4km |
8 | #8 | HULANICKI Andrzej | Biegu głównym na 4 km | Goggle Team | Bieg główny 4km |
9 | #9 | SIERZPUTOWSKA Ewa | Biegu głównym na 4 km | brak | Bieg główny 4km |
10 | #10 | WILCZEWSKA Sandra | Biegu towarzyszącym na 2km | brak | Bieg towarzyszący 2km |
11 | #11 | BIŃKIEWICZ Jakub | Biegu towarzyszącym na 2km | brak | Bieg towarzyszący 2km |
12 | #12 | ŻÓŁCIŃSKI Waldemar | Biegu głównym na 4 km | Grupa Biegowa UM W-wa | Bieg główny 4km |
13 | #13 | ŁĘCKI Paweł | Biegu głównym na 4 km | Pietrzyk Running Team | Bieg główny 4km |
14 | #14 | ŁĘCKI Krzysztof | Biegu głównym na 4 km | K(r)opka Team | Bieg główny 4km |
15 | #15 | PIASECKA Paulina | Biegu towarzyszącym na 2km | brak | Bieg towarzyszący 2km |
16 | #16 | PIASECKI Patryk | Biegu głównym na 4 km | KS Piachu | Bieg główny 4km |
17 | #17 | PODKAMINER-LEWANDOWSKA Anna | Biegu głównym na 4 km | brak | Bieg główny 4km |
18 | #18 | PODKAMINER-LEWANDOWSKA Maja | Biegu dla dzieci na dystansach 200m | brak | Bieg dzieci 200m |
19 | #19 | PODKAMINER-LEWANDOWSKI Staś | Biegu dla dzieci na dystansach 400m | brak | Bieg dzieci 400m |
20 | #20 | PAZIEWSKI Andrzej | Biegu głównym na 4 km | brak | Bieg główny 4km |
21 | #21 | BOGDAN Dawid | Biegu dla dzieci na dystansach 200m | brak | Bieg dzieci 200m |
22 | #22 | BOGDAN Marcin | Biegu dla dzieci na dystansach 600m | brak | Bieg dzieci 600m |
23 | #23 | BOGDAN Agnieszka | Biegu towarzyszącym na 2km | brak | Bieg towarzyszący 2km |
24 | #24 | BOGDAN Jacek | Biegu towarzyszącym na 2km | brak | Bieg towarzyszący 2km |
25 | #25 | TURCZYŃSKA Monika | Biegu głównym na 4 km | LECZO TEAM | Bieg główny 4km |
26 | #26 | KRAJEWSKI Przemysław | Biegu głównym na 4 km | LECZO TEAM | Bieg główny 4km |
27 | #27 | KRAJEWSKA Urszula | Biegu głównym na 4 km | LECZO TEAM | Bieg główny 4km |
28 | #28 | NASKRĘT Mariusz | Biegu głównym na 4 km | brak | Bieg główny 4km |
29 | #29 | KRAJEWSKA Alicja | Biegu głównym na 4 km | LECZO TEAM | Bieg główny 4km |
30 | #30 | TOMASZEWSKA Mariola | Biegu głównym na 4 km | WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIE | Bieg główny 4km |
31 | #31 | MERESIŃSKA Anna | Biegu towarzyszącym na 2km | brak | Bieg towarzyszący 2km |
32 | #32 | LESIEWICZ Renata | Biegu towarzyszącym na 2km | brak | Bieg towarzyszący 2km |
33 | #33 | HAWRYLUK-STASIAK Ewa | Biegu głównym na 4 km | brak | Bieg główny 4km |
34 | #34 | DZIEPAK Piotr | Biegu głównym na 4 km | Mrokowska WOLA na BIEGANIE | Bieg główny 4km |
35 | #35 | DZIEPAK Olga | Biegu towarzyszącym na 1km | Mrokowska WOLA na BIEGANIE | Bieg towarzyszący 1km |
36 | #36 | DZIEPAK Ewa | Biegu dla dzieci na dystansach 200m | Mrokowska WOLA na BIEGANIE | Bieg dzieci 200m |
37 | #37 | BONDARENKO Olena | Biegu towarzyszącym na 1km | Mrokowska WOLA na BIEGANIE | Bieg towarzyszący 1km |
38 | #38 | BONDARENKO Andrzej | Biegu towarzyszącym na 1km | Mrokowska WOLA na BIEGANIE | Bieg towarzyszący 1km |
39 | #39 | DYMEL Andrzej | Biegu głównym na 4 km | Markowi Biegacze | Bieg główny 4km |
40 | #40 | KLUSEK Jolanta | Biegu głównym na 4 km | Yola Yolanda | Bieg główny 4km |
41 | #41 | WRÓBLEWSKA Joanna | Biegu głównym na 4 km | Festiwal Biegowy | Bieg główny 4km |
42 | #42 | TORZEWSKA Agnieszka | Biegu głównym na 4 km | brak | Bieg główny 4km |
43 | #43 | TORZEWSKI Janusz | Biegu głównym na 4 km | brak | Bieg główny 4km |
44 | #44 | GIZIŃSKI Grzegorz | Biegu głównym na 4 km | NBRC | Bieg główny 4km |
45 | #45 | KAMIŃSKI Wiesław | Biegu głównym na 4 km | Citos von Grodno | Bieg główny 4km |
46 | #46 | JANISZEWSKA Julia | Biegu głównym na 4 km | UniKOTKI | Bieg główny 4km |
47 | #47 | ŚLUSARCZYK Adam | Biegu głównym na 4 km | UniKOTKI | Bieg główny 4km |
48 | #48 | CABAŃSKA Dorota | Biegu głównym na 4 km | brak | Bieg główny 4km |
49 | #49 | JANISZEWSKA Anna | Biegu głównym na 4 km | UniKOTKI | Bieg główny 4km |
50 | #50 | DALGIEWICZ Dariusz | Biegu głównym na 4 km | brak | Bieg główny 4km |
51 | #51 | WIESŁAW Bakuła | Biegu głównym na 4 km | brak | Bieg główny 4km |
52 | #52 | SZOTA Emilia | Biegu głównym na 4 km | Maratończyk.pl | Bieg główny 4km |
53 | #53 | SZOTA Jarosław | Biegu głównym na 4 km | Maratończyk.pl | Bieg główny 4km |
54 | #54 | SZOTA Tadeusz | Biegu dla dzieci na dystansach 200m | Maratończyk.pl | Bieg dzieci 200m |
55 | #55 | SZOTA Andrzej | Biegu dla dzieci na dystansach 200m | Maratończyk.pl | Bieg dzieci 200m |
56 | #56 | SZOTA Zosia | Biegu dla dzieci na dystansach 400m | Maratończyk.pl | Bieg dzieci 400m |
57 | #57 | MARCZAK Grażyna | Biegu głównym na 4 km | LECZO TEAM | Bieg główny 4km |
58 | #58 | ANTOSIK Iwona | Biegu głównym na 4 km | brak | Bieg główny 4km |
59 | #59 | MIKINA Artur | Biegu głównym na 4 km | Pwpw sa | Bieg główny 4km |
60 | #60 | WÓJCIUK Paweł | Biegu głównym na 4 km | brak | Bieg główny 4km |
61 | #61 | JURKOWSKI Jan | Biegu głównym na 4 km | Vege Runners | Bieg główny 4km |
62 | #62 | MELAK Anna | Biegu dla dzieci na dystansach 200m | brak | Bieg dzieci 200m |
63 | #63 | MELAK Marcin | Biegu dla dzieci na dystansach 400m | brak | Bieg dzieci 400m |
64 | #64 | SERWIK Agnieszka | Biegu głównym na 4 km | brak | Bieg główny 4km |
65 | #65 | KĄDZIELSKA Magdalena | Biegu głównym na 4 km | brak | Bieg główny 4km |
66 | #66 | CHOŁUJ Adriana | Biegu głównym na 4 km | brak | Bieg główny 4km |
67 | #67 | ARAK Nikodem | Biegu dla dzieci na dystansach 200m | brak | Bieg dzieci 200m |
68 | #68 | ARAK Maksymilian | Biegu dla dzieci na dystansach 400m | brak | Bieg dzieci 400m |
69 | #69 | HARASIMOWICZ Edyta | Biegu głównym na 4 km | brak | Bieg główny 4km |
70 | #70 | ARAK Radosław | Biegu towarzyszącym na 1km | brak | Bieg towarzyszący 1km |
71 | #71 | ARAK Dorota | Biegu towarzyszącym na 1km | brak | Bieg towarzyszący 1km |
72 | #72 | TELEGA Janusz | Biegu głównym na 4 km | brak | Bieg główny 4km |
73 | #73 | UFA Paulina | Biegu głównym na 4 km | brak | Bieg główny 4km |
74 | #74 | MELAK Wioletta | Biegu towarzyszącym na 1km | brak | Bieg towarzyszący 1km |
75 | #75 | SEKUŁA Mateusz | Biegu towarzyszącym na 2km | brak | Bieg towarzyszący 2km |
76 | #76 | MICHLEWICZ Krzysztof | Biegu głównym na 4 km | brak | Bieg główny 4km |
77 | #77 | OŁTUN Anna | Biegu towarzyszącym na 2km | brak | Bieg towarzyszący 2km |
78 | #78 | PLACIN Magdalena | Biegu towarzyszącym na 1km | brak | Bieg towarzyszący 1km |
79 | #79 | PLACIN Iga | Biegu dla dzieci na dystansach 600m | brak | Bieg dzieci 600m |
80 | #80 | PLACIN Maciej | Biegu towarzyszącym na 1km | brak | Bieg towarzyszący 1km |
81 | #81 | PLACIN Zoja | Biegu dla dzieci na dystansach 400m | brak | Bieg dzieci 400m |
82 | #82 | CHALIMONIUK Marek | Biegu towarzyszącym na 2km | Chali Team | Bieg towarzyszący 2km |
83 | #83 | CHALIMONIUK Małgorzata | Biegu towarzyszącym na 2km | Chali Team | Bieg towarzyszący 2km |
84 | #84 | CHALIMONIUK Maks | Biegu towarzyszącym na 2km | Chali Team | Bieg towarzyszący 2km |
85 | #85 | CHALIMONIUK Mikołaj | Biegu towarzyszącym na 2km | Chali Team | Bieg towarzyszący 2km |
86 | #86 | SUWALD Andrzej | Biegu głównym na 4 km | JacekBiega Running Team | Bieg główny 4km |
87 | #87 | WAGNER Jolanta | Biegu głównym na 4 km | Biegaj z Ursusem | Bieg główny 4km |
88 | #88 | BICZYK Michał | Biegu głównym na 4 km | brak | Bieg główny 4km |
89 | #89 | NITA Sylwia | Biegu dla dzieci na dystansach 200m | brak | Bieg dzieci 200m |
90 | #90 | NITA Seweryn | Biegu dla dzieci na dystansach 200m | brak | Bieg dzieci 200m |
91 | #91 | NITA Agata | Biegu głównym na 4 km | brak | Bieg główny 4km |
92 | #92 | NITA Marcin | Biegu głównym na 4 km | brak | Bieg główny 4km |
93 | #93 | NARKIEWICZ Kamila | Biegu towarzyszącym na 1km | popiski | Bieg towarzyszący 1km |
94 | #94 | MORAWSKA Natalia | Biegu dla dzieci na dystansach 600m | popiski | Bieg dzieci 600m |
95 | #95 | MORAWSKA Ania | Biegu dla dzieci na dystansach 400m | popiski | Bieg dzieci 400m |
96 | #96 | POPIS Andrzej | Biegu towarzyszącym na 1km | popiski | Bieg towarzyszący 1km |
97 | #97 | ORZYŁOWSKA Katarzyna | Biegu głównym na 4 km | Muchy w smole | Bieg główny 4km |
98 | #98 | ORZYŁOWSKA Barbara | Biegu dla dzieci na dystansach 200m | Muchy w smole | Bieg dzieci 200m |
99 | #99 | ORZYŁOWSKI Mariusz | Biegu głównym na 4 km | brak | Bieg główny 4km |
100 | #100 | WITUSIŃSKI Dariusz | Biegu głównym na 4 km | Mrokowska WOLA na BIEGANIE | Bieg główny 4km |
101 | #101 | WITUSIŃSKI Kacper | Biegu dla dzieci na dystansach 200m | Mrokowska WOLA na BIEGANIE | Bieg dzieci 200m |
102 | #102 | WITUSIŃSKA Kinga | Biegu towarzyszącym na 1km | Mrokowska WOLA na BIEGANIE | Bieg towarzyszący 1km |
103 | #103 | TOMCZAK Ewa | Biegu głównym na 4 km | Koci Pazur | Bieg główny 4km |
104 | #104 | JURKOWSKA Julia | Biegu dla dzieci na dystansach 200m | Vege Runners | Bieg dzieci 200m |
105 | #105 | JURKOWSKI Kacper | Biegu dla dzieci na dystansach 200m | Vege Runners | Bieg dzieci 200m |
106 | #106 | TOMCZAK Marcin | Biegu głównym na 4 km | Koci Pazur | Bieg główny 4km |
107 | #107 | BACZYŃSKA Julia | Biegu głównym na 4 km | brak | Bieg główny 4km |
108 | #108 | GRZEGRZÓŁKA Piotr | Biegu głównym na 4 km | Bemowo biega | Bieg główny 4km |
109 | #109 | TEPEREK Adrianna | Biegu towarzyszącym na 2km | brak | Bieg towarzyszący 2km |
110 | #110 | TEPEREK Wojciech | Biegu towarzyszącym na 2km | brak | Bieg towarzyszący 2km |
111 | #111 | TEPEREK Marta | Biegu dla dzieci na dystansach 600m | brak | Bieg dzieci 600m |
112 | #112 | TEPEREK Olaf | Biegu głównym na 4 km | brak | Bieg główny 4km |
113 | #113 | KAMIŃSKI Michał | Biegu dla dzieci na dystansach 600m | Citos von Grodno | Bieg dzieci 600m |
114 | #114 | MURAWSKI Przemysław | Biegu głównym na 4 km | brak | Bieg główny 4km |
115 | #115 | MURAWSKA Małgorzata | Biegu głównym na 4 km | brak | Bieg główny 4km |
116 | #116 | TOMASZEWSKI Michał | Biegu głównym na 4 km | brak | Bieg główny 4km |
117 | #117 | TEODOREK Marceli | Biegu głównym na 4 km | Bemowo biega | Bieg główny 4km |
118 | #118 | TEODOREK Eliza | Biegu dla dzieci na dystansach 200m | Bemowo biega | Bieg dzieci 200m |
119 | #119 | TEODOREK Antoni | Biegu dla dzieci na dystansach 400m | Bemowo biega | Bieg dzieci 400m |
120 | #120 | GARA Martyna | Biegu głównym na 4 km | brak | Bieg główny 4km |
121 | #121 | TEODOREK Magdalena | Biegu głównym na 4 km | Bemowo biega | Bieg główny 4km |
122 | #122 | GARA Dariusz | Biegu towarzyszącym na 1km | brak | Bieg towarzyszący 1km |
123 | #123 | GARA Maja | Biegu towarzyszącym na 1km | brak | Bieg towarzyszący 1km |
124 | #124 | MACHNACKI Michał | Biegu głównym na 4 km | LKS Lotos Jabłonna | Bieg główny 4km |
125 | #125 | MACHNACKA Urszula | Biegu towarzyszącym na 2km | LKS Lotos Jabłonna | Bieg towarzyszący 2km |
126 | #126 | MACHNACKI Paweł Mieszko | Biegu towarzyszącym na 2km | LKS Lotos Jabłonna | Bieg towarzyszący 2km |
127 | #127 | KROCZ Kasia | Biegu towarzyszącym na 2km | brak | Bieg towarzyszący 2km |
128 | #128 | KROCZ Tomasz | Biegu głównym na 4 km | brak | Bieg główny 4km |
129 | #129 | OLENDER Katarzyna | Biegu towarzyszącym na 2km | brak | Bieg towarzyszący 2km |
130 | #130 | SKUDLARSKA Bożena | Biegu towarzyszącym na 1km | Bemowska Rada Seniorów | Bieg towarzyszący 1km |
131 | #131 | FABISIAK Irena | Biegu towarzyszącym na 1km | Bemowska Rada Seniorów | Bieg towarzyszący 1km |
132 | #132 | WOJCIECHOWSKA Joanna | Biegu towarzyszącym na 1km | Rowery i Galery | Bieg towarzyszący 1km |
133 | #133 | SERWIK Jan | Biegu dla dzieci na dystansach 400m | brak | Bieg dzieci 400m |
134 | #134 | KELLER Iwona | Biegu głównym na 4 km | Bemowo biega | Bieg główny 4km |
135 | #135 | OSTOLSKA Magdalena | Biegu towarzyszącym na 2km | brak | Bieg towarzyszący 2km |
136 | #136 | SERWIK Franciszek | Biegu dla dzieci na dystansach 600m | brak | Bieg dzieci 600m |
137 | #137 | SASIM Izabela | Biegu towarzyszącym na 1km | Galery i Rowery | Bieg towarzyszący 1km |
138 | #138 | KULBICKA Ewa | Biegu towarzyszącym na 1km | Galery i Rowery | Bieg towarzyszący 1km |
139 | #139 | LIPIECKI Grzegorz | Biegu towarzyszącym na 1km | brak | Bieg towarzyszący 1km |
140 | #140 | LIPIECKA Zofia | Biegu dla dzieci na dystansach 200m | brak | Bieg dzieci 200m |
141 | #141 | LIPIECKA Izabela | Biegu towarzyszącym na 2km | brak | Bieg towarzyszący 2km |
142 | #142 | KAMIEŃ Dorota | Biegu towarzyszącym na 1km | Team Kamyczki | Bieg towarzyszący 1km |
143 | #143 | KAMIEŃ Magdalena | Biegu towarzyszącym na 1km | Team Kamyczki | Bieg towarzyszący 1km |
144 | #144 | KAMIEŃ Monika | Biegu towarzyszącym na 2km | Team Kamyczki | Bieg towarzyszący 2km |
145 | #145 | WOCHOWSKA Katarzyna | Biegu towarzyszącym na 1km | brak | Bieg towarzyszący 1km |
146 | #146 | WOCHOWSKI Jakub | Biegu towarzyszącym na 1km | brak | Bieg towarzyszący 1km |
147 | #147 | WOCHOWSKI Karol | Biegu dla dzieci na dystansach 400m | brak | Bieg dzieci 400m |
148 | #148 | WOCHOWSKI Kacper | Biegu dla dzieci na dystansach 200m | brak | Bieg dzieci 200m |
149 | #149 | KOŁACZ Krzysztof | Biegu towarzyszącym na 2km | brak | Bieg towarzyszący 2km |
150 | #150 | GONTARSKA Ewa | Biegu dla dzieci na dystansach 600m | Gontarski Team | Bieg dzieci 600m |
151 | #151 | GONTARSKI Mateusz | Biegu dla dzieci na dystansach 600m | Gontarski Team | Bieg dzieci 600m |
152 | #152 | GONTARSKI Daniel | Biegu dla dzieci na dystansach 600m | Gontarski Team | Bieg dzieci 600m |
153 | #153 | GONTARSKI Jasiek | Biegu dla dzieci na dystansach 600m | Gontarski Team | Bieg dzieci 600m |
154 | #154 | ADAMSKI Przemysław | Biegu głównym na 4 km | Biegaj z Ursusem | Bieg główny 4km |
155 | #155 | CHEŁCHOWSKA Ewa | Biegu głównym na 4 km | BRBK - biegli w podatkach | Bieg główny 4km |
156 | #156 | WIŚNIEWSKI Łukasz | Biegu głównym na 4 km | BRBK - biegli w podatkach | Bieg główny 4km |
157 | #157 | CHEŁCHOWSKI Michał | Biegu głównym na 4 km | brak | Bieg główny 4km |
158 | #158 | URBAN Paweł | Biegu głównym na 4 km | Urban Run | Bieg główny 4km |
159 | #159 | URBAN Ewa | Biegu towarzyszącym na 2km | Urban Run | Bieg towarzyszący 2km |
160 | #160 | GALA Malgorzata | Biegu głównym na 4 km | brak | Bieg główny 4km |
161 | #161 | URBAN Oliwia | Biegu dla dzieci na dystansach 400m | Urban Run | Bieg dzieci 400m |
162 | #162 | GALA Michal | Biegu głównym na 4 km | brak | Bieg główny 4km |
163 | #163 | URBAN Szymon | Biegu głównym na 4 km | Urban Run | Bieg główny 4km |
164 | #164 | GALA Matylda | Biegu dla dzieci na dystansach 600m | brak | Bieg dzieci 600m |
165 | #165 | KRAJEWSKA -SZCZERBA Sylwia | Biegu towarzyszącym na 2km | Bemowo biega | Bieg towarzyszący 2km |
166 | #166 | CHEŁCHOWSKI Mateusz | Biegu głównym na 4 km | BRBK - biegli w podatkach | Bieg główny 4km |
167 | #167 | SZCZERBA Artur | Biegu towarzyszącym na 2km | Bemowo biega | Bieg towarzyszący 2km |
168 | #168 | SZCZERBA Gabriela | Biegu towarzyszącym na 2km | Bemowo biega | Bieg towarzyszący 2km |
169 | #169 | SZCZERBA Stanisław | Biegu towarzyszącym na 2km | Bemowo biega | Bieg towarzyszący 2km |
170 | #170 | ŻUK Artur | Biegu głównym na 4 km | BRBK - biegli w podatkach | Bieg główny 4km |
171 | #171 | ŻUK Olga | Biegu dla dzieci na dystansach 600m | BRBK - biegli w podatkach | Bieg dzieci 600m |
172 | #172 | ŻUK Adam | Biegu dla dzieci na dystansach 600m | BRBK - biegli w podatkach | Bieg dzieci 600m |
173 | #173 | ŻUK Iwona | Biegu towarzyszącym na 1km | BRBK - biegli w podatkach | Bieg towarzyszący 1km |
174 | #174 | BANASIK-URBANOWSKA Katarzyna | Biegu głównym na 4 km | Grupa Biegowa UM W-wa | Bieg główny 4km |
175 | #175 | URBANOWSKI Mieszko | Biegu głównym na 4 km | Grupa Biegowa UM W-wa | Bieg główny 4km |
176 | #176 | URBANOWSKI Ziemowit | Biegu dla dzieci na dystansach 600m | Grupa Biegowa UM W-wa | Bieg dzieci 600m |
177 | #177 | SIEMIŃSKA Katarzyna | Biegu towarzyszącym na 2km | brak | Bieg towarzyszący 2km |
178 | #178 | GAS Martyna | Biegu głównym na 4 km | brak | Bieg główny 4km |
179 | #179 | WOSZCZYK Aleksandra | Biegu towarzyszącym na 2km | brak | Bieg towarzyszący 2km |
180 | #180 | GAJEWSKA Marta | Biegu głównym na 4 km | BERNATY | Bieg główny 4km |
181 | #181 | BERNAT Maja | Biegu dla dzieci na dystansach 600m | BERNATY | Bieg dzieci 600m |
182 | #182 | BERNAT Alicja | Biegu dla dzieci na dystansach 600m | BERNATY | Bieg dzieci 600m |
183 | #183 | GAS Liliana | Biegu głównym na 4 km | brak | Bieg główny 4km |
184 | #184 | RUCKA-CHMIELEWSKA Sylwia | Biegu towarzyszącym na 2km | brak | Bieg towarzyszący 2km |
185 | #185 | BERNAT Sebastian | Biegu głównym na 4 km | BERNATY | Bieg główny 4km |
186 | #186 | CHMIELEWSKI Jakub | Biegu dla dzieci na dystansach 600m | brak | Bieg dzieci 600m |
187 | #187 | PAWLAK Sebastian | Biegu dla dzieci na dystansach 600m | STPP CWKS LEGIA | Bieg dzieci 600m |
188 | #188 | GAJEWSKA-MIDZIAŁEK Anna | Biegu towarzyszącym na 2km | BERNATY | Bieg towarzyszący 2km |
189 | #189 | CHMIELEWSKA Maja | Biegu dla dzieci na dystansach 400m | brak | Bieg dzieci 400m |
190 | #190 | PAWLAK Szymon | Biegu towarzyszącym na 1km | STPP CWKS LEGIA | Bieg towarzyszący 1km |
191 | #191 | PAWŁOWSKI Michał | Biegu dla dzieci na dystansach 400m | brak | Bieg dzieci 400m |
192 | #192 | NIEŚCIORUK Anna | Biegu towarzyszącym na 1km | brak | Bieg towarzyszący 1km |
193 | #193 | MALCZEWSKA Magdalena | Biegu głównym na 4 km | brak | Bieg główny 4km |
194 | #194 | GAS Adam | Biegu głównym na 4 km | brak | Bieg główny 4km |
195 | #195 | MALCZEWSKI Krzysztof | Biegu głównym na 4 km | brak | Bieg główny 4km |
196 | #196 | GAS Iwona | Biegu towarzyszącym na 1km | brak | Bieg towarzyszący 1km |
197 | #197 | ZABINSKI Paweł | Biegu towarzyszącym na 2km | brak | Bieg towarzyszący 2km |
198 | #198 | TOMUSIAK Ewa | Biegu towarzyszącym na 1km | brak | Bieg towarzyszący 1km |
199 | #199 | ZABINSKA Lidia | Biegu dla dzieci na dystansach 400m | brak | Bieg dzieci 400m |
200 | #200 | PODGÓRSKI Sebastian | Biegu głównym na 4 km | brak | Bieg główny 4km |
201 | #201 | ZABINSKA Kinga | Biegu dla dzieci na dystansach 400m | brak | Bieg dzieci 400m |
202 | #202 | CHALUPKA Zuzanna | Biegu głównym na 4 km | brak | Bieg główny 4km |
203 | #203 | ZABINSKA Aleksandra | Biegu towarzyszącym na 1km | brak | Bieg towarzyszący 1km |
204 | #204 | CHALUPKA Łukasz | Biegu głównym na 4 km | brak | Bieg główny 4km |
205 | #205 | TOMUSIAK Piotr | Biegu dla dzieci na dystansach 400m | brak | Bieg dzieci 400m |
206 | #206 | PODGÓRSKA Emilia | Biegu towarzyszącym na 2km | brak | Bieg towarzyszący 2km |
207 | #207 | STANICKA Grażyna | Biegu towarzyszącym na 2km | brak | Bieg towarzyszący 2km |
208 | #208 | MALCZEWSKI Adam | Biegu głównym na 4 km | brak | Bieg główny 4km |
209 | #209 | TOMUSIAK Michał | Biegu towarzyszącym na 1km | brak | Bieg towarzyszący 1km |
210 | #210 | CHALUPKA Michał | Biegu dla dzieci na dystansach 400m | brak | Bieg dzieci 400m |
211 | #211 | GDYŃSKA Anna | Biegu głównym na 4 km | brak | Bieg główny 4km |
212 | #212 | TOMUSIAK Aleksandra | Biegu towarzyszącym na 1km | brak | Bieg towarzyszący 1km |
213 | #213 | GDYŃSKI Antoni | Biegu towarzyszącym na 1km | brak | Bieg towarzyszący 1km |
214 | #214 | CHALUPKA Tomek | Biegu towarzyszącym na 1km | brak | Bieg towarzyszący 1km |
215 | #215 | PODGÓRSKI Mikołaj | Biegu towarzyszącym na 1km | brak | Bieg towarzyszący 1km |
216 | #216 | GDYŃSKI Tomasz | Biegu głównym na 4 km | brak | Bieg główny 4km |
217 | #217 | NAUMOWICZ-ZINCZUK Agnieszka | Biegu towarzyszącym na 2km | brak | Bieg towarzyszący 2km |
218 | #218 | ZIELIŃSKA Beata | Biegu głównym na 4 km | ZieLASy | Bieg główny 4km |
219 | #219 | ZINCZUK Aleksander | Biegu towarzyszącym na 1km | brak | Bieg towarzyszący 1km |
220 | #220 | JĘDRZEJEWSKI Paweł | Biegu głównym na 4 km | PGR BEMOWO | Bieg główny 4km |
221 | #221 | CZARNECKI Mariusz | Biegu towarzyszącym na 2km | brak | Bieg towarzyszący 2km |
222 | #222 | GORCZYCA Krzysztof | Biegu towarzyszącym na 2km | PGR BEMOWO | Bieg towarzyszący 2km |
223 | #223 | SZMITOWICZ Kamil | Biegu głównym na 4 km | PGR BEMOWO | Bieg główny 4km |
224 | #224 | ZIELIŃSKI Michał | Biegu towarzyszącym na 1km | ZieLASy | Bieg towarzyszący 1km |
225 | #225 | CZARNECKA Weronika | Biegu towarzyszącym na 1km | brak | Bieg towarzyszący 1km |
226 | #226 | CZARNECKA Katarzyna | Biegu towarzyszącym na 1km | brak | Bieg towarzyszący 1km |
227 | #227 | CZARNECKI Paweł | Biegu towarzyszącym na 1km | brak | Bieg towarzyszący 1km |
228 | #228 | GOS Agata | Biegu głównym na 4 km | Bemowo biega | Bieg główny 4km |
229 | #229 | TOMASZEWSKI Pawel | Biegu towarzyszącym na 2km | brak | Bieg towarzyszący 2km |
230 | #230 | WIERZCHOWSKI Paweł | Biegu towarzyszącym na 1km | brak | Bieg towarzyszący 1km |
231 | #231 | GOS Jakub | Biegu towarzyszącym na 2km | Bemowo biega | Bieg towarzyszący 2km |
232 | #232 | GOS Paweł | Biegu towarzyszącym na 2km | Bemowo biega | Bieg towarzyszący 2km |
233 | #233 | ZDUNOWSKI Michał | Biegu towarzyszącym na 1km | brak | Bieg towarzyszący 1km |
234 | #234 | PARASIEWICZ Justyna | Biegu towarzyszącym na 1km | Rodzina Parasiewicz | Bieg towarzyszący 1km |
235 | #235 | PARASIEWICZ Antoni | Biegu towarzyszącym na 1km | Rodzina Parasiewicz | Bieg towarzyszący 1km |
236 | #236 | JANKOWSKA Jolanta | Biegu towarzyszącym na 1km | brak | Bieg towarzyszący 1km |
237 | #237 | PIĄTKOWSKA Ewa | Biegu towarzyszącym na 2km | brak | Bieg towarzyszący 2km |
238 | #238 | JANKOWSKI Dominik | Biegu towarzyszącym na 1km | brak | Bieg towarzyszący 1km |
239 | #239 | BOJAKOWSKA Małgorzata | Biegu towarzyszącym na 1km | Bojaki | Bieg towarzyszący 1km |
240 | #240 | JANKOWSKI Dariusz | Biegu towarzyszącym na 1km | brak | Bieg towarzyszący 1km |
241 | #241 | JANKOWSKI Filip | Biegu towarzyszącym na 1km | brak | Bieg towarzyszący 1km |
242 | #242 | BOJAKOWSKI Paweł | Biegu towarzyszącym na 2km | Bojaki | Bieg towarzyszący 2km |
243 | #243 | BOJAKOWSKI Julian | Biegu towarzyszącym na 1km | Bojaki | Bieg towarzyszący 1km |
244 | #244 | HAFIZ AMJID Cyryl | Biegu towarzyszącym na 1km | brak | Bieg towarzyszący 1km |
245 | #245 | BOJAKOWSKA Zofia | Biegu towarzyszącym na 2km | Bojaki | Bieg towarzyszący 2km |
246 | #246 | OLEKSIEJ Justyna | Biegu towarzyszącym na 2km | brak | Bieg towarzyszący 2km |
247 | #247 | HAFIZ AMJID Celina | Biegu towarzyszącym na 2km | brak | Bieg towarzyszący 2km |
248 | #248 | HAFIZ AMJID Marzena | Biegu towarzyszącym na 2km | brak | Bieg towarzyszący 2km |
249 | #249 | HAFIZ AMJID Mehmood | Biegu towarzyszącym na 2km | brak | Bieg towarzyszący 2km |
250 | #250 | LEŚNA Elzbieta | Biegu towarzyszącym na 2km | brak | Bieg towarzyszący 2km |
251 | #254 | ŚWIERCZ Katarzyna | Biegu głównym na 4 km | brak | Bieg główny 4km |
252 | #255 | GOŚ Katarzyna | Biegu głównym na 4 km | brak | Bieg główny 4km |
253 | #256 | PACURKOWSKA Agata | Biegu głównym na 4 km | brak | Bieg główny 4km |
254 | #257 | PACURKOWSKI Staś | Biegu dla dzieci na dystansach 600m | brak | Bieg dzieci 600m |
255 | #258 | PACURKOWSKA Hania | Biegu dla dzieci na dystansach 200m | brak | Bieg dzieci 200m |
256 | #259 | ŚWIERCZ Lilana | Biegu dla dzieci na dystansach 200m | brak | Bieg dzieci 200m |
257 | #260 | TYBURSKI Łukasz | Biegu towarzyszącym na 1km | brak | Bieg towarzyszący 1km |
258 | #261 | TYBURSKA Ania | Biegu dla dzieci na dystansach 400m | brak | Bieg dzieci 400m |
259 | #262 | ŚWIERCZ Piotr | Biegu towarzyszącym na 1km | brak | Bieg towarzyszący 1km |
260 | #263 | PACURKOWSKI Marcin | Biegu głównym na 4 km | brak | Bieg główny 4km |
261 | #264 | ZABIELSKI Paweł | Biegu towarzyszącym na 2km | brak | Bieg towarzyszący 2km |
262 | #265 | ZABIELSKI Antoś | Biegu dla dzieci na dystansach 200m | brak | Bieg dzieci 200m |
263 | #266 | FILIPOWICZ Natalia | Biegu głównym na 4 km | brak | Bieg główny 4km |
264 | #267 | BOROWSKI Henryk | Biegu dla dzieci na dystansach 600m | Borowscy | Bieg dzieci 600m |
265 | #268 | REGULSKA Ewa | Biegu głównym na 4 km | brak | Bieg główny 4km |
266 | #269 | BOROWSKI Michal | Biegu dla dzieci na dystansach 600m | Borowscy | Bieg dzieci 600m |
267 | #270 | ZABIELSKA Anna | Biegu towarzyszącym na 1km | brak | Bieg towarzyszący 1km |
268 | #271 | GIERASIMOWICZ Oskar | Biegu dla dzieci na dystansach 200m | brak | Bieg dzieci 200m |
269 | #272 | BERUS Alicja | Biegu dla dzieci na dystansach 400m | Brykajace Brzdące | Bieg dzieci 400m |
270 | #273 | JAKUBCZAK Wojciech | Biegu głównym na 4 km | Bemowo biega | Bieg główny 4km |
271 | #274 | PASIŃSKI Daniel | Biegu głównym na 4 km | Grupa Biegowa UM W-wa | Bieg główny 4km |
272 | #275 | GOŚ Kalina | Biegu dla dzieci na dystansach 200m | brak | Bieg dzieci 200m |
273 | #276 | GOŚ Kornelia | Biegu dla dzieci na dystansach 400m | brak | Bieg dzieci 400m |
274 | #277 | CHAC Łukasz | Biegu głównym na 4 km | brak | Bieg główny 4km |
275 | #278 | GOŚ Pawel | Biegu dla dzieci na dystansach 400m | brak | Bieg dzieci 400m |
276 | #279 | SZTOBRYN Daniel | Biegu głównym na 4 km | brak | Bieg główny 4km |
277 | #280 | ZARĘBA Monika | Biegu towarzyszącym na 1km | Misiaczki | Bieg towarzyszący 1km |
278 | #281 | ZARĘBA Beniamin | Biegu dla dzieci na dystansach 400m | Misiaczki | Bieg dzieci 400m |
279 | #282 | ZARĘBA Józefina | Biegu dla dzieci na dystansach 400m | Misiaczki | Bieg dzieci 400m |
280 | #283 | ZARĘBA Bartłomiej | Biegu towarzyszącym na 1km | Misiaczki | Bieg towarzyszący 1km |
281 | #284 | WYTRYKOWSKA Anna | Biegu towarzyszącym na 2km | brak | Bieg towarzyszący 2km |
282 | #285 | WACHOWIAK Ryszard | Biegu towarzyszącym na 1km | brak | Bieg towarzyszący 1km |
283 | #286 | WACHOWIAK Grażyna | Biegu towarzyszącym na 1km | brak | Bieg towarzyszący 1km |
284 | #287 | WĘGRZYNIAK Stanisława | Biegu głównym na 4 km | brak | Bieg główny 4km |
285 | #288 | WĘGRZYNIAK Monika | Biegu głównym na 4 km | brak | Bieg główny 4km |
286 | #289 | MICHAŁEK Monika | Biegu towarzyszącym na 1km | brak | Bieg towarzyszący 1km |
287 | #290 | WIĘCKOWSKI Michał | Biegu głównym na 4 km | brak | Bieg główny 4km |
288 | #291 | KRYCH Anna | Biegu towarzyszącym na 1km | brak | Bieg towarzyszący 1km |
289 | #292 | HENCEL Tomasz | Biegu głównym na 4 km | Healthy Group | Bieg główny 4km |
290 | #293 | SOBIESKA Aleksandra | Biegu głównym na 4 km | brak | Bieg główny 4km |
291 | #294 | SOBIESKI~MIRECKI Jas | Biegu dla dzieci na dystansach 600m | brak | Bieg dzieci 600m |
292 | #295 | HENCEL Antonina | Biegu towarzyszącym na 2km | Healthy Group | Bieg towarzyszący 2km |
293 | #296 | HENCEL Marcelina | Biegu dla dzieci na dystansach 600m | Healthy Group | Bieg dzieci 600m |
294 | #297 | HENCEL Joanna | Biegu towarzyszącym na 2km | Healthy Group | Bieg towarzyszący 2km |
295 | #298 | MUCHA Ewelina | Biegu towarzyszącym na 1km | Muchy w smole | Bieg towarzyszący 1km |
296 | #299 | DĄBROWSKA Anna | Biegu głównym na 4 km | brak | Bieg główny 4km |
297 | #300 | BARTOSIAK-MAŁECKA Kinga | Biegu głównym na 4 km | brak | Bieg główny 4km |
298 | #301 | ORŁOWSKI Grzegorz | Biegu głównym na 4 km | brak | Bieg główny 4km |
299 | #302 | STÓJ Robert | Biegu głównym na 4 km | brak | Bieg główny 4km |
300 | #303 | KOLIMAGA Tomasz | Biegu głównym na 4 km | brak | Bieg główny 4km |
301 | #304 | GIERSZEWSKI Mariusz | Biegu głównym na 4 km | brak | Bieg główny 4km |
302 | #305 | ARTEL Barbara | Biegu głównym na 4 km | brak | Bieg główny 4km |
303 | #306 | DRASZAWKA Łukasz | Biegu głównym na 4 km | Power training | Bieg główny 4km |
304 | #307 | ŚWIDERSKI Piotr | Biegu głównym na 4 km | brak | Bieg główny 4km |
305 | #308 | PRZYBYSZEWSKA Katarzyna | Biegu towarzyszącym na 2km | brak | Bieg towarzyszący 2km |
306 | #309 | KWIATKOWSKA Małgorzata | Biegu głównym na 4 km | brak | Bieg główny 4km |
307 | #310 | KWIATKOWSKI Zbigniew | Biegu głównym na 4 km | brak | Bieg główny 4km |
308 | #311 | BALA Zofia | Biegu dla dzieci na dystansach 600m | brak | Bieg dzieci 600m |
309 | #312 | JASTRZĘBSKA-NONAS Maja | Biegu towarzyszącym na 2km | brak | Bieg towarzyszący 2km |
310 | #313 | NONAS Michał | Biegu głównym na 4 km | brak | Bieg główny 4km |
311 | #314 | BĄK Kacper | Biegu dla dzieci na dystansach 600m | brak | Bieg dzieci 600m |
312 | #315 | BĄK Jakub | Biegu dla dzieci na dystansach 600m | brak | Bieg dzieci 600m |
313 | #316 | JASTRZĘBSKA Zofia | Biegu dla dzieci na dystansach 600m | brak | Bieg dzieci 600m |
314 | #317 | PIWOWAR Radosław | Biegu towarzyszącym na 2km | brak | Bieg towarzyszący 2km |
315 | #318 | SIEGIEDA Michał | Biegu towarzyszącym na 2km | Adidas runners | Bieg towarzyszący 2km |
316 | #319 | SIEGIEDA Martyna | Biegu towarzyszącym na 2km | brak | Bieg towarzyszący 2km |
317 | #320 | SIEGIEDA Mariusz | Biegu dla dzieci na dystansach 600m | brak | Bieg dzieci 600m |
318 | #1 | KIERZKOWSKA Urszula | Biegu głównym na 4 km | brak | Bieg główny 4km |
319 | #7 | PYZA Norbert | Biegu głównym na 4 km | brak | Bieg główny 4km |
Nie znaleziono żadnego uczestnika |