1 | KWEĆKA Kamila | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
2 | KORNACKA Krystyna | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | W JEDNYM RYTMIE |
3 | CZARNECKA Karolina | Toruń | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
4 | KORABIEWSKA-PLUTA Sara | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
5 | WÓJCIK Milena | Tuszyn | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
6 | WÓJCIK Krzysztof | Tuszyn | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
7 | KORPOROWICZ Jan | Łódź | 700m „W RYTMIE DZIECKA” BIEG DLA DZIECI | W JEDNYM RYTMIE |
8 | WÓJCIK Kamil | Tuszyn | 700m „W RYTMIE DZIECKA” BIEG DLA DZIECI | brak |
9 | WÓJCIK Emil | Tuszyn | 700m „W RYTMIE DZIECKA” BIEG DLA DZIECI | brak |
10 | LIBISZOWSKA Marta | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Fundacja „Dom w Łodzi” |
11 | GAŁWIACZEK Joanna | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
12 | OCHOCKA Ewa | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
13 | ANCUTA Julita | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
14 | AMBROZIAK Sławomir | Gdańsk | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
15 | MATYSIAK Aleksandra | Grodzisk Wielkopolski | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 2x35km | ULT35- KAMIKADZE |
16 | ŚMIETAŃSKA Agnieszka | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
17 | DĄBROWSKA Agnieszka | Koszalin | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | RunDmB |
18 | LONT Agnieszka | Tuszyn | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
19 | LONT Krzysztof | Tuszyn | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
20 | KOZAK Paulina | Dąbrowa | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
21 | LASEK Katarzyna | Kołobrzeg | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
22 | URBAŃSKI Kamil | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Łódź Kocha Sport/Fundacja "Dom w Łodzi" |
23 | GRETKA Olga | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Fundacja „Dom w Łodzi” |
24 | KLATKOWSKA Karolina | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Fundacja „Dom w Łodzi” |
25 | KRAJEWSKI Tomasz | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Fundacja „Dom w Łodzi” |
26 | BORYSEWICZ Anna | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Fundacja „Dom w Łodzi” |
27 | PODRAZA Marek | Gorlice | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Gorlicka Grupa Biegowa |
28 | STEC Gabriela | Moszczenica | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Gorlicka Grupa Biegowa |
29 | WOJTAS Adrian | Gorlice | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Gorlicka Grupa Biegowa |
30 | ZAWADZKA Daria | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Fundacja „Dom w Łodzi” |
31 | BODZIOCH Grzegorz | Gorlice | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Gorlicka Grupa Biegowa |
32 | RYBARCZYK-SZWAJKOWSKA Anna | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Fundacja „Dom w Łodzi” |
33 | JANIK Marta | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Fundacja „Dom w Łodzi” |
34 | SZYDŁOWSKI Grzegorz | Biecz | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
35 | KLIMANEK Marta | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
36 | WRĘCZYCKI Łukasz | Lubliniec | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
37 | KOWALEWSKI Dominik | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10 - Szakale Bałut Łódź |
38 | WIZNER Paulina | Piotrków Trybunalski | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
39 | ZAKRZEWSKA Anna | Józefosław | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
40 | KUDEŃ Agnieszka | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | 5 z Księżyca |
41 | WALEWSKA Urszula | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | 5 z Księżyca |
42 | MISIURA Adam | Łódź | 70000m W RYTMIE WYZWANIA BIEG ULTRA INDYWIDUALNY | Szakale Bałut Łódź |
43 | GĘBICKA Małgorzata | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
44 | OLEJNICZAK Anna | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
45 | HAŁASA Marta | Gdynia | 700m „W RYTMIE DZIECKA” BIEG DLA DZIECI | brak |
46 | SUPEŁ Łukasz | Konstantynów Łódzki | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Turbo Zajebiste Ziomy |
47 | MAŁOLEPSZY Zdzisław | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10 - Szakale Bałut Łódź 2 |
48 | KUCHTA Monika | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
49 | OLEKSIEWICZ Maurycy | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10 - Szakale Bałut Łódź 2 |
50 | OLEKSIEWICZ Beata | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10 - Szakale Bałut Łódź 2 |
51 | FLORCZAK Sylwia | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10 - Szakale Bałut Łódź |
52 | NOWAK Marcin | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10 - Szakale Bałut Łódź |
53 | TITZ KOZA Julita | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10 - Szakale Bałut Łódź |
54 | DRAB Szymon | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10 - Szakale Bałut Łódź 2 |
55 | BESTER Kinga | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10 - Szakale Bałut Łódź |
56 | BESTER Piotr | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10 - Szakale Bałut Łódź |
57 | WÓJCIK Patryk | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10 - Szakale Bałut Łódź |
58 | GODZWA Krzysztof | Warszawa | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
59 | BALCERZAK Krysia | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10 - Szakale Bałut Łódź 2 |
60 | BALCERZAK Mariusz | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10 - Szakale Bałut Łódź 2 |
61 | TOMAKA-ZAJĄC Katarzyna | Radom | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
62 | KARAŚ Aleksandra | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Fundacja „Dom w Łodzi” |
63 | BARTOSIK Sylwia | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | W JEDNYM RYTMIE |
64 | SZYMAŃSKI Bartosz | Pruszków | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
65 | WOJCIECHOWSKA Dorota | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
66 | SUSKA Katarzyna | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10- ŁódźRunCrew/JAKOteam 4 |
67 | ZDUNIAK Amelia | Łódź | 700m „W RYTMIE DZIECKA” BIEG DLA DZIECI | brak |
68 | SUSKI Maciek | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10- ŁódźRunCrew/JAKOteam 1 |
69 | SITEK Łukasz | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
70 | SPUŁTOWSKA Joanna | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Bieg na 6 Łap Zgierz |
71 | SPUŁTOWSKI Paweł | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Bieg na 6 Łap Zgierz |
72 | SPUŁTOWSKI Adam | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Bieg na 6 Łap Zgierz |
73 | MATUSZEWSKI Andrzej | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
74 | MĄDRACHOWSKA Marta | Dobroń | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | W JEDNYM RYTMIE- ŁMCW |
75 | WESOŁOWSKA Magdalena | Zgierz | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Piątka z, Księżyca/Biegamy w Zgierzu/SNG Wild Ducks |
76 | JAKÓBCZAK Kajetan | Zgierz | 700m „W RYTMIE DZIECKA” BIEG DLA DZIECI | brak |
77 | MENDRZYCKI Szymon | Łódź | 70000m W RYTMIE WYZWANIA BIEG ULTRA INDYWIDUALNY | Szakale Bałut Łódź |
78 | KARASIŃSKA Ewa | Zgierz | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | 5 z Księżyca |
79 | JANKIEWICZ Katarzyna | Kielce | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | RYSIE |
80 | DUSZAK Kamil | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
81 | PRZEWOŹNY Krzysztof | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10 - Szakale Bałut Łódź 2 |
82 | ŚMIESZCHALSKA Joanna | Poznań | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
83 | FRANZ Wiktoria | Kraków | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
84 | RYNKAR Edyta | Parkosz | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | KRÓLEWSKIE PILZNO |
85 | CIESIELSKA Natalia | Gniezno | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
86 | MALICKA Hanna | Łódź | 700m „W RYTMIE DZIECKA” BIEG DLA DZIECI | brak |
87 | BIELINSKA Edyta | Warszawa | 700m „W RYTMIE DZIECKA” BIEG DLA DZIECI | brak |
88 | MALICKA Patrycja | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
89 | MALICKI Tomasz | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
90 | STAWARZ Joanna | Tarnów | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
91 | FEDOROWICZ Ewelina | Warszawa | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
92 | STATEK Jagoda | Warszawa | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
93 | JAREMKO Katarzyna | Laszki | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
94 | MISZEWSKA-GAWEŁ Natalia | Świątniki | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
95 | KANIA Katarzyna | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
96 | WIŚNIEWSKA Justyna | Stryków | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
97 | ŁAGOSZ Karolina | Kraków | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
98 | WERCZYNSKI Tomasz | Crawley | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | W JEDNYM RYTMIE |
99 | WULTAŃSKA Monika | Wyszków | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
100 | BŁOCH Andżelika | Pabianice | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Szony |
101 | BŁOCH Damian | Pabianice | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Szony |
102 | STAŃ Marina | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | W JEDNYM RYTMIE |
103 | JADCZAK Danuta | TUSZYN | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
104 | SEIDER Agnieszka | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | brak |
105 | SEIDER Zofia | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | brak |
106 | WIŚNIEWSKA Milena | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
107 | JĘDRZEJCZAK Agnieszka | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | TEAMGORACEJ |
108 | LUBIENIECKA Magdalena | Gliwice | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
109 | WNUK Eliza | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | TEAMGORACEJ |
110 | KARBOWA Angelika | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | TEAMGORACEJ |
111 | CWIETAJEW Justyna | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
112 | LUBAŃSKA Alicja | Bukowice | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
113 | OZGA Agata | Łódź | 70000m W RYTMIE WYZWANIA BIEG ULTRA INDYWIDUALNY | TEAMGORACEJ |
114 | MLONKA Jakub | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | TEAMGORACEJ |
115 | MALCZEWSKA Emila | Paczkowo | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
116 | MALCZEWSKI Łukasz | Paczkowo | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
117 | TOMASZEWSKA Justyna | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | W JEDNYM RYTMIE |
118 | RYCHLIK Małgorzata | Mysłowice | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
119 | KUSAL Marta | Kozienice | 70000m W RYTMIE WYZWANIA BIEG ULTRA INDYWIDUALNY | brak |
120 | ŁYSKA Katarzyna | Luboń | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
121 | KAMIŃSKA Sylwia | Grudziądz | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
122 | KSIĘZKA Joanna | Strzegom | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Strzegomska Dwunastka |
123 | RZEPECKA Olga | Bogdanów | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Strzegomska 12 |
124 | WULNIKOWSKA Barbara | Poznań | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | GFT |
125 | RZEPECKI Krzysztof | Bogdanów | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Strzegomska 12 |
126 | RZEPECKI Dominik | Bogdanów | 700m „W RYTMIE DZIECKA” BIEG DLA DZIECI | brak |
127 | HAJZER Ewa | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 5x14km | ULT14-GFT 1 |
128 | ZIMOŃ Sandra | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | TEAMGORACEJ |
129 | CZERNIGA Patrycjusz | Poznań | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 5x14km | ULT14-GFT 2 |
130 | BARTOSIK Marek | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 5x14km | ULT14-GFT 1 |
131 | KLUCH Łukasz | Dobroń | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 5x14km | ULT14-GFT 2 |
132 | ZGANIACZ Przemysław | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 5x14km | ULT14-GFT 2 |
133 | KARAŚ Witold | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Fundacja „Dom w Łodzi” |
134 | WYSOCKI Piotr | Żnin | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
135 | KMIEĆ Małgorzata | Zgierz | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
136 | KUCIĘBA Marcelina | Poznań | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 5x14km | ULT14-GFT 2 |
137 | WALISIAK Kacper | Wilczyn | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
138 | GRUZDOWSKA Marta | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
139 | PAJĄK Katarzyna | Wilczyn | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
140 | PRZYBYŁOWSKA Magdalena | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
141 | DEMONTOWICZ Jarosław | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Łódź Kocha Sport/Fundacja "Dom w Łodzi" |
142 | KŁOSOWICZ Agnieszka | Pabianice | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
143 | NITKIEWICZ Marta | Świebodzice | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10- POLISH WINGS |
144 | USTABOROWICZ Magdalena | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Łódż Run Crew |
145 | GABRYELCZYK Marta | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
146 | CHĄPINSKA Iga | Kostrzyn Wlkp. | 700m „W RYTMIE DZIECKA” BIEG DLA DZIECI | brak |
147 | KOWALSKA Aleksandra | Wola Krzysztoporska | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
148 | KULA Radosław | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
149 | STEFANIUK Eliza | Barlinek | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
150 | ŁAWNICZAK Aleksandra | Aleksandrów Łódzki | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
151 | BIRULA Marlena | Barlinek | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
152 | KUBASZCZYK Agnieszka | Warszawa | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
153 | CHRAMĘGA Mateusz | Serock | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
154 | GRABARCZYK Agata | Aleksandrów Łódzki | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10-UPGRADE |
155 | STRÓŻYK Piotrek | Grodzisk Mazowiecki | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
156 | NIC Jakub | Maksymilianowo | 70000m W RYTMIE WYZWANIA BIEG ULTRA INDYWIDUALNY | brak |
157 | BERGIUS Patrycja | Aleksandrów Łódzki | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10-UPGRADE |
158 | LASOTA Marek | Aleksandrów Łódzki | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10-UPGRADE |
159 | HERMANOWICZ Izabela | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10- NIEDZIELNE BIEGACZKI |
160 | LEŚNIAK-GĘBURA Agnieszka | Rąbień | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10- NIEDZIELNE BIEGACZKI |
161 | GIBALSKA Katarzyna | STARY ADAMÓW | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10- NIEDZIELNE BIEGACZKI |
162 | ZIELIŃSKA Justyna | Piotrków Trybunalski | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
163 | FIOŁEK Mateusz | Strzegocice | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | KRÓLEWSKIE PILZNO |
164 | NOWAK Izabela | Łobódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10- NIEDZIELNE BIEGACZKI |
165 | KOWALSKA-BIENIEK Maria | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10- NIEDZIELNE BIEGACZKI |
166 | ROŚCZAK Justyna | Aleksandrów Łódzki | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10-UPGRADE |
167 | CIECHANOWSKA Adriana | Piotrków Trybunalski | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
168 | CHOJNACKA Natalia | Warszawa | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
169 | ZBŁOWSKI Filip | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | TEAMGORACEJ |
170 | URBANIAK-SĘK Elzbieta | Raba Wyżna | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
171 | SKIBIŃSKA Małgosia | Warszawa | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Matner Running Team |
172 | SZEJNA Marika | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Kino na Wileńskiej |
173 | RÓŻAŃSKA Izabela | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10- NIEDZIELNE BIEGACZKI |
174 | KOSMALSKA Magdalena | Szczecin | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10-Husaria1 |
175 | KOSMALSKI Jarosław | Szczecin | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10-Husaria1 |
176 | ADAMKIEWICZ Michał | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10- ŁódźRunCrew/JAKOteam 5 |
177 | BOROWSKI Jakub | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10- ŁódźRunCrew/JAKOteam 3 |
178 | SMAKOWSKA Alicja | Aleksandrów Łódzki | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10-UPGRADE |
179 | TEODORCZYK Paulina | Szczecin | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10-Husaria 2 |
180 | ZIMIŃSKA Joanna | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10- ŁódźRunCrew/JAKOteam 4 |
181 | MROWIŃSKA Alicja | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
182 | LEWANDOWSKI Krzysztof | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10-ŁódźRunCrew/JAKOteam 2 |
183 | AMBROZIAK Radosław | Bezrzecze | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10-Husaria1 |
184 | DEFIŃSKA Karolina | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | MCM BAŁUTY PANY |
185 | AMBROZIAK Aleksander | Bezrzecze | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
186 | KORCZYK - WASZAK Magdalena | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
187 | LEMIESZEWSKA Iza | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10- ŁódźRunCrew/JAKOteam 1 |
188 | FORYŚ Agnieszka | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10-ŁódźRunCrew/JAKOteam 2 |
189 | MIGODZIŃSKA Maria | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10-ŁódźRunCrew/JAKOteam 2 |
190 | SZTARBAŁA Michał | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10-ŁódźRunCrew/JAKOteam 2 |
191 | DĄBROWSKI Filip | Głowno | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10-ŁódźRunCrew/JAKOteam 2 |
192 | DŹWIGAŁ Magdalena | Szczecin | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10-Husaria1 |
193 | DŹWIGAŁ Tomasz | Szczecin | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10-Husaria 2 |
194 | ZIELIŃSKA Grażyna | Szczecin | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10-Husaria 2 |
195 | BILSKA Marta | Mierzyn | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10-Husaria 4 |
196 | BILSKI Sławomir | Mierzyn | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10-Husaria 4 |
197 | PAJOR Marta | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10-ŁódźRunCrew/JAKOteam 2 |
198 | ŚLOSARSKA ŁAZARSKA Kinga | Bartoszewo | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10-Husaria1 |
199 | WOSIAK Małgorzata | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 5x14km | ULT14-GFT 1 |
200 | ŁAZARSKA Kinga | Bartoszewo | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10-Husaria1 |
201 | CIEŚLIK Jacek | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10-ŁódźRunCrew/JAKOteam 2 |
202 | WIELGOS Milena | Aleksandrów Łódzki | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10- NIEDZIELNE BIEGACZKI 2 |
203 | SMOCZOK Michał | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10- NIEDZIELNE BIEGACZKI 2 |
204 | OGRODZIŃSKI Przemysław | Szczecin | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10-Husaria1 |
205 | MARCOŃ Marta | Wrocław | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | TEAMGORACEJ |
206 | DZIEMECKI Grzegorz | Szczecin | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10-Husaria 2 |
207 | JAWORSKI Adam | Szczecin | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10- HUSARIA 3 |
208 | SOLAK Przemysław | Bezrzecze | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10- HUSARIA 3 |
209 | KULIŚ Iwona | Szczecin | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10-Husaria1 |
210 | KULIŚ Tomasz | Szczecin | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10-Husaria 2 |
211 | ŚWIĄTEK Joanna | Szczecin | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10-Husaria 4 |
212 | DUDKIEWICZ Renata | Aleksandrów Łódzki | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10-UPGRADE |
213 | ŚWIĄTEK Jakub | Szczecin | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | ULT10-Husaria 4 |
214 | MACH Wojciech | Brzyczyna | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 5x14km | ULT14-GFT 2 |
215 | PIOTROWSKI Radek | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 5x14km | ULT14-GFT 1 |
216 | SZCZYKAŁA Mariusz | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10- NIEDZIELNE BIEGACZKI 2 |
217 | SASS Iza | Aleksandrów Łódzki | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10- NIEDZIELNE BIEGACZKI 2 |
218 | JAROSZ Dawid | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 5x14km | brak |
219 | KOSMALSKI Michał | Szczecin | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10- HUSARIA 3 |
220 | BARNAŚ Anna | Szczecin | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10- HUSARIA 3 |
221 | RAJEWSKI Karol | Chełm | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
222 | TUROS Dorota | OLSZTYN | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
223 | TUROS Katarzyna | OLSZTYN | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
224 | CIEŚLAK Mateusz | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 5x14km | brak |
225 | SERAFICKI Sebastian | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | MCM BAŁUTY PANY |
226 | JACHNIK Sabina | Szczecin | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10-Husaria 2 |
227 | MILCZAREK Hanna | Warszawa | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
228 | JACHNIK Robert | Szczecin | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
229 | BIAZIK Łukasz | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 5x14km | ULT14-BiegoweLove |
230 | FILIPCZAK Justyna | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 5x14km | ULT14-BiegoweLove |
231 | WIERZBOWSKA Paulina | Ozorków | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10- NIEDZIELNE BIEGACZKI |
232 | KAPUSTA Joanna | Dobra | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 5x14km | ULT14-BiegoweLove |
233 | SAMARZEWSKA Agata | Mogilno | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
234 | LUTOMIRSKA Blanka | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10-XXV LO RUNNERS |
235 | KORNAFEL Bartłomiej | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10- ŁódźRunCrew/JAKOteam 3 |
236 | FIJAŁKOWSKI Przemysław | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10- ŁódźRunCrew/JAKOteam 5 |
237 | SIKORSKI Przemysław | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10- ŁódźRunCrew/JAKOteam 4 |
238 | PAWLAK Marta | Aleksandrów Łódzki | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10- UPGRADE 2 |
239 | NOWAK Ewa | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10- ŁódźRunCrew/JAKOteam 5 |
240 | NOWAK Iwona | Otwock | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | #DrużynaJowitki |
241 | ZWOLIŃSKA Jowita | Otwock | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | #DrużynaJowitki |
242 | ROGOZIŃSKI Mariusz | Otwock | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | #DrużynaJowitki |
243 | KOZANKA-LIPKA Agata | Pyrzyce | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Pyrzyce Biegają |
244 | ANTOSIAK Karolina | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10- UPGRADE 2 |
245 | WIADERNA Malwina | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
246 | WIADERNY Robert | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
247 | WRONSKA-BOUKHALFA Karolina | Kopenhaga | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
248 | PIOTROWSKA Karolina | Zielona Góra | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
249 | WYRZYKOWSKI Marcin | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | Przewodnicy PTTK Łódź |
250 | WYRZYKOWSKA Katarzyna | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | Przewodnicy PTTK Łódź |
251 | RZĄDKIEWICZ Małgorzata | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | Przewodnicy PTTK Łódź |
252 | OLEJNICZAK Dorota | Pabianice | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | SERCE NA DŁONI |
253 | KWIATKOWSKA Żaneta | Aleksandrów Łódzki | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10-UPGRADE |
254 | OLKUSZ Krzysztof | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | Przewodnicy PTTK Łódź |
255 | CIESIELSKI Piotr | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | Przewodnicy PTTK Łódź |
256 | KRAC Małgorzata | Pabianice | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | SERCE NA DŁONI |
257 | PACUK Jan | Szczecin | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | ULT10-Husaria 2 |
258 | RÓŻYCKA-ŚPIONEK Wioletta | Pabianice | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | SERCE NA DŁONI |
259 | HOŁOJUCH-PACUK Kasia | Szczecin | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
260 | PACUK Igor | Szczecin | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
261 | PACUK Wiktor | Szczecin | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
262 | RĘCZYN Adam | Warszawa | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
263 | PALIWODA Anna | STARY ADAMÓW | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10- UPGRADE 2 |
264 | FILIPIAK Danuta | Pabianice | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | SERCE NA DŁONI |
265 | FILIPOWSKA Bogusia | pabianice | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | SERCE NA DŁONI |
266 | OLEJNICZAK Magdalena | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10- NIEDZIELNE BIEGACZKI 2 |
267 | SŁONKA Aleksandra | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10- NIEDZIELNE BIEGACZKI 2 |
268 | PAWLAK Sebastiana | Szczecin | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10- HUSARIA 3 |
269 | DOBROWOLSKA Karolina | Aleksandrów Łódzki | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10- UPGRADE 2 |
270 | BARAŃSKA Kinga | Szczecin | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10- HUSARIA 3 |
271 | KOPCZYŃSKA Magdalena | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | MCM BAŁUTY PANY |
272 | PILACKA Monika | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10- UPGRADE 2 |
273 | BŁASZCZAK Oliwier | Szczecin | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10-Husaria 4 |
274 | BŁASZCZAK Oliwier | Szczecin | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10-Husaria 4 |
275 | JARCZEWSKA Renata | Goleniów | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
276 | NOWAK Alicja | Aleksandrów Łódzki | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10- UPGRADE 2 |
277 | SZYMAŃSKA Anna | Łódź (Łódź-Polesie) | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
278 | NOWAK Iwona | Aleksandrów Łódzki | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10- UPGRADE 2 |
279 | SZYMAŃSKI Adam | Łódź | 700m „W RYTMIE DZIECKA” BIEG DLA DZIECI | brak |
280 | KOWALSKA Teresa | Pabianice | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | SERCE NA DŁONI |
281 | KŁUCJASZ Małgorzata | Pabianice | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | SERCE NA DŁONI |
282 | JERZYŃSKA Edyta | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | Przewodnicy PTTK Łódź |
283 | CIECHANOWSKI Mateusz | Piotrków Trybunalski | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
284 | WOJDA Dariusz | Józefów | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10- POLISH WINGS |
285 | NITKIEWICZ Wojtek | Świebodzice | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10- POLISH WINGS |
286 | KUNKA Janusz | Kałuszyn | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | 7PRO Team |
287 | MILEWSKI Radosław | Świdnica | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10- POLISH WINGS |
288 | WĘGRZYK Grzegorz | Warszawa | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 2x35km | ULT35- KAMIKADZE |
289 | BONIECKA Izabela | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10- ŁódźRunCrew/JAKOteam 3 |
290 | OLEJNICZAK Piotr | Pabianice | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | SERCE NA DŁONI |
291 | BŁOŃSKI Piotr | Smolec | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10- POLISH WINGS |
292 | SZCZEPANIK Robert | Dzierżoniów | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10- POLISH WINGS |
293 | WILCZYŃSKA Joanna | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | MCM BAŁUTY PANY |
294 | SASS Witold | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
295 | JANIAK Jolanta | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
296 | WALEWSKI Maciej | Łódź | 700m „W RYTMIE DZIECKA” BIEG DLA DZIECI | brak |
297 | MŁYNARCZYK Iza | Bydgoszcz | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
298 | MILCZAREK Jakub | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | Przewodnicy PTTK Łódź |
299 | KWINTKIEWICZ Marcin | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10- ŁódźRunCrew/JAKOteam 1 |
300 | HEIDUK Natalia | Nakło Śląskie | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
301 | KLIMCZAK Maciej | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | Przewodnicy PTTK Łódź |
302 | JARUS Andrzej | Pieszyce | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10- POLISH WINGS |
303 | GADULA Marta | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10- Przewodnicy PTTK Łódź |
304 | GADULA Hanna | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10- Przewodnicy PTTK Łódź |
305 | MALEC Katarzyna | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10- ŁódźRunCrew/JAKOteam 1 |
306 | LEWANDOWSKA Agnieszka | Pabianice | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | Przewodnicy PTTK Łódź |
307 | ŁYSZCZYŃSKA Magdalena | Szczecin | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
308 | ŁYSZCZYŃSKI Emil | Szczecin | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
309 | ŁYSZCZYŃSKI Alan | Szczecin | 700m „W RYTMIE DZIECKA” BIEG DLA DZIECI | brak |
310 | SOKOŁOWSKA Iwona | Sanoczek | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Rysie |
311 | SŁONECKI Mateusz | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna |
312 | CZUDAK Patrycja | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | Przewodnicy PTTK Łódź |
313 | SZYMCZAK Michał | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | Przewodnicy PTTK Łódź |
314 | KWAŚNIAK Emil | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 5x14km | ULT14-GFT 1 |
315 | KORPOROWICZ Judyta | Łódź | 700m „W RYTMIE DZIECKA” BIEG DLA DZIECI | W JEDNYM RYTMIE |
316 | KORPOROWICZ Łukasz | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | W JEDNYM RYTMIE |
317 | KORPOROWICZ Marta | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | W JEDNYM RYTMIE |
318 | ŁEŃ Agnieszka | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | Przewodnicy PTTK Łódź |
319 | MATUSIAK Grzegorz | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | MCM BAŁUTY PANY |
320 | SZYMAŃSKI Michał | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | ULT10- ŁódźRunCrew/JAKOteam 1 |
321 | PAGLIA Valerio | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | W JEDNYM RYTMIE- ŁMCW |
322 | WRONA Aleksandra | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | W JEDNYM RYTMIE- ŁMCW |
323 | TOMCZAK Mateusz | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | W JEDNYM RYTMIE- ŁMCW |
324 | KLIMECKA-PIEC Sylwia | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna |
325 | KUBAS Katarzyna | Pilzno | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | KRÓLEWSKIE PILZNO |
326 | CIPINSKA Anna | Pabianice | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | Serce na dłoni |
327 | CIPINSKI Grzegorz | Pabianice | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | Serce na dloni |
328 | KURZELA Sylwia | Zgierz | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | Wrzuć na luz z Eską Łódź |
329 | GRYSZANOWICZ Zuzanna | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
330 | BAJERSKI Kamil | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
331 | WEBER-ŁUCZYŃSKA Renata | Siedlec | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
332 | ŁUCZYŃSKI Dominik | Siedlec | 700m „W RYTMIE DZIECKA” BIEG DLA DZIECI | brak |
333 | ŁUCZYŃSKA Pola | Siedlec | 700m „W RYTMIE DZIECKA” BIEG DLA DZIECI | brak |
334 | CICHOWSKA Anna | Pilzno | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | KRÓLEWSKIE PILZNO |
335 | CISAK Małgorzata | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | ULT70-Akademia Zdrowej i Szczęśliwej Kobiety |
336 | FORZPAŃCZYK Agnieszka | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Biegam i zwiedzam Łódź |
337 | KORDON Anna | Łaziska Górne | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
338 | WATRAK Magdalena | Świnoujście | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
339 | KOSTKA-SKWARCZYŃSKA Izabela | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | ULT70-Akademia Zdrowej i Szczęśliwej Kobiety |
340 | LEWANDOWSKA Magdalena | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Biegam i zwiedzam Łódź |
341 | TRZEWIKOWSKA Paulina | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Biegam i zwiedzam Łódź |
342 | SZYMAŃSKA Mirosława | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10-XXV LO RUNNERS |
343 | DŁUGOSZ Marta | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Zbój Team |
344 | UCIECHOWSKA Bozena | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | ULT70-Akademia Zdrowej i Szczęśliwej Kobiety |
345 | CHMIEL Paulina | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10-XXV LO RUNNERS |
346 | KOSTECKA Sylwia | Kraków | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | ULT70-Akademia Zdrowej i Szczęśliwej Kobiety |
347 | MICHALIK Marek | Zgierz | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna |
348 | GRODEK Grzegorz | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna |
349 | KAPCZYŃSKI Piotr | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10- ŁódźRunCrew/JAKOteam 3 |
350 | KOWALSKA Klaudia | Nowy Sącz | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
351 | SZCZEPAŃSKI Łukasz | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10-XXV LO RUNNERS |
352 | KULIŃSKI Robert | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
353 | KARBOWNIK Bogusław | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | Biegam i zwiedzam Łódź |
354 | ZIELIŃSKA Emilia | Gdansk | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | ULT70-Akademia Zdrowej i Szczęśliwej Kobiety |
355 | KARBOWNIK Bogusław | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | Biegam i zwiedzam Łódź |
356 | CHOJNACKA - MATUSIAK Anna | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10-XXV LO RUNNERS |
357 | MILEWSKI Jacek | Szczecin | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
358 | LESZCZYŃSKA Małgorzata | Oleśnica | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
359 | ŚWISTOWSKA Anna | Warszawa | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10-ŚWISTAKI10 |
360 | TROJANEK Edyta | Warszawa | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10-ŚWISTAKI10 |
361 | CIEMIENIEWSKI Jarosław | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10-XXV LO RUNNERS |
362 | PARTYKA Paweł | Warszawa | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10-ŚWISTAKI10 |
363 | CHMIELEWSKI Łukasz | Warszawa | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 5x14km | ULT14-ŚWISTAKI14 |
364 | SIELGOSKA Aleksandra | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
365 | SIELGOSKA Anna | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
366 | ZDROJEWSKI Tomasz | Warszawa | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | URSUS TEAM |
367 | GRĄCKA Agnieszka | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10- ŁódźRunCrew/JAKOteam 3 |
368 | ZDROJEWSKA Iwona | Warszawa | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | URSUS TEAM |
369 | KOSTRZEWA Przemysław | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
370 | REJDYCH Aleksnader | Warszawa | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 5x14km | ULT14-ŚWISTAKI14 |
371 | WASILEWSKA Aleksandra | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
372 | CHOJNACKA Alicja | Stronie | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | ULT25 INPAKUTO |
373 | CHOJNACKI Dawid | Stronie | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | ULT25 INPAKUTO |
374 | CHOJNACKA Monika | Stronie | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | ULT25 INPAKUTO |
375 | JANUSZ Paweł | Jazowsko | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | ULT25 INPAKUTO |
376 | KRAWCZYK Edward | Łukowica | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | ULT25 INPAKUTO |
377 | KORC Anna | Aleksandrów Łódzki | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | SASKA TEAM |
378 | BOBAK Aleksandra | Łukowica | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | ULT25 INPAKUTO |
379 | ZALASA Wojciech | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Łódź Kocha Sport |
380 | DUDA Leszek | Czarny Potok | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | ULT25 INPAKUTO |
381 | RAMS Adam | łącko | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | ULT25 INPAKUTO |
382 | ŻĄDŁO GĘBALA Joanna | Kraków | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10-ŚWISTAKI10 |
383 | WYGRECKI Wiktor | Przyszowa | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | ULT25 INPAKUTO |
384 | ZAJĄCZKOWSKA Bożena | Łęczyca | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
385 | HYŻA Paulina | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
386 | HYŻA Karolina | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
387 | MICHALSKI Ryszard | Warszawa | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 5x14km | ULT14-ŚWISTAKI14 |
388 | BANDEL Adam | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10- ŁódźRunCrew/JAKOteam 5 |
389 | WIEGAND Monika | Potsdam | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
390 | WIETECKA Aneta | Warszawa | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10-ŚWISTAKI10 |
391 | BUGAJSKI Bartłomiej | Olszana | 700m „W RYTMIE DZIECKA” BIEG DLA DZIECI | ULT25 INPAKUTO |
392 | PARAFINIUK Magdalena | Warszawa | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10-ŚWISTAKI10 |
393 | BIŃCZYK Tomasz | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10- NIEDZIELNE BIEGACZKI 2 |
394 | KOŹMIŃSKI Michał | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
395 | KOPALA Justyna | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | W JEDNYM RYTMIE |
396 | KOPALA Paulina | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | W JEDNYM RYTMIE |
397 | BOLONEK Anna | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | ULT70-Akademia Zdrowej i Szczęśliwej Kobiety |
398 | MNICH Grzegorz | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | Wrzuć na luz z Eską Łódź |
399 | DĘBSKA Sylwia | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | W JEDNYM RYTMIE-PAŁAC MŁODZIEŻY |
400 | BARYGA Kinga | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | Wrzuć na luz z Eską Łódź |
401 | KOZDROŃ Sylwia | Pabianice | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | ULT70 - ZŁOTA PARA |
402 | MIROWSKI Kamil | Konstantynów Łódzki | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | ULT70 - ZŁOTA PARA |
403 | JAWORSKA Anna | Dobroń | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | ULT70 - ZŁOTA PARA |
404 | KOZDROŃ Julia | Piątkowisko | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | ULT70 - ZŁOTA PARA |
405 | MIROWSKI Karol | Dobroń | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | ULT70 - ZŁOTA PARA |
406 | HAUZER Robert | Pabianice | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | ULT70 - ZŁOTA PARA |
407 | KACZMARKIEWICZ Patrycja | Pabianice | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | ULT70 - ZŁOTA PARA |
408 | ZIĘBA Magdalena | Naszacowice | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | ULT25 INPAKUTO |
409 | ORZEŁ Monika | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna |
410 | MIELNICZEK Bartek Damian | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | Przewodnicy PTTK Łódź |
411 | WIŚNIEWSKA Sylwia | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | Przewodnicy PTTK Łódź |
412 | KOLANKOWSKI Sylwester | Nidzica | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
413 | KOWNACKI Oskar | Reptowo | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
414 | LENCZEWSKA-MACIĄG Dorota | Zgierz | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
415 | PIEKARSKA Beata | Pabianice | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | SERCE NA DŁONI |
416 | ZARĘBA Dariusz | Kraków | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 2x35km | ULT35- PuertoRico |
417 | SKOWRONEK Aleksandra | Strykow | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | ULT70-Akademia Zdrowej i Szczęśliwej Kobiety |
418 | PINKOWSKI Andrzej | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | Wrzuć na luz z Eską Łódź |
419 | KOBYŁECKI Rafał | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | W JEDNYM RYTMIE |
420 | JĘDRZEJEWSKA Dominika | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
421 | BOGDAN Łukasz | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | Wrzuć na luz z Eską Łódź |
422 | PASZKIEWICZ-KĘSIAK Anita | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Forever Young Łódź |
423 | SZADY Tomasz | Tomaszów Lubelski | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 5x14km | ULT14-ŚWISTAKI14 |
424 | JANECKI Przemysław | Warszawa | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 5x14km | ULT14-ŚWISTAKI14 |
425 | NACHYŁA Krzysztof | Starachowice | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10-ŚWISTAKI10 |
426 | ANDRZEJEWSKA Joanna | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10-XXV LO RUNNERS |
427 | RAMS Adam | Nowy sącz | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | ULT25 INPAKUTO |
428 | BATYCKA-BARTKOWIAK Anna | Pcim | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
429 | KĄDZIELEWSKA Anna | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna |
430 | RAMS Monika | Nowy sącz | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | ULT25 INPAKUTO |
431 | RAKOWSKA Monika | Pabianice | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Serce na dloni |
432 | SITEK Karolina | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
433 | SITEK Amelia | Łódź | 700m „W RYTMIE DZIECKA” BIEG DLA DZIECI | brak |
434 | ŻELASKO Przemek | Świdnik | 700m „W RYTMIE DZIECKA” BIEG DLA DZIECI | brak |
435 | WIŚNIEWSKA Marlena | Wrześcienko | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
436 | ZARABSKA Oliwia | Łukowica | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | ULT25 INPAKUTO |
437 | KARNAS Aleksandra | Rzeszów | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | TinderLove |
438 | PRZYTUŁA Dawid | Rzeszów | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | TinderLove |
439 | WIŚNIEWSKA Julita | Wrześcienko | 700m „W RYTMIE DZIECKA” BIEG DLA DZIECI | brak |
440 | LASYK Krystian | Czarny Potok | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | ULT25 INPAKUTO |
441 | LASYK Patryk | Czarny Potok | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | ULT25 INPAKUTO |
442 | LASYK Adam | Czarny Potok | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | ULT25 INPAKUTO |
443 | OLSZAK Marek | Łukowica | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 2x35km | ULT25 INPAKUTO |
444 | KOWALCZYK Nikodem | ŁUKOWICA | 700m „W RYTMIE DZIECKA” BIEG DLA DZIECI | brak |
445 | ZARABSKA Karolina | Łukowica | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | ULT25 INPAKUTO |
446 | ZARABSKA Patrycja | Łukowica | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | ULT25 INPAKUTO |
447 | KRAWCZYK Dorota | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna |
448 | WOLNIEWICZ Natalia | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | Wrzuć na luz z Eską Łódź |
449 | SZTAFEL Barbara | Sukowy | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
450 | JANKIEWICZ Michał | Kielce | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | RYSIE |
451 | WĄS Monika | Bydgoszcz | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
452 | BUJAS Dominik | Kraków | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | ULT35- PuertoRico |
453 | SZEFKA Jakub | Osielsko k.Bydgoszczy | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
454 | SZEFKA Paulina | Osielsko k.Bydgoszczy | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
455 | KUBICKA Magda | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna |
456 | SŁABICKA Barbara | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | W JEDNYM RYTMIE-PAŁAC MŁODZIEŻY |
457 | RACZYŃSKI Krzysztof | Tuszyn | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | W JEDNYM RYTMIE-PAŁAC MŁODZIEŻY |
458 | FRĄTCZAK Monika | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna |
459 | KIERAŚ-PŁOSZAJ Anna | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | W JEDNYM RYTMIE-PAŁAC MŁODZIEŻY |
460 | PRASAD PENDIMA Vara | Visakhapatnam, India | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
461 | WALKUS Żanetta | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | W JEDNYM RYTMIE-PAŁAC MŁODZIEŻY |
462 | CZECHURA Małgorzata | Kraków | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Ostatni na mecie |
463 | GOŹDZICKA Klaudia | Gniezno | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
464 | GOŹDZICKA Agata | Gniezno | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
465 | HADAŁA Wiktor | Szczecin | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | W JEDNYM RYTMIE |
466 | SZYMAŃSKI Rafał | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Wataha - Łączy nas bieganie |
467 | BYKOWSKA Agnieszka | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna |
468 | PROKOP Ewelina | Pilczyca | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
469 | WIŚNIEWSKA Paulina | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10- ŁódźRunCrew/JAKOteam 5 |
470 | LIPSKI Paweł | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10- ŁódźRunCrew/JAKOteam 4 |
471 | SZYLLER Joanna | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | W JEDNYM RYTMIE-PAŁAC MŁODZIEŻY |
472 | SŁOMCZYŃSKA Dorota | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | Saisei i Przyjaciele |
473 | SŁOMCZYŃSKI Adrian | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | Saisei i Przyjaciele |
474 | SŁOMCZYŃSKI Paweł | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | Saisei i Przyjaciele |
475 | JASTRZĘBSKA Magdalena | Warszawa | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
476 | SZYMCZAK Damian | Gdańsk | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10- ŁódźRunCrew/JAKOteam 5 |
477 | ADAMKIEWICZ Natalia | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10- ŁódźRunCrew/JAKOteam 1 |
478 | JEDRYKA-BARSZCZ Joanna | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | TBS Team |
479 | JURASZCZYK Jakub | Poddębice | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
480 | BRZOZOWSKA Emilia | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | W JEDNYM RYTMIE- ŁMCW |
481 | BRZOZOWSKA Aleksandra | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | W JEDNYM RYTMIE- ŁMCW |
482 | JARZYŃSKA Marta | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna |
483 | BOBROWSKA Anna | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10- ŁódźRunCrew/JAKOteam 5 |
484 | BLAŻEWICZ Małgosia | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | Wrzuć na luz z Eską Łódź |
485 | URBANIAK Robert | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | W JEDNYM RYTMIE |
486 | URBANIAK Kinga | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | W JEDNYM RYTMIE |
487 | URBANIAK Olivier | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | W JEDNYM RYTMIE |
488 | LEWERA Robert | PABIANICE | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | O CO BIEGA |
489 | CEDZIDŁO Józef | Łącko | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | ULT25 INPAKUTO |
490 | ZAJDEL-SOBCZAK Zuzanna | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10- ŁódźRunCrew/JAKOteam 1 |
491 | SOBCZAK Adam | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10- ŁódźRunCrew/JAKOteam 3 |
492 | JANKOWSKA Anna | Łódź | 700m „W RYTMIE DZIECKA” BIEG DLA DZIECI | Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna |
493 | GŁOGOWSKI Jakub | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | W JEDNYM RYTMIE- ŁMCW |
494 | KAWALEC Franciszek | Łukowica | 700m „W RYTMIE DZIECKA” BIEG DLA DZIECI | ULT25 INPAKUTO |
495 | ZARĘBSKA Klaudia | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | W JEDNYM RYTMIE- ŁMCW |
496 | PASOŃ Gracjan | Nowy Sącz | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | ULT25 INPAKUTO |
497 | DUBIEL Mariola | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | W JEDNYM RYTMIE- ŁMCW |
498 | ZIELIŃSKA Laura | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | W JEDNYM RYTMIE- ŁMCW |
499 | BUCZYŃSKA Wiktoria | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | W JEDNYM RYTMIE- ŁMCW |
500 | MORAWIEC Daniel | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 5x14km | Beauty Sport - Elita |
501 | BERLIŃSKA Paulina | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | W JEDNYM RYTMIE- ŁMCW |
502 | KRAWCZYK Agnieszka | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | W JEDNYM RYTMIE-PAŁAC MŁODZIEŻY |
503 | KOŚMIDROWSKA Wiktoria | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | W JEDNYM RYTMIE- ŁMCW |
504 | RACHOWSKA Julia | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | W JEDNYM RYTMIE- ŁMCW |
505 | BAJERSKI Robert | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | W JEDNYM RYTMIE- ŁMCW |
506 | MORAWIEC Wioleta | Nakło Śląskie | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Ladys Team |
507 | RĘCZYN Wioletta | Warszawa | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
508 | MIŚ Joanna | Nakło Śląskie | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Ladys Team |
509 | ŁATKA Radek | Owieczka | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | ULT25 INPAKUTO |
510 | MATYJEWICZ Ewelina | Pilzno | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
511 | ŁATKA Emilia | Owieczka | 700m „W RYTMIE DZIECKA” BIEG DLA DZIECI | brak |
512 | KRYGOWSKI Wojtek | Kłaj | 700m „W RYTMIE DZIECKA” BIEG DLA DZIECI | brak |
513 | ŁAZARSKA Joanna | Bydgoszcz | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
514 | ZBOŻEŃ Emilia | Olszanka | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | ULT25 INPAKUTO |
515 | GWARDA Andrzej | Poznań | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Poznań Rataje |
516 | BŁAŻEJEWSKA Anna | Pabianice | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10 -SZYM TEAM |
517 | MAZUR Oliwia | Zofiówka | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | W JEDNYM RYTMIE-PAŁAC MŁODZIEŻY |
518 | GOŹDZICKA Filona | Popielewo | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
519 | KOZIELSKI Ryszard | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | MCM BAŁUTY PANY |
520 | GAJEWSKI Paweł | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 5x14km | Beauty Sport - Elita |
521 | KULIŃSKA Lucyna | Popielewo | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
522 | GRUCHAŁA Natalia | Gdynia | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
523 | MATEJA Monika | Nakło Śląskie | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Ladys Team |
524 | FULARA Marcin | Mogilno | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
525 | BĄKOWSKA Dominika | Gdańsk | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Harpagan Gdańsk |
526 | SOKÓŁ Jerzy | Kębliny | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
527 | STANISZ Mariusz | Świdnik | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | ULT25 INPAKUTO |
528 | STANISZ Franciszek | Świdnik | 700m „W RYTMIE DZIECKA” BIEG DLA DZIECI | ULT25 INPAKUTO |
529 | STANISZ Mikołaj | Świdnik | 700m „W RYTMIE DZIECKA” BIEG DLA DZIECI | ULT25 INPAKUTO |
530 | SZCZEPAŃSKA Anna | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | W JEDNYM RYTMIE-PAŁAC MŁODZIEŻY |
531 | DUTKIEWICZ Nikola | Kutno | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | Polska2050 |
532 | TATARA Łukasz | Łukowica | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | ULT25 INPAKUTO |
533 | TERMANOWSKA Agnieszka | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna |
534 | LEWANDOWSKI Robert | Bydgoszcz, Poland | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
535 | CZECHURA Barabara | Wola Barnowska | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Ostatni na mecie |
536 | OSTROWSKA Kornelia | Kraków | 700m „W RYTMIE DZIECKA” BIEG DLA DZIECI | Ostatni na mecie |
537 | CZECHURA Maciej | Wola Barnowska | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Ostatni na mecie |
538 | LANDOWSKA-LIGARZEWSKA Kamilla | Bydgoszcz | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
539 | WŁODARCZYK Marcin | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
540 | WŁODARCZYK Maciek | Łódź | 700m „W RYTMIE DZIECKA” BIEG DLA DZIECI | brak |
541 | WŁODARCZYK Natalia | Łódź | 700m „W RYTMIE DZIECKA” BIEG DLA DZIECI | brak |
542 | LEWOSIŃSKA Natalia | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | W JEDNYM RYTMIE- ŁMCW |
543 | JAKUBOWSKA Agnieszka | Pabianice | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10 -SZYM TEAM |
544 | USIAK Kamila | Pabianice | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10 -SZYM TEAM |
545 | RAŹNIEWSKA Katarzyna | Rąbień | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10 -SZYM TEAM |
546 | MUNIAK Ewa | Pabianice | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10 -SZYM TEAM |
547 | MŁUDZIK Katarzyna | Pabianice | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10 -SZYM TEAM |
548 | SZCZERBA Justyna | Trier | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Antylopy z Trier |
549 | MISZTAL Sebastian | Rosanów | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
550 | BERESKA Irena | Nakło Śląskie | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Ladys Team |
551 | TRACZ Ewa | Szczecin | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10-Husaria 4 |
552 | OLEJNICZAK Paulina | Pabianice | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10 -SZYM TEAM |
553 | JARZYŃSKI Kamil | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna |
554 | NIEDZIELSKA Katarzyna | Pabianice | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | SERCE NA DŁONI |
555 | BILSKA Aniela | Mierzyn | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
556 | SZYLLER Igor | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
557 | WOŁOCH Adrianna | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
558 | GOSTYŃSKA Renata | Aleksandrów Łódzki | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
559 | SŁOWIAŃSKI Mateusz | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | W JEDNYM RYTMIE- ŁMCW |
560 | PAWLINA Dominik | Lutomiersk | 700m „W RYTMIE DZIECKA” BIEG DLA DZIECI | Morsy Kanzas |
561 | CISZEWSKI Antoni | Koźle 40 | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | W JEDNYM RYTMIE- ŁMCW |
562 | BIŃCZYK Joanna | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | W JEDNYM RYTMIE- ŁMCW |
563 | GOS Marzena | Warszawa | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
564 | MOCZULSKA Alicja | Bydgoszcz | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
565 | KLIMCZUK Marta | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10- ŁódźRunCrew/JAKOteam 4 |
566 | FALCZEWSKI Jakub | Kutno | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | W JEDNYM RYTMIE-PAŁAC MŁODZIEŻY |
567 | SZYMAŃSKI Przemysław | Nidzica | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
568 | KAPECKI Janusz | Szczebrzeszyn | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
569 | WOJAS-CHROMIK Ilona | Będzin | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
570 | SZATKOWSKA-ZAWISZA Karolina | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | TEAMGORACEJ |
571 | DROZD Aleksandra | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | Saisei i Przyjaciele |
572 | ADAMUS Dariusz | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | TBS Team |
573 | COSTOYA Jose | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
574 | JANICKA Maja | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | ŁUD PŁ |
575 | PILC Zuzanna | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | ŁUD PŁ |
576 | JANKOWIAK Jakub | Konin | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
577 | KAŚNICKA Julia | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | ŁUD PŁ |
578 | ŁONDKA Marlena | Dłutów | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | SERCE NA DŁONI |
579 | GŁOWACKI Bartosz | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | TBS Team |
580 | MAKOWSKA Aleksandra | Ksawerów | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | Saisei i Przyjaciele |
581 | MAKOWSKI Dariusz | Ksawerów | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | Saisei i Przyjaciele |
582 | OSKIERA Magdalena | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | TEAMGORACEJ |
583 | GÓRNIEWICZ Marcin | Warszawa | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10- ŁódźRunCrew/JAKOteam 4 |
584 | GRABICKA Sara | Łódź | 700m „W RYTMIE DZIECKA” BIEG DLA DZIECI | brak |
585 | GRABICKI Rafał | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
586 | GABARA Wioleta | Bedoń Przykościelny | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | TBS Team |
587 | KOWALCZYK-SOLAK Monika | Bezrzecze | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | Husaria 3 |
588 | BOZKURT Wioletta | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | ULT70-Akademia Zdrowej i Szczęśliwej Kobiety |
589 | WICIŃSKI Piotr | Pabianice | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | TBS Team |
590 | WEGNER Anna | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | Saisei i Przyjaciele |
591 | DUTKIEWICZ Piotr | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ŁUD PŁ |
592 | MARGOL-SZCZERBICKA Aleksandra | Nysa | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
593 | SZCZERBICKA Teresa | Nysa | 700m „W RYTMIE DZIECKA” BIEG DLA DZIECI | brak |
594 | SZCZERBICKA Olgierd | Nysa | 700m „W RYTMIE DZIECKA” BIEG DLA DZIECI | brak |
595 | DUDZIAK Tomasz | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna |
596 | TARCZYŃSKI Jakub | Mińsk Mazowiecki | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
597 | SAJDAK Piotr | Kraków | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | W JEDNYM RYTMIE |
598 | PAWELEK Krzysztof | Kraków | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
599 | SZCZYSZEK Justyna | Zgierz | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
600 | SZCZYSZEK Alan | Zgierz | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
601 | NOLBRZAK Michał | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10 - Szakale Bałut Łódź 2 |
602 | OKSIUTA Magdalena | Michałów | 700m „W RYTMIE DZIECKA” BIEG DLA DZIECI | brak |
603 | KACZMARCZYK Małgorzata | Nakło Śląskie | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Ladys Team |
604 | CICHAŃSKI Robert | Opoczno | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Polska2050 |
605 | KWIATKOWSKA Beata | KONSTANTKI | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Brygada Jara |
606 | SZYMANOWSKA Ewa | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Polska2050 |
607 | BORKOWSKA Patrycja | Łódź | 70000m W RYTMIE WYZWANIA BIEG ULTRA INDYWIDUALNY | Polska2050 |
608 | MARKOWICZ RETKOWSKA Małgorzata | Łęczyca | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | Polska2050 |
609 | DYREK Karol | Łukowica | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | ULT25 INPAKUTO |
610 | DYREK Kacper | Łukowica | 700m „W RYTMIE DZIECKA” BIEG DLA DZIECI | brak |
611 | OCHMAN Karolina | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | ŁUD PŁ |
612 | DĄBROWSKA Agnieszka | Olsztyn | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Polska2050 |
613 | URBAN Ewelina | Dębnica Kaszubska | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
614 | CHADAJ Joanna | Kraków | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 5x14km | Ericsson-APART |
615 | CHADAJ Katarzyna | Kraków | 700m „W RYTMIE DZIECKA” BIEG DLA DZIECI | Ericsson |
616 | MICHALIK Kasper | Kraków | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | Ericsson-TOGETHER |
617 | PIWOWARCZYK Dominik | Kraków | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | Ericsson-TOGETHER |
618 | SOKOŁOWSKI Paweł | Kraków | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 5x14km | Ericsson-APART |
619 | DYSZKIEWICZ Grzegorz | Kutno | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | Polska2050 |
620 | KISIELICA Sylwia | Kraków | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
621 | BUJACZ Tomasz | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | Ericsson-TOGETHER |
622 | CHUDZIK Radosław | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 5x14km | Ericsson-APART |
623 | ŚWIĘTOJAŃSKI Mariusz | Kraków | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Ericsson |
624 | BURCON Mateusz | Zawada | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Ericsson |
625 | WOJECH Bogdan | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Ericsson |
626 | SKURCZAK Robert | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10- ŁódźRunCrew/JAKOteam 3 |
627 | PYSNIAK Lena | Łódź | 700m „W RYTMIE DZIECKA” BIEG DLA DZIECI | brak |
628 | NAROWSKI Rafał | Glina | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Ericsson |
629 | ROSSIN-PYSNIAK Roza | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
630 | OWCZAREK Agnieszka | Sieradz | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Stowarzyszenie Polska 2050 |
631 | MIKŁAS Alicja | Chrzanów | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
632 | ROJKOWSKI Marcin | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | W JEDNYM RYTMIE |
633 | ZIĘBA Aleksandra | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
634 | BINCZYK Barbara | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | W JEDNYM RYTMIE- ŁMCW |
635 | KABALA Katarzyna | warszawa | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Ericsson |
636 | SZPALA Agnieszka | Kraków | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
637 | KRYGOWSKA Zosia | Kłaj | 700m „W RYTMIE DZIECKA” BIEG DLA DZIECI | Ericsson |
638 | BINIEWICZ Renata | ŁĘCZYCA | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | Brygada Jara |
639 | BINIEWICZ Sławomir | ŁĘCZYCA | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | Brygada Jara |
640 | KOŹLIK Marta | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | W JEDNYM RYTMIE- ŁMCW |
641 | JASTRZĄBEK Agnieszka | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | EVErRUN |
642 | GRUCA Joanna | Piotrków Trybunalski | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | ULT10 - W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH |
643 | GRUCA Małgorzata | Piotrków Trybunalski | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10 - W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH |
644 | GRZYBOWSKI Mikołaj | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | ŁUD PŁ |
645 | SANKALA Wiesław | PSZÓW | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
646 | PODGÓRSKA Hania | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10- Interact Łódź centrum w XIII LO |
647 | MIKOŁAJEK Agnieszka | Piotrków Trybunalski | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10 - W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH |
648 | MIKOŁAJEK Zuzanna | Piotrków Trybunalski | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10 - W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH |
649 | SOWA Justyna | Piotrków Trybunalski | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10 - W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH |
650 | PAWŁOWSKA Ewa | Piotrków Trybunalski | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10 - W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH |
651 | TYLUŚ Jacek | Piotrków Trybunalski | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10 - W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH |
652 | SOWA Robert | Piotrków Trybunalski | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10 - W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH 2.0 |
653 | GABRYSIAK Sylwester | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Rada Osiedla Wiskitno |
654 | BIEŃKIEWICZ Katarzyna | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
655 | BIEŃKIEWICZ Maciej | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
656 | BEŁDOWSKA Małgorzata | Piotrków Trybunalski | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10 - W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH 2.0 |
657 | CHABRACKA Magdalena | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
658 | ZGORZELSKI Bartłomiej | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
659 | BABIJ Krzysztof | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
660 | KACPRZAK Weronika | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
661 | MICHALAK Julia | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Team SKN Move It |
662 | SZCZEPAŃSKI Szymon | Marcinkowo | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
663 | SZEWCZYK Radosław | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
664 | PIKALA Kacper | Stryków | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Natalka i Kacper |
665 | DONAJSKA Anna | Bydgoszcz | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
666 | SZEWCZYK Anna | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
667 | SZEWCZYK Kacper | Łódź | 700m „W RYTMIE DZIECKA” BIEG DLA DZIECI | brak |
668 | GRABOWSKI Andrzej | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Epoka Nordica |
669 | SKÓRKOWSKA Małgorzata | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
670 | BAUER Jacek | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Slow Jogging Łódź |
671 | SKÓRKOWSKI Krzysztof | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
672 | GORCZYCA Kacper | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
673 | PODGÓRSKA Ewa | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10- Interact Łódź centrum w XIII LO |
674 | PODGÓRSKI Antoni | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10- Interact Łódź centrum w XIII LO |
675 | LIU Edyta | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10- Interact Łódź centrum w XIII LO |
676 | LIU Aleksandra | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10- Interact Łódź centrum w XIII LO |
677 | ROGÓSZ Anna | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10- Interact Łódź centrum w XIII LO |
678 | ROGÓSZ Kacper | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10- Interact Łódź centrum w XIII LO |
679 | KRYZIŃSKA Aleksandra | Sieradz | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | Saisei i Przyjaciele |
680 | CZYŻAK Grzegorz | Stawiszcze 17a | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | Saisei i Przyjaciele |
681 | BRATKOWSKA Agnieszka | Aleksandrów Kujawski | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | #aktywnekobiety |
682 | BANASIAK Miroslaw | Warszawa | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Ericsson |
683 | BAUER Ela | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
684 | LEŚNIAŃSKA Aleksandra | Międzyzdroje | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
685 | CIOŁEK Anna | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
686 | GRUCA Adam | Piotrków Trybunalski | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10 - W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH 2.0 |
687 | GRUCA Katarzyna | Piotrków Trybunalski | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10 - W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH 2.0 |
688 | ZIELIŃSKA Justyna | Zelów | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Bieging Team Zelów |
689 | ZIELIŃSKA Lena | Zelów | 700m „W RYTMIE DZIECKA” BIEG DLA DZIECI | Bieging Team Zelów |
690 | ZIELIŃSKI Marcin | Zelów | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Bieging Team Zelów |
691 | WIŚNIEWSKA Martyna | Wrześcienko | 700m „W RYTMIE DZIECKA” BIEG DLA DZIECI | brak |
692 | BARTCZAK Małgorzata | Ozorków | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | Brygada Jara |
693 | PIEPRZYCA Michał | Kraków | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Ericsson |
694 | LUŚTAK Andrzej | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 5x14km | Beauty Sport - Elita |
695 | SZYMAŃSKA Danuta | Jabłonka | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
696 | JAŚKIEWICZ Oliwia | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
697 | KACZMAREK Maciej | Zduńska Wola | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Polska2050 |
698 | FRANKOWSKI Maciej | Konstantynów Łódzki | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 5x14km | Beauty Sport - Elita |
699 | STĘPIEŃ Aleksandra | Piotrków Trybunalski | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | ULT10 - W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH 2.0 |
700 | COK Paulina | Piotrków Trybunalski | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | ULT10 - W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH 2.0 |
701 | COK Kajetan | Piotrków Trybunalski | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | ULT10 - W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH 2.0 |
702 | TEODORCZYK Marta | Zduńska Wola | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Polska2050 |
703 | ROGÓSZ Maciej | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10- Interact Łódź centrum w XIII LO |
704 | WYTYKOWSKA Joanna | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | ŁKW/RYSIE |
705 | KACZMAREK Marianna | Poznań | 700m „W RYTMIE DZIECKA” BIEG DLA DZIECI | brak |
706 | BARANOWSKA Alla | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
707 | KACZMAREK Tytus | Poznań | 700m „W RYTMIE DZIECKA” BIEG DLA DZIECI | brak |
708 | MIGDAŁEK Marta | Poznań | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
709 | DUDAS Wiesław | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
710 | OWCZARCZYK Jarosław | Ozorków | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | Brygada Jara |
711 | KULESZKA Katarzyna | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
712 | MIGDAŁEK Katarzyna | Poznań | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
713 | KACZMAREK Szymon | Poznań | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
714 | KORALUK Izabela | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
715 | ADAMOWICZ Andrzej | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
716 | SKIBA Łukasz | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
717 | MUSIAŁ Sylwester | Kraków | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Ericsson |
718 | MUSIAŁ Makary | Kraków | 700m „W RYTMIE DZIECKA” BIEG DLA DZIECI | Ericsson |
719 | KAŁCZAK Igor | Łódź | 700m „W RYTMIE DZIECKA” BIEG DLA DZIECI | brak |
720 | GILUK Emilia | Świdwin | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
721 | KAŹMIERCZAK Piotr | Bronisin Dworski | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
722 | STAROSTA Jola | Stara Gadka | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | W JEDNYM RYTMIE |
723 | STAROSTA Piotr | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | W JEDNYM RYTMIE |
724 | KAŹMIERCZAK Amelia | Bronisin Dworski | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
725 | STAROSTA Marianna | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | W JEDNYM RYTMIE |
726 | STAROSTA Zofia | Stara Gadka | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | W JEDNYM RYTMIE |
727 | STĘPCZYŃSKA Agnieszka | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | ULT70-Akademia Zdrowej i Szczęśliwej Kobiety |
728 | RETKOWSKI Andrzej | Łęczyca | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | Polska2050 |
729 | MARKOWICZ RETKOWSKA Małgorzta | Łęczyca | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Brygada Jara |
730 | SULIKOWSKA Hanna | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
731 | KAŹMIERCZAK Ryszard | Bronisin Dworski | 700m „W RYTMIE DZIECKA” BIEG DLA DZIECI | brak |
732 | BŁAZIK Marek | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
733 | NOWAK Adam | Radom | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | Morsy Opoczno |
734 | ZAJĄCZKOWSKA Daria | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
735 | KAMIŃSKA Nina | Nidzica | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
736 | ZAJĄCZKOWSKA Anna | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
737 | ZAJĄCZKOWSKA Inga | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
738 | KOCIUBA Roksana | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
739 | PRZYGODZKA Ewelina | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
740 | TYSZKIEWICZ Aneta | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | ULT70-Akademia Zdrowej i Szczęśliwej Kobiety |
741 | WÓJTOWICZ Tomasz | Kraków | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Ericsson |
742 | WOCHNIAK Michał | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Ericsson |
743 | KRZYŻAK-KOZICKA Ewa | Nidzica | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
744 | JAKUBOWICZ Aleksander | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Ericsson |
745 | ZOŃ Wojciech | Kraków | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 5x14km | Ericsson-APART |
746 | MISIEWICZ Sylwia | Warszawa | 700m „W RYTMIE DZIECKA” BIEG DLA DZIECI | brak |
747 | WILLIM Piotr | Kraków | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Ericsson |
748 | SOCHA Marcin | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 5x14km | Ericsson-APART |
749 | ZAKRZEWSKA-CERK Katarzyna | Pabianice | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Ericsson |
750 | CERK Patrycja | Pabianice | 700m „W RYTMIE DZIECKA” BIEG DLA DZIECI | Ericsson |
751 | WASILEWSKI Piotr | Łowicz | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Ericsson |
752 | BARTKOWIAK Dariusz | Kraków | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Ericsson |
753 | BARAN Szymon | Kraków | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | Ericsson-TOGETHER |
754 | KLYMCHUK Vladyslav | Kraków | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | Ericsson-TOGETHER |
755 | ADAMCZYK Agnieszka | Warszawa | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
756 | SZOSZKIEWICZ Anna | Chociszew | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | W JEDNYM RYTMIE-PAŁAC MŁODZIEŻY |
757 | NOWAK Piotr | Kraków | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
758 | NOWAK Maciej | Krzyżówki | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Ericsson |
759 | GRZELAK Justyna | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Ericsson |
760 | FALKIEWICZ Jacek | Łomianki | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Ericsson |
761 | LĄCZAK Justyna | Szczecin | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 2x35km | Asseco Active Team |
762 | CHAMULAK Wioleta | Szczecin | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 2x35km | Asseco Active Team |
763 | DYREK Adrian | Łukowica | 700m „W RYTMIE DZIECKA” BIEG DLA DZIECI | brak |
764 | DYREK Sebastian | Łukowica | 700m „W RYTMIE DZIECKA” BIEG DLA DZIECI | brak |
765 | WARZECHA Bogusław | Kraków | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Ericsson |
766 | DABROWSKI Mariusz | Warszawa | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Ericsson |
767 | GWIAZDA Dariusz | Kraków | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Ericsson |
768 | GWIAZDA Zofia | Kraków | 700m „W RYTMIE DZIECKA” BIEG DLA DZIECI | Ericsson |
769 | GWIAZDA Filip | Kraków | 700m „W RYTMIE DZIECKA” BIEG DLA DZIECI | Ericsson |
770 | MICHAŁOWSKA Julia | Kraków | 700m „W RYTMIE DZIECKA” BIEG DLA DZIECI | Ericsson |
771 | MICHALOWSKI Tomasz | Kraków | 700m „W RYTMIE DZIECKA” BIEG DLA DZIECI | Ericsson |
772 | MICHALOWSKA Zofia | Krakow | 700m „W RYTMIE DZIECKA” BIEG DLA DZIECI | Ericsson |
773 | GOŁĘBIOWSKA Dorota | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | W JEDNYM RYTMIE-PAŁAC MŁODZIEŻY |
774 | GOŁĘBIOWSKI Mariusz | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | W JEDNYM RYTMIE-PAŁAC MŁODZIEŻY |
775 | WALIS Grażyna | Ozorków | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | BRYGADA JARA |
776 | GUTENPLAN Jacek | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10- ŁódźRunCrew/JAKOteam 4 |
777 | WILLIM Eliza | Kraków | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Ericsson |
778 | SIWIŃSKI Paweł | Pabianice | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Ericsson |
779 | MITURSKA Justyna | Warszawa | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
780 | KOPALA Marek | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | W JEDNYM RYTMIE |
781 | MIERNIK Lukasz | Triet | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Antylopy z Trier |
782 | ROSIAK Marcin | Zgierz | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Ericsson |
783 | KUROWSKI Hubert | Warszawa | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
784 | CHMIEL Stanisław | Kraków | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Ericsson |
785 | KRYCH Agata | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | Saisei i Przyjaciele |
786 | SOBECKA Karolina | ŚWIEBODZICE | 700m „W RYTMIE DZIECKA” BIEG DLA DZIECI | brak |
787 | GROTH-ROLKA Gabriela | Banino | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Asseco Active Team |
788 | TOMALAK Renata | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | Asseco Active Team |
789 | TOMALAK Marlena | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | Asseco Active Team |
790 | JARMAKOWSKA Joanna | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | Asseco Active Team |
791 | SMALERA Nikodem | Kraków | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | Ericsson-TOGETHER |
792 | MELLOR Martin | Warszawa | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Ericsson |
793 | RUPIŃSKA Sylwia | Kraków | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | HITACHI ABB |
794 | KOCISZEWSKI Kamil | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna |
795 | MIŁADOWSKA Małgorzata | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna |
796 | PIĄTEK Justyna | Gdańsk | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 5x14km | Asseco Active Team |
797 | CHODUŃ Tomasz | Jawidz | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 5x14km | Asseco Active Team |
798 | CZERKAWSKI Arkadiusz | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 5x14km | Asseco Active Team |
799 | SOLARZ Szymon | Kraków | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | HITACHI ABB |
800 | MATUSIAK Piotr | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Asseco Active Team |
801 | CHMIELECKI Piotr | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Ericsson |
802 | NOVOSAD Oleksandr | Kraków | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | HITACHI ABB |
803 | KOSTECKA Agata | Kraków | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | HITACHI ABB |
804 | KARWOWSKA Karolina | Palzem | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Antylopy z Trier |
805 | MINCZEW Desislawa | Kraków | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
806 | HOFMAN Małgorzata | Kraków | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | HITACHI ABB |
807 | DAM Katarzyna | Kraków | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | HITACHI ABB |
808 | JASTRZĄB Joanna | Kraków | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | HITACHI ABB |
809 | MATAŁOWSKA Ewelina | Kraków | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | HITACHI ABB |
810 | ŚCIEBURA Marek | Blachownia | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | HITACHI ABB |
811 | CZERNECKA Anna | Kraków | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | HITACHI ABB |
812 | SKOWRONSKI Slawomir | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | HITACHI ABB |
813 | PĘKALA Monika | Kraków | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | HITACHI ABB |
814 | OLESZCZUK Marzena | Krakow | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | HITACHI ABB |
815 | KORN Krzysztof | Kraków | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | HITACHI ABB |
816 | CZAPCZYŃSKI Cezary | Niepołomice | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | HITACHI ABB |
817 | KACZMAREK Mariusz | Kraków | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | HITACHI ABB |
818 | WALKER Andrew | Chester, England | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | HITACHI ABB |
819 | SHPILEUSKI Uladzislau | Krakow | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | HITACHI ABB |
820 | LEMISHCHENKO Lesia | Kraków | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | HITACHI ABB |
821 | SZCZERBA Jerzy | Trier | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Antylopy z Trier |
822 | LATA Tomasz | Kraków | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | HITACHI ABB |
823 | KUŁAGA Iwona | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
824 | PAWLAK Ala | Szczecin | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | Asseco Active Team |
825 | KWIATEK-TOKARZ Joanna | Michałowice | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | HITACHI ABB |
826 | BANACH Piotr | Krakow | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | HITACHI ABB |
827 | CHMIELEWSKA Malgorzata | Warszawa | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | HITACHI ABB |
828 | BORZUCHOWSKA Monika | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Slow Jogging Łódź |
829 | KLEPACZ Agnieszka | Wola Grzymkowa | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
830 | KLEPACZ Barbara | Wola Grzymkowa | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
831 | BIELAMOWICZ Michal | Kraków | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | HITACHI ABB |
832 | JANICKA Anna | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | ŁUD PŁ |
833 | NOWAKOWSKA Katarzyna | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ŁUD PŁ |
834 | PŁUSKA Lidia | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | ULT10- Interact Łódź centrum w XIII LO |
835 | MARKOWSKA Alicja | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | ŁUD PŁ |
836 | PEŁA Anna | Zgierz | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
837 | URGACZ Krzysztof | Kraków | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | HITACHI ABB |
838 | JEZIORSKA Julia | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | ŁUD PŁ |
839 | GRZELAK Magdalena | Szczecin | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | Asseco Active Team |
840 | GRACZYK Zofia | Żakowice | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
841 | OWCZAREK Anna | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Asseco Active Team |
842 | GABRYSIAK Hubert | Łódź | 700m „W RYTMIE DZIECKA” BIEG DLA DZIECI | brak |
843 | ADAMSKA Karolina | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 5x14km | Asseco Active Team |
844 | MATUSIAK Katarzyna | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | W JEDNYM RYTMIE-PAŁAC MŁODZIEŻY |
845 | POL Daniel | Palzem | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Antylopy z Trier |
846 | OLEJNICZAK Michał | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
847 | NIEWIADOMSKA-CUDAK Małgorzata | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
848 | OLEJNICZAK Elwira | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
849 | STASINOWSKI Rafał | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
850 | STASINOWSKA Weronika | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
851 | URBANIAK Gosia | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
852 | PAWLAK Agnieszka | Kraków | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | HITACHI ABB |
853 | KLIMA Kinga | Kraków | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | HITACHI ABB |
854 | KOCERBA Gabriela | Igołomia | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | HITACHI ABB |
855 | ROSIK-ŻEMIGAŁA Iza | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | HITACHI ABB |
856 | LIPSKA Marcelina | Kraków | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | HITACHI ABB |
857 | JEZEK-KARCZ Katarzyna | Kraków | 700m „W RYTMIE DZIECKA” BIEG DLA DZIECI | HITACHI ABB |
858 | MISIOŁEK Paulina | Kraków | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | HITACHI ABB |
859 | MORAWSKI Andrzej | Kocmyrzów | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | HITACHI ABB |
860 | PAŹDZIERKO Michalina | Kraków | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | HITACHI ABB |
861 | ŚWIRAD Aleksander | Wieliczka | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | HITACHI ABB |
862 | GOLENIOWSKA Anna | Kraków | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | HITACHI ABB |
863 | WOJCIECHOWSKA Klaudia | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
864 | CZAJKOWICZ Mateusz | Kraków | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
865 | RADKOWSKA Paulina | Kraków | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
866 | SROKA Piotr | Kraków | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | HITACHI ABB |
867 | WIKTORCZYK Ewa | Kraków | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | HITACHI ABB |
868 | KOWALCZYK Julia | Kraków | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | HITACHI ABB |
869 | GIEROWSKA Karolina | Kraków | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | HITACHI ABB |
870 | OLEJNICZAK Paulina | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
871 | PRZELAZŁY Marcin | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Asseco Active Team |
872 | EJZEMBERG Monika | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
873 | JURA Marta | Gaj | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | HITACHI ABB |
874 | FAŁKOWSKI Szymon | Szczecin | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
875 | SOBCZAK Mateusz | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | Saisei i Przyjaciele |
876 | MATYSZEWSKA Magda | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | HITACHI ABB |
877 | PRZEZAK Krzysztof | Sieradz | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Asseco Active Team |
878 | STĘPIEŃ Beata | Kraków | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
879 | POTERAJ Jakub | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Łódzka Akademia Futbolu 2005 |
880 | RZEWUSKI Artur | Rąbień AB | 700m „W RYTMIE DZIECKA” BIEG DLA DZIECI | brak |
881 | GRUCZYK Grzegorz | Szczecin | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | Asseco Active Team |
882 | GRUŻEWSKI Mateusz | Szczecin | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | Asseco Active Team |
883 | ZIĘBA Dawid | Szczecin | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 5x14km | Asseco Active Team |
884 | WATZA Rafał | Kraków | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | Ericsson-TOGETHER |
885 | LIBRANT Przemysław | Kraków | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Ericsson |
886 | RASZEWSKA Izabela | Pabianice | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | Ciekusy NW |
887 | DZIUBCZYK Paulina | Pabianice | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | Ciekusy NW |
888 | PAWLAK Marcin | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Ericsson |
889 | KRYWUS Karolina | Kraków | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Ericsson-TOGETHER |
890 | PAWLAK Mikołaj | Łódź | 700m „W RYTMIE DZIECKA” BIEG DLA DZIECI | Ericsson |
891 | MAŁECKI Mateusz | Kraków | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Ericsson |
892 | KOSECKA Katarzyna | Pabianice | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | Ciekusy NW |
893 | KOSECKI Marek | Pabianice | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | Ciekusy NW |
894 | KORYCKA Mariola | Zgierz | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | Forma Na Piątkę NW Pabianice |
895 | SOŁTYSZEWSKA-JANAS Kamila | Krakow | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | HITACHI ABB |
896 | GOMÓŁKA Tomasz | Kraków | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Ericsson |
897 | WĄGROWSKA Kamila | Pabianice | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | Forma Na Piątkę NW Pabianice |
898 | KAPAŁA Katarzyna | Gdańsk | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Asseco Active Team |
899 | ŻACZEK Jacek | Gdynia | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Asseco Active Team |
900 | PŁAŻYŃSKA Joanna | Gdynia | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Asseco Active Team |
901 | DOLAT Przemysław | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | TEAMGORACEJ |
902 | ANTOSIEWICZ Agnieszka | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
903 | MIASOPUST Anna | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
904 | ADASIAK Beata | KSAWERÓW | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | Ciekusy NW |
905 | KACZMAREK Marcelina | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
906 | WOCH Anna | Pabisnice | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | Forma Na Piątkę NW Pabianice |
907 | GUZIŃSKI Dariusz | Pabianice | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 2x35km | Ciekusy NW |
908 | POPEK Damian | Mysłowice | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10 - ESA Logistika MA SERCE |
909 | WIERZBICKI Paweł | Górki | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10 - ESA Logistika MA SERCE |
910 | KOPROŃ Maria | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | MCM BAŁUTY PANY |
911 | RYBAŁTOWSKA Agnieszka | Zabrze | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10 - ESA Logistika MA SERCE |
912 | MICHNO Martyna | Kraków | 700m „W RYTMIE DZIECKA” BIEG DLA DZIECI | brak |
913 | MICHNO Antoni | Kraków | 700m „W RYTMIE DZIECKA” BIEG DLA DZIECI | brak |
914 | KOVACS Malwina | Chester | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
915 | MAJERAN Iwona | Pabianice | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | Forma Na Piątkę NW Pabianice |
916 | TRUSS Wioleta | Knurów | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10 - ESA Logistika MA SERCE |
917 | MAJERAN Marcin | Pabianice | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | Forma Na Piątkę NW Pabianice |
918 | LEWOSIŃSKI Mateusz | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | W JEDNYM RYTMIE- ŁMCW |
919 | JAŚLAN Andżelika | Pabianice | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | Forma Na Piątkę NW Pabianice |
920 | ŚCIBUT Ania | Pabianice | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | Ciekusy NW |
921 | BOZKURT Betul | Łódź | 700m „W RYTMIE DZIECKA” BIEG DLA DZIECI | brak |
922 | BOZKURT Leyla | Łódź | 700m „W RYTMIE DZIECKA” BIEG DLA DZIECI | brak |
923 | ELIAS Marek | Maklowice | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10 - ESA Logistika MA SERCE |
924 | KACZMAREK Tomasz | Zabrze | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10 - ESA Logistika MA SERCE |
925 | RÓŻAŃSKA Dominika | ŁASK | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | Forma Na Piątkę NW Pabianice |
926 | ZDROJEWSKA Julia | Warszawa | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | URSUS TEAM |
927 | BARANOWSKA Joanna | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
928 | OMELCZUK Karolina | Świerklaniec | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10 - ESA Logistika MA SERCE |
929 | DZIERŻAK Kamelia | Kraków | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | HITACHI ABB |
930 | DZIEWANOWSKI Łukasz | Starowa Góra | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | ESA Logistika Z SERCEM DLA SERCA |
931 | DANKIEWICZ Barbara | Łowicz | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 2x35km | Zawsze Młodzi Nordic Walking |
932 | GOŁĘBIOWSKI Krzysztof | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 2x35km | Zawsze Młodzi Nordic Walking |
933 | DUDKIEWICZ Magda | Zabrze | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | ESA Logistika Z SERCEM DLA SERCA |
934 | KRAWCZYK Krzysztof | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
935 | BĄKAŁA Sebastian | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
936 | GÓRECKI Artur | Warszawa | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | ESA Logistika Z SERCEM DLA SERCA |
937 | CHARYTANOWICZ Igor | Świerklaniec | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | ESA Logistika Z SERCEM DLA SERCA |
938 | SZCZEPIŃSKA Justyna | Zabrze | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | ESA Logistika Z SERCEM DLA SERCA |
939 | ADAMCZEWSKI Sebastian | Wrocław | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
940 | ŁĘTKOWSKA Paulina | Zabrze | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | ESA Logistika Z SERCEM DLA SERCA |
941 | ŁOBAS Robert | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | ESA Logistika Z SERCEM DLA SERCA |
942 | BRZYSKA Martyna | Kraków | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | ESA Logistika Z SERCEM DLA SERCA |
943 | DELEWSKI Krzysztof | Bytom | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | ESA Logistika Z SERCEM DLA SERCA |
944 | DZIEWANOWSKA Wiktoria | Starowa Góra | 700m „W RYTMIE DZIECKA” BIEG DLA DZIECI | ESA Logistika Z SERCEM DLA SERCA |
945 | DZIEWANOWSKA Kinga | Starowa Góra | 700m „W RYTMIE DZIECKA” BIEG DLA DZIECI | ESA Logistika Z SERCEM DLA SERCA |
946 | DZIEWANOWSKA Patrycja | Starowa Góra | 700m „W RYTMIE DZIECKA” BIEG DLA DZIECI | ESA Logistika Z SERCEM DLA SERCA |
947 | DZIEWANOWSKA Beata | Starowa Góra | 700m „W RYTMIE DZIECKA” BIEG DLA DZIECI | ESA Logistika Z SERCEM DLA SERCA |
948 | DĄBSKI Daniel | Michałów-Reginów | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | ESA Logistika Z SERCEM DLA SERCA |
949 | PAWŁOWSKA Stefania | Kraków | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | HITACHI ABB |
950 | RAWSKI Jakub | Gliwice | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | ESA Logistika Z SERCEM DLA SERCA |
951 | KATALNYKOVA Kaleria | Kraków | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | CAFE PR |
952 | JASTRZĘBSKA Karolina | Chorzów | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
953 | HAZUBSKA Karolina | Szczecin | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Asseco Active Team |
954 | NIEDZIELA Adam | Warszawa | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
955 | SKURNICA Anna | Pabianice | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
956 | WLAZŁO Paweł | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Beauty Sport - Elita |
957 | ZIELIŃSKA Anita | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | TEAMGORACEJ |
958 | ZAORSKI-SIKORA Kacper | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | Wrzuć na luz z Eską Łódź |
959 | SZCZEPANIAK Ewa | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
960 | KORNAT Anna | Łęczyca | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 5x14km | Brygada Jara |
961 | KORNAT Anna | Łęczyca | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 5x14km | brak |
962 | SKOCKA Ania | Gdynia | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Parkrun Rumia |
963 | KAŁUŻA Lilia | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | ULT10-XXV LO RUNNERS |
964 | CZECH Paweł | Józefosław | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | ESA Logistika Z SERCEM DLA SERCA |
965 | CZECH Iwona | Józefosław | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | ESA Logistika Z SERCEM DLA SERCA |
966 | STASIUKIEWICZ@BSNIDZICA.PL Ewa | Nidzica | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
967 | STASIUKIEWICZ Ewa | Nidzica | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
968 | LECH Anna | DZIAŁDOWO | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
969 | BOJANOWSKA Iwona | Nidzica | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
970 | STASIUKIEWICZ Ewa | Nidzica | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
971 | CIESIELSKI Przemysław | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | Wrzuć na luz z Eską Łódź |
972 | SZCZEPKOWSKI Marek | Nidzica | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
973 | SZWEDOR Krzysztof | Chełm Śląski | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
974 | MIODUSZEWSKA Anita | Nidzica | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
975 | SICIŃSKA Justyna | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
976 | PIETRASIAK Janusz | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 5x14km | Beauty Sport - Elita |
977 | FILA Janek | Łódź | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 2x35km | Wrzuć na luz z Eską Łódź |
978 | NOWAK Apolonia | Otwock | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | #DrużynaJowitki |
979 | CHRZĄSZCZ Justyna | Frąknowo | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
980 | BOSEK Magda | Kraków | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | CAFE PR |
981 | BOSEK Aleksandra | Kraków | 70000m W RYTMIE WYZWANIA BIEG ULTRA INDYWIDUALNY | CAFE PR |
982 | BUDA Grażyna | Poznań | 700m „W RYTMIE DZIECKA” BIEG DLA DZIECI | brak |
983 | CHOROSTOWSKI Andrzej | Nidzica | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
984 | GRZESIAK Noemi | Krakow | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | HITACHI ABB |
985 | POTYRANSKI Wiktor | Kraków | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | HITACHI ABB |
986 | ŁUSZCZYN Daniel | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna |
987 | OLAK Agnieszka | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna |
988 | CIESIELSKI Marcin | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna |
989 | PUCCETTI Elisa | Krakow | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | HITACHI ABB |
990 | KUBANEK Marta | Kraków | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | HITACHI ABB |
991 | BATKO Michał | Kraków | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | HITACHI ABB |
992 | KRAWCZYK Anna | Kraków | 70000m W RYTMIE WYZWANIA BIEG ULTRA INDYWIDUALNY | HITACHI ABB |
993 | KOWALEWSKA-SZOTOWICZ Dorota | Szczecin | 70000m "W RYTMIE WYZWANIA" BIEG ULTRA DRUŻYNOWY 7x10km | Asseco Active Team |
994 | SINCKLER Nick | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
995 | KUBASIEWICZ Kubuś | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
996 | STACHOWIAK Katarzyna | Żyrardów | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | ESA Logistika Z SERCEM DLA SERCA |
997 | SASIAK Margareta | Puszczykowo | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
998 | SYGITOWICZ Agnieszka | Łódź | 70000m W JEDNYM RYTMIE BIEG ULTRA DRUŻYNOWY RAZEM 70km | Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna |
999 | ŁUKÓW Ilona | Koszalin | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | RunDmB |
1000 | WRĘCZYCKA Katarzyna | Łódź | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
1001 | ŁUKÓW Ilona | Koszalin | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
1002 | KACZMAREK Jadwiga | Poznań | 700m „W RYTMIE DZIECKA” BIEG DLA DZIECI | brak |
1003 | AUGUSTOWSKI Witek | Łódź | 700m „W RYTMIE DZIECKA” BIEG DLA DZIECI | brak |
1004 | DĄBROWSKI Michał | Koronowo | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | RunDmB |
1005 | AUGUSTOWSKI Tomek | Łódź | 700m „W RYTMIE DZIECKA” BIEG DLA DZIECI | brak |
1006 | ADAMCZEWSKI Sławek | Brzeziny | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
1007 | CHOIŃSKI Łukasz | Pabianice | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | Wymyk Sqad |
1008 | RAJCA Agnieszka | Zofiowka | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | brak |
1009 | KALINA Marta | Radzymin | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | ESA Logistika Z SERCEM DLA SERCA |
1010 | STAŃCZAK Marcin | Radzymin | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | ESA Logistika Z SERCEM DLA SERCA |
1011 | ŻÓŁTOWSKA Idalia | Radzymin | 700m „W RYTMIE DZIECKA” BIEG DLA DZIECI | ESA Logistika Z SERCEM DLA SERCA |
1012 | ŻÓŁTOWSKA Amelia | Radzymin | 700m „W RYTMIE DZIECKA” BIEG DLA DZIECI | ESA Logistika Z SERCEM DLA SERCA |
1013 | ŻÓŁTOWSKA Natalia | Radzymin | 700m „W RYTMIE DZIECKA” BIEG DLA DZIECI | ESA Logistika Z SERCEM DLA SERCA |
1014 | ŻÓŁTOWSKI Hubert | Radzymin | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | ESA Logistika Z SERCEM DLA SERCA |
1015 | ŻÓŁTOWSKA Bogusia | Radzymin | 7000m W JEDNYM RYTMIE BIEG GŁÓWNY | ESA Logistika Z SERCEM DLA SERCA |
Nie znaleziono żadnego uczestnika |