1 | #1 | STANISZEWSKI Rafał | Koluszki | SEKTOR II | Gżegżółka Team |
2 | #2 | IWAŃSKI Tomasz | Warszawa | SEKTOR I | PRZYPAŚNIKI TEAM |
3 | #3 | SZALA Mariusz | Bełchatów | SEKTOR I | Warach Rowery |
4 | #42 | DYBICZ Katarzyna | Piotrków Trybunalski | SEKTOR I | brak |
5 | #5 | JASEK Adrian | Sulejów | SEKTOR I | Tri Aktywny Piotrków |
6 | #6 | GRUDA Łukasz | Rzeczyca | SEKTOR I | brak |
7 | #8 | PAŁUBSKA Paulina | Milejowiec | SEKTOR I | brak |
8 | #89 | ŁOBA Bartosz | Bełchatów | SEKTOR II | brak |
9 | #10 | KRAWCZYK Makary | Koluszki | SEKTOR I | LKK LUKS Sławno |
10 | #144 | GROBLEWSKI Krzysztof | Dobroń | SEKTOR I | DOBROŃ |
11 | #12 | KOPP Przemysław | Warszawa | SEKTOR I | PRZYPAŚNIKI TEAM |
12 | #13 | BOJANOWSKI Dariusz | Koluszki | SEKTOR I | Veolia Energia Łódź Bike Team |
13 | #14 | MASTALERZ Marcin. | Piotrkow Trybunalski | SEKTOR I | brak |
14 | #15 | BATÓG Przemysław | Wolbórz | SEKTOR I | Wielbiciele estetycznych rowerzystek |
15 | #16 | ORDON Dariusz | Piotrków Trybunalski | SEKTOR I | brak |
16 | #17 | FABIAŃSKI Marek | Łódź | SEKTOR I | brak |
17 | #18 | DZIUBECKI Tomasz | Piotrków Trybunalski | SEKTOR I | brak |
18 | #19 | KWIATKOWSKI Robert | Honoratów | SEKTOR II | Łoś cyklista |
19 | #20 | ANASTAZIAK Dawid | Łódź | SEKTOR I | EWELIN |
20 | #21 | HERMAN Łukasz | włodzimierzów | SEKTOR I | brak |
21 | #22 | PAŁUBSKI Zbigniew | Milejowiec | SEKTOR I | brak |
22 | #450 | RAŃŚ Patryk | Częstochowa | SEKTOR I | brak |
23 | #23 | MIERZWA Marek | Tomaszów Mazowiecki | SEKTOR I | Niewiadow BORO |
24 | #24 | KOWALSKI Krzysztof | Tomaszów Mazowiecki | SEKTOR I | brak |
25 | #25 | SZLASA Marcin | Warszawa | SEKTOR I | PRZYPAŚNIKI TEAM |
26 | #26 | SŁOMIŃSKI Bartosz | Bełchatów | SEKTOR II | brak |
27 | #27 | KWIATKOWSKA Alina | Honoratów | SEKTOR II | Łoś cyklista |
28 | #487 | SAKOWSKI 7 Wojciech | Łódź | SEKTOR II | brak |
29 | #501 | KOCIMOWSKI Paweł | Longinówka | SEKTOR I | brak |
30 | #494 | ALEKSANDROWICZ Natalia | Piotrków Trybunalski | SEKTOR I | ESTILE RACING TEAM |
31 | #28 | WEBER Daniel | Piotrków Trybunalski | SEKTOR I | brak |
32 | #29 | DRÓŻDŻ Paweł | Poniatów | SEKTOR I | Tri Aktywny Piotrków |
33 | #31 | ALEKSIUN Mirosław | Warszawa | SEKTOR I | PRZYPAŚNIKI TEAM |
34 | #32 | ŚWIERCZ Ernest | Bełchatów | SEKTOR I | EBE TEAM |
35 | #502 | RÓŻYCKA Kasia | Częstochowa | SEKTOR II | Jest Lepiej |
36 | #33 | KANIA Tomasz | Warszawa | SEKTOR I | PRZYPAŚNIKI TEAM |
37 | #34 | KUSIAK Łukasz | Bełchatów | SEKTOR I | Warach Rowery |
38 | #35 | PODSKARBI Dawid | Tomaszów Mazowiecki | SEKTOR I | Podskarbi Fam |
39 | #36 | SUKIENNIK Arkadiusz | Rudniczek | SEKTOR I | brak |
40 | #37 | TRACZYK Damian | Kiełczówka | SEKTOR I | AD Cycling Team |
41 | #38 | PODSKARBI Jan | Tomaszów Mazowiecki | SEKTOR II | Podskarbi Fam |
42 | #39 | WALAS Beata | Kiełczówka | SEKTOR II | brak |
43 | #40 | STRZELCZYK Krzysztof | Bełchatów | SEKTOR I | Warach Rowery |
44 | #41 | STANISZEWSKA Agnieszka | Koluszki | SEKTOR II | Gżegżółka Team |
45 | #503 | KOMPA Tomasz | Gałków Mały | SEKTOR II | DELL TEAM |
46 | #43 | CIEŚLIK Piotr | Bełchatów | SEKTOR I | Warach Rowery |
47 | #44 | RUTKOWSKI Rafał | Orpelów | SEKTOR I | brak |
48 | #45 | DOBROWOLSKI Piotr | Widawa | SEKTOR I | LBC WIDAWA |
49 | #46 | MARTCZAK Paweł | Zgierz | SEKTOR I | brak |
50 | #47 | MACIEJCZYK Tomasz | Końskie | SEKTOR I | brak |
51 | #48 | KORYTEK Marcin | Bełchatów | SEKTOR I | brak |
52 | #504 | SZCZĘSNY Marcin | Trębaczew | SEKTOR I | brak |
53 | #49 | HERMAN Justyna | Piotrków Trybunalski | SEKTOR II | brak |
54 | #50 | DĘBSKI Marcin | Ksawerów | SEKTOR I | brak |
55 | #51 | GALEWSKI Piotr | Łódź | SEKTOR I | brak |
56 | #52 | ROSINSKI Marek | Piotrkow Trybunalski | SEKTOR I | Tri Aktywny Piotrków |
57 | #505 | MŁUDZIK Marcin | Bełchatów | SEKTOR I | Warach Rowery |
58 | #53 | RÓŻYCKI Kamil | Poniatów | SEKTOR I | brak |
59 | #54 | MIGASIŃSKI Emil | Longinówka | SEKTOR II | brak |
60 | #55 | ZIELIŃSKI Adam | Łódź | SEKTOR I | brak |
61 | #56 | PAWŁOWSKI Tomasz | Piotrków |Tryb. | SEKTOR I | Tri Aktywny Piotrków |
62 | #57 | GALACH Krzysztof | Tomaszów Mazowiecki | SEKTOR I | brak |
63 | #58 | KRZACZYŃSKI Bartosz | Poniatów | SEKTOR I | brak |
64 | #59 | WAWRZYNKOWSKI Jan | BARKOWICE | SEKTOR I | PRZYPAŚNIKI TEAM |
65 | #60 | JASKÓŁOWSKI Piotr | Piotrków Trybunalski | SEKTOR I | brak |
66 | #506 | KOŁATEK Paulina | Bełchatów | SEKTOR I | brak |
67 | #61 | GALA Piotr | Witów | SEKTOR I | Tri Aktywny Piotrków |
68 | #62 | SZWAROCKI Łukasz | Łódź | SEKTOR I | brak |
69 | #63 | TOMASIK Łukasz | Tomaszów Mazowiecki | SEKTOR II | LOSTA TEAM |
70 | #64 | PODLEWSKI Krzysztof | Sulejów | SEKTOR I | Tri Aktywny Piotrków |
71 | #65 | GLISZCZYŃSKI Michał | Warszawa | SEKTOR II | ARTOM TEAM |
72 | #66 | JANAILLAC Paweł | Piotrków Trybunalski | SEKTOR I | brak |
73 | #507 | KAMIŃSKI Krzysztof | Łódź | SEKTOR I | 4MTB IMMERGAS |
74 | #68 | BRZESKI Piotr | Wiśniowa Góra | SEKTOR I | Veolia Energia Łódź Bike Team |
75 | #69 | SZLASA Damian | Warszawa | SEKTOR I | PRZYPAŚNIKI TEAM |
76 | #70 | WIKTOROWICZ Dominik | Piotrków Trybunalski | SEKTOR I | ESTILE RACING TEAM |
77 | #71 | MATYSIAK Marcin | Sulejow | SEKTOR II | brak |
78 | #72 | GALACH 1R. Krzysztof | Tomaszów Mazowiecki | SEKTOR I | brak |
79 | #73 | SMEJDA Krystian | Wolbórz | SEKTOR I | Wolbórz Team |
80 | #74 | GŁOWACKI Bartek | Piotrków Trybunalski | SEKTOR II | brak |
81 | #75 | PISKORZ Emil | Piotrków Trybunalski | SEKTOR I | brak |
82 | #76 | MATYSIAK Piotr | Drzewica | SEKTOR II | brak |
83 | #77 | BETKA Maciej | kościelna wieś | SEKTOR I | GILICKIBIKE TEAM |
84 | #78 | SIKORSKI Tomasz | Piotrkow Tryb | SEKTOR I | Tri Aktywny Piotrków |
85 | #79 | SUPADY Tomasz | Wiśniowa Góra | SEKTOR II | Kapitan Bomba |
86 | #80 | DĘBNY Jarosław | Piotrków Trybunalski | SEKTOR I | brak |
87 | #81 | WILCZEWSKI Jarosław | PŁOŃSK | SEKTOR II | brak |
88 | #82 | PAWŁOWSKI Dominik | Łódź | SEKTOR I | Cyklomaniacy Łódź |
89 | #83 | SŁOMKA Robert | Uszczyn | SEKTOR I | Tri Aktywny Piotrków |
90 | #84 | MANIAK Robert | Janówka | SEKTOR II | Veolia Energia Łódź Bike Team |
91 | #85 | PORCZYK Paweł | Sulejów | SEKTOR II | brak |
92 | #508 | SUWALSKI Konrad | Koluszki | SEKTOR I | LKK LUKS Sławno |
93 | #86 | ŚPIONEK Grzegorz | Pabianice | SEKTOR II | brak |
94 | #87 | PIEKARSKI Dariusz | Piotrków Tryb. | SEKTOR I | ESTILE RACING TEAM |
95 | #88 | KRZEMIŃSKI Kamil | Aleksandrów Łódzki | SEKTOR I | brak |
96 | #485 | MŁYNARCZYK Mariusz | Konstantynów Łódzki | SEKTOR II | brak |
97 | #509 | ŁUCZAK Iwona | Łódź | SEKTOR II | brak |
98 | #90 | NAGLIK Marzena | Babiczki | SEKTOR I | Morsy Kanzas - Konstantynów Łódzki |
99 | #91 | SENDERECKI Cezary | Piotrków Trybunalski | SEKTOR I | brak |
100 | #92 | NAGLIK Robert | Babiczki | SEKTOR I | Morsy Kanzas - Konstantynów Łódzki |
101 | #93 | OBUCHOWSKI Cezary | Bełchatów | SEKTOR II | Warach Rowery |
102 | #94 | ANDRZEJEWSKI Przemek | Uszczyn | SEKTOR I | brak |
103 | #95 | PŁOMIŃSKI Mateusz | Dobroń | SEKTOR I | DOBROŃ |
104 | #96 | SENDERECKA Lidia | Piotrków Trybunalski | SEKTOR II | brak |
105 | #97 | GRZEŚKOWIAK Adrian | Barkowice | SEKTOR I | brak |
106 | #98 | SKROBISZ Mariusz | Ozorków | SEKTOR I | Birota |
107 | #493 | RESZKE Marcin | Łódź | SEKTOR I | brazzers |
108 | #99 | ŚWIERCZ Monika | Bełchatów | SEKTOR II | EBE TEAM |
109 | #100 | KUŚMIERSKI Michał | Uszczyn | SEKTOR I | brak |
110 | #101 | KABZIŃSKA Izabela | Raków Duży | SEKTOR I | Tri Aktywny Piotrków |
111 | #102 | MUCHA Marcin | Łódź | SEKTOR II | Portal Danych.pl |
112 | #103 | KUŚMIERSKI Piotr | Poniatów | SEKTOR I | brak |
113 | #510 | OLKUSZ Adam | Pabianice | SEKTOR II | RAJSPORT ACTIVE |
114 | #104 | MIKUCKI Piotr | USZCZYN | SEKTOR I | brak |
115 | #105 | RÓŻYCKI Adam | Sulejów | SEKTOR I | brak |
116 | #106 | CHOMIANKIEWICZ Piotr | Łódź | SEKTOR II | mtb.bieszczady.pl |
117 | #107 | SKOCZYLAS Sylwester | Piotrków Trybunalski | SEKTOR I | Tri Aktywny Piotrków |
118 | #108 | MOKRZYŃSKI Tomasz | Włodzimierzów | SEKTOR I | brak |
119 | #109 | PIERUNEK Marcin | Tomaszów Mazowiecki | SEKTOR II | brak |
120 | #110 | PALUTKIEWICZ Mariusz | Piotrków Trybunalski | SEKTOR I | Tri Aktywny Piotrków |
121 | #111 | MATUSZEWSKI Piotr | Tomaszów Mazowiecki | SEKTOR I | Tomaszów Run Team |
122 | #112 | MASTALERZ Bartłomiej | Dębowa Góra | SEKTOR I | brak |
123 | #113 | FAJFER Jarosław | Ozorków | SEKTOR I | Birota |
124 | #114 | MĄDRY Marek | Poniatów | SEKTOR I | brak |
125 | #7 | RAWICKI Marcin | Łódź | SEKTOR I | brak |
126 | #115 | PAJĄK Tomasz | Łódź | SEKTOR I | Veolia Energia Łódź Bike Team |
127 | #116 | KUBICKI Arian | Łódź | SEKTOR II | Veolia Energia Łódź Bike Team |
128 | #459 | GIEROŃ Artur | Włoszczowa | SEKTOR II | brak |
129 | #511 | JASIŃSKI Rafał | Sławno | SEKTOR I | brak |
130 | #117 | KĘPA Tomasz | Piotrków Trybunalski | SEKTOR I | brak |
131 | #118 | BALCZERCZYK Marek | Tomaszów Mazowiecki | SEKTOR I | BROWERZYŚCI.TM |
132 | #512 | KAŁUŻYŃSKI Maciej | Łódź | SEKTOR II | Cyklomaniacy Łódź |
133 | #119 | LUDWICZAK Hubert | Warszawa | SEKTOR I | PRZYPAŚNIKI TEAM |
134 | #120 | MARKIEWICZ Luiza | Łódź | SEKTOR I | iFon Kolarz Klub |
135 | #513 | SOLECKI Łukasz | Tomaszów Maz. | SEKTOR I | brak |
136 | #514 | MIKA Waldemar | Bielsko-Biała | SEKTOR II | brak |
137 | #515 | WOSIK Filip | Brzeziny | SEKTOR II | brak |
138 | #122 | KUŚMIERSKI Mariusz | Piotrków Trybunalski | SEKTOR II | brak |
139 | #123 | BANASIAK Łukasz | Łódź | SEKTOR I | brak |
140 | #124 | KOWALSKI Mateusz | Włodzimierzów | SEKTOR II | brak |
141 | #125 | ROKITA Przemysław | Piotrków Trybunalski | SEKTOR II | brak |
142 | #126 | JAŹWIECKI Michał | Stryków | SEKTOR I | SNG Wild Ducks |
143 | #127 | DANIELIK-SŁODKOWSKA Sylwia | Piotrków Trybunalski | SEKTOR I | Tri Aktywny Piotrków |
144 | #128 | DYDERSKI Przemysław | Stróża | SEKTOR I | brak |
145 | #129 | RYKIEL Leszek | Zgierz | SEKTOR I | SNG Wild Ducks |
146 | #130 | JAKUBIAK Sebastian | Milejowiec | SEKTOR II | brak |
147 | #516 | KUCZKOWSKI Aleksander | Łódź | SEKTOR II | SNG Wild Ducks |
148 | #132 | UTZ Kacper | Moszczenica | SEKTOR I | UTKI |
149 | #133 | ŚWIDERSKI Adam | Kazimierz | SEKTOR I | brak |
150 | #134 | LESZCZYK Maciek | Działoszyn | SEKTOR I | MTB Działoszyn |
151 | #135 | UTZ Piotr | Moszczenica | SEKTOR II | UTKI |
152 | #136 | PLUTA Ludwik | Wrocław | SEKTOR I | brak |
153 | #137 | KUSMIERSKIA Adam | Uszczyn | SEKTOR I | brak |
154 | #488 | JASTRZĘBSKI Piotr | Eufeminów | SEKTOR I | Strefa Rowerowa Brzeziny |
155 | #138 | MAKULA Michał | Łódź | SEKTOR II | brak |
156 | #139 | WRZESIEN Robert | TOMASZOW MAZ | SEKTOR I | Niewiadow BORO |
157 | #140 | PTAK Piotr | Warszawa | SEKTOR I | brak |
158 | #141 | ŚWIECKI Robert | Łódź | SEKTOR I | brak |
159 | #142 | NYCZ Piotr | Łódź | SEKTOR II | Wataha |
160 | #143 | NYCZ Mateusz | Łódź | SEKTOR I | Wataha |
161 | #517 | BARZYK Mateusz | Piotrkow Trybunalski | SEKTOR I | Kuźnia Triathlonu |
162 | #145 | CYBART Artur | Piotrków Trybunalski | SEKTOR I | brak |
163 | #146 | KUZA Rafał | Piotrków Trybunalski | SEKTOR II | brak |
164 | #518 | KOWALCZYK Piotr | Prusaków | SEKTOR II | 65 BLP Dpomiechówek |
165 | #147 | ZIELENIEWICZ Aleksander | Lutomiersk | SEKTOR I | alateam |
166 | #148 | ZIELENIEWICZ Emil | Łódź | SEKTOR I | alateam |
167 | #519 | IWANIUK Artur | Warszawa | SEKTOR II | brak |
168 | #149 | MIROWSKI Maciej | Łódź | SEKTOR I | brak |
169 | #150 | GRZEJDZIAK Michał | Piotrków Trybunalski | SEKTOR II | brak |
170 | #520 | ALKAFRI Rames | Łódź | SEKTOR I | Akbar team |
171 | #521 | ALKAFRI Kamila | Łódź | SEKTOR II | Akbar team |
172 | #151 | WÓJTOWICZ Zbigniew | Tomaszów | SEKTOR II | brak |
173 | #152 | BARAŃSKI Damian | Piotrków Trybunalski | SEKTOR I | Fat Bike |
174 | #153 | GĄSIOROWSKI Bartłomiej | Łódź | SEKTOR I | RaggaBomba Team |
175 | #522 | BARAŃSKI Emil | Sulejów | SEKTOR I | ESTILE RACING TEAM |
176 | #154 | MAZURKIEWICZ Piotr | Kobyłka | SEKTOR I | brak |
177 | #155 | UTNICKI Marek | Warszawa | SEKTOR I | TarchoSpeed |
178 | #156 | GĄSIOROWSKA Agnieszka | Łódź | SEKTOR I | RaggaBomba Team |
179 | #157 | ŻAK Tomasz | Łódź | SEKTOR I | brak |
180 | #158 | JARZĘBSKI Bartosz | Łódź | SEKTOR II | brak |
181 | #159 | PASTERCZYK Marcin | Piotrków Tryb. | SEKTOR I | brak |
182 | #160 | ZAGOŻDŻON Marcin | Radom | SEKTOR I | brak |
183 | #161 | PYTKA Andrzej | Warszawa | SEKTOR I | brak |
184 | #162 | ZAGOŻDŻON Jan | Radom | SEKTOR II | brak |
185 | #163 | MYSŁOWSKI Zbigniew | Łódź | SEKTOR I | Veolia Energia Łódź Bike Team |
186 | #164 | WAWRZYNIAK Kamil | Aleksandrów Łódzki | SEKTOR I | brak |
187 | #165 | JERSAK Rafał | Łask | SEKTOR II | brak |
188 | #166 | KULBAT Mikołaj | Piotrków Trybunalski | SEKTOR II | brak |
189 | #523 | SKRZYPSKI Andrzej | Pabianice | SEKTOR I | brak |
190 | #167 | DROŹDZIAK Bartosz | Łódź | SEKTOR II | Veolia Energia Łódź Bike Team |
191 | #168 | DEPTUSZEWSKI Ireneusz | Piastów | SEKTOR I | PRZYPAŚNIKI TEAM |
192 | #169 | EDYK Anna | Tomaszów Mazowiecki | SEKTOR II | ANTEK TEAM |
193 | #170 | NOWAK Marcin | Piotrków Trybunalski | SEKTOR I | brak |
194 | #171 | MIŚKIEWICZ Krzysztof | Uszczyn | SEKTOR I | brak |
195 | #172 | WITKOWSKA Marta | Bełchatów | SEKTOR II | brak |
196 | #173 | BANASZKIEWICZ Arkadiusz | Bełchatów | SEKTOR II | Warach Rowery |
197 | #11 | BROLA Michał | Łódź | SEKTOR II | brak |
198 | #174 | BONK Tadeusz | Rybnik | SEKTOR II | brak |
199 | #175 | GLISZCZYŃSKI Jacek | Piotrków Trybunalski | SEKTOR II | ARTOM TEAM |
200 | #176 | ŚWISTAK Kamil | Piotrków Trybunalski | SEKTOR I | Na bogatości! |
201 | #177 | BĄBA Paweł | Ujazd | SEKTOR I | ORLIK Ujazd |
202 | #178 | GLISZCZYŃSKI Mateusz | Piotrków Trybunalski | SEKTOR II | ARTOM TEAM |
203 | #524 | GAWORSKI Krzysztof | Sulejówek | SEKTOR I | PRZYPAŚNIKI TEAM |
204 | #179 | MATACHOWSKI Daniel | Łódź | SEKTOR I | brak |
205 | #180 | ŚWISTAK Małgorzata | Piotrków Trybunalski | SEKTOR I | brak |
206 | #181 | BUCHOWICZ Tomasz | Sieradz | SEKTOR I | brak |
207 | #182 | BOJAŃCZYK Bartosz | Łódź | SEKTOR II | brak |
208 | #183 | KWIATKOWSKI Marek | Łódź | SEKTOR I | brak |
209 | #184 | PAWŁOWSKI Andrzej | Skierniewice | SEKTOR II | brak |
210 | #185 | TOMCZYK Krzysztof | Tomaszów Mazowiecki | SEKTOR I | BROWERZYŚCI.TM |
211 | #186 | WÓJCIK Rafał | Łódź | SEKTOR I | brak |
212 | #187 | DYLIKOWSKI Szymon | Łódź | SEKTOR II | brak |
213 | #188 | DYLIKOWSKA Agnieszka | Łódź | SEKTOR II | brak |
214 | #189 | MŁYNARCZYK Sebastian | Łódź | SEKTOR I | RS TEAM |
215 | #190 | RYSIŃSKI Łukasz | WŁODZIMIERZÓW | SEKTOR II | brak |
216 | #191 | OSAKOWSKI Karol | Antoniew | SEKTOR II | Rowerem po lesie |
217 | #192 | KOZIRÓG Jacek | Łódź | SEKTOR I | 4MTB IMMERGAS |
218 | #193 | PŁOSZAJ Jarosław | Łódź | SEKTOR I | Veolia Energia Łódź Bike Team |
219 | #194 | RYK Marcin | Łódź | SEKTOR I | 六个中国符号 |
220 | #195 | RYK Kamila | Łódź | SEKTOR II | 六个中国符号 |
221 | #196 | RYK Feliks | Łódź | SEKTOR II | 六个中国符号 |
222 | #197 | STRĘK Urszula | Katowice | SEKTOR II | 六个中国符号 |
223 | #198 | ŚLUSARCZYK Krzysztof | Łódź | SEKTOR II | 六个中国符号 |
224 | #199 | WIŚNIEWSKI Łukasz | Kraków | SEKTOR II | ARTOM TEAM |
225 | #525 | GLISZCZYŃSKA Marta | Tomaszów Mazowiecki | SEKTOR II | ARTOM TEAM |
226 | #200 | SŁOMKA Przemysław | Włodzimierzów | SEKTOR I | brak |
227 | #526 | KARACZEWSKI Jarosław | Zgierz | SEKTOR I | brak |
228 | #201 | CIELECKI Wojciech | Łódź | SEKTOR II | brak |
229 | #202 | KOWALSKI Łukasz | Łódź | SEKTOR I | brak |
230 | #203 | SZAFRANEK Paweł | Piotrków Trybunalski | SEKTOR I | ARTOM TEAM |
231 | #204 | PACOCHA-SZYMCZAK Anna | Łódź | SEKTOR II | Wataha |
232 | #205 | SZYMCZAK Mariusz | Łódź | SEKTOR II | Wataha |
233 | #206 | KUDŁA Adam | Łódź | SEKTOR I | brak |
234 | #207 | KOWALSKI Rafał | Łódź | SEKTOR I | LUCY IN THE SKY |
235 | #208 | MAŁOLEPSZY Janusz | Łódź | SEKTOR I | Razem Trenujemy Sport |
236 | #209 | SZCZEPAŃSKI Mariusz | Inowłódz | SEKTOR I | NIEWIADÓW |
237 | #210 | WASIAK Łukasz | Zgierz | SEKTOR I | brak |
238 | #211 | GAWRON Marek | Bełchatów | SEKTOR I | Warach Rowery |
239 | #212 | BIALAS Kamil | Kamieńsk | SEKTOR II | brak |
240 | #213 | KAWULSKI Szymon | Łódź | SEKTOR II | brak |
241 | #214 | CUKRAS Zbigniew | Palestyna | SEKTOR I | brak |
242 | #215 | TOMCZYK Marek | Gajkowice | SEKTOR I | brak |
243 | #216 | BECZKOWSKI Jacek | Łódź | SEKTOR II | Instytut CZMP |
244 | #217 | MIELCZAREK Jacek | Tomaszów Mazowiecki | SEKTOR II | brak |
245 | #218 | WADLEWSKI Adam | Piotrków Trybunalski | SEKTOR I | brak |
246 | #219 | KRAWCZYŃSKI Piotr | Warszawa | SEKTOR I | PRZYPAŚNIKI TEAM |
247 | #220 | KRAWCZYŃSKI Krzysztof | Warszawa | SEKTOR I | PRZYPAŚNIKI TEAM |
248 | #460 | BRODZIAK Jakub | Starokrzepice | SEKTOR II | FEBRO MTB |
249 | #221 | JEŻ Jakub | Łódź | SEKTOR II | Instytut CZMP |
250 | #222 | GAJEWSKI Piotr | Kania Góra | SEKTOR I | MOVLINK Bike Team |
251 | #223 | GŁOGOWSKI Tomasz | Piotrków Trybunalski | SEKTOR II | brak |
252 | #224 | SOBCZUK Piotr | Łódź | SEKTOR II | Instytut CZMP |
253 | #527 | NOWIK Sebastian | Łódź | SEKTOR II | brak |
254 | #528 | WIDZ Grzegorz | Godziszów | SEKTOR II | Bike Club Janów Lubelski |
255 | #225 | MAJDECKA Anna | Radomsko | SEKTOR I | brak |
256 | #226 | KIELAN Marcin | Łódź | SEKTOR II | brak |
257 | #529 | JASTRZĘBSKI Marek | Warszawa | SEKTOR II | brak |
258 | #227 | BIELASIŃSKI Jakub | Gomunice | SEKTOR I | brak |
259 | #228 | PIECHOROWSKI Adam | Gomunice | SEKTOR I | brak |
260 | #530 | SIANOS Katarzyna | PODLUBIEŃ | SEKTOR II | Tri Aktywny Piotrków |
261 | #229 | RASZKA Arkadiusz | Łódź | SEKTOR II | brak |
262 | #230 | MILLER Tomasz | Piotrków Trybunalski | SEKTOR II | brak |
263 | #231 | MACHEROWSKI Tomasz | Piotrków Trybunalski | SEKTOR I | brak |
264 | #232 | KUCZBORSKI Artur | Piotrków Trybunalski | SEKTOR I | brak |
265 | #233 | KORYCKI Jarosław | Cekanów | SEKTOR I | brak |
266 | #234 | RYBUSIŃSKI Bartosz | Łódź | SEKTOR II | brak |
267 | #531 | LENARCZYK Rafał | Karlin | SEKTOR II | brak |
268 | #235 | NAZARSKI Jacek | Brzeziny | SEKTOR I | brak |
269 | #236 | TUCZNIO Marcin | Kraków | SEKTOR II | BOZZA |
270 | #237 | GAJEWSKI Maciej | Łódź | SEKTOR II | brak |
271 | #238 | PUCHAŁA Patrycja | Łódź | SEKTOR II | DELL TEAM |
272 | #239 | BENDKOWSKI Andrzej | Łódź | SEKTOR II | DELL TEAM |
273 | #240 | TAZBIR Damian | Wrocław | SEKTOR II | brak |
274 | #241 | ZIELIŃSKI Kamil | Głogów | SEKTOR II | brak |
275 | #242 | KASZLUGA Michał | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | SEKTOR I | Niewiadow BORO |
276 | #243 | OPALA Mateusz | Piotrków Trybunalski | SEKTOR II | brak |
277 | #244 | OPALA Krzysztof | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | SEKTOR II | brak |
278 | #245 | KRAWENTEK Waldemar | Tomaszow Maz | SEKTOR I | Waldibus |
279 | #246 | NIEMIRSKI Dominik | Piaseczno | SEKTOR II | brak |
280 | #247 | SZAFRANIEC Michał | Piotrków Trybunalski | SEKTOR I | brak |
281 | #248 | GACH Marcin | Łódź | SEKTOR II | Instytut CZMP |
282 | #249 | FILIPOWSKI Dominik | Łęczna | SEKTOR II | brak |
283 | #250 | OLESZKO Łukasz | Łask | SEKTOR II | brak |
284 | #251 | KRYDA Jacek | JANÓWKA | SEKTOR II | brak |
285 | #252 | LASOTA Łukasz | Warszawa | SEKTOR I | PRZYPAŚNIKI TEAM |
286 | #253 | JATCZAK Hubert | Łódź | SEKTOR II | S-Team |
287 | #483 | RYBIŃSKI Kamil | Tomaszów Mazowiecki | SEKTOR I | brak |
288 | #254 | PAWLIKOWSKI Rafał | Piotrków Trybunalski | SEKTOR II | brak |
289 | #255 | SKOWROŃSKI Dariusz | Białystok Wasilków | SEKTOR I | brak |
290 | #256 | UCIŃSKI Grzegorz | Łódź | SEKTOR II | brak |
291 | #257 | BIENIEK Szymon | Piotrków Tryb | SEKTOR I | brak |
292 | #258 | TITZ Julita | Ło3 | SEKTOR II | RAJSPORT ACTIVE |
293 | #532 | SZAMBURSKI Jacej | Włodzimierzów | SEKTOR II | RUDY MTB |
294 | #259 | SZAMBURSKI Jacek | Włodzimierzów | SEKTOR I | RUDY MTB |
295 | #260 | GŁOWACKI Dawid | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | SEKTOR I | brak |
296 | #261 | DWORECKI Marcin | Łódź | SEKTOR II | brak |
297 | #262 | PARAS Robert | Piotrków Trybunalski | SEKTOR I | brak |
298 | #263 | SYKAŁA Michał | Janówka | SEKTOR II | brak |
299 | #264 | MAJCHEROWICZ Daniel | Łódź | SEKTOR II | Veolia Energia Łódź Bike Team |
300 | #265 | KRAJEWSKA Sylwia | Łódź | SEKTOR II | Przegryw Team |
301 | #266 | ŁĄCKA Marta | Tomaszów mazowiecki | SEKTOR I | brak |
302 | #267 | GOLIAT Daria | Skierniewice | SEKTOR II | Przegryw Team |
303 | #268 | MASZCZYK Kamil | Piaski 41B | SEKTOR II | brak |
304 | #269 | WÓJCIK Marcin | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | SEKTOR I | brak |
305 | #270 | SYLWESTROWICZ Sebastian | Łódź | SEKTOR II | brak |
306 | #271 | GOLIAT Łukasz | Skierniewice | SEKTOR II | Przegryw Team |
307 | #272 | MĘKARSKI Daniel | Piotrków Tryb. | SEKTOR I | brak |
308 | #273 | HARGRAVE Benjamin | Piotrków Tryb. | SEKTOR II | brak |
309 | #274 | MĘKARSKI Leszek | Piotrków Tryb. | SEKTOR I | brak |
310 | #275 | WILK Robert | Piotrków Tryb. | SEKTOR I | brak |
311 | #533 | JACUNIAK Tomasz | Bełchatów | SEKTOR II | brak |
312 | #276 | SOKOŁOWSKI Wojciech | Augustów | SEKTOR I | brak |
313 | #277 | WITKOWSKI Przemysław | Warszawa | SEKTOR II | brak |
314 | #278 | FRĄTCZAK Maciej | Ozorków | SEKTOR I | OZO BIKE |
315 | #279 | JĘDRZEJCZAK Michał | OZORKÓW | SEKTOR II | OZO BIKE |
316 | #280 | DRYZEK Daniel | Piotrków Tryb. | SEKTOR II | brak |
317 | #281 | SOKALSKI Marcin | Piotrków Trybunalski | SEKTOR I | brak |
318 | #282 | MATYJA Ewelina | Raków Duży | SEKTOR II | brak |
319 | #283 | HODAK Piotr | Pajęczno | SEKTOR II | MTB Działoszyn |
320 | #284 | PIEPRZYCKI Adam | Pajęczno | SEKTOR II | MTB Działoszyn |
321 | #285 | KŁOSEK Jan | OPOCZNO | SEKTOR I | brak |
322 | #286 | DZIUBAK Andrzej | Warszawa | SEKTOR II | brak |
323 | #287 | GŁOGOWSKI Jarosław | Zduńska Wola | SEKTOR II | BBL ZDUŃSKA WOLA |
324 | #288 | KRZEŚLAK Witold | Piotrków Trynunalski | SEKTOR II | brak |
325 | #289 | MAGDZIAK Konrad | Zadzim | SEKTOR I | brak |
326 | #534 | GLISZCZYŃSKA Monika | Tomaszów Mazowiecki | SEKTOR II | ARTOM TEAM |
327 | #535 | KURZYDLAK Jakub | Piotrków Trybunalski | SEKTOR II | H8 |
328 | #290 | DZIKOWSKI Maciej | Tomaszów Mazowiecki | SEKTOR II | ARTOM TEAM |
329 | #291 | IDZIK Daria | Janówka | SEKTOR II | brak |
330 | #292 | OBZEJTA Jakub | Częstochowa | SEKTOR II | brak |
331 | #537 | DZIUBECKI Tomasz | Piotrków Trybunalski | SEKTOR I | H8 |
332 | #293 | STANISZEWSKI Łukasz | Łódź | SEKTOR II | brak |
333 | #294 | MAZUREK Tomasz | Łódź | SEKTOR II | Gravel Stan Umysłu |
334 | #538 | KOLTONIK Karolina | Piotrków trybunalski | SEKTOR II | brak |
335 | #295 | SIWIEC Aleksander | Celejów | SEKTOR II | brak |
336 | #296 | CHĘCIŃSKI Jakub | Piotrków Trybunalski | SEKTOR I | brak |
337 | #297 | BARAŃSKI Konrad | Kwiatkowice | SEKTOR I | brak |
338 | #298 | MIELCZAREK Dariusz | Łódź | SEKTOR II | brak |
339 | #299 | KLINGER Dominika | Łódź | SEKTOR I | Baberki na szosach |
340 | #300 | KAŹMIERCZAK Barbara | Zgierz | SEKTOR I | brak |
341 | #301 | ONIŚKO Paweł | Piotrków Trybunalski | SEKTOR I | brak |
342 | #302 | JÓŹWIAK Kamil | Łódź | SEKTOR II | brak |
343 | #303 | PLUTA Łukasz | Pabianice | SEKTOR II | brak |
344 | #539 | TUTA Sylwia | Piotrków Trybunalski | SEKTOR II | brak |
345 | #304 | PIETRAS Rafał | PIOTRKÓW TRYB | SEKTOR II | CANAL+ PIOTRKÓW TRYB. |
346 | #305 | JARUGA Paweł | Łódź | SEKTOR I | brak |
347 | #499 | MAZERANT Piotr | Piotrków Tryb | SEKTOR I | brak |
348 | #306 | GRZELCZAK Michał | Piotrków Trybunalski | SEKTOR II | brak |
349 | #307 | WOŹNIAK Łukasz | Piotrków Trybunalski | SEKTOR II | brak |
350 | #308 | PABICH Pawel | Piotrkow Tryb. | SEKTOR II | brak |
351 | #309 | JABŁOŃSKI Jacek | Swolszewice Duże | SEKTOR I | brak |
352 | #310 | WALCZAK Łukasz | Bełchatów | SEKTOR II | brak |
353 | #311 | BĄBEL Bruno | Włodzimierzów | SEKTOR II | brak |
354 | #312 | SOSNOWSKI Wiktor | Bełchatów | SEKTOR II | brak |
355 | #313 | SZLIFIERSKI Tomasz | Tomaszów Maz | SEKTOR II | Waldibus |
356 | #314 | LEWANDOWSKI Marek | Tomaszów Mazowiecki | SEKTOR I | Lewy Team MTB |
357 | #315 | LEWANDOWSKI Igor | Tomaszów Mazowiecki | SEKTOR II | Lewy Team MTB |
358 | #316 | WIŚNIEWSKI Jarosław | OZORKÓW | SEKTOR II | OZO BIKE |
359 | #317 | LESZCZYŃSKI Artur | Łódź | SEKTOR II | brak |
360 | #318 | URBANOWICZ Arek | Łódź | SEKTOR II | brak |
361 | #319 | DOLEŻEK Łukasz | BĘDZIN | SEKTOR II | Siemandero Team |
362 | #320 | CHMURZYŃSKI Michał | Sosnowiec | SEKTOR II | Siemandero Team |
363 | #540 | NIEDŹWIEDZKI Andrzej | Łódź | SEKTOR II | brak |
364 | #321 | OSINSKI Miłosz | Ozorków | SEKTOR II | brak |
365 | #322 | CIEŚLICZKO Katarzyna | Piotrków Tryb. | SEKTOR I | Tri Aktywny Piotrków |
366 | #323 | KRAŚ Grzegorz | Piotrków Trybunalski | SEKTOR I | brak |
367 | #541 | MICHALAK Tomasz | Sulejów | SEKTOR II | brak |
368 | #324 | STAŃCZYK Marta | Gołaszyny | SEKTOR II | brak |
369 | #325 | SYCH Sebastian | Tresta | SEKTOR II | brak |
370 | #326 | HENIG Krzysztof | Tomaszów Mazowiecki | SEKTOR II | brak |
371 | #500 | WANDAŁOWSKI Sylwester | Przygłów | SEKTOR I | RUDY Mtb |
372 | #327 | ANTCZAK Robert | Słowik | SEKTOR I | brak |
373 | #328 | ANTCZAK Mirosław | Słowik | SEKTOR I | brak |
374 | #329 | WIETESKA Daria | Tomaszów Mazowiecki | SEKTOR II | brak |
375 | #330 | ROKITA Pawel | Piotrków Trybunalski | SEKTOR II | brak |
376 | #331 | CHODERA Piotr | Wąwał | SEKTOR I | Łoś cyklista |
377 | #332 | ELMINOWSKI Kamil | Bełchatów | SEKTOR II | brak |
378 | #542 | GALA Adam | Sulejów | SEKTOR II | Tri Aktywny Piotrków |
379 | #333 | GALA Adam | Witów | SEKTOR II | Tri Aktywny Piotrków |
380 | #334 | LENARCZYK Piotr | Warszawa | SEKTOR II | brak |
381 | #335 | BŁOŃSKI Michał | Włodzimierzów | SEKTOR II | brak |
382 | #336 | WIEDEHOEFT Paweł | Piotrków Trybunalski | SEKTOR I | brak |
383 | #337 | MILCZAREK Leszek | Sulejów | SEKTOR I | Aktywne dziki |
384 | #543 | PACUSZKA Tomasz | Dłutów | SEKTOR I | brak |
385 | #338 | DOMAGALSKI Marcin | Piotrków Trybunalski | SEKTOR II | brak |
386 | #339 | KRZEMIŃSKI Tomasz | Ostrów nad Czarną | SEKTOR I | WiksolOneBike |
387 | #340 | JÓŹWIAK Mariusz | Łódź | SEKTOR II | brak |
388 | #341 | KOŁBA Grzegorz | Majków Duży | SEKTOR II | brak |
389 | #342 | RATKE Cezary | Ozorków | SEKTOR I | brak |
390 | #461 | SOBOŃ Robert | Tomaszów Mazowiecki | SEKTOR II | 7 bkpow |
391 | #343 | STADIAK Adrian | Łódź | SEKTOR II | FARINA BIANCO TEAM |
392 | #344 | KACZUBA Jacek | UJAZD | SEKTOR II | brak |
393 | #345 | NOWAK Tomasz | Łódź | SEKTOR II | FARINA BIANCO TEAM |
394 | #544 | WARCZYK Dorota | Tomaszów Mazowiecki | SEKTOR II | LKK START Tomaszów Mazowiecki |
395 | #347 | CIEŚLEWICZ Marcin | Łask | SEKTOR I | brak |
396 | #348 | WITEK Karolina | Tomaszów Mazowiecki | SEKTOR I | LKK START Tomaszów Mazowiecki |
397 | #349 | CZAJKOWSKI Mateusz | Tomaszów Mazowiecki | SEKTOR II | LKK START Tomaszów Mazowiecki |
398 | #350 | ZIĘBA Adam | Bełchatów | SEKTOR I | LSKK BIKE ATELIER |
399 | #545 | BUJACZ Darek | Piotrków Trybunalski | SEKTOR I | brak |
400 | #462 | JABŁOŃSKI Piotr | Łódź | SEKTOR II | 420 |
401 | #351 | POWIDZKI Tymoteusz | Łódź | SEKTOR II | FARINA BIANCO TEAM |
402 | #352 | GIELEC Tomasz | Piotrków trybunalski | SEKTOR I | brak |
403 | #546 | FILIPCZAK Arkadiusz | Piotrków Trybunalski | SEKTOR I | brak |
404 | #547 | KOWALSKI Aleksander | Burzenin | SEKTOR I | brak |
405 | #353 | MĄCZKA Tomasz | Starowa Góra | SEKTOR I | Szwagrower |
406 | #354 | TORCZYŃSKI Krzysztof | Łódź | SEKTOR I | Szwagrower |
407 | #355 | SZKLAREK Andrzej | Gomunice | SEKTOR I | Aktywni Kamieńsk |
408 | #356 | MANTERYS Michał | Sosnowiec | SEKTOR II | brak |
409 | #357 | RYK Wojciech | Biała | SEKTOR I | brak |
410 | #358 | BADEK Daniel | Raków | SEKTOR I | Ekoenergia Piotrków Trybunalski |
411 | #359 | GAJEWSKI Piotr | Piotrków trybunalski | SEKTOR II | brak |
412 | #360 | KAŹMIERCZAK Konrad | Łódź | SEKTOR II | brak |
413 | #361 | WITEK Marcin | Bełchatów | SEKTOR I | LSKK BIKE ATELIER |
414 | #362 | KOZAKIEWICZ Bogdan | Bełchatów | SEKTOR II | brak |
415 | #363 | ZIEMBA Karolina | Piotrków Trybunalski | SEKTOR II | brak |
416 | #364 | JÓŹWIK Łukasz | Wolbórz | SEKTOR I | brak |
417 | #365 | BAŁDYGA Piotr | Warszawa | SEKTOR II | brak |
418 | #366 | HOROSZEWICZ Peter | Bukowiec | SEKTOR II | brak |
419 | #548 | MĘDASIK Tomasz | Piotrków Trybunalski | SEKTOR I | brak |
420 | #367 | TORCZYNSKI Wojciech | Łódź | SEKTOR II | Szwagrower |
421 | #549 | FORNAL Arkadiusz | Opoczno | SEKTOR II | MaszynaZielona |
422 | #550 | FORNAL Piotr | Opoczno | SEKTOR II | MaszynaZielona |
423 | #368 | ANDRYCH Grzegorz | Piotrków Trybunalski | SEKTOR II | Ekoenergia Piotrków Trybunalski |
424 | #369 | ANDRYCH Bartek | Piotrków Trybunalski | SEKTOR II | Ekoenergia Piotrków Trybunalski |
425 | #370 | DĘBOWSKI Marcin | Tomaszów Mazowiecki | SEKTOR I | BROWERZYŚCI.TM |
426 | #371 | WÓJCIAK Jacek | Bełchatów | SEKTOR I | LSKK BIKE ATELIER |
427 | #372 | CHWAŁOWSKI Adam | Piotrków Trybunalski. | SEKTOR I | ESTILE RACING TEAM |
428 | #373 | MORDARSKI Michał | Działoszyn | SEKTOR II | MTB Działoszyn |
429 | #374 | MURAWA Waldemar | Witów-Kolonia | SEKTOR I | brak |
430 | #375 | MIŁAK Franciszek | Sulejów | SEKTOR II | brak |
431 | #376 | STELMACHOWSKI Piotr | Rzgów | SEKTOR II | Cudowne Dzieci Dwóch Pedałów |
432 | #377 | KOSTECKI Marek | Łódź | SEKTOR II | Nowa Elektro |
433 | #378 | LICHOCKA Agata | Piaseczno | SEKTOR II | SklepBicykl.pl-Perfectsource |
434 | #379 | RZEDZICKI Lech | Sokolniki-Las | SEKTOR II | brak |
435 | #497 | SMOK Łukasz | Witow Kolonia | SEKTOR I | brak |
436 | #495 | SMOK Sylwia | Witow Kolonia | SEKTOR II | brak |
437 | #380 | OSTROWSKI Wojciech | Piotrków Trybunalski | SEKTOR I | brak |
438 | #381 | OSTROWSKI Tomasz | Piotrkow Trybunalski | SEKTOR I | brak |
439 | #382 | OSTROWSKI Maciej | Piotrkow Trybunalski | SEKTOR II | brak |
440 | #383 | KOSIOR Rafał | Łódź | SEKTOR II | SkiSpa |
441 | #384 | TENEROWICZ Tomasz | Łódź | SEKTOR II | Nowa Elektro |
442 | #551 | OGŁOZIŃSKI Tomasz | Łódź | SEKTOR II | brak |
443 | #385 | OLEJNICZAK Przemysław | Kurnos Drugi | SEKTOR I | brak |
444 | #386 | SIKORA Rafał | Uszczyn | SEKTOR I | brak |
445 | #387 | MISIAK Sylwester | Ujazd | SEKTOR II | Team Ujazd |
446 | #388 | KRUKOWSKI Lukasz | Ujazd | SEKTOR II | Team Ujazd |
447 | #389 | SPIEWAK Lukasz | Ujazd | SEKTOR II | Team Ujazd |
448 | #390 | RAKUS Korneliusz | Kisielów | SEKTOR I | MAKRak |
449 | #391 | RAKUS Maria | Kisielów | SEKTOR I | MAKRak |
450 | #392 | RUTKOWSKI Jacek | Poniatów | SEKTOR II | brak |
451 | #393 | BARTCZAK Marcin | Łódź | SEKTOR II | Nowa Elektro |
452 | #394 | GRZANKA Robert | Zgierz | SEKTOR II | Nowa Elektro |
453 | #395 | TENEROWICZ Tomasz | Łódź | SEKTOR II | Nowa Elektro |
454 | #396 | BEDA Kamil | Łódź | SEKTOR II | Nowa Elektro |
455 | #397 | PIŁACIK Daniel | Dmosin | SEKTOR II | brak |
456 | #398 | JABŁOŃSKA Maria | Warszawa | SEKTOR II | Łoś cyklista |
457 | #399 | ZAKRZEWSKI Krzysztof | Łódź | SEKTOR II | HTF Ludwik Sikorski |
458 | #400 | RYCHLIK Paweł | Lubochnia | SEKTOR II | brak |
459 | #67 | MODRANKA Waldemar | Łódź | SEKTOR I | 4MTB IMMERGAS |
460 | #401 | MACIASZEK Rafał | Tomaszów Mazowiecki | SEKTOR II | Zakręcone pedały |
461 | #482 | LASKOWSKI Kamil | Łask | SEKTOR I | GATTA BIKE-RS |
462 | #402 | PYTLIŃSKI Michał | Łódź | SEKTOR I | Łódź Kocha Sport |
463 | #403 | BRZĘCZEK Rafał | Łódź | SEKTOR I | brazzers |
464 | #404 | STANIASZEK Jarosław | Sulejów | SEKTOR II | Nadleśnictwo Piotrków |
465 | #405 | SKIERSKI Krzysztof | Łódź | SEKTOR I | brak |
466 | #406 | RAKUS Antonina | Kisielów | SEKTOR I | MAKRak |
467 | #407 | SŁOWIŃSKI Maciek | Tomaszów Mazowiecki | SEKTOR II | BROWERZYŚCI.TM |
468 | #552 | FORYŚ Michał | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | SEKTOR I | Warach Rowery |
469 | #553 | WARACH Daniel | Turek | SEKTOR I | Warach Rowery |
470 | #554 | WARACH Mariusz | TUREK | SEKTOR II | Warach Rowery |
471 | #408 | MICHAŁOWSKI Kacper | Koło | SEKTOR I | ESTILE RACING TEAM |
472 | #409 | ROSIŃSKI Michał | Pabianice | SEKTOR II | brak |
473 | #410 | ROGALSKI Tomasz | Łódź | SEKTOR II | Hycom |
474 | #411 | WIKTOROWICZ Tomasz | Opoczno | SEKTOR II | Team Wiktorowicz |
475 | #412 | WIKTOROWICZ Jerzy | Opoczno | SEKTOR II | Team Wiktorowicz |
476 | #413 | WIKTOROWICZ Paweł | Opoczno | SEKTOR II | Team Wiktorowicz |
477 | #414 | NOWAK Michał | Aleksandrów Łódzki | SEKTOR II | Hycom |
478 | #415 | CHYCKI Radosław | Bełchatów | SEKTOR I | brak |
479 | #416 | BISKUP Mariusz | Witów-Kolonia | SEKTOR I | brak |
480 | #417 | BOGUS Agnieszka | Birzenin | SEKTOR II | brak |
481 | #418 | LESIAK Tomasz | Bełchatów | SEKTOR I | ESTILE RACING TEAM |
482 | #419 | RAPCZYŃSKI Artur | Łódź | SEKTOR II | Hycom |
483 | #420 | MACIEJEWSKI Zbigniew | Stanisławów | SEKTOR I | Commercecon |
484 | #421 | CIECIOROWSKI Andrzej | Końskie | SEKTOR II | brak |
485 | #555 | KUCZYŃSKI Adrian | Żyrardów | SEKTOR II | Kk catena Wyszków |
486 | #422 | PAWLIKOWSKI Adam | GOLESZE PARCELA | SEKTOR I | Commercecon |
487 | #423 | RZEPKOWSKI Jacek | Piotrków Trybunalski | SEKTOR I | brak |
488 | #424 | DUPERAS Arkadiusz | Piotrków Trybunalski | SEKTOR I | H8 |
489 | #481 | FORYŚ Leszek | Łódź | SEKTOR I | iFon Kolarz Klub |
490 | #425 | BITTNER Sebastian | Łódź | SEKTOR I | Danielo Sportswear Team |
491 | #426 | JAGODZIŃSKI Krzysztof | Ozorków | SEKTOR II | brak |
492 | #427 | PACHULSKI Damian | Piotrków Trybunalski | SEKTOR II | brak |
493 | #556 | DREKSLER Marcin | Łódź | SEKTOR I | LUCY IN THE SKY |
494 | #428 | MAŚLANKIEWICZ Michał | Łódź | SEKTOR II | brak |
495 | #429 | KIN Artur | Łódź | SEKTOR II | Veolia Energia Łódź Bike Team |
496 | #430 | PISAREK Marcin | Piotrków Trybunalski | SEKTOR I | brak |
497 | #557 | WYŻLIC Michał | Lubawa | SEKTOR I | Kolarski.EU |
498 | #431 | PUCHAŁA Witek | Bukowiec Opoczyński | SEKTOR II | brak |
499 | #432 | CELMER Rafał | Łódź | SEKTOR II | brak |
500 | #433 | GROCHOLIŃSKI Piotr | Łódź | SEKTOR II | brak |
501 | #434 | KUŹMIŃSKI Sylwester | STRYKÓW | SEKTOR II | brak |
502 | #435 | SZAFRANIEC Janusz | Tomaszów Mazowiecki | SEKTOR II | brak |
503 | #436 | MARENDZIAK Dariusz | Łódź | SEKTOR II | brak |
504 | #437 | WIRKUS Tomasz | Łódź | SEKTOR II | 2Fast4U |
505 | #438 | ALEKSANDROWICZ Aleksander | Legionowo | SEKTOR II | Bike Fun Legionowo |
506 | #439 | JACHIMOWSKI Kacper | Tomaszow Mazowiecki | SEKTOR II | ARTOM TEAM |
507 | #440 | PIWOWARSKI Paweł | Ujazd | SEKTOR II | brak |
508 | #558 | PRZERWA Zbigniew | Rawa Mazowiecka | SEKTOR II | brak |
509 | #441 | BOROWIECKI Andrzej | Łódź | SEKTOR I | brak |
510 | #442 | OŻAREK Krzysztof | Aleksandrów Łódzki | SEKTOR II | brak |
511 | #443 | NASALSKI Artur | Andrespol | SEKTOR II | brak |
512 | #444 | SZYDLIK Bogdan | Pabianice | SEKTOR II | brak |
513 | #445 | SZYDLIK Ilona | Pabianice | SEKTOR II | brak |
514 | #446 | CHWAŁOWSKI Sergiusz | Piotrków Trybunalski | SEKTOR I | ESTILE RACING TEAM |
515 | #447 | WYCHOWAŁEK Grzegorz | Piotrków Trybunalski | SEKTOR II | Nowalijka |
516 | #448 | DOROMONIEC Krzysztof | Korytnica | SEKTOR II | Nowalijka |
517 | #449 | JACHYMSKI Arkadiusz | Piotrków Trybunalski | SEKTOR II | brak |
518 | #559 | ARNDT Rafalala | Tomaszów | SEKTOR II | Parowozownia Pcim |
519 | #451 | KUCHARSKI Daniel | PRZANOWICE | SEKTOR II | brak |
520 | #452 | ERENBERG Dawid | Piotrków Tryb. | SEKTOR I | FUDU&Co Sport Team |
521 | #453 | RATALEWSKI Sławomir | Piotrków Trybunalski | SEKTOR I | Tri Aktywny Piotrków |
522 | #454 | ANTKOWIAK Wojciech | Oborniki ślaskie | SEKTOR II | brak |
523 | #463 | SKRZYPNIK Łukasz | | SEKTOR I | brak |
524 | #455 | TOKARSKI Przemysław | Piotków Trybunalski | SEKTOR I | brak |
525 | #456 | PAWLAK Tobiasz | Łódź | SEKTOR II | brak |
526 | #457 | NAWROCKI Paweł | Piotrków Trybunalski | SEKTOR II | brak |
527 | #458 | FIGURA Krzysztof | Zgierz | SEKTOR I | brak |
528 | #464 | BUBA Martyna | Aleksandrów Łódzki | SEKTOR II | brak |
529 | #465 | GRZEBIELUCH Krzysztof | Łódź | SEKTOR II | brak |
530 | #466 | WIŚNIEWSKI Jarosław | Łódź | SEKTOR II | brak |
531 | #560 | ŻUREK Damian | TOMASZOW MAZOWIECKI | SEKTOR II | brak |
532 | #467 | ŁĄGWA Bartosz | Uszczyn | SEKTOR II | brak |
533 | #561 | DOBRZYŃSKI Seweryn | Brzeźnio | SEKTOR I | Scanfil |
534 | #468 | SAKOWSKI Wojciech | Łódź | SEKTOR I | brak |
535 | #469 | BEŁCH Aleksander | Uszczyn | SEKTOR II | Glori |
536 | #470 | STRONIAS Paweł | Opoczno | SEKTOR I | 7 bkpow |
537 | #471 | ZIELIŃSKI Artur | Opoczno | SEKTOR II | Team Wiktorowicz |
538 | #472 | KACPRZAK Bogumiła | Zgierz | SEKTOR I | CELIRONMAN |
539 | #473 | KRASZEWSKI Aleksander | Tomaszów Mazowiecki | SEKTOR II | brak |
540 | #474 | SKORUS Dawid | Sosnowiec | SEKTOR II | ToNieMy |
541 | #476 | ŁUCZYŃSKI Tomasz | Piotrków Trybunalski | SEKTOR I | brak |
542 | #477 | KWIECIŃSKI Dominik | Tomaszów Mazowiecki | SEKTOR I | brak |
543 | #478 | POLAŃSKI Waldemar | Łask | SEKTOR II | brak |
544 | #479 | KOLASIŃSKI Wiktor | Łask | SEKTOR II | brak |
545 | #562 | ZIANIEWICZ Grzegorz | Piotrków Trybunalski | SEKTOR I | brak |
546 | #489 | SZEFLER Jakub | Łódź | SEKTOR II | brak |
547 | #480 | KURZAWA Paweł | Łódź | SEKTOR I | Łódź Kocha Sport |
548 | #475 | STANIK Tomasz | Piotrków Tryb. | SEKTOR II | brak |
549 | #484 | OLEKSIŃSKI Grzegorz | Piotrków Trybunalski | SEKTOR I | PGR |
550 | #496 | KRZYWDA Tomasz | Raków | SEKTOR II | brak |
551 | #498 | DUPERAS Paweł | Sulejów | SEKTOR II | brak |
552 | #121 | LACHOWSKI Grzegorz | Opoczno | SEKTOR I | brak |
553 | #346 | PACKI Daniel | Tomaszów Maz. | SEKTOR I | START TOMASZÓW MAZ. |
554 | #490 | SORBIAN Marek | Bliżyn | SEKTOR I | brak |
555 | #492 | WESOŁOWSKI Tomasz | Łódź | SEKTOR II | brak |
556 | #491 | CHONOROWICZ Bartosz | Łódź | SEKTOR II | brak |
557 | #486 | SMORGA Konrad | Warszawa | | brak |
558 | #4 | KORCZYŃSKI Franek | Łódź | | brak |
559 | #131 | FILIPCZAK Arkadiusz | Piotrków Tryb | | brak |
560 | #9 | KAPUŚCIŃSKI Jacek | Warszawa | SEKTOR II | brak |
Nie znaleziono żadnego uczestnika |