Zaloguj się Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj

Zapisy na zawody TUT21 2022

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, podanych w związku ze zgłoszeniem udziału w zawodach, jest Ultra Run Club z siedzibą przy Ul. Pólnicy 23/7 Gdańsk. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest Pani/Pana zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych), potrzeba kontaktu w sprawie Pani/Pana zgłoszenia i udziału w TUT21 2022 (art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych) lub prawnie uzasadniony interes "TUT21 2022" (art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych). Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz konieczne do zarejestrowania Pani/Pana uczestnictwa i do startu w Zawodach. Pani/Pana dane będą przekazywane podmiotom współpracującym przy organizacji Zawodów, a jeżeli wyrazi Pani/Pan zgodę, także sponsorom i partnerom. Aktualna lista Sponsorów i Partnerów znajduje się pod adresem tutrail.pl. Lista będzie podlegać bieżącej aktualizacji, co Pani/Pan przyjmuje do wiadomości wyrażając zgodę. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia swoich danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, przy czym żądanie usunięcia danych osobowych jest równoznaczne z wykreśleniem Pani/Pana z listy uczestników Zawodów i brakiem możliwości startu w Zawodach.
Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą do czasu ewentualnego odwołania przez Panią/Pana zgody, a następnie przez okres niezbędny do zabezpieczenia ewentualnych roszczeń związanych z przetwarzaniem danych.
Pani/Pana Dane osobowe nie będą przetwarzane w celu zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania. W sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt pod adresem trojmiejskiultra@gmail.com.
Zgodnie z regulaminem mieszkańcy Trójmiasta to osoby zamieszkujące miasta/ gminy:
Gdańsk, Gdynia, Sopot, Cedry Wielkie, Gniew, Kartuzy, Kolbudy, Kosakowo, Krynica Morska, Luzino, Nowy Dwór Gdański, Pelplin, Puck, Pruszcz Gdański, Przodkowo, Przywidz, Reda, Rumia, Stegna, Stężyca, Somonino, Subkowy, Szemud, Sztutowo, Tczew, Wejherowo, Żukowo.
Podaj nazwę swojej drużyny. Jeżeli wpiszesz nazwę drużyny, która już istnieje, zostaniesz dopisany do składu tej drużyny.
Po zapisaniu się dokonaj płatności!
PrzedCena
2022-03-01140 zł
Wpisz dane które podałeś przy rejestracji: (Zwróć uwagę czy zapisując się podałeś imię i nazwisko w dobrej kolejności. Jeśli nie, musisz wpisać tutaj odwrotnie - w imię nazwisko, w nazwisko imię)