Zaloguj się Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj

KLASYFIKACJA GENERALNA

Mała Liga Maraton 2019

Utwórz zestawienie po nazwie wyścigu: „Masters II

Miejsce Imię Nazwisko Drużyna/Klub #1 Masters II #2 Masters II #3 Masters II #4 Masters II Pkt. sumarycznie
1 Daniel PEPLA Trezado 250 250 250 250 1000
2 Sławomir MAZUREK Trezado 205,73 239,81 241,04 240,23 926,81
3 Michał CHOJECKI brak 207,75 219,8 218,31 227,29 873,15
4 Arkadiusz KALLAS brak 221,55 --- 225,79 231,87 679,21
5 Jacek TROINSKI Bike Salon Team --- 221,22 230,07 221,57 672,86
6 Mariusz WĘGRZYNOWSKI Bike Salon Team 205,57 221,48 216,79 --- 643,84
7 Tomasz KORZENIEWSKI brak --- 213,02 200,22 215,93 629,17
8 Tomasz POSADZY Pruszyński Cycling Team --- --- 249,69 248,26 497,95
9 Przemysław BRONIKOWSKI MCP Bike Team --- 240,04 --- 230,3 470,34
10 Konrad CIEŚLAK brak 195,48 --- --- 201,53 397,01
11 Robert FILA brak --- --- 194,24 198,39 392,63
12 Przemysław CIAŚ TS MERAN OTWOCK 191,7 --- 199,3 --- 391
13 Tomasz PIETRZYCKI DABARTI / PIE3CKI TEAM --- 246,48 --- --- 246,48
14 Bartłomiej LEWANDOWSKI Bike Store --- --- --- 245,95 245,95
15 Michał ŚWIDERSKI TREZADO WOLFPACK --- --- 235,45 --- 235,45
16 Wojciech BUJAK Daj w łapę MTB team --- 229,16 --- --- 229,16
17 Paweł BALCERZAK INEOS --- --- --- 227,43 227,43
18 Adam PYTLAK Mińska Grupa Rowerowa --- 219,35 --- --- 219,35
19 Paweł WILIM brak --- --- 212,9 --- 212,9
20 Tomasz GRUDNIEWSKI brak --- --- --- 207,57 207,57
21 Piotr MUSZYŃSKI brak --- --- --- 206,67 206,67
22 Tomasz RADOMIŃSKI KS Barakuda Mińsk Mazowiecki --- 206,37 --- --- 206,37
23 Michał ZAJĄKAŁA Fosfór 4.0 Tim --- --- --- 205,95 205,95
24 Marcin WYSZOMIERSKI brak --- --- --- 199,72 199,72
25 Maciej DĄBROWSKI brak --- --- 199,66 --- 199,66
26 Jaroslaw BINKOWSKI brak --- --- 196,97 --- 196,97
27 Artur SZYMBORSKI brak 195,19 --- --- --- 195,19
28 Marcin WYSOCKI AbsoluteBikes.pl Team --- --- --- 194,7 194,7
29 Dariusz AUGUSTYNIAK PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM --- --- 194,24 --- 194,24
30 Mariusz WŁAZAŁEK STANWEX II Team --- --- --- 193,75 193,75
31 Marcin ADAMCZUK PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM --- --- 190,24 --- 190,24
32 Steffen SCHRODER RC03LEBENSTADT --- 189,02 --- --- 189,02
33 Paweł RDZENEK brak --- --- 183,67 --- 183,67
34 Paweł KOPEĆ Mińska Grupa Rowerowa --- 181,59 --- --- 181,59
35 Marcin WYSOCKI brak 178,03 --- --- --- 178,03
36 Tomasz WYWROT brak 177,88 --- --- --- 177,88
37 Maciej POPIS TS MERAN OTWOCK --- --- 176,16 --- 176,16
38 Piotr WRONA KK Cyklon --- 174,81 --- --- 174,81
39 Paweł LATO brak --- --- --- 172,51 172,51