Zaloguj się Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj

KLASYFIKACJA GENERALNA

Mała Liga Maraton 2019

Utwórz zestawienie po nazwie wyścigu: „Masters I

Miejsce Imię Nazwisko Drużyna/Klub #1 Masters I #2 Masters I #3 Masters I #4 Masters I Pkt. sumarycznie
1 Kamil KARWAT Świat Rowerów Team 297,26 300 300 269,83 1167,09
2 Robert KRYSIK Bike Salon Team 242,43 250,51 262,56 273,22 1028,72
3 Karol ZDUNIAK mybike.pl 232,61 257,76 262,53 273,26 1026,16
4 Krystian ŁOPATKA brak --- 259,3 268,06 276,1 803,46
5 Artur ZIĘBAKOWSKI Polski Klub MTB 246,78 --- 253,23 263,37 763,38
6 Michał MORAWSKI IBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAM 240,7 243,04 --- 261,2 744,94
7 Jakub GRUDZIŃSKI brak --- --- 279,04 284,84 563,88
8 Bartłomiej CZARNECKI brak --- --- 274,7 285,76 560,46
9 Marcin PIETRAK Kamyk Radzymin MTB Team --- --- 269,87 275,96 545,83
10 Marcin SZEWCZYK Ośka Warszawa --- 258,97 266,39 --- 525,36
11 Łukasz ŁUKASIAK Bike Salon Team 234,17 --- 266,76 --- 500,93
12 Paweł CYGAŃSKI MCP Bike Team --- --- 223,65 235,11 458,76
13 Przemysław GIERCZAK Hurom Sławno Accent 300 --- --- --- 300
14 Paweł KOŁODZIEJEK Bike Salon Team --- --- --- 300 300
15 Adrian KUCZYŃSKI Catena Wyszków --- --- 298,68 --- 298,68
16 Jerzy ZAKRZEWSKI Im Logistics Rafbike Cycling team --- --- --- 292,1 292,1
17 Bartłomiej KWAPISZ T-bike Racing Team --- --- --- 285,67 285,67
18 Bartosz SOBCZAK EROE RACING CLUB --- --- 283,48 --- 283,48
19 Dominik LIPIEC Geodetic Dobry Kurs Team --- 279,11 --- --- 279,11
20 Krzysztof SOBCZAK Geodetic Dobry Kurs Team --- 278,73 --- --- 278,73
21 Kamil PAŁYSKA Geodetic Dobry Kurs Team --- 278,68 --- --- 278,68
22 Krzysztof KLIMIUK SUPERDRÓB BIKE TEAM --- 275,48 --- --- 275,48
23 Łukasz BUDNY brak --- --- --- 274,52 274,52
24 Krzysztof KWIATKOWSKI Beat Bike --- --- --- 263,95 263,95
25 Witold PUCHAŁA brak --- --- --- 263,71 263,71
26 Przemysław WYSZOGRODZKI brak --- --- --- 258,81 258,81
27 Łukasz KUCHARSKI brak --- --- --- 257,26 257,26
28 Tomasz SZCZEPAŃSKI IBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAM --- --- --- 256,36 256,36
29 Tomasz DEMIAŃCZUK jalex --- --- --- 252,37 252,37
30 Dariusz MATYNIA MCP Bike Team --- --- --- 251,81 251,81
31 Łukasz KĘDZIERSKI MCP Bike Team --- --- 246,55 --- 246,55
32 Norbert SKUMIAŁ brak --- --- --- 245,27 245,27
33 Mikołaj ALBRYCHT Geodetic Dobry Kurs Team --- 245,05 --- --- 245,05
34 Piotr PRZYBYLSKI Bike Salon Team --- --- 230,27 --- 230,27
35 Marcin PRZĘZAK Kross Staff Team --- 229,56 --- --- 229,56
36 Jan ŚWIERCZEWSKI brak --- --- --- 223,47 223,47
37 Kamil ŁUCZAK MCP Bike Team 223,05 --- --- --- 223,05
38 Paweł WASIŁEK AbsoluteBikes.pl Team 220,61 --- --- --- 220,61
39 Sławomir MISZCZAK Polski Klub MTB 219,08 --- --- --- 219,08
40 Maciej BOGACZYK Polski Klub MTB 219,08 --- --- --- 219,08
41 Paweł KASKA Mińska Grupa Rowerowa --- --- --- --- 0