KLASYFIKACJA GENERALNA

Puchar DOZ Maratonu Łódź 2020

Utwórz zestawienie po nazwie wyścigu: „Open Kobiet”

Miejsce Imię Nazwisko Drużyna/Klub #1 Open Kobiet #2 Open Kobiet #3 Open Kobiet #4 Open Kobiet #5 Open Kobiet Pkt. sumarycznie
1 Dorota ZATKE Akademia Biegacza 60.00 80.00 80.00 80.00 --- 300.00
2 Aneta OKUŃSKA-WEJDMAN EVErRUN 50.00 50.00 60.00 45.00 --- 205.00
3 Agnieszka JASTRZĄBEK EVErRUN 80.00 60.00 --- 26.00 --- 166.00
4 Ewelina TRAWCZYŃSKA BEAUTY SPORT 28.00 45.00 50.00 40.00 --- 163.00
5 Magdalena PIERZCHAŁA LKS KOLUSZKI --- 100.00 --- 60.00 --- 160.00
6 Renata OLENDER-BARTOSIK EVErRUN 26.00 28.00 36.00 36.00 --- 126.00
7 Aleksandra KADZIDŁOWSKA EVErRUN 30.00 30.00 30.00 32.00 --- 122.00
8 Małgorzata WOSIAK #GFTRunningTeam 40.00 26.00 26.00 14.00 --- 106.00
9 Angelika MYNC RYSIOTEAM 36.00 36.00 32.00 --- --- 104.00
10 Katarzyna MALEC brak 24.00 40.00 40.00 --- --- 104.00
11 Agnieszka CHYLIŃSKA BEAUTY SPORT --- --- 100.00 --- --- 100.00
12 Marta BUKOWSKA brak --- --- --- 100.00 --- 100.00
13 Katarzyna ŻBIKOWSKA biegaczki.pl / SNG Wild Ducks 100.00 --- --- --- --- 100.00
14 Kasia SREBRZYŃSKA BEAUTY SPORT --- 24.00 45.00 30.00 --- 99.00
15 Agnieszka GĄSIOROWSKA EVErRUN 22.00 15.00 28.00 24.00 --- 89.00
16 Agnieszka ŚREDNIAK SNG WILD DUCKS 13.00 22.00 18.00 22.00 --- 75.00
17 Kinga SĘKOWSKA EVErRUN --- 16.00 24.00 28.00 --- 68.00
18 Karolina TOMCZYK DOZ Drużyna 15.00 20.00 16.00 11.00 --- 62.00
19 Sylwia BIAŁECKA EVErRUN 20.00 18.00 6.00 15.00 --- 59.00
20 Ewa HAJZER EVErRUN --- --- --- 50.00 --- 50.00
21 Małgorzata CYTROWSKA brak 10.00 14.00 9.00 16.00 --- 49.00
22 Izabela DOBROCHOWSKA brak 11.00 7.00 22.00 8.00 --- 48.00
23 Marta SOŁTYSIAK brak 45.00 --- --- --- --- 45.00
24 Dorota LISKE brak 6.00 9.00 13.00 12.00 --- 40.00
25 Agnieszka WZOREK brak --- --- 20.00 20.00 --- 40.00
26 Agata ANDRZEJEWSKA Ambitne Tygrysice 1.00 8.00 14.00 13.00 --- 36.00
27 Kamila BIAŁEK Gepardy z Łodzi 18.00 --- 15.00 --- --- 33.00
28 Marta WITCZAK brak 14.00 12.00 5.00 2.00 --- 33.00
29 Ewa PIETRUSZEWSKA RYSIOTEAM --- 32.00 --- --- --- 32.00
30 Justyna PASTWIŃSKA brak 32.00 --- --- --- --- 32.00
31 Marta SIERADZKA EVErRUN --- --- 7.00 18.00 --- 25.00
32 Paula DOMINIAK brak 1.00 1.00 11.00 9.00 --- 22.00
33 Ola KRUK BEAUTY SPORT 1.00 13.00 8.00 --- --- 22.00
34 Marta PAWLAK brak --- 10.00 12.00 --- --- 22.00
35 Anna KALINOWSKA Super TEAM 9.00 1.00 1.00 7.00 --- 18.00
36 Malwina OLCZYK brak 5.00 11.00 1.00 --- --- 17.00
37 Beata KICIŃSKA-KOKOTEK KITA TEAM 16.00 --- --- --- --- 16.00
38 Wioletta JAKUBOWSKA brak 1.00 5.00 10.00 --- --- 16.00
39 Agnieszka FĄFARA brak 3.00 1.00 1.00 10.00 --- 15.00
40 Katarzyna WRÓBEL brak 12.00 --- --- --- --- 12.00
41 Iwona BŁASZCZYK Super TEAM --- 1.00 3.00 6.00 --- 10.00
42 Marta STACHURSKA brak 8.00 --- --- --- --- 8.00
43 Joanna MĘDREK Pietrzyk Running Team --- 6.00 --- 1.00 --- 7.00
44 Kasia MAGAJ brak 7.00 --- --- --- --- 7.00
45 Monika BORKOWSKA CyBorki --- --- 1.00 5.00 --- 6.00
46 Agnieszka CHABASIŃSKA brak 1.00 1.00 1.00 1.00 --- 4.00
47 Jadwiga WIKTOREK brak 1.00 1.00 1.00 1.00 --- 4.00
48 Solarek DOMINIKA Pralnia Kalorii Brzeziny --- --- --- 3.00 --- 3.00
49 Małgorzata FRANKENBERG brak 1.00 1.00 --- 1.00 --- 3.00
50 Marta WÓDZ BEAUTY SPORT --- 3.00 --- --- --- 3.00
51 Joanna MĘDREL Pietrzyk Running Team --- --- 2.00 --- --- 2.00
52 Jolanta PIERZCHAŁA brak --- 2.00 --- --- --- 2.00
53 Anna WALTER brak 1.00 1.00 --- --- --- 2.00
54 Elżbieta KLONOWSKA ATLAS RUNNING TEAM 1.00 --- 1.00 --- --- 2.00
55 Anna TUMIDAJEWICZ Infosys Run Team 1.00 --- 1.00 --- --- 2.00
56 Maria GARGÓL M. A. Rysie 1.00 1.00 --- --- --- 2.00
57 Małgorzata JACHÓŁKOWSKA brak 2.00 --- --- --- --- 2.00
58 Łuczkowska ANNA brak --- --- --- 1.00 --- 1.00
59 Iza OKULSKA brak --- --- --- 1.00 --- 1.00
60 Zakaszewska EWA brak --- --- 1.00 --- --- 1.00
61 Anna ŁUCZKOWSKA brak --- --- 1.00 --- --- 1.00
62 Monika NOWACKA WATAHA - Łączy nas bieganie --- --- --- 1.00 --- 1.00
63 Edyta MICHAŁOWSKA brak 1.00 --- --- --- --- 1.00
64 Mikłuszka DOROTA brak --- --- 1.00 --- --- 1.00
65 Katarzyna DOMINIAK TIGERS TEAM --- 1.00 --- --- --- 1.00
66 Małgorzata JACHÓŁKOWSKA brak --- 1.00 --- --- --- 1.00
67 Katarzyna GONCIAREK Pietrzyk Running Team --- 1.00 --- --- --- 1.00
68 Aneta WAWRZYNIAK brak 1.00 --- --- --- --- 1.00
69 Ilona MIELCZAREK BSS 1.00 --- --- --- --- 1.00
70 Dorota JANICKA brak 1.00 --- --- --- --- 1.00
71 Marta NALEJ brak 1.00 --- --- --- --- 1.00
72 Weronika JACH brak 1.00 --- --- --- --- 1.00
73 Agnieszka KUBIAK Pralnia Kalorii Brzeziny 1.00 --- --- --- --- 1.00
74 Halina STRZELECKA-DRAGUN Integracyjny Klub Sportowy ZRYW Słupsk --- --- --- 1.00 --- 1.00