1. WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Maria AMBROŻKIEWICZ | 36 | 1 | 2 | 25 | 6,8 | 25 | ||||
Jan MICHALCZYK | 29 | 1 | 2 | 25 | 6,8 | 25 | ||||
Hanna MAZURKIEWICZ | 149 | 1 | 2 | 25 | 6,8 | 25 | ||||
Michał LACHOWICZ | 211 | 1 | 6 | 25 | 133,2 | 25 | ||||
Michał STRUZIK | 162 | 1 | 2 | 25 | 6,8 | 25 | ||||
Maciej JAROSŁAWSKI | 158 | 2 | 2 | 20 | 14,8 | 20 | ||||
Liwia MICHALCZYK | 28 | 2 | 2 | 20 | 6,8 | 20 | ||||
Antonina ŻYLIK | 155 | 3 | 2 | 15 | 6,8 | 15 | ||||
Jan KAMELA | 420 | 3 | 6 | 15 | 133,2 | 15 | ||||
Aleksander STRUZIK | 161 | 3 | 2 | 15 | 6,8 | 15 | ||||
Mikołaj LANGER | 157 | 4 | 2 | 12 | 14,8 | 12 | ||||
Zofia KRYSIK | 60 | 5 | 2 | 11 | 6,8 | 11 | ||||
Stefan MANDES | 34 | 5 | 2 | 11 | 6,8 | 11 | ||||
Marianna ŻYLIK | 35 | 5 | 2 | 11 | 14,8 | 11 | ||||
Jan JAWORSKI | 352 | 5 | 5 | 11 | 111 | 11 | ||||
Adam JAKUBOWSKI | 209 | 6 | 4 | 10 | 88,8 | 10 | ||||
Paweł BICKI | 227 | 7 | 2 | 9 | 6,8 | 9 | ||||
Piotr SZYSZKO | 47 | 9 | 2 | 7 | 6,8 | 7 | ||||
Bernard GASEK | 66 | 10 | 2 | 6 | 6,8 | 6 | ||||
Kacper GAWLIK | 165 | 11 | 2 | 5 | 14,8 | 5 | ||||
Mateusz DUDMAN | 118 | 13 | 2 | 4 | 29,6 | 4 | ||||
Adam WYSZOMIERSKI | 75 | 12 | 2 | 4 | 6,8 | 4 | ||||
Szymon BICKI | 228 | 13 | 2 | 4 | 6,8 | 4 | ||||
Karol MAZURKIEWICZ | 148 | 18 | 6 | 1 | 133,2 | 1 | ||||
Michał DĘBOWSKI | 234 | 36 | 4 | 0 | 59,2 | 0 | ||||
Jan OWCZAREK | 111 | 34 | 4 | 0 | 59,2 | 0 | ||||
Jan AMBROŻKIEWICZ | 31 | 19 | 4 | 0 | 59,2 | 0 | ||||
Patryk RZEPECKI | 167 | 14 | 4 | 0 | 59,2 | 0 | ||||
Suma: |
: 316 |
: |
: |
2. TREZADO |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Antoni ŚWIDERSKI | 11 | 1 | 2 | 25 | 14,8 | 25 | ||||
Jacek RZĄDCA | 196 | 1 | 6 | 25 | 133,2 | 25 | ||||
Izabela MACUTKIEWICZ | 20 | 2 | 4 | 20 | 51,2 | 20 | ||||
Konstanty ŚWIDERSKI | 24 | 5 | 2 | 11 | 6,8 | 11 | ||||
Maria CHRZANOWSKA | 14 | 6 | 2 | 10 | 14,8 | 10 | ||||
Ignacy ŚWIDERSKI | 17 | 6 | 2 | 10 | 6,8 | 10 | ||||
Cyprian ŚWIDERSKI | 10 | 20 | 4 | 0 | 59,2 | 0 | ||||
Urszula LUBOIŃSKA | 15 | 27 | 4 | 0 | 59,2 | 0 | ||||
Daniel PEPLA | 13 | 1 | 4 | 0 | 59,2 | 0 | ||||
Zdzisław TRYBUŁA | 19 | 11 | 4 | 0 | 59,2 | 0 | ||||
Michał ŚWIDERSKI | 23 | 24 | 4 | 0 | 59,2 | 0 | ||||
Tomasz KUCZEWSKI | 16 | 41 | 4 | 0 | 59,2 | 0 | ||||
Suma: |
: 101 |
: |
: |
3. KAMYK RADZYMIN MTB TEAM |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Antoni MROWIŃSKI | 71 | 2 | 2 | 20 | 6,8 | 20 | ||||
Filip SURDYK | 72 | 3 | 2 | 15 | 14,8 | 15 | ||||
Alicja SURDYK | 152 | 4 | 2 | 12 | 6,8 | 12 | ||||
Aleksandra DORSZ | 153 | 4 | 2 | 12 | 6,8 | 12 | ||||
Michał GRUCA | 70 | 7 | 2 | 9 | 6,8 | 9 | ||||
Karol SKRZYŃSKI | 221 | 11 | 2 | 5 | 6,8 | 5 | ||||
Suma: |
: 73 |
: |
: |
4. MSR MRĄGOWO |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Maciej GŁOGOWSKI | 37 | 2 | 2 | 20 | 6,8 | 20 | ||||
Antoni STANKIEWICZ | 46 | 6 | 2 | 10 | 6,8 | 10 | ||||
Nikodem LEWAKOWSKI | 44 | 8 | 2 | 8 | 14,8 | 8 | ||||
Maciej PARZYCH | 41 | 8 | 2 | 8 | 6,8 | 8 | ||||
Wiktor JAKUBIAK | 38 | 8 | 2 | 8 | 6,8 | 8 | ||||
Bartosz SAMUL | 39 | 5 | 4 | 0 | 59,2 | 0 | ||||
Kacper TARASZKIEWICZ | 45 | 17 | 4 | 0 | 59,2 | 0 | ||||
Karol POLEWACZYK | 220 | 21 | 4 | 0 | 59,2 | 0 | ||||
Suma: |
: 54 |
: |
: |
5. SKK SOKÓŁ |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Nikola GLINIECKA | 219 | 2 | 2 | 20 | 6,8 | 20 | ||||
Jan KAŹMIEROWSKI | 30 | 4 | 2 | 12 | 6,8 | 12 | ||||
Suma: |
: 32 |
: |
: |
6. BRAK |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mikołaj POŻYCZKA | 67 | 3 | 2 | 15 | 6,8 | 15 | ||||
Krzysztof LATOSZEK | 128 | 8 | 6 | 8 | 133,2 | 8 | ||||
Antoni POTENTAS | 32 | 12 | 2 | 4 | 6,8 | 4 | ||||
Robert CYRANOWICZ | 123 | 12 | 4 | 0 | 59,2 | 0 | ||||
Michał CHOJECKI | 233 | 48 | 4 | 0 | 59,2 | 0 | ||||
Suma: |
: 27 |
: |
: |
7. SK LOGO SERVICE STRYKÓW |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Weronika SKRZYŃSKA | 150 | 3 | 2 | 15 | 6,8 | 15 | ||||
Maciej STEFAŃSKI | 58 | 4 | 2 | 12 | 6,8 | 12 | ||||
Suma: |
: 27 |
: |
: |
8. RAFBIKE.PL SKLEP ROWEROWY |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Marta BAZAŃSKA | 79 | 1 | 4 | 25 | 51,2 | 25 | ||||
Suma: |
: 25 |
: |
: |
9. UKK Huragan Wołomin |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kacper WINIARSKI | 247 | 4 | 6 | 12 | 133,2 | 12 | ||||
Filip STANIEC | 231 | 7 | 3 | 9 | 66,6 | 9 | ||||
Suma: |
: 21 |
: |
: |
10. Pro Family Sport Team |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Maja NOWAKOWSKA | 226 | 5 | 2 | 11 | 6,8 | 11 | ||||
Adrianna BADER-STRZAŁA | 224 | 6 | 2 | 10 | 6,8 | 10 | ||||
Suma: |
: 21 |
: |
: |
11. ŚWIAT ROWERÓW MERIDA TEAM |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kamil KARWAT | 313 | 2 | 6 | 20 | 133,2 | 20 | ||||
Suma: |
: 20 |
: |
: |
12. Ifonkolarzklub |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Marcel SOBCZYK | 232 | 2 | 6 | 20 | 133,2 | 20 | ||||
Suma: |
: 20 |
: |
: |
13. POLSKI KLUB MTB |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Arkadiusz ZIELIŃSKI | 27 | 7 | 6 | 9 | 133,2 | 9 | ||||
Artur ZIĘBAKOWSKI | 266 | 9 | 6 | 7 | 133,2 | 7 | ||||
Marcin BORKOWSKI | 186 | 14 | 6 | 3 | 133,2 | 3 | ||||
Krzysztof POLITOWSKI | 240 | 13 | 4 | 0 | 59,2 | 0 | ||||
Suma: |
: 19 |
: |
: |
14. IBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAM |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mikołaj MAŁEK | 4 | 9 | 2 | 7 | 6,8 | 7 | ||||
Filip MAŁEK | 5 | 10 | 2 | 6 | 14,8 | 6 | ||||
Aleksander WOŁOSZCZUK | 9 | 11 | 2 | 5 | 6,8 | 5 | ||||
Zofia CZYŻ | 1 | 32 | 4 | 0 | 59,2 | 0 | ||||
Justyna MAŁEK | 2 | 39 | 4 | 0 | 59,2 | 0 | ||||
Piotr MAŁEK | 3 | 2 | 4 | 0 | 59,2 | 0 | ||||
Robert LORENC | 6 | 35 | 4 | 0 | 59,2 | 0 | ||||
Suma: |
: 18 |
: |
: |
15. COZMOBIKE TEAM |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Arkadiusz OLESZKIEWICZ | 214 | 3 | 6 | 15 | 133,2 | 15 | ||||
Suma: |
: 15 |
: |
: |
16. MCP BIKE TEAM |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Marcin KUDLAK | 141 | 4 | 6 | 12 | 133,2 | 12 | ||||
Magdalena KOSKO | 185 | 42 | 4 | 0 | 59,2 | 0 | ||||
Suma: |
: 12 |
: |
: |
17. WGR TEAM |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Patryk BIAŁEK | 200 | 5 | 6 | 11 | 133,2 | 11 | ||||
Suma: |
: 11 |
: |
: |
18. KOMOBIKE SCOTT |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Marcin WOLSKI | 133 | 6 | 6 | 10 | 133,2 | 10 | ||||
Suma: |
: 10 |
: |
: |
19. GO SPORT AK-SPED TEAM |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bartosz WĘGRZYNOWSKI | 51 | 7 | 2 | 9 | 14,8 | 9 | ||||
Cezary CHMIELEWSKI | 264 | 16 | 4 | 0 | 59,2 | 0 | ||||
Mariusz WĘGRZYNOWSKI | 50 | 40 | 4 | 0 | 59,2 | 0 | ||||
Suma: |
: 9 |
: |
: |
20. TRIATHLON SIEDLCE CLUB |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Łucja WIERZBICKA | 101 | 9 | 2 | 7 | 14,8 | 7 | ||||
Bartosz RĘKAWEK | 64 | 31 | 4 | 0 | 59,2 | 0 | ||||
Mateusz POWAŁKA | 76 | 44 | 4 | 0 | 59,2 | 0 | ||||
Natalia BUCZEK | 78 | 46 | 4 | 0 | 59,2 | 0 | ||||
Suma: |
: 7 |
: |
: |
21. ALLTOP STAG TEAM |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Stanisław LANGER | 156 | 10 | 2 | 6 | 6,8 | 6 | ||||
Suma: |
: 6 |
: |
: |
22. TRYBIK TEAM |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Michał BARANOWSKI | 199 | 10 | 6 | 6 | 133,2 | 6 | ||||
Suma: |
: 6 |
: |
: |
23. CLEAR BIKE TEAM |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Michał MORAWSKI | 100 | 11 | 6 | 5 | 133,2 | 5 | ||||
Suma: |
: 5 |
: |
: |
24. Velmar.pl |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Michał MANDES | 223 | 13 | 6 | 4 | 133,2 | 4 | ||||
Suma: |
: 4 |
: |
: |
25. ONBIKES SPORT TEAM |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jacek PLISZKA | 225 | 15 | 6 | 3 | 133,2 | 3 | ||||
Valeriy BURLYAY | 120 | 49 | 4 | 0 | 59,2 | 0 | ||||
Suma: |
: 3 |
: |
: |
26. Allianz Partners MTB |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Patryk KUBICKI | 204 | 19 | 4 | 1 | 88,8 | 1 | ||||
Suma: |
: 1 |
: |
: |
27. Jakoobcycles.com BKK |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Andrzej PIETRZAK | 108 | 28 | 4 | 0 | 59,2 | 0 | ||||
Suma: |
: 0 |
: |
: |
28. COMPAS BIKE TEAM |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bogusław LIPOWIECKI | 190 | 51 | 4 | 0 | 59,2 | 0 | ||||
Suma: |
: 0 |
: |
: |
29. PATNET TEAM |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Sławomir WYSOCKI | 74 | 25 | 4 | 0 | 59,2 | 0 | ||||
Suma: |
: 0 |
: |
: |
30. MYBIKE. PL |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tomasz KUCHNIEWSKI | 103 | 45 | 4 | 0 | 59,2 | 0 | ||||
Krzysztof MROŻEWSKI | 65 | 22 | 4 | 0 | 59,2 | 0 | ||||
Suma: |
: 0 |
: |
: |
31. KILINIKA ROWERÓW |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jarosław MITAS | 113 | 10 | 4 | 0 | 59,2 | 0 | ||||
Suma: |
: 0 |
: |
: |
32. Crazy Racing Team |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mariusz KOLIŃSKI | 242 | 50 | 4 | 0 | 59,2 | 0 | ||||
Suma: |
: 0 |
: |
: |
33. MTB SUWAŁKI |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jakub BUDZIŃSKI | 49 | 33 | 4 | 0 | 59,2 | 0 | ||||
Anna PIETKIEWICZ | 53 | 30 | 4 | 0 | 59,2 | 0 | ||||
Suma: |
: 0 |
: |
: |
34. LANGUSTA NA PALMIE |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mariusz POMORSKI | 94 | 26 | 4 | 0 | 59,2 | 0 | ||||
Suma: |
: 0 |
: |
: |
35. R1DE43TEAM |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Marcin ROGALA | 43 | 18 | 4 | 0 | 59,2 | 0 | ||||
Suma: |
: 0 |
: |
: |
36. TMS BROKERS |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jakub ZAGÓRSKI | 73 | 15 | 4 | 0 | 59,2 | 0 | ||||
Suma: |
: 0 |
: |
: |
37. BIKE KONCEPT |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bartosz STRUZIK | 160 | 9 | 4 | 0 | 59,2 | 0 | ||||
Suma: |
: 0 |
: |
: |
38. BIKE STORE |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bartłomiej LEWANDOWSKI | 173 | 8 | 4 | 0 | 59,2 | 0 | ||||
Suma: |
: 0 |
: |
: |
39. MOVLINK Bike Team |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Piotr GAJEWSKI | 181 | 7 | 4 | 0 | 59,2 | 0 | ||||
Suma: |
: 0 |
: |
: |
40. BARAN CYCLING TEAM |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Marek KULIK | 90 | 4 | 4 | 0 | 59,2 | 0 | ||||
Suma: |
: 0 |
: |
: |
41. ADIOSTRY TEAM |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Adam OSTROWSKI | 239 | 3 | 4 | 0 | 59,2 | 0 | ||||
Suma: |
: 0 |
: |
: |
42. SKAN BIKE TEAM OPOCZNO |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mateusz KONWIŃSKI | 163 | 23 | 4 | 0 | 59,2 | 0 | ||||
Suma: |
: 0 |
: |
: |
43. VELCREDO |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ewelina BOJDZINSKA | 238 | 43 | 4 | 0 | 59,2 | 0 | ||||
Suma: |
: 0 |
: |
: |
44. OŚKA WARSZAWA |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mateusz CHOJECKI | 110 | 6 | 4 | 0 | 59,2 | 0 | ||||
Suma: |
: 0 |
: |
: |