1. WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Maciej JAROSŁAWSKI | 158 | 1 | 2 | 25 | 18 | 25 | ||||
Maria AMBROŻKIEWICZ | 36 | 1 | 3 | 25 | 10,8 | 25 | ||||
Hanna MAZURKIEWICZ | 149 | 1 | 3 | 25 | 10,8 | 25 | ||||
Jan MICHALCZYK | 29 | 1 | 3 | 25 | 10,8 | 25 | ||||
Michał STRUZIK | 162 | 1 | 3 | 25 | 10,8 | 25 | ||||
Mikołaj LANGER | 157 | 2 | 2 | 20 | 18 | 20 | ||||
Jan KAMELA | 420 | 2 | 6 | 20 | 126 | 20 | ||||
Maciej ROGALSKI | 201 | 2 | 3 | 20 | 10,8 | 20 | ||||
Aleksander STRUZIK | 161 | 2 | 3 | 20 | 10,8 | 20 | ||||
Stefan MANDES | 34 | 3 | 3 | 15 | 10,8 | 15 | ||||
Zofia KRYSIK | 60 | 4 | 3 | 12 | 10,8 | 12 | ||||
Piotr SZYSZKO | 47 | 5 | 3 | 11 | 10,8 | 11 | ||||
Piotr JEZIORSKI | 294 | 6 | 1 | 10 | 21 | 10 | ||||
Kacper CYRANOWICZ | 254 | 6 | 3 | 10 | 10,8 | 10 | ||||
Bernard GASEK | 66 | 7 | 3 | 9 | 10,8 | 9 | ||||
Rafał IDZIKOWSKI | 274 | 10 | 3 | 6 | 10,8 | 6 | ||||
Michał DĘBOWSKI | 234 | 18 | 4 | 0 | 48 | 0 | ||||
Jan AMBROŻKIEWICZ | 31 | 11 | 4 | 0 | 48 | 0 | ||||
Suma: |
: 278 |
: |
: |
2. KAMYK RADZYMIN MTB TEAM |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Aleksandra DORSZ | 153 | 2 | 3 | 20 | 10,8 | 20 | ||||
Julianna KRAMSKA | 276 | 3 | 3 | 15 | 10,8 | 15 | ||||
Konrad GÓRCZYŃSKI | 151 | 4 | 2 | 12 | 18 | 12 | ||||
Michał GRUCA | 70 | 4 | 3 | 12 | 10,8 | 12 | ||||
Suma: |
: 59 |
: |
: |
3. KOMOBIKE SCOTT |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jan CZAPLIŃSKI | 298 | 1 | 6 | 25 | 126 | 25 | ||||
Marcin WOLSKI | 133 | 5 | 6 | 11 | 126 | 11 | ||||
Sławek BANASIK | 26 | 6 | 6 | 10 | 126 | 10 | ||||
Suma: |
: 46 |
: |
: |
4. WGR TEAM |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Joanna OZIEMSKA | 95 | 2 | 4 | 20 | 60 | 20 | ||||
Kamil ERBER | 126 | 3 | 6 | 15 | 126 | 15 | ||||
Suma: |
: 35 |
: |
: |
5. TREZADO |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Artur MIODUSZEWSKI | 21 | 2 | 6 | 20 | 126 | 20 | ||||
Jacek RZĄDCA | 196 | 4 | 6 | 12 | 126 | 12 | ||||
Urszula LUBOIŃSKA | 15 | 17 | 4 | 0 | 48 | 0 | ||||
Daniel PEPLA | 13 | 1 | 4 | 0 | 48 | 0 | ||||
Michał ŚWIDERSKI | 23 | 37 | 1 | 0 | 12 | 0 | ||||
Sławomir MAZUREK | 279 | 38 | 1 | 0 | 12 | 0 | ||||
Tomasz KUCZEWSKI | 16 | 19 | 4 | 0 | 48 | 0 | ||||
Suma: |
: 32 |
: |
: |
6. SKK SOKÓŁ |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Nikola GLINIECKA | 219 | 2 | 3 | 20 | 10,8 | 20 | ||||
Jan KAŹMIEROWSKI | 30 | 6 | 3 | 10 | 10,8 | 10 | ||||
Suma: |
: 30 |
: |
: |
7. SK LOGO SERVICE STRYKÓW |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Weronika SKRZYŃSKA | 150 | 3 | 3 | 15 | 10,8 | 15 | ||||
Maciej STEFAŃSKI | 58 | 4 | 3 | 12 | 10,8 | 12 | ||||
Suma: |
: 27 |
: |
: |
8. BRAK |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mikołaj POŻYCZKA | 67 | 3 | 3 | 15 | 10,8 | 15 | ||||
Krzysztof LATOSZEK | 128 | 7 | 6 | 9 | 126 | 9 | ||||
Norbert SKUMIAŁ | 296 | 16 | 6 | 2 | 126 | 2 | ||||
Maciej CIECIERA | 81 | 14 | 4 | 0 | 48 | 0 | ||||
Suma: |
: 26 |
: |
: |
9. BARAN CYCLING TEAM |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Klaudia CICHACKA | 106 | 1 | 4 | 25 | 60 | 25 | ||||
Suma: |
: 25 |
: |
: |
10. Ifonkolarzklub |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Marcel SOBCZYK | 232 | 1 | 6 | 25 | 126 | 25 | ||||
Suma: |
: 25 |
: |
: |
11. IBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAM |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Filip MAŁEK | 5 | 6 | 2 | 10 | 18 | 10 | ||||
Aleksander WOŁOSZCZUK | 9 | 9 | 3 | 7 | 10,8 | 7 | ||||
Mikołaj MAŁEK | 4 | 11 | 3 | 5 | 10,8 | 5 | ||||
Justyna MAŁEK | 2 | 22 | 4 | 0 | 48 | 0 | ||||
Piotr MAŁEK | 3 | 2 | 4 | 0 | 48 | 0 | ||||
Suma: |
: 22 |
: |
: |
12. GO SPORT AK-SPED TEAM |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bartosz WĘGRZYNOWSKI | 51 | 3 | 2 | 15 | 18 | 15 | ||||
Robert KRYSIK | 61 | 13 | 6 | 4 | 126 | 4 | ||||
Mariusz WĘGRZYNOWSKI | 50 | 27 | 4 | 0 | 48 | 0 | ||||
Suma: |
: 19 |
: |
: |
13. ABSOLUTE BIKES TEAM |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Łukasz GIZIŃSKI | 297 | 3 | 6 | 15 | 126 | 15 | ||||
Suma: |
: 15 |
: |
: |
14. MTB SUWAŁKI |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jakub JEROMIN | 286 | 4 | 6 | 12 | 126 | 12 | ||||
Jakub BUDZIŃSKI | 49 | 10 | 4 | 0 | 48 | 0 | ||||
Anna PIETKIEWICZ | 53 | 21 | 4 | 0 | 48 | 0 | ||||
Suma: |
: 12 |
: |
: |
15. RAZ NA WOZIE BRZEZINY MTB TEAM |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dawid GWIAZDA | 59 | 5 | 3 | 11 | 10,8 | 11 | ||||
Suma: |
: 11 |
: |
: |
16. TRIATHLON SIEDLCE CLUB |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Łucja WIERZBICKA | 101 | 5 | 2 | 11 | 18 | 11 | ||||
Bartosz RĘKAWEK | 236 | 15 | 4 | 0 | 48 | 0 | ||||
Mateusz POWAŁKA | 76 | 30 | 4 | 0 | 48 | 0 | ||||
Suma: |
: 11 |
: |
: |
17. UKK Huragan Wołomin |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Filip STANIEC | 231 | 5 | 5 | 11 | 105 | 11 | ||||
Suma: |
: 11 |
: |
: |
18. AK-SPED TEAM |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Marcin CELIŃSKI | 291 | 9 | 6 | 7 | 126 | 7 | ||||
Łukasz ŁUKASIAK | 333 | 14 | 6 | 3 | 126 | 3 | ||||
Suma: |
: 10 |
: |
: |
19. KK Legia 1928 Intercars |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Antoni DOBOSZ | 275 | 7 | 3 | 9 | 10,8 | 9 | ||||
Suma: |
: 9 |
: |
: |
20. ALLTOP STAG TEAM |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Stanisław LANGER | 156 | 8 | 3 | 8 | 10,8 | 8 | ||||
Suma: |
: 8 |
: |
: |
21. CLEAR BIKE TEAM |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Michał MORAWSKI | 100 | 8 | 6 | 8 | 126 | 8 | ||||
Suma: |
: 8 |
: |
: |
22. KK Cyklon |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Michał FICOŃ | 290 | 11 | 6 | 5 | 126 | 5 | ||||
Suma: |
: 5 |
: |
: |
23. loco-ontheway.pl |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Marcin JASIŃSKI | 207 | 12 | 6 | 4 | 126 | 4 | ||||
Suma: |
: 4 |
: |
: |
24. POLSKI KLUB MTB |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Marcin BORKOWSKI | 186 | 15 | 6 | 3 | 126 | 3 | ||||
Rafał BRODOWSKI | 265 | 5 | 4 | 0 | 48 | 0 | ||||
Suma: |
: 3 |
: |
: |
25. Allianz Partners MTB |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Patryk KUBICKI | 204 | 17 | 6 | 2 | 126 | 2 | ||||
Suma: |
: 2 |
: |
: |
26. R1DE43TEAM |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kamil MAŚLANKA | 295 | 19 | 5 | 1 | 105 | 1 | ||||
Marcin ROGALA | 43 | 8 | 4 | 0 | 48 | 0 | ||||
Suma: |
: 1 |
: |
: |
27. ONBIKES SPORT TEAM |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jacek PLISZKA | 225 | 18 | 6 | 1 | 126 | 1 | ||||
Valeriy BURLYAY | 120 | 32 | 4 | 0 | 48 | 0 | ||||
Suma: |
: 1 |
: |
: |
28. LANGUSTA NA PALMIE |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mariusz POMORSKI | 94 | 7 | 4 | 0 | 48 | 0 | ||||
Suma: |
: 0 |
: |
: |
29. Team LRP Poland |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Sławomir NICIŃSKI | 280 | 16 | 4 | 0 | 48 | 0 | ||||
Suma: |
: 0 |
: |
: |
30. BIKE KONCEPT |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bartosz STRUZIK | 160 | 4 | 4 | 0 | 48 | 0 | ||||
Suma: |
: 0 |
: |
: |
31. MYBIKE. PL |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Piotr SZLĄZAK | 277 | 24 | 4 | 0 | 48 | 0 | ||||
Tomasz KUCHNIEWSKI | 103 | 28 | 4 | 0 | 48 | 0 | ||||
Suma: |
: 0 |
: |
: |
32. KILINIKA ROWERÓW |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jarosław MITAS | 113 | 6 | 4 | 0 | 48 | 0 | ||||
Suma: |
: 0 |
: |
: |
33. PATNET TEAM |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Sławomir WYSOCKI | 74 | 13 | 4 | 0 | 48 | 0 | ||||
Suma: |
: 0 |
: |
: |
34. ADIOSTRY TEAM |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Adam OSTROWSKI | 239 | 3 | 4 | 0 | 48 | 0 | ||||
Suma: |
: 0 |
: |
: |
35. MCP BIKE TEAM |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Magdalena KOSKO | 185 | 29 | 4 | 0 | 48 | 0 | ||||
Paweł PAPIS | 285 | 9 | 4 | 0 | 48 | 0 | ||||
Przemysław BRONIKOWSKI | 284 | 12 | 4 | 0 | 48 | 0 | ||||
Kacper KUBISIAK | 91 | 25 | 4 | 0 | 48 | 0 | ||||
Kluz TOMASZ | 392 | 35 | 4 | 0 | 48 | 0 | ||||
Suma: |
: 0 |
: |
: |
36. Crazy Racing Team |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Marcin BĄKOWSKI | 278 | 23 | 4 | 0 | 48 | 0 | ||||
Paweł KUFLIKOWSKI | 288 | 31 | 4 | 0 | 48 | 0 | ||||
Dariusz NAGÓRSKI | 222 | 33 | 4 | 0 | 48 | 0 | ||||
Suma: |
: 0 |
: |
: |