1. GO SPORT AK-SPED TEAM |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Justyna TARNOWSKA | 68 | 1 | 1 | 25 | 44 | 25 | ||||
Bartosz WĘGRZYNOWSKI | 51 | 2 | 1 | 20 | 8,5 | 20 | ||||
Barbara KLECZAJ | 424 | 2 | 1 | 20 | 44 | 20 | ||||
Piotr PRZYBYLSKI | 362 | 5 | 1 | 11 | 22 | 11 | ||||
Michał BUJAN | 314 | 6 | 1 | 10 | 44 | 10 | ||||
Robert KRYSIK | 61 | 8 | 1 | 8 | 44 | 8 | ||||
Jacek OLBRYŚ | 443 | 10 | 1 | 6 | 22 | 6 | ||||
Witek PRZYBYLSKI | 358 | 13 | 1 | 4 | 8,5 | 4 | ||||
Zofia PRZYBYLSKA | 357 | 16 | 1 | 2 | 8,5 | 2 | ||||
Marta TARNOWSKA | 371 | 42 | 1 | 0 | 22 | 0 | ||||
Mariusz WĘGRZYNOWSKI | 50 | 22 | 1 | 0 | 22 | 0 | ||||
Paweł ŚWIDERSKI | 426 | 38 | 1 | 0 | 44 | 0 | ||||
Patryk MAŚLANEK | 372 | 22 | 1 | 0 | 44 | 0 | ||||
Suma: |
: 106 |
: |
: |
2. WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mateusz SZYSZKO | 57 | 1 | 1 | 25 | 8,5 | 25 | ||||
Piotr SZYSZKO | 47 | 6 | 1 | 10 | 8,5 | 10 | ||||
Maciej ROGALSKI | 201 | 7 | 1 | 9 | 8,5 | 9 | ||||
Liwia MICHALCZYK | 28 | 8 | 1 | 8 | 8,5 | 8 | ||||
Zofia KRYSIK | 60 | 9 | 1 | 7 | 8,5 | 7 | ||||
Jakub MATKOWSKI | 322 | 21 | 1 | 0 | 44 | 0 | ||||
Suma: |
: 59 |
: |
: |
3. ABSOLUTE BIKES TEAM |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Piotr WORACH | 429 | 1 | 1 | 25 | 22 | 25 | ||||
Adrian KUCZYŃSKI | 367 | 2 | 1 | 20 | 44 | 20 | ||||
Sylwester CIEŚLAK | 407 | 7 | 1 | 9 | 44 | 9 | ||||
Marcin WYSOCKI | 430 | 23 | 1 | 0 | 22 | 0 | ||||
Suma: |
: 54 |
: |
: |
4. MCP Bike Team |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Katarzyna RADZISZEWSKA | 83 | 1 | 1 | 25 | 44 | 25 | ||||
Paweł PAPIS | 285 | 3 | 1 | 15 | 44 | 15 | ||||
Dariusz MATYNIA | 139 | 11 | 1 | 5 | 44 | 5 | ||||
Marcin LAMOWSKI | 431 | 14 | 1 | 3 | 22 | 3 | ||||
Suma: |
: 48 |
: |
: |
5. Crazy Racing Team |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rafał CHOJNACKI | 396 | 1 | 1 | 25 | 44 | 25 | ||||
Marcin BĄKOWSKI | 278 | 7 | 1 | 9 | 44 | 9 | ||||
Mariusz KOLIŃSKI | 242 | 13 | 1 | 4 | 44 | 4 | ||||
Seweryn KĘPCZYŃSKI | 453 | 14 | 1 | 3 | 44 | 3 | ||||
Dariusz NAGÓRSKI | 222 | 14 | 1 | 3 | 44 | 3 | ||||
Tomasz RADOŃ | 422 | 31 | 1 | 0 | 22 | 0 | ||||
Suma: |
: 44 |
: |
: |
6. AMPUKS Victoria Radzymin |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Malwina KRZYCZKOWSKA | 386 | 1 | 1 | 25 | 22 | 25 | ||||
Julia GAJEWSKA | 374 | 4 | 1 | 12 | 8,5 | 12 | ||||
Aleksandra GAJEWSKA | 375 | 11 | 1 | 5 | 8,5 | 5 | ||||
Karol GAJEWSKI | 373 | 28 | 1 | 0 | 22 | 0 | ||||
Suma: |
: 42 |
: |
: |
7. Peugeot Niedziółka Bike Team |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Andrzej KRUPA | 393 | 1 | 1 | 25 | 44 | 25 | ||||
Emil KRUPA | 391 | 3 | 1 | 15 | 22 | 15 | ||||
Dariusz AUGUSTYNIAK | 383 | 27 | 1 | 0 | 22 | 0 | ||||
Suma: |
: 40 |
: |
: |
8. Trezado |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Artur MIODUSZEWSKI | 21 | 1 | 1 | 25 | 44 | 25 | ||||
Jacek RZADCA | 196 | 3 | 1 | 15 | 44 | 15 | ||||
Suma: |
: 40 |
: |
: |
9. Warszawski Klub Kolarski |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jan AMBROŻKIEWICZ | 31 | 4 | 1 | 12 | 22 | 12 | ||||
Maria AMBROŻKIEWICZ | 36 | 5 | 1 | 11 | 8,5 | 11 | ||||
Bernard GASEK | 66 | 10 | 1 | 6 | 8,5 | 6 | ||||
Amelia WYSOCKA | 363 | 17 | 1 | 2 | 8,5 | 2 | ||||
Suma: |
: 31 |
: |
: |
10. COZMOBIKE TEAM |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dariusz DYREK | 332 | 2 | 1 | 20 | 44 | 20 | ||||
Maciej KARCZMAREK | 379 | 9 | 1 | 7 | 44 | 7 | ||||
Suma: |
: 27 |
: |
: |
11. Świat Rowerów Merida Team |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kamil KARWAT | 313 | 1 | 1 | 25 | 44 | 25 | ||||
Suma: |
: 25 |
: |
: |
12. TS MERAN Otwock |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tomasz KASPRZAK | 427 | 2 | 1 | 20 | 44 | 20 | ||||
Sebastian SZUCHNIK | 398 | 15 | 1 | 3 | 22 | 3 | ||||
Przemysław CIAŚ | 428 | 16 | 1 | 2 | 22 | 2 | ||||
Suma: |
: 25 |
: |
: |
13. IGT MTB TEAM |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dariusz SOMOW | 92 | 3 | 1 | 15 | 44 | 15 | ||||
Jan SOBKOWIAK | 415 | 10 | 1 | 6 | 44 | 6 | ||||
Agnieszka SOBKOWIAK | 423 | 37 | 1 | 0 | 22 | 0 | ||||
Suma: |
: 21 |
: |
: |
14. T4B Bike Team |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Radosław KAMIŃSKI | 168 | 2 | 1 | 20 | 44 | 20 | ||||
Suma: |
: 20 |
: |
: |
15. Polonia Warszawa MTB |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Krzysztof SKWARK | 400 | 5 | 1 | 11 | 44 | 11 | ||||
Łukasz KOZIŃSKI | 397 | 7 | 1 | 9 | 22 | 9 | ||||
Suma: |
: 20 |
: |
: |
16. Jakoobcycles BKK Team |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Andrzej PIETRZAK | 108 | 2 | 1 | 20 | 22 | 20 | ||||
Suma: |
: 20 |
: |
: |
17. MCP BIKE TEAM |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Magdalena KOSKO | 185 | 3 | 1 | 15 | 44 | 15 | ||||
Suma: |
: 15 |
: |
: |
18. Beps Racing Team |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Robert ŚMIECHURSKI | 382 | 3 | 1 | 15 | 44 | 15 | ||||
Suma: |
: 15 |
: |
: |
19. RAMA NA RAMIE |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Piotr PRÓCHNICKI | 394 | 6 | 1 | 10 | 44 | 10 | ||||
Bartosz ANDRYS | 306 | 12 | 1 | 4 | 22 | 4 | ||||
Suma: |
: 14 |
: |
: |
20. KHOZMO |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Arek KALLAS | 273 | 4 | 1 | 12 | 44 | 12 | ||||
Suma: |
: 12 |
: |
: |
21. OŚKA WARSZAWA |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bartosz SOBCZAK | 147 | 4 | 1 | 12 | 44 | 12 | ||||
Suma: |
: 12 |
: |
: |
22. IBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAM |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Robert LORENC | 6 | 5 | 1 | 11 | 44 | 11 | ||||
Robert NGUYEN | 350 | 53 | 1 | 0 | 44 | 0 | ||||
Suma: |
: 11 |
: |
: |
23. AK-SPED TEAM |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Łukasz ŁUKASIAK | 333 | 6 | 1 | 10 | 44 | 10 | ||||
Suma: |
: 10 |
: |
: |
24. KAMYK RADZYMIN MTB TEAM |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tymoteusz DUDKOWSKI | 356 | 12 | 1 | 4 | 8,5 | 4 | ||||
Jacek DORSZ | 376 | 15 | 1 | 3 | 44 | 3 | ||||
Aleksandra DORSZ | 153 | 19 | 1 | 1 | 8,5 | 1 | ||||
Leonard DUDKOWSKI | 355 | 18 | 1 | 1 | 8,5 | 1 | ||||
Katarzyna KRAMSKA-DORSZ | 377 | 38 | 1 | 0 | 22 | 0 | ||||
Suma: |
: 9 |
: |
: |
25. Team LRP Poland |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Sławomir NICIŃSKI | 280 | 8 | 1 | 8 | 44 | 8 | ||||
Suma: |
: 8 |
: |
: |
26. CROSS MTB TEAM |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Filip STANIEC | 231 | 8 | 1 | 8 | 22 | 8 | ||||
Suma: |
: 8 |
: |
: |
27. BIKE CONCEPT |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Piotr HILCZER | 454 | 9 | 1 | 7 | 22 | 7 | ||||
Suma: |
: 7 |
: |
: |
28. UKS KOLARZ NADARZYN |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przemek KLIMKIEWICZ | 409 | 9 | 1 | 7 | 44 | 7 | ||||
Suma: |
: 7 |
: |
: |
29. Piotrkowskie Kolarstwo Szosowe |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Damian TRACZYK | 360 | 10 | 1 | 6 | 44 | 6 | ||||
Suma: |
: 6 |
: |
: |
30. Jasienica Team |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Michał JEDNOROWSKI | 365 | 11 | 1 | 5 | 22 | 5 | ||||
Suma: |
: 5 |
: |
: |
31. MIŃSKA GRUPA ROWEROWA |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Adam PYTLAK | 88 | 11 | 1 | 5 | 44 | 5 | ||||
Paweł KOPEĆ | 378 | 35 | 1 | 0 | 22 | 0 | ||||
Cezary ROZWADOWSKI | 411 | 26 | 1 | 0 | 22 | 0 | ||||
Suma: |
: 5 |
: |
: |
32. MYBIKE. PL |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Grzegorz ŚLESICKI | 310 | 13 | 1 | 4 | 22 | 4 | ||||
Suma: |
: 4 |
: |
: |
33. STANWEX II |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Wojciech ŚWIDERSKI | 444 | 12 | 1 | 4 | 44 | 4 | ||||
Suma: |
: 4 |
: |
: |
34. TWT Automatyka |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przemysław TURSKI | 404 | 12 | 1 | 4 | 44 | 4 | ||||
Suma: |
: 4 |
: |
: |
35. Sport Tour |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tomasz DEMIAŃCZUK | 414 | 16 | 1 | 2 | 44 | 2 | ||||
Suma: |
: 2 |
: |
: |
36. PROBIS BIKE TEAM |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bartosz PTASZYŃSKI | 272 | 18 | 1 | 1 | 44 | 1 | ||||
Jakub BŁAŻEJEWSKI | 315 | 56 | 1 | 0 | 44 | 0 | ||||
Suma: |
: 1 |
: |
: |
37. Marco Polo |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Marek STEMPIEŃ | 412 | 18 | 1 | 1 | 22 | 1 | ||||
Suma: |
: 1 |
: |
: |
38. Niebieska Baszta Team |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kamil JANKOWSKI | 446 | 20 | 1 | 1 | 22 | 1 | ||||
Suma: |
: 1 |
: |
: |
39. Epoka Nordica Łódz |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Damian SMUS | 380 | 34 | 1 | 0 | 22 | 0 | ||||
Suma: |
: 0 |
: |
: |
40. Szwagrower |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tomasz MĄCZKA | 405 | 32 | 1 | 0 | 22 | 0 | ||||
Suma: |
: 0 |
: |
: |
41. ONBIKES SPORT TEAM |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Maciej TEODORCZYK | 250 | 29 | 1 | 0 | 44 | 0 | ||||
Suma: |
: 0 |
: |
: |
42. KK Cyklon |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Adam GRABEK | 343 | 33 | 1 | 0 | 22 | 0 | ||||
Suma: |
: 0 |
: |
: |
43. MKB Dreptak |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Krzysztof WYCISŁOWSKI | 416 | 36 | 1 | 0 | 22 | 0 | ||||
Suma: |
: 0 |
: |
: |
44. KK Legia 1928 Intercars |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mariusz STANIAK | 417 | 35 | 1 | 0 | 44 | 0 | ||||
Suma: |
: 0 |
: |
: |
45. Rowerowy Wołomin |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Krzysztof TLAGA | 320 | 21 | 1 | 0 | 44 | 0 | ||||
Suma: |
: 0 |
: |
: |