1. Bike Salon Team |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Barbara KLECZAJ | 366 | 1 | 1 | 300.00 | 56 | 300.00 | ||||
Aleksandra KAPŁON | 410 | 1 | 1 | 300.00 | 56 | 300.00 | ||||
Paweł KOŁODZIEJEK | 388 | 1 | 1 | 300.00 | 56 | 300.00 | ||||
Marek GREGOROWICZ | 392 | 6 | 1 | 275.03 | 56 | 275.03 | ||||
Robert KRYSIK | 60 | 10 | 1 | 273.22 | 56 | 273.22 | ||||
Krzysztof ŁABANOWSKI | 225 | 5 | 1 | 265.32 | 56 | 265.32 | ||||
Mariusz MAJEK | 393 | 11 | 1 | 259.52 | 56 | 259.52 | ||||
Katarzyna GREGOROWICZ | 389 | 1 | 1 | 250.00 | 28 | 250.00 | ||||
Michał BARABASZ | 411 | 1 | 1 | 250.00 | 28 | 250.00 | ||||
Michał KLEPS | 167 | 2 | 1 | 249.76 | 28 | 249.76 | ||||
Piotr KĘDZIOREK | 164 | 4 | 1 | 249.35 | 28 | 249.35 | ||||
Cezary CHMIELEWSKI | 73 | 1 | 1 | 250.00 | 28 | 250.00 | ||||
Julia NOWAK | 328 | 1 | 1 | 250.00 | 28 | 250.00 | ||||
Adam ANDRZEJCZUK | 444 | 6 | 1 | 240.05 | 28 | 240.05 | ||||
Krzysztof OLSZEWSKI | 177 | 3 | 1 | 235.28 | 28 | 235.28 | ||||
Agnieszka CZERSKA-KRYSIK | 50 | 4 | 1 | 223.29 | 28 | 223.29 | ||||
Jacek TROINSKI | 54 | 9 | 1 | 221.57 | 28 | 221.57 | ||||
Bartosz WĘGRZYNOWSKI | 67 | 1 | 1 | 150.00 | 11,4 | 150.00 | ||||
Tymoteusz TROINSKI | 53 | 6 | 1 | 120.04 | 11,4 | 120.04 | ||||
Suma: |
: 4662,43 |
: |
: |
2. IBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAM |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Piotr MAŁEK | 4 | 1 | 1 | 300.00 | 56 | 300.00 | ||||
Jarosław MITAS | 113 | 1 | 1 | 300.00 | 56 | 300.00 | ||||
Justyna MAŁEK | 3 | 2 | 1 | 294.80 | 56 | 294.80 | ||||
Michał MORAWSKI | 7 | 15 | 1 | 261.20 | 56 | 261.20 | ||||
Tomasz SZCZEPAŃSKI | 10 | 18 | 1 | 256.36 | 56 | 256.36 | ||||
Ryszard ANTOLAK | 443 | 14 | 1 | 252.06 | 56 | 252.06 | ||||
Michał CIEŚLAK | 12 | 2 | 1 | 250.28 | 56 | 250.28 | ||||
Robert NGUYEN | 11 | 3 | 1 | 245.61 | 56 | 245.61 | ||||
Filip MAŁEK | 5 | 3 | 1 | 141.37 | 11,4 | 141.37 | ||||
Mikołaj MAŁEK | 6 | 7 | 1 | 126.33 | 11,4 | 126.33 | ||||
Aleksander WOŁOSZCZUK | 1 | 9 | 1 | 111.05 | 11,4 | 111.05 | ||||
Suma: |
: 2539,06 |
: |
: |
3. Warszawski Klub Kolarski |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Stafan MANDES | 440 | 1 | 1 | 250.00 | 28 | 250.00 | ||||
Dominik GODLEWSKI | 216 | 2 | 1 | 247.53 | 28 | 247.53 | ||||
Paweł AUGUSTYNOWICZ | 165 | 3 | 1 | 213.39 | 28 | 213.39 | ||||
Oliwier KIELECKI | 25 | 1 | 1 | 150.00 | 11,4 | 150.00 | ||||
Michał WOLNY | 110 | 1 | 1 | 150.00 | 11,4 | 150.00 | ||||
Zofia KRYSIK | 40 | 1 | 1 | 150.00 | 11,4 | 150.00 | ||||
Amelia WYSOCKA | 35 | 2 | 1 | 144.17 | 11,4 | 144.17 | ||||
Bernard GASEK | 36 | 3 | 1 | 140.94 | 11,4 | 140.94 | ||||
Jan OMBACH | 357 | 4 | 1 | 140.58 | 11,4 | 140.58 | ||||
Szymon WOŹNIAK | 37 | 2 | 1 | 135.92 | 11,4 | 135.92 | ||||
Adam WYSZOMIERSKI | 75 | 4 | 1 | 136.68 | 11,4 | 136.68 | ||||
Emilia WYSOCKA | 213 | 3 | 1 | 131.17 | 11,4 | 131.17 | ||||
Rafał IDZIKOWSKI | 24 | 3 | 1 | 127.95 | 11,4 | 127.95 | ||||
Maksymilian ROSIOREK - BRAŃSKI | 384 | 5 | 1 | 126.43 | 11,4 | 126.43 | ||||
Suma: |
: 2244,76 |
: |
: |
4. MCP Bike Team |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Katarzyna RADZISZEWSKA | 63 | 2 | 1 | 289.35 | 56 | 289.35 | ||||
Magdalena KOSKO | 168 | 2 | 1 | 272.37 | 56 | 272.37 | ||||
Paweł PAPIS | 99 | 12 | 1 | 259.24 | 56 | 259.24 | ||||
Dariusz MATYNIA | 433 | 20 | 1 | 251.81 | 56 | 251.81 | ||||
Artur SKÓRA | 375 | 5 | 1 | 248.15 | 28 | 248.15 | ||||
Tomasz KLICKI | 111 | 16 | 1 | 235.28 | 56 | 235.28 | ||||
Paweł CYGAŃSKI | 306 | 22 | 1 | 235.11 | 56 | 235.11 | ||||
Przemysław BRONIKOWSKI | 294 | 6 | 1 | 230.30 | 28 | 230.30 | ||||
Kamil ŁUCZAK | 170 | 9 | 1 | 216.74 | 28 | 216.74 | ||||
Suma: |
: 2238,35 |
: |
: |
5. TREZADO WOLFPACK |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Urszula LUBOIŃSKA | 318 | 1 | 1 | 300.00 | 56 | 300.00 | ||||
Roman ABRAMCZYK | 147 | 2 | 1 | 285.72 | 56 | 285.72 | ||||
Daniel PEPLA | 432 | 1 | 1 | 250.00 | 28 | 250.00 | ||||
Tomasz KUCZEWSKI | 52 | 2 | 1 | 245.53 | 28 | 245.53 | ||||
Sławomir MAZUREK | 136 | 4 | 1 | 240.23 | 28 | 240.23 | ||||
Suma: |
: 1321,48 |
: |
: |
6. SUPERDRÓB BIKE TEAM |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Wojtek WACHNIK | 395 | 1 | 1 | 300.00 | 56 | 300.00 | ||||
Dariusz WOŹNICA | 361 | 2 | 1 | 297.54 | 56 | 297.54 | ||||
Andrzej WITKOWSKI | 448 | 2 | 1 | 281.33 | 56 | 281.33 | ||||
Leszek ROGULSKI | 441 | 2 | 1 | 215.63 | 28 | 215.63 | ||||
Suma: |
: 1094,5 |
: |
: |
7. Kamyk Radzymin MTB Team |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Marcin PIETRAK | 115 | 7 | 1 | 275.96 | 56 | 275.96 | ||||
Jacek DORSZ | 138 | 5 | 1 | 223.36 | 28 | 223.36 | ||||
Jakub GREGOROWICZ | 391 | 3 | 1 | 219.47 | 28 | 219.47 | ||||
Karol SKRZYŃSKI | 22 | 2 | 1 | 149.86 | 11,4 | 149.86 | ||||
Aleksandra DORSZ | 21 | 1 | 1 | 150.00 | 11,4 | 150.00 | ||||
Suma: |
: 1018,65 |
: |
: |
8. mybike.pl |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Karol ZDUNIAK | 155 | 9 | 1 | 273.26 | 56 | 273.26 | ||||
Tomasz KUCHNIEWSKI | 175 | 6 | 1 | 248.81 | 56 | 248.81 | ||||
Sylwia ZDUNIAK | 347 | 3 | 1 | 238.13 | 28 | 238.13 | ||||
Grzegorz ŚLESICKI | 400 | 17 | 1 | 228.07 | 56 | 228.07 | ||||
Suma: |
: 988,27 |
: |
: |
9. STANWEX II Team |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Aleksander WŁAZAŁEK | 398 | 8 | 1 | 233.23 | 28 | 233.23 | ||||
Mariusz WŁAZAŁEK | 396 | 18 | 1 | 193.75 | 28 | 193.75 | ||||
Andrzej GOŁOWICZ | 401 | 6 | 1 | 172.19 | 28 | 172.19 | ||||
Maciej GOŁOWICZ | 399 | 15 | 1 | 170.91 | 28 | 170.91 | ||||
Mariusz BLACH | 386 | 5 | 1 | 135.17 | 28 | 135.17 | ||||
Suma: |
: 905,25 |
: |
: |
10. KS Barakuda Mińsk Mazowiecki |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przemysław ROJEK | 127 | 5 | 1 | 131.38 | 11,4 | 131.38 | ||||
Zosia PROCZEK | 94 | 4 | 1 | 120.26 | 11,4 | 120.26 | ||||
Kamil KOSIŃSKI | 129 | 8 | 1 | 113.83 | 11,4 | 113.83 | ||||
Anna SZYLBERG | 133 | 2 | 1 | 112.94 | 11,4 | 112.94 | ||||
Mateusz PIÓRO | 126 | 7 | 1 | 112.14 | 11,4 | 112.14 | ||||
Fabian KOSIŃSKI | 128 | 8 | 1 | 93.61 | 11,4 | 93.61 | ||||
Emilia KAŁOWSKA | 123 | 3 | 1 | 90.93 | 11,4 | 90.93 | ||||
Kacper PAŹDZIOCH | 125 | 9 | 1 | 75.00 | 11,4 | 75.00 | ||||
Suma: |
: 850,09 |
: |
: |
11. Polski Klub MTB |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Artur ZIĘBAKOWSKI | 179 | 14 | 1 | 263.37 | 56 | 263.37 | ||||
Izabela KURMANOWSKA | 162 | 2 | 1 | 234.31 | 28 | 234.31 | ||||
Sławomir MISZCZAK | 169 | 7 | 1 | 219.67 | 28 | 219.67 | ||||
Suma: |
: 717,35 |
: |
: |
12. PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Robert ŚMICHURSKI | 68 | 8 | 1 | 238.37 | 56 | 238.37 | ||||
Paweł BARTOSIAK-SEMKÓW | 427 | 18 | 1 | 224.95 | 56 | 224.95 | ||||
Dariusz AUGUSTYNIAK | 79 | 19 | 1 | 224.92 | 56 | 224.92 | ||||
Suma: |
: 688,24 |
: |
: |
13. OnBikes Sport team |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Valeriy BURLYAY | 120 | 7 | 1 | 241.71 | 56 | 241.71 | ||||
Katarzyna BRYŁKA | 171 | 5 | 1 | 222.02 | 28 | 222.02 | ||||
Jacek PLISZKA | 121 | 11 | 1 | 213.45 | 28 | 213.45 | ||||
Suma: |
: 677,18 |
: |
: |
14. AbsoluteBikes.pl Team |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Artur PERZANOWSKI | 387 | 5 | 1 | 275.07 | 56 | 275.07 | ||||
Marcin WYSOCKI | 34 | 17 | 1 | 194.70 | 28 | 194.70 | ||||
Suma: |
: 469,77 |
: |
: |
15. RMF FM HEG |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Michał CĄPAŁA | 65 | 1 | 1 | 300.00 | 56 | 300.00 | ||||
Suma: |
: 300 |
: |
: |
16. Im Logistics Rafbike Cycling team |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jerzy ZAKRZEWSKI | 409 | 2 | 1 | 292.10 | 56 | 292.10 | ||||
Suma: |
: 292,1 |
: |
: |
17. T-bike Racing Team |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bartłomiej KWAPISZ | 83 | 4 | 1 | 285.67 | 56 | 285.67 | ||||
Suma: |
: 285,67 |
: |
: |
18. PZU Sport Team |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Piotr KNAPCZYK | 424 | 4 | 1 | 276.12 | 56 | 276.12 | ||||
Suma: |
: 276,12 |
: |
: |
19. Geodetic Dobry Kurs Team |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Marek BAKUŁA | 382 | 7 | 1 | 274.94 | 56 | 274.94 | ||||
Suma: |
: 274,94 |
: |
: |
20. Jakoobcycles BKK Team |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Andrzej PIETRZAK | 101 | 8 | 1 | 273.86 | 56 | 273.86 | ||||
Suma: |
: 273,86 |
: |
: |
21. AIRBIKE.PL |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Michał STANIEWSKI | 405 | 9 | 1 | 273.50 | 56 | 273.50 | ||||
Suma: |
: 273,5 |
: |
: |
22. Świat Rowerów Team |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kamil KARWAT | 182 | 11 | 1 | 269.83 | 56 | 269.83 | ||||
Suma: |
: 269,83 |
: |
: |
23. Beat Bike |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Krzysztof KWIATKOWSKI | 408 | 12 | 1 | 263.95 | 56 | 263.95 | ||||
Suma: |
: 263,95 |
: |
: |
24. jalex |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tomasz DEMIAŃCZUK | 285 | 19 | 1 | 252.37 | 56 | 252.37 | ||||
Suma: |
: 252,37 |
: |
: |
25. Mińska Grupa Rowerowa |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rafał NOWICKI | 173 | 1 | 1 | 250.00 | 28 | 250.00 | ||||
Suma: |
: 250 |
: |
: |
26. Pruszyński Cycling Team |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tomasz POSADZY | 359 | 2 | 1 | 248.26 | 28 | 248.26 | ||||
Suma: |
: 248,26 |
: |
: |
27. Bike Store |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bartłomiej LEWANDOWSKI | 61 | 3 | 1 | 245.95 | 28 | 245.95 | ||||
Suma: |
: 245,95 |
: |
: |
28. VELMAR.PL |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Michał MANDES | 442 | 2 | 1 | 237.73 | 28 | 237.73 | ||||
Suma: |
: 237,73 |
: |
: |
29. SPORT-TOUR |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jarosław PIĘTKA | 434 | 9 | 1 | 236.07 | 56 | 236.07 | ||||
Suma: |
: 236,07 |
: |
: |
30. E-POINT BIKE TEAM |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Piotr WOLNY | 367 | 4 | 1 | 229.31 | 28 | 229.31 | ||||
Suma: |
: 229,31 |
: |
: |
31. INEOS |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Paweł BALCERZAK | 426 | 7 | 1 | 227.43 | 28 | 227.43 | ||||
Suma: |
: 227,43 |
: |
: |
32. WILDBORN E SYSTEM |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Marcin BIENIADA | 446 | 3 | 1 | 222.90 | 28 | 222.90 | ||||
Suma: |
: 222,9 |
: |
: |
33. Fosfór 4.0 Tim |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Michał ZAJĄKAŁA | 394 | 13 | 1 | 205.95 | 28 | 205.95 | ||||
Suma: |
: 205,95 |
: |
: |
34. ENEA KSENERGIA KOZIENICE |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Łukasz MIKOŁAJCZUK | 414 | 14 | 1 | 202.07 | 28 | 202.07 | ||||
Suma: |
: 202,07 |
: |
: |
35. FANAUTO |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Michał DĄBROWSKI | 324 | 13 | 1 | 202.97 | 28 | 202.97 | ||||
Suma: |
: 202,97 |
: |
: |
36. TS MERAN OTWOCK |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Sebastian SZUCHNIK | 142 | 12 | 1 | 203.42 | 28 | 203.42 | ||||
Suma: |
: 203,42 |
: |
: |
37. KĘDZIERÓWKA |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ludwik WICHOWSKI | 447 | 4 | 1 | 200.78 | 28 | 200.78 | ||||
Suma: |
: 200,78 |
: |
: |
38. V-MAX |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Fryderyk WĘGRZYN | 353 | 2 | 1 | 149.56 | 11,4 | 149.56 | ||||
Suma: |
: 149,56 |
: |
: |
39. fan auto |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mateusz DĄBROWSKI | 402 | 7 | 1 | 97.95 | 11,4 | 97.95 | ||||
Suma: |
: 97,95 |
: |
: |