Gdynia-Gdańsk 2017-02-18

Trójmiejski Ultra Track - Zima - 65km

Wyniki Open

MiejsceNrNazwisko / ImięPłećData urodzeniaMiejscowośćMieszkaniec TrójmiastaKlub/DrużynaKlasyfikacja Radców Prawnych i AplikantówCzas sum.Czas nettoVśrRóżnica
1169BARANOW TomaszM1976-08-24Platerów Niebrak05:23:4205:23:411200:00:00
2 / 11STELMACH DominikaK1982-02-28Warszawa Nierk aTHLETICS05:29:5305:29:5211,800:06:10
3223SIKORA SebastianM1976-01-08GdyniaTakbankieria.pl05:45:3205:45:3211,300:21:50
4176KLIMOWICZ MarekM1986-07-16GdyniaTakzabiegani.com.pl05:49:4505:49:4411,200:26:02
529GUŻ AndrzejM1980-05-03GdańskTakMTB Osowa Team05:56:0205:55:411100:32:19
655MAZUREK MichałM1981-01-07GdańskTakGO 4 LIFE06:03:1606:03:0910,700:39:33
7145BLUMA PawełM1989-07-21GdańskTakbrak06:05:5306:05:4010,700:42:11
8295WRONKOWSKI IgorM1979-11-16Szabda NieCanes Venatici06:10:4506:10:3610,500:47:03
9313MAZUR AndrzejM1974-01-05Bojano NiePSP/Florian Chojnice/Bojano Biega Nie06:15:3906:15:3710,400:51:57
10279BORUSIŃSKI PiotrM1976-03-24Słupsk Niebrak06:18:0106:18:0110,300:54:18
11335MADEJSKI SławomirM1984-10-19Sławomir Madejski NieSpeleoklub Świętokrzyski Kielce Nie06:19:5606:19:5010,300:56:14
12296BARANOW ŁukaszM1992-02-19Platerów NieAlbatrosy06:20:0806:20:0810,300:56:25
1332TOMECZKOWSKI PawełM1984-12-19Rumia Niebrak06:20:2606:20:2610,300:56:43
14340SIKUT ArkadiuszM1974-07-29Arkadiusz Sikut Nie12 WOG Toruń Nie06:23:2406:23:2310,200:59:41
15300SZEWCZYK JarosławM1975-03-17Nowy Dwór Gdański Niebrak06:24:2606:24:2310,101:00:44
16267KOKOCIŃSKI DariuszM1975-04-05GdańskTakbrak06:25:3706:25:3210,101:01:55
17218WRONA SławomirM1972-09-16GdyniaTakbrak06:27:4706:27:4410,101:04:04
18226RUDNICKI DariuszM1985-03-05Pogórze Niebrak06:28:0806:28:071001:04:26
19333BRĄCZYK KrzysztofM1971-07-20Więcbork NieTKKF Wodnik Więcbork Nie06:28:1006:28:081001:04:27
20230BORSKI AdamM1973-09-29Wekherowo Nie42.195 Wejherowo06:32:1506:32:119,901:08:32
21197WITKOWSKI MichałM1974Toruń Niebrak06:34:4006:34:309,901:10:57
22135MACKIEWICZ RafałM1986-03-06GdyniaTakTEAM NRC06:35:4606:35:339,901:12:04
23281BISKUPSKI PiotrM2016-04-02Poznań Niebrak06:36:4506:36:439,801:13:02
24316MICHNA OskarM1978-07-19Radunica NieRadunicaRun Nie06:39:3406:39:159,801:15:52
25349PACHNOWSKI SławomirM1985-09-29Szczecin Niebrak Nie06:39:4506:39:389,801:16:02
26352NOGA WitoldM1962-04-09GdańskTakbiegowyswiat.pl Nie06:39:5706:39:549,801:16:14
2720KORALEWSKI MariuszM1985-07-26Kwidzyn NiePszczółkowski Team06:41:1606:41:089,701:17:33
2868GEROWSKI MaciejM1975-10-02Gostyń NieNetbox biega / Lesz NO Limits Runners06:41:2506:41:199,701:17:42
29139BŁAŻUK JarekM1979-04-09gdyniaTakbrak06:42:4406:42:439,701:19:02
30231BOJAN AdamM1972-07-16Rumia Niebrak06:44:3906:44:379,601:20:56
31250WINIARSKI AndrzejM1979-01-31Warszawa Niebrak06:46:2406:46:179,601:22:42
32285SZOPA ŁukaszM1979-02-28Dobra NieKB Lupus Oleśnica06:47:1606:47:169,601:23:34
33284WAJEROWSKI KrzysztofM1979-04-10Oleśnica NieKB Lupus Oleśnica06:47:1706:47:159,601:23:34
34204ŻOŁDAK PrzemysławM1977-01-27Witkowo NiePiątkowo na Biegowo06:48:3006:47:499,501:24:47
35137MURAWSKI MaciejM1977-10-25GdańskTakMiki Team06:49:0106:48:409,501:25:18
3657OLECH PrzemysławM1985-07-28GdyniaTakUKS Siódemka Rumia06:50:1106:50:079,501:26:29
3794MAŁOLEPSZY RadosławM1980-02-29Radziejów NieKS ZRYW RADZIEJÓW06:50:3506:50:149,501:26:52
38235SZAPAR PrzemysławM1977-08-14gdyniaTakBiegamina06:51:2606:51:259,501:27:43
39146BOJKA PiotrM1985-01-29GdańskTakStrasznie Angażuje To Amatorskie Napieranie06:51:4206:51:399,501:28:00
40278PIELECKI BartekM1984-05-27BANINOTakKS Gepard Żukczyn06:51:4406:51:279,501:28:01
4150RZECHOWSKI FilipM1984-06-08GdyniaTakBigYellowFoot Adventure Team06:52:2306:52:089,501:28:41
4216OLEKSIEWICZ TomaszM1978GdańskTakOIRP GdańskTak06:52:4606:52:439,401:29:03
43271BIAŁAS ArkadiuszM1975-10-06Słupsk NieSTOPA SŁUPSK06:53:1506:52:509,401:29:32
44363NIESPODZINSKI RobertM1977-05-10Inowrocławbrak06:54:1106:53:469,401:30:29
4517ZIEMIANIN PrzemekM1983-11-30GdyniaTakKM PSP Gdynia06:54:4206:54:309,401:31:00
466TIMOFIEJUK PawełM1978-04-12Warszawa NieAlbatrosy06:56:3706:56:359,401:32:54
47208MIKOŁAJCZYK KrzysztofM1977-04-19Komorniki Niebrak06:58:1506:57:569,301:34:33
48258KULIGOWSKI MaciejM1987-12-06GdyniaTakKS ZRYW RADZIEJÓW06:59:2506:59:039,301:35:42
49166SIGNERSKI RemigiuszM1977-03-12Gdańsk TakOsowa06:59:2606:59:119,301:35:43
50348URBAŃCZYK DariuszM1976-11-27Warszawa NiebrakTak06:59:3806:58:489,301:35:56
51134BOROWSKI AdamM1978-08-30Inowrocław NieActivextreme Start 24 pl06:59:3906:59:299,301:35:57
52153FAŁEK PawełM1988-06-03Warszawa Niebrak07:00:5507:00:519,301:37:12
53152ŚWIERCZYŃSKI KacperM1987-12-10Hamburg Niebrak07:00:5507:00:529,301:37:12
5493ZNAJDEK TomaszM1981-01-21Inowrocław NieSport4Life07:02:2307:01:569,201:38:41
55129SZALEWSKI MarcinM1984-09-18Przyjaźń NieDziki Bagienne07:03:1407:03:009,201:39:32
56 / 2345PICHETA MagdalenaK1985-09-01Warszawa Niebrak Nie07:04:2707:04:229,201:40:45
575MIŚ WaldemarM1976-12-02GdańskTakSmashing PĄpkins07:04:3507:04:319,201:40:52
58 / 349KAROLAK AsiaK1985Słupsk Niebrak07:05:0507:04:519,201:41:23
594MUZA MarcinM1986-03-12BaninoTakOIRP GdańskTak07:06:4107:06:199,101:42:58
60108LISAKOWSKI RafałM1977-09-08Władysławowo NieTRI-SEA Władysławowo07:06:5707:06:449,101:43:14
61241SOSIŃSKI GrzegorzM1974-05-21GdyniaTakbrak07:10:2607:10:229,101:46:43
62290KLOSKOWSKI AdamM1973-12-07GDYNIATakbrak07:11:3407:11:32901:47:51
63302SIKORA RogerM1979-01-26GdyniaTakMewa Gdynia07:11:3807:11:38901:47:55
64298JASIŃSKI BartoszM1984-01-17GdyniaTakNavigatoria07:13:0307:12:56901:49:20
65289CICHOŃ MaciejM1972-11-10Reda Nie42.195 Wejherowo07:15:5507:15:508,901:52:12
66203DENEKO PawełM1987-05-15Poznań NiePiątkowo na Biegowo07:18:4207:18:038,901:54:59
67304ROMPCZYK AndrzejM1974-11-02GdanskTakbrak07:21:5307:21:458,801:58:11
68190BAROS DanielM1992-08-13Rudniki NieFALSTART Rudniki/Vege Runners07:23:0507:22:328,801:59:22
69293HINC JanuszM1978-11-18GdyniaTakGemini Sopot Team07:24:2407:24:168,802:00:41
70113KLIMCZEWSKI AndrzejM1962-06-20Łódź NieForever Young Łódź07:25:0807:25:078,802:01:26
71207SZYLING JakubM1990-08-28Poznań NiePiątkowo na Biegowo07:25:1507:25:018,802:01:33
72248ZAWISZA DariuszM1971-03-06GdańskTakbrak07:26:5207:26:368,702:03:09
73256MILEWICZ ŁukaszM1982-04-13Olsztyn Niebrak07:28:5107:28:158,702:05:08
74101BUGIERA JacekM1988-08-05GdyniaTakPwC CoE Run Team07:28:5207:27:578,702:05:09
75 / 454DORDZIK KatarzynaK1983-12-20GdyniaTakbrak07:29:1107:28:538,702:05:28
7614WOJCIK MathieuM1987-12-21Toruń NieRun Vegan Nie07:29:1407:28:358,702:05:31
77273STRZELECKI JacekM1979-04-24GdańskTakbrak07:29:3307:29:208,702:05:50
78202KOŁODZIEJSKI JarekM1976-04-24Poznań NiePiątkowo na Biegowo07:29:4107:29:018,702:05:58
79244STASIAK BartoszM1989-07-15Poznań NieDRUŻYNA SZPIKU07:30:0807:29:288,702:06:26
80168KUNCEWICZ DariuszM1970-10-13Lublin NieBanda Grudnia07:30:1307:30:108,702:06:31
81 / 5280MALINOWSKA AnnaK1986-10-27GdańskTakbrak07:30:3307:30:088,702:06:50
82158BEDNARCZYK TomaszM1984-01-27Trzcianka Niebrak07:31:1307:30:408,602:07:30
8351DRYWA JakubM1991-07-02GdyniaTakProjekt Wypad07:31:4207:31:288,602:08:00
84184ADAMUS JakubM1990-02-20Częśtochowa NieBBL Kraków07:32:2107:32:098,602:08:39
85114WIERGOWSKI MarekM1969-05-04Straszyn NieStraszyn Biega07:34:0107:33:528,602:10:18
86269TOMASZEWSKI MarekM1978-02-01Mosina NieMosina Biega07:35:0707:34:498,602:11:25
87266KONKEL PiotrM1988-11-19GdyniaTakPadł na Ryj Team07:37:1107:36:568,502:13:28
88238OLEJNIK AdamM1988-11-24Włocławek NieYerba Mate Recenzje07:37:4607:37:358,502:14:03
89344RENACHOWSKI MirosławM1974-12-04Reda NieOPEC GDYNIA Nie07:37:4607:37:278,502:14:03
90 / 6239GOLAS GrażynaK1976-11-02GdyniaTakTriLadies/CS07:37:5207:37:488,502:14:09
91268ZWOLIŃSKI TomaszM1971-08-30Mosty NieKM PSP Gdynia07:38:0207:37:588,502:14:19
9276SZULWACH PawełM1976-08-14GDAŃSKTakKILIMANDŻARO07:42:1207:42:058,402:18:30
93294ŁUKASIAK MarcinM1983-05-11GdańskTakAuto-Starter Gdańsk07:42:1307:42:038,402:18:30
94138JAKUBEK Zbigniew ZibiM1971-08-14Gdańsk Takbrak07:43:2807:43:228,402:19:45
95109POMIERSKI KarolM1978-10-01GdańskTakbrak07:44:0907:43:538,402:20:27
9690GOŹDZIEWICZ PawełM1977-03-03GdyniaTakbiegamyrazem.pl07:44:3607:44:368,402:20:53
97 / 7240KACZMAREK DorotaK1983-10-28StraszynTakStraszyn Biega07:44:4507:43:578,402:21:03
9872GOLEC Tomasz PawełM1979-02-08GdańskTakBiegam,żeby Bartek mógł biegać07:45:4907:45:238,402:22:06
99189HERMANN TomaszM1978-06-14Olsztyn NieKlub Wysokogórski Olsztyn07:48:0207:47:508,302:24:19
100243ETMAŃSKI RadosławM1980-07-11Iława NieIŁAWA BIEGA07:48:3307:48:008,302:24:51
101358NEUBAUER GrzegorzM1980-10-15JuszkowoTakStraszyn Biega Nie07:48:4707:48:418,302:25:04
102212BROCHOCKI PawełM1974-12-11GdańskTakGlajty są wszędzie07:48:5607:48:198,302:25:14
103255FIGURA MarcinM1978-11-03Kwidzyn NieKwidzyn Run07:49:1107:48:408,302:25:28
104155SZALEWICZ DamianM1978-07-08Łomianki NieŁomiankowska Grupa Biegowa07:49:3507:48:548,302:25:52
10512DUSZEWSKI RafałM1965-09-11GdyniaTakULTRAKREW07:49:3507:49:238,302:25:52
106154MATUSZEWSKI MichałM1985-03-10Łomianki NieŁomiankowska grupa biegowa 07:49:3607:48:568,302:25:54
107275DAWIDOWSKI JacekM1992-01-18GdańskTakbrak07:49:4007:49:358,302:25:57
108170BARON RyszardM1978-10-23GdańskTakPomorskie Hospicjum dla Dzieci07:50:5107:50:278,302:27:08
109159LASEK MikołajM1985-06-13Czmoń NiePan Wuefista07:54:1807:52:328,202:30:35
11092SAMEREK DariuszM1979-08-17Toruń Niebrak07:56:0007:55:218,202:32:17
111351JASKULSKI KarolM1982-01-12Toruń NieMarmel Nie07:56:0107:55:438,202:32:18
112303WOJCIESZEK AndrzejM1980-07-31SopotTakGemini Sopot Team07:56:4207:56:338,202:32:59
113167JODKO-NARKIEWICZ AdamM1980-05-31GdańskTakPadł na Ryj Team07:58:2307:58:078,202:34:40
114331KINECKI NorbertM1983-12-16Nowe Niebrak Nie07:58:54---8,102:35:12
115165GRZESZCZUK ŁukaszM1986-06-22GdańskTakultrarunman.pl07:59:53---8,102:36:11
116119GRYSZKO DanielM1977-12-11Pruszcz Gdański NieStraszyn Biega08:00:1908:00:118,102:36:36
117 / 83SZYDŁOWSKA GosiaK1986-08-22GdańskTakAsicsfrontrunner08:00:4008:00:068,102:36:58
11888GAJDUS WiktorM1982-03-12GdańskTakDCT drużyna biegowa08:00:4408:00:108,102:37:01
119162KRUPA GrzegorzM1977-03-08Włocławek Niebrak08:01:1608:01:008,102:37:33
12024FIGEL MichałM1977-04-05GdańskTakMiki Team08:02:0808:01:478,102:38:25
121 / 9143STĘPIEŃ-SPOREK AnnaK1979-09-30GdańskTakbrakTak08:03:3008:03:268,102:39:48
122328CETNAROWSKI MariuszM1987-04-24Wrocław NiePerła Team Nie08:05:0308:04:24802:41:20
12367HEJMOWSKI SylwesterM1974-12-03GdyniaTakZakaz Wyprzedzania 08:05:1608:04:57802:41:34
124229PTAK AdamM1972-09-08Poznań NiePiątkowo na Biegowo08:07:1608:06:34802:43:33
125151WASILEWSKI GrzegorzM1966-12-05SopotTakbrak08:07:4408:07:29802:44:02
12670GURBOWICZ JarosławM1972-12-18Tczew NieBiegający Tczew08:07:4408:07:15802:44:02
12739BARAN GrzegorzM1980-05-25Olsztyn Niebrak08:08:5808:08:42802:45:15
128161SKRABURSKI PiotrM1975-12-31GdańskTakTEA TEAM08:09:2908:09:22802:45:46
129327LASKOWSKI SzymonM1973-10-20WARSZAWA Niebrak Nie08:09:3008:09:24802:45:47
130200DEINIUK RomanM1992-03-07Warszawa Niebrak08:09:5108:09:39802:46:09
13160MATUSZEWSKI SzymonM1974-12-31Poznań NiePiątkowo na Biegowo08:10:5708:10:167,902:47:14
132323MEISSNER PawełM1978-04-07gdańskTakkonefka team Nie08:11:5008:11:317,902:48:07
133346CHUDEWNIAK TomaszM1990-05-03Stegna NieWilkiŻuławskie Nie08:12:4208:12:377,902:48:59
134210SKOWRON RadosławM1978-05-08Balice NieWarcząc Odbytem 08:14:0908:13:427,902:50:26
135163DRYGAS PawełM1978-12-11Olsztyn NieSam Dla Siebie08:14:2008:13:457,902:50:37
136107GAFFKA ArkadiuszM1976-03-16Łeba Niebrak08:14:3408:14:317,902:50:51
137140GLIŃSKI PawełM1978-05-30Ząbki NiebrakTak08:15:0608:14:367,902:51:24
138127SIENNICKI LeszekM1974-04-26Poznań Niebrak08:15:2108:15:087,902:51:38
139276KWIATKOWSKI RyszardM1963-03-23Olsztyn NieAKM Olimp Olsztyn / sklepbiegowy.com08:16:0508:15:537,902:52:23
140 / 10181RATAJCZAK JoannaK1977-10-18Poznań NiePiątkowo na Biegowo08:16:2308:15:457,902:52:41
141286LICA PawełM1986-01-27Dywity Niebrak08:16:3208:16:167,902:52:50
14298CIEŚLA PatrykM1990-02-09Mielec NiePłonące Racice08:17:4708:16:587,802:54:04
143 / 11277BORUSIŃSKA AleksandraK1980-05-21Słupsk Niebrak08:18:0208:17:517,802:54:19
144260TOPOLSKI PiotrM1979-02-05SopotTakSztafeta Nadziei08:18:1108:17:517,802:54:28
145185KRASNOPOLSKI PiotrM1982-08-17GdańskTakTriathlon Trójmiasto08:18:1308:17:557,802:54:30
146319PAWŁOWSKI JacekM1975-08-19Żukowo NieKS Tęcza Gdynia Nie08:18:1508:18:077,802:54:33
147 / 12173SZKALUBA BarbaraK1994-04-27Leszno Niebrak08:18:2208:17:587,802:54:39
14837MICHNA MichałM1980-10-06Borkowo Łostowickie NieKujatt Runners Team08:18:2708:18:067,802:54:44
149 / 13339SIWA KingaK1984-07-29GdańskTakbrak Nie08:19:1508:18:447,802:55:32
15036PODOLSKI MarekM1984-04-04GdyniaTakbiegamyrazem.pl08:19:1808:18:337,802:55:36
151188STACHURSKI DanielM1970-05-12DRUŻBICE Niebrak08:19:4308:19:157,802:56:00
15213MARSZAŁEK SebastianM1992-10-07GdyniaTakBigYellowFoot Adventure Team08:19:4908:19:177,802:56:07
15389HOROWSKI TomaszM1972-08-29Tychy NieUrodzeni biegacze08:23:2008:23:157,702:59:37
154263JACKIEWICZ JarosławM1974-08-18GdańskTakbrak08:23:5608:23:467,703:00:13
155 / 14171MACHALICA AgnieszkaK1977-10-19GdańskTakbrak08:23:5608:23:477,703:00:14
1569POBŁOCKI JanM1957-12-29Jan PobłockiTakGrupa Trójmiasta Nie08:23:5708:23:117,703:00:14
157337BOLEK DanielM1978-03-24PRUSZCZ GDANSKI NiePruszcz Biega Nie08:25:3408:25:267,703:01:51
158237GŁODOWSKI MichałM1980-04-10GdyniaTakbrak08:26:0808:25:547,703:02:26
15941BIELAŃSKI JakubM1980-03-05GdańskTakWytrzeźwiałka08:27:2608:26:407,703:03:43
16046KRZYSZTOFIK MarcinM1985-02-25GdańskTakPozor Vlak!08:27:3308:27:237,703:03:50
16152GŁÓD MichałM1985-01-29ElblągTakPozor Vlak!08:27:3308:27:247,703:03:50
16296OBIDZIŃSKI MichałM1988-03-09GdańskTakUltramaraton Kaszubska Poniewierka08:27:3408:27:257,703:03:52
16365PYSZKO JanuszM1983-05-23Rzeszów NieWWW.GOHARDORGOHOME.PL08:28:4408:28:227,703:05:02
164347ROMAN KrzysztofM1977-05-19Bolszewo NiePrzecinak77 Nie08:29:2808:28:437,703:05:45
165252BACA BartekM1982-07-23Poznań NieZłote Klocki Na Sznurku08:29:4908:29:307,603:06:07
166242KOWALSKI AdamM1982-03-27GdanskTakZłote Klocki Na Sznurku08:29:5008:29:307,603:06:08
167282ORŁOWSKI RadosławM1978-08-20sopotTakbrak08:30:4508:30:177,603:07:03
168191KUNCEWICZ SlawomirM1976-11-06GdanskTakbrak08:32:2808:32:257,603:08:45
169270DRAMCZYK BłażejM1977-10-02Lębork NieWataha08:33:2108:33:187,603:09:38
170343KAPUŚCIŃSKI MaciejM1994-01-26Iława NieIŁAWA BIEGA Nie08:33:2908:32:557,603:09:46
171111RYBARCZYK WojciechM1971-04-28Osielsko Niebrak08:35:1608:35:007,603:11:34
172322KRUZEL RafałM1971-02-05Legnica NieBiegowe Misie Nie08:36:2608:36:027,603:12:44
17328WOLAŃSKI WitosławM1962-06-01GdańskTakJeszcze Trochę - Trójmiasto08:36:2608:35:537,603:12:44
174341PERUCKI MaciejM1985-11-30Maciej PeruckiTakbiegamyrazem.pl Nie08:37:1108:36:477,503:13:28
175 / 1540BOGDANOWICZ BeataK1977-08-18GDAŃSKTakbrak08:38:2808:38:247,503:14:46
17626WYRZYKOWSKI AndrzejM1967-10-25GdańskTakbiegowyswiat.pl08:38:3408:38:317,503:14:52
177 / 16353KOŁODZIEJSKA LucynaK1981-04-02GdańskTakAccelerating Poland Nie08:39:1408:38:497,503:15:32
178299KRAUSE GrzegorzM1976-07-06GdanskTakSztafeta Nadziei08:39:1408:38:497,503:15:32
179110TRZECIAK BartłomiejM1979-02-12GdańskTakUltrasi- Pomorskie Hospicjum dla Dzieci08:39:1508:38:567,503:15:32
180193LASKOWSKI DanielM1979-01-04Bydgoszcz NieRun Pasja08:40:0308:39:477,503:16:20
181 / 17103GOSTKOWSKA-DRZEWICKA MagdalenaK1973-04-05Sobącz Niebrak08:40:4508:40:187,503:17:03
18283PALLACH LechM1980-02-08GdyniaTakbiegamyrazem.pl08:41:2808:40:247,503:17:45
18363KOPYCKI BartoszM1983-10-07Poznań Niebrak08:42:2208:41:537,503:18:39
184 / 18297MILLER AnnaK1979-11-19Poznan Niebrak08:42:2208:41:537,503:18:39
185 / 19128WOJNAROWSKA WeronikaK1985-05-10GdyniaTakRuneda08:43:4208:43:007,403:20:00
186 / 20142KONDRATIUK RenataK1961-04-25GdańskTakbrak08:44:2608:43:567,403:20:44
187321WALKIEWICZ MaciejM1979-07-27Maciej WalkiewiczTakbrak Nie08:44:5208:44:277,403:21:09
188330KOWALSKI MaciejM1973-05-31GdańskTakLOTOS Running Team Nie08:45:1208:44:527,403:21:30
18961GOŹDZIEWICZ PawełM1974-12-11GdyniaTakSzatan Gdynia08:47:2408:46:377,403:23:42
19044GRABIŃSKI WaldemarM1973-02-17Rogoźno NieRogoziński Klub Biegacza08:47:5608:47:167,403:24:13
191 / 21215NIESPODZIANA AnnaK1982-04-05Rogoźno NieRogoziński Klub Biegacza08:47:5708:47:147,403:24:14
192213OŁTARZEWSKI WojciechM1978-11-05Warszawa NieX Fight Piaseczno08:48:1108:47:217,403:24:28
193149KOPACZ MichałM1990-04-05Kędzierzyn-Koźle NiePerła Team08:48:2208:47:427,403:24:40
194307PIEŃKOWSKI TomaszM1979-11-21GdańskTakSAKO GDYNIA RINGRAIDERS Nie08:50:2408:49:537,403:26:42
195 / 22253BRUSZEWSKA-GŁOMBIOWSKA MonikaK1972-03-02GdyniaTakbrak08:50:3008:50:157,403:26:48
19633ŁACHACZ RobertM1979-09-12Kamionek Niebrak08:50:4108:49:497,303:26:58
197236POŁCZYŃSKI PawełM2016-08-25Poznań NieStalowa Łyda08:51:3408:51:107,303:27:51
198317ZIÓŁKOWSKI MarcinM1983-06-26GdańskTakBigYellowFoot Adventure Team Nie08:51:4108:51:077,303:27:58
19953JABŁOŃSKI MichałM1984-10-06GdańskTakBigYellowFoot Adventure Team08:51:4108:51:077,303:27:59
200 / 2364SCHMIDT BeataK1973-08-24GdyniaTakMiki Team08:52:5508:52:327,303:29:12
201116ŻABIŃSKI RadosławM1986-09-01Włocławek NieAnwil Team08:53:1708:52:597,303:29:34
202219PNIEWSKI RafałM1974-03-13Pruszcz Gdański NieKilometry mają sens08:53:3908:53:137,303:29:57
203124MARCZAK MarekM1970-08-29Pruszcz Gdański NiePruszcz Biega08:53:4308:53:347,303:30:01
204148CHRZĄSZCZ BartłomiejM1979-04-19Pruszcz Gdański NiePruszcz Biega08:53:4408:53:327,303:30:01
205310BĄK MichałM1986-07-11Michał Bąk Nie#złotynakilometr Nie08:55:2908:54:467,303:31:47
206179KWAŚNICKI WojciechM1976-10-15Strzebielino Niebrak08:55:3008:54:477,303:31:47
207 / 2447SAWICZ MonikaK1992-05-22Lidzbark Warmiński NieFinisz Morąg08:55:5708:55:407,303:32:15
208350PĘKAL ArturM1969-10-23Kwidzyn Niebrak Nie08:56:1208:55:267,303:32:29
209 / 2556HIRSZ MaciejK1973-01-14GdańskTakUltrasiPHD08:56:1808:55:367,303:32:35
21058MIĘTKIEWICZ RafałM1978-10-05GdańskTakTorus Triathlon Team08:56:2208:55:547,303:32:39
211 / 26164DORSZ BeataK1972-09-28SopotTakbrak08:57:4008:57:187,303:33:57
212 / 2730AUGUSTYNIAK MirosławaK1976-07-14GdyniaTakbrak08:57:4008:57:187,303:33:57
213115KRACZKOWSKI PrzemysławM1979-08-27Koszalin Niebrak08:58:3308:58:287,203:34:50
214259STANIEC KamilM1989-07-31GdańskTakbrak08:59:3308:59:127,203:35:51
21511SAWICZ MichałM1989-04-12PępowoTakFinisz Morąg08:59:3408:59:157,203:35:51
216355SZYMAŃSKI SławomirM1975-01-03Wolsztyn NieWolsztyński Klub Biegowy Nie08:59:3508:58:577,203:35:52
217 / 28354MAŚNICA-SZYMAŃSKA JoannaK1976-03-15Wolsztyn NieWolsztyński Klub Biegowy Nie08:59:3508:58:597,203:35:53
218357SWOROWSKI MaciejM1970-04-10Wolsztyn NieWolsztyński Klub Biegowy Nie08:59:3608:58:577,203:35:53
219 / 29356SWOROWSKA IzabelaK1970-01-30Wolsztyn NieWolsztyński Klub Biegowy Nie08:59:3608:58:537,203:35:53
220209GNYS TomaszM1983-10-09Bydgoszcz Niebrak08:59:3708:59:227,203:35:54
221117KOWALEWSKI JarosławM1966-11-13GdyniaTakbrak08:59:3908:58:597,203:35:57
222247KAMIŃSKI KrystianM1979-10-28NiestępowoTakbrak08:59:4008:59:047,203:35:57
22315LEWANDOWSKI RafałM1981-08-04Toruń NieVeni, cucurri, vici.09:00:5109:00:137,203:37:08
224196MARCZEWSKI SławomirM1972-03-21Złotów NieStawnica09:01:2309:01:027,203:37:40
225 / 30194DZIERŻEŃSKA MonikaK1974-10-11GdańskTakbrak09:02:1909:01:497,203:38:36
22666ZAPŁAWA GrzegorzM1976-10-30Bezdomny NieMIDNIGHT MARAUDERS09:04:2309:03:497,203:40:41
227125PODLASZEWSKI JacekM1970-10-07Toruń NieVeni, cucurri, vici.09:04:3709:03:597,203:40:54
228 / 31254BRAUER MagdalenaK1982-11-25GdańskTakbrak09:08:4109:08:077,103:44:59
229 / 3286SOSZYŃSKA GosiaK1962-10-17Warszawa NieCzłapacze09:11:5409:11:237,103:48:11
23019KOPYŚĆ JarosławM1976-01-17Olsztyn NiePszczółkowski Team09:12:3509:12:227,103:48:53
23138MIZIK MaciejM1983-11-04GdanskTakbrak09:12:5009:12:267,103:49:08
232175RATAJCZAK KonradM1978-12-21Pniewy NieTrochę już biegam ;)09:15:1109:14:58703:51:28
233 / 3387KUPPERSCHMIDT KamilaK1996-01-13Wladyslawowo NieBiegne po marzenia 09:15:4209:15:18703:52:00
234126BIESZKE RafałM1980-07-07GdyniaTakWymiatacze09:17:3409:16:52703:53:51
235309KULAS PawełM1981-12-09GdańskTakWymiatacze Nie09:17:3409:16:49703:53:51
236130KOMORKIEWICZ KarolM1987-04-17Reda NieRuneda09:17:3409:16:51703:53:52
237 / 34105SKRZEK MonikaK1982-07-25GDAŃSKTakbrak09:17:5309:17:30703:54:10
238 / 35104GRABOWSKA DagmaraK1980-07-07Juszkowo NieStraszyn Biega09:17:5309:17:29703:54:11
239329BENASIEWICZ PawełM1985-08-02GdyniaTakbrak Nie09:18:0409:17:53703:54:21
24045ZAKRZEWSKI MichałM1985-04-08Grodzisk Mazowiecki Niemaly_trenuje09:18:1709:17:56703:54:34
24122WINCZURA LeszekM1973-06-21GdańskTakbrak09:18:3409:17:59703:54:52
24284BARANOWSKI MarekM1969-12-20KosakowoTakParkrun Gdynia09:18:4409:17:58703:55:01
243264WRÓBLEWSKI SylwesterM1978-09-04GdańskTakLOTOS Running Team09:20:3109:20:24703:56:48
244 / 36265ŻABIEŁOWICZ AnnaK1975-08-13REDA NieMamy-Biegamy09:21:1309:20:346,903:57:30
245 / 37291ŚLIWIŃSKA KatarzynaK1970-11-12GdyniaTakKS ISKRA przy Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni09:22:5709:22:256,903:59:14
246292WĄŻ MariuszM1970-07-29Reda NieKS ISKRA przy Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni09:22:5909:22:266,903:59:16
24782GRZEBSKI JerzyM1959-04-03Mława Niebrak09:24:4309:23:556,904:01:01
248 / 38131ŻEBROWSKA KatarzynaK1967-01-26Trzcianka Niebrak09:24:4509:24:176,904:01:02
249 / 39123OSTOJSKA EwaK1975-12-18Reda Niebrak09:25:1209:24:336,904:01:29
250362SIEKANOWICZ PawełM1971Nowy Światbrak09:27:4609:26:576,904:04:04
251160FILIPOWICZ BartekM1975-12-25GdańskTakbrak09:28:25---6,904:04:43
252100KOJRO BartoszM1985-08-22Szczytno NieBiegam dla Iskierki „Julia Buczko fb”09:29:2809:28:336,804:05:46
253272KWIATKOWSKI RadekM1996-02-18WielbarkTakRunflowers09:29:2909:28:346,804:05:47
25479KWIATKOWSKI RobertM1971-11-09Wielbark NieRunflowers09:29:3009:28:386,804:05:47
255 / 4010KREFT DorotaK1979-07-05GdyniaTakBiegowi Wariaci Nie09:30:5409:30:436,804:07:11
256332KARGUL JacekM1979-07-02Słupsk NieNIGHT RUNNERS SŁUPSK Nie09:31:5009:31:056,804:08:07
257156LIKIERSKI MichałM1983-12-12Szczecin Niebrak09:36:2809:35:536,804:12:46
258174HOFFMAN SławomirM1973-07-02GdańskTakReaktywuj się w maratonie09:36:3209:36:076,804:12:49
25962SZCZEPANIAK PiotrM1968-07-17Olsztyn NieSS Drużyna Wilka09:36:5209:36:296,804:13:10
260216PREISS RadekM1977-10-02GdańskTakReaktywuj się w maratonie09:37:0009:36:336,804:13:18
261 / 41178BONISŁAWSKA AnitaK1974-09-10Gdańsk TakReAktywuj się w Maratonie09:38:1809:37:526,704:14:35
26221SARNECKI KamilM1977-03-18GdańskTakbrak09:39:5309:39:256,704:16:10
263 / 42192BACHÓRZ AgataK1979-12-17GdańskTakReaktywuj się w maratonie09:40:3809:40:126,704:16:55
264 / 43180KUCHARSKA AnnaK1984-09-21GdańskTakReaktywuj się w maratonie09:40:3809:40:106,704:16:56
265120SUDZIARSKI TomaszM1975-12-25GdyniaTakbrak09:42:31---6,704:18:48
266183ZANDER SzymonM1979-01-04PRUSZCZ GDAŃSKI TakPruszcz Biega09:42:3509:42:096,704:18:53
267360KRZYSZTOF DąbrowskiM1987GdańskTakTrojmiasto Biega09:43:0009:42:446,704:19:18
268 / 44283WITKOWSKA BeataK1982-11-06GdańskTakbrak09:46:0509:45:396,704:22:23
269334MARJAŃSKI TomaszM1979-12-20GdyniaTakKS PIDRINA GDYNIA Nie09:48:3809:48:246,604:24:55
27075WIERZBA KrzysztofM1970-02-18GdańskTakW&W Maraton09:49:0809:48:196,604:25:25
271 / 45201SZKUTNIK JustynaK1980-09-20GDAŃSKTakbrak09:52:1809:51:406,604:28:36
272 / 4625FIGEL MonikaK1977-06-09GdańskTakMiki Team09:52:2309:51:596,604:28:41
273 / 4780SZTYBOR JoannaK1976-12-23GdańskTaktrener.lokalny09:52:3009:51:406,604:28:47
274 / 487SYPNIEWSKA HannaK1954-06-03Hanna SypniewskaTakSpartanie Dzieciom/ Golden Team Nie09:52:4009:52:296,604:28:58
275288GOLIWĄS DariuszM1976-01-09Inowrocław NieGazela Inowrocław09:52:5509:52:036,604:29:12
276 / 4943KURPISZ-KASPRZAK MagdaK1983-05-23GdyniaTakpsiebiegi.pl09:55:0209:54:246,604:31:19
277 / 50246MARCZUK MartaK1987-11-17GdyniaTaktrener.lokalny09:55:0309:54:156,604:31:21
278195ZAJĄC PawełM1985 Jedlnia Letnisko NieSmashing PĄpkins09:56:3309:55:516,504:32:50
279 / 5135JAROCKA SandraK1989-01-18Poznań NieDla Lakislawa10:00:2110:00:006,504:36:38
280220DAWID MariuszM1984-08-26Kadzidło NieKurp Team10:00:2209:59:326,504:36:39
281221TORŁOP PrzemysławM1966-02-13GdańskTakGrupa Trójmiasta10:01:4410:01:336,504:38:01
28242STEFANICKI MarekM1958-12-04Świnoujście Niebrak10:02:2410:01:476,504:38:42
283308ZGORZELSKI RobertM1971-10-23Robert Zgorzelski Niebrak Nie10:02:5810:02:246,504:39:16
284342GRZECHULSKI PiotrM1975-05-04WejherowoTakJW 3411 Grójec Nie10:03:2310:03:166,504:39:40
285324ŻYLICZ PawełM1993-10-05Słupsk NieSTOPA Słupsk Nie10:03:5210:03:356,504:40:09
286217VUCO IvoM1977-02-04Warszawa NieMarathon Brothers10:04:1410:04:016,504:40:32
287228FANSLAU MarekM1964-12-03Starogard Gdański Niebrak10:09:0910:09:046,404:45:26
288222WIŚNIEWSKI MichałM1977-09-05GdańskTakGemini Sopot Team / Invicta Power Team10:13:1410:12:456,404:49:32
289 / 52224ZYGRY - WIŚNIEWSKA KarolinaK1979-05-03GdańskTakGemini Sopot Team10:13:1510:12:446,404:49:32
29085KUŁAKOWSKI PiotrM1957-02-15Konstancin-Jeziorna NieCzłapacze10:19:0810:18:376,304:55:25
291262FIGURA BogdanM1956-12-02Kwidzyn Niebrak10:26:5010:26:196,205:03:07
292150WITKOWSKI TomaszM1967-04-26Bydgoszcz NiePomysł na Lepsze Życie10:33:0010:32:446,205:09:17
29395KOŁODZIEJCZAK GrzegorzM1974-08-12Turowo NiePARKRUN Szczecinek10:33:4110:33:206,205:09:58
294287RATAJCZAK KrzysztofM1974-07-13Inowrocław NieDla Kuby i Dominiki10:33:4210:32:506,205:09:59
29518MARSZAŁ MichałM1977-02-15Szczecin Niebrak10:36:1210:35:386,105:12:29
296 / 53361WŁODARCZYK TeresaK1967-06-22Toruń Niebrak Nie10:38:4810:38:096,105:15:06
29723IGNALEWSKI WojciechM1977-03-27Bezrzecze Niebrak10:38:5010:38:196,105:15:08
Nie ukończyło 13 uczestników
DNF*245ŁĘCKA AgnieszkaK1989-06-26Golub-Dobrzyń NieHercog Running Team DNF*---DNF*DNF*
DNF*187STACHURSKA MonikaK1970-09-20DRUŻBICE NiebrakDNF*---DNF*DNF*
DNF*325V. SCHEIDT KerstinK1966-05-27Gummersbach Niebrak NieDNF*---DNF*DNF*
DNF*326WITZKE OliverM1974-07-26Gummersbach Niebrak NieDNF*---DNF*DNF*
DNF*122WASILEWSKI MarcinM1975-06-20GdańskTakbrakDNF*---DNF*DNF*
DNF*136MURAWSKA JoannaK1977-04-20GdańskTakMiki TeamDNF*---DNF*DNF*
DNF*312CZYŻ AdamM1976-11-20Władysławowo NieTRI-SEA Władysławowo NieDNF*---DNF*DNF*
DNF*311BARTKOWSKI MariuszM1987-03-04Mszanowo Niebrak NieDNF*---DNF*DNF*
DNF*336LABUDA MarekM1966-07-05Marek Labuda NiePowersystem NieDNF*---DNF*DNF*
DNF*198CZURYŃSKA WiolettaK1976-05-05GdyniaTakbrakDNF*---DNF*DNF*
DNF*249MOKRAS AdamM1986-05-04Łódź NiebrakDNF*---DNF*DNF*
DNF*133SKRZYPCZYK AndrzejM1970-10-10Zamość NiebrakDNF*---DNF*DNF*
DNF*71WOLAŃSKI TomaszM1976-02-07RumiaTakWOLAŃŚKI COUNSELS/ OIRP GdańskTakDNF*---DNF*DNF*
Nie wystartowało 52 uczestników
DNS*338ALBECKI TomaszM1984-12-05Reda Nielegendymiejskie.pl NieDNS*---DNS*DNS*
DNS*320BOROWSKI MarcinM1983-03-31Poznań NieKB Katorżnik Murowana Goślina NieDNS*---DNS*DNS*
DNS*144BURZYŃSKI TomaszM1988-02-23GdyniaTakbrakDNS*---DNS*DNS*
DNS*301BUSZMAN KrystianM1983-10-22Rumia NieRumia Trail TeamDNS*---DNS*DNS*
DNS*314CAŁKA MagdalenaK1991-04-06Słupsk NieNIGHT RUNNERS SŁUPSK NieDNS*---DNS*DNS*
DNS*205CAŁKIEWICZ MarcinM1975-11-22WarszawaTakbrakDNS*---DNS*DNS*
DNS*59CZEREPAK KrzysztofM1989-03-02Bolesławiec NiebrakDNS*---DNS*DNS*
DNS*182DOBIES BartoszM1984-02-28Warlubie NiebrakDNS*---DNS*DNS*
DNS*232DZIAŁABIJ BeataK1982-07-11Olkusz NiebrakDNS*---DNS*DNS*
DNS*2ELWART RomanM1972-06-02Puck NieLKS-PUCKDNS*---DNS*DNS*
DNS*91GĘBKA AndrzejM1965-06-19GdyniaTakbrakDNS*---DNS*DNS*
DNS*102GORNOWICZ KubaM1979-05-31GdańskTakSPORTEVODNS*---DNS*DNS*
DNS*227GOTOWIEC MarcinM1988-04-14Warszawa NieNo No TeamDNS*---DNS*DNS*
DNS*81GRABOWSKI SzymonM1985-05-19GdyniaTakbrakDNS*---DNS*DNS*
DNS*31GRUSZKO AlicjaK1980-12-31Kraków NieAktywna Strona ŻyciaDNS*---DNS*DNS*
DNS*132HOJDA MarekM1966-12-03Warszawa NiebrakDNS*---DNS*DNS*
DNS*147JAKUBCZYK RafałM1981-11-30Luboń NieTriboysDNS*---DNS*DNS*
DNS*274JAN JarosławM1974-11-20Pruszcz Gdański NiePruszcz BiegaDNS*---DNS*DNS*
DNS*257KAMIŃSKI WaldemarM1968-03-11Warszawa NiebrakDNS*---DNS*DNS*
DNS*186KARNICKI PawełM1976-06-16Bytów NieNzNDNS*---DNS*DNS*
DNS*77KISZKURNO AndrzejM1963-09-23GdyniaTakbrakDNS*---DNS*DNS*
DNS*99KNYSZEWSKI KamilM1983-05-17GdyniaTakbrakDNS*---DNS*DNS*
DNS*251KOŁDYS ŁukaszM1979-10-20WarszawaTakMKL TeamDNS*---DNS*DNS*
DNS*121KUBARA KacperM1998-05-26GdańskTakbrakDNS*---DNS*DNS*
DNS*106KUBAS AnnaK1986-06-23PRUSZCZ GDANSKI NiePruszcz BiegaDNS*---DNS*DNS*
DNS*48KUKLA-KOWALSKA AlicjaK1978-01-24Lusówko NieBiegam Bo Nie LubięDNS*---DNS*DNS*
DNS*157KURZAWSKI DariuszM1979-02-25Kartuzy NiebrakDNS*---DNS*DNS*
DNS*206LISZYŃSKI MarcinM1977-12-25Rosnowo NiebrakDNS*---DNS*DNS*
DNS*233MALIŃSKI MarekM1969-08-26GdańskTakbrakDNS*---DNS*DNS*
DNS*27MARKIEWICZ MaciejM1976-05-24Toruń NiebrakDNS*---DNS*DNS*
DNS*97MENZIŃSKI PrzemysławM1987-02-28BARCZEWO NieSKLEPBIEGOWY.COM/Asics FrontrunnersDNS*---DNS*DNS*
DNS*118MOROZ PiotrM1973-07-25GdańskTakGLCDNS*---DNS*DNS*
DNS*34MORUS TomaszM1974-08-13Dubiel NiebrakDNS*---DNS*DNS*
DNS*74MUCOWSKI JaromirM1980-02-22GdyniaTakWhite Rabbit TattooDNS*---DNS*DNS*
DNS*225NOWAK ŁukaszM1983-04-24GdańskTakDzikie Bułki w Galopie / RunningSucks.plDNS*---DNS*DNS*
DNS*305NOWOSIELSKI RomanM1957-05-11GdyniaTakKANCELARIA NOWOSIELSKITakDNS*---DNS*DNS*
DNS*112NUŻ JacekM1975-09-23Pruszcz Gdański NiePruszcz BiegaDNS*---DNS*DNS*
DNS*318ORZESZYNA ŁukaszM1988-10-04Radom Nie#kaszanienamoka NieDNS*---DNS*DNS*
DNS*359PAZDA POZORSKA GosiuniaK1982-02-16kobylnica NieNIGHT RUNNERS SŁUPSK NieDNS*---DNS*DNS*
DNS*141POMIERSKI ZbigniewM1980-06-11Kwidzyn NieKiZDNS*---DNS*DNS*
DNS*261RAWA MarcinM1981-07-07GdańskTakbrakDNS*---DNS*DNS*
DNS*69RECHULICZ MaciejM1994-02-12Tomaszów Lubelski NiebrakDNS*---DNS*DNS*
DNS*214SITKO GrzegorzM1991-02-15Chorzów NieBrothers Team-Jak daleko nogi poniosąDNS*---DNS*DNS*
DNS*211STACHERSKI ŁukaszM1989-03-28Przedbórz NiebrakDNS*---DNS*DNS*
DNS*306SZTYGIEL MaciejM1974-02-15Wejherowo NieTeraz albo nigdyDNS*---DNS*DNS*
DNS*78SZWEDA SławomirM1971-12-03GdańskTakbrakDNS*---DNS*DNS*
DNS*8SZYDŁOWSKI JacekM1978-03-26GDAŃSKTakJACEK BIEGA KTMKDNS*---DNS*DNS*
DNS*234WALASZKOWSKA DominikaK1984-03-22Gościcino NiebrakDNS*---DNS*DNS*
DNS*73WILCZEWSKA KarolinaK1987-09-30GdyniaTakWhite Rabbit TattooDNS*---DNS*DNS*
DNS*199WIŚNIEWSKI PawełM1985-04-04GdańskTakbrakDNS*---DNS*DNS*
DNS*172WITBRODT LeszekM1967-08-21Wejherowo NiebrakDNS*---DNS*DNS*
DNS*177ZIELIŃSKI JacekM1969-12-05Reda Niebiegamyrazem.plDNS*---DNS*DNS*

*DNF - nie ukończył
*DNS - nie wystartował