Rabka Zdrój 2016-10-23

PERŁY MAŁOPOLSKI 2016 RABKA

Wyniki Bieg Średni

MiejsceNumer StartowyNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaCzas sum.VśrRóżnica
Nie wystartowało 263 uczestników
DNS*1042BALICKI MARCINWIELICZKAM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*8048BARAN BEATAK-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*8049BARAN JANM-J – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1506BARAN KAMILKRAKOWM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1193BARANOWSKI MICHAŁZGIERZM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1122BARNOWSKI PRZEMEKWITÓWWWW.WITOWPOKOJE.PLM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1173BERGEL TOMASZMYŚLENICETKKF UKLEJNA MYŚLENICEM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1531BIERNAT BARTŁOMIEJKRAKÓWBARTŁOMIEJ BIERNATM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1127BIERNAT DANIELRABKAAN-REN TEAMM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1535BIERNAT MONIKAKRAKÓWSHELL KRAKÓWK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1165BILNIK JAROSŁAWSOSNOWICEM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1082BIZIAK RAJMUNDKROŚCIENKOKOCHANE N/DM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1150BOCZEK SEWERYNŚWIĘTOCHŁOWICEM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1047BODURKA ADAMZAKOPANEM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1186BOGDAŁ SEBASTIANKRAKÓWNOWA HUTA TEAMM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1182BONOWICZ JAKUBPIOTRKÓW TRYBUNALSKIM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1121BORAS JANPIOTRKÓW TRYBUNALSKIM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1123BORÓWKA MARIANMYŚLENICETKKF UKLEJNA MYŚLENICEM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1546BORÓWKA AGNIESZKAMYŚLENICETKKF UKLEJNA MYŚLENICEK-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1179BOŻEK KATARZYNASOSNOWIECK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1144BRĄSZEWSKA IWONAKATOWICEK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1117BRODALKA KAMILRYBNIKRYBNIK MEKSYKM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1028BROŻEK-WOŹNICZKA NATALIAKRAKÓWK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1050BRYKSA IWONAOPOLEK-50 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1197BUDZYŃ ANNAMAKÓW PODHALAŃSKIK-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1522BUKOWIEC ANNALIMANOWAKS LIMANOWA FORRESTK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1156BURZEC-OSAK ANNADĄBROWA TARNOWSKARUN TEAM DĄBROWA TARNOWSKAK-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1167BUSZEK IWONADĄBROWA TARNOWSKARUN TEAM DĄBROWA TARNOWSKAK-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1508BUTRYN WOJCIECHKRAKÓWM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*8055Bolechowska DominikaRabkabrakK-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1511CHAJA ANDRZEJSUCHA BESKIDZKANIEZRZESZONYM-50 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1041CHODACKA RENATAALWERNIAWATAHA RUNNERS ALWERNIAK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1101CHROBACZYŃSKI RAFAŁCHEŁMIECM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1517CHUDZIK PIOTRKRAKÓWM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1521CIEŚLAK-SAWICKA KATARZYNAKRAKÓWBRAKK-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1073CZAJA DANIELwarszawaM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1498CZUPKIEWICZ MICHAŁOPOLERAJSPORT ACTIVEM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1979Chopin-Stefańczyk ArturKRAKÓWWYROBYART.PLM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1527DEJAS TOMASZMYSŁOWICEM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1079DOMAGAŁA PATRYCJAKRAKÓWK-J – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1152DOMURAT ZBIGNIEWCHRZANÓWFINISH PROFILESM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1991DZIEDZIC KRZYSZTOFKRAKÓWM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1142DZIOBOŃ PIOTRNOWY TARGWARTKIE KIYRPCEM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1054EDYTA OMYŁASTANOWICEK-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1509EICHLER MICHALSZCZECINM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*8061Evans NeilKrakówbrakM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1055FABIJANOWSKI RADOSŁAWKRAKÓWNIGHT RUNNERSM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1801FICEK IZABELAŚWINNAK-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1996FILICIAK MICHAŁKRAKÓWM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1084FIREK ALEKSANDRAJORDANÓWUKS DELTA JORDANÓWK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1538GACEK GRZEGORZJORDANÓWRODZINAM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1009GAŁKA MARCINJASIEŃM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1187GAMROT FILIPNOWY SĄCZM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1153GIERCZAK WOJCIECHSROGÓW GÓRNYM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1014GOLARA MARIUSZKRAKÓWM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1077GOŁĘBIOWSKI MACIEJWIELICZKAM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1062GOŁĘBIOWSKI JACEKMICHAŁOWICEGOŁĘBIEM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1005GOSIEWSKI ROBERTKRAKÓWZIOMKI ORKANOCHRONKIM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1542GRÓDECKA EDYTANIEPOŁOMICENIEPOŁOMICE BIEGAJĄK-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1805HELMAN JAROSLAWWARSZAWAM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1199IGIELSKA RENATALISZKIK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1701ILAVSKY IGORPOPRADM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1918ILCZYSZYN WERONIKAKRAKÓWK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1065IRACKI MATEUSZWARSZAWAM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1043JACH-BALICKA ALEKSANDRAWIELICZKAK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1053JAKIEŁA PRZEMYSŁAWKRAKÓWANTOŚ TEAMM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1998JAKIMOWSKI PAWEŁGIŻYCKOM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1502JANAS KATARZYNAKRAKÓWNIGHT RUNNERSK-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1096JANICZKO MACIEKKRAKÓWM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1075JASIURKOWSKI PAWEŁSZCZAWNICAM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1995JELEŃ TOMASZNOWY SĄCZM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1140JOŃCZYK BARTŁOMIEJOŚWIĘCIMM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1105JOŃCZYK MARCINKRAKÓWJMJ SOLUTION SPORTSM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1162KAFEL JAKUBKRAKÓWM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1200KAFEL MACIEJKRAKÓWM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1172KAMIŃSKI KRZYSZTOFKRAKÓWM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1109KAMIŃSKI DAMIANJELEŚNIAM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1510KAMIONKA JACEKKOLBARKPASKAMBIEGAM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1074KAPUSTA EWELINAJEZIORZANYZIOMKI ORKANOCHRONKIK-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1501KASPERLIK KLAUDYNABRENNABIEGACTWO!K-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1098KASPEROWICZ RADOSŁAWKRAKOWLACHO TEAMM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1164KIDA ANDRZEJKRAKÓWLOS TREPOS COMPANIEROSM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1987KIEŁTYKA MARCINMODLNICAHUSARIA RACE TEAMM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1137KLISZ MARIUSZMYSŁOWICENA BAŻOŁY MARSZ !!M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*8017KNAPEK KATARZYNAŻYWIECK-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1048KNAPIŃSKI MICHAŁKRAKÓWM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1525KOCHANOWSKI MICHAŁSTASZÓWNIGHT RUNNERSM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1520KOCIOŁEK WITOLDKRAKÓWRUNONLINE.PLM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1184KOŁCON PIOTRANDRYCHÓWWIELKI BRZUCHM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1097KONIK JAROSŁAWKRAKÓWBIEGAM BO LUBIĘ KRAKÓWM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1145KONRAD GAJEWSKIBLACHOWNIAPOGOŃ BLACHOWNIAM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1086KOPEĆ BARTŁOMIEJKRAKÓWM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1550KOPEĆ JOANNAWOLBROMWOLBROM TEAMK-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1494KOWAL ANDRZEJCHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWM-50 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1160KOWALCZYK ELŻBIETANOWY TARGK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1044KOWALCZYK ALEKSANDERSKALBMIERZM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1135KOWALCZYK KAZIMIERZWITÓWM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1513KOWALSKA MARIOLACHRZĄSTOWICEPERFECT E-LINE TEAMK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1512KOWALSKI RAFAŁCHRZĄSTOWICEPERFECT E-LINE TEAMM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1163KOZIOŁ MARCINTARNÓW (1987)M-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1128KRAUSZOWSKA-JELONEK MAGDALENAKRAKÓWTEAM DORI KRAKÓWK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1161KRUPA KACPERSIDZINAM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1985KUBICKA BARBARAKRAKÓWK-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1001KUKUŁA SŁAWOMIRANDRYCHÓWBRAKM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1033KURASZYŃSKA AGNIESZKAKRAKÓWK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1489KUSION ANNATARNÓWK-50 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1071KUŹMA PRZEMYSŁAWJANOWICENIEZRZESZONYM-50 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*8067Kuraszyńska AgnieszkaKrakówbrakK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1068LACH RAFAŁŻYWIECM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1188LASIK MATEUSZSTRYSZAWANIEZRZESZONYM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1916LEGUTKO PIOTRBOCHNIAM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1130LEPICH JACEKBYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA, MAŁŻEŃSTWOM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1129LEPICH KATARZYNABYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA, MAŁŻEŃSTWOK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1103LIPNIACKI PAWEŁPISARYZABIERZÓW BIEGAM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1090LITWIN ARKADIUSZWĘGRZCE WIELKIEDRUG-ONYM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1528MACHALICA AGNIESZKARADZIONKÓWPURE FIRE TEAMK-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1532MADEJ GRZEGORZKRAKÓWM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1146MAJCHRZYK ŁUKASZZABRZEM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1549MAJKRZAK MARIUSZSUCHA BESKIDZKAPOLNI SUCHAM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1992MAJOR ZBYKRAKÓWNIGHT RUNNERSM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1139MAKIEL KRZYSZTOFKRAKÓWM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1493MALACZ MACIEJKRAKÓWMALACZE BIEGACZEM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1069MALINOWSKI KRZYSZTOFTRZEMEŚNIAM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1536MALINOWSKI WOJCIECHTRZEMEŚNIA:-)M-50 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1183MAŁECKI MAREKKRAKÓWNIGHT RUNNERSM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1159MAMUSZKA MAGDALENALISIA GÓRAK-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1185MANDERA MAGDALENARYBNIKK-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1999MARECIK GRZEGORZLIPNICA MUROWANAM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1190MATUSIAK KATARZYNAKĘTYK-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1524MAZUREK MONIKAKRAKÓWNOWA HUTA TEAMK-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1530MENŻYK EDYTASTANOWICELUXTORPEDA CZERWIONKAK-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1526MERCIK MATEUSZKRAKÓWNIGHT RUNNERSM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1081MICEK KAMILKRAKÓWM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1901MICHALCZYK ELŻBIETADĄBROWA TARNOWSKARUN TEAM DĄBROWA TARNOWSKAK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1132MIKA KRZYSZTOFBOJSZOWY NOWEZDROWY RYTMM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1993MIKETA MAREKRYBNIKRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1519MILCZAREK MARCINWARSZAWANOGOM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1078MIROSŁAW BAJAKKRAKÓWM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1008MIŚKIEWICZ JAKUBKRAKÓWDELPHI RUNNING TEAMM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1158MIŚTA PAULINASZYCEEURO VOLTAK-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1192MŁOTEK ARTURKRAKÓWHAMMER TEAMM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1020MŁYNARCZYK MARZENABIBICEK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1061MŁYNARSKI GRZEGORZWARSZAWAM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1523MOCHEREK JUSTYNAZAWIERCIEK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1177MOLONG URSZULAKRAKÓWNIGHT RUNNERS KRAKÓWK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1064MORAWSKA ANNAKRAKÓWNOWOHUCKI KOMBINAT SPORTOWYK-50 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1032MOSKALIK TOMASZSZCZAWNICAKW KRAKÓW/ TG SOKÓŁ ZAKOPANEM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1176MÓL EWALIMANOWAK-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1102MRUK MARCINKRAKÓWALIOR RUNNING TEAMM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1548MUSIAŁ GRZEGORZWOLBROMWOLBROM TEAMM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1131MUSIK RAFAŁBLACHOWNIAWKURW_TEAMM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*8059Mamuszk MagdalenaLisia GórabrakK-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1537Morawa MateuszGOŁUCHOWICELACHO TEAMM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1514Motyl MirosławaKRAKÓWNIEPOŁOMICE BIEGAJĄK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1986NAWORYTA WOJCIECHKRAKÓWGONIĄCY KRÓLICZKAM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1191NOWAK JORDANKRAKÓWALIOR RUNNING TEAMM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1023NOWAK NATALIATARNÓWEKIPA Z TARNOWAK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1094ODROBIŃSKI ROBERTJERZMANOWICEM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1804ONIK ADAMTARNÓWVEGERUNNERSM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1529OTFINOWSKA MAGDALENATARNÓWK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1551PAŁĘGA AGNIESZKAGÓRA WŁODOWSKAK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1171PAPIERZ MARTAMYŚLENICEK-J – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1201PEŁKA MAREKKRAKÓWM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1533PĘKALA MAGDAKRAKÓWNIGHT RUNNERSK-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1178PĘKALSKA ANNANIEPORĘTSGS POLSKA TEAMK-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1499PIECZARA DOMINIKAMAKÓW PODHALAŃSKINIGHT RUNNERS KRAKÓWK-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1157PIEKORZ TADEUSZBOJSZOWY NOWEBRAWO JA!M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1099PIWOWARCZYK JUSTYNAKRAKOWK-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1552POLAK MICHAŁKRAKÓWPROJEKTZIOMKIORKANOCHRONKIM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1980PRANDZIOCH KAROLINAKRAKÓWK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1982PYRCZAK (1985) PAWEŁKRAKÓWM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1052RADOMSKI MARCINKRAKÓWM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1198RADWAŃSKA ALEKSANDRAKRAKÓWPOLAR SPORTK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1104RADWAŃSKI JERZY MICHAŁŁAPSZE NIŻNEGRUPA SPOD BRANISKAM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1534RAK KAZIMIERZMYŚLENICETKKF UKLEJNA MYŚLENICEM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1056RANOSZ PIOTRLIMANOWAM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1553RAŚ TOMASZKRAKÓWRAŚ & RAŚ ACCOUNTING SP. Z O.O.M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1002ROLKA GABRIELAKRAKÓWRUNONLINE.PL TEAMK-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1505RYBIEC MATEUSZDOBCZYCEEMI RUNNERSM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1034RYCHLAK MARCINKRAKÓWM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1539RZEPECKI KRZYSZTOFKRAKÓWNIEZRZESZONYM-50 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*8064Rydarowicz RobertWarszawabrakM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*911Rzemek BartoszKRAKÓWbrakM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1111SAJEWICZ WOJCIECHKRAKÓWM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1112SALAMON ROBERTŁOSOSINA DOLNAM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1149SEREDA ANDRIIKRAKOWM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1016SEREDYKA ALEKSANDRABOLEŚCICEK-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1154SIEWIOREK ŁUKASZKRAKÓWNIGHT RUNNERSM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1545SIKORA BOŻENAMYŚLENICETKKF UKLEJNA MYŚLENICEK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1906SITKO KRZYSZTOFCHARSZNICAM-50 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1905SITKO MAŁGORZATACHARSZNICAK-50 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1045SKIBA KAMILTARNÓWPTG SOKÓŁ - ŚWIAT PRACY TARNÓWM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1085SKOCZYLAS JERZYKRAKÓWM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1147SKONECZNA MAGDALENAKRAKOWDALEKO JESZCZE?K-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1046SKUTA PAWEŁKRAKÓWM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1057SŁOTA PIOTRPIŃCZÓWEUROCASHM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1089SMĘTKIEWICZ ALEKSANDRAKRAKÓWSHELL KRAKÓWK-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1541SMOLEŃ PIOTRKRAKÓWBRAKM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1189SMÓŁKA KINGASKAWATAMARI MIZU DOJOK-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1017SOTOŁA ANETAKRAKÓWK-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1555SÓWKA GRZEGORZSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-50 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1803STEC WŁODZIMIERZZAKOPANETG SOKÓŁ ZAKOPANEM-60 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1120STĘPIEŃ MARLENABEŁCHATÓWPOKONAĆ POD GÓRĘ MAGDĘ G.K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1031STĘPIEŃ MAGDABEŁCHATÓWK-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1902STRYCZNIEWICZ ALEKSANDRAODRZYKOŃK-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1903STRYCZNIEWICZ MAGDALENAODRZYKONK-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1063STUSS WOJCIECHKRAKÓW:-)M-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1037SUCHANEK RADOSŁAWCZĘSTOCHOWAM-50 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1119SUKIENNIK RENATACZĘSTOCHOWAZABIEGANI CZĘSTOCHOWAK-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1497SUŁKOWSKA LIDIALIMANOWAK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1556SUROWIEC KARINAKRAKÓWHUSARIA RACE TEAMK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1026SZAFARCZYK TADEUSZZAKLICZYNNIEZAWODNI TEAMM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1540SZCZEPANIK GRZEGORZKRAKÓWWILDEERM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*8050SZCZEPOCKI ANDRZEJNIEPOŁOMICEM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1110SZEWCZYK JOLANTARYBNIK/KRAKOWSHELL KRAKÓWK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1148SZPAIDEL PAWEŁSOSNOWIECM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1181SZYMAŃSKI MARIUSZŁAZYM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1911Szczęsny KonradWARSZAWAMAMBAM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1115ŚLAGA DARIUSZZAKOPANESKIPOL.PL SKIADEROLM-50 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1143ŚWIATŁOŃ ADAMBUDZÓWKLUB BIEGAJĄCYCH LEŚNIKÓW/ NADLEŚNICTWO SUCHAM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1126ŚWIDER ANDRZEJRABKAAN-REN TEAMM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1194ŚWIDER ADRIANRABKAAN-REN TEAMM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1125ŚWIDER RENATARABKAAN-REN TEAMK-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1060TATARCZUK ALEKSANDRAGDANSKK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1134TOPORKIEWICZ ANNAKRAKOWCISCO KRAKOW RUNNERSK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1544TRACZ SŁAWOMIRMYŚLENICETKKF UKLEJNA MYŚLENICEM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1035TRZEBUNIA ALICJAZAKOPANEK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1496TYKA ZBIGNIEWOPOLERAJSPORT ACTIVEM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1557TYNUS GRZEGORZFRYDMANELTYNM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1118UCHACZ PAWEŁKRAKOWM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1904URA PRZEMYSŁAWWIELICZKAAUDITORESM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1907URYGA DOMINIKAKRAKÓWK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1195WAKSMUNDZKA KINGAWAKSMUNDK-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1500WALKOWIAK STANISŁAWCHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWM-60 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1543WĄSIK RAFAŁKRAKÓWM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1180WERNER LUKASZKROSCIENKO N/DBIEGAM DLA FRAJDYM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1092WIADEREK PIOTRWARSZAWAPĘDZĄCE ŻÓŁWIEM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1091WIADEREK SŁAWOMIRWARSZAWAPĘDZĄCE ŻÓŁWIEM-50 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1196WIATR IRENADĄBROWA TARNOWSKAK-60 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1015WIERZBICKI KONRADGIEBULTOWM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1039WILK WIKTORIAKRAKÓWWILKI :)K-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1038WILK KRZYSZTOFKRAKÓWWILKI :)M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1155WISŁA ŁUKASZKRAKÓWM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1138WISNIEWSKA PATRYCJAWARSZAWACISCO KRAKOW RUNNERSK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1910WIŚNIEWSKI MAREKWARSZAWAMAMBAM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1914WITEK ANETAWIELICZKAK-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1113WŁODARCZYK KRZYSZTOFLIMANOWAM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1114WŁODARCZYK KINGALIMANOWAKS LIMANOWA FORRESTK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1515WOJS TOMASZLIMANOWAFS LIMANOWA FORRESTM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1030WOJTANOWSKA KAROLINAWETLINADREAMCHASERK-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1169WOJTOWICZ ZDZISLAWSZCZAWANIEZRZESZONYM-60 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1141WÓJCICKI DARIUSZKATOWICECSC ADVENTURE ACADEMYM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1095WÓJCIK KATARZYNAKRAKÓWK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1136WÓJCIK BARTOSZSZCZAWNICAM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1080WRONA TYMOTEUSZKRAKÓWM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1007WYPYCH AGNIESZKAKRAKÓWK-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*8070Wójcik BartoszSzczawnicabrakM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1802ZADROŻNA ANIAOTRĘBUSYK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1004ZDEB BARBARAZABRZENIGHT RUNNERS ZABRZEK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1702ZIĘBA DARIUSZKRAKÓWNOWA HUTA TEAMM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1492ZIOMEK TOMASZTARNÓWRUNSHOP TEAMM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*3516Zajchowski MarekMODERÓWKAULKS TECHNIK TRZCINICAM-50 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1518ŻYŁA MARCELINAOPATOWIECK-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*

*DNS - nie wystartował