Gorzów Śląski 2017-06-10

Gorzów Śląski Biega 2017

Wyniki Open bieg główny

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaCzas sum.VśrRóżnica
161RUDKO MichałbrakII M 20-29 lat – 100:21:2916,200:00:00
245STOPAREK GrzegorzKraszkowiceWIELUŃ BIEGAIV M 40-49 lat – 100:21:481600:00:18
324BRYJA SebastianKluczborkKluczborska Grupa BiegowaIII M 30-39 lat – 100:22:2415,500:00:54
414MAZURKIEWICZ DawidKluczborkbrakII M 20-29 lat – 200:22:5115,200:01:21
548BUKOWSKI EdwardKLUCZBORKKluczborska Grupa BiegowaIV M 40-49 lat – 200:23:131500:01:43
644KRÓL KamilGorzów Śląski brakI M 16-19 lat – 100:23:3714,700:02:07
765NAPIERAJ AndrzejŻytniówbrakIV M 40-49 lat – 300:23:3914,700:02:09
832MAJ WitoldWręczyca WielkaOldboys TruskolasyV M 50+ lat – 100:23:4014,700:02:10
94MALECHA PiotrZdziechowicePROSNA ZdziechowiceII M 20-29 lat – 300:24:1714,300:02:48
1033WIELOCH AndrzejParzymiechyLeśne DziadkiV M 50+ lat – 200:24:4314,100:03:13
1149SPODZIEJA TomaszGanaMIWO PraszkaII M 20-29 lat – 400:25:2313,700:03:53
121STELMACH PrzemysławGorzów ŚląskibrakIII M 30-39 lat – 200:25:3413,600:04:04
133JĘSIOR KarolHannoverbrakII M 20-29 lat – 500:25:4413,500:04:14
1468DOMAGAŁA ŁukaszPraszkabrakIII M 30-39 lat – 300:26:1613,200:04:46
1520MRUCZEK DanielJamybrakI M 16-19 lat – 200:26:1713,200:04:47
1657STASIAK Grzegorzzałęcze małebrakIII M 30-39 lat – 400:26:2113,200:04:51
1721ROTTER MarcinKluczborkKP PSP w KluczborkuIII M 30-39 lat – 500:26:3113,100:05:01
1839BORYCZKA RomanUszycebrakIII M 30-39 lat – 600:26:3813,100:05:08
19 / 153CIEŚLA KlaudiaPraszkaFALSTART RudnikiII K 20-29 lat – 100:26:491300:05:19
2022SKOLISKO PiotrDębinabrakI M 16-19 lat – 300:27:0212,900:05:32
21 / 217FORTUNA MalgorzatabąkówKluczborska Grupa BiegowaII K 20-29 lat – 200:27:0312,900:05:33
22100STACHAŃCZYK KordianGorzów ŚląskibrakI M 16-19 lat – 400:27:2712,700:05:58
2313KALEMBA ŁukaszZdziechowicePROSNA ZdziechowiceII M 20-29 lat – 600:27:2912,700:06:00
2467DOMAGAŁA MateuszPraszkabrakIII M 30-39 lat – 700:27:3112,600:06:02
2542DRONG JózefKuniówbrakV M 50+ lat – 300:27:4012,600:06:10
2616CHMIELEWSKI PawełNAMYSŁOWRodzina na PiątkęIV M 40-49 lat – 400:27:4012,600:06:10
2758ŁYSEK TomaszPraszkaMIWO PraszkaIII M 30-39 lat – 800:27:4112,600:06:11
2841RUBIN AdamKluczborkKluczborska Grupa BiegowaIII M 30-39 lat – 900:27:4812,500:06:18
2950WIECHA SebastianKozłowicebrakIV M 40-49 lat – 500:27:4912,500:06:19
3066STRZELECKI RafałGaniabrakII M 20-29 lat – 700:27:5812,400:06:28
3112DRONG MarekStuttgartKluczborska Grupa BiegowaIII M 30-39 lat – 1000:28:2312,300:06:53
3238CIEŚLA JanRudnikiFALSTART RudnikiV M 50+ lat – 400:28:3012,200:07:01
33 / 354MIŚKIEWICZ DorotaOlesnowww.e-komplex.plIII K 30-39 lat – 100:28:3212,200:07:02
3455MIŚKIEWICZ KrzysztofOlesnowww.e-komplex.plIII M 30-39 lat – 1100:28:3212,200:07:03
3525SENDAL MichałKozłowicebrakIII M 30-39 lat – 1200:29:4411,700:08:14
36 / 42SZEWCZYK ZofiaHannoverbrakII K 20-29 lat – 300:30:2411,400:08:55
37 / 543ADAMCZYK MagdaOlesnobrakII K 20-29 lat – 400:30:5311,300:09:23
38 / 629SOBAŃTKA ElżbietaStrojecbrakV K 50+ lat – 100:31:4910,900:10:19
39 / 763SŁOMINA UrszulabrakI K 16-19 lat – 100:31:5710,900:10:28
4062JENDROSEK KamilbrakII M 20-29 lat – 800:31:5810,900:10:28
41 / 869LASOTA AgnieszkaKluczborkbrakIII K 30-39 lat – 200:32:2910,700:11:00
42 / 956HAMELA MagdalenaPraszkabrakIII K 30-39 lat – 300:32:3010,700:11:00
43 / 109MŁYNARCZYK EdytaRudnikiFALSTART RudnikiII K 20-29 lat – 500:33:0210,500:11:32
44 / 116OWCZARSKA BeataOlesnobrakII K 20-29 lat – 600:33:3010,400:12:01
4540MERYK RafałGorzów ŚląskibrakIII M 30-39 lat – 1300:33:5610,300:12:26
46 / 1260DOMINIAK KarolinaKluczborkMax-Foto.plII K 20-29 lat – 700:33:5910,200:12:30
4759PAWYZA BartoszKluczborkMax-Foto.plII M 20-29 lat – 900:34:0010,200:12:30
48 / 1336KUDER KatarzynaDankówbrakII K 20-29 lat – 800:35:509,700:14:20
49 / 1431ADAMCZYK KatarzynaGorzów ŚląskibrakI K 16-19 lat – 200:35:529,700:14:23
50 / 1577DUDCZAK JustynaŁódźbrakIII K 30-39 lat – 400:39:258,800:17:55
Nie ukończył 1 uczestnik
DNF*7NIMPSZ JoachimGorzów ŚląskibrakIII M 30-39 lat – DNF*DNF*DNF*DNF*
Nie wystartowało 12 uczestników
DNS*28BASIŃSKI WiktorRUDNIKIFALSTART RudnikiV M 50+ lat – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*37BŁASIK ArturGorzów ŚląskibrakII M 20-29 lat – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*23BRYJA KamilaGorzów ŚląskibrakI K 16-19 lat – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*27BRZEZIŃSKI MateuszGorzów śląski brakII M 20-29 lat – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*34BUKALSKI JózefStarokrzepiceLeśne DziadkiV M 50+ lat – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*47FURGALSKI MariuszRudnikibrakIV M 40-49 lat – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*10GALICZAK AnnaPrzystajnbrakIII K 30-39 lat – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*11MŁYNARCZYK KatarzynaRudniki brakII K 20-29 lat – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*5NAUMOWICZ PiotrGorzów ŚlbrakV M 50+ lat – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*30SOBAŃTKA SzymonStrojecbrakIII M 30-39 lat – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*46ŚWIĄTEK MaciejKĘPNOKS GEPARD KĘPNOII M 20-29 lat – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*8WOŹNIAK JarekPrzedmośćFALSTART RudnikiI M 16-19 lat – DNS*DNS*DNS*DNS*

*DNF - nie ukończył
*DNS - nie wystartował