Zaloguj się Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj

Brzesko 2017-09-02

II SPAR Półmaraton z okazji 150lecia Powiatu Brzeskiego

Wyniki Open Półmaraton

MscNrNazwiskoImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaOkr. 1Okr. 2Czas sum.VśrRóżnica
135DZIEWIŃSKIDamianSanokTG Sokół Sanok30-39 LAT M3 – Open00:34:44 / 1 00:39:49 / 1 01:14:3416,900:00:00
216GOLONKAMateuszGORLICEGUKLA BRATKOWICE KORZENIOWSKI.PL20-29 LAT M2 – Open00:35:36 / 2 00:43:51 / 2 01:19:2715,900:04:53
325PAWŁOWSKIDawidBochniabrak20-29 LAT M2 – Open00:37:46 / 3 00:45:08 / 3 01:22:5415,200:08:19
4140GACAMichałPojawiebrak20-29 LAT M2 – 100:38:38 / 4 00:44:29 / 4 01:23:0715,200:08:32
53SERWANPiotrJadownikiBKB VICTORIA BRZESKO20-29 LAT M2 – 200:38:38 / 5 00:44:45 / 5 01:23:2315,100:08:48
637JANDelektaŁowisko 11abrak40-49 LAT M4 – 100:41:10 / 13 00:46:20 / 6 01:27:3114,400:12:56
7 / 129ALBRYCHTKatarzynaKrościenko Wyżnebrak30-39 LAT K3 – Open00:39:47 / 7 00:48:11 / 7 01:27:5914,300:13:24
8131WOJTALKrzysztofBrzeskobrak40-49 LAT M4 – 200:40:38 / 9 00:47:41 / 8 01:28:2014,300:13:45
9 / 230PRAJZNERMartaKrościenko Wyżnebrak30-39 LAT K3 – Open00:39:47 / 6 00:49:02 / 9 01:28:4914,200:14:15
1021BEHOUNEKLeszekZakopaneTG Sokół Zakopane50-59 LAT M5 – 100:40:56 / 11 00:48:12 / 10 01:29:0814,100:14:33
11121CHLUPKAKrzysztofDębnobrak30-39 LAT M3 – 100:41:07 / 12 00:48:23 / 11 01:29:3114,100:14:56
1232KITATomaszJadownikiBKB VICTORIA BRZESKO30-39 LAT M3 – 200:40:42 / 10 00:49:33 / 12 01:30:151400:15:40
13101FLĄDRODanielWokowicebrak30-39 LAT M3 – 300:39:51 / 8 00:51:36 / 13 01:31:2713,800:16:52
1438ZABROCKIAdamOsówiecbrak40-49 LAT M4 – 300:42:17 / 17 00:49:15 / 14 01:31:3213,800:16:57
15 / 315ŚWIERCZEKPatrycjaJadownikiBKB VICTORIA BRZESKO30-39 LAT K3 – Open00:42:12 / 16 00:49:24 / 15 01:31:3713,800:17:02
1610TLAŁKASebastianKrakowKRAFT20-29 LAT M2 – 300:42:04 / 15 00:51:19 / 16 01:33:2313,500:18:48
1736DELEKTADariuszŁowiskoDelnoVa30-39 LAT M3 – 400:43:15 / 21 00:50:32 / 17 01:33:4713,400:19:13
186BILSKIZbigniewBOCHNIAbrak40-49 LAT M4 – 400:42:40 / 18 00:51:14 / 18 01:33:5413,400:19:19
19 / 41KMIEĆKatarzynaPERŁABKB VICTORIA BRZESKO20-29 LAT K2 – 100:42:04 / 14 00:51:57 / 19 01:34:0113,400:19:27
20119KULMADanielGdówbrak30-39 LAT M3 – 500:42:49 / 19 00:52:02 / 20 01:34:5113,300:20:16
21 / 5135STAŃKOWSKAEmiliaJaworznobrak20-29 LAT K2 – 200:43:02 / 20 00:52:26 / 21 01:35:2813,200:20:54
2212PLEWARafałJadownikiBKB VICTORIA BRZESKO30-39 LAT M3 – 600:43:24 / 22 00:53:44 / 22 01:37:081300:22:33
2327SZPILJakubJadownikiSzpil Team30-39 LAT M3 – 700:45:12 / 25 00:52:07 / 23 01:37:1912,900:22:44
2441KAPCIAFlorianKrólówkabrak20-29 LAT M2 – 400:46:05 / 32 00:51:42 / 24 01:37:4712,900:23:13
2539LANKOSZWojciechWęgierska Górkabiegające insekty30-39 LAT M3 – 800:45:25 / 27 00:53:39 / 25 01:39:0512,700:24:30
2640PACEWICZMarekZielonkiOrange Polska60+ LAT M6 – 100:45:22 / 26 00:53:55 / 26 01:39:1812,700:24:43
274KŁOSOWSKIKarolKrakówLos Trepos Companieros30-39 LAT M3 – 900:44:20 / 24 00:55:35 / 27 01:39:5612,600:25:21
2819STYRNABogusławŚwiętochłowice630060+ LAT M6 – 200:45:31 / 28 00:55:18 / 28 01:40:5012,500:26:15
2942WIDŁAGrzegorzBrzeskoBKB VICTORIA BRZESKO30-39 LAT M3 – 1000:46:04 / 31 00:54:46 / 29 01:40:5012,500:26:15
3031KLAMUTRyszardJabłonica Polskabrak60+ LAT M6 – 300:46:03 / 29 00:55:07 / 30 01:41:1112,500:26:36
3124SANOCKIJanBorekDrag Star Team50-59 LAT M5 – 200:47:11 / 34 00:54:41 / 31 01:41:5212,400:27:17
3226PRZYBYSLAWSKIRobertBuczebrak30-39 LAT M3 – 1100:44:20 / 23 00:58:21 / 32 01:42:4112,300:28:06
3323KOLBUSZAmadeuszBrzeskoCFC20-29 LAT M2 – 500:46:04 / 30 01:00:35 / 33 01:46:3911,800:32:04
3418KACZMARCZYKKrzysztofBochniaBochnia biega-amatorska grupa biegowa40-49 LAT M4 – 500:47:37 / 35 01:01:12 / 34 01:48:4911,600:34:15
357WNĘKRafałGnojnikRun Team Gnojnik30-39 LAT M3 – 1200:49:59 / 37 00:58:57 / 35 01:48:5711,600:34:22
3622WIKTORSKIKrzysztofSkałabrak40-49 LAT M4 – 600:51:07 / 39 00:58:50 / 36 01:49:5711,500:35:22
375NOWAKOWSKIDariuszJodłówkabrak30-39 LAT M3 – 1300:48:03 / 36 01:02:24 / 37 01:50:2811,400:35:53
38 / 6139CHEŁMICKAMagdalenaKrakówbrak40-49 LAT K4 – 100:52:07 / 43 01:00:25 / 38 01:52:3311,200:37:58
3914GAŁKARyszardBrzeskobrak50-59 LAT M5 – 300:51:37 / 42 01:01:08 / 39 01:52:4511,200:38:10
40 / 79JAWORSKAOliwiaJasieńMLUKS Tarnów17-19 LAT K1 – 100:51:12 / 40 01:01:53 / 40 01:53:0611,100:38:31
41104ŚWIERCZEKDawidJadownikibrak30-39 LAT M3 – 1400:50:45 / 38 01:04:41 / 41 01:55:2610,900:40:51
42 / 817MIKULECJaninaTarnówbrak40-49 LAT K4 – 200:53:19 / 45 01:04:38 / 42 01:57:5710,700:43:23
43138WNUKGrzegorzNiepołanicebrak40-49 LAT M4 – 700:55:04 / 47 01:02:58 / 43 01:58:0310,700:43:28
4428MIĘTKAKrzysztofKrakówbrak40-49 LAT M4 – 800:53:18 / 44 01:06:12 / 44 01:59:3010,500:44:55
4534JAGODAAdamCHORZÓWFUCHS OIL TEAM50-59 LAT M5 – 400:58:55 / 49 01:02:48 / 45 02:01:4310,400:47:08
468PAMUŁAWojciechKrakówDREAM TEAM40-49 LAT M4 – 900:51:36 / 41 01:12:40 / 46 02:04:1610,100:49:42
4711STĘPIEŃMarekPoręba SpytkowskaBKB VICTORIA BRZESKO50-59 LAT M5 – 500:55:04 / 46 01:12:24 / 47 02:07:289,900:52:53
48 / 920BEHOUNEKMałgorzataZakopaneTG Sokół Zakopane50-59 LAT K5 – 100:55:05 / 48 01:12:23 / 48 02:07:299,900:52:54
4913SATKOJacekTarnówbrak50-59 LAT M5 – 600:59:27 / 51 01:10:09 / 49 02:09:369,700:55:02
50 / 1043GAWEDABarbarakielcebrak60+ LAT K6 – 100:58:56 / 50 01:17:36 / 50 02:16:339,201:01:58
5133MEJPawełBOSY BIEGACZ / Gm. Bochnia TV40-49 LAT M4 – 1001:08:41 / 52 01:36:44 / 51 02:45:267,601:30:51
52141SROCZYŃSKIMaciejBrzeskobrak30-39 LAT M3 – 1500:46:48 / 33 00:46:4813,5-1 okr.