Skała k.Krakowa 2017-04-23

Perły Małopolski 2017 Skała

Wyniki Open Bieg Długi 21km

MiejsceNr start.Nazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaCzas sum.VśrMiejsce w kat.Różnica
1210GRUDZIEŃ KamilLUBLINBANDA GRUDNIABieg Długi M-30 – 101:22:5715,2100:00:00
2280BORYCKI MirosławLIBERTÓWBieg Długi M-40 – 101:23:2515,1100:00:27
3312STEFAŃSKI KamilWODZISŁAW ŚLĄSKIRUNONLINEPLTEAMBieg Długi M-30 – 201:24:3214,9200:01:34
4163BARTŁOMIEJ SitnikWARSZAWAORTOREH TEAMBieg Długi M-40 – 201:26:4714,5200:03:50
5283FLISIŃSKI ŁukaszSOSNOWIECBieg Długi M-30 – 301:26:4914,5300:03:51
6314BERKOWICZ KrzysztofNowy SączbrakBieg Długi M-30 – 401:27:1314,4400:04:15
7220CZUBA WojciechMUSZYNACHARTY Z POŁUDNIABieg Długi M-30 – 501:27:4114,4500:04:44
8336STAWIARZ JarosławKRAKÓWWKS WAWELBieg Długi M-40 – 301:27:5514,3300:04:58
9344SKRZYNIARZ MarekKIELCEFITNESS CLUB TAO KIELCEBieg Długi M-40 – 401:28:3014,2400:05:32
10959FIJAŁKOWSKI ArturRADZYMINEKOBIEGIBieg Długi M-30 – 601:29:1914,1600:06:21
116SNARSKI BogdanWARSZAWAALBATROSYBieg Długi M-30 – 701:29:2014,1700:06:23
12177CZERNECKI AdamMYŚLENICETKKF UKLEJNA MYŚLENICEBieg Długi M-40 – 501:29:2414,1500:06:27
13334TEKIELI DamianTENCZYNEKBieg Długi M-30 – 801:29:2614,1800:06:29
14168RUSIN KrzysztofSZARÓWBRAKBieg Długi M-30 – 901:29:4314900:06:45
15913DEJAS TomaszMYSŁOWICEBieg Długi M-30 – 1001:30:2813,91000:07:31
16155TADEUSZ BartoszTENCZYNEKBieg Długi M-30 – 1101:31:0713,81100:08:09
1775ORLIŃSKI TomaszLEGIONOWOBHP ORLINSCYBieg Długi M-30 – 1201:31:1513,81200:08:18
1895ŻELICHOWSKI ArturKĘTYKĘCKIE HARPAGANYBieg Długi M-40 – 601:31:4313,7600:08:45
1998PINGIELSKI SławomirRADLINRADLINIOKI W BIEGUBieg Długi M-40 – 701:32:1713,7700:09:20
20281ADAMOWSKI PatrykNOWY TARGWARTKIE KIYRPCEBieg Długi M-20 – 101:32:4813,6100:09:51
21130BODURKA AdamZAKOPANERAVENTEC.EUBieg Długi M-20 – 201:32:5113,6200:09:54
2294WITKOWSKI DariuszDĄBROWA GÓRNICZAAMEC FWBieg Długi M-50 – 101:32:5313,6100:09:55
23716PIECHOCIŃSKI KrzysztofTYCHYTEAM PAPRY 2Bieg Długi M-20 – 301:33:0713,5300:10:10
24330WALTER SławomirNOWY SĄCZWBBieg Długi M-50 – 201:33:2113,5200:10:24
2574ZAWALSKI MaciejZABIERZÓWBieg Długi M-40 – 801:33:2413,5800:10:27
26143ŚCIBOR ŁukaszWOJNICZBIEGAMYDLASPRAWYBieg Długi M-40 – 901:33:3913,5900:10:42
27190ŁUKASIK MichałBUSKO-ZDRÓJRUN-BIKE.PLBieg Długi M-30 – 1301:33:4313,41300:10:46
28167MOLĄG MateuszBOLECHOWICEZABIERZÓW BIEGA MOSUR RUDAWABieg Długi M-40 – 1001:34:3213,31000:11:34
29271NOWAK RobertRZĄSKAPORANNY PATROLBieg Długi M-50 – 301:34:5013,3300:11:52
30236JANIK MichałWARSZAWAPOSZŁA CZOŁGIEMBieg Długi M-40 – 1101:35:0113,31100:12:04
313KOSTELA PiotrNOWY TARGWATAHABieg Długi M-30 – 1401:35:1213,21400:12:14
32196KWIATEK DawidBYTOMBieg Długi M-20 – 401:35:1913,2400:12:22
33965KAMIŃSKI PawełWARSZAWADREAM RUNBieg Długi M-40 – 1201:35:3713,21200:12:40
34991KĄDZIELAWA MarcinTARNÓWSTARGLASSTEAMBieg Długi M-20 – 501:36:0013,1500:13:03
35313PAWLICA PawełLIBIĄŻBieg Długi M-20 – 601:36:1413,1600:13:16
36904KOZIEŁ JanKRAKÓWBieg Długi M-20 – 701:36:2513,1700:13:28
37211KOWALIK GrzegorzZAWIERCIEEURO VOLTABieg Długi M-20 – 801:36:3413800:13:37
38126PORĘBSKI PawełTARNOBRZEGBieg Długi M-40 – 1301:37:2212,91300:14:24
39506KOSTRZEWA WOJCIECHOSWIĘCIMBieg Długi M-30 – 1501:37:3512,91500:14:37
40915WOJCIECHOWSKI KrzysztofRADLINRADLINIOKI W BIEGUBieg Długi M-40 – 1401:37:5312,91400:14:55
41292MANISTA CezaryWIELICZKABieg Długi M-40 – 1501:38:0212,91500:15:05
4243WOJTASIAK ŁukaszSKAŁABieg Długi M-20 – 901:38:0512,8900:15:08
4386KOWALCZYK AleksanderSKALBMIERZBieg Długi M-30 – 1601:38:2712,81600:15:30
44332ŚWIĘTACH ŁukaszMUSZYNABieg Długi M-30 – 1701:38:5912,71700:16:02
45507SOBOŃ PiotrJerzmanowicebrakBieg Długi M-40 – 1601:39:0412,71600:16:06
4619MISZTAL RafałCHRZANÓWESKADRA KRAKÓWBieg Długi M-40 – 1701:39:0512,71700:16:08
4724MAJEWSKI ArkadiuszWODZISŁAW ŚLĄSKIW.A.BBieg Długi M-40 – 1801:40:1412,61800:17:17
48343PIASECZNY MarcinKRAKÓWRUN-GBieg Długi M-30 – 1801:40:2112,61800:17:23
49 / 1284KUCHTA DorotaMŁOSZOWABieg Długi K-30 – 101:40:2412,5100:17:27
5081KIEC MateuszBIERUŃHOMERANBieg Długi M-20 – 1001:40:2812,51000:17:31
51164KRUK KrzysztofZABRZECROSSFIT ZABRZEBieg Długi M-30 – 19---9,81922:37:03
52 / 2113LISOWSKA KamilaZABRZESZPITAL MIEJSKI W ZABRZUBieg Długi K-30 – 2---9,8222:37:03
53247IGIELIŃSKI BartłomiejCHRZANÓWBieg Długi M-40 – 19---101922:37:03
54978WOJEWÓDZKI KrzysztofWARSZAWAWOJEWÓDZCY TEAMBieg Długi M-50 – 4---8,6422:37:03
55 / 3239WASZCZUK AnetaKRASNIKBieg Długi K-40 – 1---9,5122:37:03
5680MIĘTKA KrzysztofKRAKÓWDRUŻYNA MBieg Długi M-40 – 20---8,92022:37:03
57957SADY TomaszTARNÓWBieg Długi M-40 – 21---11,62122:37:03
5896DĄBROWSKI IreneuszOPOLERAJSPORT ACTIVEBieg Długi M-40 – 22---8,22222:37:03
5997PIES DocentBrak – ---8,222:37:03
60229GALOS AlinKRAKOWBieg Długi M-40 – 23---7,92322:37:03
61105NIEDZIELSKI RobertKRAKÓWACAR TEAM/VEGE RUNNERSBieg Długi M-40 – 24---10,92422:37:03
62903CHUDY JacekBOLECHOWICEBieg Długi M-50 – 5---8,9522:37:03
63 / 4902SADAKIERSKA-CHUDY AnnaBOLECHOWICEBieg Długi K-50 – 1---9,6122:37:03
64321SOWA KrzysztofMICHAŁOWICE#SPORTOWASOWABieg Długi M-30 – 20---10,62022:37:03
65322ĆWIEK PawełKRAKÓWBieg Długi M-30 – 21---10,42122:37:03
66325ŚWISTUŃ EugeniuszKRAPKOWICEBieg Długi M-J – 1---9,4122:37:03
67 / 551MICHALAK KatarzynaŁÓDŹEVERRUNBieg Długi K-20 – 1---9,2122:37:03
68121LIS KarolKOSZYCE MAŁEBieg Długi M-40 – 25---9,52522:37:03
69 / 6124STAGROWSKA JadwigaLEWIN BRZESKILEWIN BIEGABieg Długi K-60 – 1---7,5122:37:03
70331MOTYL MaciejKRAKÓWBieg Długi M-40 – 26---8,92622:37:03
71 / 7194PERIO IwonaRADWANOWICEPERIOBieg Długi K-40 – 2---7,9222:37:03
72807WRONA TymoteuszKRAKOWBieg Długi M-40 – 27---9,52722:37:03
73802HARĘŻLAK KrzysztofŁÓDŹ4 ŁAPY PSA ŁÓDŹBieg Długi M-40 – 28---10,72822:37:03
74174PERIO BertrandRADWANOWICEPERIOBieg Długi M-40 – 29---9,32922:37:03
75152KOCJAN PawełKRAKÓWBieg Długi M-50 – 6---10,1622:37:03
76169GAŁAN WojciechWARSZAWABieg Długi M-30 – 22---9,12222:37:03
77 / 8708POLIT AnetaKRAKÓWBieg Długi K-50 – 2---8,7222:37:03
78 / 9703KOŹBIAŁ DankaKRAKÓWESKADRA KRAKÓWBieg Długi K-40 – 3---10,5322:37:03
79 / 10702KEMPNY MariaZAKOPANEBieg Długi K-30 – 3---10,9322:37:03
80162TATARA KarolKRAKÓWKANCELARIA PRAWA RESTRUKTURYZACYJNEGO I UPADŁOŚCIOWEGO TATARA & WSPÓŁPRACOWNICYBieg Długi M-30 – 23---8,42322:37:03
81 / 11290TUCHOŁKA MartaKROBIAPOCO LOCO ATBieg Długi K-30 – 4---10,4422:37:03
82311JAKUBIŃSKI JakubKRAKÓWSOLNE MIASTOBieg Długi M-30 – 24---11,82422:37:03
8312ŁĄCKI MaciejTARNÓWBRAKBieg Długi M-30 – 25---10,62522:37:03
8428CZAJA DanielwarszawaBieg Długi M-40 – 30---9,13022:37:03
85 / 12278MYSZKOWSKA JuliaCZERWIONKA-LESZCZYNYLUXTORPEDA CZERWIONKABieg Długi K-J – 1---8,3122:37:03
86 / 13276PARCZ KlaudiaKATOWICEBieg Długi K-30 – 5---8,6522:37:03
87279RYCZKO AdamCZERWIONKA-LESZCZYNYBieg Długi M-20 – 11---8,31122:37:03
88501GRABARCZYK MATEUSZRYBNIKRADLINIOKI W BIEGUBieg Długi M-30 – 26---10,72622:37:03
89999KLIPP PaulKRAKÓWBieg Długi M-40 – 31---7,73122:37:03
90291GIERULA RobertKRAKOWUBS KRAKOW RUNNING TEAMBieg Długi M-50 – 701:40:5212,5700:17:54
91830GURGUL SebastianKRAKÓWAROMAT NÓGBieg Długi M-30 – 2701:40:5512,52700:17:58
9239CABAJ PrzemysławJAWORZNOSAINT GOBAIN SQUADBieg Długi M-30 – 2801:40:5712,42800:18:00
93203GNAT SławomirKRAKÓWKRWAWE SUTYBieg Długi M-40 – 3201:40:5912,53200:18:02
94268KOCOŃ PawełNOWY SĄCZBieg Długi M-20 – 1201:41:0312,41200:18:05
95823ZAJĄC SławomirKRAKÓWBieg Długi M-30 – 2901:41:0412,42900:18:06
96 / 14277LAZAR GrażynaSIEMIANOWICECSC ADVENTURE ACADEMYBieg Długi K-40 – 401:41:0612,5400:18:08
97 / 15509ŚWIADEK BeataWołowicebrakBieg Długi K-40 – 501:41:1812,4500:18:21
9821FLORKIEWICZ SławomirSOSNOWIECBieg Długi M-50 – 801:41:1912,4800:18:22
99318KLAJNY MarcinCZĘSTOCHOWAAMEC FWBieg Długi M-30 – 3001:41:2212,43000:18:25
100515MAZIK WojciechKrakówbrakBieg Długi M-20 – 1301:41:5912,31300:19:02
101266LASOTA ArturKRAKÓWDELPHI RUNNING TEAMBieg Długi M-40 – 3301:42:1012,23300:19:13
102521TAJAK TomaszKRAKÓWbrakBieg Długi M-40 – 3401:42:1412,33400:19:16
10373GRODZKI SebastianKRAKÓWPEGA RUNNERSBieg Długi M-30 – 3101:42:1712,33100:19:20
10483SUDER GrzegorzLISZKIBieg Długi M-30 – 3201:42:3912,23200:19:41
105238GIERZ BartłomiejKRAKÓWCF KRAKÓWBieg Długi M-20 – 1401:43:2312,11400:20:26
106323SZPAK SlawomirKRAKOWBieg Długi M-40 – 3501:43:2612,23500:20:29
107286NAZIMEK MaciejKRAKÓWR7Bieg Długi M-30 – 3301:43:3012,23300:20:33
108912WADAS GrzegorzKRAKÓWBieg Długi M-30 – 3401:43:3612,23400:20:38
109310KOEHLER KrzysztofKRAKÓWBieg Długi M-50 – 901:43:3612,2900:20:39
11052SURUS ArturTARNÓWHUSARIA RACE TEAMBieg Długi M-20 – 1501:43:4012,11500:20:43
111508NIEDBAŁ AdambrakBieg Długi M-40 – 3601:43:47123600:20:50
11217DWORNIK MaciejBIELSKO-BIAŁAZORIENTOWANI OBIEKTOWOBieg Długi M-30 – 3501:43:5812,13500:21:00
113975GURGUL MateuszKRAKÓWAROMAT NÓGBieg Długi M-30 – 3601:44:0812,13600:21:10
11453ANTONIAK JanKĘTYKĘCKIE HARPAGANYBieg Długi M-30 – 3701:44:11123700:21:14
115820UCIEKLAK DominikSKAWINAbrakBieg Długi M-40 – 3701:44:1912,13700:21:22
116139GADAJ GrzegorzRADLINRADLINIOKI W BIEGUBieg Długi M-30 – 3801:44:2112,13800:21:24
117191PACEWICZ MarekZIELONKIORANGE POLSKABieg Długi M-60 – 101:44:2612,1100:21:29
118265BIELAMOWICZ DariuszJASŁOULKS TECHNIK TRZCINICABieg Długi M-20 – 1601:44:41121600:21:44
119309BEDNARSKI BartłomiejJAWORZNO#NIGHTRUNNERSJAWORZNOBieg Długi M-30 – 3901:45:1211,93900:22:15
120 / 16250SUROWIEC KarinaKRAKÓWDUATHLONBieg Długi K-30 – 601:45:3111,9600:22:34
121301FREJEK MariuszRACIECHOWICEBIEGAM BO BIEGAMBieg Długi M-30 – 4001:45:4011,84000:22:43
122968BOCHENEK KrzysztofJAWORZNOBieg Długi M-20 – 1701:45:5911,81700:23:02
123 / 17128PIOTROWSKA GrażynaLISZKILACHO TEAMBieg Długi K-40 – 601:46:2611,8600:23:29
124326BRODZIAK PawełPOZNAŃBieg Długi M-40 – 3801:46:3511,73800:23:38
125193SUSKI BartlomiejKRAKOWBieg Długi M-30 – 4101:46:3611,74100:23:39
12632OBRAŁ SzymonKRAKÓWBRONKO DZIKBieg Długi M-30 – 4201:46:3711,84200:23:39
12725BOTOR MateuszKATOWICEBieg Długi M-30 – 4301:46:4511,84300:23:48
128801SZASTAK DominikPROSZOWICETEAM PRESTOBieg Długi M-40 – 3901:46:4611,83900:23:49
129259GŁUSZEK StanisławKRAKÓWBieg Długi M-60 – 201:46:5711,8200:24:00
130998MAKOWSKI PawełKRAKÓWBieg Długi M-30 – 4401:47:1311,74400:24:15
131811PARWA MichałDZIEKANOWICEBieg Długi M-30 – 4501:47:1611,74500:24:18
13218KULMA DanielGDÓWBieg Długi M-30 – 4601:47:1911,74600:24:21
133237JASTRZĘBSKI PawełBOCHNIACF KRAKÓWBieg Długi M-20 – 1801:47:2511,61800:24:27
134985KAŁUŻA ArkadiuszBIERUŃSPORTRUN TYCHYBieg Długi M-40 – 4001:47:2511,74000:24:28
13567WRONKA ArturRADZYMINRADZYMIN RUN TEAMBieg Długi M-40 – 4101:47:5711,74100:24:59
136224GOŁĘBIOWSKI MichałBIBICEABB BS RUNNING TEAMBieg Długi M-30 – 4701:48:2911,64700:25:32
137183MAKOWSKI JarosławLUBLINBANDA GRUDNIABieg Długi M-30 – 4801:48:4011,54800:25:42
138822SANKOWSKI SzymonMIELECZABIEGANI MIELECBieg Długi M-30 – 4901:48:4111,64900:25:44
139319GRANDA PawełZARZECZE21DAPLOT JAROSŁAWBieg Długi M-30 – 5001:48:4511,65000:25:47
140197RUSZKIEWICZ PiotrDĄBROWA GÓRNICZALNBBieg Długi M-40 – 4201:48:5911,54200:26:01
14161JANICKI TomaszJAROSŁAW21DAPLOT JAROSŁAWBieg Długi M-20 – 1901:48:5911,51900:26:02
1427WOJDA KrzysztofKRAKÓWTRANSLATION CAFEBieg Długi M-30 – 5101:49:0111,55100:26:03
1431PIECZARA MarcinJAWORZNOBieg Długi M-40 – 4301:49:0111,54300:26:04
144989STROCZYŃSKI PawełTYCHYBieg Długi M-30 – 5201:49:2711,45200:26:30
145138GOLA RadoslawZABIERZÓWBieg Długi M-30 – 5301:49:3211,55300:26:34
146103POTOCZNY MirosławJAWORZNOBieg Długi M-40 – 4401:49:3311,54400:26:35
147294URYGA DanielKRAKÓWBieg Długi M-30 – 5401:49:3511,45400:26:37
148150GRZEGOREK JakubRADZYMINRADZYMIN RUN TEAMBieg Długi M-40 – 4501:49:4411,44500:26:47
149832NAJDER AndrzejKrakówBEER CITYBieg Długi M-40 – 4601:49:4811,44600:26:50
150195DURA PrzemysławKRAKÓWDOBCZYCKI KLUB BIEGACZABieg Długi M-30 – 5501:49:5711,45500:27:00
151803STARZYŃSKI TomaszKRAKÓWKRAKÓW AIRPORT - RUNNING TEAM MATBieg Długi M-40 – 4701:50:0611,44700:27:09
152234KOPIEĆ KamilKRAKÓWITMBW KRAKÓWBieg Długi M-20 – 2001:50:1211,42000:27:15
153960REICHEL MarcinKRAKÓWITMBW KRAKÓWBieg Długi M-20 – 2101:50:1311,42100:27:15
154252ŻOŁNIERCZYK StanKRAKÓWBieg Długi M-30 – 5601:50:2111,35600:27:24
155814WYROBA WojciechKRAKÓWBieg Długi M-30 – 5701:50:2211,35700:27:24
156511WIŚNIEWSKI LeszekModlnicabrakBieg Długi M-40 – 4801:50:2411,44800:27:27
157198ODROBIŃSKI RobertJERZMANOWICEBieg Długi M-40 – 4901:50:2511,44900:27:28
158132LATOS MarcinWĘGRZCE WIELKIEEUROCLEAR RUNNING TEAMBieg Długi M-20 – 2201:50:3111,32200:27:34
159919CHOPIN-STEFAŃCZYK ArturKRAKÓWWYROBYART.PLBieg Długi M-40 – 5001:50:3311,35000:27:36
160305BILSKI ZbigniewBOCHNIANIEZRZESZONYBieg Długi M-40 – 5101:50:4111,35100:27:43
161218NOWAK JordanKRAKÓWALIOR RUNNING TEAMBieg Długi M-30 – 5801:51:1211,35800:28:14
162185SKIBA DawidKRAKÓWBieg Długi M-30 – 5901:51:1911,35900:28:22
163709PASŁAWSKI MaciejKRAKÓWBieg Długi M-50 – 1001:51:2011,21000:28:23
164320JAKUB SenderowskiJAWORZNOBieg Długi M-30 – 6001:51:2111,36000:28:24
165961MATYSZKIEWICZ PawełCZELADŹW POGONI ZA DUCHEMBieg Długi M-40 – 5201:51:2111,35200:28:24
166308TWORZYDŁO PawełKRAKÓWPIKUSIA RUNNING TEAMBieg Długi M-40 – 5301:51:3711,25300:28:40
16763MADEJ GrzegorzKRAKÓWBieg Długi M-30 – 6101:51:3811,26100:28:41
168 / 18299MARCHEWKA JoannaCZERNICHÓWBieg Długi K-40 – 701:51:4111,2700:28:44
169242GODLEWSKI CezaryWARSZAWABieg Długi M-30 – 6201:51:4211,36200:28:45
170111BUDZOŃ BartoszMAKÓW PODHALAŃSKIPMKWBieg Długi M-20 – 2301:51:4911,22300:28:51
171907ICIAK KrystianKRAKÓWHOME TEAMBieg Długi M-40 – 5401:51:5311,25400:28:55
172831SAMSON OktawiuszMODLNICABieg Długi M-40 – 5501:51:5911,25500:29:02
173 / 19303PARYŁA-GRABIEC MałgorzataLIBERTÓWBieg Długi K-40 – 801:52:0011,2800:29:03
174273HEJDUK TomaszTYCHYTECHNIKI LAKIERNICZEBieg Długi M-40 – 5601:52:0211,25600:29:05
175 / 20244HANDZEL WiolettaKRAKÓWBieg Długi K-30 – 701:52:0911,2700:29:11
176212PIWOWARSKI MaciejKRAKÓWBieg Długi M-30 – 6301:52:3211,16300:29:35
177 / 21253ŻOŁNIERCZYK KasiaKRAKÓWBieg Długi K-30 – 801:52:5111,1800:29:53
178175MILCZAREK MarcinWARSZAWABieg Długi M-40 – 5701:52:5511,15700:29:57
179116PIWOWARCZYK PiotrKRAKÓWBieg Długi M-30 – 6401:53:0311,16400:30:05
180134CIECIERSKI PrzemysławSKÓRZEWOOCTOPUS TEAMBieg Długi M-40 – 5801:53:0711,15800:30:09
181 / 22804WIATER KatarzynaTRZEBINIABieg Długi K-40 – 901:53:4211,1900:30:45
182186MARTYNOWSKI MarcinGIEBUŁTÓWOJCOWSKIE ŚLIMAKIBieg Długi M-40 – 5901:53:5011,15900:30:53
183151ROZWADOWSKI MichałKRAKÓW42 DO SZCZĘŚCIABieg Długi M-30 – 6501:53:58116500:31:01
184 / 23715KOZUB DorotaOPOLEBieg Długi K-30 – 901:54:0211900:31:04
185102TOMASZ KrawczykOPOLEBieg Długi M-30 – 6601:54:02116600:31:05
186144SALIS WojciechBOCHNIATECHGISBieg Długi M-30 – 6701:54:06116700:31:09
187 / 2446PAŁUZEWICZ EwaNOWY SĄCZVISEGRAD MARATON RYTROBieg Długi K-40 – 1001:54:12111000:31:15
188 / 25202SMĘTKIEWICZ AleksandraKRAKÓWSBO SHELL / I DO THINGS MY WAYBieg Długi K-30 – 1001:54:18111000:31:21
18948STELMASIŃSKI MichałKRAKÓWŚT DĄBIEBieg Długi M-30 – 6801:54:3610,96800:31:39
190827SZCZĘSNY KonradWARSZAWAGÓRSKIE KLESZCZEBieg Długi M-40 – 6001:54:5710,96000:32:00
191199POTEPA MariuszKRAKOWBieg Długi M-40 – 6101:55:0210,96100:32:05
192 / 26979WOJEWÓDZKA AnnaWARSZAWAWOJEWÓDZCY TEAMBieg Długi K-20 – 201:55:0710,8200:32:10
19358LASOTA ArkadiuszSOSNOWIECBieg Długi M-40 – 6201:55:1310,96200:32:16
194 / 27254KNAPCZYK-KANIA GabrielaBIEŃKÓWKABIEŃKÓWKABieg Długi K-40 – 1101:55:2510,81100:32:28
195339SZPAIDEL PawełSOSNOWIECBieg Długi M-30 – 6901:55:3210,96900:32:35
196161SŁABOŃ MariuszWOLBROMKIWKA-BIEGABieg Długi M-40 – 6301:55:3210,96300:32:35
197 / 28231LENART-KŁOŚ KatarzynaLUBLINPKO BANK POLSKIBieg Długi K-30 – 1101:55:5110,91100:32:54
198230KŁOŚ ArturLUBLINPKO BANK POLSKIBieg Długi M-30 – 7001:55:5110,97000:32:54
199 / 2929CHODACKA RenataALWERNIAWATAHA RUNNERS ALWERNIABieg Długi K-30 – 1201:55:5610,81200:32:59
200184KARWAN ZbigniewLUBLINSAM-Bieg Długi M-50 – 1101:56:0310,81100:33:06
20178SKIBA ZbigniewKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIBieg Długi M-50 – 1201:56:0810,81200:33:11
202262BLICHARZ ArturOŁPINYBieg Długi M-30 – 7101:56:0810,87100:33:11
203324STANUSZEK RafałNOWY SĄCZBieg Długi M-50 – 1301:56:1710,81300:33:19
204816SÓWKA GrzegorzSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEBieg Długi M-60 – 301:56:2110,8300:33:23
205918RZEPECKI KrzysztofKRAKÓWBieg Długi M-50 – 1401:56:2810,81400:33:30
206317OCIEPKA MarcinNOWY SĄCZBieg Długi M-30 – 7201:56:3010,87200:33:33
207122Zagział MarcinSKAŁABieg Długi M-30 – 7301:56:4610,77300:33:48
208180DEJA ArkadiuszKATOWICEBieg Długi M-30 – 7401:56:4910,77400:33:52
209982ŻĄDŁO DariuszMYŚLENICETKKF UKLEJNA MYŚLENICEBieg Długi M-30 – 7501:56:5010,87500:33:52
21054RYBSKI JanuszKRAKÓWBieg Długi M-30 – 7601:56:5010,87600:33:53
211 / 30288LEŚNIAK AnnaBOCHNIASALT RUNNERSBieg Długi K-30 – 1301:56:5210,71300:33:55
212287LEŚNIAK MarcinBOCHNIASALT RUNNERSBieg Długi M-40 – 6401:56:5310,76400:33:55
213995KOZIK BartłomiejGLIWICELABO24.PLBieg Długi M-40 – 6501:56:5310,76500:33:56
214 / 3142ŻOŃ-BIEDROŃ AngelikaŻARKIBIEGAJ Z ŻARKAMIBieg Długi K-30 – 1401:56:5610,71400:33:59
21588SEIDLER SteffenJORDANOWRUSZAMY SIE!Bieg Długi M-40 – 6601:57:0210,76600:34:04
216117PAWELEC AndrzejKRAKÓWPOLSKABIEGABieg Długi M-50 – 1501:57:0410,81500:34:07
217805PAŃTAK SławomirBIAŁOBRZEGI21DAPLOT JAROSŁAWBieg Długi M-40 – 6701:57:1510,76700:34:17
21893BIELAWSKI PawełTARNÓWBieg Długi M-30 – 7701:57:1710,77700:34:20
219263SZATKO MariuszLISIA GÓRAEKIPA Z TARNOWABieg Długi M-50 – 1601:57:1710,71600:34:20
220112DYBKA RafałTARNÓWPTG SOKÓŁ-ŚWIAT PRACY TARNÓWBieg Długi M-40 – 6801:57:1810,76800:34:20
221984JÓŹWIAK MaciejSZCZECINORLĘTA ALEKSANDRÓW KUJAWSKIBieg Długi M-40 – 6901:57:2010,76900:34:23
222 / 32338GÓRNIAK MagdaWARSZAWABieg Długi K-30 – 1501:57:2310,71500:34:25
223179SZATYŁOWICZ PrzemysławKRAKÓWPORANNY PATROLBieg Długi M-30 – 7801:57:3210,67800:34:35
224 / 33146CAŁKA AgnieszkaRADZYMINRADZYMIN RUN TEAMBieg Długi K-40 – 1201:57:3910,71200:34:42
225 / 34120PAGACZ JoannaKRAKÓWTBCBieg Długi K-30 – 1601:57:4210,61600:34:45
22657BONOWICZ JakubPIOTRKÓW TRYBUNALSKIBieg Długi M-30 – 7901:57:4410,67900:34:46
227 / 3530MACIĄG MonikaZAWIERCIEBieg Długi K-30 – 1701:57:5010,61700:34:52
22862ZEGAR DamianKRAKÓWRNRBieg Długi M-30 – 8001:57:5310,68000:34:55
229221GRACZYK ZbigniewCZĘSTOCHOWARODZINKA GRACZYKBieg Długi M-40 – 7001:57:5810,77000:35:00
230 / 36512JAMRÓL MariolaKielcebrakBieg Długi K-40 – 1301:57:5910,61300:35:02
231513ORZECHOWKI DariuszBukownobrakBieg Długi M-20 – 2401:58:1210,62400:35:14
232818WŁOCH JarosławKRAKÓWBieg Długi M-30 – 8101:58:1810,68100:35:20
233 / 37249GOŁASZEWSKA KarolinaTYCHYWARSZTAT FORMYBieg Długi K-30 – 1801:58:1810,61800:35:21
234 / 38258TRZETRZELEWSKA-LALIK EwaJERZMANOWICEBieg Długi K-40 – 1401:58:2610,61400:35:28
235261OLEŚ MarcinKRAKÓWRUN4FUNBieg Długi M-30 – 8201:58:2710,68200:35:29
236601WĘGRZYŃSKI PawełKRAKOWBieg Długi M-30 – 8301:58:3410,68300:35:37
237 / 39181TUSZYŃSKA KatarzynaKRAKÓWESKADRA KRAKÓWBieg Długi K-30 – 1901:58:4010,61900:35:43
238909DZIEDZINA DanielRABKA-ZDRÓJEPIC TEAM™Bieg Długi M-30 – 8401:58:4010,68400:35:43
239 / 40342NOWAK AgnieszkaSOSNOWIECPOGORIA BIEGABieg Długi K-30 – 2001:58:4810,62000:35:50
240 / 4123DWORNIK MałgorzataKRAKÓWBieg Długi K-30 – 2101:59:0110,62100:36:03
241 / 42958OLEKSIAK BogumiłaNIEPOLOMICENIEPOŁOMICE BIEGAJĄBieg Długi K-30 – 2201:59:1010,52200:36:13
242 / 43335SMOROŃ BarbaraWIELICZKABieg Długi K-40 – 1501:59:1210,51500:36:15
243147CAŁKA GrzegorzRADZYMINRADZYMIN RUN TEAMBieg Długi M-40 – 7101:59:1810,57100:36:20
244817PELCZYK GrzegorzCIANOWICEBieg Długi M-40 – 7201:59:2110,57200:36:24
245307MARGAS GrzegorzPROSZOWICEMEERCATEAMBieg Długi M-40 – 7301:59:2510,57300:36:27
246 / 44209CIOSEK BeataCHORZÓWBieg Długi K-40 – 1601:59:3310,51600:36:36
247245BIŃCZYCKI JarekOWCZARYBieg Długi M-40 – 7401:59:3710,47400:36:40
24815GAJEWSKI ZenonCZĘSTOCHOWAZABIEGANI CZĘSTOCHOWABieg Długi M-60 – 401:59:4210,5400:36:45
249916CEREMUGA JanuszMAKÓW PODHALAŃSKIBieg Długi M-40 – 7501:59:4310,57500:36:46
250149WÓJCIAK DawidRABKA - ZDRÓJEPIC TEAM™Bieg Długi M-J – 201:59:4510,5200:36:48
25116SYDA AndrzejPIEKARY ŚLĄSKIEGÓRKI TEAMBieg Długi M-40 – 7601:59:4810,47600:36:51
252296RYMANOWSKI ArkadiuszKRAKÓWI LOVE KILA & PERI & FREDZIOBieg Długi M-30 – 8501:59:5010,58500:36:52
253160KUZBYT ŁukaszKĘDZIERZYN-KOŹLEBieg Długi M-20 – 2501:59:5310,52500:36:56
254341ROZNER ArturPIASECZNOKONDYCJABieg Długi M-30 – 8602:00:1010,58600:37:13
255 / 45340ZAMBRZYCKA-ROZNER EwaPIASECZNOKONDYCJABieg Długi K-30 – 2302:00:1110,52300:37:14
256226KOBAK DamianKRAKOWABB BS RUNNING TEAMBieg Długi M-30 – 8702:00:1610,48700:37:18
257255CORREIA AndreKRAKÓWPOCO LOCO ATBieg Długi M-20 – 2602:00:3210,42600:37:35
258201SKROBOT LukaszKRAKÓWSAMOTNY WILKBieg Długi M-40 – 7702:00:4610,47700:37:49
259812PALA JerzyCZĘSTOCHOWABieg Długi M-50 – 1702:00:5010,41700:37:52
260522PIKUL MichałKRAKÓWbrakBieg Długi M-30 – 8802:00:5410,48800:37:56
261302GRABIEC DariuszLIBERTOWBieg Długi M-40 – 7802:01:0110,47800:38:03
262 / 46270PRAGNĄCA MilenaKRAKÓWPORANNY PATROLBieg Długi K-40 – 1702:01:1410,41700:38:17
263166JĘDRZEJCZYK TomaszKRAKÓWCHYBA NIE DAM RADYBieg Długi M-30 – 8902:01:3210,38900:38:35
264232CZEKAJ WojciechRADOMBIEGIEM RADOM!Bieg Długi M-50 – 1802:01:3310,31800:38:36
265188GORZAŁKA MateuszCZESTOCHOWAŻYCIE CZĘSTOCHOWY TEAMBieg Długi M-30 – 9002:01:3710,49000:38:40
266 / 47970MALISZEWSKA MartaWARSZAWABieg Długi K-30 – 2402:01:4410,32400:38:47
267142MIGDAŁ AdrianKRAKÓWBieg Długi M-40 – 7902:01:4610,37900:38:49
26864GOSIEWSKI RobertKRAKÓWBieg Długi M-40 – 8002:01:4710,38000:38:49
269 / 48714DRAŻNIUK MartaBYDGOSZCZBieg Długi K-20 – 302:01:5710,3300:38:59
270 / 49315WISNIEWSKA PatrycjaWARSZAWACISCO KRAKOW RUNNING TEAMBieg Długi K-40 – 1802:01:5910,21800:39:01
271810WALNIK RafałKRAKÓWBieg Długi M-40 – 8102:02:0410,38100:39:07
272 / 50289BODZĘTA DorotaKRZESZOWICEBieg Długi K-40 – 1902:02:1710,31900:39:19
273 / 51285ZAJĄC AgnieszkaKRZESZOWICEBieg Długi K-40 – 2002:02:2310,32000:39:26
274 / 52701WRONA PaulinaLIMANOWABRAKBieg Długi K-40 – 2102:02:2510,32100:39:28
275993ŚWIERCZEWSKI KrzysztofSOSNOWIECW POGONI ZA DUCHEMBieg Długi M-40 – 8202:02:2810,28200:39:31
276178KAŹMIERCZAK PiotrOWCZARYEULEO BIEGABieg Długi M-40 – 8302:02:3410,28300:39:37
277 / 53707POPEK BarbaraJASTRZĘBIE-ZDRÓJBieg Długi K-40 – 2202:02:3610,32200:39:38
278 / 54131PIKUL JoannaŚWIEBODZICEBIEGAJ W JEDLINIEBieg Długi K-30 – 2502:02:4310,22500:39:46
27990KONIK JarosławKRAKÓWRUNNIG PERFORMANCE BBL KRAKÓWBieg Długi M-40 – 8402:02:4910,28400:39:52
280235ZALEWSKI PiotrMAKÓW PODHALAŃSKIPMKWBieg Długi M-20 – 2702:02:5010,22700:39:53
281 / 552PIECZARA EwaJAWORZNOBieg Długi K-40 – 2302:02:5210,22300:39:55
28271SŁODKI GrzegorzZAKRZOWIECZAKRZOWIEC TEAM CHALLENGEBieg Długi M-30 – 9102:02:5610,29100:39:58
283 / 56347OLEJNIK EwaSKAŁAWKS WAWELBieg Długi K-40 – 2402:03:0710,22400:40:10
284240ANDRZEJCZYK MarekDĄBROWA GÓRNICZAAMEC FWBieg Długi M-40 – 8502:03:0910,28500:40:12
285173GACEK GrzegorzJORDANÓWPSZCZÓŁKABieg Długi M-40 – 8602:03:1910,28600:40:21
286108SMOLARCZYK DominikGLIWICEBRODACI Z WILKABieg Długi M-40 – 8702:03:1910,28700:40:22
287274KASZA MarekRZESZÓWBieg Długi M-30 – 9202:03:3910,19200:40:42
288 / 57233ZOŃ-WĄTROBA MałgorzataLIMANOWABieg Długi K-40 – 2502:03:3910,12500:40:42
289 / 58980WIS ModestaBRZESKOHUSARIA RACE TEAMBieg Długi K-20 – 402:03:5210,1400:40:54
290 / 59819KOWALCZEWSKA KasiaKRAKÓWBieg Długi K-30 – 2602:04:0610,12600:41:09
291969SZABELAK WitekWARSZAWABieg Długi M-30 – 9302:04:1010,19300:41:12
292248KOSZAŁKA MarcinKRAKÓWDARKLIGHTBieg Długi M-40 – 8802:04:2010,18800:41:22
293 / 6011JANOTA-PALUSIŃSKA MałgorzataPIŁA KOŚCIELECKABieg Długi K-40 – 2602:04:2110,12600:41:23
294806KLIŚ WojciechCHEŁMIECDEXTERS TEAMBieg Długi M-40 – 8902:04:2310,18900:41:25
295337BURDA MarekNIEPOŁOMICENIEPOŁOMICE BIEGAJĄBieg Długi M-40 – 9002:04:35109000:41:37
296 / 61953OLEKSIAK AnnaNIEPOŁOMICENIEPOŁOMICE BIEGAJĄBieg Długi K-30 – 2702:04:36102700:41:39
29779LITKA ArturRYDZYNABieg Długi M-40 – 9102:05:00109100:42:02
2989WIGLUSZ JacekKRAKÓWBieg Długi M-30 – 9402:05:27109400:42:29
29977MIŚKOWICZ PiotrZARZECZE K. NISKABieg Długi M-20 – 2802:05:28102800:42:31
30069MYRCIK BernardTARNOWSKIE GÓRYBieg Długi M-40 – 9202:05:34109200:42:36
30134KNAPIŃSKI MichałKRAKÓWBieg Długi M-30 – 9502:05:539,99500:42:55
30233ZIELIŃSKI RafałMODLNICZKABieg Długi M-40 – 9302:06:009,99300:43:02
303 / 62829FRANEK AgataWODZISŁAW ŚLĄSKIGET RUN/WABBieg Długi K-30 – 2802:06:049,92800:43:07
304141GARBOLIŃSKI PiotrCIANOWICEBieg Długi M-40 – 9402:06:14109400:43:17
305267KAMIŃSKI KrzysztofKRAKÓWBieg Długi M-30 – 9602:06:169,99600:43:18
306 / 63148KAMIŃSKA KamilaKRAKÓWBieg Długi K-30 – 2902:06:169,92900:43:19
307 / 6427STARZYK EwaTARNÓWBieg Długi K-30 – 3002:06:29103000:43:32
308901SMARDUCH MateuszNOWY TARGWATAHABieg Długi M-20 – 2902:06:329,92900:43:34
309272KOPACZ MichałKRAKÓWBieg Długi M-20 – 3002:06:529,93000:43:54
310110KUŚ MarekSKAWINABieg Długi M-30 – 9702:06:599,99700:44:01
31131MACIĄG GrzegorzZAWIERCIEZAWIERCIE BIEGABieg Długi M-30 – 9802:07:039,99800:44:05
312505JAROSZ RAFAŁKRAKÓWBieg Długi M-40 – 9502:07:219,99500:44:24
313962MATYSZKIEWICZ KrzysztofCZELADŹBieg Długi M-20 – 3102:07:329,83100:44:35
314145SAJEWICZ WojciechKRAKÓWBieg Długi M-30 – 9902:07:429,89900:44:45
315100PYRĆ KrzysztofKRAKÓWNIE WIDZĘ PRZESZKÓDBieg Długi M-30 – 10002:07:539,810000:44:56
31676SIEŃCZYK MarcinWROCŁAWWRORUN JAGODNOBieg Długi M-30 – 10102:07:549,810100:44:57
317 / 6587SEIDLER DorotaJORDANOWRUSZAMY SIE!Bieg Długi K-30 – 3102:07:569,83100:44:59
318 / 66216KRYPCZYK KatarzynaCHORZÓWBieg Długi K-40 – 2702:08:059,82700:45:07
319 / 67306NOWAK KrystynaOWCZARYPRZYJACIÓŁBieg Długi K-40 – 2802:08:159,82800:45:18
320192MATYSZKOWICZ JanuszKĘTYGONIMYBieg Długi M-50 – 1902:08:169,81900:45:18
3218ŁUKASIK AndrzejLUBLINBieg Długi M-50 – 2002:08:299,82000:45:32
322228SAJNÓG SebastianKRAKÓWDRUŻYNA CYBORGABieg Długi M-30 – 10202:08:449,710200:45:47
323524SROKA PiotrPIŃCZÓWbrakBieg Długi M-30 – 10302:08:499,810300:45:52
32485BŁACHNO MarcinKRAKÓWANIOŁKI CHARLIEGOBieg Długi M-30 – 10402:08:529,710400:45:54
325 / 68165SERWICKA EmiliaZAWIERCIEGRUPA JURA PLBieg Długi K-50 – 302:08:539,7300:45:56
326 / 69328ZIELIŃSKA UrszulaZGORZELECBieg Długi K-20 – 502:09:049,7500:46:06
32756ZAJĄC MaciejKRAKÓWBieg Długi M-20 – 3202:09:099,73200:46:12
328217NALEPA PiotrKRAKÓWBieg Długi M-30 – 10502:09:339,710500:46:35
329171DARIUSZ MazurekSTALOWA WOLAWKURW _TEAMBieg Długi M-30 – 10602:09:449,710600:46:47
330260PLISZKA RafałKRAKÓWBieg Długi M-40 – 9602:09:469,69600:46:49
33138BARAN StefanNOWY SĄCZVISEGRAD MARATON RYTROBieg Długi M-40 – 9702:09:479,79700:46:50
332106SUBIK DariuszŚWIERZOWA POLSKAATHLETIC ZRECINBieg Długi M-40 – 9802:09:519,79800:46:53
333 / 70808KONDRACIUK KatarzynaPIASECZNOGOSIR PIASECZNO, PIASECZYŃSKA FUNDACJA EKOLOGICZNABieg Długi K-40 – 2902:10:079,62900:47:10
334713SOJECKI KrzysztofKRAKÓWBieg Długi M-20 – 3302:10:129,63300:47:15
335153MAŁECKI MarekKRAKÓWNIGHT RUNNERSBieg Długi M-20 – 3402:10:159,73400:47:17
336 / 7140CHRYST DominikaBYTOMBieg Długi K-30 – 3202:10:189,73200:47:21
337297CABAŁA RafałPRZYSZOWAKROKUS PRZYSZOWABieg Długi M-40 – 9902:10:239,69900:47:26
338 / 72503MLOST JULIAKRAKÓWBieg Długi K-30 – 3302:10:449,63300:47:46
339333KALISZCZAK WaldemarLUBLINBieg Długi M-40 – 10002:10:449,610000:47:46
340 / 73135PRANDZIOCH KarolinaKRAKÓWBieg Długi K-30 – 3402:11:129,53400:48:15
341189MILEWSKI MichałCZĘSTOCHOWAŻYCIE CZĘSTOCHOWY TEAMBieg Długi M-20 – 3502:11:499,63500:48:51
342 / 74215BRZOZOWSKA PatrycjaCZĘSTOCHOWAŻYCIE CZĘSTOCHOWY TEAMBieg Długi K-20 – 602:11:499,6600:48:51
343316KOWALSKI TomaszKRAKOWCISCO KRAKOW RUNNING TEAMBieg Długi M-30 – 10702:12:069,510700:49:09
344706DROZD PrzemysławOPOLEKOLKA TEAM OPOLEBieg Długi M-40 – 10102:12:079,510100:49:10
345140KALISZCZAK SzymonZAMOŚĆBieg Długi M-30 – 10802:12:269,510800:49:29
34610KOBAK SławomirKRAKÓWBieg Długi M-30 – 10902:12:559,410900:49:58
347990KOZIOŁ PiotrKRAKÓWBieg Długi M-30 – 11002:13:409,411000:50:43
348219TWARDOWSKI MaciekKRAKÓWABM S.A. WYPOSAŻENIE SKLEPÓWBieg Długi M-30 – 11102:13:599,311100:51:01
349 / 75200BOROŃ AleksandraSKAŁABieg Długi K-30 – 3502:14:009,43500:51:03
35035KIDA AndrzejKRAKÓWLOS TREPOS COMPANIEROSBieg Długi M-30 – 11202:14:269,311200:51:29
35182PALUCH IreneuszNIELEPICEDRUŻYNA CYBORGABieg Długi M-40 – 10202:15:059,310200:52:08
352833SŁOTA PiotrPIŃCZÓWEUROCASHBieg Długi M-40 – 10302:15:219,310300:52:23
353158SZYMURA AndrzejRYBNIKBieg Długi M-40 – 10402:15:499,210400:52:52
354298TARCHAŁA KrzysztofZAKOPANEWOJOWNIKBieg Długi M-30 – 11302:15:569,211300:52:59
355 / 76817BOSAK GabrielaZakopanebrakBieg Długi K-30 – 3602:15:569,23600:52:59
356 / 77710SZCZYPIÓR MartaOBLĘGOREKBieg Długi K-30 – 3702:16:049,23700:53:07
357222BAŃCZYK MarcinŁAZISKA GÓRNEBieg Długi M-40 – 10502:16:079,210500:53:10
358345SZMYD MaciejNOWY SĄCZBRAKBieg Długi M-40 – 10602:16:399,210600:53:41
359251NALEPA MaciejNOWY SACZBieg Długi M-30 – 11402:16:419,211400:53:43
360 / 7849OLESZAK MałgorzataOLKUSZBieg Długi K-40 – 3002:16:489,13000:53:51
361156GŁUC GabrielMAKÓW PODHALAŃSKIBieg Długi M-20 – 3602:17:029,23600:54:05
362 / 79157PIECZARA DominikaMAKÓW PODHALAŃSKINIGHT RUNNERSBieg Długi K-20 – 702:17:029,2700:54:05
363510DOLNY JeremiaszKrakówbrakBieg Długi M-20 – 3702:17:119,23700:54:13
364119DOLNY RobertSKÓRZEWOKS SKÓRZEWOBieg Długi M-40 – 10702:17:119,210700:54:13
365109JUNGOWSKI PiotrCZĘSTOCHOWAJUNGOWSCYBieg Długi M-40 – 10802:17:199,110800:54:22
366813STACHURSKI MateuszBIELSKO-BIAŁABB RUNNERSBieg Długi M-30 – 11502:17:249,211500:54:27
36744JERMAK MaciejKOSZYCE WIELKIEZDROWY PROJEKTBieg Długi M-30 – 11602:17:309,111600:54:32
368 / 80107BIERNAT MonikaKRAKÓWSHELL KRAKÓWBieg Długi K-30 – 3802:17:569,13800:54:58
369300MARCHEWKA AndrzejCZERNICHÓW (1976)Bieg Długi M-40 – 10902:17:589,110900:55:01
370825WIŚNIEWSKI MarekWARSZAWAMAMBABieg Długi M-40 – 11002:18:31911000:55:34
371 / 81821SIWECKA WeronikaWĘGRZCEBieg Długi K-40 – 3102:18:4093100:55:42
372 / 8291RYNKOWSKA KatarzynaWARSZAWABieg Długi K-40 – 3202:18:5693200:55:58
373906KWIATKOWSKI JakubKRAKÓWGT TEAMBieg Długi M-30 – 11702:19:13911700:56:16
374 / 83954CZYŻEWICZ MonikaSUŁKÓWNIEPOŁOMICE BIEGAJĄBieg Długi K-30 – 3902:19:2593900:56:27
375101ŚPIEWAKOWSKI ArkadiuszPOZNANNIEZRZESZONYBieg Długi M-50 – 2102:19:4492100:56:46
376159KAWA JarosławKRAKÓWCOFFEE TEAMBieg Długi M-30 – 11802:20:178,911800:57:20
377 / 84346KRAKOWSKA TWORZYDŁO KatarzynaKRAKÓWPIKUSIA RUNNING TEAMBieg Długi K-40 – 3302:20:318,93300:57:34
378955ŻEBRAKOWSKI ArturRZESZÓWSPARTAN RACE TRAINING GROUP RZESZÓWBieg Długi M-30 – 11902:20:518,911900:57:54
379329CZYŻEWSKI ŁukaszWARSZAWAKENIROSKIBieg Długi M-30 – 12002:20:568,912000:57:58
380104KRUK GrzegorzKRAKÓWALIOR RUNNING TEAMBieg Długi M-30 – 12102:20:568,912100:57:59
381519BOROWIK TomaszKrakówbrakBieg Długi M-30 – 12202:21:028,912200:58:05
382 / 85818GRZESZCZAK-BOROWIK AnnaKrakówbrakBieg Długi K-30 – 4002:21:038,94000:58:06
383 / 86815SZCZYGIEŁ AdrianaBIELSKO-BIAŁAKNSK RUNNING TEAMBieg Długi K-30 – 4102:21:148,94100:58:17
384223WNĘTRZAK PiotrSKAWINAABM S.A. WYPOSAŻENIE SKLEPÓWBieg Długi M-30 – 12302:21:148,912300:58:17
385 / 87502WÓJCIK MONIKAKRAKÓWBieg Długi K-40 – 3402:22:008,83400:59:03
38613CUPIAŁ DariuszSOSNOWIECW POGONI ZA DUCHEMBieg Długi M-50 – 2202:22:508,82200:59:52
387204DOBOSZ DariuszMYŚLENICENIGHT RUNNERSBieg Długi M-30 – 12402:23:018,812401:00:03
388 / 8826KORPUS-MIELCZARSKA KatarzynaSŁAWKÓWSGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIEBieg Długi K-30 – 4202:23:218,74201:00:24
389 / 89275SZRETER MartaBOLESŁAWSGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIEBieg Długi K-30 – 4302:23:218,74301:00:24
390 / 90136KRAJ AnnaKRAKÓWBieg Długi K-20 – 802:23:338,7801:00:36
391963ADAMCZYK ArturBIBICEBieg Długi M-20 – 3802:24:028,73801:01:05
392828SZEWCZYK KrzysztofWODZISŁAW ŚLĄSKIBieg Długi M-30 – 12502:24:238,712501:01:25
393997MICHALSKI HenrykTARNÓWEKIPA Z TARNOWABieg Długi M-40 – 11102:24:418,711101:01:44
394 / 91125GRODZKA AgnieszkaSKAWINABieg Długi K-30 – 4402:25:078,64401:02:10
395243GRZYB BogusławKRAKÓWABM S.A. WYPOSAŻENIE SKLEPÓWBieg Długi M-40 – 11202:25:288,611201:02:31
396214BACA AndrzejZAWIERCIEEURO VOLTABieg Długi M-30 – 12602:26:558,612601:03:57
397 / 92293MIŚTA PaulinaSZYCEGUPOTA NA ŚWIECIEBieg Długi K-20 – 902:26:558,6901:03:58
398295DEMARCZYK RadosławSIEDLISZOWICEGUPOTA NA ŚWIECIEBieg Długi M-30 – 12702:26:568,612701:03:58
399 / 9389TREBACZ AnnaJORDANOWRUSZAMY SIE!Bieg Długi K-20 – 1002:27:138,51001:04:16
400 / 94129WÓJCIK KatarzynaKRAKÓWBieg Długi K-30 – 4502:27:508,54501:04:53
401704WIŚNIEWSKI PawełGLIWICENIGHT RUNNERS GLIWICEBieg Długi M-20 – 3902:27:548,53901:04:57
402 / 9559KITA EwaKĘDZIERZYN-KOŹLEBIEGAMDLAZDROWIA.PLBieg Długi K-50 – 402:28:408,5401:05:43
40384ŁACH MaciejKRAKÓWDRUŻYNA CYBORGABieg Długi M-40 – 11302:29:098,411301:06:12
404 / 96911KASPERLIK KlaudynaBRENNABIEGACTWO!Bieg Długi K-20 – 1102:30:378,31101:07:39
405712JAKUB MotulewiczKRAKÓWBieg Długi M-20 – 4002:30:428,34001:07:45
406 / 97264KIWIOR IzabelaGORLICEKLUB KARATE KYOKUSHIN W GORLICACHBieg Długi K-30 – 4602:30:488,34601:07:50
407 / 98504KŁOPOTOWSKA-SOSNA KAŚKAKRAKÓWBrak – 02:31:348,301:08:37
408246KARASINSKI MateuszZIELONKIMK TRAMPINGBieg Długi M-40 – 11402:32:028,311401:09:05
40960SULISZ BogusławKRAKÓWBieg Długi M-50 – 2302:32:328,22301:09:35
410154BIRCZYŃSKI PawełKRAKÓWBRAKBieg Długi M-50 – 2402:33:068,22401:10:08
411 / 99182SZCZYGŁOWSKA JoannaINOWROCŁAWBRAKBieg Długi K-30 – 4702:33:078,24701:10:09
412711SZEWCZYK PawełWARSZAWABieg Długi M-40 – 11502:33:178,211501:10:19
413 / 100256FABJANCZYK AgnieszkaZAWIERCIEZAWIERCIE BIEGABieg Długi K-30 – 4802:34:588,14801:12:00
414972BAJAK MirosławKRAKÓWBieg Długi M-40 – 11602:35:008,111601:12:03
415282DYMACZ JanBIAŁY KOŚCIÓŁBieg Długi M-60 – 502:35:538501:12:56
416257GRYCH AndrzejBOCHNIABieg Długi M-30 – 12802:37:17812801:14:19
417 / 101705JUSZCZAK KalinaGLIWICEBieg Długi K-20 – 1202:37:2081201:14:23
418 / 10292RYNKOWSKA MagdalenaWARSZAWABieg Długi K-40 – 3502:38:277,93501:15:29
419 / 103118SITARZ MagdalenaKRAKÓWPOLSKABIEGABieg Długi K-50 – 502:42:307,7501:19:33
420 / 10414CUPIAŁ MariolaSOSNOWIECW POGONI ZA DUCHEMBieg Długi K-50 – 602:43:097,7601:20:12
421 / 105241NOWAK NataliaTARNÓWEKIPA Z TARNOWABieg Długi K-30 – 4902:44:167,74901:21:18
422816MLECZKO RafałTarnówbrakBieg Długi M-30 – 12902:44:167,612901:21:18
423115WOJTOWICZ ZdzislawSZCZAWANIEZRZESZONYBieg Długi M-60 – 602:46:037,6601:23:05
Nie wystartowało 38 uczestników
DNS*45ANDRZEJEWSKI DariuszWODZISŁAW ŚLĄSKIBieg Długi M-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*66BADURA AdamCZERWIONKA-LESZCZYNYBieg Długi M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*65BADURA KatarzynaCZERWIONKA-LESZCZYNYBieg Długi K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*304BANASIAK MarcinŁÓDŹBieg Długi M-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*227CRUZ HugoKRAKOWABB BS RUNNING TEAMBieg Długi M-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*70KACZMAREK RobertWARSZAWABieg Długi M-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*137KRZEMIEŃ BartoszKATOWICEBieg Długi M-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*966LEWANDOWSKI BartłomiejWARSZAWALEVIBieg Długi M-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*172LISOWSKI BartekSKAWINALISOWSCYBieg Długi M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*170MAKUCH SzymonKRAKOWDZIKIE ŻYCIE RUN TEAMBieg Długi M-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*37MAŃCZAK AdriannaSWARZĘDZBieg Długi K-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*205MORAWSKI PrzemysławKRAKOWCISCO KRAKOW RUNNING TEAMBieg Długi M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*208OLBRYCH PiotrCZESTOCHOWARODZINABieg Długi M-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*956OSINSKI KonradGODZISZKAFC BOBOBieg Długi M-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*225PAWEL MichalikKRAKOWABB BS RUNNING TEAMBieg Długi M-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*55PAWLISZKO KamilKRASNE21DAPLOT JAROSŁAWBieg Długi M-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*127PORĘBSKA MonikaTARNOBRZEGBieg Długi K-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*68PRĘDKI MarcinWARSZAWAPOLSKA BIEGABieg Długi M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*917PRYGA TomaszTYCHYBieg Długi M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*206RADWAŃSKA AleksandraKRAKÓWPOLAR SPORTBieg Długi K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*207RADWAŃSKI AndrzejKRAKÓWPOLAR SPORTBieg Długi M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*809RÓG BartoszMYŚLENICETECNO SPORT TEAMBieg Długi M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*72RYDZYŃSKI JacekŁÓDŹRYSIEBieg Długi M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*99SMOLEŃ PiotrKRAKÓWBieg Długi M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*5SNARSKA KatarzynaJÓZEFOSŁAWALBATROSYBieg Długi K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*824SOŁGAŁA TomaszŚWIĄTNIKI GÓRNEBieg Długi M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*4SZMYTKOWSKI KrzysztofLEGIONOWOMIA SAN MIABieg Długi M-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*176SZOPA LeszekPODOLSZEAMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGO W KRYNICYBieg Długi M-60 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*22ŚREDNIAK AgnieszkaŁÓDŹSZAKALE BAŁUTBieg Długi K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*213TRYBALSKI MaciekZAWIERCIEEURO VOLTABieg Długi M-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*50WARWAS MarcinKRAKÓWBieg Długi M-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*314WILK MaciejKRAKÓWCISCO KRAKOW RUNNING TEAMBieg Długi M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*20WIŚNIOWSKA DorotaKRAKÓWESKADRA KRAKÓWBieg Długi K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*114WOŚ WojciechJAWORZNOBieg Długi M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*41WRONA SylwesterKRAKÓWBieg Długi M-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*834WRÓBLEWSKI ŁukaszKRAKÓWNOWA HUTABieg Długi M-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*36ZAKRZEWSKI KrzysztofWIELICZKASKIPOL.PL TEAMBieg Długi M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*123ŻUK MarzenaBIAŁYSTOKBSB ALBATROSYBieg Długi K-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*

*DNS - nie wystartował