Skała k.Krakowa 2017-04-23

Perły Małopolski 2017 Skała

Wyniki Open Bieg Krótki 5km

MiejsceNrNr start.Nazwisko / ImięMiejscowośćKategoriaCzas sum.VśrMiejsce w kat.Różnica
111092044TROJANOWSKI KrzysztofLIMANOWABieg Krótki M-20 – 100:24:5812100:00:00
213152504BARAN GRZEGORZBieg Krótki M-16 – 100:27:1011100:02:11
312442903CZUPKIEWICZ MichałOPOLEBieg Krótki M-30 – 100:27:1811100:02:19
411802106SZYMALAK MichałŁÓDŹBieg Krótki M-40 – 100:29:0710,3100:04:08
5 / 112452993SZKLANA AnitaWIEPRZECBieg Krótki K-20 – 100:29:1510,3100:04:17
610842025PŁOSKONKA AndrzejKRAKÓWBieg Krótki M-40 – 200:30:0310200:05:05
78382512MADEJ TomaszKRAKÓWBieg Krótki M-30 – 200:30:229,9200:05:23
812462994LAMPART FranciszekRYBNIKBieg Krótki M-J – 100:30:259,9100:05:27
9 / 212362810GACEK AlicjaNOWY TARGBieg Krótki K-30 – 100:30:569,7100:05:58
1013162503BARAN JÓZEFBieg Krótki M-50 – 100:31:129,6100:06:14
1112472995LAMPART AntoniRYBNIKBieg Krótki M-J – 200:31:279,5200:06:28
12 / 312242702KAMYKOWSKA EwaKRAKÓWBieg Krótki K-30 – 200:31:339,5200:06:35
13 / 412372811ZELAZKO KasiaNOWY TARGBieg Krótki K-30 – 300:31:369,5300:06:38
1410602004MAC BartłomiejRABKA-ZDRÓJBieg Krótki M-40 – 300:31:529,4300:06:53
1512402814KAŹMIERCZAK MichałZOFIÓWKABieg Krótki M-40 – 400:32:359,2400:07:37
1611532082LASIK MateuszSTRYSZAWABieg Krótki M-30 – 300:32:479,2300:07:48
1711312061STADNICKI BartłomiejZAKOPANEBieg Krótki M-40 – 500:32:579,1500:07:59
1811982123OLEJNIK TomaszSKAŁABieg Krótki M-40 – 600:33:049,1600:08:05
19 / 512262704WIERZBANOWSKA MartaZAKOPANEBieg Krótki K-20 – 200:33:448,9200:08:45
20 / 611362066PRZEBINDA RenataCZERNICHÓWBieg Krótki K-40 – 100:33:578,8100:08:58
2111302060NAWORYTA MichałKRAKÓWBieg Krótki M-J – 300:34:108,8300:09:12
2211322062STADNICKI PiotrZAKOPANEBieg Krótki M-16 – 200:34:208,7200:09:22
23 / 712502998BEDNAREK SylwiaKRAKÓWBieg Krótki K-30 – 400:34:218,7400:09:22
24 / 811182052NAWARA EwelinaTARNÓWBieg Krótki K-30 – 500:34:238,7500:09:24
25 / 913052506WĘGRZYNEK AnetaSułkowiceBieg Krótki K-40 – 200:34:268,7200:09:27
2610992037DUDEK PiotrMIECHÓWBieg Krótki M-30 – 400:34:518,6400:09:52
271792519FORYSTEK JózefKrakówBieg Krótki M-50 – 200:34:528,6200:09:54
28 / 1012162140MARCHEWKA EmiliaCZERNICHÓWBieg Krótki K-16 – 100:34:598,6100:10:00
2912412815AUGUSTYN MarcinGABUŁTÓW / KAZIMIERZA WIELKABieg Krótki M-30 – 500:35:128,5500:10:14
30 / 1112342808WYPYCH UrszulaKRAKÓWBieg Krótki K-J – 100:35:148,5100:10:16
31 / 1212422901WDOWIAK SylwiaBOSUTÓWBieg Krótki K-20 – 300:35:178,5300:10:18
3211502079MARCIN MikaKRAKÓWBieg Krótki M-20 – 200:35:208,5200:10:21
33 / 1312082132DĘBSKA AgnieszkaTENCZYNEKBieg Krótki K-40 – 300:35:298,5300:10:30
34 / 1411872111KARDACZ AnnaKATOWICEBieg Krótki K-40 – 400:35:328,4400:10:33
3510762018KRUPA DawidOPATOWIECBieg Krótki M-20 – 300:35:448,4300:10:45
36 / 1512252703KUBICA IwonaKRAKÓWBieg Krótki K-30 – 600:35:578,3600:10:58
3711212054PASELA JacekGOTKOWICEBieg Krótki M-30 – 600:36:018,3600:11:02
38 / 1611992124BIEGUN KatarzynaSKAŁABieg Krótki K-16 – 200:36:048,3200:11:06
3911192053CHYLIŃSKI TomaszKRAKÓWBieg Krótki M-40 – 700:36:098,3700:11:10
4011852110KOWALSKI PiotrKRAKÓWBieg Krótki M-30 – 700:36:228,2700:11:23
4111382068STORTSEVYI MykolaKRAKÓWBieg Krótki M-30 – 800:36:408,2800:11:41
42 / 1710712013DZIEDZIC JoannaKRAKÓWBieg Krótki K-30 – 700:36:418,2700:11:42
4310732015KATARZYŃSKI WłodzimierzSKAŁABieg Krótki M-40 – 800:36:438,2800:11:44
44 / 1812392813URBANIAK AniaKRZYWACZKABieg Krótki K-30 – 800:37:088,1800:12:09
45 / 1911372067GUCWA EwaNIEPOLOMICEBieg Krótki K-20 – 400:37:148,1400:12:15
4611902115TYLIBA IreneuszPRZEGINIABieg Krótki M-40 – 900:37:218900:12:22
4712092133LEDWOŃ JakubGLIWICEBieg Krótki M-40 – 1000:37:3081000:12:31
48 / 2011132048TRZCIŃSKA AgnieszkaZABIERZOWBieg Krótki K-30 – 900:37:547,9900:12:55
49 / 2111162050DUKAT MarcelinaKONIUSZABieg Krótki K-16 – 300:38:007,9300:13:01
5011102045PIERZCHAŁA RomanSĘDZISZÓWBieg Krótki M-60 – 100:38:067,9100:13:07
51 / 2211282059NAWORYTA AgnieszkaKRAKÓWBieg Krótki K-40 – 500:38:087,9500:13:09
52 / 2311782104SIERAK JoannaKRAKÓWBieg Krótki K-30 – 1000:38:157,81000:13:17
5312012126DYLAG AndrzejLIMANOWABieg Krótki M-40 – 1100:38:337,81100:13:34
54 / 2412002125DYLAG AnnaLIMANOWABieg Krótki K-30 – 1100:38:337,81100:13:35
5511732099HUBICKI PiotrCHRZANOWBieg Krótki M-30 – 900:38:427,8900:13:43
5612192143JAREK TomaszCHORZÓWBieg Krótki M-40 – 1200:38:487,71200:13:49
5711662093MORDARSKI JerzyNOWY SĄCZBieg Krótki M-60 – 200:38:507,7200:13:52
58 / 2510892029BUSSE KamilaPOLSKABieg Krótki K-16 – 400:38:517,7400:13:52
59 / 2612282802GIEDWIŁŁO MartaTYCHYBieg Krótki K-30 – 1200:39:137,61200:14:15
60 / 2710692011STAWSKA EwaKRAKÓWBieg Krótki K-20 – 500:39:237,6500:14:24
6113112510KARPIEL ŁukaszKrakówBieg Krótki M-30 – 1000:39:347,61000:14:36
62 / 2812132137MICHALIK MagdalenaKRAKÓWBieg Krótki K-30 – 1300:39:357,61300:14:36
63 / 291902509KUCHARSKA MonikaKrakówBieg Krótki K-20 – 600:39:427,6600:14:44
64 / 3011682095SKÓRA AnnaKRAKÓWBieg Krótki K-30 – 1400:39:527,51400:14:53
6512172141GÓRECKI RobertKRZESZOWICEBieg Krótki M-30 – 1100:40:037,51100:15:04
6610752017SŁONINA KrzysztofKRAKÓWBieg Krótki M-40 – 1300:40:087,51300:15:09
6711482077KULIŃSKI ŁukaszWOLA BATORSKABieg Krótki M-30 – 1200:40:197,41200:15:20
6810592003ROIK TomaszSZCZUCINBieg Krótki M-50 – 300:40:237,4300:15:24
69 / 3112272801SZASTAK RenataPROSZOWICEBieg Krótki K-30 – 1500:40:257,41500:15:27
7010902030RADWANEK RafałBRZEZIEBieg Krótki M-30 – 1300:40:357,41300:15:36
71 / 3211572085PLIŚ JoannaŁAŃCUTBieg Krótki K-30 – 1600:40:367,41600:15:37
7211402070RYZNAR JarosławJASŁOBieg Krótki M-30 – 1400:40:377,41400:15:38
73 / 3311352065TOKARSKA BożenaKRAKÓWBieg Krótki K-30 – 1700:40:427,41700:15:43
7412112135MAUREK PiotrKRAKÓWBieg Krótki M-40 – 1400:40:457,41400:15:46
7512332807ŁAPA MarekMYŚLENICEBieg Krótki M-40 – 1500:40:507,31500:15:51
76 / 3411712098HUBICKA IrminaCHRZANÓWBieg Krótki K-30 – 1800:40:507,31800:15:52
77 / 3512022127ŚWIDER RenataRABKABieg Krótki K-40 – 600:40:557,3600:15:57
78 / 3610822024PLUTA JoannaBIELSKO-BIAŁABieg Krótki K-20 – 700:41:127,3700:16:13
79 / 3710632007KURTYKA JoannaRADWANOWICEBieg Krótki K-J – 200:41:137,3200:16:14
8010772019SUŁEK RyszardKRAKÓWBieg Krótki M-60 – 300:41:167,3300:16:18
8110612005RADWAŃSKI Jacek mścisławŁAPSZE NIŻNEBieg Krótki M-J – 400:41:247,2400:16:25
82 / 3811652092PAJAK MagdaWIEPRZECBieg Krótki K-20 – 800:41:257,2800:16:27
83 / 3911042040DRZEWICKA EwaCZECHOWICE-DZIEDZICEBieg Krótki K-20 – 900:41:277,2900:16:29
84 / 4010662008MIŚKOWIEC BożenaDOBRABieg Krótki K-40 – 700:41:287,2700:16:30
85 / 4111062042RYAN NiamhKRAKOWBieg Krótki K-30 – 1900:41:477,21900:16:48
8611052041MAHON MichaelDUBLINBieg Krótki M-60 – 400:41:477,2400:16:48
87 / 4211012038KOWALSKA KarolinaKRAKÓWBieg Krótki K-30 – 2000:42:017,12000:17:03
8812032128ŚWIDER NorbertRABKABieg Krótki M-J – 500:42:117,1500:17:12
89 / 4311272058KOCHAN AgnieszkaKRAKOWBieg Krótki K-20 – 1000:42:167,11000:17:17
9011342064RAZIK ŁukaszCHORZÓWBieg Krótki M-30 – 1500:42:167,11500:17:17
91 / 4411922116TYLIBA MagdalenaPRZEGINIABieg Krótki K-40 – 800:42:177,1800:17:19
92 / 4512222602SZAFRANEK MałgorzataKRAKÓWBieg Krótki K-20 – 1100:42:267,11100:17:27
931842517KRUPA TomaszKrakówBieg Krótki M-30 – 1600:42:3371600:17:34
94 / 461812518PIEPRZYCA JustynaKrakówBieg Krótki K-30 – 2100:42:3372100:17:35
95 / 4710622006JAGIEŁA-KURTYKA RenataRADWANOWICEBieg Krótki K-40 – 900:42:367900:17:38
9611772103GIERCZAK PiotrSOSNOWIECBieg Krótki M-30 – 1700:42:5571700:17:57
9711562084GIERCZAK ŁukaszSOSNOWIECBieg Krótki M-30 – 1800:42:5571800:17:57
98 / 4810912031URSZULA BusseIWANOWICEBieg Krótki K-40 – 1000:42:5871000:17:59
99 / 4912292803BONCZAR DianaWIELICZKABieg Krótki K-30 – 2200:43:0172200:18:02
100 / 501942511MARZEC IwonaKrakówBieg Krótki K-40 – 1100:43:106,91100:18:11
101 / 5113092507WÓJCIK KlaudiaWysociceBieg Krótki K-20 – 1200:43:106,91200:18:11
10212142138SZCZEPANIEC MichałLUBIEŃBieg Krótki M-30 – 1900:43:146,91900:18:15
103 / 5211592087WACHULEC KatarzynaKRAKÓWBieg Krótki K-20 – 1300:43:236,91300:18:25
10410682010BOROŃ TomaszCHRZANÓWBieg Krótki M-30 – 2000:43:526,82000:18:53
105 / 5310672009BOROŃ JolantaCHRZANÓWBieg Krótki K-30 – 2300:44:056,82300:19:06
106 / 541742513PAWEŁEK BarbaraSwiętochrowiceBieg Krótki K-40 – 1200:44:216,81200:19:22
107 / 5512072131UCHACZ WADOWKA AnnaKRAKOWBieg Krótki K-30 – 2400:44:246,82400:19:26
108 / 5611142049DUKAT WiktoriaKONIUSZABieg Krótki K-16 – 500:44:266,8500:19:27
109 / 5711172051KULISA DagmaraRADZIEMICEBieg Krótki K-J – 300:44:266,8300:19:27
110 / 5811602088BARAN EwaCIANOWICEBieg Krótki K-30 – 2500:44:296,72500:19:31
11111792105KOSZELA BartoszKRAKÓWBieg Krótki M-20 – 400:44:316,7400:19:32
112 / 591952511MARZEC IwonaKrakówBieg Krótki K-40 – 1300:44:316,71300:19:32
11310572002GOŁĘBIOWSKI JanMICHAŁOWICEBieg Krótki M-J – 600:44:386,7600:19:39
114 / 6011632091PLUCIŃSKA KlaudiaKRAKÓWBieg Krótki K-J – 400:44:396,7400:19:40
115 / 6110972035KUŚ KatarzynaSKAWINABieg Krótki K-30 – 2600:44:536,72600:19:54
116 / 6210562001SARNECKA MałgorzataLISZKIBieg Krótki K-40 – 1400:45:146,61400:20:15
11711252057ADAMEK KamilBATORZBieg Krótki M-20 – 500:45:186,6500:20:19
118 / 6311762102ADAMEK JoannaKRAKOWBieg Krótki K-20 – 1400:45:186,61400:20:19
119 / 6410792021ZACHARA EwaKRAKÓWBieg Krótki K-30 – 2700:46:126,52700:21:14
12010782020TOBOROWICZ PrzemysławKRAKÓWBieg Krótki M-30 – 2100:46:126,52100:21:14
121 / 6512152139AGNIESZKA BaranOLKUSZBieg Krótki K-40 – 1500:46:266,51500:21:28
122 / 6611392069SKOCZEK AgnieszkaKRAKÓWBieg Krótki K-30 – 2800:46:336,42800:21:34
12311692096WITOŃ GrzegorzKRAKÓWBieg Krótki M-20 – 600:47:116,4600:22:12
12410872027WRONA WojciechSKAWINABieg Krótki M-30 – 2200:47:306,32200:22:32
125 / 6711232056RUSIN-ŚLUSARCZYK HelenaSZARÓWBieg Krótki K-30 – 2900:47:316,32900:22:32
126 / 6812042129BIERNAT WiolettaRABKABieg Krótki K-20 – 1500:47:316,31500:22:32
1271932505GROCHOWINA GrzegorzKrakówBieg Krótki M-30 – 2300:47:366,32300:22:38
12811752101ZIELIŃSKI DawidKRAKÓWBieg Krótki M-30 – 2400:47:426,32400:22:43
12911492078GRZEGORZAK JacekDUBIECKOBieg Krótki M-40 – 1600:47:496,31600:22:51
130 / 6911622090RÓŻYCKA IwonaNOWY SĄCZBieg Krótki K-30 – 3000:48:106,23000:23:11
131 / 7011452074HADRO LiliannaDUBIECKOBieg Krótki K-40 – 1600:48:106,21600:23:11
132 / 7111462075KMIOTEK GrażynaDUBIECKOBieg Krótki K-50 – 100:48:126,2100:23:14
133 / 7213182501JUSZCZYK MARIAKRAKÓWBieg Krótki K-40 – 1700:48:206,21700:23:22
13413172502JUSZCZYK PIOTRKRAKÓWBieg Krótki M-40 – 1700:48:216,21700:23:22
135 / 7311432073PERIO NinaRADWANOWICEBieg Krótki K-J – 500:48:296,2500:23:30
136 / 7411582086ŁABĘDŹ KatarzynaSKAWINABieg Krótki K-30 – 3100:48:526,13100:23:54
137 / 7510982036RYL EwelinaKRAKÓWBieg Krótki K-30 – 3200:49:156,13200:24:16
138 / 7611742100JOANNA NazimekKRAKÓWBieg Krótki K-20 – 1600:50:415,91600:25:42
13912302804TOBICZYK ZiemowitWILKOWICEBieg Krótki M-20 – 700:50:465,9700:25:48
140 / 771882516MALITA - KRÓL JoannaKrakówBieg Krótki K-20 – 1700:57:055,31700:32:07
141 / 7812212601SZYSZKA UrszulaWARSZAWABieg Krótki K-50 – 200:57:435,2200:32:44
14210962034GROCHOWINA AndrzejKRAKÓWBieg Krótki M-50 – 400:58:275,1400:33:28
14311812107PIEKARZ PatrykKRAKÓWBieg Krótki M-20 – 800:59:205,1800:34:22
14411822108PIWOWARCZYK FilipKRAKÓWBieg Krótki M-J – 700:59:215,1700:34:22
1459301225DYLAG WojciechLIMANOWABieg Krótki M-16 – 300:59:255300:34:27
146 / 7913142512JODŁOWSKA EwaKrakówBieg Krótki K-50 – 301:06:054,5300:41:06
14712352809BUJAK BartekWARSZAWABieg Krótki M-30 – 2501:09:044,32500:44:05
148 / 8011672094IDZKIEWICZ AleksandraTARNÓWBieg Krótki K-30 – 3301:18:213,83300:53:22
14910802023KAKOL BartlomiejWARSZAWABieg Krótki M-30 – 2601:37:573,12601:12:58
15011072043RYAN KevinKRAKOWBieg Krótki M-30 – 2701:42:492,92701:17:51
151 / 8111832109GĄTKIEWICZ AleksandraKRAKÓWBieg Krótki K-30 – 3402:17:412,23401:52:42
Nie wystartowało 30 uczestników
DNS*11332063BALON KamilaOCHOJNOBieg Krótki K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*10742016BARTAK IzabelaKRAKÓWBieg Krótki K-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*10862026BŁACHNO BeataKRAKÓWBieg Krótki K-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*12122136BRONIEK AleksandraKRAKÓWBieg Krótki K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*11122047BUGIEL AdamBRZEŹNICABieg Krótki M-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*11612089CZAJKA GrzegorzJASŁOBieg Krótki M-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*11522081CZYPIONKA-GRZESIAK AgnieszkaKRAKÓWBieg Krótki K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*11022039DEJEWSKA VEL DEJ JoannaWARSZAWABieg Krótki K-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*10702012DZIEDZIC AleksandraKRAKÓWBieg Krótki K-J – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*10722014DZIEŻA RobertBOCHNIABieg Krótki M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*12482996FILIPEK AdamZIELONKIBieg Krótki M-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*12492997FILIPEK MagdalenaZIELONKIBieg Krótki K-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*10922032GARWACKA JuliaNIEPORĘTBieg Krótki K-J – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*10932033GARWACKI MichałNIEPORĘTBieg Krótki M-50 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*11222055KACZMAREK KatarzynaZIELONKIBieg Krótki K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*12382812KIELUR SylwiaKROŚCIENKO NAD DUNAJCEMBieg Krótki K-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*11472076KUNZ TomaszKRAKÓWBieg Krótki M-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*12432902KUNZ MarcinKRAKÓWBieg Krótki M-16 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*11412071LISOWSKA MajaSKAWINABieg Krótki K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*10882028ŁABNO KatarzynaTARNÓWBieg Krótki K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*12322806ŁOPATOWSKI TomaszKRAKÓWBieg Krótki M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*12232701NADKAŃSKA NataliaKRAKÓWBieg Krótki K-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*12182142PABIANCZYK MalgorzataKRAKÓWBieg Krótki K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*11422072PERIO FelixRADWANOWICEBieg Krótki M-16 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*11552083SŁOWIK-SUŁKOWSKA AnnaZAKOPANEBieg Krótki K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*11702097STELMASIŃSKA KatarzynaKRAKÓWBieg Krótki K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*11512080TŁOMAK ŁukaszKRAKÓWBieg Krótki M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*11112046TOLALA WiktorNOWY TARGBieg Krótki M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*12202144WITEK IzabelaKRAKOWBieg Krótki K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*12102134ZABAGŁO GrzegorzKRAKÓWBieg Krótki M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*

*DNS - nie wystartował