Skała k.Krakowa 2017-04-23

Perły Małopolski 2017 Skała

Wyniki Open Bieg Średni 10km

MiejsceNr start.Nazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaCzas sum.VśrMiejsce w kat.Różnica
11068HALAGARDA KrzysztofKRAKÓWPDKBieg Średni M-20 – 100:54:1011,1100:00:00
21095ZIOMEK TomaszTARNÓWEKIPA Z TARNOWABieg Średni M-30 – 100:55:0710,9100:00:57
31109MORAWA MateuszGOŁUCHOWICELACHO TEAMBieg Średni M-30 – 200:55:5910,7200:01:48
41906NYCZ MarekKRAKÓWBieg Średni M-30 – 300:56:4710,6300:02:36
51111WOWER BartłomiejCHORZÓWCSC ADVENTURE ACADEMYBieg Średni M-30 – 400:58:2010,3400:04:09
61995MARECIK GrzegorzLIPNICA MUROWANABieg Średni M-30 – 500:58:3710,2500:04:27
71823LAMPART MarcinRYBNIKRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMBieg Średni M-40 – 100:59:5010100:05:39
81094ADAMCZYK MirosławSIEMIANOWICE ŚLĄSKIECSC ADVENTURE ACADEMYBieg Średni M-40 – 201:00:1510200:06:04
91970WRONA DanielKRAKÓWbrakBieg Średni M-40 – 301:00:359,9300:06:25
101204WÓJCIK BartoszSZCZAWNICABieg Średni M-30 – 601:00:369,9600:06:26
111707HOROSZKO ErnestSANOKBieg Średni M-30 – 701:00:379,9700:06:27
121516BORSZOWSKI ZbigniewŁazybrakBieg Średni M-30 – 801:01:089,8800:06:57
131172BUREK DawidPSZCZYNAABB BS RUNNING TEAMBieg Średni M-30 – 901:01:099,8900:06:58
141977RZEMEK BartoszKRAKÓWAKTYWNA STRONA ŻYCIABieg Średni M-30 – 1001:01:439,71000:07:32
151511WÓJCICKI DariuszKatowicebrakBieg Średni M-40 – 401:02:019,7400:07:50
161122SIEKLIŃSKI ŁukaszKRAKÓWPORANNY PATROLBieg Średni M-30 – 1101:02:019,71100:07:51
171125ROJEK MaciejKRAKÓWHUSARIA RACE TEAMBieg Średni M-20 – 201:02:089,7200:07:58
181099WÓJCIK AdamCHOCZNIABieg Średni M-20 – 301:02:259,6300:08:14
191817MIŚKIEWICZ PawełŁÓDŹBieg Średni M-40 – 501:02:259,6500:08:14
201236GRELA MarcinKRAKÓWKRWAWE SUTYBieg Średni M-30 – 1201:02:319,61200:08:21
21 / 11050BROŻEK-WOŹNICZKA NataliaKRAKÓWBIKEBOARDBieg Średni K-30 – 101:02:579,5100:08:47
221170PIOTROWSKI AndrzejKRAKÓWABB BS RUNNING TEAMBieg Średni M-30 – 1301:02:589,51300:08:47
231515CZARNY TomaszPRZEWORSKBIEGAM BO BIEGAMBieg Średni M-20 – 401:03:049,5400:08:53
241901MAJOR ZbyKRAKÓWNIGHT RUNNERSBieg Średni M-40 – 601:03:159,5600:09:05
251080KAMIŃSKI DamianJELEŚNIABieg Średni M-30 – 1401:04:039,41400:09:52
26 / 21138SITKO KrystynaKRAKÓWESKADRA KRAKÓWBieg Średni K-40 – 101:04:109,4100:09:59
271602KOPEĆ MiroslawKRAKOWMIRMARKBieg Średni M-40 – 701:04:129,3700:10:02
28 / 31127BAGIŃSKA WeronikaKATOWICECSC ADVENTURE ACADEMYBieg Średni K-J – 101:04:139,3100:10:03
291021DZIEDZIC KrzysztofKRAKÓWOKJBieg Średni M-30 – 1501:04:209,31500:10:09
301075RYSZKA WiktorZALASBieg Średni M-20 – 501:04:309,3500:10:19
311136BIZIAK RajmundKROŚCIENKOKOCHANE N/DBieg Średni M-40 – 801:04:319,3800:10:20
32 / 41008GALEWICZ KatarzynaLIBERTÓWBieg Średni K-40 – 201:04:339,3200:10:22
331203JASTRZĘBSKI WiktorKRAKÓWBieg Średni M-30 – 1601:04:429,31600:10:32
341051BIERNAT JakubKRAKÓWWISEŁKABieg Średni M-40 – 901:04:529,2900:10:41
351052MICHAŁEK MarcinKRAKÓWKW KRAKÓWBieg Średni M-40 – 1001:04:529,21000:10:41
36 / 51027FRANCUZ AnnaKORZKIEWITMBW KRAKÓWBieg Średni K-20 – 101:05:439,1100:11:32
371978KRAJEWSKI MaciejKIELCEBieg Średni M-20 – 601:06:049,1600:11:53
381066KAKOL PawelWARSZAWABieg Średni M-40 – 1101:06:2291100:12:11
391011GOŁĘBIOWSKI MaciejWIELICZKABieg Średni M-20 – 701:06:549700:12:44
401150MULET JosepKRAKÓWCLUB LA FAIXABieg Średni M-30 – 1701:07:118,91700:13:00
411227RYRAK MichałKRAKÓWCRAZBUD TEAMBieg Średni M-30 – 1801:07:228,91800:13:12
421009KUŁACH MaciejZAKOPANEBieg Średni M-50 – 101:07:268,9100:13:15
431969MIKOŁAJCZYK MirosławŚWIĘTOCHŁOWICEMIRAZ RACE TEAMBieg Średni M-30 – 1901:07:468,91900:13:35
441108PALKA JacekDOBRAKLIFORNIA TRI, LIMANOWA FORRESTBieg Średni M-30 – 2001:08:248,82000:14:14
451028MIŚKOWIEC JanuszDOBRAKLIFORNIA TRIBieg Średni M-40 – 1201:08:398,71200:14:28
461811JOŃCZYK BartłomiejOŚWIĘCIMBieg Średni M-30 – 2101:09:088,72100:14:58
471133PRZEBINDA BogdanCZERNICHÓWBieg Średni M-40 – 1301:09:148,71300:15:04
481003CIELEŃ ŁukaszKRAKÓWPKP S.ABieg Średni M-30 – 2201:09:388,62200:15:28
491019FALANDYSZ PiotrKRAKÓWBieg Średni M-20 – 801:09:398,6800:15:28
501223KARDACZ MariuszKATOWICEKARDACZKIBieg Średni M-40 – 1401:09:398,61400:15:29
511601CZUPTA HirekWARSZAWACRE SZ RPBieg Średni M-40 – 15---5,71523:05:50
52 / 61029SITKO-MAJKA AnastazjaKATOWICEBieg Średni K-30 – 2---6,9223:05:50
531053PABJAN BartłomiejTARNÓWKIRKI TEAMBieg Średni M-30 – 23---5,92323:05:50
541982KARCZYŃSKI MarcinOPOLERAJSPORT ACTIVEBieg Średni M-30 – 24---7,42423:05:50
551079SZCZAPA KarolWARSZAWABieg Średni M-20 – 9---6,6923:05:50
561213KĘPKA JacekSANKACISCO KRAKOW RUNNING TEAMBieg Średni M-40 – 16---6,71623:05:50
571070WIELGOSZ RafałKRAKÓWPO SECIE NA MECIE!Bieg Średni M-20 – 10---7,11023:05:50
581030KUCIEL DawidTENCZYNEKPKP S.ABieg Średni M-20 – 11---7,31123:05:50
59 / 71188DUSZA AnnaKRAKÓWPKP S.ABieg Średni K-30 – 3---3,9323:05:50
601069TOMANA MichałKRAKÓWKKM KALORYFERBieg Średni M-30 – 25---8,32523:05:50
61 / 81702KOŹBIAŁ MałgorzataKRAKÓWBieg Średni K-40 – 3---5,7323:05:50
621703KOPTA JerzyKRAKÓWCWAŁUJĄCE DZIADKIBieg Średni M-60 – 1---6,7123:05:50
63 / 91039RÓŻYCKA-DEPA DorotaSZCZODRKOWICEZABIEGANI ZE SZCZODRKOWICBieg Średni K-40 – 4---6,7423:05:50
641040DEPA PawełSZCZODRKOWICEZABIEGANI ZE SZCZODRKOWICBieg Średni M-40 – 17---5,31723:05:50
651708DYJAS RobertBARCICEBieg Średni M-20 – 12---6,21223:05:50
661189ADAMCZYK ŁukaszWISKITKIBieg Średni M-30 – 26---7,32623:05:50
671197KANIA AdamBIEŃKÓWKABieg Średni M-50 – 2---6,6223:05:50
68 / 101184GŁĄB KarolinaRACIECHOWICEBieg Średni K-20 – 2---4,7223:05:50
691135GOŁDA GrzegorzKRAKÓWDLAGABINETU.COMBieg Średni M-30 – 27---8,12723:05:50
701147TRELA BartłomiejZGŁOBICEPOKONAJASTME.PLBieg Średni M-30 – 28---4,72823:05:50
71 / 111155SITKO MałgorzataCHARSZNICABieg Średni K-50 – 1---6,2123:05:50
72 / 121996WADAS KatarzynaKRAKÓWNOWA HUTA TEAMBieg Średni K-40 – 5---5,5523:05:50
731156SITKO KrzysztofCHARSZNICABieg Średni M-50 – 3---7,1323:05:50
741097PAŁKA ŁukaszŻYRARDÓWBieg Średni M-30 – 29---7,32923:05:50
75 / 131164ZARĘBA AgnieszkaMYSŁOWICEBieg Średni K-40 – 6---6,9623:05:50
76 / 141105SZYMAŃSKA AnnaWARSZAWA12TRI.PLBieg Średni K-30 – 4---6,6423:05:50
77 / 151991LITWIN AgnieszkaKRAKÓWNOWA HUTA TEAMBieg Średni K-40 – 7---6,8723:05:50
781503CUPAŁ MARCINKRAKÓWBieg Średni M-40 – 18---5,71823:05:50
791202SAJDAK PiotrKRAKÓW42 DO SZCZĘŚCIABieg Średni M-20 – 1301:09:468,61300:15:35
801812CZYŻEWSKI MarcinSŁOMNIKIREVENTONBieg Średni M-30 – 3001:09:478,63000:15:36
811208CZYŻYCKI PiotrZGŁOBICEBieg Średni M-20 – 1401:09:528,51400:15:42
82 / 161106KASPRZYK JolantaBACHOWICETKKF UKLEINABieg Średni K-40 – 801:09:528,5800:15:42
833041ŻABICKI SławomirKRAKÓWTEVACTIVEBieg Średni M-30 – 3101:09:548,53100:15:43
841983KUBAT MichałGDÓWGDÓW PROUD RUNNERSBieg Średni M-30 – 3201:10:008,53200:15:49
851828ŁASKOWSKI PiotrKRAKÓWABB BS RUNNING TEAMBieg Średni M-30 – 3301:10:048,53300:15:53
861149PAWĘZKA MirosławLUBLINBANDA GRUDNIA / ORANGE POLSKABieg Średni M-30 – 3401:10:068,53400:15:55
87 / 171903PAPIERZ MartaMYŚLENICEBieg Średni K-J – 201:10:238,5200:16:12
88 / 181229BRĄSZEWSKA IwonaKATOWICEBieg Średni K-30 – 501:10:278,5500:16:16
891163ZYCH RafałWARSZAWABieg Średni M-40 – 1901:10:308,51900:16:19
901158AMANOWICZ MarekPOŁANIECBieg Średni M-30 – 3501:10:368,53500:16:25
911056ŁYSZCZEK DominikKRAKÓWBIEGAM BO LUBIĘ, PIWOBieg Średni M-30 – 3601:10:368,43600:16:25
921015KOZIOŁ PawełKRAKÓWPORANNY PATROLBieg Średni M-30 – 3701:10:548,43700:16:43
931809POKORSKI PawełSCHODNIABieg Średni M-40 – 2001:10:588,42000:16:47
94 / 191509ŁABUZEK BarbaraKrakówbrakBieg Średni K-20 – 301:11:008,4300:16:49
951985NAMYŚLAK RafałKĘDZIERZYN-KOŹLEBieg Średni M-40 – 2101:11:218,32100:17:10
961205PAWLIK MichalKRAKOWMORELOWEBieg Średni M-30 – 3801:11:248,33800:17:13
971613FRANKIEWICZ JakubKrakówbrakBieg Średni M-40 – 2201:11:328,32200:17:21
981098MAKIEL KrzysztofKRAKÓWDALEKO JESZCZE?Bieg Średni M-30 – 3901:11:408,33900:17:29
991104HANARZ JacekZIELONKIBieg Średni M-40 – 2301:11:438,32300:17:32
1001024JOB MateuszKRAKÓWGASROMEDICABieg Średni M-30 – 4001:11:448,34000:17:34
1011102PRZEWOŹNIK AdamKOCMYRZÓWBieg Średni M-30 – 4101:11:458,34100:17:34
102 / 201014MAŁKOWSKA KatarzynaKRAKÓWBieg Średni K-20 – 401:11:508,3400:17:39
1031159PAW MarekBEŁCHATÓWKB SPARTAKUS BEŁCHATÓWBieg Średni M-40 – 2401:11:508,32400:17:39
1041832KUDŁA GrzegorzWIELICZKABieg Średni M-40 – 2501:11:588,32500:17:47
1051194KOWALCZYK GrzegorzGLIWICEBIEGAJ Z TRENERAMIBieg Średni M-40 – 2601:12:038,32600:17:52
1061226ŚWIDER AndrzejRABKAAN-REN TEAMBieg Średni M-40 – 2701:12:078,32700:17:56
1071833FALISZEWSKI SebastianŁÓDŹBieg Średni M-40 – 2801:12:108,32800:17:59
1081112SWOBODA SebastianKRAKÓWREHAORTOPEDICABieg Średni M-30 – 4201:12:168,34200:18:06
1091512BOŁOZ DariuszSKAWINARODZINABieg Średni M-40 – 2901:12:228,22900:18:11
1101016LEŚNIK TomaszNOWY SĄCZBieg Średni M-30 – 4301:12:258,34300:18:14
111 / 211818FICEK IzabelaŚWINNABieg Średni K-20 – 501:12:308,2500:18:19
1121914ILAVSKY IgorPOPRADBieg Średni M-40 – 3001:12:348,33000:18:24
113 / 221904MACHALICA AgnieszkaRADZIONKÓWBieg Średni K-30 – 601:12:388,3600:18:27
114 / 231087SKONECZNA MagdalenaKRAKOWDALEKO JESZCZE?Bieg Średni K-20 – 601:12:418,2600:18:30
115 / 241217TOPORKIEWICZ AnnaKRAKOWCISCO KRAKOW RUNNING TEAMBieg Średni K-30 – 701:12:508,2700:18:39
1161043MICHNIEWSKI PiotrKRAKÓWWINIOBERO TEAMBieg Średni M-30 – 4401:13:118,24400:19:00
1171084SIERADZKI DariuszGLIWICEBIEGAJ Z TRENERAMIBieg Średni M-30 – 4501:13:138,14500:19:02
1181243KAFEL MaciejKRAKÓWBieg Średni M-30 – 4601:13:268,14600:19:15
1191176LISOWSKI JacekDĄBROWICABANDA GRUDNIABieg Średni M-40 – 3101:13:578,13100:19:46
1201804JOŃCZYK MarcinKRAKÓWKLUB SPORTOWY HAJIMEBieg Średni M-40 – 3201:14:168,13200:20:05
1211065MALITA PiotrKRAKÓWBieg Średni M-50 – 401:14:218400:20:10
122 / 251999WALERJAN-RUSEK AgnieszkaKRAKÓWBieg Średni K-30 – 801:14:308800:20:19
1231031SMOLARCZYK MichałGLIWICESMOLARCZYKBieg Średni M-30 – 4701:14:3384700:20:23
1241089POPIEL ArturGLIWICEBieg Średni M-40 – 3301:14:3583300:20:25
1251998GRZEGOREK ŁukaszTENCZYNEKBieg Średni M-20 – 1501:14:3681500:20:25
1261712MYNARSKI DamianJANOWICEBieg Średni M-20 – 1601:14:3881600:20:27
1271042BARCZYK MateuszWOLBROMWOLBROM TEAMBieg Średni M-30 – 4801:14:4684800:20:35
128 / 261072WALKOWIAK IwonaKRAKÓWBieg Średni K-30 – 901:14:498900:20:38
129 / 271107NAWARA KatarzynaWEGRZCEBieg Średni K-20 – 701:15:177,9700:21:07
130 / 281004DZIEDZINIEWICZ AgnieszkaKRAKÓWITMBW KRAKÓWBieg Średni K-40 – 901:15:197,9900:21:08
1311005DZIEDZINIEWICZ WaldemarKRAKÓWITMBW KRAKÓWBieg Średni M-40 – 3401:15:207,93400:21:09
132 / 291101BOBER DariaKRAKÓWBieg Średni K-30 – 1001:15:387,91000:21:28
1331063GRELA SławomirZAWIERCIEBieg Średni M-50 – 501:15:477,9500:21:36
134 / 301518JABŁOŃSKA IzabelaKATOWICEbrakBieg Średni K-30 – 1101:15:527,81100:21:41
1351910LACHOWICZ KubaLIBERTÓWBieg Średni M-J – 101:15:577,9100:21:46
1361061MARCHEWKA AndrzejKRAKÓW (1972)CROSSFIT PT6Bieg Średni M-40 – 3501:15:597,83500:21:48
1371175PITUCH PrzemysławTENCZYNEKBIEGAM DLA FRAJDYBieg Średni M-40 – 3601:16:167,83600:22:05
1381819KNAPIK PrzemyslawKRAKOWBieg Średni M-30 – 4901:16:377,84900:22:27
1391141LATAŁA JarosławKRAKÓWBBL KRAKÓWBieg Średni M-50 – 601:16:557,7600:22:45
1401506KOŁODZIEJCZYK PawełKrakówbrakBieg Średni M-40 – 3701:16:577,73700:22:47
1411124GEUKENS PeterTESSENDERLOBieg Średni M-30 – 5001:17:037,75000:22:52
142 / 311086KRUPA AnnaKRAKÓWHUSARIA RACE TEAMBieg Średni K-30 – 1201:17:097,81200:22:58
1431816KOŚCIEŃ JerzyTARNÓWSHRIMPFAN.PLBieg Średni M-30 – 5101:17:127,75100:23:02
1441116GEUKENS GeertKRAKOWEUROCLEAR RUNNING TEAMBieg Średni M-30 – 5201:17:197,75200:23:08
1451805PIETRUSZKA DariuszWARSZAWABieg Średni M-30 – 5301:17:357,75300:23:24
1461905FILIPEK PrzemysławJAWORZNOPARKRUNBieg Średni M-30 – 5401:18:077,65400:23:56
147 / 321211CZUBA-LATOŃ MariaŁABOWACHARTY Z POŁUDNIABieg Średni K-30 – 1301:18:127,61300:24:01
148 / 331017MACHETA PatrycjaNOWY SĄCZBieg Średni K-20 – 801:18:137,6800:24:03
1491224LITWIN SławomirSOSNOWIEC#NAZWA?Bieg Średni M-40 – 3801:18:147,63800:24:03
150 / 341126PIASKOWY KamilaLIMANOWABieg Średni K-30 – 1401:18:207,61400:24:10
1511238ŻURAWSKI MarekKĘDZIERZYN-KOŹLEBieg Średni M-30 – 5501:18:247,65500:24:14
1521207SKOCZYLAS JerzyKRAKÓWWKURW_TEAMBieg Średni M-40 – 3901:18:347,53900:24:23
153 / 351834GŁUSZAK NicoleKRAKÓWREAL GIRLS TEAMBieg Średni K-20 – 901:18:397,5900:24:28
1541132MARZEC ArturWIELICZKARUN4FUNBieg Średni M-40 – 4001:18:467,54000:24:36
1551501MŁOTEK ARTURKRAKÓWBieg Średni M-40 – 4101:18:507,64100:24:39
1561103KUBATY BartoszKRAKÓWSHELL KRAKÓWBieg Średni M-30 – 5601:18:567,55600:24:45
157 / 361088POPIEL AdrianaGLIWICEBieg Średni K-30 – 1501:18:587,51500:24:47
158 / 371826WYPYCH AgnieszkaKRAKÓWBieg Średni K-40 – 1001:19:077,61000:24:56
159 / 381023KOSSAK MagdaKRAKÓWGASROMEDICABieg Średni K-30 – 1601:19:247,51600:25:13
1601190WIKTORSKI KrzysztofSKAŁABieg Średni M-40 – 4201:19:327,54200:25:21
1611837KAFEL JakubKRAKÓWBieg Średni M-20 – 1701:19:327,51700:25:22
162 / 391117MALCZEWSKA MagdalenaKRAKÓWEUROCLEAR RUNNING TEAMBieg Średni K-30 – 1701:19:347,51700:25:23
163 / 401803BALIŃSKA-SANOCKA AnetaZABRZEBieg Średni K-40 – 1101:19:467,51100:25:35
164 / 411013MAJEWSKA RenataWODZISLAW SLWABBieg Średni K-40 – 1201:19:557,51200:25:44
165 / 421085ŻELICHOWSKA IzabelaKĘTYKĘCKIE HARPAGANYBieg Średni K-40 – 1301:19:587,41300:25:48
166 / 431181BOCHEŃSKA KatarzynaKRAKÓWBieg Średni K-30 – 1801:20:007,51800:25:49
167 / 441058GLIŃSKA OlgaKRAKÓWACAR TEAMBieg Średni K-30 – 1901:20:137,41900:26:03
1681037ŻELAZKO RafałKRAKÓWBieg Średni M-30 – 5701:20:177,45700:26:06
169 / 451193POGORZELSKA AlinaLESZCZYNYDB LESZCZYNYBieg Średni K-40 – 1401:20:277,41400:26:17
170 / 461240BAHR MarzenaKRAKÓWNOWA HUTA TEAMBieg Średni K-30 – 2001:20:467,32000:26:35
1711161MASZCZYK AndrzejKRAKÓWBieg Średni M-40 – 4301:20:517,34300:26:41
1721835RADWAŃSKI Jerzy michałŁAPSZE NIŻNEGRUPA SPOD BRANISKABieg Średni M-30 – 5801:20:527,45800:26:41
1731131TOKARSKI RafałKRAKÓWBieg Średni M-40 – 4401:20:567,34400:26:45
174 / 471160MASZCZYK DorotaKRAKÓWBieg Średni K-40 – 1501:21:007,31500:26:49
175 / 481988SIKORA BożenaDĄBROWA GÓRNICZASGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIEBieg Średni K-30 – 2101:21:037,32100:26:52
1761142GRZYB SławekWADOWICEEKSPEDYCJA MRÓWKABieg Średni M-40 – 4501:21:317,44500:27:21
1771077OŚMIAŁOWSKI WojciechKRAKÓWBieg Średni M-30 – 5901:21:327,35900:27:21
178 / 491143LACH AgnieszkaWADOWICEEKSPEDYCJA MRÓWKABieg Średni K-40 – 1601:21:327,41600:27:21
1791012GOŁĘBIOWSKI JacekMICHAŁOWICEGOŁĘBIEBieg Średni M-40 – 4601:21:397,34600:27:29
1801082TENTSZERT PiotrKRAKÓWPKP S.ABieg Średni M-20 – 1801:21:477,31800:27:36
1811214JANIAK MariuszKRAKÓWCISCO KRAKOW RUNNING TEAMBieg Średni M-30 – 6001:21:557,26000:27:44
1821145SEWERYN MichałSKAŁA(NIE) DZIELNI BIEGACZEBieg Średni M-30 – 6101:21:577,36100:27:46
1831810RANDAK MarekBĘDZINELEKTRYKA SPORT TEAMBieg Średni M-40 – 4701:22:047,34700:27:53
184 / 501195PLATA AgnieszkaKRAKÓWRUN4FUNBieg Średni K-40 – 1701:22:107,21700:27:59
185 / 511083SIERADZKA AgnieszkaGLIWICEBIEGAJ Z TRENERAMIBieg Średni K-30 – 2201:22:147,22200:28:03
1861186VAN DE WALLE AdrienKRAKOWTST SABREBieg Średni M-30 – 6201:22:167,26200:28:05
1871820TRZCIONKA MirosławKATOWICEPROFI AUTO TEAMBieg Średni M-30 – 6301:22:207,26300:28:10
1881168PILCH ŁukaszKRAKÓWABB BS RUNNING TEAMBieg Średni M-30 – 6401:22:297,26400:28:19
189 / 521206KWASEK-PAWLIK AnnaKRAKOWMORELOWEBieg Średni K-30 – 2301:22:347,22300:28:23
1901007STARZYK JacekOLKUSZBieg Średni M-50 – 701:22:377,2700:28:26
1911130KASPERCZYK AdrianKRAKÓWTEAM PRESTOBieg Średni M-J – 201:22:437,2200:28:33
1921062SANOCKI JacekZABRZEBieg Średni M-40 – 4801:22:467,24800:28:35
193 / 531235MAMUSZKA MagdalenaLISIA GÓRABieg Średni K-20 – 1001:22:527,21000:28:41
1941200KUĆMA PiotrJANKÓWKABieg Średni M-30 – 6501:23:057,16500:28:54
195 / 541987ZARĘBSKA EwaKRAKÓWBieg Średni K-20 – 1101:23:077,21100:28:56
196 / 551128MICHAŁKOWSKA MagdalenaCHRZANÓWBieg Średni K-30 – 2401:23:157,22400:29:04
1971081WOŁOS MarcinBOCHNIABieg Średni M-30 – 6601:23:207,16600:29:09
198 / 561198TRELA AnielaLESZCZYNYDB LESZCZYNYBieg Średni K-40 – 1801:23:247,21800:29:13
1991199TRELA MirosławLESZCZYNYDB LESZCZYNYBieg Średni M-40 – 4901:23:257,24900:29:14
2001113WOJTAS KamilKRAKÓWEUROCLEAR RUNNING TEAMBieg Średni M-20 – 1901:23:267,11900:29:15
2011046KOCOŃ PiotrZIELONKIBieg Średni M-40 – 5001:23:267,25000:29:16
2021169GRUCHAŁA ŁukaszŁÓDŹBieg Średni M-20 – 2001:23:287,12000:29:18
2031121PAŁUBSKI AndrzejKRAKÓWTECHGISBieg Średni M-30 – 6701:23:317,16700:29:21
204 / 571807SANOCKA DorotaZABRZEBieg Średni K-40 – 1901:23:347,11900:29:23
2051100OKARMUS RadosławKRAKÓWBieg Średni M-30 – 6801:23:397,16800:29:28
2061182CZEKAJ JakubRADOMBieg Średni M-20 – 2101:23:527,12100:29:41
207 / 581519SAVSKA IlonakRAKÓWbrakBieg Średni K-30 – 2501:23:577,12500:29:46
2081709WĘGRZYNOWSKI MarcinJEDLNIA-LETNISKOBieg Średni M-30 – 6901:24:057,16900:29:54
2091815ŚWIERCZEWSKI JanSOSNOWIECW POGONI ZA DUCHEMBieg Średni M-J – 301:24:137,1300:30:02
210 / 591228PRALAT BeataWIEDENBieg Średni K-40 – 2001:24:3972000:30:29
211 / 601973MISIOŁEK SylwiaKRAKÓWBieg Średni K-20 – 1201:24:5971200:30:49
212 / 611505BARAN BEATABieg Średni K-50 – 201:25:107200:30:59
213 / 621704MAZUR JoannaKRAKÓWBieg Średni K-30 – 2601:25:1372600:31:02
214 / 631118BUCZEK KamilaKRAKOWEUROCLEAR RUNNING TEAMBieg Średni K-20 – 1301:25:2571300:31:15
2151167MADEJ MarcinKRAKÓWBieg Średni M-30 – 7001:25:306,97000:31:20
216 / 641237MAJ MartynaWARSZAWABieg Średni K-20 – 1401:25:3671400:31:26
217 / 651831WŁOCH AnetaWARSZAWABieg Średni K-20 – 1501:25:416,91500:31:30
218 / 661508KAMIŃSKA BeataWałbrzychbrakBieg Średni K-50 – 301:25:426,9300:31:31
2191034BUJAK DariuszNOWY TARGWATAHABieg Średni M-50 – 801:25:447800:31:33
220 / 671153POTĘPA EdytaKRAKÓWBieg Średni K-40 – 2101:25:506,92100:31:39
2211180JAGLARZ AdrianKRAKÓW(NIE) DZIELNI BIEGACZEBieg Średni M-J – 401:25:577400:31:47
2221191KUFLIK MirosławNAWOJOWA GÓRAMIROSŁAW KUFLIK KUFELBieg Średni M-50 – 901:26:076,9900:31:56
2231808BULARZ LeszekSKAWINABieg Średni M-40 – 5101:26:216,95100:32:10
224 / 681507ORLIK MonikaKrakówbrakBieg Średni K-40 – 2201:26:296,92200:32:18
225 / 691232BINASIK AgnieszkaKATOWICEBieg Średni K-40 – 2301:26:316,92300:32:21
2261972MIRECKI AdamKRAKÓWBieg Średni M-20 – 2201:26:476,92200:32:36
2271711MICHALIK ZygmuntPODŁĘŻEBieg Średni M-40 – 5201:26:526,85200:32:42
228 / 701221MATUSIAK KatarzynaKĘTYBieg Średni K-20 – 1601:26:546,91600:32:43
229 / 711504POCHWAŁA JUSTYNABieg Średni K-30 – 2701:27:116,82700:33:00
230 / 721185SMUŁA EwaKRAKÓWBieg Średni K-30 – 2801:27:176,82800:33:06
2311033HULL SlawomirDABROWABieg Średni M-30 – 7101:27:306,87100:33:20
2321038JANKOWSKI MichałWARSZAWASKS12 JADZIABieg Średni M-40 – 5301:27:316,85300:33:20
2331139STANEK AdrianSKAŁA(NIE) DZIELNI BIEGACZEBieg Średni M-20 – 2301:27:386,82300:33:27
234 / 731825ZADROŻNA AniaOTRĘBUSYBieg Średni K-30 – 2901:27:566,82900:33:45
235 / 741981WRÓBLEWSKA-GAWEŁ AgnieszkaKRAKÓWBieg Średni K-40 – 2401:28:006,72400:33:50
236 / 751110SZCZEPANIK MartaKRAKÓWBieg Średni K-40 – 2501:28:186,82500:34:07
237 / 761001ZDEB BarbaraZABRZENIGHT RUNNERS ZABRZEBieg Średni K-30 – 3001:28:196,83000:34:09
238 / 771502KNAPEK KATARZYNAŻYWIECBieg Średni K-20 – 1701:28:226,71700:34:11
239 / 781836BRAUNOHLER LorenKRAKOWIWAKBieg Średni K-30 – 3101:28:326,73100:34:21
240 / 791178SOBCZAK DorotaKLUCZEOLKUSZBIEGABieg Średni K-30 – 3201:28:336,73200:34:22
241 / 801183ZYCHOWICZ AnnaKRAKÓWBieg Średni K-30 – 3301:28:466,73300:34:35
242 / 811514WÓJCIK - PYRĆ KatarzynaKrakówbrakBieg Średni K-30 – 3401:28:556,73400:34:45
2431071KOPEĆ BartłomiejKRAKÓWBieg Średni M-30 – 7201:29:106,67200:34:59
2441091KOWALIK AndrzejSIEDLISZOWICEGUPOTA NA ŚWIECIEBieg Średni M-40 – 5401:29:116,75400:35:00
2451201KOWALIK WojciechSIEDLISZOWICEGUPOTA NA ŚWIECIEBieg Średni M-40 – 5501:29:126,75500:35:01
2461979NAŁĘCZ JanuszSZCZECINAKTYWNA STRONA ŻYCIABieg Średni M-40 – 5601:29:276,75600:35:16
2471120LEPICH JacekBYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABieg Średni M-30 – 7301:29:526,67300:35:42
248 / 821174ŻUREK PatrycjaKRAKÓWBieg Średni K-30 – 3501:29:566,63500:35:46
2491179PIERÓG BogusławKRAKÓW(NIE) DZIELNI BIEGACZEBieg Średni M-50 – 1001:30:196,61000:36:09
2501129OTRĘBSKI TomaszZABORZEBieg Średni M-40 – 5701:30:316,65700:36:20
251 / 833029CYRAN KatarzynaKRAKOWSHELL SBO KRAKÓWBieg Średni K-20 – 1801:31:076,51800:36:57
252 / 841148SEREDYKA AleksandraBOLEŚCICEBieg Średni K-40 – 2601:31:086,62600:36:57
253 / 851510WIŚNIEWSKA BeataWARSZAWAMAMBABieg Średni K-40 – 2701:31:156,52700:37:04
2541196OGAR PiotrKRAKÓWBieg Średni M-30 – 7401:31:356,57400:37:24
2551134LITWIN ArkadiuszWĘGRZCE WIELKIEDRUG-ONYBieg Średni M-30 – 7501:31:436,57500:37:33
2561806SZĘSZOŁ MarcinKRAKÓWBieg Średni M-30 – 7601:31:506,57600:37:39
257 / 861233SANECKA KatarzynaKRAKÓWBEFIT24TEAMBieg Średni K-50 – 401:32:036,5400:37:53
258 / 871241URYGA DominikaKRAKÓWbrakBieg Średni K-30 – 3601:32:046,53600:37:53
2591244BUJAK OlafKRAKÓWBieg Średni M-30 – 7701:32:086,47700:37:58
260 / 881822OBAJTEK MagdalenaMYŚLENICEFRAJDABieg Średni K-30 – 3701:32:116,43700:38:01
261 / 891830KACZKOWSKA KarolinaMYŚLENICEFRAJDABieg Średni K-20 – 1901:32:126,41900:38:02
2621231WOSZCZEK JakubSUŁOSZOWABieg Średni M-20 – 2401:32:156,52400:38:04
263 / 901234DZIEDZIC EwelinaWIELMOŻABieg Średni K-20 – 2001:32:156,52000:38:05
264 / 911986NAMYŚLAK-KRAJEWSKA KatarzynaKĘDZIERZYN-KOŹLEBieg Średni K-40 – 2801:32:566,42800:38:46
265 / 921048FIGUŁA JoannaKRAKÓWGASTROMEDICABieg Średni K-30 – 3801:33:176,43800:39:06
2661517RYDAROWICZ RobertwARSZAWAbrakBieg Średni M-40 – 5801:33:216,45800:39:11
2671006WIĘCKOWSKI KrzysztofTARNÓWBIEGAMYDLASPRAWYBieg Średni M-30 – 7801:33:536,37800:39:42
268 / 931821LEWICKA BożenaKĘTYGONIMYBieg Średni K-50 – 501:34:036,3500:39:52
269 / 941157RYLEWICZ AleksandraMYŚLENICEBieg Średni K-20 – 2101:34:076,32100:39:56
2701230UCHACZ PawełKRAKOWWŁOCHATE NIEDZWIEDZIE.Bieg Średni M-30 – 7901:34:166,37900:40:05
271 / 951824BOŻEK KatarzynaSOSNOWIECBieg Średni K-30 – 3901:34:216,33900:40:10
2721154KAFEL MariuszSUŁOSZOWAPKO BP SABieg Średni M-40 – 5901:34:236,35900:40:13
2731059NUNES DOS SANTOS DavidKRAKOWBieg Średni M-30 – 8001:34:286,38000:40:18
2741049KOMOROWSKI TomaszRZESZÓWBieg Średni M-30 – 8101:34:526,38100:40:42
275 / 961090KOMOROWSKA SylwiaRZESZÓWBieg Średni K-30 – 4001:34:526,34000:40:42
276 / 971801JOP DorotaSKAWINABieg Średni K-40 – 2901:35:046,32900:40:53
2771710RYMON-LIPIŃSKI RobertPIŁALUBIĘ CHRUŚCIKIBieg Średni M-30 – 8201:35:526,28200:41:41
2781220MATYSIUK JakubKRAKÓWMOJA DUPECZKABieg Średni M-20 – 2501:36:186,22500:42:07
279 / 981974JANUSZ AnnaKRAKÓWBieg Średni K-20 – 2201:36:196,22200:42:08
2801166JANECKI AdamKRAKÓWABM S.A. WYPOSAŻENIE SKLEPÓWBieg Średni M-30 – 8301:36:266,28300:42:15
2811827JANICZKO MaciekKRAKÓWBieg Średni M-20 – 2601:36:496,22600:42:38
2821060JAMKA WiesławSKAWINAOPTIMA SKAWINABieg Średni M-50 – 1101:37:176,11100:43:07
283 / 991055KADŁUBOWSKA MonikaWADOWICEBieg Średni K-40 – 3001:38:106,13000:43:59
2841215JAWORSKI AndrzejKRAKOWCISCO KRAKOW RUNNING TEAMBieg Średni M-30 – 8401:38:1468400:44:03
285 / 1001074GARWACKA BeataNIEPORĘTBieg Średni K-40 – 3101:38:176,13100:44:06
286 / 1011073GARWACKA ZuzannaNIEPORĘTBieg Średni K-20 – 2301:38:176,12300:44:06
287 / 1021814ŚWIERCZEWSKA MalgorzataSOSNOWIECW POGONI ZA DUCHEMBieg Średni K-40 – 3201:38:5863200:44:48
288 / 1031022FRAŚ AgnieszkaKRAKÓWABM S.A. WYPOSAŻENIE SKLEPÓWBieg Średni K-20 – 2401:39:5062400:45:39
2891192WALCZAK GrzegorzSUCHY LASOCTOPUS TEAMBieg Średni M-40 – 6001:40:315,96000:46:20
2901177LUDWIKOWSKI JanKRAKÓWNIGHT RUNNERSBieg Średni M-30 – 8501:40:525,98500:46:41
291 / 1041911PARUCH PaulinaKRAKÓWBieg Średni K-20 – 2501:41:585,82500:47:48
2921210NIKLIŃSKI JakubKRAKÓWBieg Średni M-J – 501:42:025,9500:47:51
293 / 1051045STANISZEWSKA EwaKRAKÓWRUNNIG PERFORMANCE BBL KRAKÓWBieg Średni K-50 – 601:42:245,8600:48:13
2941829ŁĘŻNIAK ArkadiuszKRAKÓWPKP S.ABieg Średni M-40 – 6101:42:435,86100:48:32
295 / 1061025FIUTOWSKA NataliaLUBLINBieg Średni K-30 – 4101:43:175,84100:49:06
296 / 1071018KOCYŁA MarzenaRUDNIKBieg Średni K-40 – 3301:43:175,83300:49:06
297 / 1081119LEPICH KatarzynaBYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABieg Średni K-30 – 4201:46:245,64200:52:13
298 / 1091209KOWALCZYK RenataDZWONO-SIERBOWICEGUPOTA NA ŚWIECIEBieg Średni K-20 – 2601:55:475,22601:01:36
299 / 1101144SEWERYN SylwiaSKAŁA(NIE) DZIELNI BIEGACZEBieg Średni K-30 – 4301:56:235,14301:02:12
300 / 1111146TRELA MagdalenaTARNÓWPOKONAJASTME.PLBieg Średni K-30 – 4402:08:034,74401:13:52
3011032CZARNIAK AndrzejZAKOPANEBieg Średni M-60 – 202:18:274,3201:24:17
302 / 1121026KRZYSZTOFEK MonikaCHORZÓWSAINT-GOBAIN SQUADBieg Średni K-30 – 4502:21:454,24501:27:34
Nie wystartowało 39 uczestników
DNS*1054BOGDAŃSKA AnnaRUDA ŚLĄSKATHE ROCKETS -)Bieg Średni K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1151BUJOK TomaszSOSNOWIECBieg Średni M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1096DOMAGAŁA PatrycjaKRAKÓWDRUŻYNA GRUBEGO MISIABieg Średni K-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1115FRACZEK FilipSANOKEUROCLEAR RUNNING TEAMBieg Średni M-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1067HELMAN JaroslawWARSZAWAJHBieg Średni M-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1813KASPRZYK Artur a.KRAKÓWAAK.PLBieg Średni M-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1114KOBYLAŃSKA JoannaPRZECISZÓWEUROCLEAR RUNNING TEAMBieg Średni K-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1165KOSZEMBAR ŁukaszCHORZÓWCF KRAKÓWBieg Średni M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1222KOWALSKA PaulinaOŚWIĘCIMHEALTHNATIONBieg Średni K-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1187KRAUSZOWSKA-JELONEK MagdalenaKRAKÓWBieg Średni K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1162KUREK DawidKRAKÓWBieg Średni M-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1002KUZA ŁukaszGIEBUŁTÓWBieg Średni M-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1706ŁASKAWIEC KatarzynaWARSZAWASHELL KRAKÓWBieg Średni K-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1912ŁUCZYŃSKI MichałKRAKÓWBieg Średni M-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1909ŁYSEK AndrzejKATOWICEWHISKYBieg Średni M-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1020MAŃKOWSKI DawidWODZISŁAW ŚLASKIBRAKBieg Średni M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1078MARECKI MariuszJABŁONNABieg Średni M-50 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1035MICEK KamilKRAKÓWDRUŻYNA GRUBEGO MISIABieg Średni M-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1173MIKOŁAJSKI RobertKRAKÓWABB BS RUNNING TEAMBieg Średni M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1971MŁYNARCZYK MarzenaBIBICEBieg Średni K-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1010MŁYŃCZYK MarekKRAKÓWBieg Średni M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1057NAKIELNY AnetaKRAKÓWTHE ROCKETS -)Bieg Średni K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1123OGIEGŁO DominikKRAKÓWBieg Średni M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1092ORŁOWSKI AdamKRAKÓWDZIEŁO POMOCY ŚW. OJCA PIOBieg Średni M-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1171RODRIGUEZ LuciaKRAKOWABB BS RUNNING TEAMBieg Średni K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1219RUBAJ MariaKRAKOWCISCO KRAKOW RUNNING TEAMBieg Średni K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1036RZĄP JoannaBĘDZINW POGONI ZA DUCHEMBieg Średni K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1044SALAMON KlaudiaKRAKOWNIEZRZESZONABieg Średni K-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1047SAWIRSKI TomaszMALBORKSHELL KRAKÓWBieg Średni M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1802SIEWIOREK ŁukaszKRAKÓWBieg Średni M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1093SKOWRON MichałKRAKÓWDO6CIU/POZYTYWNIE ZAKRĘCENIBieg Średni M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1990SKRZYPCZAK MirosławKNURÓWDZIKIE KNURYBieg Średni M-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1216STANGENBERG AgnieszkaKRAKOWCISCO KRAKOW RUNNING TEAMBieg Średni K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1212STROJNY JanuszSKAWINABieg Średni M-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1041SZWARC BarbaraKRAKÓWWKURW_TEAMBieg Średni K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1152WERNER LukaszKROŚCIENKO N.DRUN4FUNBieg Średni M-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1064WILK KrzysztofKRAKÓWWILKIBieg Średni M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1218YUSIFOV FaridKRAKOWCISCO KRAKOW RUNNING TEAMBieg Średni M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1076ZIĘBIŃSKI WaldemarWIELICZKACF KRAKÓWBieg Średni M-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*

*DNS - nie wystartował