Skała k.Krakowa 2017-04-23

Perły Małopolski 2017 Skała

Wyniki Open NW Krótki 5km

MiejsceNr start.Nazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaCzas sum.VśrMiejsce w kat.Różnica
14033KORDOWSKI PiotrKRAKÓWDYNAMICNW Krótki M-40 – 100:39:287,6100:00:00
24015MIELCAREK LeszekBYTOMNIEZRZESZONYNW Krótki M-60 – 100:40:147,5100:00:46
34056ORDZOWIAŁY PiotrOSIELECTEAM RAPACZNW Krótki M-50 – 100:41:417,2100:02:12
44802DEMBICKI SebastianTARNÓWTARNOWSKIE PSZCZÓŁKINW Krótki M-30 – 100:44:186,8100:04:50
54018DUDEK AndrzejMIECHÓWNW Krótki M-50 – 200:45:256,6200:05:57
6 / 14995LAMPART MartaRYBNIKRYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGNW Krótki K-40 – 100:45:366,6100:06:07
7 / 24032KORDOWSKA BogusławaKRAKÓWDYNAMICNW Krótki K-40 – 200:46:296,5200:07:01
8 / 34702MARONSKA MonikaKRAKOWNW Krótki K-30 – 100:47:046,4100:07:36
94044MAJKRZAK MariuszSUCHA BESKIDZKAPOCANCEROWANINW Krótki M-40 – 200:47:196,3200:07:50
10 / 44052SULKA WiolettaSTRYSZAWANW Krótki K-40 – 300:47:256,3300:07:57
114046KOCHAŃSKI PawełTRZEBINIANW Krótki M-40 – 300:47:346,3300:08:05
124072SALA AndrzejJUSZCZYNNORDIC WALKING TEAM KOJSZÓWKANW Krótki M-50 – 300:47:556,3300:08:26
134024GŁODKIEWICZ JerzyKRAKÓWNW Krótki M-60 – 200:48:006,2200:08:31
14 / 54043CIECIERSKA BeataPOZNAŃOCTOPUS TEAMNW Krótki K-40 – 400:48:336,2400:09:04
154035GACEK TadeuszJORDANÓWPSZCZÓŁKANW Krótki M-40 – 400:48:406,2400:09:11
16 / 64508BUDZYŃSKA MagdalenaSkawinabrakNW Krótki K-30 – 200:50:295,9200:11:01
17 / 74002GOŁĘBIOWSKA AgataMICHAŁOWICEGOŁĘBIENW Krótki K-40 – 500:50:335,9500:11:05
18 / 84059WĄSIK MagdalenaNOWE BRZESKONW Krótki K-30 – 300:50:335,9300:11:05
194999BUDNIK PiotrCICHEOPTYFITNW Krótki M-30 – 200:50:415,9200:11:13
20 / 94016LEGOCKA-WALCZAK KingaSUCHY LASOCTOPUS TEAMNW Krótki K-40 – 600:52:115,7600:12:42
21 / 104013MARCHEWKA MariaCZERNICHÓWNW Krótki K-60 – 100:52:415,7100:13:12
224012MARCHEWKA KrzysztofCZERNICHÓWNW Krótki M-60 – 300:52:415,7300:13:12
234040ADAMCZYK RafałBĘDZINADAMSTEAMNW Krótki M-40 – 500:52:585,7500:13:30
24 / 114073LIBUSZOWSKA KrystynaJASŁONW Krótki K-50 – 100:53:055,7100:13:37
25 / 124028KASPERCZYK AgnieszkaKRAKÓWTEAM PRESTONW Krótki K-30 – 400:53:075,6400:13:38
26 / 134026KOT EwaKRAKÓWTEAM PRESTONW Krótki K-40 – 700:53:085,6700:13:39
27 / 144031GRZEGOREK AgnieszkaRADZYMINRADZYMIN RUN TEAMNW Krótki K-40 – 800:53:205,6800:13:51
28 / 154010RACZYŃSKA AleksandraCHORZÓWSTADION SLASKI CHORZÓWNW Krótki K-60 – 200:54:275,5200:14:59
29 / 164057WASIECZKO_BIL KatarzynaKROSNONW Krótki K-40 – 900:54:315,5900:15:03
304066KOWALSKI StefanSKAŁAKSNW Krótki M-60 – 400:54:445,5400:15:16
31 / 174034WALCZAK JuliaSUCHY LASOCTOPUS TEAMNW Krótki K-J – 100:54:515,5100:15:23
324025MISINIEC BogdanZUBRZYCA GÓRNAPSZCZÓŁKANW Krótki M-50 – 400:55:025,5400:15:33
33 / 184042BOŁOZ MonikaSKAWINARODZINANW Krótki K-40 – 1000:55:045,41000:15:36
34 / 194801DEMBICKA MilenaTARNÓWTARNOWSKIE PSZCZÓŁKINW Krótki K-J – 200:55:465,4200:16:18
354037LITWIN WiesławZAPAŁÓWNW Krótki M-50 – 500:55:515,4500:16:23
364006GLISZCZYŃSKI MirosławMIĘDZYBRODZIE BIALSKIETARNOGÓRSKIE ŁAZĘGINW Krótki M-60 – 500:56:135,3500:16:45
37 / 204053MORDARSKA ElżbietaNOWY SĄCZNW Krótki K-50 – 200:56:515,3200:17:23
38 / 214030JASIAK DanutaANDRYCHÓWNW Krótki K-40 – 1100:57:115,21100:17:42
394004PIĄTY JózefSKAŁANW Krótki M-60 – 600:57:205,2600:17:52
40 / 224022BARTOSIŃSKA IrenaCHEŁMNOCOFFEE TEAMNW Krótki K-60 – 300:57:365,2300:18:07
414023BARTOSIŃSKI MariuszCHEŁMNOCOFFEE TEAMNW Krótki M-60 – 700:57:565,2700:18:27
42 / 234051WOJTYŚ MałgorzataSZCZECINACTIVENW Krótki K-30 – 500:58:125,2500:18:43
434019FARON AdamLIMANOWANW Krótki M-50 – 600:58:165,1600:18:47
44 / 244036LITWIN BarbaraZAPAŁÓWNW Krótki K-50 – 300:58:435,1300:19:14
45 / 254049SMRECZYŃSKA JuliaNOWY TARGNW Krótki K-J – 300:59:215,1300:19:52
46 / 264021SMRECZYŃSKA MagdalenaKRAKÓWNW Krótki K-30 – 600:59:235,1600:19:55
47 / 274020FARON KrystynaLIMANOWANW Krótki K-50 – 400:59:585400:20:29
48 / 284501KOWALSKA AmeliaCisowabrakNW Krótki K-30 – 701:00:285700:20:59
49 / 294041ADAMCZYK AnnaBĘDZINADAMSTEAMNW Krótki K-40 – 1201:00:474,91200:21:18
50 / 304017ADAMCZYK PaulinaBĘDZINADAMSTEAMNW Krótki K-J – 401:01:194,9400:21:51
51 / 314014MENDZELEWSKA-HOJDYŚ IzabelaKRAKÓWNW Krótki K-40 – 1301:01:214,91300:21:53
52 / 324027PLUCIŃSKA AgnieszkaKRAKÓWGOŁĘBIENW Krótki K-40 – 1401:02:014,81400:22:32
53 / 334058NOWAK-GRACZYK AnnaCZĘSTOCHOWARODZINKA GRACZYKNW Krótki K-30 – 801:02:384,8800:23:10
54 / 344054JUNGOWSKA AgnieszkaCZĘSTOCHOWAJUNGOWSCYNW Krótki K-40 – 1501:02:394,81500:23:11
55 / 354502TYNUS KatarzynaFRYDMANELTYNNW Krótki K-30 – 901:03:134,7900:23:45
564503TYNUS RadosławFRYDMANELTYNNW Krótki M-J – 101:03:284,7100:24:00
57 / 364047HYŻY RenataPRZYBYSŁAWICEKANCELARIA NOTARIALNA W SKALENW Krótki K-40 – 1601:03:334,71600:24:05
58 / 374011TREBACZ KrystynaJORDANOWRUSZAMY SIE!NW Krótki K-50 – 501:03:344,7500:24:06
59 / 384601DYRDA JustynaKRAKÓWMIRMARKNW Krótki K-30 – 1001:03:524,71000:24:23
604505TYNUS WiktorFRYDMANELTYNNW Krótki M-J – 201:04:254,7200:24:57
61 / 394055JUNGOWSKA MariaCZĘSTOCHOWAJUNGOWSCYNW Krótki K-J – 501:06:194,5500:26:50
624504TYNUS MarcinFRYDMANELTYNNW Krótki M-J – 301:06:594,5300:27:31
634506TYNUS GrzegorzFRYDMANELTYNNW Krótki M-30 – 301:07:004,5300:27:32
64 / 404996WOJEWÓDZKA JuliaWARSZAWAWOJEWÓDZCY TEAMNW Krótki K-J – 601:07:144,5600:27:45
65 / 414997WOJEWÓDZKA DorotaWARSZAWAWOJEWÓDZCY TEAMNW Krótki K-50 – 601:07:154,5600:27:46
66 / 424067CIEPŁY NataliaKRAKÓWRODZINA NA 5NW Krótki K-J – 701:08:484,4700:29:19
67 / 434065PIĄTY AnnaKRAKÓWRODZINA NA 5NW Krótki K-30 – 1101:08:484,41100:29:20
68 / 444068CIEPŁY HalinaKRAKÓWRODZINA NA 5NW Krótki K-30 – 1201:08:494,41200:29:21
694061MARGAS JanPROSZOWICEMEERCATEAMNW Krótki M-J – 401:14:174400:34:49
70 / 454062GRUDZIEN-MARGAS EdytaPROSZOWICEMEERCATEAMNW Krótki K-40 – 1701:14:1841700:34:49
71 / 464007RADWAŃSKA Dominika joanaBIELAWAGRUPA SPOD BRANISKANW Krótki K-30 – 1301:14:5641300:35:27
Nie wystartowało 15 uczestników
DNS*4069CIEPŁY BartłomiejKRAKÓWRODZINA NA 5NW Krótki M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*4064DROGOSZCZ JanKRAKÓWNW Krótki M-J – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*4008GOŁĘBIOWSKA AnetaBIBICEGOŁĘBIENW Krótki K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*4005KOŁACZ AnnaSUCHA BESKIDZKAANIA TEAMNW Krótki K-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*4070KOZŁOWSKA SabinaBIELSKO-BIAŁADĄBROWA NORDIC TEAMNW Krótki K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*4001KRÓL - RUSIN AnnaMAKÓW PODHALAŃSKIANIA TEAMNW Krótki K-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*4045MAGDALENA BudzynskaSKAWINACOACHWALKNW Krótki K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*4050MATYJEWICZ JolaCZESTOCHOWARODZINANW Krótki K-50 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*4003OLBRYCH UrszulaCZESTOCHOWARODZINANW Krótki K-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*4048SAJEWICZ ElizaKRAKÓWNW Krótki K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*4071SKOCZ NataszaKRAKÓWNW Krótki K-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*4038SREBRO KrystynaZAWADASKSNW Krótki K-50 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*4039SREBRO StanisławZAWADASKSNW Krótki M-50 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*4009ZAMORSKA JoannaKRAKÓWDEO GRATIASNW Krótki K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*4029ZAMORSKI WitoldKRAKÓWTEAM NABIEGOWKACH.PLNW Krótki M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*

*DNS - nie wystartował