Skała k.Krakowa 2017-04-23

Perły Małopolski 2017 Skała

Wyniki Open NW Średni 10km

MiejsceNr start.Nazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaCzas sum.VśrMiejsce w kat.Różnica
13019MICHALEC MarcinKROSNOKKB MOSIR KROSNONW Średni M-20 – 101:19:527,5100:00:00
23044CYRUS BogdanSTRZEBIŃSILESIA NORDIC TEAMNW Średni M-40 – 101:28:186,8100:08:25
33016PILZAK ArturLIBIĄŻNW Średni M-30 – 101:31:226,6100:11:30
43801WRÓBEL PawełKATOWICEGRZMIĄCE KIJENW Średni M-30 – 201:35:366,3200:15:43
53020KOŁODZIEJCZYK RomanZAKOPANEI TYLE NAS WIDZIELINW Średni M-60 – 101:37:386,1100:17:45
63504FARON PiotrZalesiebrakNW Średni M-60 – 201:37:386,1200:17:45
73040STYRC BernardRYBNIKRYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGNW Średni M-40 – 201:39:336200:19:40
83043MATUSZEK JacekDĄBROWA GÓRNICZANW Średni M-40 – 301:39:596300:20:06
9 / 13026MÓL WiolettaCZELADŻCZELADŹ BIEGANW Średni K-40 – 101:40:046100:20:12
103601RYZIŃSKI JarekRYBNIKRYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGNW Średni M-40 – 401:42:225,9400:22:29
11 / 23002ŁOPATKIEWICZ BeataKROSNONIEZRZESZONANW Średni K-50 – 101:43:195,8100:23:27
123901ELŻBIECIAK ŁukaszLACHOWICENW Średni M-30 – 301:46:015,7300:26:08
133010GĄTKIEWICZ PawełKRAKÓWESKADRA KRAKÓWNW Średni M-30 – 401:47:085,6400:27:15
143701STĘPIEŃ MichałKRAKÓWUKS SIEDLESZCZANYNW Średni M-30 – 501:47:115,6500:27:18
15 / 33008MALCZYK AnnaSOSNOWIECDĄBROWA NORDIC TEAMNW Średni K-40 – 201:47:425,6200:27:49
16 / 43807CHUDOBA-KARGÓL UrszulaBOGUMIŁOWICENW Średni K-40 – 301:48:005,6300:28:07
17 / 53015PUSKARZ AngelikaBALICENW Średni K-30 – 101:48:535,5100:29:01
183028GOIK GrzegorzRUDZICZKARYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGNW Średni M-50 – 101:49:465,5100:29:54
19 / 63014KRUSZYNA DominikaKRAKÓWNW Średni K-20 – 101:50:525,4100:30:59
203502STYŁA AndrzejKopytówkaLeśniczówka KopytówkaNW Średni M-60 – 301:51:465,4300:31:53
213001MAZUR KrzysztofTARNÓWW STRONĘ SŁOŃCANW Średni M-40 – 501:52:005,4500:32:08
22 / 73027ŻACZEK AnnaSUCHA BESKIDZKANIEZRZESZONANW Średni K-50 – 201:52:275,3200:32:34
233803PALUDKIEWICZ PiotrCZARNY LASNW Średni M-40 – 601:53:195,3600:33:26
243802KOŹBIAŁ JanuszLIBIĄŻNW Średni M-50 – 201:55:525,2200:35:59
25 / 83999SMARDUCH MałgorzataNOWY TARGWATAHANW Średni K-50 – 301:56:095,2300:36:16
263045KOT MarekBALICEBALICE TEAMNW Średni M-50 – 301:56:275,2300:36:34
273039MAREK MarcinKRAKÓWNW Średni M-40 – 701:58:005,1700:38:07
28 / 93012MAREK AnnaKRAKÓWNW Średni K-40 – 401:58:015,1400:38:08
29 / 103011NIECHCIAŁKOWSKA AgnieszkaWIELICZKAWOLNE STRZELCENW Średni K-30 – 201:59:525200:39:59
30 / 113004DZIÓBEK SylwiaWIELICZKAWOLNE STRZELCENW Średni K-30 – 301:59:525300:39:59
313005DZIÓBEK RobertWIELICZKANW Średni M-40 – 801:59:525800:40:00
32 / 123501WŁODARCZYK ElżbietaKrakówbrakNW Średni K-50 – 402:02:274,9400:42:34
33 / 133018SWOBODA KasiaKRAKÓWZGREDEK TEAMNW Średni K-30 – 402:03:564,8400:44:03
343810SWOBODA PiotrKRAKÓWZGREDEK TEAMNW Średni M-30 – 602:03:574,8600:44:04
353017SWOBODA FranekKRAKÓWZGREDEK TEAMBrak – 02:03:594,800:44:06
36 / 143035MOSZUMAŃSKA-KOLEGOWICZ KatarzynaKRAKÓWNW Średni K-30 – 502:04:114,8500:44:18
37 / 153505STAROWICZ KatarzynaChrzanówbrakNW Średni K-30 – 602:05:114,8600:45:18
38 / 163024ŚWIĄTEK BarbaraMYSŁOWICEBRAKNW Średni K-40 – 502:05:124,8500:45:19
39 / 173022KAMIENIARZ DorotaLUSZOWICEBRAKNW Średni K-40 – 602:05:124,8600:45:19
40 / 183025PAWELCZYK AnnaMYSŁOWICEBRAKNW Średni K-40 – 702:05:124,8700:45:20
41 / 193034SZEWCZYK-GUZ IzabelaKRAKÓWNW Średni K-40 – 802:06:554,7800:47:02
42 / 203809GOGOLOK LiliannaZABRZENW Średni K-40 – 902:07:004,7900:47:07
43 / 213804LIPIŃSKA UrszulaDĘBLINFACE NORDIC WALKING TEAMNW Średni K-40 – 1002:07:024,71000:47:10
44 / 223808GRODZKA BarbaraSKAWINANW Średni K-60 – 102:10:034,6100:50:10
453038GRZEGORZ WajdaKRAKÓWNW Średni M-40 – 902:10:364,6900:50:43
46 / 233033BANACHOWICZ JoannaSKAŁA(NIE) DZIELNI BIEGACZENW Średni K-40 – 1102:11:184,61100:51:26
47 / 243032KULESA JolantaMINOGA(NIE) DZIELNI BIEGACZENW Średni K-30 – 702:11:194,6700:51:26
48 / 253503ROGALSKA-PAWLIK ZakopanebrakNW Średni K-50 – 502:11:324,6500:51:39
49 / 263009KOSTKA MariaSOSNOWIECNW Średni K-30 – 802:12:574,5800:53:05
50 / 273006DAGMARA KucyperaBĘDZINDĄBROWA NORDIC TEAMNW Średni K-40 – 1202:12:584,51200:53:05
51 / 283702BREWCZYŃSKA BarbaraKRAKÓWNW Średni K-40 – 1302:13:534,51300:54:01
52 / 293042MATUSZEK AgnieszkaDĄBROWA GÓRNICZAbrakNW Średni K-40 – 1402:14:234,51400:54:31
53 / 303023KUCHARSKA MonikaCHRZANÓWBRAKNW Średni K-40 – 1502:15:384,41500:55:46
54 / 313806DYLEWSKA BarbaraDABROWA GORNICZADABROWA NORDIC TEAMNW Średni K-60 – 202:15:444,4200:55:51
553805DYLEWSKI AndrzejDABROWA GORNICZADABROWA NORDIC TEAMNW Średni M-60 – 402:16:244,4400:56:32
56 / 323007GĘBSKA ElżbietaBĘDZIN#CZELADŹBIEGANW Średni K-50 – 602:26:084,1601:06:15
57 / 333030TOCZKOWSKA NataliaKRAKÓWNW Średni K-40 – 1602:27:444,11601:07:51
Nie ukończył 1 uczestnik
DNF*3003STARZYK BożenaOLKUSZNW Średni K-40 – DNF*DNF*DNF*DNF*DNF*
Nie wystartowało 4 uczestników
DNS*3031SUSUŁ MariaKRAKÓWBRAKNW Średni K-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*3036WANTUCH MariaTARNÓWZESG TARNÓWNW Średni K-60 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*3037WÓJCIK EwaKRAKÓWNW Średni K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*3013ZUCHOWICZ ElżbietaDĄBROWA GORNICZADĄBROWA NORDIC TEAMNW Średni K-50 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*

*DNF - nie ukończył
*DNS - nie wystartował