Łódź, ul. Piotrkowska 2018-05-20

3 Mini Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run

Wyniki bieg chłopców – ur. 2007

MscNr start.NazwiskoImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaCzas sum.VśrRóżnica
1734WOJCIECHOWSKIMaksymilianDziektarzewbrakbieg chłopców – ur. 2007 – 100:02:58.17318,200:00:00
2762ARHAYEMJakubŁódźRKSbieg chłopców – ur. 2007 – 200:03:00.0941800:00:01
3753FRONTCZAKNikodemŁódźSP 34bieg chłopców – ur. 2007 – 300:03:00.3301800:00:02
4789SIKORSKIMichał Łódźbrakbieg chłopców – ur. 2007 – 400:03:05.88017,400:00:07
5752PRZYBYŁBartekZduńska Wolabrakbieg chłopców – ur. 2007 – 500:03:06.97917,300:00:08
6745STEFAŃSKIKrzysztofŁódźbrakbieg chłopców – ur. 2007 – 600:03:08.29617,200:00:10
7742JÓŹWICKIMaksymilian Michałówek Sp 216 Klonowego liściabieg chłopców – ur. 2007 – 700:03:08.68317,200:00:10
8788GROCHOWSKIKajetanŁódźbrakbieg chłopców – ur. 2007 – 800:03:11.90616,900:00:13
9733DUTKIEWICZDanielAleksandrów ŁódzkiZSS w Aleksandrowie Łbieg chłopców – ur. 2007 – 900:03:12.59716,800:00:14
10761WIĘCKOWSKIBartoszŁódźSp.41 Łodzbieg chłopców – ur. 2007 – 1000:03:13.92016,700:00:15
11780MŁYNARCZYK Maciej Łódź SP 160 Łódźbieg chłopców – ur. 2007 – 1100:03:14.39316,700:00:16
12198JĘDRZEJCZAK BartekSzczawinUKS Lisy Zgierzbieg chłopców – ur. 2007 – 1200:03:15.10816,600:00:16
13776JANICKIKajetanŁódź SP 160 Łódźbieg chłopców – ur. 2007 – 1300:03:16.17716,500:00:18
14731NOSKOWSKIDawidŁódźbrakbieg chłopców – ur. 2007 – 1400:03:18.06716,400:00:19
15743URBANEKMateuszŁódźSP 34bieg chłopców – ur. 2007 – 1500:03:19.79316,200:00:21
16735STAŃArturŁódźbrakbieg chłopców – ur. 2007 – 1600:03:19.80416,200:00:21
17781KOSIKJakubŁódź SP 160 Łódźbieg chłopców – ur. 2007 – 1700:03:20.95616,100:00:22
18739WINKLERJakubŁÓDŹSP 34bieg chłopców – ur. 2007 – 1800:03:21.56416,100:00:23
19782WIECZOREKMichał ŁódźPSA-Professional Swimming Academybieg chłopców – ur. 2007 – 1900:03:22.5811600:00:24
20748BORKOWSKIKajetanStarowa Górabrakbieg chłopców – ur. 2007 – 2000:03:23.67015,900:00:25
21770KOWALSKIFranciszekŁódźSP 61bieg chłopców – ur. 2007 – 2100:03:29.53115,500:00:31
22785BEDNARCZYKJanKalinoSzkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigibieg chłopców – ur. 2007 – 2200:03:29.88615,400:00:31
23765BIERNACKIMikołajŁódźMks Jedynkabieg chłopców – ur. 2007 – 2300:03:30.52415,400:00:32
24767KOWALIKBartekŁódźSP 61bieg chłopców – ur. 2007 – 2400:03:30.95915,400:00:32
25763BABOUTJanLodzbrakbieg chłopców – ur. 2007 – 2500:03:32.93315,200:00:34
26736ANDRZEJEWSKIArturŁódźSP 45bieg chłopców – ur. 2007 – 2600:03:33.50315,200:00:35
27754ŻEBROWSKINikodemŁódzSKS 137 Delfin Łódźbieg chłopców – ur. 2007 – 2700:03:35.5591500:00:37
28775BOŃCZAKJakubŁódźbrakbieg chłopców – ur. 2007 – 2800:03:36.3471500:00:38
29778ŻAKFranciszekŁódźbrakbieg chłopców – ur. 2007 – 2900:03:36.3481500:00:38
30769SELIGAMateuszŁódźSP 61bieg chłopców – ur. 2007 – 3000:03:37.66614,900:00:39
31747PIECHURAWiktorŁódźbrakbieg chłopców – ur. 2007 – 3100:03:38.70914,800:00:40
32756JERZEWSKIMikołajŁódźbrakbieg chłopców – ur. 2007 – 3200:03:39.85314,700:00:41
33759GILSKIPiotrłódźbrakbieg chłopców – ur. 2007 – 3300:03:42.30014,600:00:44
34191TĄPOLSKIKarolŁódźbrakbieg chłopców – ur. 2007 – 3400:03:45.82214,300:00:47
35750KIERZEKIgorŁódźMoc Energia Endorfinabieg chłopców – ur. 2007 – 3500:03:45.82414,300:00:47
36749JAROSIEWICZAlexanderŁódźbrakbieg chłopców – ur. 2007 – 3600:03:50.9931400:00:52
37757JARZYŃSKI Antoni ŁódźSP 34bieg chłopców – ur. 2007 – 3700:03:51.1971400:00:53
38779KROCHMALSKIFilipWarszawabrakbieg chłopców – ur. 2007 – 3800:03:51.2231400:00:53
39746HELMANSzymon ŁódźSP 162 Łódźbieg chłopców – ur. 2007 – 3900:03:53.38413,900:00:55
40772NAZARCZYKJakubŁódźbrakbieg chłopców – ur. 2007 – 4000:03:54.69613,800:00:56
41744HORYNEKKrzysztofŁódźbrakbieg chłopców – ur. 2007 – 4100:03:57.98713,600:00:59
42732GRYGIELTomaszŁódźSP 55bieg chłopców – ur. 2007 – 4200:03:59.21513,500:01:01
43786STELMASZEWSKIAdrian OZORKÓWbrakbieg chłopców – ur. 2007 – 4300:03:59.94113,500:01:01
44774KOZŁOWSKIWojtekŁódźbrakbieg chłopców – ur. 2007 – 4400:04:02.19313,400:01:04
45751CICHOSZMateuszŁódźbrakbieg chłopców – ur. 2007 – 4500:04:10.1131300:01:11
46755GOGOLINSamuelŁódźZSS w Aleksandrowie Łbieg chłopców – ur. 2007 – 4600:04:12.39612,800:01:14
47758DOBROSZSzymonŁódźSP 34bieg chłopców – ur. 2007 – 4700:04:22.17612,400:01:24
48741ADAMCZYKLeonardŁódźbrakbieg chłopców – ur. 2007 – 4800:04:25.87212,200:01:27
49738KORCZYŃSKIArkadiuszŁódźSP 45bieg chłopców – ur. 2007 – 4900:04:27.79212,100:01:29
50773KRAKOWIAKJanŁódźPrywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniakabieg chłopców – ur. 2007 – 5000:04:29.2751200:01:31
51737BEDNAREKMateuszŁódźSP 45bieg chłopców – ur. 2007 – 5100:04:31.85111,900:01:33
52760BRZOZOWSKIAntoniŁódźbrakbieg chłopców – ur. 2007 – 5200:04:38.00511,700:01:39
53771STANISŁAWPłomińskiŁódźbrakbieg chłopców – ur. 2007 – 5300:04:39.12911,600:01:40
54768MULARSKIDawidŁódźSP 61bieg chłopców – ur. 2007 – 5400:04:39.44611,600:01:41
55784PRZYBYLAKHubert KalinoSzkoła Podstawowa w Kalinie im. św. Królowej Jadwigibieg chłopców – ur. 2007 – 5500:04:47.29711,300:01:49