Skała k.Krakowa 08.04.2018

Perły Małopolski 2018 Skała

Wyniki Open Bieg Średni 10km
Pierwsze 30 osób klasyfikacja wdł. brutto. Pozostali netto.

MiejsceNr start.Nazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaCzas sum.Czas nettoCzas bruttoVśrRóżnica
11124SKUPIEŃ TomaszSKAWINKIKORONA SKAWINKIBieg Średni M-30 – 100:52:5100:52:5000:52:5115,600:00:00
21106WÓJCIK ADAMCHOCZNIAHUSARIA RACE TEAMBieg Średni M-20 – 100:54:5900:54:5100:54:5914,900:02:08
31010GRAJDURA ROBERTTARNÓWGRUPA AZOTY KOLTARBieg Średni M-30 – 200:56:2200:56:2100:56:2214,600:03:31
41109HALAGARDA KRZYSZTOFKRAKÓWPDKBieg Średni M-30 – 300:56:4500:56:4500:56:4514,500:03:54
51183PIOTROWSKI ANDRZEJKRAKÓWABB BS RUNNING TEAMBieg Średni M-30 – 400:57:1600:57:1200:57:1614,400:04:25
61100RODAK PAWEŁGLIWICEBieg Średni M-20 – 200:58:5500:58:5300:58:551400:06:04
71052OPAŁA PRZEMYSŁAWSTRZESZEWOAKS POLONIA WARSZAWABieg Średni M-30 – 500:59:2200:59:1400:59:2213,800:06:31
81914CZERNECKI ADAMMYŚLENICETKKF UKLEJNA MYŚLENICEBieg Średni M-40 – 100:59:2400:59:2400:59:2413,800:06:33
91400TEMECKI GrzegorzNowy TargbrakBieg Średni M-30 – 600:59:29---00:59:2913,800:06:38
101925KOZIEŁ JANBieg Średni M-30 – 700:59:3200:59:2600:59:3213,800:06:41
111216RENO` VITTORIANOKRAKOWMRSBieg Średni M-30 – 801:00:2101:00:1901:00:2113,600:07:30
121242STANISZEWSKI ARTURKRAKÓWKRAKÓW AIRPORT RUNNING TEAMBieg Średni M-40 – 201:00:2801:00:2601:00:2813,600:07:37
131059KOZIOŁ SYLWESTERKROSNOBieg Średni M-40 – 301:00:4801:00:4401:00:4813,500:07:57
141133ROJEK MACIEJKRAKÓWAUTOMATIONSTECHNIKBieg Średni M-30 – 901:01:5101:01:5001:01:5113,300:09:00
151006GAWIN KRZYSZTOFKRAKÓWBEFIT24TEAMBieg Średni M-30 – 1001:02:2501:02:0901:02:2513,200:09:33
16 / 11938FRANCUZ ANNAKORZKIEWITMBW KRAKÓWBieg Średni K-20 – 101:02:2501:02:2101:02:2513,200:09:34
171140ŁUCZYŃSKI MICHAŁKRAKÓWBieg Średni M-40 – 401:02:3501:02:3201:02:3513,100:09:44
181053SOCKI PAWEŁBYTOMKAUABieg Średni M-30 – 1101:02:5601:02:5101:02:5613,100:10:05
191401KASPRZYK RafałNAWOJOWA GÓRAU JĘDRUSIA SP. Z O.O.Bieg Średni M-40 – 501:03:2301:03:1701:03:231300:10:32
201025SZKODZIŃSKI TOMASZKRAKÓWBieg Średni M-30 – 1201:03:32---01:03:3212,900:10:41
211134BIERNAT JAKUBKRAKÓWWISEŁKABieg Średni M-40 – 601:03:4701:03:3801:03:4712,900:10:56
221908MIKOŁAJCZYK MIROSŁAWZABRZEMIRAZ RACE TEAMBieg Średni M-30 – 1301:04:2701:04:2501:04:2712,800:11:36
231165KRASIŃSKI MARCINKRAKÓWWOODWARD RUNNERSBieg Średni M-30 – 1401:04:4401:04:3801:04:4412,700:11:53
24 / 21121BAGIŃSKA WERONIKAKATOWICECSC ADVENTURE ACADEMYBieg Średni K-J – 101:04:5901:04:5601:04:5912,600:12:08
251906STAWINOGA KRZYSZTOFKRAKÓWLYNXBieg Średni M-40 – 701:05:0301:04:2501:05:0312,600:12:12
261239KARNIA TOMASZWĘGRZCEBieg Średni M-50 – 101:05:2801:05:1101:05:2812,600:12:37
271187HASS ARTURLUBACZÓWBieg Średni M-30 – 1501:06:2001:06:1101:06:2012,400:13:29
281208MATUSZCZYK MICHAŁKRAKÓWAPTIV RUNNING TEAMBieg Średni M-20 – 301:06:4001:06:3301:06:4012,300:13:49
291065GOTFRYD MARIUSZJASŁOBieg Średni M-40 – 801:06:4601:06:3901:06:4612,300:13:55
301225CHUDY TOBIASZRYDZYNABieg Średni M-30 – 1601:06:4701:06:2601:06:4712,300:13:56
311146MICHAŁ SKOTNICZNYKRAKÓWEUROCLEAR RUNNING TEAMBieg Średni M-20 – 401:06:5801:06:5801:07:0112,300:14:07
32 / 31099SAP KAROLINAGLIWICEPRO-RUN WROCŁAWBieg Średni K-20 – 201:07:1501:07:1501:07:1712,200:14:24
331064FARON DARIUSZNowy SączBRAKBieg Średni M-40 – 901:07:1601:07:1601:07:2412,200:14:25
341158SUCHANEK PIOTRKŁOBUCKVEGE RUNNERSBieg Średni M-20 – 501:07:2001:07:2001:07:3112,200:14:29
351126KIEŁT ANDRZEJKRAKÓWBieg Średni M-30 – 1701:07:2101:07:2101:07:4312,100:14:30
361090BILCZEWSKI MICHAŁKĘTYKĘCKIE HARPAGANYBieg Średni M-30 – 1801:07:3001:07:3001:07:3712,200:14:39
371185BUREK DAWIDPSZCZYNAABB BS RUNNING TEAMBieg Średni M-30 – 1901:07:5601:07:5601:07:5712,100:15:05
381244LISZKA ADAMLIMANOWAGOLISZKIBieg Średni M-40 – 1001:07:5801:07:5801:08:5511,900:15:06
391913ŻĄDŁO DARIUSZMYŚLENICETKKF UKLEJNA MYŚLENICEBieg Średni M-30 – 2001:08:2001:08:2001:08:461200:15:29
401038KNAPIK PRZEMYSLAWKRAKOWBieg Średni M-30 – 2101:08:2901:08:2901:08:391200:15:38
411414WILK KrzysztofKrakówbrakBieg Średni M-50 – 201:08:4201:08:4201:08:5911,900:15:51
421067WOŹNIAK ARTURJAWORZNOSRTG-KATOWICEBieg Średni M-30 – 2201:08:5801:08:5801:09:1011,900:16:07
431704MŁYNARSKI GRZEGORZWARSZAWAS360Bieg Średni M-30 – 2301:09:0001:09:0001:09:1511,900:16:09
441212PAWEŁ STACHKRAKÓWSIWEJKABieg Średni M-40 – 1101:09:1701:09:1701:09:2511,800:16:26
451156SUCHANEK SZYMONCZESTOCHOWASTEPBYSTEPBieg Średni M-20 – 601:09:2301:09:2301:09:3311,800:16:32
461226MIZERA KRZYSZTOFKRAKÓWBieg Średni M-30 – 2401:09:3301:09:3301:09:4211,800:16:42
471407CZOSNYKA AdrianTarnówbrakBieg Średni M-30 – 2501:09:4001:09:4001:10:0711,700:16:49
48 / 41009JAGLARZ KALINAKATOWICEOSTRA GÓRA 351Bieg Średni K-20 – 301:10:0301:10:0301:10:0511,700:17:12
491810PALUCH DANIELBieg Średni M-40 – 1201:10:0301:10:0301:10:5611,600:17:12
501080ŻAK KRZYSZTOFKRAKÓWBieg Średni M-40 – 1301:10:1301:10:1301:10:2311,700:17:21
511127EVANS NEILSKALABieg Średni M-30 – 2601:10:1301:10:1301:10:3511,600:17:22
521054BARTULA JANLIBIĄŻPARKRUN CHRZANÓWBieg Średni M-30 – 2701:10:1501:10:1501:10:4411,600:17:24
531198ORŁOWSKI ŁUKASZGOŁCZAGOŁCZA TEAMBieg Średni M-40 – 1401:10:2301:10:2301:10:3811,600:17:32
54 / 51909SZKLANA ANITAWIEPRZECBieg Średni K-20 – 401:10:3401:10:3401:10:3611,600:17:42
55 / 61046SMOROŃ BARBARAWIELICZKABieg Średni K-40 – 101:10:3401:10:3401:10:4511,600:17:43
561030CABAŁA TOMASZPRZYSZOWABieg Średni M-30 – 2801:10:4201:10:4201:10:5111,600:17:51
57 / 71029KORUSIEWICZ KAROLINAKRAKÓWBieg Średni K-30 – 101:10:5401:10:5401:11:0011,600:18:03
581017PRZYGODA MARCINKRAKÓWKROSS TEAMBieg Średni M-30 – 2901:10:5901:10:5901:11:3611,500:18:08
591910TYNUS GRZEGORZFRYDMANELTYNBieg Średni M-40 – 1501:11:0601:11:0601:11:1611,500:18:15
601219WILK KRZYSZTOFKRAKÓWWILKI :)Bieg Średni M-30 – 3001:11:0901:11:0901:11:2811,500:18:18
61 / 81232ŚMIGIELSKA-STASICKA MONIKAOŚWIĘCIM - PORĘBA WIELKABieg Średni K-40 – 201:11:3501:11:3501:11:4011,500:18:44
621195SMOLARCZYK MICHAŁGLIWICEBieg Średni M-40 – 1601:11:3501:11:3501:11:4311,500:18:44
63 / 91229KRUPA ANNAKRAKÓWBieg Średni K-30 – 201:11:5601:11:5601:12:0211,400:19:05
641259BIELAK MICHAŁJAWORZNOBieg Średni M-30 – 3101:12:0801:12:0801:12:3611,300:19:17
651039ŻUKOW JAROSŁAWBYTOMBTM RUNNERSBieg Średni M-40 – 1701:12:1101:12:1101:12:3311,300:19:20
661210KARDACZ MARIUSZKATOWICESTEFANNA_RUNBieg Średni M-40 – 1801:12:1101:12:1101:12:3811,300:19:20
67 / 101136KARDACZ ANNAKATOWICESTEFANNA_RUNBieg Średni K-40 – 301:12:1201:12:1201:12:3811,300:19:21
681143JANUSZEWSKI PIOTRKRAKÓWEUROCLEAR RUNNING TEAMBieg Średni M-20 – 701:12:1301:12:1301:12:1411,400:19:22
691947SOWA KRZYSZTOFMICHAŁOWICE#SPORTOWASOWABieg Średni M-30 – 3201:12:2401:12:2401:12:4011,300:19:32
701204KUCIEL DAWIDPKP S.A.Bieg Średni M-20 – 801:12:2701:12:2701:12:5011,300:19:36
711262CHUDZIK PIOTRKRAKÓWBieg Średni M-40 – 1901:12:2801:12:2801:12:4411,300:19:37
721153PAW MAREKBEŁCHATÓWKB SPARTAKUS BEŁCHATÓWBieg Średni M-40 – 2001:12:5901:12:5901:13:0111,300:20:08
731135JOŃCZYK BARTŁOMIEJOŚWIĘCIMBieg Średni M-30 – 3301:13:0201:13:0201:13:1511,200:20:11
741201DZIKOWSKI JOZEFTYMOWAVICTORIA BRZESKOBieg Średni M-60 – 101:13:0301:13:0301:13:0511,200:20:12
751115MADEJ TOMASZKRAKÓWFIZJOTERAPIA - FIZJOPUNKTBieg Średni M-40 – 2101:13:1301:13:1301:13:2111,200:20:22
761131SUCHANEK RADOSŁAWCZĘSTOCHOWABieg Średni M-50 – 301:13:1601:13:1601:13:2611,200:20:25
771220KURZYDŁO MACIEKKRAKÓWXDDDBieg Średni M-J – 101:13:2001:13:2001:13:5611,100:20:29
781939WRÓBEL DANIELZABRZEBieg Średni M-30 – 3401:13:3201:13:3201:13:3211,200:20:41
79 / 111941LEŚKÓW JOANNACIESZYNBieg Średni K-30 – 301:13:3301:13:3301:13:3511,200:20:42
801246WOJTOŃ SŁAWOMIRCZERNICHÓWEUROCLEAR RUNNING TEAMBieg Średni M-30 – 3501:13:4501:13:4501:14:311100:20:54
811142JOŃCZYK MARCINKRAKÓWKLUB SPORTOWY HAJIMEBieg Średni M-40 – 2201:14:0201:14:0201:14:1511,100:21:11
82 / 121113PAWŁOWICZ ANNAWIELICZKAOKNOPLAST RUNNING TEAMBieg Średni K-30 – 401:14:0601:14:0601:14:1611,100:21:15
831108ZDZIEBŁO ADAMŻORYBieg Średni M-40 – 2301:14:2901:14:2901:15:021100:21:38
841184SOLARZ SZYMONKRAKÓWABB BS RUNNING TEAMBieg Średni M-30 – 3601:14:3701:14:3701:15:001100:21:46
85 / 131168GUZIAK IRENANOWY TARGBieg Średni K-40 – 401:14:3801:14:3801:14:431100:21:46
861233CHUDY ARIELRYDZYNAAMATORBieg Średni M-30 – 3701:14:4301:14:4301:15:0510,900:21:52
871051WIENER MARCINKATOWICEJESUS SAVESBieg Średni M-40 – 2401:14:4401:14:4401:15:3010,900:21:53
88 / 141214KRYSA-KOSZTYŁA KAMILAKRAKÓWBieg Średni K-30 – 501:14:4701:14:4701:15:0710,900:21:55
891206CIELEŃ ŁUKASZPKP S.A.Bieg Średni M-30 – 3801:14:5701:14:5701:15:0710,900:22:06
901147NIEMCZYK DOMINIKKRAKÓWEUROCLEAR RUNNING TEAMBieg Średni M-30 – 3901:15:0701:15:0701:15:1010,900:22:15
911191ULMAN JAKUBKRAKÓWLEMON TEAMBieg Średni M-20 – 901:15:0701:15:0701:15:4210,900:22:16
921227JAGLARZ JAROSŁAWBOBROWNIKIOSTRA GÓRA 351Bieg Średni M-50 – 401:15:1201:15:1201:16:0510,800:22:21
931905OSTRĘGA ŁUKASZKRAKÓWHOSPICJUM DLA DZIECI ALMA SPEIBieg Średni M-30 – 4001:15:1201:15:1201:15:5410,800:22:21
941061NALEPA PAWEŁBIAŁA NIŻNACHILLOUT CREWBieg Średni M-20 – 1001:15:2101:15:2101:15:4410,900:22:30
951267LACH RAFAŁŻYWIECSKAŁA-KRAKÓW -ŻYWIEC RODZINA NA 5Bieg Średni M-40 – 2501:15:3001:15:3001:16:3110,700:22:39
961088GOŁZA SEWERYNKRAKOWBieg Średni M-30 – 4101:15:4301:15:4301:16:0410,800:22:52
971021KONDRACIUK KAROLKRAKÓWBieg Średni M-30 – 4201:15:4401:15:4401:16:2710,800:22:53
98 / 151408SOBURA MagdalenaKielcebrakBieg Średni K-30 – 601:15:5101:15:5101:16:3110,700:23:00
99 / 161238SMOLARCZYK AGNIESZKAGLIWICEBieg Średni K-30 – 701:15:5901:15:5901:16:0610,800:23:08
100 / 171707ZAJĄC KATARZYNAKARNIOWICECF KRAKÓWBieg Średni K-20 – 501:16:0801:16:0801:16:3510,700:23:17
1011190WIKTORSKI KRZYSZTOFSKAŁABieg Średni M-40 – 2601:16:2101:16:2101:17:1410,600:23:29
102 / 181078LORENS MAGDALENAKRAKÓWBieg Średni K-20 – 601:16:5201:16:5201:16:5710,700:24:01
1031091MAŁEK PAWEŁNIEPOŁOMICENIEPOŁOMICE BIEGAJĄBieg Średni M-40 – 2701:17:0001:17:0001:17:4610,600:24:09
1041250JAREK TOMASZCHORZÓWBieg Średni M-40 – 2801:17:0701:17:0701:17:1910,600:24:16
1051933GRZEGORZAK WOJCIECHNIEPOŁOMICEGRUBSON BIEGABieg Średni M-30 – 4301:17:1301:17:1301:17:3610,600:24:22
1061217FLIŚ ŁUKASZPSZCZYNAFULFILL DREAMS TEAM PSZCZYNABieg Średni M-20 – 1101:17:2101:17:2101:17:5310,600:24:30
107 / 191806WYPYCH AGNIESZKAKRAKÓWZAJACTEAMBieg Średni K-40 – 501:17:2301:17:2301:18:0010,500:24:32
1081074TYSZKA IGNACYPIASECZNOBieg Średni M-20 – 1201:17:2701:17:2701:18:0910,500:24:36
1091037HORODECKI LUKASZKRAKOWBieg Średni M-30 – 4401:17:2801:17:2801:18:0210,500:24:37
1101122KLISZ MARIUSZMYSŁOWICECSC ADVENTURE ACADEMYBieg Średni M-30 – 4501:17:2901:17:2901:17:4510,600:24:38
1111062CZYŻEWICZ PAWEŁKRAKÓWRUDBieg Średni M-40 – 2901:17:3501:17:3501:17:5310,600:24:44
1121803SZYMANIAK EMILKRAKÓWBieg Średni M-30 – 4601:17:4301:17:4301:18:2110,500:24:52
1131181KOŁATA JÓZEFZEMBRZYCEZEMBRZYCE_TEAMBieg Średni M-J – 201:17:4901:17:4901:18:0110,500:24:58
1141178PODGÓRSKI KRZYSZTOFZEMBRZYCEZEMBRZYCE TEAMBieg Średni M-20 – 1301:17:4901:17:4901:18:0210,500:24:58
115215KOBAK DamianKRAKOWABB BS RUNNING TEAMBieg Średni M-30 – 4701:18:2701:18:2701:19:2710,300:25:35
1161070RAJTAR PIOTRKRAKÓWBieg Średni M-20 – 1401:18:3001:18:3001:18:4310,400:25:39
1171247KAJZEREK ARKADIUSZKRAKÓWBieg Średni M-30 – 4801:18:3501:18:3501:19:3410,300:25:44
1181405BOJARSKI IreneuszGiebułtówbrakBieg Średni M-30 – 4901:18:3701:18:3701:19:3610,300:25:46
119 / 201269ZARĘBSKA EWAKRAKÓWWEBCON RUNNERSBieg Średni K-30 – 801:18:4701:18:4701:19:5110,300:25:55
1201171WERETA ROBERTKRAKÓWBieg Średni M-40 – 3001:18:5101:18:5101:19:2710,300:26:00
121 / 211056ZAŁUSKA PAULINATYCHYBieg Średni K-20 – 701:18:5501:18:5501:19:0510,400:26:04
122 / 221034GACEK ALICJANOWY TARGKOMBINAT TRENINGUBieg Średni K-30 – 901:18:5701:18:5701:19:0210,400:26:06
1231194GRZEGORZEK ARTUROŚWIĘCIMBieg Średni M-40 – 3101:19:0201:19:0201:20:0210,300:26:11
1241076KAMYSZ ROBERTKRAKÓWNIEZRZESZONYBieg Średni M-40 – 3201:19:0301:19:0301:19:2210,400:26:12
1251916KRĘCZYŃSKI JACEKGLIWICEBieg Średni M-60 – 201:19:0601:19:0601:19:4710,300:26:15
126 / 231049KORBUT ANNALIBIĄŻCHRZANÓW BIEGABieg Średni K-40 – 601:19:1001:19:1001:19:1810,400:26:19
127 / 241167SYSUŁA URSZULAKRAKÓWBieg Średni K-30 – 1001:19:1201:19:1201:19:2910,300:26:21
1281903STRAŻ MACIEJKRAKÓWKRAKÓW AIRPORTBieg Średni M-30 – 5001:19:4101:19:4101:20:0810,300:26:49
1291179IDZIOR TOMASZBRZEZINYBieg Średni M-20 – 1501:19:4601:19:4601:20:2610,200:26:54
1301002SZYMICZEK RADOSŁAWKROŚCIENKO NAD DUNAJCEMBieg Średni M-30 – 5101:19:5801:19:5801:20:3310,200:27:07
1311161MAKUSZEWSKI MARCINKRAKÓWBEFIT24TEAMBieg Średni M-40 – 3301:20:0601:20:0601:20:4910,200:27:15
1321924ILAVSKY IGORPOPRADBieg Średni M-40 – 3401:20:0601:20:0601:20:0910,300:27:15
133 / 251095JAWOREK MONIKARYDUŁTOWYBieg Średni K-30 – 1101:20:0801:20:0801:20:2510,200:27:17
134 / 261018STASIK BEATAKRAKÓWBEFIT24TEAMBieg Średni K-40 – 701:20:1901:20:1901:21:0110,100:27:28
1351137TWARDOWSKI MACIEKKRAKÓWABM S.A. WYPOSAŻENIE SKLEPÓWBieg Średni M-30 – 5201:20:3901:20:3901:21:0010,100:27:48
1361MRUK MARCINKRAKÓWNOWA HUTA TEAM/ROCK CITY TEAMBieg Średni M-30 – 5301:20:4501:20:4501:21:0910,100:27:54
137 / 271003ZIELINSKA BARBARAKRAKÓWBieg Średni K-30 – 1201:20:4501:20:4501:21:0210,100:27:54
1381112WESOŁOWSKI ŁUKASZCHMIELNIKRUN TEAM CHMIELNIKBieg Średni M-30 – 5401:20:4601:20:4601:21:1310,100:27:55
1391174SŁUSZNIAK DAWIDKRAKÓWBieg Średni M-40 – 3501:20:4601:20:4601:20:4810,200:27:55
1401116SROKOSZ SEBASTIANCHMIELNIKRUN TEAM CHMIELNIKBieg Średni M-40 – 3601:20:5401:20:5401:21:2410,100:28:03
1411023FRĄCZEK MICHAŁKRAKÓWFRACZKIBieg Średni M-30 – 5501:21:0301:21:0301:21:2110,100:28:12
1421922MICHALEWSKI MATEUSZOLSZOWICEDRUŻYNA GRUBEGO MISIABieg Średni M-40 – 3701:21:2501:21:2501:21:3310,100:28:34
1431172BOGUSZ ADAMKRAKÓWCROSS HEROESBieg Średni M-40 – 3801:21:2601:21:2601:22:211000:28:35
144 / 281028KMIECIK MARIACHORZÓWBieg Średni K-20 – 801:21:3301:21:3301:22:241000:28:42
1451249BUKOWSKA AleksandraBYTOMHAPPY RUNNERSBieg Średni M-40 – 3901:21:3601:21:3601:22:101000:28:44
1461918SMEREKA KRZYSZTOFBieg Średni M-30 – 5601:21:3601:21:3601:22:081000:28:45
147 / 291403GAWRON KatarzynaRzeszówbrakBieg Średni K-30 – 1301:21:3801:21:3801:22:399,900:28:47
1481243GÓRSKI MICHAŁGIEBUŁTÓWGIEBUŁTÓW CIŚNIEBieg Średni M-40 – 4001:21:5001:21:5001:22:489,900:28:58
1491033KAŹMIERCZAK MICHAŁZOFIÓWKABieg Średni M-40 – 4101:21:5001:21:5001:22:171000:28:59
1501406DUDEK PiotrMiechówbrakBieg Średni M-30 – 5701:22:1301:22:1301:22:191000:29:22
151 / 301248SOBCZAK GABRIELAKRAKÓWEUROCLEAR RUNNING TEAMBieg Średni K-20 – 901:22:1301:22:1301:23:009,900:29:22
1521904BARAN LUCJANDĘBNOBieg Średni M-50 – 501:22:1501:22:1501:22:559,900:29:24
1531117BUDA ŁUKASZŁĘTOWNIABABIA_GÓRA _2018Bieg Średni M-30 – 5801:22:2201:22:2201:22:389,900:29:31
154 / 311057ZBOROWSKA MAGDALENAOLKUSZBieg Średni K-20 – 1001:22:2301:22:2301:23:339,800:29:32
1551213KILAR MARCINKRAKÓWBieg Średni M-30 – 5901:22:2501:22:2501:22:449,900:29:34
1561075BANAŚ MICHAŁSAMBORZECBieg Średni M-20 – 1601:22:3101:22:3101:23:419,800:29:40
1571071JANIAK MARIUSZKRAKÓWBieg Średni M-30 – 6001:22:3201:22:3201:23:149,900:29:41
158 / 321241STYCZEŃ EWELINACHĘCINYCKBABCIE/WOŹNIAKRUNNINGTEAMBieg Średni K-30 – 1401:22:3801:22:3801:22:499,900:29:46
159 / 331415WIS ModestaBrzeskobrakBieg Średni K-20 – 1101:22:3801:22:3801:23:299,800:29:47
160 / 341802POLAK AGNIESZKAKRAKOWBieg Średni K-20 – 1201:22:4201:22:4201:23:099,900:29:51
161 / 351103WILK KATARZYNAKRAKOWBEFIT24TEAMBieg Średni K-30 – 1501:22:4801:22:4801:23:319,800:29:57
1621237JUDASZ RAFAŁRUDNIKBieg Średni M-30 – 6101:22:5801:22:5801:23:179,900:30:06
1631042DUBIŃSKI PRZEMYSŁAWCZĘSTOCHOWAŻYCIE CZĘSTOCHOWY TEAMBieg Średni M-40 – 4201:23:0501:23:0501:23:479,800:30:14
1641001OKARMUS RADOSŁAWKRAKÓWNIEZRZESZONYBieg Średni M-30 – 6201:23:0501:23:0501:23:409,800:30:14
165 / 361096ZARĘBSKA EWAKRAKÓWMROŹNE PĄCZKIBieg Średni K-20 – 1301:23:3701:23:3701:24:249,700:30:46
1661043KONDRACIUK ŁUKASZDOŁHABieg Średni M-30 – 6301:23:4001:23:4001:24:239,700:30:49
1671176KAWA JAROSŁAWKRAKÓWCOFFEE TEAMBieg Średni M-30 – 6401:23:4301:23:4301:24:169,800:30:52
168 / 371218LENART-CABAŁA SYLWIANOWY SĄCZBieg Średni K-30 – 1601:23:4501:23:4501:24:209,700:30:54
169 / 381094CEBO AGNIESZKABYTOMMIRAZ RACE TEAMBieg Średni K-30 – 1701:23:4901:23:4901:23:519,800:30:58
170 / 391089BILCZEWSKA MONIKAKĘTYKĘCKIE HARPAGANYBieg Średni K-40 – 801:23:5501:23:5501:24:029,800:31:04
1711266KURKIEWICZ GRZEGORZKRAKÓWBEFIT24TEAMBieg Średni M-40 – 4301:24:3201:24:3201:25:199,600:31:41
172 / 401011WAŁĘGA-ROSTEK MAŁGORZATAEKIPA Z TARNOWABieg Średni K-40 – 901:24:3301:24:3301:24:449,700:31:42
173 / 411231ŚWIERCZYŃSKA GABRIELAKRAKÓWBieg Średni K-30 – 1801:24:4401:24:4401:25:229,600:31:53
174 / 421807KRAJEWSKA-PALUCH EWADĄBROWA GÓRNICZABieg Średni K-40 – 1001:24:5001:24:5001:25:439,600:31:59
175 / 431050PODRAZA ALEKSANDRAZBYLITOWSKA GÓRABieg Średni K-J – 201:24:5601:24:5601:25:179,600:32:05
1761048PODRAZA JANUSZZBYLITOWSKA GÓRABieg Średni M-40 – 4401:25:0601:25:0601:25:279,600:32:15
1771166CHOCHÓŁ KAMILRADWANOWICEBieg Średni M-20 – 1701:25:1301:25:1301:25:339,600:32:22
1781402WĘGRZYNEK AnetaSułkowicebrakBieg Średni M-40 – 4501:25:2101:25:2101:25:339,600:32:29
1791015KOZERA KAMILDĄBROWA GÓRNICZAHARPAGAN SOSNOWIECBieg Średni M-30 – 6501:25:3601:25:3601:25:549,600:32:45
1801901SKOWRONEK MACIEJMYŚLENICERADIO KRAKÓWBieg Średni M-30 – 6601:25:4001:25:4001:26:159,500:32:49
181 / 441253STRZEBOŃSKA - SZYWAŁA DAGMARAKRAKÓWBieg Średni K-30 – 1901:25:4101:25:4101:26:159,500:32:50
1821020PENA ALEKSANDERWRZĄSOWICERODZINA BIEGABieg Średni M-40 – 4601:25:4501:25:4501:26:119,500:32:54
1831102KUŚ TOMASZŚWIĘTOCHŁOWICEMIRAZ RACE TEAMBieg Średni M-30 – 6701:25:5101:25:5101:26:019,600:33:00
1841199JAGLARZ DANIELWIELICZKAWYBIEGI JAGLARZYBieg Średni M-40 – 4701:25:5601:25:5601:26:509,500:33:05
1851245KUMA WOJCIECHKRAKÓWBieg Średni M-30 – 6801:26:1801:26:1801:27:229,400:33:27
1861012SEREMET PIOTREKIPA Z TARNOWABieg Średni M-40 – 4801:26:3601:26:3601:26:539,500:33:45
1871223KURZYDŁO AndrzejKRAKÓWCRAZY DRAGONSBieg Średni M-40 – 4901:26:4401:26:4401:27:209,400:33:53
188 / 451008RODRIGUES MACHADO ADRIANAKRAKÓWESKADRA KRAKÓWBieg Średni K-20 – 1401:26:4601:26:4601:27:139,400:33:55
189 / 461236ZOŃ OLGAWIELICZKABieg Średni K-30 – 2001:26:4801:26:4801:27:279,400:33:57
1901069GERGELY TOTHBUDAPESTBieg Średni M-30 – 6901:27:0101:27:0101:27:549,400:34:10
1911081KOŁODZIEJ MIROSŁAWKRAKÓWBieg Średni M-20 – 1801:27:0401:27:0401:28:009,300:34:13
1921937WILKOSZ AUGUSTYNKRAKÓWDRUŻYNA GRUBEGO MISIABieg Średni M-40 – 5001:27:0601:27:0601:27:149,400:34:14
1931402PLUTA MarekGołomiabrakBieg Średni M-30 – 7001:27:0901:27:0901:27:539,400:34:18
1941209WĄTROBA JANLIBIĄŻNORDIC LUZ LIBIĄŻBieg Średni M-40 – 5101:27:2301:27:2301:28:309,300:34:32
1951265GÓRKA BOGUMIŁBieg Średni M-40 – 5201:27:2401:27:2401:27:509,400:34:33
196 / 471120RÓŻYCKA-DEPA DOROTASZCZODRKOWICEBieg Średni K-40 – 1101:27:2501:27:2501:28:189,300:34:34
1971107ŚWIDER ANDRZEJRABKA-ZDRÓJAN-REN TEAMBieg Średni M-40 – 5301:27:2501:27:2501:28:209,300:34:34
198 / 481702MACIASZ SYLWIAPOŁOM MAŁYBieg Średni K-20 – 1501:27:3401:27:3401:27:449,400:34:43
199 / 491019KORYCIŃSKA IZABELAKRAKÓWBieg Średni K-30 – 2101:27:4201:27:4201:28:329,300:34:51
200 / 501235KIWIOR IZABELAKRAKÓWBieg Średni K-30 – 2201:27:4701:27:4701:28:029,300:34:55
2011270GRALA MARCINRZOZÓWBieg Średni M-30 – 7101:27:4901:27:4901:28:579,200:34:58
202 / 511035ZELAZKO KASIANOWY TARGKOMBINAT TRENINGUBieg Średni K-30 – 2301:27:5001:27:5001:27:559,300:34:59
2031114BUSZKA MATEUSZRYBNIKBieg Średni M-20 – 1901:27:5001:27:5001:28:429,300:34:59
204 / 521215MAGNUSZEWSKA IZABELAKNURÓWMIRAZ RACE TEAMBieg Średni K-40 – 1201:27:5101:27:5101:27:539,400:35:00
205 / 531923WYSOCKA MARTAKRAKÓWDRUŻYNA GRUBEGO MISIABieg Średni K-30 – 2401:27:5901:27:5901:28:089,300:35:08
2061268ERNT GrzegorzBOBROWNIKIRECREATIVO.COM.PLBieg Średni M-50 – 601:28:0001:28:0001:28:099,300:35:09
207 / 541027BUGAJSKA KATARZYNAKRAKÓWBieg Średni K-30 – 2501:28:1501:28:1501:28:469,300:35:24
2081917ROSA BARTŁOMIEJMYŚLENICEBARTKO BIEGA!Bieg Średni M-30 – 7201:28:3001:28:3001:29:039,200:35:39
2091915ROSA KAROLMYŚLENICETROLU BIEGA!Bieg Średni M-20 – 2001:28:3001:28:3001:29:039,200:35:39
210 / 551207DZIEKAN GOSIAPKP S.A.Bieg Średni K-20 – 1601:28:3801:28:3801:28:449,300:35:47
211501PIETRASZEK MarcinWARSZAWAVEGE RUNNERSBieg Średni M-20 – 2101:28:3901:28:3901:29:089,200:35:48
212 / 561705TATARCZUK ALEKSANDRAGDANSKBieg Średni K-30 – 2601:28:5401:28:5401:29:199,200:36:03
213 / 571130WARDAK AGNIESZKARADZYMINRADZYMIN RUN TEAMBieg Średni K-40 – 1301:28:5801:28:5801:29:469,200:36:07
2141085SZCZERBA BŁAŻEJKRAKÓWBieg Średni M-30 – 7301:29:0001:29:0001:29:579,100:36:09
215 / 581177TOKARSKA BOŻENAKRAKÓWBieg Średni K-40 – 1401:29:0001:29:0001:29:299,200:36:09
216 / 591031DZIEDZIC JOANNAKRAKÓWBieg Średni K-30 – 2701:29:0301:29:0301:29:249,200:36:12
217 / 601263KRAUSZOWSKA-JELONEK MAGDALENAKRAKÓWTEAM DORIS KRAKOWBieg Średni K-30 – 2801:29:0301:29:0301:29:489,200:36:12
2181260SPOREK ŁUKASZKRAKÓWHOSPICJUM DLA DZIECI ALMA SPEIBieg Średni M-40 – 5401:29:0301:29:0301:29:489,200:36:12
2191005ZABRZAŃSKI ALFREDCHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWBieg Średni M-60 – 301:29:0401:29:0401:29:499,200:36:13
2201160JAŚKIEWICZ JAROSŁAWLUBORZYCASRTG NIEPOŁOMICEBieg Średni M-40 – 5501:29:1501:29:1501:29:189,200:36:24
2211132PUTOWSKI GRZEGORZSOSNOWIECBieg Średni M-30 – 7401:29:1901:29:1901:30:189,100:36:28
2221007MIGACZ DAWIDKRAKÓW1X1Bieg Średni M-30 – 7501:29:2701:29:2701:29:539,100:36:35
2231045MARKOWSKI MATEUSZSOSNOWIECWYBIERZBieg Średni M-20 – 2201:29:2701:29:2701:30:209,100:36:36
224 / 611240PABIANCZYK MALGORZATAKRAKÓWBieg Średni K-30 – 2901:29:4501:29:4501:30:229,100:36:53
2251258BARAN STEFANNOWY SĄCZBieg Średni M-40 – 5601:30:1101:30:1101:30:179,100:37:20
226 / 621252STANUSZEK AGNIESZKAKRAKOWBieg Średni K-30 – 3001:30:2601:30:2601:31:18900:37:35
227 / 631221WILK WIKTORIAKRAKÓWBieg Średni K-30 – 3101:30:3201:30:3201:30:499,100:37:41
2281162GRZESINA ARKADIUSZOŚWIĘCIMBieg Średni M-40 – 5701:30:5301:30:5301:31:548,900:38:02
2291086SKONIECZNY MARIUSZGOSZCZASKONIKIBieg Średni M-40 – 5801:30:5501:30:5501:31:17900:38:03
2301926OSTROWSKI PAWEŁBieg Średni M-30 – 7601:30:5501:30:5501:31:28900:38:04
2311416KOMOROWSKI TomaszbrakBieg Średni M-30 – 7701:30:5901:30:5901:31:45900:38:08
2321073SŁONINA KRZYSZTOFKRAKÓWBieg Średni M-40 – 5901:31:0701:31:0701:31:518,900:38:16
233 / 641255PACULA-LEŚNIAK BEATAKRAKÓWBieg Średni K-30 – 3201:31:2001:31:2001:32:098,900:38:29
234 / 651911WÓJCIK KAMILAKRAKÓWLACHO TEAMBieg Średni K-40 – 1501:31:2501:31:2501:31:568,900:38:34
235 / 661047ZIELIŃSKA URSZULAZGORZELECBieg Średni K-30 – 3301:31:2701:31:2701:31:31900:38:36
2361264KOŚCIEŃ JERZYTARNÓWSHRIMPFAN.PLBieg Średni M-30 – 7801:31:2901:31:2901:32:018,900:38:38
237 / 671173JANKIEWICZ KATARZYNAŁÓDŹRYSIEBieg Średni K-30 – 3401:31:3101:31:3101:32:038,900:38:39
238 / 681164TOMCZYK JOLANTAŁÓDŹRYSIEBieg Średni K-30 – 3501:31:3101:31:3101:32:038,900:38:40
239 / 691182SADOWSKA JAGODAKRAKÓWABB BS RUNNING TEAMBieg Średni K-20 – 1701:31:3701:31:3701:32:048,900:38:46
2401205MACINA DARIUSZPKP S.A.Bieg Średni M-40 – 6001:31:5001:31:5001:32:138,900:38:59
241 / 701921JURKOWSKA ANNAOLSZOWICEDRUŻYNA GRUBEGO MISIABieg Średni K-40 – 1601:31:5701:31:5701:32:058,900:39:06
2421151KACZOR ŁUKASZKRAKÓWBieg Średni M-30 – 7901:32:0901:32:0901:32:388,900:39:18
243 / 711016KMIECIK AnnaSOSNOWIECbrakBieg Średni K-20 – 1801:32:1301:32:1301:33:058,800:39:22
244 / 721189FILIPEK NATALIAKRAKÓWBieg Średni K-30 – 3601:32:1401:32:1401:32:558,800:39:23
2451257OGÓRKA TOMASZBRZEZIESRTG NIEPOŁOMICEBieg Średni M-40 – 6101:32:2001:32:2001:32:238,900:39:29
246 / 731013KOTAPKA CELINABieg Średni K-30 – 3701:32:2001:32:2001:32:458,900:39:29
2471032STARZYK JACEKOLKUSZBieg Średni M-60 – 401:32:2201:32:2201:33:028,800:39:31
248 / 741170GABRIELA SZEFERKRAKÓWBieg Średni K-40 – 1701:32:2801:32:2801:32:578,800:39:37
249 / 751501GUMIŃSKA EwabrakBieg Średni K-50 – 101:32:3201:32:3201:33:478,800:39:41
250 / 761149GARWACKA BEATANIEPORĘTBieg Średni K-50 – 201:32:3401:32:3401:33:488,800:39:42
2511093DARŁAK ARTURMICHAŁOWICELEŚNY TIMBieg Średni M-40 – 6201:32:4401:32:4401:33:298,800:39:53
252 / 771175MRÓZ IWONAKOCMYRZÓWBieg Średni K-40 – 1801:32:4701:32:4701:33:468,800:39:56
2531145ADAMEK KAMILBATORZEUROCLEAR RUNNING TEAMBieg Średni M-20 – 2301:32:5501:32:5501:33:458,800:40:04
254 / 781261MICHALEC ALEKSANDRAKRAKOWSRTG PROSZOWICEBieg Średni K-20 – 1901:33:1501:33:1501:33:398,800:40:24
255 / 791125GŁOWACKA KAROLINAZADROŻE/CZĘSTOCHOWABieg Średni K-30 – 3801:33:1501:33:1501:33:528,800:40:24
256 / 801703KOLASA DAGMARAKRAKÓWBieg Średni K-20 – 2001:33:3601:33:3601:33:448,800:40:45
257 / 811066URBANIAK ANIAKRZYWACZKAAMP TEAMBieg Średni K-30 – 3901:33:4501:33:4501:33:508,800:40:54
2581272ZAWALSKI PAWEŁSKAŁAZAWALSCYBieg Średni M-40 – 6301:33:5301:33:5301:34:208,700:41:02
2591141MRUK PAWEŁKRAKÓWBieg Średni M-30 – 8001:34:0201:34:0201:34:268,700:41:11
260 / 821150BURNUS BEATAKRAKÓWNIGHT RUNNERSBieg Średni K-30 – 4001:34:0601:34:0601:34:348,700:41:15
2611072NUNES DOS SANTOS DAVIDKRAKOWNABieg Średni M-30 – 8101:34:2601:34:2601:34:388,700:41:35
2621024LISZKOWSKI ARTURKRAKOWBieg Średni M-40 – 6401:34:2601:34:2601:34:528,700:41:35
263 / 831077BARANOWSKA ZUZANNARZESZÓWSPARTAN RACE TRAINING GROUP RZESZÓWBieg Średni K-20 – 2101:34:3201:34:3201:34:548,700:41:41
264248WNĘTRZAK PiotrGILOWICEABM S.A. WYPOSAŻENIE SKLEPÓWBieg Średni M-30 – 8201:34:3901:34:3901:34:598,700:41:48
265 / 841055TRYBALSKA JUSTYNAZAWIERCIEGUPOTA NA SWIECIEBieg Średni K-40 – 1901:34:4101:34:4101:34:568,700:41:49
266 / 851083ZIELIŃSKA AGATANOWY SĄCZBEFIT24TEAMBieg Średni K-20 – 2201:34:5101:34:5101:35:318,600:42:00
267 / 861082MĄCZKA KATARZYNASTASZÓWBBL STASZÓWBieg Średni K-40 – 2001:34:5301:34:5301:35:438,600:42:01
2681927SITKO SYLWESTERPRECZÓWBieg Średni M-40 – 6501:35:0001:35:0001:35:328,600:42:09
269 / 871098LASOTA ALICJAKRAKÓWBieg Średni K-20 – 2301:35:1101:35:1101:35:238,600:42:20
270 / 881159LATACZ KAMILAKROCZYCEBieg Średni K-30 – 4101:35:2501:35:2501:35:388,600:42:34
271 / 891192GARWACKA ZUZANNANIEPORĘTBieg Średni K-20 – 2401:35:4801:35:4801:37:028,500:42:57
2721129BIGAJ IREKKRAKÓWBIGEYE TEAMBieg Średni M-40 – 6601:36:2401:36:2401:36:558,500:43:33
2731404ŁUKASIK AdamRuda ŚląskabrakBieg Średni M-40 – 6701:37:0201:37:0201:37:118,500:44:11
2741041GOLEC ŁUKASZRZESZÓWBieg Średni M-30 – 8301:37:0701:37:0701:37:408,400:44:16
2751419KOWALIK AndrzejSiediszebrakBieg Średni M-40 – 6801:37:5401:37:5401:38:098,400:45:02
2761014KUZA ŁUKASZGIEBUŁTÓWBieg Średni M-40 – 6901:37:5401:37:5401:39:108,300:45:03
2771409SZCZUREK MichałKrakówbrakBieg Średni M-30 – 8401:38:5201:38:5201:39:248,300:46:01
278 / 901706BUGIELSKA RENATAPRZEMYŚLBieg Średni K-30 – 4201:38:5301:38:5301:39:258,300:46:02
2791138DEMBICZ WOJCIECHOLKUSZBieg Średni M-50 – 701:38:5901:38:5901:39:418,200:46:08
2801026LEMAŃSKI ROMANRĄBIEŃBieg Średni M-50 – 801:39:0501:39:0501:39:128,300:46:14
2811275CIEPAK KRYSTIANBieg Średni M-J – 301:39:0601:39:0601:39:338,300:46:15
2821808ŁACH MACIEJKRAKÓWDRUŻYNA CYBORGABieg Średni M-40 – 7001:39:1201:39:1201:40:218,200:46:21
283 / 911157MARSZAŁEK-KŁODA GRAŻYNAJORDANÓWRUN& FUNBieg Średni K-30 – 4301:39:1801:39:1801:39:218,300:46:27
2841163JANICZKO MACIEKKRAKÓWBieg Średni M-20 – 2401:40:2101:40:2101:40:318,200:47:30
285 / 921251KOZERSKA-STANEK ANNAPROSZOWICEBieg Średni K-40 – 2101:40:2401:40:2401:40:498,200:47:33
2861139KLINOWSKI MARIUSZSKAWINAMINI POLAND TEAMBieg Średni M-40 – 7101:40:2601:40:2601:41:338,100:47:35
287 / 931211NIEZGODA JADWIGAOBIDZABieg Średni K-50 – 301:40:2901:40:2901:40:518,100:47:38
288 / 941202MOLONG URSZULAKRAKÓWNIGHT RUNNERSBieg Średni K-30 – 4401:40:2901:40:2901:41:358,100:47:38
289 / 951503ZACHOROWSKA AnnabrakBieg Średni K-40 – 2201:40:3201:40:3201:41:028,100:47:41
2901044LESZCZYŃSKI ALEKSANDERKRAKÓWBieg Średni M-30 – 8501:40:4001:40:4001:41:028,100:47:49
2911228KRUPA PAWEŁNIEPOŁOMICEBieg Średni M-40 – 7201:41:0301:41:0301:41:578,100:48:12
292 / 961254PĘKALSKA ANNANIEPORĘTBieg Średni K-40 – 2301:41:2601:41:2601:42:40800:48:35
293 / 971058ADAMCZYK AGNIESZKAKRAKÓWBieg Średni K-40 – 2401:41:2701:41:2701:41:308,100:48:36
2941271SULISZ BOGUSŁAWKRAKÓWBieg Średni M-50 – 901:41:3801:41:3801:42:36800:48:47
295 / 981801HAWRYLCZYK BEATAKRAKÓWBieg Średni K-40 – 2501:41:4901:41:4901:41:538,100:48:58
296 / 991932JERMAK KAROLINAKOSZYCE WIELKIEZDROWY PROJEKTBieg Średni K-30 – 4501:41:5301:41:5301:42:47800:49:01
2971036LESZCZYŃSKI MARIUSZDOBCZYCEALPHA ZABIEGANIBieg Średni M-30 – 8601:42:0901:42:0901:42:41800:49:18
298 / 1001230LEWICKA BOŻENAKĘTYGONIMYBieg Średni K-60 – 101:42:1401:42:1401:42:41800:49:23
2991079SEREDA OLEGKRAKÓWSEREDABieg Średni M-30 – 8701:42:3701:42:3701:43:457,900:49:46
300 / 1011148MATERSKA-MOLIK MARZENAKRAKÓWBieg Średni K-30 – 4601:42:3701:42:3701:43:427,900:49:46
3011942STARZEC JANUSZKRAKÓWBieg Średni M-60 – 501:42:5101:42:5101:43:14800:50:00
302 / 1021273POLIT ANETABieg Średni K-50 – 401:43:3301:43:3301:43:487,900:50:42
3031931PLOCH PAWEŁKATOWICEBieg Średni M-30 – 8801:43:4001:43:4001:44:247,900:50:49
304 / 1031930KOMOROWSKA SYLWIARZESZÓWBieg Średni K-30 – 4701:43:4101:43:4101:44:017,900:50:49
305 / 1041804JOP DOROTASKAWINABieg Średni K-40 – 2601:44:3501:44:3501:45:167,800:51:44
306 / 1051943STARZEC JOANNAKRAKÓWBieg Średni K-20 – 2501:44:3901:44:3901:45:037,800:51:48
3071944NOWACKI BARTOSZKRAKÓWBieg Średni M-30 – 8901:44:3901:44:3901:45:037,800:51:48
308 / 1061200RUSIN-ŚLUSARCZYK HELENASZARÓWBieg Średni K-30 – 4801:47:3101:47:3101:47:557,600:54:40
309 / 1071919SMEREKA MAGDALENABieg Średni K-30 – 4901:47:4601:47:4601:48:197,600:54:55
3101203ŁĘŻNIAK ARKADIUSZPKP S.A.Bieg Średni M-40 – 7301:49:3801:49:3801:50:017,500:56:47
3111934PIOTROWSKI PATRYKKRAKÓWBieg Średni M-30 – 9001:51:0701:51:0701:52:107,300:58:16
312 / 1081105POPIELSKA-NEMŚ DOROTASTASZÓWBBL STASZÓWBieg Średni K-40 – 2701:51:3601:51:3601:52:277,300:58:45
313 / 1091180WOCH-CZAJKOWSKA MARTAKRAKÓWREHABILITANCI.ORG.PLBieg Średni K-30 – 5001:52:1001:52:1001:52:447,300:59:19
314 / 1101197MICHNO ANNAKRAKÓWLACHO TEAMBieg Średni K-40 – 2801:52:3001:52:3001:53:367,200:59:39
315 / 1111097SEWERYN SYLWIASKAŁA(NIE)DZIELNI BIEGACZEBieg Średni K-30 – 5101:52:5501:52:5501:53:237,201:00:04
3161154BUJAK OLAFKRAKÓWBieg Średni M-30 – 9101:55:3301:55:3301:56:38701:02:42
3171222SZYMAŃSKI MATEUSZWARSZAWABieg Średni M-J – 401:55:4501:55:4501:56:127,101:02:54
318 / 1121063DE ANNAALWERNIABODY MAX TRAININGBieg Średni K-30 – 5201:56:3001:56:3001:57:34701:03:39
Nie ukończyło 2 uczestników
DNF*1413JUDZIŃSKA OlgaStaszówbrakBieg Średni K-30 – DNF*DNF*------DNF*DNF*
DNF*1068WOJDYŁ ANNALUBLINBieg Średni K-40 – DNF*DNF*------DNF*DNF*
Nie wystartowało 29 uczestników
DNS*1902BABIŃSKI TOMASZKRAKÓWBieg Średni M-40 – DNS*DNS*------DNS*DNS*
DNS*1152BIEGAJ JACEKLUBLINBIEGAM Z ABSBieg Średni M-40 – DNS*DNS*------DNS*DNS*
DNS*1128BLETEK RAFAŁKRAKÓWBieg Średni M-30 – DNS*DNS*------DNS*DNS*
DNS*1701BULICZ-KASPRZAK KASIASULEJÓWEKBieg Średni K-40 – DNS*DNS*------DNS*DNS*
DNS*1101CIERPIAŁA MICHAŁMINOGABieg Średni M-30 – DNS*DNS*------DNS*DNS*
DNS*1110CYRKLER ŁUKASZKRAKÓWNIGHT RUNNERSBieg Średni M-20 – DNS*DNS*------DNS*DNS*
DNS*1119DEPA PAWEŁSZCZODRKOWICEBieg Średni M-40 – DNS*DNS*------DNS*DNS*
DNS*1946DORULA ŁUKASZZAKOPANEEJANOSIK.PLBieg Średni M-30 – DNS*DNS*------DNS*DNS*
DNS*1193FYDA JUSTYNAKATOWICECSC ADVENTURE ACADEMYBieg Średni K-30 – DNS*DNS*------DNS*DNS*
DNS*1809GAJEK PAWEŁTOMASZOWICEBieg Średni M-40 – DNS*DNS*------DNS*DNS*
DNS*1234KACZKOWSKA KAROLINABieg Średni K-20 – DNS*DNS*------DNS*DNS*
DNS*1274KOCERBA KATARZYNAKRAKÓWSRTG NIEPOŁOMICEBieg Średni K-20 – DNS*DNS*------DNS*DNS*
DNS*1188KOZAK - WÓJCICKA KAMILAKATOWICECSC ADVENTURE ACADEMYBieg Średni K-30 – DNS*DNS*------DNS*DNS*
DNS*1186KRZYSZEWSKA AGNIESZKAKRAKÓWABB BS RUNNING TEAMBieg Średni K-30 – DNS*DNS*------DNS*DNS*
DNS*1104ŁUKASZ SĄCZAWABRATUCICEBieg Średni M-30 – DNS*DNS*------DNS*DNS*
DNS*1123MAGDA KATARZYNACMOLASRUN FOR FUNBieg Średni K-40 – DNS*DNS*------DNS*DNS*
DNS*1144MALCZEWSKA MAGDALENAKRAKÓWEUROCLEAR RUNNING TEAMBieg Średni K-30 – DNS*DNS*------DNS*DNS*
DNS*1118MIŁKOWSKI JAKUBTARNÓWBieg Średni M-20 – DNS*DNS*------DNS*DNS*
DNS*1111OBAJTEK MAGDALENABieg Średni K-30 – DNS*DNS*------DNS*DNS*
DNS*1087PILCH ANNAKRAKÓWPROBALANSBieg Średni K-30 – DNS*DNS*------DNS*DNS*
DNS*1907RUMIŃSKI PIOTRWIELICZKABieg Średni M-30 – DNS*DNS*------DNS*DNS*
DNS*1092SADOWSKA MAGDABYDGOSZCZDOGONIĆ ŻYCIEBieg Średni K-30 – DNS*DNS*------DNS*DNS*
DNS*1004SANECKA KATARZYNAKRAKÓWBEFIT24TEAMBieg Średni K-50 – DNS*DNS*------DNS*DNS*
DNS*1920SKRZYPCZAK MIROSŁAWKNURÓWBieg Średni M-40 – DNS*DNS*------DNS*DNS*
DNS*1805SOWIŃSKA EWAKRAKÓWLAZY BEASTSBieg Średni K-20 – DNS*DNS*------DNS*DNS*
DNS*1502STAPOR TomaszbrakBieg Średni M-40 – DNS*DNS*------DNS*DNS*
DNS*1196SYPNIOWSKI SZYMONKRAKÓWSPINVEST NIERUCHOMOŚCIBieg Średni M-30 – DNS*DNS*------DNS*DNS*
DNS*1936ULIŃSKA DOMINIKAKRAKÓWBieg Średni K-30 – DNS*DNS*------DNS*DNS*
DNS*1084ZIĘCINA MATEUSZBRZESZCZESPEED TEAM BRZESZCZEBieg Średni M-20 – DNS*DNS*------DNS*DNS*

*DNF - nie ukończył
*DNS - nie wystartował