Skała k.Krakowa 08.04.2018

Perły Małopolski 2018 Skała

Wyniki Open NW Średni 10km

MiejsceNr start.Nazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaCzas sum.VśrMiejsce w kat.Różnica
13005WRÓBEL PAWEŁORZESZEGRZMIĄCE KIJENW Średni M-30 – 101:39:438,2100:00:00
23014MAJKRZAK MARIUSZSUCHA BESKIDZKAMOCNI POMOCNINW Średni M-40 – 101:41:448,1100:02:01
33905ELŻBIECIAK ŁUKASZLACHOWICEMOCNI POMOCNINW Średni M-30 – 201:41:458,1200:02:02
43020HAJDUK FRANCISZEKTARNOWSKIE GÓRYSIECHODZINW Średni M-50 – 101:43:228100:03:39
5 / 13028MIŚ LILIANNABYTOMCSC ADVENTURE ACADEMYNW Średni K-40 – 101:44:307,9100:04:47
63019SEWERYN MICHAŁSKAŁA(NIE)DZIELNI BIEGACZENW Średni M-30 – 301:44:557,8300:05:12
73701STĘPIEŃ MICHAŁKRAKÓWUKS SIEDLESZCZANYNW Średni M-30 – 401:45:237,8400:05:40
83027DUDEK ANDRZEJMIECHÓWNW Średni M-50 – 201:49:497,5200:10:06
93906GÓRNIAK ADAMSOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIECNW Średni M-50 – 301:50:097,5300:10:26
10 / 23904SMARDUCH MAŁGORZATANOWY TARGWATAHANW Średni K-50 – 101:50:527,4100:11:09
113001SALA AndrzejJUSZCZYNPODBABIOGÓRSKIE NORDIC WALKINGNW Średni M-50 – 401:51:207,4400:11:37
12 / 33029ŁYCZAK JOLANTASOSNOWIECNW Średni K-50 – 201:54:407,2200:14:57
133016MARCHEWKA KRZYSZTOFCZERNICHÓWNW Średni M-60 – 101:55:187,1100:15:35
14 / 43025SULKA WIOLETTASTRYSZAWANW Średni K-40 – 201:55:457,1200:16:02
153036STYLA ANDRZEJLEŚNICZÓWKA-KOPYTÓWKANW Średni M-60 – 201:55:557,1200:16:12
16 / 53035FARBICKA EWANW Średni K-30 – 101:56:137,1100:16:30
17 / 63002BRZYSKA MONIKAKRAKÓWNW Średni K-40 – 301:58:027300:18:19
183033KOT MAREKBALICEBALICE TEAMNW Średni M-50 – 501:58:286,9500:18:45
19 / 73018WOZIŃSKA JOLANTATARNOWSKIE GÓRYSIECHODZINW Średni K-50 – 301:59:166,9300:19:33
20 / 83017MARCHEWKA MARIACZERNICHÓWNW Średni K-60 – 101:59:476,9100:20:04
21 / 93010SEJMEJ RENATALIMANOWANW Średni K-40 – 402:01:076,8400:21:24
22 / 103030DUDA AGNIESZKALIMANOWANW Średni K-30 – 202:01:086,8200:21:25
233024RUCHAŁA MARCINCHRZANÓWNW Średni M-40 – 202:02:236,7200:22:40
24 / 113006GOŁĘBIOWSKA AGATAMICHAŁOWICEGOŁĘBIENW Średni K-40 – 502:03:076,7500:23:24
25 / 123003CHAJA ZUZANNASUCHA BESKIDZKANIEZRZESZONANW Średni K-60 – 202:05:446,5200:26:00
26 / 133015SKONIECZNA JOANNAGOSZCZASKONIKINW Średni K-40 – 602:05:556,5600:26:12
27 / 143011STARZYK BOŻENAOLKUSZNW Średni K-50 – 402:10:236,3400:30:40
28 / 153012FUGLEWICZ EWAWOLBROMWOLBROM TEAMNW Średni K-40 – 702:11:396,2700:31:56
293034MISINIEC BOGDANZUBRZYCA GÓRNAPSZCZÓŁKANW Średni M-50 – 602:12:156,2600:32:32
30 / 163032KOT MARIABALICEMISIOŁAJKINW Średni K-50 – 502:12:556,2500:33:12
31 / 173009GRODZKA BARBARASKAWINANW Średni K-60 – 302:13:436,1300:34:00
32 / 183023SKARŻYŃSKA-SOŁTYSIAK GRAŻYNATYCHYNW Średni K-50 – 602:21:315,8600:41:48
33 / 193022SOŁTYSIAK PIOTRTYCHY1963NW Średni K-50 – 702:21:325,8700:41:49
34 / 203601DYRDA JUSTYNAKRAKÓWMIRMARKNW Średni K-40 – 802:22:595,7800:43:16
35 / 213026JASIAK DANUTAANDRYCHÓWNW Średni K-50 – 802:33:335,4800:53:50
363031LACH KRZYSZTOFŻYWIECSKAŁA-KRAKÓW -ŻYWIEC RODZINA NA 5Brak – 02:40:545,101:01:11
373021PIĄTY JÓZEFSKAŁASKAŁA-KRAKÓW -ZYWIEC RODZINA NA 5NW Średni M-60 – 302:40:555,1301:01:12
Nie wystartowało 6 uczestników
DNS*3007JANKOWSKA WIOLETTAKATOWICEPOSZLI W LASNW Średni K-50 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*3008JANKOWSKI ANDRZEJKATOWICEPOSZLI W LASNW Średni M-60 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*3004KADŁUBEK MAGDALENACHORZÓWNW Średni K-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*3013ŁYCZKO BARBARAMYSŁOWICENW Średni K-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*3901PERLIK WIESŁAWZIELONKATADMAXNW Średni M-60 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*3501RĄCZKA JoannaKRAKÓWMT-SPORTNW Średni K-50 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*

*DNS - nie wystartował