1 | 1001 | SKUPIEŃ Tomasz | SKAWINKI | | Bieg Średni M-30 – 1 | | 00:58:39 | 00:58:39 | 12,6 | 00:00:00 |
2 | 1412 | KNUTELSKI Błażej | Grywałd | brak | Bieg Średni M-J – 1 | | 01:00:22 | 01:00:23 | 12,2 | 00:01:43 |
3 | 1123 | WÓJCIK Adam | CHOCZNIA | HUSARIA RACE TEAM | Bieg Średni M-20 – 1 | | 01:02:41 | 01:02:43 | 11,8 | 00:04:03 |
4 / 1 | 1002 | FRANCUZ Anna | KORZKIEW | ITMBW KRAKÓW | Bieg Średni K-20 – 1 | | 01:08:30 | 01:08:31 | 10,8 | 00:09:51 |
5 | 1090 | SOCKI Paweł | BYTOM | KAUA | Bieg Średni M-30 – 2 | | 01:09:28 | 01:09:38 | 10,6 | 00:10:59 |
6 | 1925 | KOZIEŁ Jan | | | Bieg Średni M-30 – 3 | | 01:09:42 | 01:09:50 | 10,6 | 00:11:10 |
7 | 1112 | OPAŁA Przemysław | STRZESZEWO | AKS POLONIA WARSZAWA | Bieg Średni M-30 – 4 | | 01:10:26 | 01:10:28 | 10,5 | 00:11:48 |
8 | 1914 | CZERNECKI Adam | MYŚLENICE | TKKF UKLEJNA MYŚLENICE | Bieg Średni M-40 – 1 | | --- | 01:10:43 | 10,4 | 00:12:03 |
9 | 1039 | KOZIOŁ Sylwester | KROSNO | | Bieg Średni M-40 – 2 | | 01:10:53 | 01:10:57 | 10,4 | 00:12:17 |
10 | 1184 | SKOTNICZNY Michał | KRAKÓW | EUROCLEAR RUNNING TEAM | Bieg Średni M-20 – 2 | | 01:12:01 | 01:12:04 | 10,2 | 00:13:24 |
11 | 1906 | STAWINOGA Krzysztof | KRAKÓW | LYNX | Bieg Średni M-40 – 3 | | 01:13:08 | 01:13:19 | 10,1 | 00:14:39 |
12 / 2 | 1909 | SZKLANA Anita | WIEPRZEC | | Bieg Średni K-20 – 2 | | 01:13:56 | 01:13:59 | 10 | 00:15:19 |
13 | 1908 | MIKOŁAJCZYK Mirosław | ZABRZE | MIRAZ RACE TEAM | Bieg Średni M-30 – 5 | | 01:14:22 | 01:14:25 | 9,9 | 00:15:45 |
14 | 1083 | KRASIŃSKI Marcin | KRAKÓW | WOODWARD RUNNERS | Bieg Średni M-30 – 6 | | --- | 01:14:38 | 9,9 | 00:15:58 |
15 | 1110 | SUCHANEK Piotr | KŁOBUCK | VEGE RUNNERS | Bieg Średni M-20 – 3 | | 01:15:20 | 01:15:31 | 9,8 | 00:16:51 |
16 | 1910 | TYNUS Grzegorz | FRYDMAN | ELTYN | Bieg Średni M-40 – 4 | | 01:15:54 | 01:15:58 | 9,7 | 00:17:18 |
17 | 1913 | ŻĄDŁO Dariusz | MYŚLENICE | TKKF UKLEJNA MYŚLENICE | Bieg Średni M-30 – 7 | | 01:16:05 | 01:16:12 | 9,7 | 00:17:32 |
18 | 1404 | SZOSTKA Łukasz | Dąbrowa Górnicza | brak | Bieg Średni M-30 – 8 | | --- | 01:16:22 | 9,7 | 00:17:42 |
19 | 1804 | CABAŁA Tomasz | PRZYSZOWA | PRZYSZOWA | Bieg Średni M-30 – 9 | | 01:16:20 | 01:16:22 | 9,7 | 00:17:42 |
20 | 1013 | MŁYNARSKI Grzegorz | WARSZAWA | S360 | Bieg Średni M-30 – 10 | | 01:16:13 | 01:16:22 | 9,7 | 00:17:42 |
21 | 1126 | GAWIN Krzysztof | KRAKÓW | BEFIT24TEAM | Bieg Średni M-30 – 11 | | 01:16:18 | 01:16:37 | 9,6 | 00:17:57 |
22 | 1183 | JANUSZEWSKI Piotr | KRAKÓW | EUROCLEAR RUNNING TEAM | Bieg Średni M-20 – 4 | | 01:17:00 | 01:17:10 | 9,6 | 00:18:30 |
23 | 1114 | JAWOREK Grzegorz | WĘGRZCE | | Bieg Średni M-30 – 12 | | 01:17:37 | 01:17:43 | 9,5 | 00:19:03 |
24 | 1010 | KNAPIK Przemyslaw | KRAKOW / MASZYCE | | Bieg Średni M-30 – 13 | | 01:17:41 | 01:17:48 | 9,5 | 00:19:08 |
25 | 1077 | CZOSNYKA Adrian | TARNÓW | | Bieg Średni M-30 – 14 | | 01:18:23 | 01:18:31 | 9,4 | 00:19:51 |
26 | 146 | MIZERA Krzysztof | KRAKÓW | brak | Bieg Średni M-30 – 15 | | 01:18:33 | 01:18:42 | 9,4 | 00:20:02 |
27 / 3 | 1194 | JAGLARZ Kalina | KATOWICE | OSTRA GÓRA 351 | Bieg Średni K-20 – 3 | | 01:18:59 | 01:19:08 | 9,3 | 00:20:28 |
28 | 1417 | PŁAZA Bartłomiej | Kraków | brak | Bieg Średni M-20 – 5 | | 01:19:11 | 01:19:36 | 9,3 | 00:20:56 |
29 | 1076 | ŻUKOW Jarosław | BYTOM | BTM RUNNERS | Bieg Średni M-40 – 5 | | 01:19:51 | 01:19:54 | 9,2 | 00:21:14 |
30 | 911 | KUDŁA Grzegorz | WIELICZKA | brak | Bieg Średni M-40 – 6 | | 01:20:04 | 01:20:06 | 9,2 | 00:21:26 |
31 | 1178 | WILK Krzysztof | KRAKÓW | WILKI :) | Bieg Średni M-30 – 16 | | 01:19:53 | 01:20:11 | 9,2 | 00:21:13 |
32 | 1912 | ŁASKOWSKI Piotr | KRAKÓW | BEFIT24TEAM | Bieg Średni M-30 – 17 | | 01:20:01 | 01:20:20 | 9,2 | 00:21:21 |
33 | 1116 | PODGÓRSKI Krzysztof | ZEMBRZYCE | ZEMBRZYCE TEAM | Bieg Średni M-20 – 6 | | 01:20:15 | 01:20:27 | 9,2 | 00:21:35 |
34 | 1416 | WINIARSKI Kamil | Kraków | brak | Bieg Średni M-20 – 7 | | 01:20:38 | 01:21:02 | 9,1 | 00:21:58 |
35 | 1139 | KOŁATA Józef | ZEMBRZYCE | ZEMBRZYCE TEAM | Bieg Średni M-J – 2 | | 01:20:42 | 01:20:54 | 9,1 | 00:22:02 |
36 | 1096 | MADEJ Tomasz | KRAKÓW | FIZJOTERAPIA - FIZJOPUNKT | Bieg Średni M-40 – 7 | | 01:20:45 | 01:20:52 | 9,1 | 00:22:05 |
37 | 1121 | EVANS Neil | SKALA | brak | Bieg Średni M-30 – 18 | | 01:21:10 | 01:21:13 | 9,1 | 00:22:30 |
38 / 4 | 1941 | LEŚKÓW Joanna | CIESZYN | | Bieg Średni K-30 – 1 | | 01:21:18 | 01:21:19 | 9,1 | 00:22:38 |
39 | 1907 | RUMIŃSKI Piotr | WIELICZKA | | Bieg Średni M-30 – 19 | | 01:21:37 | 01:21:47 | 9 | 00:22:57 |
40 | 1928 | PALUCH Daniel | DĄBROWA GÓRNICZA | | Bieg Średni M-40 – 8 | | 01:21:37 | 01:21:39 | 9 | 00:22:57 |
41 | 1195 | BIELAK Michał | MYSŁOWICE | | Bieg Średni M-30 – 20 | | 01:21:46 | 01:22:03 | 9 | 00:23:06 |
42 | 1924 | ILAVSKY Igor | POPRAD | | Bieg Średni M-40 – 9 | | 01:21:58 | 01:21:59 | 9 | 00:23:18 |
43 | 1053 | PAWEŁ Stach | KRAKÓW | SIWEJKA | Bieg Średni M-40 – 10 | | 01:22:01 | 01:22:07 | 9 | 00:23:21 |
44 | 1045 | MATUSZCZYK Michał | KRAKÓW | APTIV RUNNING TEAM | Bieg Średni M-20 – 8 | | 01:22:02 | 01:22:10 | 9 | 00:23:22 |
45 | 1036 | BARTULA Jan | LIBIĄŻ | PARKRUN CHRZANÓW | Bieg Średni M-30 – 21 | | 01:22:02 | 01:22:12 | 9 | 00:23:22 |
46 | 1101 | SMOLARCZYK Michał | GLIWICE | SMOLARCZYK TEAM | Bieg Średni M-40 – 11 | | 01:22:31 | 01:22:53 | 8,9 | 00:23:51 |
47 | 1151 | KOŁODZIEJ Zbigniew | KĘTY | KĘCKIE HARPAGANY | Bieg Średni M-30 – 22 | | 01:22:53 | 01:23:11 | 8,9 | 00:24:13 |
48 | 1170 | CHUDZIK Piotr | KRAKÓW | | Bieg Średni M-40 – 12 | | 01:23:17 | 01:23:37 | 8,8 | 00:24:37 |
49 / 5 | 1135 | ŚMIGIELSKA-STASICKA Monika | OŚWIĘCIM - PORĘBA WIELKA | | Bieg Średni K-40 – 1 | | 01:23:27 | 01:23:37 | 8,8 | 00:24:48 |
50 | 1131 | WOJTOŃ Sławomir | CZERNICHÓW | EUROCLEAR RUNNING TEAM | Bieg Średni M-30 – 23 | | 01:24:01 | 01:24:34 | 8,7 | 00:25:21 |
51 | 1405 | JAREK Tomasz | Katowice | brak | Bieg Średni M-40 – 13 | | 01:24:13 | 01:24:21 | 8,7 | 00:25:33 |
52 | 1905 | OSTRĘGA Łukasz | KRAKÓW | HOSPICJUM DLA DZIECI ALMA SPEI | Bieg Średni M-30 – 24 | | 01:24:29 | 01:24:31 | 8,7 | 00:25:49 |
53 | 1092 | IDZIOR Tomasz | BRZEZINY | | Bieg Średni M-20 – 9 | | 01:24:40 | 01:24:55 | 8,7 | 00:26:00 |
54 / 6 | 1191 | GACEK Alicja | NOWY TARG | KOMBINAT TRENINGU | Bieg Średni K-30 – 2 | | 01:25:07 | 01:25:09 | 8,7 | 00:26:27 |
55 / 7 | 1071 | PAWŁOWICZ Anna | WIELICZKA | OKNOPLAST RUNNING TEAM | Bieg Średni K-30 – 3 | | 01:25:09 | 01:25:14 | 8,7 | 00:26:29 |
56 / 8 | 1136 | GALICA Katarzyna | PORONIN | | Bieg Średni K-40 – 2 | | 01:26:36 | 01:27:00 | 8,5 | 00:27:56 |
57 | 1161 | NIEMCZYK Dominik | KRAKÓW | EUROCLEAR RUNNING TEAM | Bieg Średni M-30 – 25 | | 01:26:40 | 01:26:43 | 8,5 | 00:28:00 |
58 | 1115 | RAJTAR Piotr | KRAKÓW | | Bieg Średni M-20 – 10 | | 01:26:55 | 01:27:07 | 8,5 | 00:28:15 |
59 | 1049 | FRANKIEWICZ Jakub | KRAKÓW | ANIOŁKI CHARLIEGO | Bieg Średni M-40 – 14 | | 01:27:13 | 01:27:20 | 8,4 | 00:28:33 |
60 / 9 | 1100 | SMOLARCZYK Agnieszka | GLIWICE | SMOLARCZYK TEAM | Bieg Średni K-30 – 4 | | 01:27:16 | 01:27:39 | 8,4 | 00:28:36 |
61 | 1415 | ŻUREK Tomasz | Gliwice | brak | Bieg Średni M-30 – 26 | | 01:27:18 | 01:27:28 | 8,4 | 00:28:38 |
62 | 1091 | ZYCH Rafał | WARSZAWA | | Bieg Średni M-40 – 15 | | 01:27:27 | 01:27:35 | 8,4 | 00:28:47 |
63 | 1132 | PAW Marek | BEŁCHATÓW | KB SPARTAKUS BEŁCHATÓW | Bieg Średni M-40 – 16 | | 01:27:34 | 01:27:40 | 8,4 | 00:28:54 |
64 / 10 | 1040 | GUZIAK Irena | NOWY TARG | | Bieg Średni K-40 – 3 | | 01:27:35 | 01:27:42 | 8,4 | 00:28:55 |
65 | 1138 | GIERCZAK Piotr | SOSNOWIEC | WOLNOBIEG SOSNOWIEC | Bieg Średni M-30 – 27 | | 01:27:35 | 01:27:49 | 8,4 | 00:28:55 |
66 | 1098 | SUCHANEK Radosław | KŁOBUCK | | Bieg Średni M-50 – 1 | | 01:27:37 | 01:27:53 | 8,4 | 00:28:57 |
67 | 1106 | PRZYGODA Marcin | KRAKÓW | KROSS TEAM | Bieg Średni M-30 – 28 | | 01:28:13 | 01:28:23 | 8,3 | 00:29:33 |
68 | 3415 | WALNIK Rafał | Kraków | brak | Bieg Średni M-40 – 17 | | 01:28:16 | 01:28:49 | 8,3 | 00:29:36 |
69 | 1192 | WRÓBEL Daniel | ZABRZE | | Bieg Średni M-30 – 29 | | 01:28:24 | 01:28:32 | 8,3 | 00:29:44 |
70 | 1080 | ZDZIEBŁO Adam | ŻORY | | Bieg Średni M-40 – 18 | | 01:28:41 | 01:28:55 | 8,3 | 00:30:01 |
71 | 1099 | MRUK Marcin | KRAKÓW | ROCK CITY/ NOWA HUTA TEAM | Bieg Średni M-30 – 30 | | 01:29:31 | 01:29:34 | 8,2 | 00:30:51 |
72 | 1087 | SZYMICZEK Radosław | KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM | | Bieg Średni M-30 – 31 | | 01:29:43 | 01:30:15 | 8,2 | 00:31:03 |
73 | 1402 | GÓRKA Bogumił | | | Bieg Średni M-40 – 19 | | 01:29:43 | 01:30:03 | 8,2 | 00:31:03 |
74 | 1169 | KAWA Jarosław | KRAKÓW | COFFEE TEAM | Bieg Średni M-30 – 32 | | 01:29:44 | 01:30:13 | 8,2 | 00:31:04 |
75 | 1189 | PIĘTA Bogdan | MIELEC | RUN FOR FUN | Bieg Średni M-50 – 2 | | 01:29:57 | 01:30:19 | 8,2 | 00:31:17 |
76 | 1904 | BARAN Lucjan | DĘBNO | | Bieg Średni M-50 – 3 | | 01:29:58 | 01:30:27 | 8,2 | 00:31:18 |
77 | 1152 | JAGLARZ Jarosław | BOBROWNIKI | OSTRA GÓRA 351 | Bieg Średni M-50 – 4 | | 01:30:21 | 01:30:58 | 8,1 | 00:31:41 |
78 / 11 | 1419 | KRUPA Anna | Wierzchowie | brak | Bieg Średni K-30 – 5 | | 01:30:36 | 01:30:43 | 8,1 | 00:31:56 |
79 | 1922 | MICHALEWSKI Mateusz | OLSZOWICE | DRUŻYNA GRUBEGO MISIA | Bieg Średni M-40 – 20 | | 01:30:40 | 01:31:07 | 8,1 | 00:32:00 |
80 | 1020 | LISZKOWSKI Artur | KRAKOW | | Bieg Średni M-40 – 21 | | 01:30:53 | 01:31:21 | 8,1 | 00:32:13 |
81 | 1176 | PODRAZA Janusz | ZBYLITOWSKA GÓRA | MARATOŃCZYCY DUNAJCOWI | Bieg Średni M-40 – 22 | | 01:31:08 | 01:31:21 | 8,1 | 00:32:28 |
82 / 12 | 1011 | WYPYCH Agnieszka | KRAKÓW | ZAJACTEAM | Bieg Średni K-40 – 4 | | 01:31:16 | 01:31:43 | 8 | 00:32:36 |
83 | 1035 | SZYMANIAK Emil | KRAKÓW | | Bieg Średni M-30 – 33 | | 01:31:25 | 01:31:39 | 8,1 | 00:32:45 |
84 | 1109 | ŚLIWA Jakub | KRAKÓW | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Bieg Średni M-40 – 23 | | 01:31:41 | 01:32:18 | 8 | 00:33:02 |
85 / 13 | 1414 | WĘGRZYNEK Aneta | Sułkowice | brak | Bieg Średni K-40 – 5 | | 01:31:45 | 01:31:48 | 8 | 00:33:05 |
86 / 14 | 1175 | ZARĘBSKA Ewa | KRAKÓW | WEBCON RUNNERS | Bieg Średni K-30 – 6 | | 01:31:58 | 01:32:33 | 8 | 00:33:18 |
87 / 15 | 1117 | LENART-CABAŁA Sylwia | NOWY SĄCZ | | Bieg Średni K-30 – 7 | | 01:31:58 | 01:32:28 | 8 | 00:33:18 |
88 / 16 | 1054 | STASIK Beata | KRAKÓW | BEFIT24TEAM | Bieg Średni K-40 – 6 | | 01:32:11 | 01:32:35 | 8 | 00:33:31 |
89 / 17 | 1014 | ZELAZKO Kasia | NOWY TARG | KOMBINAT TRENINGU | Bieg Średni K-30 – 8 | | 01:32:29 | 01:32:35 | 8 | 00:33:49 |
90 | 1084 | DUDEK Piotr | MIECHÓW | | Bieg Średni M-30 – 34 | | 01:33:22 | 01:33:32 | 7,9 | 00:34:42 |
91 | 1150 | SKIBA Wojciech | RADZIEMICE | | Bieg Średni M-20 – 11 | | 01:34:10 | 01:34:41 | 7,8 | 00:35:30 |
92 | 1072 | WERETA Robert | KRAKÓW | | Bieg Średni M-40 – 24 | | 01:34:11 | 01:34:27 | 7,8 | 00:35:31 |
93 | 1154 | POLAK Piotr | WARSZAWA | RUN LIKE FORREST | Bieg Średni M-20 – 12 | | 01:34:31 | 01:34:50 | 7,8 | 00:35:51 |
94 | 1064 | KAMYSZ Robert | KRAKÓW | BRAK | Bieg Średni M-40 – 25 | | 01:35:01 | 01:35:25 | 7,7 | 00:36:21 |
95 | 1069 | NALEPA Paweł | BIAŁA NIŻNA | CHILLOUT CREW | Bieg Średni M-20 – 13 | | 01:35:13 | 01:35:19 | 7,7 | 00:36:33 |
96 | 1903 | STRAŻ Maciej | KRAKÓW | KRAKÓW AIRPORT | Bieg Średni M-30 – 35 | | 01:35:15 | 01:35:31 | 7,7 | 00:36:35 |
97 / 18 | 1125 | SOBCZAK Gabriela | JEDLICZE | EUROCLEAR RUNNING TEAM | Bieg Średni K-20 – 4 | | 01:36:04 | 01:36:17 | 7,7 | 00:37:24 |
98 | 1060 | GIERCZAK Łukasz | SOSNOWIEC | | Bieg Średni M-30 – 36 | | 01:36:11 | 01:36:26 | 7,7 | 00:37:31 |
99 | 1029 | ŚWIDER Andrzej | RABKA-ZDRÓJ | AN-REN TEAM | Bieg Średni M-40 – 26 | | 01:36:17 | 01:36:57 | 7,6 | 00:37:37 |
100 / 19 | 1185 | STYCZEŃ Ewelina | CHĘCINY | CKBABCIE/WOŹNIAKRUNNINGTEAM | Bieg Średni K-30 – 9 | | 01:36:55 | 01:37:08 | 7,6 | 00:38:15 |
101 | 1093 | WIKIERSKI Michał | GLIWICE | | Bieg Średni M-30 – 37 | | 01:37:02 | 01:37:33 | 7,6 | 00:38:22 |
102 / 20 | 1156 | KOLEGOWICZ Klaudia | KLĘCZANY | BEFIT24TEAM | Bieg Średni K-20 – 5 | | 01:37:48 | 01:38:14 | 7,5 | 00:39:08 |
103 / 21 | 1003 | RODRIGUES MACHADO Adriana | KRAKÓW | ESKADRA KRAKÓW | Bieg Średni K-20 – 6 | | 01:38:01 | 01:38:41 | 7,5 | 00:39:21 |
104 | 1916 | KRĘCZYŃSKI Jacek | GLIWICE | | Bieg Średni M-60 – 1 | | 01:38:22 | 01:38:47 | 7,5 | 00:39:42 |
105 / 22 | 1006 | KOTAPKA Celina | | | Bieg Średni K-30 – 10 | | 01:38:28 | 01:38:30 | 7,5 | 00:39:48 |
106 | 1022 | FRĄCZEK Michał | KRAKÓW | FRACZKI | Bieg Średni M-30 – 38 | | 01:38:30 | 01:38:32 | 7,5 | 00:39:50 |
107 | 1005 | SEREMET Piotr | | EKIPA Z TARNOWA | Bieg Średni M-40 – 27 | | 01:38:31 | 01:38:40 | 7,5 | 00:39:51 |
108 | 1018 | PENA Aleksander | WRZĄSOWICE | RODZINA BIEGA | Bieg Średni M-40 – 28 | | 01:38:36 | 01:39:06 | 7,4 | 00:39:56 |
109 / 23 | 1048 | BERNAKIEWICZ Aleksandra | NOWY TARG | | Bieg Średni K-30 – 11 | | 01:38:50 | 01:39:17 | 7,4 | 00:40:10 |
110 | 1024 | SZCZYGIEŁ Dominik | KRAKÓW | DOMIN RUNNING TEAM | Bieg Średni M-30 – 39 | | 01:38:57 | 01:38:58 | 7,5 | 00:40:17 |
111 / 24 | 1418 | SPIRYTULSKA Agata | Modlnica | brak | Bieg Średni K-40 – 7 | | 01:39:15 | 01:39:35 | 7,4 | 00:40:35 |
112 / 25 | 1197 | KIELUR Sylwia | KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM | MALIKI | Bieg Średni K-40 – 8 | | 01:39:22 | 01:39:38 | 7,4 | 00:40:42 |
113 / 26 | 1089 | KMIECIK Maria | CHORZÓW | | Bieg Średni K-20 – 7 | | 01:39:24 | 01:39:37 | 7,4 | 00:40:44 |
114 | 1082 | KUŚ Tomasz | ŚWIĘTOCHŁOWICE | MIRAZ RACE TEAM | Bieg Średni M-30 – 40 | | 01:39:53 | 01:39:55 | 7,4 | 00:41:13 |
115 | 1810 | KOŚCIEŃ Jerzy | TARNÓW | SHRIMPFAN.PL | Bieg Średni M-30 – 41 | | 01:39:56 | 01:40:11 | 7,4 | 00:41:16 |
116 / 27 | 1009 | DZIEDZIC Joanna | KRAKÓW | | Bieg Średni K-30 – 12 | | 01:39:58 | 01:40:10 | 7,4 | 00:41:18 |
117 / 28 | 1124 | WILK Katarzyna | KRAKOW | BEFIT24TEAM | Bieg Średni K-30 – 13 | | 01:40:10 | 01:40:35 | 7,3 | 00:41:30 |
118 / 29 | 1130 | FRĄCZEK Elżbieta | SOKOŁÓW PODLASKI | | Bieg Średni K-40 – 9 | | 01:40:28 | 01:40:59 | 7,3 | 00:41:48 |
119 / 30 | 1164 | MRÓZ Iwona | KOCMYRZÓW | | Bieg Średni K-40 – 10 | | 01:40:29 | 01:40:40 | 7,3 | 00:41:49 |
120 / 31 | 3419 | JAWOREK Monika | Rydułtowy | brak | Bieg Średni K-30 – 14 | | 01:40:49 | 01:40:52 | 7,3 | 00:42:09 |
121 | 1027 | JANIAK Mariusz | KRAKÓW | | Bieg Średni M-30 – 42 | | 01:40:54 | 01:41:31 | 7,3 | 00:42:14 |
122 | 1173 | MACINA Dariusz | PODŁĘŻE | PKP S.A. | Bieg Średni M-40 – 29 | | 01:41:20 | 01:41:45 | 7,3 | 00:42:40 |
123 | 1182 | ADAMEK Kamil | KRAKOW | EUROCLEAR RUNNING TEAM | Bieg Średni M-20 – 14 | | 01:41:28 | 01:42:04 | 7,2 | 00:42:48 |
124 | 1107 | SKONIECZNY Mariusz | GOSZCZA | SKONIKI | Bieg Średni M-40 – 30 | | 01:41:36 | 01:42:00 | 7,2 | 00:42:56 |
125 | 1186 | GARGAS Paweł | NOWY SĄCZ | | Bieg Średni M-30 – 43 | | 01:41:44 | 01:42:11 | 7,2 | 00:43:04 |
126 | 1917 | ROSA Bartłomiej | MYŚLENICE | BARTKO BIEGA! | Bieg Średni M-30 – 44 | | 01:41:47 | 01:42:04 | 7,2 | 00:43:07 |
127 | 1915 | ROSA Karol | MYŚLENICE | TROLU BIEGA! | Bieg Średni M-20 – 15 | | 01:41:48 | 01:42:04 | 7,2 | 00:43:08 |
128 | 1407 | BIEGAJ Jacek | Lubin | brak | Bieg Średni M-40 – 31 | | 01:41:53 | 01:42:06 | 7,2 | 00:43:13 |
129 / 32 | 1409 | SZCZYGIEŁ Adriana | Bielsko-Biała | brak | Bieg Średni K-30 – 15 | | 01:42:08 | 01:42:33 | 7,2 | 00:43:28 |
130 | 1034 | MRUK Paweł | KRAKÓW | | Bieg Średni M-30 – 45 | | 01:42:23 | 01:42:27 | 7,2 | 00:43:43 |
131 | 1032 | PAWŁOWSKI Czesław | NOWY SĄCZ | | Bieg Średni M-60 – 2 | | 01:42:25 | 01:42:53 | 7,2 | 00:43:45 |
132 / 33 | 3418 | JORENA Agnieszka | Kraków | brak | Bieg Średni K-30 – 16 | | 01:42:29 | 01:42:53 | 7,2 | 00:43:49 |
133 | 1078 | WĘGRZYNOWSKI Marcin | JEDLNIA-LETNISKO | | Bieg Średni M-30 – 46 | | 01:42:30 | 01:43:12 | 7,2 | 00:43:50 |
134 | 1104 | BUSZKA Mateusz | RYBNIK | | Bieg Średni M-20 – 16 | | 01:42:48 | 01:43:08 | 7,2 | 00:44:08 |
135 | 1174 | SZKUDLAREK Zawisza | KRAKÓW | | Bieg Średni M-30 – 47 | | 01:43:00 | 01:43:27 | 7,1 | 00:44:20 |
136 / 34 | 1056 | ZAJĄC Katarzyna | KARNIOWICE | CF KRAKÓW | Bieg Średni K-20 – 8 | | 01:43:08 | 01:43:10 | 7,2 | 00:44:28 |
137 | 1929 | KOMOROWSKI Tomasz | RZESZÓW | | Bieg Średni M-30 – 48 | | 01:43:18 | 01:43:22 | 7,1 | 00:44:38 |
138 / 35 | 1196 | CEBO Agnieszka | BYTOM | MIRAZ RACE TEAM | Bieg Średni K-30 – 17 | | 01:43:31 | 01:43:36 | 7,1 | 00:44:51 |
139 | 1055 | DARŁAK Artur | KRAKÓW | LEŚNY TIM | Bieg Średni M-40 – 32 | | 01:43:35 | 01:44:15 | 7,1 | 00:44:55 |
140 / 36 | 1911 | WÓJCIK Kamila | KRAKÓW | LACHO TEAM | Bieg Średni K-40 – 11 | | 01:43:43 | 01:43:53 | 7,1 | 00:45:03 |
141 | 1044 | SYPNIOWSKI Szymon | KRAKÓW | SPINVEST NIERUCHOMOŚCI | Bieg Średni M-30 – 49 | | 01:43:43 | 01:44:19 | 7,1 | 00:45:03 |
142 | 1050 | KOŁODZIEJ Mirosław | KRAKÓW | | Bieg Średni M-20 – 17 | | 01:43:48 | 01:44:34 | 7,1 | 00:45:08 |
143 / 37 | 1410 | PASEK Magdalena | WIELICZKA | SRTG NIEPOŁOMICE | Bieg Średni K-20 – 9 | | 01:44:01 | 01:44:08 | 7,1 | 00:45:21 |
144 / 38 | 1067 | OGŁUSZKA Elżbieta | RZESZÓW | SAFEPRO USŁUGI BHP | Bieg Średni K-30 – 18 | | 01:44:17 | 01:44:49 | 7 | 00:45:37 |
145 | 1061 | BILCZEWSKI Michał | KĘTY | KĘCKIE HARPAGANY | Bieg Średni M-30 – 50 | | 01:44:48 | 01:45:05 | 7 | 00:46:08 |
146 / 39 | 1062 | BILCZEWSKA Monika | KĘTY | KĘCKIE HARPAGANY | Bieg Średni K-40 – 12 | | 01:44:48 | 01:45:06 | 7 | 00:46:08 |
147 | 1926 | OSTROWSKI Paweł | | | Bieg Średni M-30 – 51 | | 01:45:17 | 01:45:47 | 7 | 00:46:37 |
148 / 40 | 1133 | GARWACKA Zuzanna | NIEPORĘT | | Bieg Średni K-20 – 10 | | 01:45:27 | 01:45:41 | 7 | 00:46:47 |
149 | 1193 | JAGLARZ Daniel | WIELICZKA | WYBIEGI JAGLARZY | Bieg Średni M-40 – 33 | | 01:45:35 | 01:46:15 | 6,9 | 00:46:55 |
150 / 41 | 1065 | KIWIOR Izabela | KRAKÓW | | Bieg Średni K-30 – 19 | | 01:45:35 | 01:45:57 | 7 | 00:46:55 |
151 / 42 | 1149 | GARWACKA Beata | NIEPORĘT | | Bieg Średni K-50 – 1 | | 01:45:51 | 01:46:05 | 7 | 00:47:11 |
152 / 43 | 1103 | HAMERSKA Dominika | | brak | Bieg Średni K-40 – 13 | | 01:45:56 | 01:45:59 | 7 | 00:47:16 |
153 / 44 | 1086 | KMIECIK Anna | SOSNOWIEC | | Bieg Średni K-20 – 11 | | 01:46:11 | 01:46:12 | 6,9 | 00:47:31 |
154 / 45 | 1143 | BRODA Dominika | TARNÓW | | Bieg Średni K-20 – 12 | | 01:46:16 | 01:46:30 | 6,9 | 00:47:36 |
155 | 1128 | SŁONINA Krzysztof | KRAKÓW | | Bieg Średni M-40 – 34 | | 01:46:18 | 01:46:58 | 6,9 | 00:47:38 |
156 / 46 | 1144 | FILIPEK Natalia | KRAKÓW | | Bieg Średni K-30 – 20 | | 01:46:29 | 01:46:35 | 6,9 | 00:47:49 |
157 | 1113 | SONAKOWSKI Roman | LIPOWA | ANIOŁKI CHARLIEGO | Bieg Średni M-50 – 5 | | 01:46:34 | 01:46:39 | 6,9 | 00:47:54 |
158 / 47 | 1921 | JURKOWSKA Anna | OLSZOWICE | DRUŻYNA GRUBEGO MISIA | Bieg Średni K-40 – 14 | | 01:46:39 | 01:47:06 | 6,9 | 00:47:59 |
159 | 1129 | MACHNIK Grzegorz | KRAKÓW | | Bieg Średni M-30 – 52 | | 01:46:57 | 01:47:33 | 6,9 | 00:48:17 |
160 / 48 | 1923 | WYSOCKA Marta | KRAKÓW | DRUŻYNA GRUBEGO MISIA | Bieg Średni K-30 – 21 | | 01:47:04 | 01:47:05 | 6,9 | 00:48:24 |
161 / 49 | 1179 | PODRAZA Aleksandra | ZBYLITOWSKA GÓRA | MARATOŃCZYCY DUNAJCOWI | Bieg Średni K-J – 1 | | 01:47:12 | 01:47:26 | 6,9 | 00:48:32 |
162 / 50 | 1413 | MAGNUSZEWSKA Izabela | Knurów | brak | Bieg Średni K-40 – 15 | | 01:47:22 | 01:47:26 | 6,9 | 00:48:42 |
163 / 51 | 1153 | DRĄG Justyna | PROSZOWICE | | Bieg Średni K-20 – 13 | | 01:47:22 | 01:47:53 | 6,8 | 00:48:42 |
164 / 52 | 1807 | STANUSZEK Agnieszka | KRAKOW | | Bieg Średni K-30 – 22 | | 01:47:22 | 01:47:48 | 6,8 | 00:48:42 |
165 / 53 | 1019 | TATARCZUK Aleksandra | GDANSK | | Bieg Średni K-30 – 23 | | 01:47:27 | 01:47:52 | 6,8 | 00:48:47 |
166 | 1901 | SKOWRONEK Maciej | MYŚLENICE | RADIO KRAKÓW | Bieg Średni M-30 – 53 | | 01:47:31 | 01:48:02 | 6,8 | 00:48:51 |
167 / 54 | 1158 | TOKARSKA Bożena | KRAKÓW | | Bieg Średni K-40 – 16 | | 01:47:58 | 01:48:09 | 6,8 | 00:49:18 |
168 | 1088 | MARKOWSKI Mateusz | SOSNOWIEC | | Bieg Średni M-20 – 18 | | 01:47:59 | 01:48:14 | 6,8 | 00:49:19 |
169 / 55 | 1021 | PIWOWARCZYK Justyna | KRAKÓW | RODZINA BIEGA | Bieg Średni K-40 – 17 | | 01:48:01 | 01:48:46 | 6,8 | 00:49:21 |
170 / 56 | 1190 | ŚWIDER Renata | RABKA-ZDRÓJ | AN-REN TEAM | Bieg Średni K-40 – 18 | | 01:48:04 | 01:48:43 | 6,8 | 00:49:24 |
171 / 57 | 1406 | PRYMAKOWSKA Barbara | Tarnów | brak | Bieg Średni K-60 – 1 | | 01:48:17 | 01:48:28 | 6,8 | 00:49:37 |
172 / 58 | 1004 | WAŁĘGA-ROSTEK Małgorzata | | EKIPA Z TARNOWA | Bieg Średni K-40 – 19 | | 01:48:22 | 01:48:39 | 6,8 | 00:49:42 |
173 / 59 | 1079 | PACULA-LEŚNIAK Beata | KRAKÓW | | Bieg Średni K-30 – 24 | | 01:48:30 | 01:48:59 | 6,8 | 00:49:50 |
174 | 1012 | GOLEC Łukasz | RZESZÓW | | Bieg Średni M-30 – 54 | | 01:48:35 | 01:48:36 | 6,8 | 00:49:55 |
175 / 60 | 1052 | WITKOWSKA Iga | ZIELONKI | | Bieg Średni K-40 – 20 | | 01:48:55 | 01:49:14 | 6,8 | 00:50:15 |
176 | 1165 | JUDASZ Rafał | RUDNIK | | Bieg Średni M-30 – 55 | | 01:49:16 | 01:49:40 | 6,7 | 00:50:36 |
177 / 61 | 1094 | BURNUS Beata | KRAKÓW | NIGH RUNNERS | Bieg Średni K-30 – 25 | | 01:49:21 | 01:49:26 | 6,7 | 00:50:41 |
178 / 62 | 1177 | PABIANCZYK Malgorzata | KRAKÓW | | Bieg Średni K-30 – 26 | | 01:49:43 | 01:49:56 | 6,7 | 00:51:03 |
179 | 1157 | PIĘTA Łukasz | PROSZOWICE | SRTG PROSZOWICE | Bieg Średni M-40 – 35 | | 01:49:58 | 01:50:18 | 6,7 | 00:51:18 |
180 / 63 | 1068 | GŁOWACKA Karolina | ZADROŻE/CZĘSTOCHOWA | | Bieg Średni K-30 – 27 | | 01:50:09 | 01:50:24 | 6,7 | 00:51:29 |
181 / 64 | 1147 | POLAK Agnieszka | KRAKOW | | Bieg Średni K-20 – 14 | | 01:50:29 | 01:50:37 | 6,7 | 00:51:49 |
182 / 65 | 1155 | MACIASZ Sylwia | POŁOM MAŁY | | Bieg Średni K-20 – 15 | | 01:51:05 | 01:51:34 | 6,6 | 00:52:25 |
183 / 66 | 1808 | GREGORCZYK Anna | KRAKÓW | | Bieg Średni K-30 – 28 | | 01:51:17 | 01:51:58 | 6,6 | 00:52:37 |
184 | 1159 | BORAS Jan | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | | Bieg Średni M-30 – 56 | | 01:51:28 | 01:52:14 | 6,6 | 00:52:48 |
185 / 67 | 1935 | ZYCH Wioleta | PRECZÓW | | Bieg Średni K-40 – 21 | | 01:51:36 | 01:52:18 | 6,6 | 00:52:56 |
186 / 68 | 1026 | ZIELIŃSKA Agata | NOWY SĄCZ | | Bieg Średni K-20 – 16 | | 01:51:42 | 01:52:07 | 6,6 | 00:53:02 |
187 / 69 | 1809 | SULISZ Magdalena | KRAKÓW | BRAK | Bieg Średni K-20 – 17 | | 01:51:42 | 01:51:57 | 6,6 | 00:53:02 |
188 | 1037 | GRZESINA Arkadiusz | OŚWIĘCIM | | Bieg Średni M-40 – 36 | | 01:52:23 | 01:53:01 | 6,5 | 00:53:43 |
189 | 1007 | ZABRZAŃSKI Alfred | CHRZANÓW | PARKRUN CHRZANÓW | Bieg Średni M-60 – 3 | | 01:52:44 | 01:53:00 | 6,5 | 00:54:04 |
190 | 1137 | KRUPA Paweł | NIEPOŁOMICE | | Bieg Średni M-40 – 37 | | 01:52:49 | 01:53:18 | 6,5 | 00:54:09 |
191 | 1081 | SZCZUREK Michal | MOGILANY | | Bieg Średni M-30 – 57 | | 01:53:14 | 01:53:49 | 6,5 | 00:54:34 |
192 | 1145 | BRODOWSKI Jan | KRAKÓW | | Bieg Średni M-30 – 58 | | 01:53:35 | 01:54:19 | 6,5 | 00:54:55 |
193 | 1803 | STARZEC Janusz | KRAKÓW | | Bieg Średni M-60 – 4 | | 01:53:46 | 01:54:02 | 6,5 | 00:55:06 |
194 / 70 | 1166 | MARSZAŁEK-KŁODA Grażyna | JORDANÓW | RUN & FUN | Bieg Średni K-30 – 29 | | 01:53:59 | 01:54:04 | 6,5 | 00:55:19 |
195 / 71 | 1167 | GUZIK Ewelina | SKAWINA | SRTG NIEPOŁOMICE | Bieg Średni K-20 – 18 | | 01:54:23 | 01:54:24 | 6,5 | 00:55:43 |
196 / 72 | 1017 | MAZUR Joanna | KRAKÓW | | Bieg Średni K-30 – 30 | | 01:54:33 | 01:55:06 | 6,4 | 00:55:53 |
197 / 73 | 1108 | SŁAPAK-ŚLIWA Paulina | KRAKÓW | | Bieg Średni K-40 – 22 | | 01:55:05 | 01:55:41 | 6,4 | 00:56:25 |
198 | 1046 | LESZCZYŃSKI Aleksander | KRAKÓW | | Bieg Średni M-30 – 59 | | 01:55:19 | 01:55:46 | 6,4 | 00:56:39 |
199 / 74 | 1411 | BUGIELSKA Renata | Kraków | brak | Bieg Średni K-30 – 31 | | 01:55:26 | 01:55:55 | 6,4 | 00:56:46 |
200 / 75 | 1031 | PŁUCIENNIK Katarzyna | PABIANICE | | Bieg Średni K-40 – 23 | | 01:55:34 | 01:55:36 | 6,4 | 00:56:54 |
201 / 76 | 1801 | MĄCZKA Katarzyna | STASZÓW | BBL STASZÓW | Bieg Średni K-40 – 24 | | 01:55:39 | 01:56:10 | 6,4 | 00:56:59 |
202 / 77 | 1025 | JOP Dorota | SKAWINA | | Bieg Średni K-40 – 25 | | 01:55:51 | 01:56:19 | 6,3 | 00:57:11 |
203 / 78 | 1047 | KORBUT Anna | LIBIĄŻ | CHRZANÓW BIEGA | Bieg Średni K-40 – 26 | | 01:55:53 | 01:56:08 | 6,4 | 00:57:13 |
204 / 79 | 1187 | SANECKA Katarzyna | KRAKÓW | BEFIT24TEAM | Bieg Średni K-50 – 2 | | 01:55:58 | 01:56:22 | 6,3 | 00:57:18 |
205 | 1070 | TUREK Tomasz | KRAKÓW | | Bieg Średni M-30 – 60 | | 01:56:03 | 01:56:41 | 6,3 | 00:57:23 |
206 / 80 | 1102 | JAGIEŁA-KURTYKA Renata | RADWANOWICE | | Bieg Średni K-40 – 27 | | 01:56:15 | 01:56:27 | 6,3 | 00:57:35 |
207 / 81 | 1180 | WILK Wiktoria | KRAKÓW | WILKI | Bieg Średni K-30 – 32 | | 01:56:22 | 01:56:40 | 6,3 | 00:57:42 |
208 | 1927 | SITKO Sylwester | PRECZÓW | | Bieg Średni M-40 – 38 | | 01:56:37 | 01:57:17 | 6,3 | 00:57:57 |
209 / 82 | 1945 | KRAJEWSKA-PALUCH Ewa | DĄBROWA GÓRNICZA | | Bieg Średni K-40 – 28 | | 01:57:13 | 01:57:52 | 6,3 | 00:58:33 |
210 | 1701 | GRUSZKA Oskar | KRAKÓW | | Bieg Średni M-40 – 39 | | 01:57:56 | 01:57:57 | 6,3 | 00:59:16 |
211 / 83 | 1198 | KOZERSKA-STANEK Anna | PROSZOWICE | | Bieg Średni K-40 – 29 | | 01:58:00 | 01:58:18 | 6,2 | 00:59:20 |
212 / 84 | 1051 | LASOTA Alicja | KRAKÓW | | Bieg Średni K-20 – 19 | | 01:58:01 | 01:58:28 | 6,2 | 00:59:21 |
213 / 85 | 1403 | KAFKA Joanna | Bytom | brak | Bieg Średni K-40 – 30 | | 01:59:32 | 02:00:11 | 6,1 | 01:00:52 |
214 / 86 | 1066 | KOLASA Dagmara | KRAKÓW | | Bieg Średni K-20 – 20 | | 01:59:41 | 02:00:11 | 6,1 | 01:01:01 |
215 | 1142 | ROIK Tomasz | SZCZUCIN | MOJA BASIA KOCHANA | Bieg Średni M-50 – 6 | | 01:59:48 | 01:59:49 | 6,2 | 01:01:08 |
216 | 1023 | SEREDA Oleg | KRAKÓW | SEREDA | Bieg Średni M-30 – 61 | | 02:00:23 | 02:01:06 | 6,1 | 01:01:43 |
217 / 87 | 1073 | PĘKALSKA Anna | NIEPORĘT | SGS POLSKA TEAM | Bieg Średni K-40 – 31 | | 02:00:25 | 02:00:39 | 6,1 | 01:01:45 |
218 / 88 | 1057 | LEWICKA Bożena | KĘTY | GONIMY | Bieg Średni K-60 – 2 | | 02:00:47 | 02:01:10 | 6,1 | 01:02:07 |
219 | 1140 | BIGAJ Irek | KRAKÓW | BIG EYE TEAM | Bieg Średni M-40 – 40 | | 02:01:41 | 02:02:13 | 6 | 01:03:01 |
220 / 89 | 1181 | RUSIN-ŚLUSARCZYK Helena | SZARÓW | | Bieg Średni K-30 – 33 | | 02:02:03 | 02:02:22 | 6 | 01:03:23 |
221 | 1085 | BUJAK Olaf | KRAKÓW | | Bieg Średni M-30 – 62 | | 02:03:51 | 02:04:31 | 5,9 | 01:05:11 |
222 / 90 | 1930 | KOMOROWSKA Sylwia | RZESZÓW | | Bieg Średni K-30 – 34 | | 02:04:11 | 02:04:15 | 5,9 | 01:05:31 |
223 / 91 | 1943 | STARZEC Joanna | KRAKÓW | | Bieg Średni K-20 – 21 | | 02:04:33 | 02:04:50 | 5,9 | 01:05:53 |
224 | 1944 | NOWACKI Bartosz | KRAKÓW | | Bieg Średni M-30 – 63 | | 02:04:33 | 02:04:50 | 5,9 | 01:05:53 |
225 | 1042 | MAZUREK Michal | KRAKOW | | Bieg Średni M-30 – 64 | | 02:06:09 | 02:06:35 | 5,8 | 01:07:29 |
226 | 1162 | ROBUSTELLI Salvatore rosario | KRAKOW | EUROCLEAR RUNNING TEAM | Bieg Średni M-30 – 65 | | 02:06:38 | 02:07:14 | 5,8 | 01:07:58 |
227 | 1188 | REICHEL Tomasz | KRAKÓW | brak | Bieg Średni M-50 – 7 | | 02:07:42 | 02:08:19 | 5,8 | 01:09:02 |
228 / 92 | 1058 | POPIELSKA-NEMŚ Dorota | STASZÓW | STARIS STASZÓW | Bieg Średni K-40 – 32 | | 02:08:21 | 02:08:51 | 5,7 | 01:09:41 |
229 / 93 | 1932 | JERMAK Karolina | KOSZYCE WIELKIE | ZDROWY PROJEKT | Bieg Średni K-30 – 35 | | 02:10:24 | 02:10:25 | 5,7 | 01:11:44 |
230 / 94 | 1043 | JANKIEWICZ Katarzyna | ŁÓDŹ | RYSIE | Bieg Średni K-30 – 36 | | 02:10:27 | 02:10:56 | 5,6 | 01:11:47 |
231 / 95 | 1038 | TOMCZYK Jolanta | ŁÓDŹ | RYSIE | Bieg Średni K-30 – 37 | | 02:10:27 | 02:10:56 | 5,6 | 01:11:47 |
232 / 96 | 1160 | MOLONG Urszula | KRAKÓW | NIGH RUNNERS | Bieg Średni K-30 – 38 | | 02:11:02 | 02:11:40 | 5,6 | 01:12:22 |
233 | 1146 | WYWROT Tomasz | SOSNOWIEC | | Bieg Średni M-40 – 41 | | 02:11:37 | 02:11:57 | 5,6 | 01:12:57 |
234 / 97 | 1141 | NAWROT Katarzyna | NIEPOŁOMICE | SRTG NIEPOŁOMICE | Bieg Średni K-30 – 39 | | 02:11:46 | 02:11:54 | 5,6 | 01:13:06 |
235 | 1934 | PIOTROWSKI Patryk | | | Bieg Średni M-30 – 66 | 02:13:16 | 02:13:16 | 02:13:57 | 5,5 | 01:14:36 |
236 / 98 | 1401 | POLIT Aneta | | | Bieg Średni K-50 – 3 | 02:14:44 | 02:14:44 | 02:15:08 | 5,5 | 01:16:04 |
237 / 99 | 1601 | BRAUNOHLER Loren | KRAKOW | | Bieg Średni K-30 – 40 | 02:14:44 | 02:14:44 | 02:15:08 | 5,5 | 01:16:04 |
238 | 1171 | ŁĘŻNIAK Arkadiusz | KRAKÓW | PKP S.A. | Bieg Średni M-40 – 42 | 02:17:00 | 02:17:00 | 02:17:24 | 5,4 | 01:18:20 |
239 / 100 | 1016 | BARTULA Agnieszka | KRAKÓW | | Bieg Średni K-40 – 33 | 02:19:19 | 02:19:19 | 02:20:02 | 5,3 | 01:20:39 |
240 | 1806 | SEKUŁA Mirek | GRYBÓW | INFINITY RUNNER`S TEAM GRYBÓW | Bieg Średni M-40 – 43 | 02:19:47 | 02:19:47 | 02:20:11 | 5,3 | 01:21:07 |
241 / 101 | 1074 | SEKUŁA Anna | | INFINITY RUNNER`S TEAM GRYBÓW | Bieg Średni K-40 – 34 | 02:19:47 | 02:19:47 | 02:20:11 | 5,3 | 01:21:07 |
242 / 102 | 1127 | MICHNO Anna | KRAKÓW | LACHO TEAM | Bieg Średni K-40 – 35 | 02:21:33 | 02:21:33 | 02:21:42 | 5,2 | 01:22:53 |
243 / 103 | 1703 | TYLISZCZAK Bożena | KRAKÓW | | Bieg Średni K-30 – 41 | 02:21:49 | 02:21:49 | 02:22:22 | 5,2 | 01:23:09 |
244 / 104 | 1408 | KOŹBIAŁ Danka | KRAKÓW | ESKADRA KRAKÓW | Bieg Średni K-40 – 36 | 02:22:59 | 02:22:59 | 02:23:43 | 5,1 | 01:24:19 |
245 / 105 | 1802 | KOŹBIAŁ Małgorzata | KRAKÓW | | Bieg Średni K-40 – 37 | 02:23:00 | 02:23:00 | 02:23:43 | 5,1 | 01:24:20 |
246 | 1931 | PLOCH Paweł | KATOWICE | | Bieg Średni M-30 – 67 | 02:24:08 | 02:24:08 | 02:24:37 | 5,1 | 01:25:28 |
247 / 106 | 1075 | DE Anna | ALWERNIA | BODY MAX TRAINING | Bieg Średni K-30 – 42 | 02:27:48 | 02:27:48 | 02:28:22 | 5 | 01:29:08 |