Szczawnica 13.05.2018

Perły Małopolski 2018 Szczawnica

Wyniki Open NW Średni 12.3km

MiejsceNr start.Nazwisko / ImięKlub/DrużynaKategoriaCzas sum.VśrRóżnica
13905ELŻBIECIAK ŁukaszMOCNI POMOCNINW Średni M-30 – 101:46:536,900:00:00
23001WRÓBEL PawełGRZMIĄCE KIJENW Średni M-30 – 201:47:286,900:00:35
33021MAJKRZAK MariuszMOCNI POMOCNINW Średni M-40 – 101:49:046,800:02:11
43015DUDEK AndrzejNW Średni M-50 – 101:50:216,700:03:28
5 / 13002MIŚ LiliannaCSC ADVENTURE ACADEMYNW Średni K-40 – 101:54:296,400:07:35
63906GÓRNIAK AdamHARPAGAN SOSNOWIECNW Średni M-50 – 201:55:316,400:08:38
7 / 23904SMARDUCH MałgorzataWATAHANW Średni K-50 – 101:55:366,400:08:42
8 / 33019BRZYSKA MonikaNW Średni K-40 – 201:59:516,200:12:58
93701STĘPIEŃ MichałUKS SIEDLESZCZANYNW Średni M-30 – 302:01:376,100:14:44
10 / 43012ŻACZEK AnnaNW Średni K-50 – 202:04:345,900:17:41
11 / 53006SULKA WiolettaWYBIERZNW Średni K-40 – 302:05:465,900:18:53
12 / 63801ŁYCZAK JolantaNW Średni K-50 – 302:08:105,800:21:17
13 / 73017SKONIECZNA JoannaSKONIKINW Średni K-40 – 402:11:105,600:24:17
14 / 83420DUDA AgnieszkabrakNW Średni K-30 – 102:12:215,600:25:28
15 / 93007SEJMEJ RenataNW Średni K-40 – 502:12:225,600:25:28
164048GUZ JanGUZIKINW Średni M-J – 102:15:025,500:28:09
17 / 104050SZEWCZYK-GUZ IzabelaGUZIKINW Średni K-40 – 602:15:185,500:28:25
183009GRZYWOCZ BernardNW Średni M-60 – 102:15:265,400:28:33
19 / 113013CHAJA ZuzannaNIEZRZESZONANW Średni K-60 – 102:21:435,200:34:49
203011MISINIEC BogdanPSZCZÓŁKANW Średni M-50 – 302:22:315,200:35:37
21 / 123702FUGLEWICZ EwaWOLBROM TEAMNW Średni K-40 – 702:32:034,900:45:10
22 / 133014WÓJCIK AnnaNW Średni K-60 – 202:35:354,700:48:42
23 / 143401JUDZIŃSKA OlgaNW Średni K-30 – 202:36:184,700:49:24
24 / 154047GUZ MajaGUZIKINW Średni K-J – 102:37:484,700:50:55
254046GUZ HubertGUZIKINW Średni M-40 – 202:37:504,700:50:57
26 / 163016GORSZCZYK MagdalenaNW Średni K-50 – 402:40:214,600:53:28
27 / 173005GRODZKA BarbaraNW Średni K-60 – 302:44:594,500:58:05
28 / 183010GRZYWOCZ IrenaNW Średni K-60 – 402:52:084,301:05:15
29 / 193003WOJEWÓDZKA JuliaWOJEWÓDZCY TEAMNW Średni K-J – 202:59:284,101:12:35
30 / 203004WOJEWÓDZKA DorotaWOJEWÓDZCY TEAMNW Średni K-50 – 502:59:424,101:12:49
31 / 213020JASIAK DanutaNW Średni K-50 – 603:04:31401:17:38
32 / 223416RECIAK RenatabrakNW Średni K-20 – 103:05:36401:18:43
33 / 233417PIECZONKA-KOSEK AlicjabrakNW Średni K-30 – 303:05:36401:18:43
Nie wystartowało 3 uczestników
DNS*3703DYRDA JustynaMIRMARKNW Średni K-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*3008HABURA MariaNW Średni K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*3901PERLIK WiesławTADMAXNW Średni M-60 – DNS*DNS*DNS*DNS*

*DNS - nie wystartował