Łódź - Arturówek 20.01.2019

Puchar DOZ Maratonu Łódź 2019 15km - edycja 3

Wyniki K 40

00

00

00

00

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaOkr. 1Okr. 2Okr. 3Czas sum.RóżnicaPunkty
1 / 1108OKUŃSKA-WEJDMAN AnetaŁÓDŹEVErRUN00:26:01 / 1 00:25:34 / 1 00:25:34 / 1 01:17:1100:00:00100
2 / 2131KADZIDŁOWSKA AleksandraŁódźEVErRUN00:26:26 / 2 00:26:30 / 2 00:27:09 / 2 01:20:0600:02:5580
3 / 3164WINNICKA MonikaŁódźEVErRUN00:27:05 / 4 00:27:06 / 4 00:26:52 / 3 01:21:0400:03:5360
4 / 4315TRAWCZYŃSKA EwelinaŁódźbrak00:26:39 / 3 00:26:55 / 3 00:28:13 / 4 01:21:4900:04:3850
5 / 5257SURMA DorotaWieluńBeauty Sport Team00:27:17 / 5 00:27:20 / 5 00:27:56 / 5 01:22:3300:05:2245
6 / 6309LISKE DorotaŁódźbrak00:30:50 / 9 00:30:14 / 8 00:30:03 / 6 01:31:0800:13:5740
7 / 7260MEKSA PatrycjaŁódźbrak00:31:02 / 10 00:30:41 / 9 00:30:15 / 7 01:31:5800:14:4736
8 / 855KRUK OlaŁódźBeauty Sport Team00:30:16 / 7 00:29:21 / 6 00:32:21 / 8 01:31:5900:14:4832
9 / 9262BORKOWSKA MonikaStarowa GóraCyBorki00:29:58 / 6 00:30:34 / 7 00:31:50 / 9 01:32:2300:15:1230
10 / 10277PIWOŃSKA AgnieszkaŁódźbrak00:30:48 / 8 00:31:29 / 10 00:31:32 / 10 01:33:5000:16:3928
11 / 1171PILECKA-WILMANSKA SylwiaAleksandrów ŁódzkiK.S. Celironman S.A.00:32:08 / 12 00:32:09 / 12 00:31:46 / 11 01:36:0400:18:5326
12 / 12279BIEGAŃSKA RenataŁódźbrak00:33:20 / 14 00:31:34 / 14 00:31:44 / 12 01:36:3900:19:2824
13 / 134KALINOWSKA AnnaŁódźbrak00:32:06 / 11 00:31:45 / 11 00:33:38 / 13 01:37:2900:20:1822
14 / 1452GRZECHNIK MałgorzataAleksandrów Łódzkibrak00:32:26 / 13 00:32:16 / 13 00:32:49 / 14 01:37:3200:20:2120
15 / 15124KIERZEK EwaŁódź#happyrunners00:36:38 / 15 00:35:33 / 15 00:32:18 / 15 01:44:3000:27:1918
16 / 16304OGÓREK JoannaBełchatówKB Spartakus Bełchatów00:37:34 / 16 00:36:25 / 16 00:38:05 / 16 01:52:0500:34:5416
Nie wystartowało 21 uczestników
DNS*165ANDRZEJEWSKA AgataŁÓDŹTigers TeamDNS*DNS*
DNS*354ANTCZAK AgnieszkaŁódźBiegacz NowosolnaDNS*DNS*
DNS*344BLIŹNIEWSKA KatarzynaGłownoKS GŁOWNO W BIEGUDNS*DNS*
DNS*338BŁAŻAŁEK AnnaŁódźSuperTeamDNS*DNS*
DNS*208CHABIOR AnnaBedoń PrzykoscielnybrakDNS*DNS*
DNS*289CHEŁMICKA MagdalenaŁódźAlpin Sport TeamDNS*DNS*
DNS*162DEMBIŃSKA BeatałódźTigers TeamDNS*DNS*
DNS*251GAGAS AleksandraŁódźCelironman/KITA TEAMDNS*DNS*
DNS*210GARGÓL MariaŁódźbrakDNS*DNS*
DNS*225GORTAT AgnieszkaLodzbrakDNS*DNS*
DNS*292KARWACKA MonikaKoluszkibrakDNS*DNS*
DNS*186KLIMASZEWSKA KatarzynaLodzBeauty Sport TeamDNS*DNS*
DNS*155KWIECIEŃ LIPIŃSKA KamilaŁódźTigers TeamDNS*DNS*
DNS*205MOKRACKA OliwiaŁódźLubię Powoli :)DNS*DNS*
DNS*212OWCZAREK BeataPabianice brakDNS*DNS*
DNS*160PASTUSZKA SylwiaŁódźTigers TeamDNS*DNS*
DNS*290RAPACKA RenataGałków MałyPIETRZYK RUNNING TEAMDNS*DNS*
DNS*173SŁOMSKA AleksandraRuda BugajAGB TorfyDNS*DNS*
DNS*360SURMA DorotaWIeluńBeauty Sport TeamDNS*DNS*
DNS*329SUT IwonaGłownoKS GŁOWNO W BIEGUDNS*DNS*
DNS*367TRAWCZYŃSKA EwelinaŁódźBeauty Sport TeamDNS*DNS*

*DNS - nie wystartował