Łódź - Arturówek 20.01.2019

Puchar DOZ Maratonu Łódź 2019 15km - edycja 3

Wyniki Open

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaOkr. 1Okr. 2Okr. 3Czas sum.VśrRóżnicaPunkty
1267OWCZAREK TomaszBełchatówbrakM 30 – 100:19:30 / 1 00:18:36 / 1 00:18:55 / 1 00:57:0215,800:00:00100
2220KUNIKOWSKI TomaszPlacencjaAkademiabiegacza.pl S.L. SALOS Wodna-ŁódźM 30 – 200:19:35 / 3 00:19:14 / 3 00:19:36 / 2 00:58:2515,400:01:2380
3161ADAMKIEWICZ MichałŁódźReebokRunCrew LDZM 30 – 300:19:31 / 2 00:19:15 / 2 00:19:43 / 3 00:58:3015,400:01:2760
46BŁASZCZYK BartłomiejŁódźbrakM 30 – 400:19:49 / 5 00:20:12 / 5 00:19:51 / 4 00:59:521500:02:5050
5241PIETRZYK KrzysztofKoluszkiPIETRZYK RUNNING TEAMM 40 – 100:19:44 / 4 00:20:15 / 4 00:21:39 / 5 01:01:4014,600:04:3745
615WITKOWSKI MichałŁódźAkademiabiegacza.pl S.L. SALOS Wodna-ŁódźM 30 – 500:20:06 / 6 00:21:08 / 6 00:21:26 / 6 01:02:4014,400:05:3840
7178NADRATOWSKI MarcinŁódźAZS Politechnika Łódzka (Gabrysio Team)M 20 – 100:21:31 / 7 00:21:30 / 7 00:21:30 / 7 01:04:3213,900:07:3036
8192LEWICKI PiotrŁódźReebokRunCrew LDZM 30 – 600:21:45 / 9 00:21:44 / 9 00:21:40 / 8 01:05:1013,800:08:0732
992KASZUBSKI RafałŁódźŁódź Kocha SportM 30 – 700:21:35 / 8 00:21:46 / 8 00:22:34 / 9 01:05:5513,700:08:5230
10306JANUS MichałDąbrowa GórniczabrakM 30 – 800:21:59 / 10 00:22:12 / 10 00:22:22 / 10 01:06:3413,500:09:3128
11294LESIEŃ AdamŁódźMorena CzołowaM 40 – 200:23:05 / 16 00:22:39 / 13 00:22:17 / 11 01:08:0213,200:10:5926
12122MAJ DariuszŁódźbrakM 50 – 100:23:06 / 18 00:22:38 / 11 00:22:23 / 12 01:08:0813,200:11:0524
13199KIMMER JakubZelówBieging Team ZelówM 30 – 900:23:04 / 14 00:22:40 / 12 00:22:26 / 13 01:08:1113,200:11:0822
14299PIETRASIAK JanuszŁódźPGE Obrót RunM 50 – 200:23:09 / 20 00:22:37 / 15 00:22:37 / 14 01:08:2313,200:11:2020
15221LOTKA MichałŁódźKITA TEAMM 40 – 300:23:02 / 12 00:22:42 / 14 00:22:40 / 15 01:08:2613,100:11:2318
16135GRZYB KonradŁódźRYSIOTEAMM 20 – 200:23:05 / 15 00:22:59 / 17 00:22:53 / 16 01:08:5713,100:11:5416
17259GRUDZIEN DominikŁódźbrakM 30 – 1000:23:03 / 13 00:23:00 / 16 00:22:57 / 17 01:09:001300:11:5715
18 / 1296BUKOWSKA MartaTomaszów MazowieckibrakK 20 – 100:23:05 / 17 00:22:58 / 18 00:23:23 / 18 01:09:281300:12:2514
1983KORZENIOWSKI AleksanderŁódźŁódź tuning team / Team Nabiegowkach.plM 40 – 400:23:08 / 19 00:23:22 / 19 00:23:45 / 19 01:10:1612,800:13:1313
2057ZALEWSKI MichałŁódźbrakM 40 – 500:23:20 / 23 00:23:41 / 23 00:23:20 / 20 01:10:2212,800:13:2012
21 / 239KRZYWDZIŃSKA MonikaŁódźAZS UMED LODZ RUNNING TEAMK 20 – 200:23:19 / 22 00:23:42 / 22 00:23:23 / 21 01:10:2512,800:13:2211
2280DROBNY BartoszŁódźMorena CzołowaM 30 – 1100:23:36 / 26 00:23:17 / 21 00:23:55 / 22 01:10:4912,700:13:4610
2397SZCZEPAŃSKI MarcinŁódźEVErRUNM 40 – 600:23:33 / 25 00:23:45 / 24 00:24:07 / 23 01:11:2612,600:14:239
24136WOŁYŃSKI KacperŁódźGFT Running TeamM 30 – 1200:24:42 / 37 00:23:46 / 31 00:23:01 / 24 01:11:3012,600:14:288
25102ADAMIAK MarcinŁódźEVErRUNM 40 – 700:24:00 / 30 00:23:47 / 25 00:24:00 / 25 01:11:4812,500:14:457
26270KUBIAK DominikŁódźVERA RUNNINGM 30 – 1300:23:12 / 21 00:23:40 / 20 00:25:02 / 26 01:11:5512,500:14:526
27196RUTA MaciejŁódźbrakM 40 – 800:24:48 / 40 00:23:41 / 30 00:23:53 / 27 01:12:2212,400:15:195
2846GRZEJDZIAK PrzemekŁódźRazem Trenujemy SportM 30 – 1400:24:49 / 41 00:23:42 / 32 00:23:53 / 28 01:12:2512,400:15:223
2959PIETRZAK PiotrŁódźbrakM 50 – 300:24:20 / 35 00:24:05 / 29 00:24:08 / 29 01:12:3412,400:15:312
30112LACHOWSKI RobertŁódźRossmannM 30 – 1500:25:33 / 47 00:24:18 / 43 00:22:51 / 30 01:12:4312,400:15:401
31234BANASIAK MarcinŁÓDŹbrakM 40 – 900:25:10 / 44 00:23:56 / 38 00:23:36 / 31 01:12:4312,400:15:411
32115SZMERKA MariuszŁódźOrange PolskaM 40 – 1000:23:30 / 24 00:24:25 / 26 00:25:08 / 32 01:13:0412,300:16:011
33191GÓŻAŃSKI JarosławŁÓDŹŁódź Kocha SportM 50 – 400:24:03 / 31 00:24:38 / 34 00:24:23 / 33 01:13:0512,300:16:021
34201SOŚNIERZ TomaszŁódźbrakM 30 – 1600:24:12 / 34 00:24:27 / 33 00:24:37 / 34 01:13:1712,300:16:151
35297DZIOMDZIORA JacekŁódźBeauty Sport TeamM 30 – 1700:24:44 / 38 00:24:18 / 36 00:24:24 / 35 01:13:2712,300:16:241
3686BIAŁEK AdamŁódźbrakM 40 – 1100:24:45 / 39 00:24:18 / 37 00:24:37 / 36 01:13:4112,200:16:381
3776ZALASA WojciechŁódźŁódź Kocha SportM 50 – 500:24:03 / 32 00:24:22 / 28 00:25:27 / 37 01:13:5312,200:16:501
3811RADCZYC MaciejŁódźPIETRZYK RUNNING TEAMM 40 – 1200:23:54 / 28 00:24:57 / 35 00:25:15 / 38 01:14:0712,100:17:041
39177GŁUCHOWSKI RobertRąbieńbrakM 20 – 300:24:51 / 42 00:24:24 / 39 00:25:02 / 39 01:14:1812,100:17:151
40110WLAZEŁ KonradŁódźbrakM 40 – 1300:25:46 / 52 00:24:41 / 46 00:24:25 / 40 01:14:531200:17:501
41298WIERZCHOŃ MichałŁódźbrakM 40 – 1400:25:38 / 51 00:24:45 / 45 00:24:41 / 41 01:15:061200:18:031
4275FRANKOWSKI MaciejKonstantynów ŁódzkiBeauty Sport TeamM 40 – 1500:26:08 / 61 00:24:51 / 49 00:24:29 / 42 01:15:2811,900:18:251
43261BORKOWSKI ŁukaszStarowa GóraCyBorkiM 40 – 1600:24:52 / 43 00:24:50 / 40 00:25:46 / 43 01:15:2911,900:18:261
4460JÓŹWIAK MarcinŁódźBeauty Sport TeamM 40 – 1700:25:15 / 45 00:25:14 / 47 00:25:02 / 44 01:15:3211,900:18:291
45310MORAWIEC DanielŁódźBeauty Sport TeamM 40 – 1800:26:08 / 60 00:24:50 / 48 00:24:44 / 45 01:15:4411,900:18:411
46316RACZ MariuszRogówPIETRZYK RUNNING TEAMM 30 – 1800:23:56 / 29 00:25:49 / 41 00:26:43 / 46 01:16:2911,800:19:261
4748KRUK JarosławŁódźBeauty Sport TeamM 40 – 1900:25:50 / 55 00:25:25 / 50 00:25:14 / 47 01:16:3011,800:19:271
48275KRÓL JacekŁódźBAX-TIMEM 40 – 2000:24:11 / 33 00:25:53 / 44 00:26:39 / 48 01:16:4311,700:19:411
4954ZAGÓRSKI KrzysztofŁódźbrakM 30 – 1900:26:32 / 77 00:25:15 / 61 00:24:59 / 49 01:16:4711,700:19:441
5043BARTOSIK MarekŁódźBeauty Sport TeamM 40 – 2100:25:31 / 46 00:25:45 / 51 00:25:33 / 50 01:16:5011,700:19:471
5119BEDNARSKI TomaszŁódźBeauty Sport TeamM 40 – 2200:25:54 / 56 00:25:40 / 55 00:25:18 / 51 01:16:5311,700:19:501
52249KUCZKOWSKI AleksanderŁÓDŹbrakM 40 – 2300:26:23 / 70 00:25:59 / 68 00:24:33 / 52 01:16:5611,700:19:531
53 / 3169ZDUŃCZYK PaulinaŁódź EVErRUNK 30 – 100:25:36 / 49 00:26:07 / 59 00:25:13 / 53 01:16:5711,700:19:541
54170STAŃCZYK DominikŁódźEVErRUNM 30 – 2000:25:35 / 48 00:26:07 / 58 00:25:14 / 54 01:16:5711,700:19:541
55322SOKIRKO VonodimirLwówbrakM 20 – 400:23:00 / 11 00:25:16 / 27 00:28:52 / 55 01:17:0911,700:20:071
56 / 4108OKUŃSKA-WEJDMAN AnetaŁÓDŹEVErRUNK 40 – 100:26:01 / 58 00:25:34 / 56 00:25:34 / 56 01:17:1111,700:20:081
5788LESZCZYŃSKI MateuszŁódźEVErRUNM 30 – 2100:24:41 / 36 00:25:07 / 42 00:27:30 / 57 01:17:1911,600:20:161
58176KWIATKOWSKI SzymonŁódźbrakM 30 – 2200:25:54 / 57 00:25:39 / 54 00:25:46 / 58 01:17:2011,600:20:171
5961WALASIK MichałŁódźbrakM 40 – 2400:26:07 / 59 00:25:36 / 60 00:25:36 / 59 01:17:2011,600:20:171
6095ZGANIACZ PrzemysławŁódźGFT Running TeamM 40 – 2500:25:49 / 53 00:25:52 / 57 00:25:46 / 60 01:17:2811,600:20:251
61 / 512PŁUŻAŃSKA KasiaŁódź Beauty Sport TeamK 30 – 200:26:17 / 63 00:25:37 / 62 00:25:37 / 61 01:17:3211,600:20:301
62253GÓRSKI SzymonŁódźbrakM 40 – 2600:25:50 / 54 00:25:40 / 53 00:26:20 / 62 01:17:5111,600:20:481
6333WASILEWSKI GabrielŁódźWGD RUNM 40 – 2700:25:37 / 50 00:25:42 / 52 00:26:34 / 63 01:17:5411,600:20:511
6428GAJEWSKI PawełŁódźBeauty Sport TeamM 50 – 600:23:38 / 27 00:28:21 / 64 00:26:02 / 64 01:18:0211,500:20:591
65 / 6133FISZER MagdaŁódźbrakK 50 – 100:26:20 / 66 00:25:35 / 63 00:26:18 / 65 01:18:1311,500:21:101
663FIGWER AdamŁódźbrakM 40 – 2800:26:30 / 75 00:25:51 / 67 00:25:55 / 66 01:18:1711,500:21:141
67317ŁUKASIK ŁukaszŁódźPIETRZYK RUNNING TEAMM 40 – 2900:26:18 / 65 00:26:02 / 65 00:25:59 / 67 01:18:1911,500:21:161
6863WILGOCKI TomaszŁódźbrakM 50 – 700:26:14 / 62 00:26:22 / 70 00:26:11 / 68 01:18:4811,400:21:451
6999KOSIELSKI RobertŁódźbrakM 30 – 2300:26:31 / 76 00:26:09 / 71 00:26:29 / 69 01:19:1111,400:22:081
7079JURA MariuszŁódźbrakM 30 – 2400:26:23 / 71 00:26:06 / 69 00:26:51 / 70 01:19:2111,300:22:191
71264WŁODARCZYK PiotrŁódźPIETRZYK RUNNING TEAMM 40 – 3000:26:17 / 64 00:26:03 / 66 00:27:13 / 71 01:19:3511,300:22:321
7282ŻURANSKI RobertStrykówGentlemen's Rugby Club ŁódźM 30 – 2500:27:48 / 97 00:26:35 / 86 00:25:26 / 72 01:19:5011,300:22:471
7398FELIŃSKI JarosławŁódźbrakM 50 – 800:26:20 / 67 00:26:27 / 72 00:27:11 / 73 01:19:5811,300:22:561
74286LESZCZEWICZ DanielŁódźBeauty Sport TeamM 30 – 2600:26:29 / 74 00:26:31 / 74 00:27:00 / 74 01:20:0011,200:22:571
75 / 7131KADZIDŁOWSKA AleksandraŁódźEVErRUNK 40 – 200:26:26 / 72 00:26:30 / 73 00:27:09 / 75 01:20:0611,200:23:031
76243GÓRECKI MarcinŁódźWiRM 40 – 3100:26:28 / 73 00:27:00 / 76 00:27:00 / 76 01:20:2911,200:23:271
7716PIETRASIAK JacekStare SkoszewybrakM 50 – 900:27:04 / 83 00:26:50 / 78 00:26:47 / 77 01:20:4111,200:23:381
78116PIECZARA ŁukaszŁódźTME RunnersM 40 – 3200:28:16 / 107 00:26:06 / 85 00:26:21 / 78 01:20:4311,100:23:411
7968KABAŁA KonradŁódźBeauty Sport TeamM 50 – 1000:27:03 / 82 00:27:07 / 79 00:26:34 / 79 01:20:4511,100:23:421
8017JANICKI MariuszłódźVERA RUNNINGM 30 – 2700:28:16 / 108 00:26:17 / 89 00:26:12 / 80 01:20:4611,100:23:441
81185WIERUSZEWSKI AdamŁódźEVErRUNM 40 – 3300:26:22 / 69 00:26:58 / 75 00:27:39 / 81 01:21:0011,100:23:571
82 / 8195SIERADZKA MartaŁódźEVErRUNK 30 – 300:27:10 / 85 00:27:07 / 83 00:26:44 / 82 01:21:0211,100:24:001
83 / 9164WINNICKA MonikaŁódźEVErRUNK 40 – 300:27:05 / 84 00:27:06 / 80 00:26:52 / 83 01:21:0411,100:24:011
8432FILIPKOWSKI KrzysztofŁódźbrakM 30 – 2800:27:37 / 92 00:26:48 / 87 00:26:39 / 84 01:21:0511,100:24:021
85265PĘKALA JarosławZgierz 91 batalion lekkiej piechoty Zgierz M 40 – 3400:27:21 / 91 00:26:59 / 84 00:26:49 / 85 01:21:0911,100:24:071
8631KOLASA PiotrŁódźbrakM 30 – 2900:27:19 / 90 00:27:18 / 91 00:27:00 / 86 01:21:381100:24:351
87 / 10315TRAWCZYŃSKA EwelinaŁódźbrakK 40 – 400:26:39 / 78 00:26:55 / 77 00:28:13 / 87 01:21:491100:24:461
88190ADAMSKI RadekŁódźbrakM 40 – 3500:27:18 / 89 00:27:13 / 88 00:27:34 / 88 01:22:061100:25:031
89256WŁODARCZYK TomaszPabianicebrakM 30 – 3000:28:15 / 105 00:27:25 / 93 00:26:32 / 89 01:22:1310,900:25:111
90223KORCZYŃSKI StanisławStary RedzeńRYSIOTEAMM 60 – 100:27:00 / 81 00:27:16 / 82 00:28:00 / 90 01:22:1810,900:25:151
91100WALKOWIAK JacekŁódźbrakM 30 – 3100:26:53 / 79 00:27:19 / 81 00:28:07 / 91 01:22:2010,900:25:171
92 / 11257SURMA DorotaWieluńBeauty Sport TeamK 40 – 500:27:17 / 88 00:27:20 / 90 00:27:56 / 92 01:22:3310,900:25:301
9384BADOWSKI AdamŁódźFitness FunM 30 – 3200:27:50 / 99 00:27:54 / 95 00:27:23 / 93 01:23:0710,800:26:041
9420MIZERSKI RafałŁódźbrakM 50 – 1100:28:42 / 117 00:26:55 / 92 00:27:32 / 94 01:23:1110,800:26:081
95324NARAZIŃSKI MarekŁódźbrakM 40 – 3600:29:05 / 122 00:27:26 / 106 00:26:39 / 95 01:23:1110,800:26:091
961ŁASKI RadosławŁódźPGFM 30 – 3300:28:05 / 102 00:28:26 / 107 00:27:23 / 96 01:23:5510,700:26:531
9781CHUDZIK RadosławŁódźbrakM 40 – 3700:27:45 / 96 00:28:04 / 98 00:28:10 / 97 01:24:0010,700:26:571
98 / 12134TOMCZYK KarolinaŁódźbrakK 30 – 400:27:39 / 94 00:28:08 / 97 00:28:12 / 98 01:24:0010,700:26:571
99 / 1358OLENDER-BARTOSIK RenataŁódźbrakK 30 – 500:28:21 / 112 00:28:10 / 104 00:27:34 / 99 01:24:0610,700:27:031
100248GROCHOWSKI JacekŁódźSOSW NR 1M 40 – 3800:28:15 / 106 00:27:28 / 94 00:28:26 / 100 01:24:1010,700:27:081
101252KRUK KamilŁódźBeauty Sport TeamM 20 – 500:28:16 / 109 00:28:06 / 102 00:27:53 / 101 01:24:1610,700:27:141
102228CZERNECKI MarekŁukówbrakM 60 – 200:27:17 / 87 00:28:37 / 99 00:28:58 / 102 01:24:5210,600:27:501
10324KOCIK ArkadiuszLODZbrakM 50 – 1200:29:01 / 118 00:27:55 / 109 00:28:01 / 103 01:24:5710,600:27:541
104 / 1493GAWRYCH EmiliaZgierzReebokRunCrew LDZK 30 – 600:29:05 / 121 00:28:18 / 113 00:28:00 / 104 01:25:2410,500:28:211
105123SZYMALA PawełŁódźbrakM 40 – 3900:27:48 / 98 00:28:42 / 103 00:29:12 / 105 01:25:4310,500:28:411
106141STĘPNIAK WojciechZgierzbrakM 40 – 4000:27:38 / 93 00:28:09 / 96 00:29:57 / 106 01:25:4410,500:28:421
107202KOKOTEK MaciejłódźKITA TEAMM 40 – 4100:30:39 / 142 00:30:26 / 141 00:24:48 / 107 01:25:5410,500:28:511
108308KOPKA PiotrŁódźbrakM 40 – 4200:29:15 / 125 00:28:57 / 119 00:27:46 / 108 01:25:5910,500:28:561
109171STROŻEK SebastianŁódźbrakM 30 – 3400:29:42 / 129 00:28:36 / 121 00:27:40 / 109 01:25:5910,500:28:561
110109BALCERZAK MariuszŁódźReebokRunCrew LDZM 40 – 4300:28:18 / 110 00:28:25 / 108 00:29:27 / 110 01:26:1110,400:29:091
111285DZIEKOŃSKI KrzysztofŁódźReebokRunCrew LDZM 40 – 4400:30:29 / 141 00:29:08 / 131 00:26:38 / 111 01:26:1610,400:29:141
112274ZIÓŁKOWSKI MarekŁódźEVErRUNM 30 – 3500:27:16 / 86 00:29:01 / 100 00:30:07 / 112 01:26:2510,400:29:221
113153SIEWIERA ŁukaszŁódźGentlemen's Rugby Club ŁódźM 30 – 3600:27:58 / 100 00:28:33 / 105 00:29:54 / 113 01:26:2610,400:29:231
11427WŁODARCZYK MariuszŁódźbrakM 30 – 3700:28:27 / 116 00:28:46 / 110 00:29:28 / 114 01:26:4110,400:29:391
11541KOZIELSKI VEL KOZIAK RyszardŁÓDŹETERNE JUNAM 60 – 300:28:15 / 104 00:29:08 / 112 00:29:25 / 115 01:26:4910,400:29:461
116276REDZYNIA JanuszŁódźRYSIOTEAMM 60 – 400:28:27 / 115 00:29:07 / 116 00:29:14 / 116 01:26:4910,400:29:461
117148MAKSYMOWICZ PiotrŁódżbrakM 50 – 1300:27:44 / 95 00:28:38 / 101 00:30:41 / 117 01:27:0410,300:30:011
11813BARANOWSKI BogumiłŁódźbrakM 50 – 1400:28:26 / 114 00:29:17 / 117 00:29:58 / 118 01:27:4210,300:30:391
119287FRĄK WojciechŁódź brakM 30 – 3800:28:04 / 101 00:29:13 / 111 00:30:25 / 119 01:27:4310,300:30:401
12062CIEŚLIK JacekŁódźReebokRunCrew LDZM 40 – 4500:29:04 / 120 00:28:20 / 114 00:30:32 / 120 01:27:5710,200:30:541
121130PIECZYKOLAN KamilŁódźbrakM 30 – 3900:30:02 / 135 00:29:23 / 128 00:28:37 / 121 01:28:0310,200:31:001
12250UBYCH MariuszŁódźbrakM 30 – 4000:29:43 / 130 00:29:22 / 124 00:29:09 / 122 01:28:1610,200:31:131
12396URBANOWICZ ArkadiuszŁódźbrakM 40 – 4600:29:44 / 131 00:29:21 / 123 00:29:10 / 123 01:28:1610,200:31:141
124302SZRAJNERT JacekŁódźbrakM 50 – 1500:29:19 / 126 00:29:29 / 122 00:29:36 / 124 01:28:2510,200:31:221
12523ŁASKI KrzysztofŁódź Biegiem Po PiwoM 50 – 1600:28:19 / 111 00:29:07 / 115 00:31:13 / 125 01:28:4010,100:31:381
126 / 15311ZAPIERACZYŃSKA-RYBUS MartaŁódźbrakK 30 – 700:29:02 / 119 00:29:03 / 118 00:30:45 / 126 01:28:5010,100:31:481
12765KWINTKIEWICZ MarcinŁódźReebokRunCrew LDZM 40 – 4700:26:58 / 80 00:31:16 / 120 00:30:39 / 127 01:28:5310,100:31:511
128104STANISZEWSKI MarcinŁódźGFT Running TeamM 30 – 4100:29:33 / 127 00:29:43 / 125 00:30:46 / 128 01:30:031000:33:001
129263KRYDA JacekJANÓWKAŁódź Kocha SportM 50 – 1700:30:14 / 138 00:29:53 / 133 00:30:09 / 129 01:30:171000:33:141
13064FRONCZEK JakubŁódźbrakM 30 – 4200:29:05 / 123 00:30:14 / 126 00:30:59 / 130 01:30:201000:33:171
131200WALCZAK KrzysztofZgierzbrakM 30 – 4300:29:06 / 124 00:30:42 / 132 00:30:41 / 131 01:30:309,900:33:271
13274POPŁAWSKI KarolŁÓDŹbrakM 50 – 1800:29:50 / 132 00:29:30 / 127 00:31:15 / 132 01:30:369,900:33:341
1339SZOSTAK PrzemysławŁódźEVErRUNM 30 – 4400:31:29 / 154 00:30:23 / 146 00:28:53 / 133 01:30:479,900:33:441
134313ROSIAK MariuszŁódźSzakaleM 40 – 4800:28:25 / 113 00:31:12 / 130 00:31:18 / 134 01:30:569,900:33:531
135 / 16203KICIŃSKA-KOKOTEK BeataŁódźKITA TEAMK 30 – 800:30:39 / 143 00:30:26 / 142 00:30:00 / 135 01:31:069,900:34:031
136 / 17309LISKE DorotaŁódźbrakK 40 – 600:30:50 / 147 00:30:14 / 140 00:30:03 / 136 01:31:089,900:34:051
137128JENDRYS RafałŁódźMorena CzołowaM 30 – 4500:31:53 / 157 00:30:08 / 147 00:29:22 / 137 01:31:239,800:34:211
138127OWCZAREK JacekPiątkowiskobrakM 40 – 4900:30:08 / 137 00:30:11 / 134 00:31:17 / 138 01:31:379,800:34:341
13956WIĘCKOWSKI KamilŁódźbrakM 30 – 4600:30:26 / 140 00:30:30 / 138 00:30:53 / 139 01:31:509,800:34:481
14044WOSIK JakubŁódźbrakM 30 – 4700:31:56 / 158 00:30:36 / 152 00:29:22 / 140 01:31:559,800:34:521
141 / 18314JARECKA BeataZgierzbrakK 30 – 900:31:02 / 148 00:30:40 / 143 00:30:15 / 141 01:31:589,800:34:561
142 / 19260MEKSA PatrycjaŁódźbrakK 40 – 700:31:02 / 149 00:30:41 / 144 00:30:15 / 142 01:31:589,800:34:561
143 / 2055KRUK OlaŁódźBeauty Sport TeamK 40 – 800:30:16 / 139 00:29:21 / 129 00:32:21 / 143 01:31:599,800:34:561
144301SZRAJNERT SebastianŁódźbrakM 20 – 600:30:06 / 136 00:30:41 / 137 00:31:15 / 144 01:32:039,800:35:001
145 / 21262BORKOWSKA MonikaStarowa GóraCyBorkiK 40 – 900:29:58 / 133 00:30:34 / 136 00:31:50 / 145 01:32:239,700:35:201
146269CIUPIŃSKI TomaszŁódźbrakM 50 – 1900:30:49 / 145 00:30:55 / 145 00:30:51 / 146 01:32:359,700:35:321
147101DAUENHAUER JacekŁódźbrakM 50 – 2000:29:33 / 128 00:30:52 / 135 00:32:30 / 147 01:32:579,700:35:541
148179SZUMIŃSKI PawełRuda BugajbrakM 40 – 5000:30:01 / 134 00:31:02 / 139 00:31:53 / 148 01:32:579,700:35:541
149325GORZEŃ MariuszŁódźbrakM 40 – 5100:31:15 / 151 00:30:58 / 148 00:31:00 / 149 01:33:149,700:36:111
150 / 2245ZIĘBA MałgorzataŁódźbrakK 50 – 200:31:31 / 155 00:30:58 / 151 00:30:45 / 150 01:33:149,700:36:121
151 / 23277PIWOŃSKA AgnieszkaŁódźbrakK 40 – 1000:30:48 / 144 00:31:29 / 149 00:31:32 / 151 01:33:509,600:36:481
152307MATACHOWSKI DanielŁódźbrakM 30 – 4800:32:00 / 160 00:30:35 / 153 00:31:30 / 152 01:34:069,600:37:031
153 / 24288ADAMKIEWICZ NataliaŁódźReebokRunCrew LDZK 30 – 1000:31:12 / 150 00:31:25 / 154 00:32:29 / 153 01:35:079,500:38:041
154284SOKÓŁ MichałGłownobrakM 30 – 4900:31:23 / 153 00:31:22 / 155 00:32:52 / 154 01:35:399,400:38:361
155 / 2530BŁAŻEJCZYK AgnieszkaŁódźBeauty Sport TeamK 50 – 300:30:49 / 146 00:31:30 / 150 00:33:35 / 155 01:35:559,400:38:521
156 / 26156FRANKENBERG MałgorzataŁódźBiegacz NowosolnaK 60 – 100:32:08 / 165 00:31:43 / 158 00:32:05 / 156 01:35:579,400:38:541
157 / 2770KRAJEWSKA-MATUSIAK NataliaAleksandrów ŁódzkiK.S. Celironman S.A.K 30 – 1100:32:08 / 163 00:32:09 / 161 00:31:46 / 157 01:36:049,400:39:011
158 / 2871PILECKA-WILMANSKA SylwiaAleksandrów ŁódzkiK.S. Celironman S.A.K 40 – 1100:32:08 / 164 00:32:09 / 162 00:31:46 / 158 01:36:049,400:39:011
159120NIEWITECKI TomaszŁódźKlub StonogaM 40 – 5200:32:30 / 171 00:32:27 / 168 00:31:37 / 159 01:36:359,300:39:321
160 / 29279BIEGAŃSKA RenataŁódźbrakK 40 – 1200:33:20 / 173 00:31:34 / 166 00:31:44 / 160 01:36:399,300:39:361
161119URBANOWICZ JakubŁódźKlub StonogaM 40 – 5300:32:29 / 170 00:32:27 / 167 00:32:22 / 161 01:37:199,200:40:171
162 / 30312BŁASZCZYK IwonaŁódźSuperTeamK 30 – 1200:32:06 / 162 00:31:44 / 156 00:33:38 / 162 01:37:299,200:40:261
163 / 314KALINOWSKA AnnaŁódźbrakK 40 – 1300:32:06 / 161 00:31:45 / 157 00:33:38 / 163 01:37:299,200:40:271
164 / 3252GRZECHNIK MałgorzataAleksandrów ŁódzkibrakK 40 – 1400:32:26 / 169 00:32:16 / 164 00:32:49 / 164 01:37:329,200:40:291
165 / 33142ZIĘBA MartaŁódźbrakK 30 – 1300:32:35 / 172 00:31:58 / 163 00:33:28 / 165 01:38:029,200:40:591
166132FISZER WojtekŁódźBK Jánošík TerchováM 50 – 2100:31:34 / 156 00:32:29 / 160 00:34:07 / 166 01:38:129,200:41:091
167 / 34113JACHÓŁKOWSKA MałgorzataStrykówbrakK 20 – 300:31:22 / 152 00:32:29 / 159 00:34:29 / 167 01:38:229,100:41:191
168 / 35147EDYK AnnaTomaszów Maz.ANTEK TEAMK 50 – 400:32:13 / 167 00:32:37 / 165 00:33:43 / 168 01:38:349,100:41:311
169118SPRUCH AndrzejŁódźbrakM 60 – 500:31:59 / 159 00:33:04 / 169 00:33:57 / 169 01:39:019,100:41:581
170 / 36295WITKOWSKA EwaŁódźbrakK 30 – 1400:32:16 / 168 00:33:36 / 170 00:36:15 / 170 01:42:088,800:45:051
17178OSTRUSZKA DariuszZgerzbrakM 50 – 2200:32:12 / 166 00:34:21 / 171 00:36:49 / 171 01:43:238,700:46:201
172 / 37124KIERZEK EwaŁódź#happyrunnersK 40 – 1500:36:38 / 177 00:35:33 / 173 00:32:18 / 172 01:44:308,600:47:271
173281RASZYK PiotrŁódźbrakM 60 – 600:34:02 / 174 00:35:30 / 172 00:36:40 / 173 01:46:138,500:49:101
174 / 38304OGÓREK JoannaBełchatówKB Spartakus BełchatówK 40 – 1600:37:34 / 180 00:36:25 / 175 00:38:05 / 174 01:52:05800:55:021
175 / 39305SZAŁWIŃSKA EwaBełchatówKB Spartakus BełchatówK 50 – 500:37:35 / 181 00:36:27 / 176 00:38:03 / 175 01:52:07800:55:041
176 / 40197STĘPNIAK PaulinaŁódźbrakK 20 – 400:35:14 / 176 00:38:27 / 174 00:38:46 / 176 01:52:27800:55:251
177244OCHOCKI MarcinŁódźWiRM 40 – 5400:37:16 / 179 00:37:31 / 177 00:37:40 / 177 01:52:28800:55:251
17810LAUDAN RobertŁódźbrakM 40 – 5500:37:15 / 178 00:37:31 / 178 00:37:41 / 178 01:52:28800:55:251
17914CZUBAK DariuszŁódźRYSIOTEAMM 50 – 2300:26:21 / 68 00:26:2111,4-2 okr.0
180320MAJCZRZAK ŁukaszSwędówRadek Kłęczek TeamM 20 – 700:28:14 / 103 00:28:1410,6-2 okr.0
181 / 41326MARIANEK AleksandraZalesie GórneCTSK 20 – 500:34:17 / 175 00:34:178,7-2 okr.0
Nie ukończył 1 uczestnik
DNF*300NOWICKI SebastianŁódźBeauty Sport TeamM 40 – DNF*DNF*DNF*DNF*
Nie wystartowało 193 uczestników
DNS*387ADAMSKI MarcinZgierzbrakM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*165ANDRZEJEWSKA AgataŁÓDŹTigers TeamK 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*354ANTCZAK AgnieszkaŁódźBiegacz NowosolnaK 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*194AUGUSTYNIAK RafałŁódźbrakM 20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*346BANDEL AdamŁódźReebokRunCrew LDZM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*103BEK MichałŁódźDRUŻYNA BSSM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*180BERNECKA BożenałódźbrakK 50 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*335BIENIEK AndrzejBiestrzykówbrakM 50 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*344BLIŹNIEWSKA KatarzynaGłownoKS GŁOWNO W BIEGUK 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*327BLIŹNIEWSKI MarekGłownoKS GŁOWNO W BIEGUM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*338BŁAŻAŁEK AnnaŁódźSuperTeamK 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*126BRUDEL AdamZgierzbrakM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*198BRZEZIŃSKI AleksanderŁódźbrakM 20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*352BUDA WaldemarŁódźbrakM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*117BUDNER RobertŁódźGFT Running TeamM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*383BURSKI PawełŁódźbrakM 50 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*351CEBULA PawełŁódźbrakM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*208CHABIOR AnnaBedoń PrzykoscielnybrakK 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*289CHEŁMICKA MagdalenaŁódźAlpin Sport TeamK 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*111CHMIEL JacekŁódźBeauty Sport TeamM 50 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*369CHOIŃSKI KzrysztofŁódźbrakM 20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*219CHOMIK MarcinWłodawaReebokRunCrew LDZM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*146CHRUSCIELEWSKI RafałBrzezinybrakM 20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*187CHYLIŃSKA AgnieszkaŁódźChodziMisieK 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*266CIECHAŃSKI AdamBukowiecPIETRZYK RUNNING TEAMM 50 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*47CIEŚLA DawidRąbieńAGB TorfyM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*268CIĘŻKI KonradŁódźEVErRUNM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*144CZYŻNIELEWSKI ArkadiuszŁódźReebokRunCrew LDZM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*399DAJCZ MichałPIOTRKÓW TRYB.TRIAKTYWNI PIOTRKÓWM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*162DEMBIŃSKA BeatałódźTigers TeamK 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*375DRAB SzymonŁÓDŹSzakaleM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*5DRATWA ŁukaszŁódźbrakM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*106DUBIECKI JaremaŁódźAZS Politechnika Łódzka (Gabrysio Team)M 50 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*240DUDEK KamilWarszawabrakM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*69DUDKIEWICZ SylwesterŁódźbrakM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*355FALINSKI GrzegorzRadomEwa biega wolniej odemnie M 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*150FALKIEWICZ JustynaŁódźReebokRunCrew LDZK 20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*159FLORCZAK AdamŁódźbrakM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*251GAGAS AleksandraŁódźCelironman/KITA TEAMK 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*227GAJEWSKI SebastianTartak BrzózkiTrinergyM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*210GARGÓL MariaŁódźbrakK 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*328GARNYS RadekŁódźVERA RUNNINGM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*154GIERACH EwaŁódźTigers TeamK 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*376GIEROWSKI MateuszŁódźAmaratończycyM 20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*225GORTAT AgnieszkaLodzbrakK 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*121GRZELEWSKA JustynaKonstantynów ŁódzkiCoko WerkK 20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*340HAJZER EwaŁódźEVErRUNK 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*381JABŁOŃSKI PrzemysławŁódźPIETRZYK RUNNING TEAMM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*370JAGODA ŁukaszŁódźbrakM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*229JAROSIŃSKI MarekŁódźŁódzkie Hospicjum dla DzieciM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*385JAWORSKI KrzysztofŁódźEVErRUNM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*341JAWORSKI KrzysztofŁódźEVErRUNM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*280JESION RobertŁódźOnly YouM 20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*167JONKO RafałŁódźbrakM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*204JÓZWIAK PiotrŁódźKITA TEAMM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*378JÓŹWIAK PiotrŁódźKITA TEAMM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*125KACPRZAK PrzemysławKonstantynów ŁódzkibrakM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*129KACPRZAK TadeuszKonstantynów ŁódzkibrakM 60 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*182KAMIŃSKI PiotrInowrocławŁódź Kocha SportM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*292KARWACKA MonikaKoluszkibrakK 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*374KASIŃSKA AnnaŁódźbrakK 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*332KASZUBA ArkadiuszAleksandrów ŁódzkibrakM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*380KLATKA PiotrŁÓDŹBeauty Sport TeamM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*186KLIMASZEWSKA KatarzynaLodzBeauty Sport TeamK 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*77KLINIEWSKI TomaszŁódź brakM 20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*145KMIEĆ GerardŁódźGFT Running TeamM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*73KOBALCZYK MarcinŁódźbrakM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*18KOBALCZYK MaciejŁódźbrakM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*349KONIECZNY ŁukaszPabianiceCinemaVisionM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*401KONIECZNY TomaszKsawerówTakeda Running TeamM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*214KOPROWSKI ŁukaszŁódźOlimpijska Akademia Biegania PIOTR KĘDZIAM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*394KOTYNIA KrzysztofBRZEZINYPIETRZYK RUNNING TEAMM 50 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*215KOWALCZYK MarcinŁódźbrakM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*168KOWALCZYK EwelinaWidoradzbrakK 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*386KOWALCZYK ArkadiuszŁódźMocarne DzikiM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*393KOZŁOWSKI PrzemekŁÓDŹbrakM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*242KOZŁÓW WojciechGdańskLKS Zantyr SztumM 50 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*236KRÓL DarekŚwiątnikiHernik TeamM 50 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*21KRUSZYŃSKI AndrzejŁódźTRIAKTYWNI PIOTRKÓWM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*163KRYDA PawełŁódźbrakM 20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*331KRZEMIŃSKI MichałKolonia BrużycabrakM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*224KRZYŻANOWSKI TomaszŁódźbrakM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*303KSIĘŻAK BartoszŁódźBeauty Sport TeamM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*239KUBIAK DariuszŁódźbrakM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*233KUJAWA TomaszŁódźbrakM 20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*149KUJAWSKI ArkadiuszłódżRYSIOTEAMM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*226KULETA MikołajŻyrardówbrakM 20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*155KWIECIEŃ LIPIŃSKA KamilaŁódźTigers TeamK 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*282LACHMAN MichałŁódźbrakM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*137LEMAŃSKI DamianRąbieńbrakM 20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*42LESZKO TomaszŁódźAkademiabiegacza.pl S.L. SALOS Wodna-ŁódźM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*365LEWANDOWICZ ŁukaszGostyninbrakM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*49LEWICKI TomaszŁódźReebokRunCrew LDZM 20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*362LEWICKI MarcinWódkabrakM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*400LIGENZA KamilZGIERZbrakM 20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*66LIPIŃSKI MariuszKwidzynAntylopy CataniM 20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*350LISIECKI DominikStarowa GórabrakM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*51ŁOŚ MichałŁódźRazem Trenujemy SportM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*273ŁUKOŚ StanisławŁódźBeauty Sport TeamM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*336MADAJSKA AnnaŁódźBeast&BeautyK 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*347MARAJDA KarolinaOlkuszMaradiseK 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*143MARCINIAK MariuszSieradzbrakM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*391MARCINKIEWICZ MariuszŁódźSportera M 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*206MARCZAK JarosławNowe ChrustybrakM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*90MATUSIAK AnnaŁódźReebokRunCrew LDZK 20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*359MĘDRZYCKI PiotrłódźbrakM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*183MICHALSKI TomaszŁódźbrakM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*291MICHNIEWSKA EdytaSzymanówPIETRZYK RUNNING TEAMK 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*157MIKOŁAJCZYK AgnieszkaŁódźbrakK 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*217MILLER BartoszPoznańbrakM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*356MINDA EwaRadomEwa biega wolniej odemnie K 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*371MŁYNARCZYK ErnestŁódźRainbow RunnerM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*205MOKRACKA OliwiaŁódźLubię Powoli :)K 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*207MOKRACKI AdamŁódźbrakM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*247MOKROS ZuzannaPabianiceRKS ŁÓDŹK 20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*232MROCZKOWSKI JanuszŁódźEpoka Nordica ŁódźM 60 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*358NIŻEWSKI JarosławLeśmierzbrakM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*388NOWAKOWSKI KrzysztofŁÓDŹbrakM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*67NOWAKOWSKI BartoszŁódźBeauty Sport TeamM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*398OLEJNICZAK MichałŁÓDŹbrakM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*211OWCZAREK PawełPabianice brakM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*212OWCZAREK BeataPabianice brakK 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*384PAJĄK RafałSkierniewicebrakM 20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*89PALENIK WojciechŁódźbrakM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*29PANIUTYCZ JuliaŁódź`brakK 20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*160PASTUSZKA SylwiaŁódźTigers TeamK 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*184PECYNA DariuszŁódźbrakM 50 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*333PIASKOWSKI AndrzejŁÓDŹbrakM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*250PIELUŻEK PiotrŁódźBeauty Sport TeamM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*397PILICHOWSKI MarcinKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIRUN KONSTANTYNÓWM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*390PIOTROWSKI RadekŁÓDŹBiegacz NowosolnaM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*218PIWOWARCZYK MarcinRadombrakM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*85PODLASIAK RobertŁódźRYSIOTEAMM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*278POLIT SebastianDomaniewicebrakM 16 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*94POLIT ErnestDomaniewiceR-TEAM ŁowiczM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*245POŁOŃSKI JanŁódźbrakM 20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*53PRASAL ArturŁódź ReebokRunCrew LDZM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*230PRZEDPEŁSKI RadosławŁódźbrakM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*373PRZEGALIŃSKI MaciejŁódźBeauty Sport TeamM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*377PTAK MarcinŁÓDŹbrakM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*290RAPACKA RenataGałków MałyPIETRZYK RUNNING TEAMK 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*363RELUGA GrzegorzWarszawabrakM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*364RELUGA MałgorzataWarszawabrakK 50 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*7ROJEWSKI PawełŁódźEVErRUNM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*389ROKICKI PrzemysławŁódźbrakM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*382ROSIAK PiotrŁÓDŹRYSIOTEAMM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*175RYTYCH EwakiełczówkaReebokRunCrew LDZK 20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*216RZEŹNICKI KarolŁódźUKS Po NoweM 50 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*152RŻANEK RyszardŁódźbrakM 60 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*345SADZAK KatarzynaŁódzBeauty Sport TeamK 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*366SIENKIEWICZ WojciechŁódźOrange PolskaM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*166SKOWRON AndrzejAleksandrów ŁódzkibrakM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*151SKRZYPEK BartoszKonstantynów ŁódzkiŁódź Kocha SportM 20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*188SKUDLARSKI MichałZgierzbrakM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*40SKUPIEŃ KonradŁódźkonradskupien.plM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*173SŁOMSKA AleksandraRuda BugajAGB TorfyK 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*238SMIT MaciekKonstantynówbrakM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*361SOLAREK MariuszłódźbrakM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*174STAWSKI DariuszŁódźBiegiem Po PiwoM 60 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*271STROBIN MonikaWarszawaBIEGAJ Z URSUSEMK 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*91STUPNOWICZ PrzemekŁódźEpoka Nordica ŁódźM 20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*360SURMA DorotaWIeluńBeauty Sport TeamK 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*343SUSKI JózefŁódźAGB TorfyM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*329SUT IwonaGłownoKS GŁOWNO W BIEGUK 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*293SUT RafałStróżabrakM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*209SZATANIAK JarekŁódźbrakM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*337SZCZAWIŃSKI RobertŁódźbrakM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2SZCZERBIAK MarcinŁódźDRUŻYNA BSSM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*379SZYMCZAK ŁukaszŁódźŁódź Kocha SportM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*8SZYMCZAK HubertDomaniewicebrakM 20 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*348SZYMCZAK DominikŁódźRazem Trenujemy SportM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*357ŚWIĄTCZAK AdamŁódźbrakM 50 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*367TRAWCZYŃSKA EwelinaŁódźBeauty Sport TeamK 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*342TRZCINKA MichałŁódźSuperTeamM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*237WALUK PiotrPaprotniaEVErRUNM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*22WEDER PiotrŁódźFOREVER YOUNG ŁÓDŹM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*368WEINBERG KamilŁódźBiegiem Po Piwo / Droga Do UltraM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*107WEJDMAN DariuszŁÓDŹEVErRUNM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*372WIERCIOCH RafałłódźbrakM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*258WIKTOREK JadwigaŁódźAkademiabiegacza.pl S.L. SALOS Wodna-ŁódźK 60 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*235WIŚNIEWSKA AnnaPoznańHernik TeamK 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*213WLAZŁO PawełŁódźBeauty Sport TeamM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*105WŁODARCZYK MichałŁódźEVErRUNM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*272WOLNY MaciejŁódźbrakM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*353WOŁOWSKI LechWarszawabrakM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*172WOŹNICKI MaciekŁódźRunning Sucks / parkrun ŁódźM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*158WÓJCIK RobertZgierzRazem Trenujemy SportM 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*334WÓJCIK ŁukaszPabianiceOlej Running TeamM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*114ZAWIASA DorotaŁódź Only YouK 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*330ZIELIŃSKI MarcinGlownoKS GŁOWNO W BIEGUM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*339ZIĘBA KrzysztofPabianiceBeast&BeautyM 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*392ZIĘBA MartaŁÓDŹbrakK 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*193ZIMOŃ SandraŁódźTigers TeamK 20 – DNS*DNS*DNS*DNS*

*DNF - nie ukończył
*DNS - nie wystartował