Gdańsk, 2014-08-16

Maraton Sierpniowy im. Lecha Wałęsy

Wyniki Open Kobiet Półmaraton

MiejsceNrSurname / Nazwisko / Name / ImięNationality / NarodowośćCity / MiejscowośćTeam / KlubCzas sum.VśrRóżnica
Nie wystartowało 46 uczestników
DNS*207Barczuk Izabela PL Polska WarszawabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*170Bloda Małgorzata PL Polska RzepinSkate Team KowalówDNS*DNS*DNS*
DNS*199Bobrowska Aleksandra PL Polska GdyniabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*174Bojke Katarzyna PL Polska Gdynia DNS*DNS*DNS*
DNS*204Butowska Katarzyna PL Polska STAROGARD GDAŃSKIICESCATERDNS*DNS*DNS*
DNS*192Chmielewska Monika PL Polska GdańskSTBUDNS*DNS*DNS*
DNS*358Cichoń Violetta PL Polska LutkowobrakDNS*DNS*DNS*
DNS*185Ciesielska Joanna PL Polska GdańskGirls On WheelsDNS*DNS*DNS*
DNS*188Datta Edyta PL Polska GDAŃSKbrakDNS*DNS*DNS*
DNS*181Ellward Klaudia PL Polska GDYNIAbrakDNS*DNS*DNS*
DNS*172Fuczkiewicz Natalia PL Polska PoznańRoll4life DNS*DNS*DNS*
DNS*191Gac Agata PL Polska PiszczacbrakDNS*DNS*DNS*
DNS*211Grzanecka Mirosława PL Polska SłomczynUKS ZRYW SłomczynDNS*DNS*DNS*
DNS*201Hiller Marta PL Polska OsielskobrakDNS*DNS*DNS*
DNS*187Hinz Anna PL Polska GDYNIAbrakDNS*DNS*DNS*
DNS*203Hudzinska Agata PL Polska WieleńbrakDNS*DNS*DNS*
DNS*175Ignatowicz Paulina PL Polska ElblągUKS "Viking" ElblągDNS*DNS*DNS*
DNS*190Jakrzewska Magdalena PL Polska Strzelce OpROLLERS ON THE STORMDNS*DNS*DNS*
DNS*196Korobij - Giec Joanna PL Polska GdańskbrakDNS*DNS*DNS*
DNS*171Koska-czapiewska Emilia PL Polska ZabagnoŁR ZabagnoDNS*DNS*DNS*
DNS*194Kowalkowska Katarzyna PL Polska GdańskROLLERS ON THE STORMDNS*DNS*DNS*
DNS*293Kułaga Anna PL Polska ChrzanówKKSW KRAK RollerbladeDNS*DNS*DNS*
DNS*3Lemańska Kamila PL Polska GdyniabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*189Malinowska Lucy PL Polska GDYNIAGirls On WheelsDNS*DNS*DNS*
DNS*184Moszyńska Agata PL Polska TczewBiegający TczewDNS*DNS*DNS*
DNS*179Ochmańska Beata PL Polska GdańskbrakDNS*DNS*DNS*
DNS*195Ostiak Natalia PL Polska PoznańSSW MALTA POZNAŃDNS*DNS*DNS*
DNS*180Piotrowska Krystyna PL Polska StarkówSkate Team KowalówDNS*DNS*DNS*
DNS*202Pohl Alicja PL Polska PoznańbrakDNS*DNS*DNS*
DNS*166Rogalińska Ewa PL Polska SłupcaRogal TeamDNS*DNS*DNS*
DNS*208Rucin Katarzyna PL Polska GdańskbrakDNS*DNS*DNS*
DNS*173Sidorowicz Marzena PL Polska WarszawabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*376Stetsurina Alina UA Ukraina charkowbrakDNS*DNS*DNS*
DNS*205Stiewa Eliza PL Polska GdańskbrakDNS*DNS*DNS*
DNS*343Suchodolska Sara PL Polska GnieznoFirst Capital RollersDNS*DNS*DNS*
DNS*183Sulkowska Magdalena PL Polska Gdańsk Riviera BrzeźnieńskaDNS*DNS*DNS*
DNS*206Surma Balbina PL Polska BydgoszczbrakDNS*DNS*DNS*
DNS*193Szafrańska Agnieszka PL Polska InowrocławbrakDNS*DNS*DNS*
DNS*165Szczerbal Agnieszka PL Polska POZNAŃSSW MALTA POZNAŃDNS*DNS*DNS*
DNS*359Szufladowicz Anna PL Polska GdyniaCzy brak drużyny to też drużyna?DNS*DNS*DNS*
DNS*182Szumlas Dorota PL Polska Mrzezino DNS*DNS*DNS*
DNS*400Szumlas Anna PL Polska PółchowobrakDNS*DNS*DNS*
DNS*167Świerżewska Ewa PL Polska WarszawaSportowaRodzina.plDNS*DNS*DNS*
DNS*346Wielońska Maryna PL Polska Brudzyń DużybrakDNS*DNS*DNS*
DNS*186Zgrzywa Agnieszka PL Polska GDAŃSKbrakDNS*DNS*DNS*
DNS*198Żakowicz Aleksandra PL Polska BydgoszczbrakDNS*DNS*DNS*

*DNS - nie wystartował