Zaloguj się Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj

Trójmiejski Park Krajobrazowy 17.02.2019

Trójmiejski Ultra Track - 2019

Wyniki Open 15km Gruba 15'stka

MscNr / No.Nazwisko / SurnameImię / NameMiejscowość / CityKlub/Drużyna / Club/TeamOkr. 1Okr. 2Czas sum.VśrRóżnica
12262BEDNAREKAdrianBydgoszczadrianbednarek.pl00:32:22 / 1 00:41:25 / 1 01:13:4824,400:00:00
22332KOZIOŁDamianZłoty StokMarcinSwiercTEAM00:32:39 / 2 00:42:43 / 2 01:15:2323,900:01:34
32141WYSŁOUCHMichałGdańskF3Team00:34:19 / 3 00:47:25 / 3 01:21:442200:07:56
42344ZALEWSKIKarolRumiaJAtrenuje00:35:12 / 5 00:49:07 / 4 01:24:2021,300:10:31
52190KOŻYCZKOWSKI Edward Bolszewobrak00:35:08 / 4 00:50:40 / 5 01:25:492100:12:01
62221GAPSKIMateuszGDAŃSKGrupa Biegowa 6500:37:13 / 6 00:51:17 / 6 01:28:3020,300:14:42
72128CZAJKOWSKITomaszGdyniaORTOsfera.pl/PolMet00:37:45 / 10 00:51:08 / 7 01:28:5320,200:15:05
82008HOJNOWSKIPawełGdańskF3Team00:37:32 / 7 00:51:35 / 8 01:29:0720,200:15:19
92003SKUZAMateuszWejherowo42.195 Wejherowo00:38:12 / 11 00:51:36 / 9 01:29:482000:16:00
102021JAKUBCZAKKarolWejherowoRuneda00:37:34 / 8 00:52:41 / 10 01:30:1519,900:16:27
112340SZCZĘSNY TomaszGdansk MH Automatyka00:38:30 / 14 00:52:14 / 11 01:30:4519,800:16:57
122145DANIELAKMichałRożno-ParcelePOLKRYS TEAM00:38:44 / 15 00:52:18 / 12 01:31:0219,800:17:14
132064OLSZEWSKIAdamGdyniabrak00:38:29 / 13 00:52:51 / 13 01:31:2119,700:17:33
142137BIENIEKPatrykPoznańAflofarm Activ Team00:38:26 / 12 00:53:57 / 14 01:32:2419,500:18:36
15 / 12057SZWEDAMirosławaToruńDRUŻYNA SZPIKU00:39:38 / 22 00:53:06 / 15 01:32:4519,400:18:57
162302KOCEMBAAskaniuszLubawkabrak00:39:17 / 18 00:53:41 / 16 01:32:5919,400:19:11
172355TRAPKOWSKIPrzemysławGdańskbrak00:39:18 / 19 00:54:33 / 17 01:33:5119,200:20:03
182016KLASBartłomiejLuzinoMaja Team00:39:40 / 23 00:54:34 / 18 01:34:1519,100:20:26
192317ZAKRZEWSKIWojciechWrocławOIRP Wrocław00:39:32 / 21 00:55:36 / 19 01:35:0818,900:21:19
20 / 22115SUCHANECKAAleksandraBrwinówBiokod Karrots00:39:14 / 17 00:55:54 / 20 01:35:0818,900:21:20
212198MAGDZIARZJakubBydgoszczbrak00:40:09 / 26 00:55:24 / 21 01:35:3318,800:21:45
222089GRZYSTEKAdamKowalebrak00:40:09 / 25 00:55:38 / 22 01:35:4718,800:21:59
232231RUPNIAKŁukaszWarszawabrak00:40:31 / 28 00:55:16 / 23 01:35:4818,800:22:00
24 / 32293MAJ-ROKSZMariaWejherowoMaja Team00:39:43 / 24 00:56:18 / 24 01:36:0118,700:22:13
252001KOŁCPawełGdańskGdańsk Południe na START00:40:54 / 29 00:55:54 / 25 01:36:4918,600:23:01
262111SZLINGERJakubSzubinJanusze Podróżowania00:39:13 / 16 00:57:41 / 26 01:36:5518,600:23:07
272305KUDRADariuszDłutówbrak00:41:00 / 32 00:55:58 / 27 01:36:5918,600:23:11
282241BEDNARCZYKTomaszGdynia brak00:43:11 / 56 00:54:01 / 28 01:37:1318,500:23:25
292256RASZKOWSKIPiotrGdańskrun-passion.pl00:40:56 / 30 00:57:13 / 29 01:38:1018,300:24:22
302113ŁUCZAKRadosławToruńParkrun Toruń00:41:33 / 41 00:56:52 / 30 01:38:2618,300:24:38
312084LAMPARSKISławekSopotbrak00:41:33 / 40 00:57:05 / 31 01:38:3818,200:24:50
32 / 42112KUZYKKatarzynaNiskoJanusze Podróżowania00:40:30 / 27 00:58:37 / 32 01:39:0818,200:25:20
332026PARANDYKKrystianStara WieśNadarzyn Biega00:42:12 / 49 00:57:11 / 33 01:39:2418,100:25:36
342092SIGNERSKIRemigiuszGdańskChabos Team00:40:57 / 31 00:58:32 / 34 01:39:2918,100:25:40
352223POLAŃSKIMarcinGdańskGenerat ze Sztutowa00:41:58 / 48 00:57:41 / 35 01:39:3918,100:25:51
362309TRZASKALSKIKamilGdańskLPP Team00:41:01 / 33 00:58:41 / 36 01:39:4218,100:25:54
37 / 52163DORDZIKKatarzynaGdyniabrak00:41:01 / 34 00:58:51 / 37 01:39:521800:26:04
382023WRÓBLEWSKILechGrudziądzbrak00:41:09 / 35 00:58:58 / 38 01:40:071800:26:19
392341WYGANOWSKIDariuszRumiabrak00:41:38 / 43 00:58:42 / 39 01:40:2017,900:26:32
40 / 62199SUCHOMSKAEwelinaGdańskLaboSport Team00:41:32 / 39 00:59:54 / 40 01:41:2617,700:27:38
412027JAKUSZPrzemysławWejherowobrak00:41:36 / 42 00:59:59 / 41 01:41:3517,700:27:46
42 / 72343FORNALSKAJoannaGdańskbrak00:41:49 / 45 01:00:01 / 42 01:41:5117,700:28:03
432294MARSZAŁEKSebastianGdyniaBigYellowFoot Adventure Team00:39:22 / 20 01:03:23 / 43 01:42:4517,500:28:57
442069KUROPATWA ŁukaszRumiaBażant Team00:37:36 / 9 01:05:09 / 44 01:42:4517,500:28:57
452209KRYCZKOMichałGdańskbrak00:41:50 / 46 01:01:01 / 45 01:42:5217,500:29:04
462074KACZOROWSKIMichałKorzeniewoKwidzyn Biega00:43:35 / 63 00:59:22 / 46 01:42:5817,500:29:10
472284KURNYTARobertGdyniabrak00:44:24 / 72 00:58:34 / 47 01:42:5917,500:29:10
482303LISZEWSKIPawełGdańskbrak00:44:39 / 76 00:58:20 / 48 01:43:0017,500:29:12
492307RADOMIAKDariuszWadlewOSP WADLEW00:43:53 / 67 00:59:12 / 49 01:43:0617,500:29:18
502106KWAŚNIKJanGdańskFighting Dreamers00:43:21 / 59 00:59:55 / 50 01:43:1617,400:29:28
51 / 82056WIWATOWSKADagmaraStraszynMaja Team00:41:30 / 38 01:01:53 / 51 01:43:2417,400:29:36
522297KUŹNIARWojciechRumiabrak00:42:33 / 52 01:00:50 / 52 01:43:2417,400:29:36
532289PAWELSKIJakubGdańskAlior Running Team00:43:15 / 57 01:00:14 / 53 01:43:2917,400:29:41
542313BURZYŃSKIAleksanderSłupskSTOPA Słupsk00:41:24 / 36 01:02:15 / 54 01:43:3917,400:29:51
552254SZYMAŃSKIArturGdańskbrak00:42:31 / 51 01:01:22 / 55 01:43:5317,300:30:05
562192WOJSAMarcinGdańskbrak00:43:05 / 54 01:00:50 / 56 01:43:5617,300:30:07
572061PRZYBORSKIMichałGdyniabrak00:43:09 / 55 01:01:00 / 57 01:44:1017,300:30:21
58 / 92316PAWEŁCZAK KarolinaGdyniaJAtrenuje00:41:56 / 47 01:02:47 / 58 01:44:4317,200:30:55
592144WILUSZKrzysztofSłupskSTOPA Słupsk00:41:26 / 37 01:03:38 / 59 01:45:0517,100:31:17
602342SZYMBORSKIAdamNiestępowobrak00:41:49 / 44 01:03:56 / 60 01:45:451700:31:56
612255BŁADYKODamianGdyniaOll4fun00:45:57 / 92 00:59:56 / 61 01:45:531700:32:05
622252FORMELAKamilGdańsk brak00:43:50 / 66 01:02:14 / 62 01:46:051700:32:16
632197BILSKIBartoszGdanskbrak00:43:50 / 65 01:02:39 / 63 01:46:3016,900:32:42
642264ROCŁAWSKIPiotrGdanskbrak00:45:26 / 84 01:01:08 / 64 01:46:3516,900:32:46
652155NĘDZUSIAKDariuszAleksandrów KujawskiPOLKRYS TEAM00:44:37 / 74 01:02:09 / 65 01:46:4716,900:32:59
662067NAGOWMichałBydgoszczbrak00:43:32 / 61 01:03:37 / 66 01:47:1016,800:33:22
672286KRAWCZYKKonradWARSZAWACS Group Runners Team00:45:46 / 90 01:01:53 / 67 01:47:4016,700:33:51
682328WAŁDOWSKIDominikGdańskxRunners00:45:36 / 88 01:02:17 / 68 01:47:5416,700:34:06
692037TOMASZEWSKIJordanBydgoszczAflofarm Activ Team00:44:32 / 73 01:03:24 / 69 01:47:5616,700:34:08
702357JAROŃAndrzejOlsztynbrak00:46:28 / 96 01:01:34 / 70 01:48:0216,700:34:14
712230SIEKLUCKIRobertLęborkKreativsport00:43:53 / 68 01:04:10 / 71 01:48:0316,700:34:15
722233BARANOWSKIKrzysztofSiwiałkabrak00:42:41 / 53 01:05:28 / 72 01:48:0916,600:34:21
73 / 102331ŚWIERCBarbaraKrakówMarcinSwiercTEAM00:44:42 / 77 01:03:31 / 73 01:48:1416,600:34:26
742247GÓRECZNYRafałChwaszczynobrak00:43:23 / 60 01:05:04 / 74 01:48:2816,600:34:40
752220ŚWIĄTKOWSKIDawidSopotF3Team00:42:21 / 50 01:06:22 / 75 01:48:4416,600:34:56
762035BOBROWSKIMaciejBaninoSzef Akitek00:44:56 / 79 01:04:30 / 76 01:49:2716,400:35:39
772338PODAWCAŁukaszSianówSzkoła Podoficerska Wojsk Lądowych w Poznaniu00:46:18 / 94 01:03:18 / 77 01:49:3616,400:35:48
78 / 112165MODERHAKMarcelinaGdańskbrak00:47:05 / 104 01:02:31 / 78 01:49:3616,400:35:48
79 / 122334WOSZTYLAlicjaKOSZALINbrak00:46:18 / 93 01:03:34 / 79 01:49:5216,400:36:04
802287JANKOWSKIMarekgdańskbrak00:47:02 / 102 01:03:02 / 80 01:50:0416,400:36:16
812148LIGENZAZbigniewPruszcz GdańskiDream Tri Team00:47:03 / 103 01:03:16 / 81 01:50:2016,300:36:31
822232KARULSKIKamilGdańskbrak00:44:00 / 70 01:06:21 / 82 01:50:2216,300:36:34
832107SAWIŃSKIJarekStraszynbrak00:44:52 / 78 01:05:54 / 83 01:50:4716,200:36:59
842152WRÓBLEWSKITomaszrożno parcelePOLKRYS TEAM00:45:25 / 83 01:05:23 / 84 01:50:4816,200:37:00
852306FRĄCKOWIAKBartłomiejGdańskbrak00:44:01 / 71 01:06:54 / 85 01:50:5616,200:37:07
86 / 132279KREFTADagmaraNowebrak00:45:38 / 89 01:05:20 / 86 01:50:5916,200:37:10
872034PASTWAKrzysztofCisewiebrak00:46:25 / 95 01:04:50 / 87 01:51:1516,200:37:27
882146RUMIŃSKIPiotrRożno-ParcelePOLKRYS TEAM00:45:04 / 80 01:06:10 / 88 01:51:1516,200:37:27
89 / 142333SCIEPURO Karolina Gdańsk brak00:46:41 / 97 01:04:41 / 89 01:51:2216,200:37:34
902240JEREMICZMarcinGdańskSztafeta Nadziei00:43:37 / 64 01:07:46 / 90 01:51:2316,200:37:35
912315OKOŃMariuszSierakowiceFORMA Sierakowice00:43:35 / 62 01:07:56 / 91 01:51:3116,100:37:43
92 / 152300LITWINBarbaraSłupskSTOPA Słupsk00:47:01 / 101 01:04:39 / 92 01:51:4016,100:37:52
932043JAKOBSCHYŁukaszGdańskF3Team00:45:35 / 87 01:06:49 / 93 01:52:241600:38:36
942246DYJASKlaudiuszSłupskNight Runners Słupsk00:45:10 / 81 01:07:43 / 94 01:52:5315,900:39:05
952191MARCHEWKAEmilGdańskbrak00:45:22 / 82 01:07:33 / 95 01:52:5515,900:39:07
962138KMIEĆAdamGDAŃSKbrak00:45:33 / 86 01:07:23 / 96 01:52:5715,900:39:08
972045WINCZEWSKIKrzysztofGdańskF3Team00:45:28 / 85 01:07:48 / 97 01:53:1715,900:39:29
982352DREJERKarolGdańskSterWiz Team00:48:03 / 112 01:05:29 / 98 01:53:3315,900:39:45
992030KĄKOLJanStraszynbrak00:47:25 / 107 01:06:15 / 99 01:53:4115,800:39:52
1002336PRZYWIECZERSKIKrzysztofWłocławekbrak00:43:56 / 69 01:10:19 / 100 01:54:1515,800:40:27
1012054WROTEKArturToruńbrak00:48:25 / 117 01:06:58 / 101 01:55:2415,600:41:35
1022180LIPKOWSKIPawełTczew3athlete00:46:45 / 99 01:08:43 / 102 01:55:2915,600:41:41
1032173MAKSYMIUKPiotrGdańskbrak00:43:19 / 58 01:12:24 / 103 01:55:4415,600:41:56
1042272OLBRYCHPiotrCzęstochowabrak00:45:54 / 91 01:09:59 / 104 01:55:5315,500:42:05
1052010TARŁOWSKIRafałGdańskbrak00:49:25 / 120 01:06:39 / 105 01:56:0415,500:42:16
1062229MORAWSKIPawełGdyniabrak00:49:25 / 121 01:06:47 / 106 01:56:1315,500:42:25
1072353IEFYMENKOOleksandrSopotbrak00:48:20 / 115 01:08:02 / 107 01:56:2215,500:42:34
108 / 162205ŁEPEKTeresa PłąchawyV RUNNER 00:48:20 / 116 01:08:22 / 108 01:56:4315,400:42:55
1092181KLEBANPawełGdańskSzybkie Ziomki00:49:43 / 124 01:07:08 / 109 01:56:5115,400:43:03
1102071ZAMYŚLEWSKIKrzysztofBrachlewoKwidzyn Biega00:48:00 / 111 01:08:57 / 110 01:56:5715,400:43:09
1112160JERZYSiemińskiGdańskARCON00:49:52 / 125 01:07:13 / 111 01:57:0515,400:43:17
1122004LASKOWSKILeszekGdańskbrak00:50:15 / 127 01:07:04 / 112 01:57:1915,300:43:31
113 / 172250MAGDZIARZKatarzynaBydgoszczbrak00:49:11 / 118 01:08:34 / 113 01:57:4515,300:43:57
1142185SZUMNYDarekWejherowobrak00:47:23 / 106 01:10:25 / 114 01:57:4915,300:44:01
115 / 182285BRAUNGrażynaWarszawabrak00:47:28 / 108 01:10:27 / 115 01:57:5515,300:44:07
1162243KREJAŁukaszTczewBiegający Tczew00:50:34 / 139 01:07:38 / 116 01:58:1215,200:44:24
117 / 192002WESTRYCHJuliaGdyniabrak00:44:37 / 75 01:13:50 / 117 01:58:2815,200:44:40
1182117WYCICHOWSKIWojciechOstaszewobrak00:47:15 / 105 01:11:19 / 118 01:58:3515,200:44:46
1192346RYBAKPawełPoznańbrak00:50:23 / 136 01:08:21 / 119 01:58:4515,200:44:57
1202270PIÓRKOWSKIMariuszGdańskTaka RYBA00:47:29 / 109 01:11:25 / 120 01:58:5415,100:45:06
1212120BOŚGrzegorzSłupskMUAY Night Runners Słupsk00:50:20 / 133 01:08:52 / 121 01:59:1315,100:45:25
1222301BLUJRomanGdyniaVo2max MTB Team00:49:12 / 119 01:10:03 / 122 01:59:1615,100:45:27
1232299TYMOSZEWSKIWaldemarPruszcz Gdańskibrak00:50:51 / 145 01:08:31 / 123 01:59:2215,100:45:34
124 / 202213BEDLAAnnaJaworznobrak00:50:51 / 146 01:08:30 / 124 01:59:2215,100:45:34
1252274JÓŹWIAKPiotrGdańskbrak00:50:35 / 140 01:08:50 / 125 01:59:2515,100:45:37
126 / 212110LIANAJolantaBaninobrak00:50:51 / 147 01:08:37 / 126 01:59:2915,100:45:41
127 / 222143SALWAJustynaRożno-ParcelePOLKRYS TEAM00:50:12 / 126 01:10:12 / 127 02:00:2514,900:46:37
1282060WIRKUSPiotrGdyniaBigYellowFoot00:48:19 / 114 01:12:30 / 128 02:00:5014,900:47:02
1292290GRZESZCZAK AdamGdynia Biegamyrazem.pl00:51:13 / 150 01:09:42 / 129 02:00:5514,900:47:07
1302046CIUNELŁukaszGdyniaMamy To!00:46:45 / 98 01:14:44 / 130 02:01:2914,800:47:41
1312157SZYDŁOWSKIMarcinBojanobrak00:50:49 / 144 01:11:12 / 131 02:02:0214,700:48:14
1322358SZWEDASławomirGDAŃSKbrak00:48:18 / 113 01:13:45 / 132 02:02:0414,700:48:15
133 / 232351KRYGIERKatarzynaGdańskSterWiz Team00:50:21 / 134 01:11:45 / 133 02:02:0614,700:48:17
1342168KOWALIKHubertGdańskOIRP Gdańsk00:47:37 / 110 01:14:30 / 134 02:02:0714,700:48:19
135 / 242268POCHOPIEŃ MiraGdańskWATAHA 00:50:23 / 135 01:11:48 / 135 02:02:1114,700:48:22
1362208OSTROWSKITomaszŁęgowoDream Team00:52:28 / 167 01:09:46 / 136 02:02:1514,700:48:27
137 / 252073POPOWSKAMagdalenaGdańskWydziałowy Team Biegowy ZiE PG00:46:50 / 100 01:15:28 / 137 02:02:1814,700:48:30
1382194LEBIEDZIŃSKIRadekRedazałoga buldoga 00:52:37 / 170 01:10:03 / 138 02:02:4014,700:48:52
139 / 262156LEBIEDZIŃSKAAngelikaRedazałoga buldoga 00:52:37 / 171 01:10:04 / 139 02:02:4114,700:48:53
140 / 272096ROMANOWSKAAgnieszkaRumiaFTI Racing Team00:52:37 / 172 01:10:19 / 140 02:02:5614,600:49:08
1412150KOZŁOWSKINorbertaleksandrów kujawskiPOLKRYS TEAM00:50:19 / 132 01:12:43 / 141 02:03:0214,600:49:14
1422136KOPCZYŃSKIPrzemekStanisławów Pierwszybrak00:50:17 / 131 01:13:25 / 142 02:03:4314,500:49:55
1432354NADOLNYPiotrGrabnoUSB Ustka00:50:17 / 130 01:13:33 / 143 02:03:5014,500:50:02
144 / 282281WIERZBA-KRYGIELMonikaGdansk WrzeszczKaszubska Poniewierka00:54:14 / 190 01:09:58 / 144 02:04:1214,500:50:24
1452040ŻYŁOWSKITomaszWarszawaSuunto Team00:50:37 / 141 01:13:45 / 145 02:04:2314,500:50:34
146 / 292271SAMUSIKPaulinaGdyniabrak00:54:17 / 191 01:10:08 / 146 02:04:2614,500:50:37
1472295WIELIŃSKIMichałToruńAKPB Toruń00:51:52 / 155 01:12:40 / 147 02:04:3314,500:50:45
1482149STAWECKIArkadiuszAleksandrów KujawskiPOLKRYS TEAM00:51:52 / 154 01:12:52 / 148 02:04:4514,400:50:57
149 / 302219MĄCZEWSKAMarzenaGrudziądzV RUNNER 00:51:52 / 153 01:12:57 / 149 02:04:5014,400:51:02
1502226GRZYSTEKMarcinSzczecinekbrak00:52:22 / 163 01:12:37 / 150 02:04:5914,400:51:11
151 / 312103CHAJKOWSKAMałgorzataOlsztynJeppesen Poland00:52:27 / 166 01:12:41 / 151 02:05:0814,400:51:20
1522176KULAPiotrWarszawabrak00:50:43 / 142 01:14:28 / 152 02:05:1114,400:51:23
1532326MOLASYTomaszMalborkAktywnie z Molkami00:52:21 / 161 01:13:10 / 153 02:05:3214,300:51:43
1542090KOZAKrzysztofGdańskbrak00:52:21 / 162 01:13:17 / 154 02:05:3914,300:51:50
1552184OKRÓJDawidWarszawabrak00:58:29 / 230 01:07:17 / 155 02:05:4714,300:51:58
1562214KLOTZKERafałWejherowobrak00:58:29 / 231 01:07:17 / 156 02:05:4714,300:51:59
1572039KOPYŁOWSKITomaszRaciążekbrak00:50:53 / 148 01:15:00 / 157 02:05:5414,300:52:06
1582266BOJKAPawełBARŁOMINObrak00:50:16 / 128 01:15:43 / 158 02:06:0014,300:52:12
159 / 322025KREFTEwaGdańskDream Tri Team00:52:55 / 175 01:13:14 / 159 02:06:0914,300:52:21
1602265GRESIKDanielGdańskbrak00:50:26 / 138 01:16:29 / 160 02:06:5614,200:53:07
161 / 332222GAPSKAAnnaGdańskGrupa Biegowa 6500:50:25 / 137 01:16:31 / 161 02:06:5714,200:53:09
162 / 342116WRÓBLEWSKAJoannaUnisławbrak00:52:10 / 159 01:14:50 / 162 02:07:0014,200:53:11
1632121WRÓBLEWSKISławomirUnisławSKINLINE00:52:09 / 158 01:14:51 / 163 02:07:0014,200:53:12
1642335TUNOWSKIDanielGdyniaDrimm Timm00:53:30 / 181 01:13:31 / 164 02:07:0214,200:53:14
1652314GRANDEPiotrGdyniaBigYellowFoot Adventure Team00:49:32 / 122 01:18:17 / 165 02:07:4914,100:54:01
1662132RATAJCZYKPiotrGdyniabrak00:49:32 / 123 01:18:25 / 166 02:07:5714,100:54:09
167 / 352170KOCHAŃSKA JoannaSicienko Run Pasja00:53:19 / 177 01:14:42 / 167 02:08:0214,100:54:14
168 / 362202WOJNAROWSKAMarcelinaGdyniabrak00:53:38 / 183 01:14:32 / 168 02:08:101400:54:22
169 / 372193SOŁTYSIAKNataliaGdańskbrak00:52:24 / 165 01:15:47 / 169 02:08:121400:54:24
170 / 382140JACKIEWICZIrenaWarszawaMizuno Warsaw Runners00:51:56 / 156 01:16:36 / 170 02:08:321400:54:44
1712058PIELGRZYMOWSKIWojciechOstrodaOstróda Runners00:51:45 / 151 01:16:51 / 171 02:08:361400:54:48
1722122ZUBKIEWICZJuliuszGdańskJaćwing Płaska00:50:16 / 129 01:18:42 / 172 02:08:581400:55:10
1732337NOGAKrzysztofGdańskbrak00:51:10 / 149 01:17:50 / 173 02:09:001400:55:12
174 / 392007TRUSIAKAgnieszkaSłupskNight Runners Słupsk00:51:47 / 152 01:17:17 / 174 02:09:0513,900:55:16
1752066CZYŻPiotrGdańskbrak00:53:49 / 185 01:16:26 / 175 02:10:1513,800:56:27
176 / 402072STANKIEWICZKatarzynaGdańskWydziałowy Team Biegowy ZiE PG00:53:49 / 186 01:17:06 / 176 02:10:5613,700:57:07
177 / 412339CIEŚLAKMagdalena Gdańsk brak00:53:29 / 180 01:17:38 / 177 02:11:0713,700:57:19
1782125DWORSKISławomirTCZEWBiegający Tczew00:52:55 / 174 01:18:27 / 178 02:11:2213,700:57:34
179 / 422014LORKOWSKA Beata Gdańsk BeltaTeam Gdańsk 00:54:33 / 196 01:16:56 / 179 02:11:2913,700:57:41
1802015LORKOWSKI Tomasz Gdańsk BeltaTeam Gdańsk 00:55:38 / 209 01:15:52 / 180 02:11:3013,700:57:42
181 / 432224AUGUSTOWSKAAlicjaGdyniabrak00:54:50 / 202 01:16:49 / 181 02:11:4013,700:57:52
182 / 442292DĘBSKAMartaMysłowicebrak00:53:31 / 182 01:18:12 / 182 02:11:4313,700:57:55
183 / 452162SZPUNAREwaSopotbrak00:54:44 / 198 01:17:06 / 183 02:11:5113,700:58:02
184 / 462158ROZMUSKatarzynaGdańskLPP Team00:54:28 / 194 01:17:48 / 184 02:12:1713,600:58:29
1852153MILCZAREKRyszardOlsztynPszczółkowski Team00:52:37 / 173 01:19:44 / 185 02:12:2113,600:58:33
186 / 472154MILCZAREKDanutaOlsztynPszczółkowski Team00:53:44 / 184 01:18:38 / 186 02:12:2213,600:58:34
187 / 482097ODOLIŃSKAAgnieszkaOstródaPszczółkowski Team00:53:57 / 187 01:18:25 / 187 02:12:2313,600:58:35
1882126WASILEWSKIMichałGdańskWATAHA 00:52:17 / 160 01:20:08 / 188 02:12:2513,600:58:37
1892210KOŁODZIEJCZAKGrzegorzSzczecinekPARKRUN Szczecinek00:52:22 / 164 01:20:07 / 189 02:12:2913,600:58:41
1902050KUJAWAPrzemysławGościeradzbrak00:54:27 / 193 01:18:14 / 190 02:12:4213,600:58:53
191 / 492320KAISERWiktoriaSopotbrak00:54:49 / 201 01:18:19 / 191 02:13:0913,500:59:21
192 / 502249OHLERAleksandraGdyniaSitatunga Band00:52:32 / 168 01:20:38 / 192 02:13:1113,500:59:23
1932201GUTOWSKIGrzegorzRumiaPGB Sportowa Paczka 00:52:32 / 169 01:20:39 / 193 02:13:1113,500:59:23
1942024BROKOSTomaszGdańskDCT Drużyna Biegowa00:55:25 / 204 01:18:24 / 194 02:13:5013,401:00:02
1952319WRÓBELSebastianGdyniaGemini Team00:53:23 / 178 01:20:39 / 195 02:14:0313,401:00:14
196 / 512215KLICZEWSKAKatarzynaElblągbrak00:55:33 / 208 01:18:42 / 196 02:14:1513,401:00:27
197 / 522091PASTWAMonikaGdańskbrak00:55:53 / 211 01:18:23 / 197 02:14:1713,401:00:29
198 / 532179STIEWAEmiliaGdańskbrak00:56:15 / 213 01:18:07 / 198 02:14:2213,401:00:34
199 / 542042FROSTMałgorzataGDAŃSKbrak00:56:15 / 212 01:18:07 / 199 02:14:2313,401:00:35
200 / 552006PUCHOWSKAEwelinaGdanskGemini Team00:50:48 / 143 01:23:35 / 200 02:14:2413,401:00:36
201 / 562172KĘDZIAEdytaGdańskGrupa Biegowa 6500:54:48 / 199 01:19:38 / 201 02:14:2713,401:00:38
202 / 572167KOLMANMałgorzataGdańskbrak00:56:17 / 215 01:18:21 / 202 02:14:3913,401:00:51
2032131KAŹMIERSKIGrzegorzGdyniabrak00:53:00 / 176 01:21:40 / 203 02:14:4113,401:00:53
204 / 582123NOWAKOWSKAEdytaMorągbrak00:54:48 / 200 01:20:14 / 204 02:15:0313,301:01:14
2052169JEDLEWSKIKrzysztofLublinbrak00:53:29 / 179 01:22:17 / 205 02:15:4613,301:01:58
2062280BENDIKMaciejKaliskabrak00:54:00 / 189 01:22:02 / 206 02:16:0213,201:02:14
207 / 592304SARNOWSKA-GRACZKingaStarogard Gdańskibrak00:53:59 / 188 01:22:02 / 207 02:16:0213,201:02:14
2082298TRUSIAKMiłoszSłupskMUAY Night Runners Słupsk00:54:22 / 192 01:21:50 / 208 02:16:1313,201:02:25
2092216WIŚNIEWSKITomaszAleksandrów Kujawskibrak00:54:42 / 197 01:21:42 / 209 02:16:2513,201:02:36
210 / 602196CZARNYAnnaGdańskbrak00:57:27 / 228 01:19:27 / 210 02:16:5413,101:03:06
211 / 612329WAŁDOWSKAAnnaGdańskxRunners00:54:56 / 203 01:22:03 / 211 02:16:5913,101:03:11
212 / 622134ZAWICKA AnnaMalborkWkurw_team00:56:43 / 221 01:20:32 / 212 02:17:1613,101:03:28
213 / 632345GÓRSKAIlonaGdyniabrak00:52:03 / 157 01:25:24 / 213 02:17:2813,101:03:40
214 / 642311KUPIŃSKAMagdalenaGdyniaVege Runners00:56:26 / 218 01:21:03 / 214 02:17:2913,101:03:41
215 / 652308CHWALISZMichalinaGdańskVege Runners00:56:26 / 219 01:21:19 / 215 02:17:4513,101:03:57
216 / 662109MARCINKOWSKAJadwigaRozgartybrak00:54:32 / 195 01:23:28 / 216 02:18:001301:04:12
217 / 672248KORPUSIKMartaGdańskbrak00:57:24 / 227 01:20:39 / 217 02:18:041301:04:16
218 / 682151CHEŁCHOWSKAEwaOlsztynBRBK - biegli w podatkach / Pszczółkowski Team00:56:46 / 222 01:21:30 / 218 02:18:171301:04:28
219 / 692323ORIOL-SIGNERSKAMonikaGdańsk brak01:04:51 / 279 01:14:17 / 219 02:19:0912,901:05:20
220 / 702263WIERCIŃSKAMarzenaWarszawaSBRT Warszawa01:04:51 / 280 01:14:18 / 220 02:19:1012,901:05:21
2212038BIAŁOOKIBartoszGdańsk Wkurw_team01:02:31 / 258 01:17:04 / 221 02:19:3512,901:05:47
2222189FILIPSKIAleksanderGdyniaWymiatacze00:59:08 / 235 01:20:34 / 222 02:19:4212,901:05:54
223 / 712244BRZOZOWSKARenataGdyniaWymiatacze00:55:27 / 206 01:24:16 / 223 02:19:4312,901:05:55
224 / 722267PORAZIŃSKAViktoriaBydgoszczBydgoszcz na start00:55:27 / 205 01:24:29 / 224 02:19:5612,901:06:08
225 / 732051WASĄŻNIK MartaMosty Wymiatacze00:55:27 / 207 01:24:47 / 225 02:20:1512,801:06:26
226 / 742065OLSZEWSKAKarinaGdyniabrak00:57:21 / 226 01:23:43 / 226 02:21:0512,801:07:17
2272325OSTASZEWSKIMariuszGDAŃSKbrak00:56:17 / 214 01:24:58 / 227 02:21:1612,701:07:27
2282033KRZYSZTOFIAKMarekSteblewoGrupa Trójmiasto00:56:54 / 223 01:24:37 / 228 02:21:3112,701:07:43
229 / 752269JOKIELJoannaGdańskbrak00:56:23 / 217 01:25:10 / 229 02:21:3412,701:07:46
230 / 762235KOWALSKAAnnaDEBRZNOBestWhiskyMarket.com 00:58:57 / 233 01:22:52 / 230 02:21:5012,701:08:01
2312234ORŁOWSKIDanielDebrznoBestWhiskyMarket.com 00:58:55 / 232 01:22:54 / 231 02:21:5012,701:08:02
232 / 772187WIECHEĆAnnaGdańskbrak01:00:00 / 243 01:22:22 / 232 02:22:2212,601:08:34
233 / 782029MANDESAnnaLaskiIzabelin na Start00:59:08 / 234 01:23:19 / 233 02:22:2712,601:08:39
234 / 792212HRYŃ-MORAWSKAElżbietaGdyniaMama w Trójmieście00:57:13 / 225 01:25:28 / 234 02:22:4212,601:08:54
2352175WŁODARCZYKMarekWarszawabrak00:55:51 / 210 01:28:02 / 235 02:23:5412,501:10:06
236 / 802324WITEKSylwiaMalborkbrak00:56:59 / 224 01:27:18 / 236 02:24:1712,501:10:29
237 / 812183BRATKOWSKAAgnieszkaGdyniaOll4fun00:59:13 / 239 01:25:14 / 237 02:24:2712,501:10:39
238 / 822013JANOWSKARenata GdanskBigYellowFoot01:02:17 / 257 01:22:45 / 238 02:25:0212,401:11:14
239 / 832055MYTYCHKatarzynaElblągbrak01:01:04 / 252 01:24:05 / 239 02:25:0912,401:11:21
240 / 842327KURAŚBeataGdańskSaltusSportTeam01:02:46 / 261 01:22:30 / 240 02:25:1612,401:11:28
2412139KACZOROWSKIRyszardOlsztynSkazani na sukces00:59:35 / 242 01:26:14 / 241 02:25:4912,301:12:01
2422273STASIKPiotrGdyniaMOTYWATORNIA TEAM00:58:04 / 229 01:27:55 / 242 02:26:0012,301:12:12
243 / 852053DOMBROWSKA-GROCHOWSKAJustynaRumiaWymiatacze00:59:09 / 236 01:26:56 / 243 02:26:0512,301:12:17
2442259CHYLIŃSKIRadosławWłocławekANWIL Team01:00:25 / 247 01:26:05 / 244 02:26:3012,301:12:42
2452082JABŁOŃSKIPatrykGrudziądzBez Formy Team00:59:18 / 241 01:27:23 / 245 02:26:4112,301:12:53
246 / 862238DARGA-MIZIOŁEKPaulinaWłocławekANWIL Team01:00:26 / 248 01:26:22 / 246 02:26:4912,301:13:01
2472277PIŁATPawełWłynkowoBest Beasts01:00:26 / 249 01:26:24 / 247 02:26:5012,301:13:02
2482204CZARKOWSKITomaszGdańskCZARKOWIAKITEAM00:56:20 / 216 01:30:31 / 248 02:26:5112,301:13:03
249 / 872081SOSZYNSKAGosiawarszawabrak01:00:35 / 251 01:26:29 / 249 02:27:0512,201:13:16
2502283GRABARCZYKWojciechSłupskBest Beasts00:59:14 / 240 01:27:53 / 250 02:27:0712,201:13:19
2512135PULKOWSKIDariuszOstródaOstróda Runners00:56:34 / 220 01:30:55 / 251 02:27:2912,201:13:41
2522159PARDONorbertWarszawaŁojWiele01:05:34 / 283 01:21:56 / 252 02:27:3112,201:13:43
2532161PILUTKIEWICZTomaszGiżyckoŁojWiele01:05:37 / 285 01:21:55 / 253 02:27:3212,201:13:44
254 / 882322NIZIOŁMałgorzataKobylnicaBest Beasts00:59:13 / 238 01:28:28 / 254 02:27:4212,201:13:54
255 / 892258DUDARóżaSłupskBest Beasts00:59:13 / 237 01:28:29 / 255 02:27:4212,201:13:54
256 / 902080KOKOCIŃSKAMartaPoznańPresto Travel01:00:04 / 244 01:27:43 / 256 02:27:4712,201:13:59
257 / 912068PŁOCHOCKAEmiliaGdańskJeppesen Poland01:02:07 / 256 01:26:44 / 257 02:28:5112,101:15:03
2582245MOKWAArkadiuszGdańskSBRT Warszawa01:04:43 / 278 01:24:15 / 258 02:28:5912,101:15:11
2592310KAMIONOWSKIMariusz - JacekOstrołękaMorsy Ostrołęka01:03:53 / 269 01:25:29 / 259 02:29:2212,101:15:34
260 / 922100SZALSKAElżbietaToruńbrak01:03:03 / 262 01:27:20 / 260 02:30:241201:16:36
2612105GMITRZUKRobertSzczytnoKLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO01:03:03 / 263 01:27:26 / 261 02:30:301201:16:42
262 / 932225KUBALSKADorotaMławabrak01:00:08 / 246 01:30:23 / 262 02:30:321201:16:43
2632239LINIEWSKIŁukaszWłocławekANWIL Team01:00:26 / 250 01:30:31 / 263 02:30:5811,901:17:10
2642177PRĄDZYŃSKIBłażejJezierzycebrak01:03:08 / 265 01:28:12 / 264 02:31:2111,901:17:33
265 / 942164GIERESZAgnieszkaBukowaNight Runners Słupsk01:01:48 / 254 01:29:59 / 265 02:31:4811,901:18:00
266 / 952218BARAŃSKAKamilaObjazdabrak01:01:48 / 253 01:30:00 / 266 02:31:4911,901:18:01
267 / 962085BRĄCZYKEwaWięcborkTKKF Wodnik Więcbork01:00:07 / 245 01:32:18 / 267 02:32:2511,801:18:37
268 / 972174ZALEWSKAAgnieszkaGdyniaBiegamyrazem.pl01:03:58 / 271 01:28:39 / 268 02:32:3811,801:18:50
269 / 982291GRZESZCZAKMałgorzataGdyniaBiegamyrazem.pl01:03:58 / 272 01:28:40 / 269 02:32:3811,801:18:50
270 / 992275FILIPSKAEwaGdyniaWymiatacze01:12:36 / 311 01:22:28 / 270 02:35:0411,601:21:16
271 / 1002114NIEWIADOMSKA-BOCHENEKMonikaToruńbrak01:02:04 / 255 01:33:08 / 271 02:35:1311,601:21:25
272 / 1012350FIDDICKCatherineDeltabrak01:03:59 / 274 01:31:30 / 272 02:35:2911,601:21:41
273 / 1022186TURONEEllenSurreybrak01:03:59 / 273 01:31:31 / 273 02:35:3111,601:21:42
2742347CURRIVANAndrewDeltabrak01:03:58 / 270 01:31:32 / 274 02:35:3111,601:21:42
275 / 1032211RYBUSElżbietaWejherowoMOTYWATORNIA TEAM01:03:15 / 267 01:32:20 / 275 02:35:3611,601:21:48
276 / 1042206MARDZIŃSKASylwiawejherowoMOTYWATORNIA TEAM01:03:15 / 266 01:32:21 / 276 02:35:3711,601:21:48
2772318WYSOCKIPawełGyniabrak01:02:45 / 259 01:33:25 / 277 02:36:1111,501:22:23
278 / 1052228WYSOCKAAnnaGDYNIAWymiatacze01:02:45 / 260 01:33:26 / 278 02:36:1211,501:22:23
279 / 1062253DYBUKAgnieszkaGdańskbrak01:03:49 / 268 01:33:32 / 279 02:37:2111,401:23:33
2802200KOŹLICKIWojciechSzczytnoKLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO01:03:03 / 264 01:34:36 / 280 02:37:4011,401:23:52
281 / 1072099NADZIAKWiolettaMorągLeśny Cross01:05:37 / 284 01:34:09 / 281 02:39:4711,301:25:58
282 / 1082022SIEJKAMałgorzataMorągLeśny Cross01:05:38 / 286 01:34:09 / 282 02:39:4811,301:26:00
283 / 1092086ORZOŁElżbietaGdyniabrak01:04:35 / 277 01:37:35 / 283 02:42:1111,101:28:23
2842260JANOWSKIRobertGdańskROBERT BIEGA01:04:58 / 282 01:37:26 / 284 02:42:2511,101:28:37
2852203KWIATKOWSKIAndrzejGdańskPGB Sportowa Paczka 01:09:35 / 295 01:34:27 / 285 02:44:031101:30:15
286 / 1102059SMYKOWSKAMarzenaGdyniaSokółka biega01:04:11 / 275 01:41:12 / 286 02:45:2410,901:31:35
287 / 1112017ŻBIKOWSKAMałgorzataToruńSPC01:04:18 / 276 01:41:42 / 287 02:46:0010,801:32:12
2882142ROSZMANHenrykOrlebrak01:06:10 / 287 01:40:29 / 288 02:46:4010,801:32:52
289 / 1122182SOBCZAKAnnaNowa IwicznaM.I.L.A. Masters Iwiczna01:07:52 / 289 01:39:03 / 289 02:46:5510,801:33:07
290 / 1132011MARACHAnnaToruńMARMEL01:10:27 / 298 01:36:36 / 290 02:47:0410,801:33:16
291 / 1142009WOŁOSZYK NataliaGdańsk brak01:04:53 / 281 01:45:14 / 291 02:50:0810,601:36:20
292 / 1152359CZEPUKOJĆRenataGdanskbrak01:08:53 / 290 01:41:36 / 292 02:50:2910,601:36:41
2932261JANOWSKIPankracyGdańskbrak01:07:45 / 288 01:42:45 / 293 02:50:3110,601:36:42
294 / 1162188ROGIŃSKAKatarzynaGdańskWkurw_team01:11:06 / 306 01:39:52 / 294 02:50:5810,501:37:10
295 / 1172276KAMIŃSKAMarlenaGdyniaWymiatacze01:12:36 / 310 01:38:39 / 295 02:51:1510,501:37:27
296 / 1182147KAPŁONAnnaWarszawabrak01:10:39 / 304 01:40:58 / 296 02:51:3710,501:37:49
297 / 1192237BARKatarzynaWarszawabrak01:10:40 / 305 01:40:59 / 297 02:51:4010,501:37:52
298 / 1202019FIBICH Dorota Kościerzyna EKIPA ZRYW 01:09:02 / 291 01:43:06 / 298 02:52:0910,501:38:20
299 / 1212047CHALECKAJolantaBraniewoEKIPA ZRYW 01:09:02 / 292 01:43:06 / 299 02:52:0910,501:38:21
300 / 1222012CZERWIŃSKA Agnieszka GdanskEKIPA ZRYW 01:09:02 / 293 01:43:06 / 300 02:52:0910,501:38:21
3012108MARCINKOWSKIPiotrRozgartybrak01:09:59 / 297 01:43:05 / 301 02:53:0510,401:39:16
302 / 1232171LAMCHAAnnaGdańskGrupa Biegowa 6501:09:53 / 296 01:43:21 / 302 02:53:1510,401:39:27
303 / 1242101WIELIŃSKAKatarzynaOboryMARMEL01:10:30 / 299 01:43:33 / 303 02:54:0410,301:40:16
304 / 1252227KOWALSKAAgnieszkaToruńKowale Team01:10:32 / 300 01:43:32 / 304 02:54:0410,301:40:16
305 / 1262005NIESPOREKEwaToruńSPC01:09:20 / 294 01:46:35 / 305 02:55:5610,201:42:08
3062356ŚWIECZKOWSKIWiesławSzczodrowobrak01:11:26 / 309 01:44:53 / 306 02:56:2010,201:42:31
3072207KRUSZKAStanisławWłocławekbrak01:10:37 / 301 01:58:23 / 307 03:09:019,501:55:13
308 / 1272217WIŚNIEWSKADorotaAleksandrów Kujawskibrak01:10:37 / 302 01:58:42 / 308 03:09:199,501:55:31
309 / 1282321CENTKOWSKAEwelinaCiechocinekSPC01:10:37 / 303 01:58:42 / 309 03:09:209,501:55:32
310 / 1292078DZIEKANIwonkaGRUDZIĄDZBiegające babcie01:11:12 / 307 01:59:59 / 310 03:11:129,401:57:23
311 / 1302077LIPIŃSKAŻanetkaGRUDZIĄDZBiegające babcie01:11:14 / 308 01:59:59 / 311 03:11:139,401:57:25
3122348GRUBEBartoszGdyniaBigYellowFoot Adventure Team01:20:57 / 312 02:05:55 / 312 03:26:538,702:13:05