Skała k.Krakowa 07.04.2019

Perły Małopolski 2019 Skała

Wyniki Open NW Średni 10km

MiejsceNr start.Nazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaCzas sum.VśrRóżnica
13044ORDZOWIAŁY PIOTROSIELECLUX TORPEDA MAŁOPOLSKANW Średni M-50 – 101:27:549,400:00:00
23030SŁUPIANEK PAWEŁKATOWICELECYMY DURŚNW Średni M-40 – 101:30:56900:03:02
33039SZEREMETA GRZEGORZRADZIONKÓWCIDRY LOTAJOMNW Średni M-40 – 201:34:178,700:06:23
43040GIERLASIŃSKI KRZYSZTOFKROSNONWG PRZYSZŁOŚĆNW Średni M-50 – 201:36:458,500:08:51
53901UJEJSKI ZBIGNIEWMYSZKÓWSTOWARZYSZENIE KIJOMANIACYNW Średni M-60 – 101:36:588,500:09:04
63019ELŻBIECIAK ŁUKASZLACHOWICELUX TORPEDA MAŁOPOLSKANW Średni M-40 – 301:38:448,300:10:50
73001ARENDT ZDZISŁAWKATOWICENW Średni M-50 – 301:40:378,200:12:43
83014SUSKI DANIELWADOWICELUXTORPEDA MAŁOPOLSKANW Średni M-30 – 101:42:20800:14:26
93012TAISNER TOMASZRUDA ŚLĄSKAEKIPA NA KIJACHNW Średni M-40 – 401:44:277,900:16:33
10 / 13013TAISNER ALEKSANDRARUDA ŚLĄSKAEKIPA NA KIJACHNW Średni K-40 – 101:45:207,800:17:26
11 / 23006STEFANIAK EMILIASOSNOWIECNW Średni K-60 – 101:46:047,700:18:10
12 / 33041TYCZEWSKA PAULINAKRAKÓWLUX TORPEDA MAŁOPOLSKANW Średni K-30 – 101:46:547,700:19:00
13 / 43023BRZYSKA MONIKAKRAKÓWNW Średni K-40 – 201:48:487,600:20:54
14 / 53027SZEWCZYK-GUZ IZABELAKRAKÓWNW Średni K-40 – 301:52:427,300:24:48
15 / 63036WOJDYŁ ANNALUBLINNW Średni K-40 – 401:54:517,200:26:56
16 / 73029SŁUPIANEK SONIAKATOWICENW Średni K-30 – 201:55:147,100:27:20
17 / 83028GUZ MAJAKRAKÓWNW Średni K-J – 101:55:337,100:27:39
18 / 93018GRZEBIELUCH ElżbietaSOSNOWIECbrakNW Średni K-60 – 201:55:437,100:27:49
193025GUZ JANKRAKÓWNW Średni M-J – 101:55:447,100:27:50
20 / 103905ZIENTEK BARBARANW Średni K-50 – 101:56:007,100:28:06
21 / 113038SZCZĄCHOR JUDYTABYTOMNW Średni K-40 – 501:56:007,100:28:06
22 / 123017MICHALSKA-MAZGAJ MONIKAKRAKÓWMAMA POTRAFINW Średni K-40 – 601:56:057,100:28:11
23 / 133022PAZERA MONIKAKRAKÓWNW Średni K-40 – 701:56:087,100:28:14
243020FARON AdamLIMANOWAbrakNW Średni M-60 – 201:57:14700:29:20
25 / 143024CICHOCKA RENATAWARSZAWANW Średni K-40 – 801:57:20700:29:26
263046GRZEGORCZYK RAFAŁNW Średni M-40 – 501:57:31700:29:37
27 / 153043GRZEGORCZYK LUCYNANW Średni K-30 – 301:57:31700:29:37
28 / 163033WLODARCZYK ELZBIETAKRAKOWNW Średni K-50 – 201:57:36700:29:42
29 / 173005ZAWADZKA LILIANNABYTOMCIDRY LOTAJOMNW Średni K-60 – 301:58:266,900:30:32
303026GUZ HUBERTKRAKÓWNW Średni M-40 – 601:58:336,900:30:39
31 / 183002CHŁOPIK ANNAKRAKOWNW Średni K-30 – 401:59:136,900:31:19
32 / 193015WĄTOR BEATALIBERTOWNW Średni K-40 – 902:01:556,700:34:01
33 / 203011FUJAK MAŁGORZATATOMASZOWICEMAMA POTRAFINW Średni K-30 – 502:01:586,700:34:04
343010BŁASZCZYK GRZEGORZMYSZKÓWSTOWARZYSZENIE KIJOMANIACYNW Średni M-50 – 402:02:286,700:34:34
35 / 213009BOJANEK MAŁGORZATAPUSTKOWIE LGOCKIESTOWARZYSZENIE KIJOMANIACYNW Średni K-40 – 1002:02:286,700:34:34
36 / 223031RAJCZYK ALICJAMOGILANYMAMA POTRAFINW Średni K-50 – 302:03:596,600:36:05
37 / 233047SADZIK BEATANW Średni K-40 – 1102:04:386,600:36:44
38 / 243045TULEJ AGNIESZKAKRAKÓWMAMA POTRAFINW Średni K-50 – 402:04:396,600:36:45
39 / 253042KOSTRZ-JAJE MAGDALENARZĄSKANW Średni K-30 – 602:04:466,600:36:52
40 / 263037ORNATOWSKA ALINAKRAKÓWNW Średni K-50 – 502:04:466,600:36:52
413016PROCKO WADIMKIELCEFACE NORDIC WALKING TEAMNW Średni M-40 – 702:05:136,600:37:19
42 / 273032MIKULEC JADWIGAMODLNICAMAMA POTRAFINW Średni K-40 – 1202:07:426,400:39:48
43 / 283008GRYGIEL BARBARAWIELICZKABRAKNW Średni K-40 – 1302:07:436,400:39:49
44 / 293021GRODZKA BARBARASKAWINANW Średni K-60 – 402:08:306,400:40:36
45 / 303902SZEWCZYK AGNIESZKAWARSZAWAFACE NORDIC WALKING TEAMNW Średni K-40 – 1402:09:186,400:41:24
463903SZEWCZYK MAREKWARSZAWAFACE NORDIC WALKING TEAMNW Średni M-60 – 302:09:196,400:41:25
47 / 313904LASEK SYLWIAZUBRZYCA GÓRNANW Średni K-30 – 702:09:556,300:42:01
48 / 323004STARZYK BOŻENAOLKUSZNW Średni K-50 – 602:12:066,200:44:12
49 / 333048BOŻYK IZABELANW Średni K-40 – 1502:16:03600:48:09
50 / 343049OLBRICH AGATABIBICEMAMA POTRAFINW Średni K-50 – 702:16:03600:48:09
Nie wystartowało 3 uczestników
DNS*3035CZARNIAK ANDRZEJZAKOPANENW Średni M-60 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*3007STEFANIAK KRZYSZTOFSOSNOWIECNW Średni M-60 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*3003WOLNIEWICZ KATARZYNARUDA ŚLĄSKANW Średni K-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*

*DNS - nie wystartował