Łódź, Las Łagiewnicki 2019-12-15

Puchar DOZ Maratonu Łódź 2019

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaOkr. 1Okr. 2Czas sum.Czas nettoVśrRóżnicaPunkty
1218OWCZAREK TomaszBełchatówbrakM 30 – 100:18:34 / 1 00:18:19 / 1 00:36:5400:36:5316,300:00:00100
2282BŁASZCZYK BartłomiejŁódźSuper TEAM M 30 – 200:19:03 / 2 00:18:52 / 2 00:37:5500:37:5415,800:01:0180
3277STROJKOWSKI BartoszŁódźŁódź Kocha Sport M 30 – 300:19:26 / 3 00:19:14 / 3 00:38:4100:38:4015,500:01:4760
4268DUDEK MirosławŁódźSNG WILD DUCKSM 30 – 400:20:52 / 4 00:21:14 / 4 00:42:0600:42:0414,200:05:1250
566FIRAZA TomaszŁódźbrakM 30 – 500:20:55 / 5 00:21:34 / 5 00:42:3000:42:2714,100:05:3645
646MALEC PawełŁódźPZPN M 30 – 600:21:08 / 6 00:21:50 / 6 00:42:5900:42:571400:06:0540
720OSMULSKI TomaszŁódźtrucht.comM 30 – 700:21:49 / 8 00:21:43 / 7 00:43:3200:43:3213,800:06:3836
877KIMMER JakubZelówBieging Team ZelówM 30 – 800:21:21 / 7 00:22:38 / 8 00:43:5900:43:5813,600:07:0532
976JANICKI MariuszłódźVera Running TeamM 30 – 900:22:22 / 13 00:22:01 / 9 00:44:2400:44:2113,500:07:3030
10276JANUS MichałŁódźbrakM 30 – 1000:21:52 / 9 00:22:37 / 10 00:44:2900:44:2713,500:07:3528
11294DZIOMDZIORA JacekŁódźBEAUTY SPORTM 30 – 1100:22:12 / 10 00:22:49 / 11 00:45:0200:44:5813,300:08:0826
12227OLEJNICZAK MichałŁódźbrakM 30 – 1200:22:13 / 11 00:22:52 / 12 00:45:0600:45:0513,300:08:1224
1367ŻURANSKI RobertStrykówGentlemenM 30 – 1300:23:04 / 14 00:22:37 / 13 00:45:4200:45:3713,100:08:4822
14291OWCZAREK DariuszŁódź ReebokRunCrew LDZM 30 – 1400:22:18 / 12 00:23:34 / 14 00:45:5300:45:4913,100:08:5920
15106ROKICKI PrzemekŁódźbrakM 30 – 1500:23:25 / 15 00:23:06 / 15 00:46:3200:46:2812,900:09:3818
1631GOŹDZIK AdrianŁódźOsnowa RunM 30 – 1600:23:51 / 18 00:23:02 / 16 00:46:5400:46:4612,800:10:0016
1781ADAMSKI MarcinzgierzbrakM 30 – 1700:23:50 / 17 00:24:07 / 17 00:47:5800:47:5212,500:11:0415
1874KASZUBSKI RafałŁódźKASZUBrunM 30 – 1800:23:50 / 16 00:24:14 / 18 00:48:0400:47:5912,500:11:1014
19293RACZYŃSKI BoguszAleksandrów ŁódzkiTIGERS TEAMM 30 – 1900:24:00 / 19 00:24:16 / 19 00:48:1700:48:1412,400:11:2313
2056RICHTER MarcinŁódźRICHTER TEAMM 30 – 2000:26:12 / 27 00:22:38 / 20 00:48:5000:48:4212,300:11:5612
2128WALKOWIAK JacekŁódźbrakM 30 – 2100:24:41 / 20 00:25:20 / 21 00:50:0100:49:491200:13:0711
22244CHĘCIŃSKI PawełŁódźbrakM 30 – 2200:24:43 / 21 00:25:51 / 22 00:50:3500:50:3011,900:13:4110
2332ZIÓLKOWSKI MarekŁódź EVErRUNM 30 – 2300:25:04 / 22 00:25:36 / 23 00:50:4000:50:3611,800:13:469
242SZOSTAK PrzemysławŁódźDOZ DrużynaM 30 – 2400:25:38 / 25 00:25:30 / 24 00:51:0900:50:5511,700:14:158
25215WIŚNIEWSKI KrzysztofŁódźBSSM 30 – 2500:25:30 / 24 00:25:40 / 25 00:51:1100:50:5311,700:14:177
26175DOPIERAŁA ŁukaszŁódźB/S/H/ Łódź Runinng TeamM 30 – 2600:25:27 / 23 00:26:41 / 26 00:52:0900:52:0211,500:15:156
27193KAŁACH MaciejŁódźbrakM 30 – 2700:26:49 / 28 00:25:49 / 27 00:52:3800:52:2411,400:15:445
28258KWAPISZ MariuszŁódźbrakM 30 – 2800:27:08 / 29 00:26:05 / 28 00:53:1300:53:0011,300:16:193
29259SĘK SebastianOzorkówbrakM 30 – 2900:25:59 / 26 00:27:47 / 29 00:53:4600:53:3511,200:16:522
30252SZYMCZAK DominikAleksandrów ŁódzkiRazem Trenujemy SportM 30 – 3000:27:16 / 30 00:26:54 / 30 00:54:1100:53:5911,100:17:171
31207WIĘCKOWSKI KamilŁódźPralnia Kalorii BrzezinyM 30 – 3100:27:33 / 31 00:26:52 / 31 00:54:2500:54:161100:17:311
32210WALCZAK KrzysztofZgierzbrakM 30 – 3200:27:41 / 33 00:27:21 / 32 00:55:0300:54:5610,900:18:091
33302KAZUBSKI RadosławRawa Mazowiecka brakM 30 – 3300:27:40 / 32 00:27:36 / 33 00:55:1600:55:0510,900:18:221
348CZYŻAK RobertŁódźbrakM 30 – 3400:28:49 / 34 00:26:54 / 34 00:55:4300:55:3610,800:18:491
35230MYNC MarcinŁódźbrakM 30 – 3500:29:17 / 35 00:28:49 / 35 00:58:0700:57:5610,300:21:131
36179CHĄDZYŃSKI MichałKonstantynówbrakM 30 – 3600:29:52 / 36 00:33:41 / 36 01:03:3301:03:189,400:26:391
37170OLCZYK BartoszLodzbrakM 30 – 3700:31:24 / 37 00:33:47 / 37 01:05:1201:04:589,200:28:181
38192OSMULSKI RadosławŁódźbrakM 30 – 3800:36:28 / 38 00:33:16 / 38 01:09:4401:09:278,600:32:501
Nie wystartowało 23 uczestników
DNS*246BEŚKA RafałŁódźVeoliaM 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*136CZYŻNIELEWSKI ArkadiuszŁódź ReebokRunCrew LDZM 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*39DUDKIEWICZ SylwesterŁódź ReebokRunCrew LDZM 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*172FRONCZEK JakubŁódźbrakM 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*137GRABSKI AdrianŁódźbrakM 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*174JANACZYK SebastianKaliszbrakM 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*121KALETA MarcinŁódź brakM 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*180KAMIŃSKI PiotrInowrocławŁódź Kocha Sport M 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*271KLONOWSKI MichałKsawerówATLAS RUNNING TEAMM 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*119KWAŚNIAK MaciejŁódźbrakM 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*287KWIATKOWSKI SzymonŁódźbrakM 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*235LEWANDOWICZ ŁukaszŁódźbrakM 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*152MICHALSKI TomaszŁódźbrakM 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*0M 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*9ROJEWSKI PawełŁódźEVErRUNM 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*219SADOWSKI TomaszŁódźbrakM 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*191SIEWIERA ŁukaszŁódź GentlemenM 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*290SOKÓŁ MichałGłownobrakM 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*48UCIŃSKI GrzegorzŁódźbrakM 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*243WISZNIEWSKI KarolWarszawaAKS Polonia WarszawaM 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*61WOŁYŃSKI KacperŁódź#GFTRunningTeamM 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*281WÓJCIK AdrianŁódźNIE MAM POMYSŁUM 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*103ZAMBRZYCKI BartłomiejŁódźbrakM 30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*

*DNS - nie wystartował