Łódź, Łagiewniki 19.01.2020

Puchar DOZ Maratonu Łódź 2019

Wyniki kategorii Open Mężczyzn

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaOkr. 1Okr. 2Okr. 3Czas sum.VśrRóżnica
1218OWCZAREK TomaszBełchatówbrakM 30 – 100:19:05 / 1 00:18:35 / 1 00:19:02 / 1 00:56:4315,900:00:00
2299PIETRZYK KrzysztofKoluszkiPietrzyk Running TeamM 40 – 100:19:19 / 2 00:19:06 / 2 00:19:24 / 2 00:57:5015,600:01:06
3282BŁASZCZYK BartłomiejŁódźSuper TEAM M 30 – 200:19:35 / 3 00:19:20 / 3 00:19:00 / 3 00:57:5715,500:01:13
421FRANKOWSKI MaciejKonstantynów ŁódzkiBEAUTY SPORTM 40 – 200:19:43 / 4 00:19:29 / 4 00:19:21 / 4 00:58:3415,400:01:50
5307NADRATOWSKI MarcinŁódźAZS Politechnika Łódzka - Gabrysio TeamM 20 – 100:19:44 / 5 00:19:41 / 5 00:19:38 / 5 00:59:0415,200:02:20
6277STROJKOWSKI BartoszŁódźŁódź Kocha Sport M 30 – 300:20:08 / 7 00:19:53 / 6 00:19:17 / 6 00:59:1915,200:02:35
7120PIOTROWSKI RadosławPrzysierskbrakM 30 – 400:19:54 / 6 00:20:47 / 7 00:21:20 / 7 01:02:0114,500:05:18
877KIMMER JakubZelówBieging Team ZelówM 30 – 500:20:56 / 9 00:20:54 / 8 00:20:32 / 8 01:02:2414,400:05:40
9255PIETRASIAK JanuszŁódźBEAUTY SPORTM 50 – 100:20:58 / 10 00:20:55 / 9 00:20:32 / 9 01:02:2614,400:05:42
10158JÓZWIAK PiotrŁódźKITA TEAMM 40 – 300:20:11 / 8 00:21:46 / 10 00:21:19 / 10 01:03:1714,200:06:33
1197FLORCZAK AdamŁódźbrakM 40 – 400:21:38 / 14 00:21:07 / 12 00:20:40 / 11 01:03:2514,200:06:42
1266FIRAZA TomaszŁódźbrakM 30 – 600:21:02 / 11 00:21:25 / 11 00:21:02 / 12 01:03:2914,200:06:46
13115LOTKA MichałŁódźKITA TEAMM 40 – 500:21:35 / 12 00:21:10 / 13 00:21:06 / 13 01:03:5214,100:07:09
1446MALEC PawełŁódźPZPN M 30 – 700:21:38 / 13 00:21:50 / 14 00:21:52 / 14 01:05:2113,800:08:38
15166JABŁOŃSKI PrzemysławŁódźPietrzyk Running TeamM 40 – 600:22:03 / 16 00:21:47 / 15 00:21:52 / 15 01:05:4313,700:09:00
16270ROSA DariuszJamnobrakM 50 – 200:22:33 / 20 00:22:26 / 18 00:21:37 / 16 01:06:3713,500:09:54
17276JANUS MichałŁódźbrakM 30 – 800:22:02 / 15 00:22:19 / 16 00:22:25 / 17 01:06:4613,500:10:03
18305SZATANIAK JarekŁódźbrakM 40 – 700:23:04 / 27 00:22:34 / 24 00:21:15 / 18 01:06:5413,500:10:10
19133CHOMICZEWSKI WitoldŁódźbrakM 30 – 900:22:33 / 21 00:22:39 / 19 00:21:47 / 19 01:07:0013,400:10:16
20150BOROWICKI AdamŁódźbrakM 30 – 1000:22:04 / 17 00:22:17 / 17 00:22:46 / 20 01:07:0713,400:10:24
21264ZALASA WojciechŁódźŁódź Kocha Sport M 50 – 300:22:54 / 24 00:22:43 / 22 00:21:42 / 21 01:07:2013,400:10:36
2274KASZUBSKI RafałŁódźKASZUBrunM 30 – 1100:22:53 / 23 00:22:43 / 23 00:21:43 / 22 01:07:2113,400:10:37
23245BEDNAREK PiotrRawa Mazowiecka brakM 20 – 200:23:11 / 30 00:22:45 / 27 00:21:26 / 23 01:07:2313,400:10:40
2454MAJ DariuszŁódźBEAUTY SPORTM 50 – 400:22:32 / 18 00:22:40 / 20 00:22:27 / 24 01:07:4013,300:10:57
25200SKOWYN AndrzejŁódźbrakM 40 – 800:22:41 / 22 00:22:46 / 21 00:22:16 / 25 01:07:4413,300:11:01
2676JANICKI MariuszłódźVera Running TeamM 30 – 1200:23:02 / 26 00:22:37 / 25 00:22:13 / 26 01:07:5313,300:11:10
27224WLAZŁO PawełŁódźBEAUTY SPORTM 40 – 900:22:55 / 25 00:23:05 / 29 00:21:57 / 27 01:07:5813,200:11:15
2867ŻURANSKI RobertStrykówGentlemen's Rugby ClubM 30 – 1300:23:28 / 35 00:22:41 / 30 00:21:49 / 28 01:07:5913,200:11:16
29172DOMINIK KubiakŁódźbrakM 30 – 1400:23:28 / 34 00:22:30 / 28 00:22:01 / 29 01:08:0113,200:11:17
3079JAWORSKI KrzysztofŁódźEVErRUNM 40 – 1000:23:32 / 36 00:23:05 / 34 00:22:46 / 30 01:09:241300:12:40
3122BIAŁEK AdamŁódźbrakM 40 – 1100:23:15 / 33 00:23:20 / 33 00:22:51 / 31 01:09:271300:12:44
3217BARTOSIK MarekŁódźBEAUTY SPORTM 40 – 1200:22:32 / 19 00:23:07 / 26 00:23:57 / 32 01:09:3712,900:12:53
33303ZALEWSKI MichałŁódźbrakM 40 – 1300:23:09 / 29 00:23:24 / 31 00:23:09 / 33 01:09:4312,900:13:00
34295SIENKIEWICZ WojciechŁódźOrange PolskaM 40 – 1400:23:53 / 43 00:23:37 / 40 00:22:32 / 34 01:10:0312,800:13:20
35272GÓŻAŃSKI JarosławŁódźŁódź Kocha Sport M 50 – 500:23:12 / 31 00:23:22 / 32 00:23:41 / 35 01:10:1612,800:13:33
36294DZIOMDZIORA JacekŁódźBEAUTY SPORTM 30 – 1500:23:43 / 39 00:23:42 / 39 00:22:51 / 36 01:10:1712,800:13:34
37171MORAWIEC DanielŁódźBEAUTY SPORTM 40 – 1500:24:00 / 46 00:23:37 / 43 00:22:45 / 37 01:10:2212,800:13:39
38138SZELEST DariuszWIŚNIOWA GÓRAPIETRZYK RUNNING TEAMM 50 – 600:23:58 / 44 00:23:22 / 37 00:23:04 / 38 01:10:2512,800:13:41
39227OLEJNICZAK MichałŁódźbrakM 30 – 1600:23:04 / 28 00:23:59 / 36 00:23:23 / 39 01:10:2712,800:13:43
40202SMITH MaciekKonstantynów Ł.brakM 40 – 1600:23:15 / 32 00:23:40 / 35 00:23:43 / 40 01:10:3912,700:13:55
41280GRZEJDZIAK PrzemekŁódźRazem Trenujemy SportM 40 – 1700:24:11 / 50 00:23:24 / 42 00:23:23 / 41 01:11:0012,700:14:16
42169ADAMIEC DariuszŁódźbrakM 40 – 1800:23:37 / 37 00:23:47 / 38 00:23:41 / 42 01:11:0612,700:14:23
4344PIECZARA ŁukaszŁódźTME RunnersM 40 – 1900:24:12 / 52 00:23:39 / 45 00:23:34 / 43 01:11:2712,600:14:44
44291OWCZAREK DariuszŁódź ReebokRunCrew LDZM 30 – 1700:23:37 / 38 00:23:55 / 41 00:23:56 / 44 01:11:2912,600:14:45
4533URBANOWICZ ArekŁódźbrakM 40 – 2000:25:32 / 75 00:23:33 / 57 00:22:25 / 45 01:11:3112,600:14:48
46273ŁUKASIK ŁukaszŁódźPietrzyk Running TeamM 40 – 2100:24:00 / 47 00:23:57 / 48 00:23:49 / 46 01:11:4712,500:15:04
47198CZAJKOWSKI TomaszŁódźŁódź Kocha Sport M 40 – 2200:23:45 / 40 00:23:53 / 44 00:24:11 / 47 01:11:5012,500:15:07
48308BOHDANOWICZ KrystianŁódźATLAS RUNNING TEAMM 40 – 2300:24:00 / 45 00:23:57 / 47 00:23:53 / 48 01:11:5112,500:15:07
49189GAJEWSKI PawełŁódźBEAUTY SPORTM 50 – 700:24:18 / 55 00:24:10 / 52 00:23:30 / 49 01:12:0012,500:15:16
5056RICHTER MarcinŁódźRICHTER TEAMM 30 – 1800:24:50 / 59 00:24:08 / 55 00:23:02 / 50 01:12:0012,500:15:17
51285RUTA MaciejŁódźbrakM 40 – 2400:24:57 / 66 00:23:54 / 53 00:23:09 / 51 01:12:0112,500:15:18
52229WEDER PiotrŁódźForever Young ŁódźM 40 – 2500:24:18 / 54 00:23:56 / 50 00:24:10 / 52 01:12:2512,400:15:41
53177JAKUBOWSKI SławomirMalanówbrakM 50 – 800:23:49 / 42 00:24:06 / 46 00:24:35 / 53 01:12:3112,400:15:47
54149RADCZYC MaciejŁódźPIETRZYK RUNNING TEAMM 40 – 2600:24:02 / 48 00:24:13 / 51 00:24:16 / 54 01:12:3212,400:15:49
55247AUGUSTYNIAK RafałŁódźbrakM 20 – 300:24:20 / 56 00:24:37 / 54 00:24:09 / 55 01:13:0612,300:16:23
56116KUJAWSKI MikołajŁódźbrakM 20 – 400:24:56 / 64 00:24:36 / 61 00:23:41 / 56 01:13:1412,300:16:31
5781ADAMSKI MarcinzgierzbrakM 30 – 1900:24:36 / 58 00:25:06 / 63 00:23:51 / 57 01:13:3412,200:16:51
58136WOJNARSKI JarekGlinnikbrakM 40 – 2700:24:54 / 62 00:24:35 / 60 00:24:04 / 58 01:13:3512,200:16:51
5925WYTYKOWSKI MariuszŁódź brakM 40 – 2800:23:46 / 41 00:24:22 / 49 00:25:27 / 59 01:13:3612,200:16:53
60256KRÓL JacekŁódźbrakM 40 – 2900:24:16 / 53 00:24:41 / 56 00:24:47 / 60 01:13:4612,200:17:03
6155PIELUŻEK PiotrŁódźBEAUTY SPORTM 40 – 3000:24:11 / 49 00:25:02 / 58 00:24:41 / 61 01:13:5512,200:17:12
62262PANKIEWICZ MarcinŁòdźDOZ DrużynaM 40 – 3100:24:52 / 60 00:24:37 / 59 00:24:27 / 62 01:13:5612,200:17:12
6331GOŹDZIK AdrianŁódźOsnowa RunM 30 – 2000:26:00 / 83 00:24:48 / 72 00:23:13 / 63 01:14:0112,200:17:18
6469ANISZEWSKI BartłomiejŁódźRossmannM 20 – 500:25:10 / 70 00:24:54 / 68 00:24:19 / 64 01:14:2312,100:17:39
65293RACZYŃSKI BoguszAleksandrów ŁódzkiTIGERS TEAMM 30 – 2100:24:30 / 57 00:25:18 / 64 00:24:43 / 65 01:14:3212,100:17:48
6642ZGANIACZ PrzemysławŁódź#GFTLodzRunnersM 40 – 3200:24:56 / 65 00:25:04 / 66 00:24:58 / 66 01:14:581200:18:15
6740KRUK JarosławŁódźBEAUTY SPORTM 50 – 900:25:05 / 67 00:24:56 / 67 00:25:02 / 67 01:15:041200:18:20
6875NOWAKOWSKI BartoszŁódźBEAUTY SPORTM 40 – 3300:24:12 / 51 00:25:21 / 62 00:25:44 / 68 01:15:1811,900:18:35
6990DYKTYŃSKI KrzysztofŁódźVeoliaM 50 – 1000:24:54 / 63 00:25:04 / 65 00:25:34 / 69 01:15:3311,900:18:49
70304TĄPOLSKI RafałŁódź3KM 40 – 3400:25:53 / 80 00:25:09 / 74 00:24:49 / 70 01:15:5111,900:19:08
71233BLIMEL MaciejŁódźbrakM 50 – 1100:25:38 / 76 00:25:14 / 73 00:25:05 / 71 01:15:5811,800:19:14
72162OWCZAREK DamianŁódźbrakM 40 – 3500:25:09 / 69 00:25:38 / 71 00:25:21 / 72 01:16:0911,800:19:25
73249GRUNTKOWSKI ArturAntoniewOrange PolskaM 50 – 1200:28:04 / 122 00:24:21 / 94 00:24:11 / 73 01:16:3711,700:19:53
74125LECHAŃSKI ŁukaszŁódźbrakM 30 – 2200:26:22 / 92 00:25:45 / 88 00:24:30 / 74 01:16:3811,700:19:55
75161WŁODARCZYK PiotrŁódźPietrzyk Running TeamM 40 – 3600:25:09 / 68 00:25:38 / 70 00:25:53 / 75 01:16:4011,700:19:56
76203KUŚMIREK GrzegorzłódźbrakM 40 – 3700:26:09 / 88 00:25:37 / 82 00:24:56 / 76 01:16:4311,700:19:59
77242WALASIK MichałŁódźbrakM 40 – 3800:26:17 / 90 00:25:50 / 87 00:25:02 / 77 01:17:1011,700:20:26
7860MIZERSKI RafałŁódźbrakM 50 – 1300:25:28 / 72 00:26:03 / 77 00:25:42 / 78 01:17:1411,700:20:31
79288MARCINKIEWICZ MariuszŁódźDOZ DrużynaM 40 – 3900:25:43 / 78 00:26:09 / 85 00:25:24 / 79 01:17:1711,600:20:33
80102TONDYS PiotrŁÓDŹSamotny wilkM 40 – 4000:25:59 / 82 00:25:44 / 80 00:25:35 / 80 01:17:1911,600:20:35
81300WOŹNICKI MaciekŁódźRunning SucksM 40 – 4100:26:00 / 84 00:25:44 / 81 00:25:34 / 81 01:17:1911,600:20:35
8286SIKORSKI PrzemysławŁódź brakM 40 – 4200:26:26 / 94 00:25:57 / 91 00:24:58 / 82 01:17:2111,600:20:38
83253LUŚTAK AndrzejŁódźVeoliaM 50 – 1400:24:52 / 61 00:25:40 / 69 00:26:56 / 83 01:17:3011,600:20:47
84112LACHMAN MichałŁódźBiegofilM 40 – 4300:26:35 / 96 00:25:41 / 89 00:25:14 / 84 01:17:3111,600:20:48
852SZOSTAK PrzemysławŁódźDOZ DrużynaM 30 – 2300:26:00 / 85 00:25:50 / 84 00:25:47 / 85 01:17:3911,600:20:55
86217WALCZAK-KUREK MarcinZgierzBiegamy w ZgierzuM 40 – 4400:25:41 / 77 00:25:46 / 75 00:26:12 / 86 01:17:4011,600:20:57
87215WIŚNIEWSKI KrzysztofŁódźBSSM 30 – 2400:26:35 / 95 00:25:49 / 93 00:25:20 / 87 01:17:4511,600:21:01
88175DOPIERAŁA ŁukaszŁódźB/S/H/ Łódź Runinng TeamM 30 – 2500:25:31 / 74 00:26:04 / 78 00:26:22 / 88 01:17:5811,500:21:15
8994KUCIŃSKI PiotrŁÓDŹ Łódź Kocha Sport M 40 – 4500:26:02 / 86 00:25:53 / 86 00:26:14 / 89 01:18:1011,500:21:26
90188BARANOWSKI BogumiłŁódźbrakM 60 – 100:25:24 / 71 00:26:25 / 83 00:26:26 / 90 01:18:1611,500:21:32
9128WALKOWIAK JacekŁódźbrakM 30 – 2600:25:29 / 73 00:26:02 / 76 00:26:46 / 91 01:18:1811,500:21:35
92248ZIEMIAKOWSKI SławomirŁódźVEOLIAM 40 – 4600:26:16 / 89 00:26:07 / 92 00:26:00 / 92 01:18:2311,500:21:40
93274WIERUSZEWSKI AdamŁódźEVErRUNM 40 – 4700:26:04 / 87 00:26:28 / 95 00:26:04 / 93 01:18:3711,400:21:53
94246BEŚKA RafałŁódźVeoliaM 30 – 2700:25:55 / 81 00:25:46 / 79 00:26:59 / 94 01:18:4111,400:21:57
9532ZIÓLKOWSKI MarekŁódź EVErRUNM 30 – 2800:25:46 / 79 00:26:31 / 90 00:26:32 / 95 01:18:5011,400:22:07
96139CHĘCIŃSKI PawełŁódźbrakM 30 – 2900:26:49 / 100 00:26:23 / 99 00:25:43 / 96 01:18:5611,400:22:12
97281WÓJCIK AdrianŁódźNIE MAM POMYSŁUM 30 – 3000:26:45 / 99 00:25:57 / 96 00:26:20 / 97 01:19:0311,400:22:20
9888ADAMSKI RadosławlodzBEAUTY SPORTM 40 – 4800:26:52 / 103 00:27:15 / 104 00:25:37 / 98 01:19:4611,300:23:02
99110KRUK KamilŁódźBEAUTY SPORTM 20 – 600:26:57 / 106 00:26:42 / 101 00:26:08 / 99 01:19:4711,300:23:03
100220ZAKRZEWSKI MichałŁódźSNG WILD DUCKSM 40 – 4900:26:36 / 97 00:27:00 / 100 00:26:34 / 100 01:20:1111,200:23:28
101146WZOREK PiotrŁódźbrakM 40 – 5000:27:19 / 112 00:27:22 / 108 00:25:48 / 101 01:20:3011,200:23:46
10249SZMIGIELSKI JarosławŁódźVexusM 40 – 5100:26:23 / 93 00:26:23 / 97 00:27:48 / 102 01:20:3511,200:23:51
103122BOCZKOWSKI MarcinŁódźInfosys RunM 30 – 3100:27:24 / 113 00:26:59 / 107 00:26:12 / 103 01:20:3611,200:23:52
104204BRUDEL AdamŁódźbrakM 40 – 5200:27:32 / 115 00:26:39 / 106 00:26:24 / 104 01:20:3611,200:23:53
105108WIETESKA AmadeuszŁódźtkanfarb.plM 30 – 3200:27:35 / 116 00:27:51 / 118 00:25:31 / 105 01:20:5711,100:24:14
106148ŁUKOŚ StanisławŁódźBEAUTY SPORTM 40 – 5300:26:41 / 98 00:27:18 / 102 00:27:03 / 106 01:21:0311,100:24:20
107205SZALAPSKI BartłomiejLodzbrakM 40 – 5400:26:53 / 105 00:27:15 / 105 00:26:57 / 107 01:21:0611,100:24:23
108184WITUSIK DariuszŁódź O co biega PabianiceM 50 – 1500:26:50 / 101 00:27:16 / 103 00:27:24 / 108 01:21:321100:24:49
109180BURSKI PawełŁódźbrakM 50 – 1600:27:45 / 117 00:27:16 / 114 00:26:32 / 109 01:21:331100:24:50
110210WALCZAK KrzysztofZgierzbrakM 30 – 3300:27:16 / 110 00:27:36 / 112 00:26:52 / 110 01:21:451100:25:01
111275NOWICKI SebastianŁódźBEAUTY SPORTM 40 – 5500:26:17 / 91 00:26:48 / 98 00:28:44 / 111 01:21:501100:25:07
11224KABAŁA KonradŁódźBEAUTY SPORTM 50 – 1700:26:52 / 102 00:27:58 / 110 00:27:24 / 112 01:22:1410,900:25:31
113164PRZEGALIŃSKI MaciejŁódźBEAUTY SPORTM 40 – 5600:27:19 / 111 00:27:33 / 111 00:27:22 / 113 01:22:1510,900:25:31
114190PIETRASIAK JacekStare SkoszewybrakM 50 – 1800:27:05 / 108 00:27:49 / 113 00:27:20 / 114 01:22:1510,900:25:32
115151ZNAŃSKI SebastianŁódźbrakM 20 – 700:27:45 / 118 00:27:17 / 116 00:27:16 / 115 01:22:1910,900:25:36
116173PIĘCZEK GrzegorzŁódźbrakM 40 – 5700:28:00 / 119 00:27:24 / 117 00:27:03 / 116 01:22:2910,900:25:45
117182STASIEWICZ MarekŁódźbrakM 40 – 5800:26:53 / 104 00:27:50 / 109 00:28:15 / 117 01:22:5810,800:26:14
118153TOMEK JanickiŁódźbrakM 30 – 3400:27:30 / 114 00:27:31 / 115 00:28:00 / 118 01:23:0210,800:26:18
119302KAZUBSKI RadosławRawa Mazowiecka brakM 30 – 3500:28:04 / 121 00:28:00 / 121 00:27:31 / 119 01:23:3610,800:26:52
12089SZYMALA PawełŁódźRossmannM 40 – 5900:28:17 / 124 00:27:55 / 122 00:27:26 / 120 01:23:3910,800:26:55
12152BORKOWSKI ŁukaszStarowa GóraCyBorkiM 40 – 6000:28:28 / 127 00:28:03 / 124 00:27:17 / 121 01:23:4910,700:27:06
122129SZARF TomaszRzgówbrakM 30 – 3600:28:06 / 123 00:28:06 / 123 00:28:34 / 122 01:24:4710,600:28:04
123193KAŁACH MaciejŁódźbrakM 30 – 3700:28:01 / 120 00:28:54 / 126 00:28:20 / 123 01:25:1610,600:28:33
12430KOZIELSKI RyszardŁódź ReebokRunCrew LDZM 60 – 200:27:03 / 107 00:28:47 / 120 00:29:35 / 124 01:25:2610,500:28:43
12559OWCZAREK JacekPiątkowiskoO co biega PabianiceM 40 – 6100:28:18 / 125 00:28:34 / 125 00:29:21 / 125 01:26:1410,400:29:30
126131STĘPNIAK WojciechZgierzZgierzbiegaM 40 – 6200:28:25 / 126 00:28:46 / 127 00:29:11 / 126 01:26:2410,400:29:41
12758WEJDMAN DariuszŁÓDŹEVErRUNM 40 – 6300:30:35 / 143 00:28:30 / 133 00:27:30 / 127 01:26:3610,400:29:53
12895DABIOCH MarekStarowa GórabrakM 60 – 300:29:37 / 131 00:28:53 / 130 00:28:05 / 128 01:26:3710,400:29:53
129243WISZNIEWSKI KarolWarszawaAKS Polonia WarszawaM 30 – 3800:28:35 / 128 00:29:18 / 128 00:29:01 / 129 01:26:5510,400:30:11
13083ŁUKASIK MariuszŁódźbrakM 40 – 6400:27:12 / 109 00:28:37 / 119 00:31:09 / 130 01:26:5810,300:30:15
1318CZYŻAK RobertŁódźbrakM 30 – 3900:30:34 / 142 00:30:41 / 146 00:26:13 / 131 01:27:2910,300:30:45
132199SOKOŁOWSKI PawełSZADEK SzadkobiegaczeM 40 – 6500:30:53 / 148 00:29:37 / 138 00:27:08 / 132 01:27:3910,300:30:55
133113PIECYK JacekSzadekSzadkobiegaczeM 40 – 6600:30:52 / 147 00:29:37 / 139 00:27:09 / 133 01:27:3910,300:30:56
134140ŁUKASZ KociszewskiOpolebrakM 40 – 6700:29:43 / 136 00:29:20 / 131 00:28:37 / 134 01:27:4110,300:30:57
13536LESZKO TomaszŁódźEVErRUNM 40 – 6800:30:37 / 145 00:30:08 / 141 00:27:28 / 135 01:28:1410,200:31:31
136241OSIŃSKI StanisławŁódźbrakM 50 – 1900:30:10 / 137 00:29:20 / 134 00:28:45 / 136 01:28:1610,200:31:33
13799KOCIK ArkadiuszŁódźbrakM 50 – 2000:28:43 / 129 00:29:16 / 129 00:30:51 / 137 01:28:5010,100:32:07
138209BRYCHT TomaszStrykówbrakM 50 – 2100:29:42 / 135 00:29:22 / 132 00:29:58 / 138 01:29:0410,100:32:20
1393KURZAJ MarekŁódźDOZ DrużynaM 20 – 800:29:39 / 133 00:29:57 / 136 00:29:36 / 139 01:29:1210,100:32:29
140191SIEWIERA ŁukaszŁódź Gentlemen's Rugby ClubM 30 – 4000:29:37 / 132 00:29:56 / 135 00:29:53 / 140 01:29:2810,100:32:44
141214RICHTER TomaszLÓDŹRICHTER TEAMM 50 – 2200:29:36 / 130 00:30:16 / 137 00:30:30 / 141 01:30:231000:33:40
1427DAUENHAUER JacekŁóźPelionM 50 – 2300:30:21 / 139 00:30:12 / 140 00:30:05 / 142 01:30:399,900:33:56
14323PAJĄK NorbertPalestyna KITA TEAMM 40 – 6900:30:33 / 141 00:30:36 / 145 00:30:05 / 143 01:31:159,900:34:32
14448UCIŃSKI GrzegorzŁódźbrakM 30 – 4100:30:17 / 138 00:30:51 / 144 00:31:27 / 144 01:32:379,700:35:53
145195? PawełŁódźbrakM 50 – 2400:31:10 / 150 00:31:30 / 150 00:30:41 / 145 01:33:239,600:36:39
146147SZYMAŃSKI PawełPOZNAŃMUAY RUNNING TEAMM 40 – 7000:30:35 / 144 00:31:24 / 147 00:31:29 / 146 01:33:309,600:36:46
147223RZEŹNICKI KarolŁódźEVErRUNM 50 – 2500:30:39 / 146 00:31:27 / 149 00:32:03 / 147 01:34:119,600:37:27
148128GRZELĄZKA PiotrZgierz brakM 40 – 7100:30:22 / 140 00:30:41 / 143 00:33:30 / 148 01:34:359,500:37:52
149179CHĄDZYŃSKI MichałKonstantynówbrakM 30 – 4200:29:39 / 134 00:31:24 / 142 00:33:45 / 149 01:34:489,500:38:05
150271KLONOWSKI MichałKsawerówATLAS RUNNING TEAMM 30 – 4300:30:53 / 149 00:31:09 / 148 00:34:01 / 150 01:36:059,400:39:21
151100WNUK PrzemysławŁódźbrakM 50 – 2600:31:26 / 152 00:31:48 / 151 00:33:05 / 151 01:36:219,300:39:37
15247DAWIDOWICZ PawełŁódźbrakM 40 – 7200:32:41 / 154 00:32:02 / 153 00:32:07 / 152 01:36:509,300:40:07
153107DAWIDOWICZ BartoszŁódź ReebokRunCrew LDZM 20 – 900:32:41 / 155 00:32:03 / 154 00:32:06 / 153 01:36:519,300:40:07
15480ROSIAK PawelLODZbrakM 60 – 400:34:05 / 158 00:34:13 / 157 00:33:24 / 154 01:41:438,800:44:59
155163OLESZCZAK AleksanderŁódźbrakM 20 – 1000:31:15 / 151 00:32:49 / 152 00:38:23 / 155 01:42:288,800:45:45
156144ZARYCHTA RadosławŁódźbrakM 50 – 2700:32:30 / 153 00:33:56 / 155 00:36:01 / 156 01:42:298,800:45:45
15735SPRUCH AndrzejŁódźM. A. RysieM 60 – 500:36:19 / 163 00:38:27 / 163 00:29:04 / 157 01:43:518,700:47:07
158117ŻEBRACKI WojtekŁódźbrakM 30 – 4400:33:13 / 156 00:34:19 / 156 00:37:40 / 158 01:45:138,600:48:30
159119RADZIKOWSKI JarosławŁódźrun-log.comM 50 – 2800:35:05 / 161 00:34:52 / 160 00:35:58 / 159 01:45:578,500:49:13
160130PRZYBYSZ KacperŁódźbrakM 30 – 4500:34:50 / 159 00:35:07 / 159 00:36:55 / 160 01:46:538,400:50:10
161156MALEŃCZUK TomaszŁódźbrakM 30 – 4600:33:58 / 157 00:35:50 / 158 00:37:53 / 161 01:47:428,400:50:59
16298KALINOWSKI JanuszŁódźbrakM 60 – 600:35:08 / 162 00:36:42 / 162 00:39:25 / 162 01:51:168,100:54:33
163178MARASEK KrzysztofŁódźRYSIOTEAMM 40 – 7300:34:55 / 160 00:36:06 / 161 00:40:32 / 163 01:51:348,100:54:51
Nie ukończył 1 uczestnik
DNF*290SOKÓŁ MichałGłownobrakM 30 – DNF*DNF*DNF*DNF*

*DNF - nie ukończył