Łódź, Łagiewniki 19.01.2020

Puchar DOZ Maratonu Łódź 2019

Wyniki kategorii Open Kobiet

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaOkr. 1Okr. 2Okr. 3Czas sum.VśrRóżnica
1 / 1154CHYLIŃSKA AgnieszkaŁódźBEAUTY SPORTK 30 – 100:23:40 / 1 00:23:53 / 1 00:24:01 / 1 01:11:3512,600:00:00
2 / 2123ZATKE DorotaŁódźAkademia BiegaczaK 40 – 100:23:53 / 2 00:24:03 / 2 00:24:02 / 2 01:11:5812,500:00:22
3 / 357OKUŃSKA-WEJDMAN AnetaŁÓDŹEVErRUNK 40 – 200:25:32 / 5 00:25:17 / 4 00:25:09 / 3 01:15:5811,800:04:22
4 / 4279TRAWCZYŃSKA EwelinaŁódźBEAUTY SPORTK 40 – 300:25:05 / 3 00:25:21 / 3 00:25:57 / 4 01:16:2311,800:04:47
5 / 5185SREBRZYŃSKA KasiaŁódźBEAUTY SPORTK 30 – 200:26:17 / 7 00:25:34 / 6 00:25:02 / 5 01:16:5311,700:05:17
6 / 645MALEC KatarzynaŁódźbrakK 30 – 300:25:28 / 4 00:25:32 / 5 00:26:05 / 6 01:17:0611,700:05:30
7 / 726OLENDER-BARTOSIK RenataŁódźEVErRUNK 30 – 400:26:01 / 6 00:26:22 / 7 00:26:16 / 7 01:18:3911,400:07:03
8 / 885MYNC AngelikaŁódźRYSIOTEAMK 20 – 100:26:39 / 11 00:26:38 / 10 00:26:18 / 8 01:19:3511,300:08:00
9 / 964KADZIDŁOWSKA AleksandraŁódźEVErRUNK 40 – 400:26:17 / 9 00:26:42 / 8 00:26:49 / 9 01:19:4911,300:08:13
10 / 10216GĄSIOROWSKA AgnieszkaŁÓDŹ EVErRUNK 30 – 500:26:40 / 12 00:26:41 / 12 00:26:35 / 10 01:19:5711,300:08:21
11 / 1143WOSIAK MałgorzataŁódźBEAUTY SPORTK 30 – 600:26:17 / 8 00:26:54 / 9 00:27:29 / 11 01:20:4111,200:09:05
12 / 12266SĘKOWSKA KingaKońskieEVErRUNK 20 – 200:26:38 / 10 00:26:40 / 11 00:27:28 / 12 01:20:4711,100:09:11
13 / 13206DOBROCHOWSKA IzabelaKsawerów brakK 20 – 300:26:59 / 14 00:26:37 / 13 00:27:20 / 13 01:20:5711,100:09:21
14 / 14145WZOREK AgnieszkaŁódźbrakK 40 – 500:27:16 / 16 00:27:37 / 16 00:26:56 / 14 01:21:501100:10:14
15 / 15289ŚREDNIAK AgnieszkaŁódźSNG WILD DUCKSK 40 – 600:27:16 / 15 00:27:33 / 14 00:27:09 / 15 01:22:001100:10:24
16 / 1671TOMCZYK KarolinaŁódźDOZ DrużynaK 30 – 700:27:19 / 17 00:27:35 / 15 00:27:20 / 16 01:22:1410,900:10:38
17 / 17194BIAŁEK KamilaŁódźGepardy z ŁodziK 40 – 700:29:40 / 25 00:27:54 / 20 00:27:47 / 17 01:25:2110,500:13:45
18 / 18301ANDRZEJEWSKA AgataŁódźAmbitne TygrysiceK 40 – 800:28:25 / 20 00:29:06 / 19 00:28:59 / 18 01:26:3210,400:14:56
19 / 1950LISKE DorotaŁódźbrakK 40 – 900:29:21 / 23 00:28:52 / 22 00:28:34 / 19 01:26:4810,400:15:12
20 / 20126PAWLAK MartaPoddębicebrakK 30 – 800:29:20 / 22 00:29:42 / 24 00:29:12 / 20 01:28:1410,200:16:38
21 / 21251DOMINIAK PaulaŁódźbrakK 20 – 400:29:22 / 24 00:29:30 / 23 00:29:26 / 21 01:28:1910,200:16:43
22 / 22174JAKUBOWSKA WiolettaMalanówbrakK 50 – 100:29:43 / 28 00:29:20 / 25 00:29:29 / 22 01:28:3210,200:16:56
23 / 2337CYTROWSKA MałgorzataAndrespolbrakK 50 – 200:29:42 / 26 00:29:22 / 26 00:29:59 / 23 01:29:0410,100:17:28
24 / 2441KRUK OlaŁódźBEAUTY SPORTK 40 – 1000:29:42 / 27 00:29:27 / 27 00:29:54 / 24 01:29:0410,100:17:28
25 / 25157SIERADZKA MartaŁódźEVErRUNK 40 – 1100:27:57 / 19 00:29:10 / 18 00:31:58 / 25 01:29:0610,100:17:30
26 / 2670BIAŁECKA SylwiaŁódźEVErRUNK 40 – 1200:26:42 / 13 00:30:23 / 17 00:32:00 / 26 01:29:0610,100:17:30
27 / 27284WITCZAK MartaŁódźbrakK 20 – 500:27:49 / 18 00:29:49 / 21 00:33:14 / 27 01:30:539,900:19:17
28 / 28124BŁASZCZYK IwonaGłownoSuper TEAM K 30 – 900:30:32 / 30 00:30:57 / 30 00:30:03 / 28 01:31:339,800:19:57
29 / 29155MĘDREL JoannaKoluszkiPietrzyk Running TeamK 50 – 300:29:15 / 21 00:29:57 / 28 00:32:45 / 29 01:31:589,800:20:22
30 / 3092FĄFARA AgnieszkaŁódźbrakK 40 – 1300:31:19 / 34 00:30:43 / 32 00:30:09 / 30 01:32:129,800:20:36
31 / 31141DOROTA MikłuszkaOpolebrakK 40 – 1400:29:59 / 29 00:31:22 / 29 00:32:37 / 31 01:33:599,600:22:23
32 / 321KALINOWSKA AnnaŁódźSuper TEAM K 40 – 1500:30:32 / 31 00:31:00 / 31 00:33:14 / 32 01:34:489,500:23:12
33 / 33186KLONOWSKA ElżbietaKsawerówATLAS RUNNING TEAMK 30 – 1000:30:52 / 32 00:31:20 / 33 00:33:52 / 33 01:36:049,400:24:28
34 / 34101OLCZYK MalwinaŁódź brakK 30 – 1100:31:36 / 35 00:32:36 / 35 00:32:21 / 34 01:36:339,300:24:57
35 / 3551BORKOWSKA MonikaStarowa GóraCyBorkiK 40 – 1600:31:11 / 33 00:32:23 / 34 00:33:36 / 35 01:37:119,300:25:35
36 / 3673CHABASIŃSKA AgnieszkaŁÓDŹbrakK 40 – 1700:32:42 / 36 00:32:16 / 36 00:32:36 / 36 01:37:349,200:25:58
37 / 37159ŁUCZKOWSKA AnnaŁódźbrakK 30 – 1200:33:59 / 37 00:35:49 / 37 00:37:14 / 37 01:47:038,400:35:27
38 / 38183EWA ZakaszewskaZGIERZbrakK 40 – 1800:35:31 / 38 00:36:25 / 38 00:36:39 / 38 01:48:368,300:37:00
39 / 39250WIKTOREK JadwigaŁódźbrakK 70+ – 100:37:31 / 40 00:38:17 / 40 00:36:16 / 39 01:52:04800:40:28
40 / 40201TUMIDAJEWICZ AnnaŁódźInfosys Run TeamK 40 – 1900:37:48 / 41 00:38:42 / 41 00:35:34 / 40 01:52:05800:40:29
41 / 41187GARGÓL MariaŁódźM. A. RysieK 40 – 2000:36:18 / 39 00:38:26 / 39 01:14:458-1 okr.
Nie ukończył 1 uczestnik
DNF*181PERUGA MałgorzataŁódźbrakK 30 – DNF*DNF*DNF*DNF*

*DNF - nie ukończył