Łódź, Łagiewniki 19.01.2020

Puchar DOZ Maratonu Łódź 2019

Wyniki kategorii M 30

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaOkr. 1Okr. 2Okr. 3Czas sum.RóżnicaPunkty
1218OWCZAREK TomaszBełchatówbrak00:19:05 / 1 00:18:35 / 1 00:19:02 / 1 00:56:4300:00:00100
2282BŁASZCZYK BartłomiejŁódźSuper TEAM 00:19:35 / 2 00:19:20 / 2 00:19:00 / 2 00:57:5700:01:1380
3277STROJKOWSKI BartoszŁódźŁódź Kocha Sport 00:20:08 / 4 00:19:53 / 3 00:19:17 / 3 00:59:1900:02:3560
4120PIOTROWSKI RadosławPrzysierskbrak00:19:54 / 3 00:20:47 / 4 00:21:20 / 4 01:02:0100:05:1850
577KIMMER JakubZelówBieging Team Zelów00:20:56 / 5 00:20:54 / 5 00:20:32 / 5 01:02:2400:05:4045
666FIRAZA TomaszŁódźbrak00:21:02 / 6 00:21:25 / 6 00:21:02 / 6 01:03:2900:06:4640
746MALEC PawełŁódźPZPN 00:21:38 / 7 00:21:50 / 7 00:21:52 / 7 01:05:2100:08:3836
8276JANUS MichałŁódźbrak00:22:02 / 8 00:22:19 / 8 00:22:25 / 8 01:06:4600:10:0332
9133CHOMICZEWSKI WitoldŁódźbrak00:22:33 / 10 00:22:39 / 10 00:21:47 / 9 01:07:0000:10:1630
10150BOROWICKI AdamŁódźbrak00:22:04 / 9 00:22:17 / 9 00:22:46 / 10 01:07:0700:10:2428
1174KASZUBSKI RafałŁódźKASZUBrun00:22:53 / 11 00:22:43 / 11 00:21:43 / 11 01:07:2100:10:3726
1276JANICKI MariuszłódźVera Running Team00:23:02 / 12 00:22:37 / 12 00:22:13 / 12 01:07:5300:11:1024
1367ŻURANSKI RobertStrykówGentlemen's Rugby Club00:23:28 / 15 00:22:41 / 14 00:21:49 / 13 01:07:5900:11:1622
14172DOMINIK KubiakŁódźbrak00:23:28 / 14 00:22:30 / 13 00:22:01 / 14 01:08:0100:11:1720
15294DZIOMDZIORA JacekŁódźBEAUTY SPORT00:23:43 / 17 00:23:42 / 16 00:22:51 / 15 01:10:1700:13:3418
16227OLEJNICZAK MichałŁódźbrak00:23:04 / 13 00:23:59 / 15 00:23:23 / 16 01:10:2700:13:4316
17291OWCZAREK DariuszŁódź ReebokRunCrew LDZ00:23:37 / 16 00:23:55 / 17 00:23:56 / 17 01:11:2900:14:4515
1856RICHTER MarcinŁódźRICHTER TEAM00:24:50 / 20 00:24:08 / 18 00:23:02 / 18 01:12:0000:15:1714
1981ADAMSKI Marcinzgierzbrak00:24:36 / 19 00:25:06 / 19 00:23:51 / 19 01:13:3400:16:5113
2031GOŹDZIK AdrianŁódźOsnowa Run00:26:00 / 25 00:24:48 / 21 00:23:13 / 20 01:14:0100:17:1812
21293RACZYŃSKI BoguszAleksandrów ŁódzkiTIGERS TEAM00:24:30 / 18 00:25:18 / 20 00:24:43 / 21 01:14:3200:17:4811
22125LECHAŃSKI ŁukaszŁódźbrak00:26:22 / 27 00:25:45 / 26 00:24:30 / 22 01:16:3800:19:5510
232SZOSTAK PrzemysławŁódźDOZ Drużyna00:26:00 / 26 00:25:50 / 25 00:25:47 / 23 01:17:3900:20:559
24215WIŚNIEWSKI KrzysztofŁódźBSS00:26:35 / 28 00:25:49 / 28 00:25:20 / 24 01:17:4500:21:018
25175DOPIERAŁA ŁukaszŁódźB/S/H/ Łódź Runinng Team00:25:31 / 22 00:26:04 / 23 00:26:22 / 25 01:17:5800:21:157
2628WALKOWIAK JacekŁódźbrak00:25:29 / 21 00:26:02 / 22 00:26:46 / 26 01:18:1800:21:356
27246BEŚKA RafałŁódźVeolia00:25:55 / 24 00:25:46 / 24 00:26:59 / 27 01:18:4100:21:575
2832ZIÓLKOWSKI MarekŁódź EVErRUN00:25:46 / 23 00:26:31 / 27 00:26:32 / 28 01:18:5000:22:073
29139CHĘCIŃSKI PawełŁódźbrak00:26:49 / 30 00:26:23 / 30 00:25:43 / 29 01:18:5600:22:122
30281WÓJCIK AdrianŁódźNIE MAM POMYSŁU00:26:45 / 29 00:25:57 / 29 00:26:20 / 30 01:19:0300:22:201
31122BOCZKOWSKI MarcinŁódźInfosys Run00:27:24 / 32 00:26:59 / 31 00:26:12 / 31 01:20:3600:23:521
32108WIETESKA AmadeuszŁódźtkanfarb.pl00:27:35 / 34 00:27:51 / 34 00:25:31 / 32 01:20:5700:24:141
33210WALCZAK KrzysztofZgierzbrak00:27:16 / 31 00:27:36 / 32 00:26:52 / 33 01:21:4500:25:011
34153TOMEK JanickiŁódźbrak00:27:30 / 33 00:27:31 / 33 00:28:00 / 34 01:23:0200:26:181
35302KAZUBSKI RadosławRawa Mazowiecka brak00:28:04 / 36 00:28:00 / 35 00:27:31 / 35 01:23:3600:26:521
36129SZARF TomaszRzgówbrak00:28:06 / 37 00:28:06 / 36 00:28:34 / 36 01:24:4700:28:041
37193KAŁACH MaciejŁódźbrak00:28:01 / 35 00:28:54 / 37 00:28:20 / 37 01:25:1600:28:331
38243WISZNIEWSKI KarolWarszawaAKS Polonia Warszawa00:28:35 / 38 00:29:18 / 38 00:29:01 / 38 01:26:5500:30:111
398CZYŻAK RobertŁódźbrak00:30:34 / 42 00:30:41 / 42 00:26:13 / 39 01:27:2900:30:451
40191SIEWIERA ŁukaszŁódź Gentlemen's Rugby Club00:29:37 / 39 00:29:56 / 39 00:29:53 / 40 01:29:2800:32:441
4148UCIŃSKI GrzegorzŁódźbrak00:30:17 / 41 00:30:51 / 41 00:31:27 / 41 01:32:3700:35:531
42179CHĄDZYŃSKI MichałKonstantynówbrak00:29:39 / 40 00:31:24 / 40 00:33:45 / 42 01:34:4800:38:051
43271KLONOWSKI MichałKsawerówATLAS RUNNING TEAM00:30:53 / 43 00:31:09 / 43 00:34:01 / 43 01:36:0500:39:211
44117ŻEBRACKI WojtekŁódźbrak00:33:13 / 44 00:34:19 / 44 00:37:40 / 44 01:45:1300:48:301
45130PRZYBYSZ KacperŁódźbrak00:34:50 / 46 00:35:07 / 46 00:36:55 / 45 01:46:5300:50:101
46156MALEŃCZUK TomaszŁódźbrak00:33:58 / 45 00:35:50 / 45 00:37:53 / 46 01:47:4200:50:591
Nie ukończył 1 uczestnik
DNF*290SOKÓŁ MichałGłownobrakDNF*DNF*

*DNF - nie ukończył