Łódź, Łagiewniki 16.02.2020

Puchar DOZ Maratonu Łódź 2019/2020

Wyniki kategorii M 30

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaOkr. 1Okr. 2Okr. 3Okr. 4Czas sum.RóżnicaPunkty
1218OWCZAREK TomaszBełchatówbrak00:19:09 / 1 00:18:26 / 1 00:18:36 / 1 00:18:31 / 1 01:14:4300:00:00100
2282BŁASZCZYK BartłomiejŁódźSuper TEAM 00:19:34 / 2 00:19:36 / 2 00:19:37 / 2 00:19:26 / 2 01:18:1500:03:3180
3277STROJKOWSKI BartoszŁódźŁódź Kocha Sport 00:20:18 / 3 00:20:11 / 3 00:19:49 / 3 00:19:24 / 3 01:19:4300:04:5960
477KIMMER JakubZelówBieging Team Zelów00:21:12 / 5 00:21:29 / 5 00:21:21 / 5 00:20:44 / 4 01:24:4800:10:0450
5120PIOTROWSKI RadosławPrzysierskbrak00:20:44 / 4 00:21:14 / 4 00:21:27 / 4 00:21:53 / 5 01:25:2000:10:3645
6206DZIĘGIELEWSKI MichałŁódźbrak00:22:31 / 12 00:21:26 / 8 00:21:35 / 7 00:20:59 / 6 01:26:3400:11:5040
7268DUDEK MirosławŁódźSNG WILD DUCKS00:21:13 / 6 00:21:33 / 6 00:21:58 / 6 00:22:24 / 7 01:27:1000:12:2636
8150BOROWICKI AdamŁódźbrak00:22:03 / 9 00:21:54 / 7 00:22:32 / 9 00:22:42 / 8 01:29:1300:14:2932
946MALEC PawełŁódźPZPN 00:21:48 / 8 00:22:10 / 9 00:22:21 / 8 00:23:05 / 9 01:29:2600:14:4230
1067ŻURANSKI RobertStrykówGentlemen's Rugby Club00:22:31 / 11 00:22:50 / 11 00:22:32 / 10 00:22:23 / 10 01:30:1700:15:3328
11133CHOMICZEWSKI WitoldŁódźbrak00:22:49 / 14 00:22:48 / 12 00:22:32 / 11 00:22:54 / 11 01:31:0500:16:2126
1276JANICKI MariuszłódźVera Running Team00:23:07 / 16 00:23:16 / 15 00:23:20 / 13 00:22:43 / 12 01:32:2700:17:4324
13135RYCZKO DawidŁódźJarzynki00:23:34 / 17 00:23:10 / 17 00:23:08 / 14 00:22:51 / 13 01:32:4500:18:0122
14276JANUS MichałŁódźbrak00:22:08 / 10 00:23:54 / 13 00:23:51 / 15 00:23:09 / 14 01:33:0500:18:2120
15235LEWANDOWICZ ŁukaszŁódźbrak00:23:00 / 15 00:23:21 / 14 00:23:35 / 16 00:23:54 / 15 01:33:5100:19:0718
16294DZIOMDZIORA JacekŁódźBEAUTY SPORT00:23:47 / 18 00:23:42 / 18 00:23:33 / 18 00:23:17 / 16 01:34:2000:19:3616
1766FIRAZA TomaszŁódźbrak00:21:22 / 7 00:22:44 / 10 00:24:42 / 12 00:25:52 / 17 01:34:4000:19:5615
18227OLEJNICZAK MichałŁódźbrak00:22:43 / 13 00:23:44 / 16 00:24:13 / 17 00:25:07 / 18 01:35:4700:21:0414
19226KUBIAK DominikŁódźVera Running Team00:23:58 / 20 00:23:34 / 19 00:23:53 / 19 00:24:31 / 19 01:35:5900:21:1513
2081ADAMSKI Marcinzgierzbrak00:25:05 / 22 00:24:53 / 22 00:24:42 / 21 00:23:18 / 20 01:38:0000:23:1612
2156RICHTER MarcinŁódźRICHTER TEAM00:24:59 / 21 00:24:27 / 20 00:24:53 / 20 00:25:29 / 21 01:39:5000:25:0611
2231GOŹDZIK AdrianŁódźOsnowa Run00:26:02 / 27 00:25:07 / 25 00:24:31 / 22 00:24:26 / 22 01:40:0700:25:2310
23141KOLASIŃSKI KamilŁódźbrak00:25:47 / 24 00:25:16 / 24 00:25:13 / 24 00:24:41 / 23 01:40:5800:26:149
24106ROKICKI PrzemekŁódźbrak00:25:48 / 25 00:25:13 / 23 00:25:11 / 23 00:25:05 / 24 01:41:1800:26:348
25137SZYMCZAK ŁukaszŁódźŁódź Kocha Sport 00:23:47 / 19 00:25:56 / 21 00:27:17 / 25 00:28:04 / 25 01:45:0500:30:217
2632ZIÓLKOWSKI MarekŁódź EVErRUN00:26:20 / 28 00:26:29 / 27 00:26:51 / 26 00:27:34 / 26 01:47:1600:32:326
27131CHĘCIŃSKI PawełŁódźbrak00:27:11 / 30 00:26:41 / 29 00:26:51 / 28 00:26:47 / 27 01:47:3100:32:475
28175DOPIERAŁA ŁukaszŁódźB/S/H/ Łódź Runinng Team00:26:01 / 26 00:26:41 / 26 00:27:54 / 27 00:28:43 / 28 01:49:2000:34:363
292SZOSTAK PrzemysławŁódźDOZ Drużyna00:26:46 / 29 00:27:18 / 30 00:27:35 / 30 00:28:34 / 29 01:50:1500:35:312
30215WIŚNIEWSKI KrzysztofŁódźBSS00:27:44 / 33 00:27:24 / 31 00:27:31 / 31 00:27:39 / 30 01:50:2000:35:371
31200GORĄCY MarcinŁódźRossmann00:25:37 / 23 00:27:26 / 28 00:28:14 / 29 00:29:40 / 31 01:50:5800:36:141
32153JANICKI TomekŁódźbrak00:27:30 / 31 00:28:20 / 33 00:28:00 / 32 00:27:57 / 32 01:51:4900:37:051
33210WALCZAK KrzysztofZgierzbrak00:27:43 / 32 00:28:04 / 32 00:28:19 / 33 00:28:26 / 33 01:52:3400:37:501
34281WÓJCIK AdrianŁódźNIE MAM POMYSŁU00:29:23 / 37 00:28:18 / 34 00:27:43 / 34 00:27:46 / 34 01:53:1000:38:261
35302KAZUBSKI RadosławRawa Mazowiecka brak00:29:09 / 36 00:29:25 / 35 00:30:39 / 35 00:30:26 / 35 01:59:4000:44:561
36129SZARF TomaszRzgówbrak00:28:31 / 34 00:30:27 / 36 00:31:10 / 37 00:31:39 / 36 02:01:4800:47:051
378CZYŻAK RobertŁódźbrak00:30:19 / 38 00:30:46 / 39 00:31:20 / 39 00:29:42 / 37 02:02:0900:47:251
38159PTAK MarcinŁódźbrak00:30:50 / 43 00:28:54 / 38 00:29:59 / 36 00:32:38 / 38 02:02:2300:47:391
39166PRASOL SzczepanŁódźŁódź Kocha Sport 00:29:00 / 35 00:30:24 / 37 00:32:20 / 38 00:34:28 / 39 02:06:1400:51:301
4048UCIŃSKI GrzegorzŁódźbrak00:30:47 / 41 00:31:07 / 41 00:31:00 / 40 00:34:24 / 40 02:07:2000:52:361
41179CHĄDZYŃSKI MichałKonstantynówbrak00:30:36 / 39 00:30:48 / 40 00:31:59 / 41 00:34:13 / 41 02:07:3800:52:541
42207WIĘCKOWSKI KamilŁódźPralnia Kalorii Brzeziny00:30:42 / 40 00:31:19 / 42 00:34:12 / 42 00:34:11 / 42 02:10:2600:55:421
43290SOKÓŁ MichałGłownobrak00:30:49 / 42 00:31:26 / 43 00:34:46 / 43 00:40:47 / 43 02:17:4901:03:051
Nie ukończyło 5 uczestników
DNF*149LIGENZA KamilŁódźbrakDNF*DNF*
DNF*74KASZUBSKI RafałŁódźKASZUBrunDNF*DNF*
DNF*191SIEWIERA ŁukaszŁódź Gentlemen's Rugby ClubDNF*DNF*
DNF*156MALEŃCZUK TomaszŁódźbrakDNF*DNF*
DNF*291OWCZAREK DariuszŁódź ReebokRunCrew LDZDNF*DNF*

*DNF - nie ukończył