Łódź, Łagiewniki 16.02.2020

Puchar DOZ Maratonu Łódź 2019/2020

Wyniki kategorii Open Mężczyzn

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaOkr. 1Okr. 2Okr. 3Okr. 4Czas sum.VśrRóżnica
1218OWCZAREK TomaszBełchatówbrakM 30 – 100:19:09 / 1 00:18:26 / 1 00:18:36 / 1 00:18:31 / 1 01:14:4316,100:00:00
2299PIETRZYK KrzysztofKoluszkiPietrzyk Running TeamM 40 – 100:19:46 / 3 00:19:15 / 2 00:19:47 / 3 00:19:09 / 2 01:17:5815,400:03:14
3282BŁASZCZYK BartłomiejŁódźSuper TEAM M 30 – 200:19:34 / 2 00:19:36 / 3 00:19:37 / 2 00:19:26 / 3 01:18:1515,300:03:31
421FRANKOWSKI MaciejKonstantynów ŁódzkiBEAUTY SPORTM 40 – 200:19:54 / 4 00:19:49 / 4 00:19:40 / 4 00:19:22 / 4 01:18:4615,200:04:02
5277STROJKOWSKI BartoszŁódźŁódź Kocha Sport M 30 – 300:20:18 / 5 00:20:11 / 5 00:19:49 / 5 00:19:24 / 5 01:19:4315,100:04:59
6173JÓŹWIAK PiotrŁódźbrakM 40 – 300:20:19 / 6 00:20:13 / 6 00:20:39 / 6 00:20:27 / 6 01:21:3914,700:06:55
777KIMMER JakubZelówBieging Team ZelówM 30 – 400:21:12 / 8 00:21:29 / 8 00:21:21 / 8 00:20:44 / 7 01:24:4814,200:10:04
8120PIOTROWSKI RadosławPrzysierskbrakM 30 – 500:20:44 / 7 00:21:14 / 7 00:21:27 / 7 00:21:53 / 8 01:25:2014,100:10:36
9255PIETRASIAK JanuszŁódźBEAUTY SPORTM 50 – 100:21:32 / 11 00:21:36 / 10 00:21:49 / 10 00:20:58 / 9 01:25:571400:11:13
1097FLORCZAK AdamŁódźbrakM 40 – 400:21:58 / 14 00:21:38 / 11 00:21:27 / 11 00:21:23 / 10 01:26:2713,900:11:43
11206DZIĘGIELEWSKI MichałŁódźbrakM 30 – 600:22:31 / 21 00:21:26 / 15 00:21:35 / 12 00:20:59 / 11 01:26:3413,900:11:50
12268DUDEK MirosławŁódźSNG WILD DUCKSM 30 – 700:21:13 / 9 00:21:33 / 9 00:21:58 / 9 00:22:24 / 12 01:27:1013,800:12:26
13195JABŁOŃSKI PrzemysławŁódźPietrzyk Running TeamM 40 – 500:21:52 / 13 00:21:56 / 12 00:21:47 / 13 00:22:09 / 13 01:27:4413,700:13:01
14115LOTKA MichałŁódźKITA TEAMM 40 – 600:22:00 / 15 00:21:58 / 14 00:22:05 / 14 00:21:55 / 14 01:27:5913,600:13:15
15150BOROWICKI AdamŁódźbrakM 30 – 800:22:03 / 17 00:21:54 / 13 00:22:32 / 16 00:22:42 / 15 01:29:1313,400:14:29
1646MALEC PawełŁódźPZPN M 30 – 900:21:48 / 12 00:22:10 / 16 00:22:21 / 15 00:23:05 / 16 01:29:2613,400:14:42
1738WOJTASIK AndrzejŁódźAkademia BiegaczaM 40 – 700:23:21 / 32 00:22:28 / 21 00:22:00 / 17 00:22:00 / 17 01:29:4913,400:15:05
1867ŻURANSKI RobertStrykówGentlemen's Rugby ClubM 30 – 1000:22:31 / 20 00:22:50 / 19 00:22:32 / 18 00:22:23 / 18 01:30:1713,300:15:33
19133CHOMICZEWSKI WitoldŁódźbrakM 30 – 1100:22:49 / 24 00:22:48 / 20 00:22:32 / 20 00:22:54 / 19 01:31:0513,200:16:21
20245BEDNAREK PiotrRawa Mazowiecka brakM 20 – 100:22:48 / 23 00:23:19 / 23 00:22:43 / 22 00:22:23 / 20 01:31:1413,200:16:31
21219JASION RobertŁódźbrakM 20 – 200:23:33 / 35 00:23:10 / 32 00:23:06 / 27 00:22:03 / 21 01:31:5413,100:17:10
22270ROSA DariuszJamnobrakM 50 – 200:22:02 / 16 00:22:34 / 18 00:23:20 / 19 00:24:04 / 22 01:32:021300:17:18
23264ZALASA WojciechŁódźŁódź Kocha Sport M 50 – 300:22:59 / 25 00:23:21 / 25 00:23:14 / 23 00:22:31 / 23 01:32:071300:17:23
2454MAJ DariuszŁódźBEAUTY SPORTM 50 – 400:23:00 / 26 00:23:21 / 26 00:23:14 / 24 00:22:46 / 24 01:32:221300:17:38
2576JANICKI MariuszłódźVera Running TeamM 30 – 1200:23:07 / 29 00:23:16 / 30 00:23:20 / 25 00:22:43 / 25 01:32:271300:17:43
26135RYCZKO DawidŁódźJarzynkiM 30 – 1300:23:34 / 36 00:23:10 / 33 00:23:08 / 28 00:22:51 / 26 01:32:4512,900:18:01
27224WLAZŁO PawełŁódźBEAUTY SPORTM 40 – 800:23:11 / 30 00:23:10 / 29 00:23:22 / 26 00:23:04 / 27 01:32:4912,900:18:06
28285RUTA MaciejŁódźbrakM 40 – 900:24:04 / 46 00:23:12 / 34 00:23:10 / 32 00:22:37 / 28 01:33:0412,900:18:21
29276JANUS MichałŁódźbrakM 30 – 1400:22:08 / 18 00:23:54 / 22 00:23:51 / 29 00:23:09 / 29 01:33:0512,900:18:21
30235LEWANDOWICZ ŁukaszŁódźbrakM 30 – 1500:23:00 / 27 00:23:21 / 28 00:23:35 / 31 00:23:54 / 30 01:33:5112,800:19:07
3122BIAŁEK AdamŁódźbrakM 40 – 1000:23:01 / 28 00:23:20 / 27 00:23:35 / 30 00:23:55 / 31 01:33:5212,800:19:08
3279JAWORSKI KrzysztofŁódźEVErRUNM 40 – 1100:23:43 / 38 00:23:40 / 35 00:23:37 / 35 00:23:15 / 32 01:34:1612,700:19:32
33294DZIOMDZIORA JacekŁódźBEAUTY SPORTM 30 – 1600:23:47 / 40 00:23:42 / 37 00:23:33 / 36 00:23:17 / 33 01:34:2012,700:19:36
3466FIRAZA TomaszŁódźbrakM 30 – 1700:21:22 / 10 00:22:44 / 17 00:24:42 / 21 00:25:52 / 34 01:34:4012,700:19:56
35138SZELEST DariuszWIŚNIOWA GÓRAPIETRZYK RUNNING TEAMM 50 – 500:23:32 / 33 00:23:54 / 36 00:23:43 / 37 00:23:32 / 35 01:34:4312,700:19:59
36280GRZEJDZIAK PrzemekŁódźRazem Trenujemy SportM 40 – 1200:23:47 / 42 00:23:42 / 38 00:23:42 / 38 00:23:38 / 36 01:34:5012,700:20:06
37189GAJEWSKI PawełŁódźBEAUTY SPORTM 50 – 600:24:04 / 47 00:23:43 / 44 00:23:47 / 40 00:23:25 / 37 01:35:0012,600:20:16
38202SZATANIAK JarekŁódźbrakM 40 – 1300:25:29 / 59 00:24:20 / 53 00:23:23 / 46 00:21:49 / 38 01:35:0312,600:20:19
39172ANDRZEJEWSKI JakubŁódźKobayashi Extreme TeamM 20 – 300:27:00 / 93 00:22:33 / 51 00:22:56 / 43 00:22:37 / 39 01:35:0712,600:20:23
40272GÓŻAŃSKI JarosławŁódźŁódź Kocha Sport M 50 – 700:23:32 / 34 00:23:59 / 39 00:24:12 / 42 00:24:03 / 40 01:35:4712,500:21:03
41227OLEJNICZAK MichałŁódźbrakM 30 – 1800:22:43 / 22 00:23:44 / 31 00:24:13 / 34 00:25:07 / 41 01:35:4712,500:21:04
42273ŁUKASIK ŁukaszŁódźPietrzyk Running TeamM 40 – 1400:24:04 / 45 00:23:36 / 43 00:24:00 / 41 00:24:13 / 42 01:35:5512,500:21:11
43226KUBIAK DominikŁódźVera Running TeamM 30 – 1900:23:58 / 43 00:23:34 / 40 00:23:53 / 39 00:24:31 / 43 01:35:5912,500:21:15
4468PIETEK JakubŁódź DOZ DrużynaM 20 – 400:22:29 / 19 00:23:42 / 24 00:24:17 / 33 00:26:09 / 44 01:36:3912,400:21:55
45238RADCZYC MaciejŁódźPIETRZYK RUNNING TEAMM 40 – 1500:24:24 / 50 00:24:31 / 49 00:24:38 / 49 00:24:04 / 45 01:37:3712,300:22:53
4672PIETRZAK PiotrŁódźbrakM 50 – 800:24:15 / 48 00:24:30 / 48 00:24:31 / 48 00:24:31 / 46 01:37:4912,300:23:05
4781ADAMSKI MarcinzgierzbrakM 30 – 2000:25:05 / 52 00:24:53 / 55 00:24:42 / 54 00:23:18 / 47 01:38:0012,200:23:16
48194RACZ MariuszWągryPietrzyk Running TeamM 40 – 1600:24:18 / 49 00:24:25 / 47 00:25:10 / 50 00:24:23 / 48 01:38:1712,200:23:33
49249GRUNTKOWSKI ArturAntoniewOrange PolskaM 50 – 900:24:02 / 44 00:24:22 / 46 00:24:49 / 47 00:25:05 / 49 01:38:1912,200:23:36
50256KRÓL JacekŁódźbrakM 40 – 1700:23:45 / 39 00:23:54 / 42 00:25:13 / 44 00:25:38 / 50 01:38:3112,200:23:47
51198CZAJKOWSKI TomaszŁódźŁódź Kocha Sport M 40 – 1800:23:35 / 37 00:24:32 / 45 00:24:55 / 45 00:25:41 / 51 01:38:4512,200:24:01
5275NOWAKOWSKI BartoszŁódźBEAUTY SPORTM 40 – 1900:25:18 / 55 00:25:01 / 60 00:24:51 / 58 00:23:50 / 52 01:39:0212,100:24:18
53304TĄPOLSKI RafałŁódź3KM 40 – 2000:25:38 / 69 00:24:31 / 57 00:24:32 / 55 00:24:37 / 53 01:39:2112,100:24:37
54146WZOREK PiotrŁódźbrakM 40 – 2100:25:29 / 60 00:24:44 / 58 00:24:52 / 57 00:24:21 / 54 01:39:2812,100:24:44
5556RICHTER MarcinŁódźRICHTER TEAMM 30 – 2100:24:59 / 51 00:24:27 / 50 00:24:53 / 52 00:25:29 / 55 01:39:501200:25:06
5633URBANOWICZ ArekŁódźbrakM 40 – 2200:25:27 / 58 00:24:43 / 56 00:24:50 / 56 00:24:51 / 56 01:39:521200:25:08
5731GOŹDZIK AdrianŁódźOsnowa RunM 30 – 2200:26:02 / 82 00:25:07 / 67 00:24:31 / 60 00:24:26 / 57 01:40:071200:25:23
5817BARTOSIK MarekŁódźBEAUTY SPORTM 40 – 2300:23:12 / 31 00:24:26 / 41 00:26:26 / 51 00:26:30 / 58 01:40:3611,900:25:52
59253LUŚTAK AndrzejŁódźVeoliaM 50 – 1000:25:31 / 61 00:24:43 / 59 00:25:00 / 59 00:25:20 / 59 01:40:3611,900:25:52
60141KOLASIŃSKI KamilŁódźbrakM 30 – 2300:25:47 / 74 00:25:16 / 66 00:25:13 / 62 00:24:41 / 60 01:40:5811,900:26:14
61106ROKICKI PrzemekŁódźbrakM 30 – 2400:25:48 / 76 00:25:13 / 65 00:25:11 / 61 00:25:05 / 61 01:41:1811,800:26:34
62167CZUBAK DariuszŁódźbrakM 50 – 1100:25:32 / 62 00:25:22 / 63 00:25:28 / 64 00:25:11 / 62 01:41:3611,800:26:52
6340KRUK JarosławŁódźBEAUTY SPORTM 50 – 1200:26:01 / 79 00:25:13 / 68 00:25:20 / 67 00:25:06 / 63 01:41:4111,800:26:57
64162OWCZAREK DamianŁódźbrakM 40 – 2400:25:26 / 56 00:25:19 / 62 00:25:44 / 66 00:25:14 / 64 01:41:4411,800:27:00
65262PANKIEWICZ MarcinŁòdźDOZ DrużynaM 40 – 2500:25:42 / 71 00:24:57 / 61 00:25:37 / 63 00:25:39 / 65 01:41:5711,800:27:13
66152GRABOWSKI GrzegorzŁódźEVErRUNM 40 – 2600:25:49 / 77 00:25:32 / 74 00:25:36 / 69 00:25:03 / 66 01:42:0111,800:27:17
67116KUJAWSKI MikołajŁódźbrakM 20 – 500:25:07 / 53 00:24:43 / 54 00:24:43 / 53 00:27:38 / 67 01:42:1211,700:27:28
6869ANISZEWSKI BartłomiejŁódźRossmannM 20 – 600:26:40 / 87 00:26:05 / 83 00:25:28 / 78 00:24:05 / 68 01:42:1911,700:27:35
69203KUŚMIREK GrzegorzłódźbrakM 40 – 2700:25:35 / 65 00:25:25 / 64 00:25:28 / 65 00:25:54 / 69 01:42:2311,700:27:39
7055PIELUŻEK PiotrŁódźBEAUTY SPORTM 40 – 2800:25:26 / 57 00:25:48 / 69 00:26:04 / 72 00:25:06 / 70 01:42:2611,700:27:42
7142ZGANIACZ PrzemysławŁódź#GFTLodzRunnersM 40 – 2900:26:01 / 80 00:25:14 / 71 00:25:30 / 68 00:26:07 / 71 01:42:5511,700:28:11
7265SENDERECKI RadosławPabianicebrakM 40 – 3000:26:17 / 83 00:25:59 / 80 00:25:40 / 75 00:25:15 / 72 01:43:1211,600:28:28
73242WALASIK MichałŁódźbrakM 40 – 3100:25:45 / 73 00:25:49 / 76 00:25:56 / 73 00:26:09 / 73 01:43:4111,600:28:57
7425WYTYKOWSKI MariuszŁódź brakM 40 – 3200:25:35 / 64 00:25:41 / 72 00:25:54 / 71 00:27:13 / 74 01:44:2411,500:29:40
7587FELIŃSKI JarosławŁódźbrakM 50 – 1300:25:34 / 63 00:25:45 / 73 00:26:21 / 74 00:26:50 / 75 01:44:3111,500:29:47
7694KUCIŃSKI PiotrŁÓDŹ Łódź Kocha Sport M 40 – 3300:25:47 / 75 00:25:56 / 78 00:26:21 / 77 00:26:53 / 76 01:44:5811,400:30:14
77137SZYMCZAK ŁukaszŁódźŁódź Kocha Sport M 30 – 2500:23:47 / 41 00:25:56 / 52 00:27:17 / 70 00:28:04 / 77 01:45:0511,400:30:21
78247AUGUSTYNIAK RafałŁódźbrakM 20 – 700:25:14 / 54 00:26:00 / 70 00:26:49 / 76 00:27:25 / 78 01:45:2911,400:30:45
7986SIKORSKI PrzemysławŁódź brakM 40 – 3400:25:36 / 67 00:26:01 / 77 00:27:48 / 81 00:26:33 / 79 01:45:5911,300:31:15
80288MARCINKIEWICZ MariuszŁódźDOZ DrużynaM 40 – 3500:25:43 / 72 00:26:23 / 79 00:27:03 / 80 00:27:13 / 80 01:46:2411,300:31:40
8190DYKTYŃSKI KrzysztofŁódźVeoliaM 50 – 1400:25:36 / 66 00:25:53 / 75 00:27:13 / 79 00:28:25 / 81 01:47:0811,200:32:24
8288ADAMSKI RadosławlodzBEAUTY SPORTM 40 – 3600:26:51 / 91 00:26:45 / 88 00:26:44 / 84 00:26:54 / 82 01:47:1611,200:32:32
8332ZIÓLKOWSKI MarekŁódź EVErRUNM 30 – 2600:26:20 / 84 00:26:29 / 85 00:26:51 / 82 00:27:34 / 83 01:47:1611,200:32:32
84112LACHMAN MichałŁódźBiegofilM 40 – 3700:28:13 / 114 00:26:57 / 101 00:26:24 / 92 00:25:47 / 84 01:47:2111,200:32:37
85131CHĘCIŃSKI PawełŁódźbrakM 30 – 2700:27:11 / 96 00:26:41 / 91 00:26:51 / 88 00:26:47 / 85 01:47:3111,200:32:47
86225KLATKA PiotrŁódźBEAUTY SPORTM 40 – 3800:26:42 / 88 00:26:25 / 87 00:26:41 / 83 00:28:30 / 86 01:48:2011,100:33:36
87188BARANOWSKI BogumiłŁódźbrakM 60 – 100:25:41 / 70 00:26:50 / 81 00:27:54 / 85 00:27:59 / 87 01:48:2511,100:33:42
88300WOŹNICKI MaciekŁódźRunning SucksM 40 – 3900:27:05 / 94 00:26:42 / 89 00:26:56 / 89 00:27:52 / 88 01:48:361100:33:52
89175DOPIERAŁA ŁukaszŁódźB/S/H/ Łódź Runinng TeamM 30 – 2800:26:01 / 78 00:26:41 / 82 00:27:54 / 87 00:28:43 / 89 01:49:201100:34:36
90190PIETRASIAK JacekStare SkoszewybrakM 50 – 1500:27:47 / 107 00:27:28 / 102 00:27:29 / 100 00:27:06 / 90 01:49:5110,900:35:07
912SZOSTAK PrzemysławŁódźDOZ DrużynaM 30 – 2900:26:46 / 90 00:27:18 / 92 00:27:35 / 93 00:28:34 / 91 01:50:1510,900:35:31
92215WIŚNIEWSKI KrzysztofŁódźBSSM 30 – 3000:27:44 / 106 00:27:24 / 100 00:27:31 / 99 00:27:39 / 92 01:50:2010,900:35:37
9360MIZERSKI RafałŁódźbrakM 50 – 1600:26:52 / 92 00:27:24 / 94 00:28:04 / 94 00:28:13 / 93 01:50:3510,900:35:51
94220ZAKRZEWSKI MichałŁódźSNG WILD DUCKSM 40 – 4000:26:44 / 89 00:27:29 / 93 00:28:08 / 95 00:28:19 / 94 01:50:4210,800:35:58
95125MAŁECKI HubertKołobrakM 20 – 800:26:01 / 81 00:26:45 / 84 00:27:40 / 86 00:30:21 / 95 01:50:4910,800:36:05
9652BORKOWSKI ŁukaszStarowa GóraCyBorkiM 40 – 4100:27:32 / 103 00:26:45 / 95 00:27:07 / 91 00:29:25 / 96 01:50:5010,800:36:06
97200GORĄCY MarcinŁódźRossmannM 30 – 3100:25:37 / 68 00:27:26 / 86 00:28:14 / 90 00:29:40 / 97 01:50:5810,800:36:14
9859OWCZAREK JacekPiątkowiskoO co biega PabianiceM 40 – 4200:27:25 / 98 00:27:25 / 96 00:27:38 / 97 00:28:30 / 98 01:50:5910,800:36:15
99164PRZEGALIŃSKI MaciejŁódźBEAUTY SPORTM 40 – 4300:27:29 / 100 00:27:35 / 98 00:27:43 / 101 00:28:15 / 99 01:51:0310,800:36:19
100128SZYMALA TomaszŁódźbrakM 40 – 4400:27:57 / 110 00:28:14 / 108 00:28:11 / 107 00:26:40 / 100 01:51:0310,800:36:19
101148ŁUKOŚ StanisławŁódźBEAUTY SPORTM 40 – 4500:27:21 / 97 00:27:43 / 99 00:28:08 / 102 00:28:03 / 101 01:51:1610,800:36:32
102180BURSKI PawełŁódźbrakM 50 – 1700:27:28 / 99 00:28:22 / 106 00:28:01 / 104 00:27:41 / 102 01:51:3410,800:36:50
103130UNTILOV OleksandrŁódźUkrainaM 40 – 4600:27:52 / 109 00:27:00 / 97 00:27:40 / 98 00:29:14 / 103 01:51:4810,700:37:04
104153JANICKI TomekŁódźbrakM 30 – 3200:27:30 / 102 00:28:20 / 105 00:28:00 / 103 00:27:57 / 104 01:51:4910,700:37:05
105210WALCZAK KrzysztofZgierzbrakM 30 – 3300:27:43 / 104 00:28:04 / 104 00:28:19 / 105 00:28:26 / 105 01:52:3410,700:37:50
106151ZNAŃSKI SebastianŁódźbrakM 20 – 900:26:23 / 85 00:27:26 / 90 00:28:39 / 96 00:30:19 / 106 01:52:4810,600:38:05
107281WÓJCIK AdrianŁódźNIE MAM POMYSŁUM 30 – 3400:29:23 / 129 00:28:18 / 118 00:27:43 / 113 00:27:46 / 107 01:53:1010,600:38:26
10893CEBULA PawelLodz#GFTRunningTeamM 40 – 4700:28:12 / 113 00:28:18 / 112 00:28:44 / 111 00:28:03 / 108 01:53:1910,600:38:35
109257SAWA DanielPaprotniaWATAHA - Łączy nas bieganieM 40 – 4800:28:29 / 119 00:27:43 / 109 00:28:12 / 108 00:29:19 / 109 01:53:4310,600:39:00
110111TURBIŃSKI MarcinBrzezinyWATAHA - Łączy nas bieganieM 40 – 4900:28:28 / 118 00:28:07 / 113 00:27:43 / 106 00:29:30 / 110 01:53:4910,500:39:05
111163WINNICKA MonikaŁódźEVErRUNM 40 – 5000:28:11 / 112 00:28:37 / 115 00:28:52 / 114 00:29:49 / 111 01:55:3110,400:40:47
112209BRYCHT TomaszStrykówbrakM 50 – 1800:27:43 / 105 00:28:03 / 103 00:29:31 / 112 00:30:21 / 112 01:55:3910,400:40:55
11361KMIEĆ GerardŁódźbrakBrak – 00:28:11 / 111 00:28:09 / 111 00:28:48 / 109 00:30:47 / 113 01:55:5710,300:41:13
11430KOZIELSKI RyszardŁódź ReebokRunCrew LDZM 60 – 200:27:51 / 108 00:29:17 / 116 00:29:37 / 115 00:29:20 / 114 01:56:0510,300:41:21
11599KOCIK ArkadiuszŁódźbrakM 50 – 1900:28:25 / 117 00:27:50 / 110 00:28:59 / 110 00:31:52 / 115 01:57:0710,200:42:23
116184WITUSIK DariuszŁódź O co biega PabianiceM 50 – 2000:27:30 / 101 00:29:17 / 114 00:30:43 / 116 00:30:26 / 116 01:57:5710,200:43:13
117102TONDYS PiotrŁÓDŹSamotny wilkM 40 – 5100:29:06 / 126 00:29:30 / 125 00:29:57 / 119 00:29:38 / 117 01:58:1210,200:43:28
11895DABIOCH MarekStarowa GórabrakM 60 – 300:29:02 / 125 00:29:34 / 126 00:30:03 / 121 00:29:32 / 118 01:58:1310,200:43:29
119214RICHTER TomaszLÓDŹRICHTER TEAMM 50 – 2100:29:02 / 124 00:29:30 / 122 00:29:59 / 118 00:30:11 / 119 01:58:4310,100:44:00
120213JANISZEWSKI SylweriuszŁódźbrakM 40 – 5200:28:13 / 115 00:29:45 / 119 00:31:12 / 123 00:30:20 / 120 01:59:321000:44:48
121302KAZUBSKI RadosławRawa Mazowiecka brakM 30 – 3500:29:09 / 127 00:29:25 / 124 00:30:39 / 124 00:30:26 / 121 01:59:401000:44:56
122132OSIŃSKI StanisławŁódźbrakM 50 – 2200:30:51 / 138 00:30:03 / 132 00:29:54 / 128 00:29:19 / 122 02:00:081000:45:24
123199SOKOŁOWSKI PawełSZADEK SzadkobiegaczeM 40 – 5300:30:56 / 140 00:30:40 / 135 00:30:22 / 133 00:29:04 / 123 02:01:039,900:46:19
124113PIECYK JacekSzadekSzadkobiegaczeM 40 – 5400:30:56 / 141 00:30:40 / 136 00:30:22 / 132 00:29:04 / 124 02:01:039,900:46:19
125129SZARF TomaszRzgówbrakM 30 – 3600:28:31 / 120 00:30:27 / 127 00:31:10 / 127 00:31:39 / 125 02:01:489,900:47:05
1268CZYŻAK RobertŁódźbrakM 30 – 3700:30:19 / 131 00:30:46 / 133 00:31:20 / 135 00:29:42 / 126 02:02:099,800:47:25
12735SPRUCH AndrzejŁódźM. A. RysieM 60 – 400:29:24 / 130 00:30:28 / 131 00:31:07 / 129 00:31:18 / 127 02:02:199,800:47:35
128159PTAK MarcinŁódźbrakM 30 – 3800:30:50 / 137 00:28:54 / 130 00:29:59 / 126 00:32:38 / 128 02:02:239,800:47:39
129196STĘPNIAK WojtekZgierzZgierzbiegaM 40 – 5500:29:10 / 128 00:29:23 / 123 00:30:01 / 120 00:33:49 / 129 02:02:249,800:47:41
130211SNOWARSKI WitoldSieradzbrakM 40 – 5600:31:09 / 142 00:30:59 / 141 00:30:33 / 136 00:31:17 / 130 02:04:009,700:49:16
13183ŁUKASIK MariuszŁódźbrakM 40 – 5700:28:23 / 116 00:29:41 / 120 00:31:02 / 122 00:34:57 / 131 02:04:059,700:49:21
132169CIESLAK KrzysztofKutnobrakM 40 – 5800:26:34 / 86 00:29:20 / 107 00:32:32 / 117 00:36:19 / 132 02:04:479,600:50:03
133212PRZYBYŁ AdamŁódźŁódź Kocha Sport M 40 – 5900:29:01 / 123 00:30:37 / 129 00:32:45 / 134 00:33:49 / 133 02:06:139,500:51:29
134166PRASOL SzczepanŁódźŁódź Kocha Sport M 30 – 3900:29:00 / 122 00:30:24 / 128 00:32:20 / 130 00:34:28 / 134 02:06:149,500:51:30
13549SZMIGIELSKI JarosławŁódźVexusM 40 – 6000:28:59 / 121 00:29:06 / 121 00:31:32 / 125 00:36:50 / 135 02:06:299,500:51:45
13648UCIŃSKI GrzegorzŁódźbrakM 30 – 4000:30:47 / 134 00:31:07 / 138 00:31:00 / 137 00:34:24 / 136 02:07:209,400:52:36
137179CHĄDZYŃSKI MichałKonstantynówbrakM 30 – 4100:30:36 / 132 00:30:48 / 134 00:31:59 / 138 00:34:13 / 137 02:07:389,400:52:54
13863KWINTKIEWICZ MarcinŁódź ReebokRunCrew LDZM 40 – 6100:39:24 / 150 00:28:22 / 147 00:30:24 / 144 00:30:17 / 138 02:08:289,300:53:44
13934KORCZYNSKI StanislawStary RedzeńPietrzyk Running TeamM 60 – 500:27:08 / 95 00:30:25 / 117 00:34:17 / 131 00:37:55 / 139 02:09:469,200:55:02
14078RADWANSKI TomaszŁódź brakM 40 – 6200:32:55 / 146 00:32:18 / 145 00:33:11 / 146 00:31:42 / 140 02:10:089,200:55:24
141165STAŃCZAK PawełŁódźbrakM 50 – 2300:31:22 / 143 00:31:45 / 143 00:32:31 / 140 00:34:31 / 141 02:10:119,200:55:27
142100WNUK PrzemysławŁódźbrakM 50 – 2400:30:54 / 139 00:30:57 / 137 00:32:37 / 139 00:35:50 / 142 02:10:199,200:55:35
143207WIĘCKOWSKI KamilŁódźPralnia Kalorii BrzezinyM 30 – 4200:30:42 / 133 00:31:19 / 139 00:34:12 / 142 00:34:11 / 143 02:10:269,200:55:42
14447DAWIDOWICZ PawełŁódźbrakM 40 – 6300:32:55 / 145 00:32:19 / 144 00:33:06 / 145 00:32:09 / 144 02:10:309,200:55:46
145140RAFAŁ WierciochŁódźbrakM 40 – 6400:30:50 / 136 00:31:13 / 140 00:33:56 / 141 00:35:23 / 145 02:11:239,100:56:39
14636LESZKO TomaszŁódźEVErRUNM 40 – 6500:31:34 / 144 00:33:42 / 146 00:33:52 / 147 00:32:37 / 146 02:11:479,100:57:04
147290SOKÓŁ MichałGłownobrakM 30 – 4300:30:49 / 135 00:31:26 / 142 00:34:46 / 143 00:40:47 / 147 02:17:498,701:03:05
148127LAUDAN RobertŁódźbrakM 50 – 2500:34:40 / 148 00:34:46 / 149 00:36:18 / 149 00:32:59 / 148 02:18:468,601:04:02
14980ROSIAK PawelLODZbrakM 60 – 600:34:07 / 147 00:34:26 / 148 00:35:12 / 148 00:35:31 / 149 02:19:178,601:04:33
150119RADZIKOWSKI JarosławŁódźrun-log.comM 50 – 2600:35:13 / 149 00:35:08 / 150 00:35:56 / 150 00:37:33 / 150 02:23:538,301:09:09
Nie ukończyło 14 uczestników
DNF*149LIGENZA KamilŁódźbrakM 30 – DNF*DNF*DNF*DNF*
DNF*236STAWSKI DariuszŁódźBiegam po piwoM 60 – DNF*DNF*DNF*DNF*
DNF*58WEJDMAN DariuszŁÓDŹEVErRUNM 40 – DNF*DNF*DNF*DNF*
DNF*74KASZUBSKI RafałŁódźKASZUBrunM 30 – DNF*DNF*DNF*DNF*
DNF*161WŁODARCZYK PiotrŁódźPietrzyk Running TeamM 40 – DNF*DNF*DNF*DNF*
DNF*136WOJNARSKI JarekGlinnikbrakM 40 – DNF*DNF*DNF*DNF*
DNF*205SZALAPSKI BartłomiejLodzbrakM 40 – DNF*DNF*DNF*DNF*
DNF*89SZYMALA PawełŁódźRossmannM 40 – DNF*DNF*DNF*DNF*
DNF*191SIEWIERA ŁukaszŁódź Gentlemen's Rugby ClubM 30 – DNF*DNF*DNF*DNF*
DNF*156MALEŃCZUK TomaszŁódźbrakM 30 – DNF*DNF*DNF*DNF*
DNF*291OWCZAREK DariuszŁódź ReebokRunCrew LDZM 30 – DNF*DNF*DNF*DNF*
DNF*244JAKUBOWSKI SławomirMalanówbrakM 50 – DNF*DNF*DNF*DNF*
DNF*44PIECZARA ŁukaszŁódźTME RunnersM 40 – DNF*DNF*DNF*DNF*
DNF*155DAWIDOWICZ BartoszŁódźbrakM 20 – DNF*DNF*DNF*DNF*

*DNF - nie ukończył