Łódź, Łagiewniki 16.02.2020

Puchar DOZ Maratonu Łódź 2019/2020

Wyniki kategorii Open Kobiet

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaOkr. 1Okr. 2Okr. 3Okr. 4Czas sum.VśrRóżnica
1 / 1217BUKOWSKA MartaŁódźbrakK 20 – 100:23:31 / 1 00:23:13 / 1 00:23:13 / 1 00:24:00 / 1 01:33:5812,800:00:00
2 / 2123ZATKE DorotaŁódźAkademia BiegaczaK 40 – 100:23:45 / 2 00:23:58 / 2 00:24:23 / 2 00:23:57 / 2 01:36:0512,500:02:06
3 / 3109PIERZCHAŁA MagdalenaJustynówLKS KOLUSZKIK 20 – 200:24:18 / 3 00:24:26 / 3 00:25:09 / 3 00:24:24 / 3 01:38:1812,200:04:19
4 / 4201HAJZER EwaŁódźEVErRUNK 30 – 100:25:27 / 4 00:25:17 / 4 00:25:44 / 4 00:25:57 / 4 01:42:2611,700:08:28
5 / 557OKUŃSKA-WEJDMAN AnetaŁÓDŹEVErRUNK 40 – 200:25:34 / 6 00:25:48 / 5 00:25:59 / 5 00:25:44 / 5 01:43:0611,600:09:08
6 / 6279TRAWCZYŃSKA EwelinaŁódźBEAUTY SPORTK 40 – 300:25:30 / 5 00:25:54 / 7 00:25:57 / 6 00:26:18 / 6 01:43:4111,600:09:43
7 / 726OLENDER-BARTOSIK RenataŁódźEVErRUNK 30 – 200:26:19 / 10 00:26:29 / 9 00:26:26 / 8 00:25:50 / 7 01:45:0611,400:11:07
8 / 864KADZIDŁOWSKA AleksandraŁódźEVErRUNK 40 – 400:26:16 / 9 00:26:28 / 8 00:26:41 / 9 00:26:40 / 8 01:46:0611,300:12:08
9 / 9185SREBRZYŃSKA KasiaŁódźBEAUTY SPORTK 30 – 300:26:14 / 8 00:26:41 / 10 00:27:03 / 10 00:26:37 / 9 01:46:3711,300:12:38
10 / 10266SĘKOWSKA KingaKońskieEVErRUNK 20 – 300:27:24 / 11 00:26:22 / 11 00:26:41 / 11 00:27:21 / 10 01:47:4911,100:13:51
11 / 11267JASTRZĄBEK AgnieszkaŁódźEVErRUNK 30 – 400:25:34 / 7 00:25:48 / 6 00:26:51 / 7 00:30:25 / 11 01:48:391100:14:40
12 / 12216GĄSIOROWSKA AgnieszkaŁÓDŹ EVErRUNK 30 – 500:27:43 / 13 00:27:37 / 12 00:28:07 / 12 00:28:00 / 12 01:51:2910,800:17:30
13 / 13289ŚREDNIAK AgnieszkaŁódźSNG WILD DUCKSK 40 – 500:27:42 / 12 00:27:44 / 13 00:29:00 / 13 00:28:34 / 13 01:53:0110,600:19:03
14 / 14145WZOREK AgnieszkaŁódźbrakK 40 – 600:27:43 / 14 00:28:47 / 14 00:29:03 / 14 00:28:23 / 14 01:53:5810,500:19:59
15 / 15157SIERADZKA MartaŁódźEVErRUNK 40 – 700:28:12 / 17 00:28:36 / 16 00:28:52 / 15 00:29:49 / 15 01:55:3110,400:21:32
16 / 1637CYTROWSKA MałgorzataAndrespolbrakK 50 – 100:28:44 / 19 00:29:25 / 19 00:28:56 / 16 00:28:39 / 16 01:55:4710,400:21:48
17 / 1770BIAŁECKA SylwiaŁódźEVErRUNK 40 – 800:28:12 / 18 00:28:21 / 15 00:30:36 / 17 00:29:53 / 17 01:57:0310,300:23:05
18 / 1843WOSIAK MałgorzataŁódźBEAUTY SPORTK 30 – 600:27:47 / 15 00:29:26 / 18 00:30:15 / 18 00:30:22 / 18 01:57:5210,200:23:53
19 / 19301ANDRZEJEWSKA AgataŁódźAmbitne TygrysiceK 40 – 900:29:00 / 22 00:29:36 / 21 00:29:59 / 19 00:29:36 / 19 01:58:1210,200:24:14
20 / 2050LISKE DorotaŁódźbrakK 40 – 1000:30:12 / 25 00:29:48 / 23 00:29:56 / 22 00:29:07 / 20 01:59:0510,100:25:06
21 / 2171TOMCZYK KarolinaŁódźDOZ DrużynaK 30 – 700:27:49 / 16 00:29:18 / 17 00:32:37 / 20 00:29:43 / 21 01:59:291000:25:30
22 / 2292FĄFARA AgnieszkaŁódźbrakK 40 – 1100:30:58 / 30 00:30:24 / 26 00:30:30 / 24 00:30:35 / 22 02:02:299,800:28:30
23 / 23251DOMINIAK PaulaŁódźbrakK 20 – 400:28:56 / 20 00:30:00 / 22 00:30:58 / 21 00:32:45 / 23 02:02:409,800:28:42
24 / 24193DOBROCHOWSKA IzabelaKsawerów brakK 20 – 500:28:59 / 21 00:29:22 / 20 00:31:39 / 23 00:33:00 / 24 02:03:019,800:29:02
25 / 251KALINOWSKA AnnaŁódźSuper TEAM K 40 – 1200:30:18 / 26 00:30:46 / 24 00:31:21 / 25 00:30:42 / 25 02:03:099,700:29:11
26 / 26124BŁASZCZYK IwonaGłownoSuper TEAM K 30 – 800:30:19 / 27 00:30:46 / 25 00:31:22 / 26 00:30:41 / 26 02:03:109,700:29:11
27 / 2751BORKOWSKA MonikaStarowa GóraCyBorkiK 40 – 1300:29:54 / 23 00:31:30 / 28 00:32:37 / 28 00:33:44 / 27 02:07:479,400:33:49
28 / 28139DOMINIKA SolarekBrzeziny Pralnia Kalorii BrzezinyK 30 – 900:30:42 / 29 00:31:17 / 29 00:34:14 / 30 00:34:11 / 28 02:10:269,200:36:27
29 / 29284WITCZAK MartaŁódźbrakK 20 – 600:30:36 / 28 00:30:47 / 27 00:31:59 / 27 00:38:14 / 29 02:11:379,100:37:39
30 / 30108MĘDREK JoannaKoludzkiPietrzyk Running TeamK 50 – 200:30:09 / 24 00:32:01 / 30 00:33:42 / 29 00:35:58 / 30 02:11:529,100:37:53
31 / 3173CHABASIŃSKA AgnieszkaŁÓDŹbrakK 40 – 1400:31:07 / 31 00:31:25 / 31 00:33:50 / 31 00:36:54 / 31 02:13:18900:39:19
32 / 3284FRANKENBERG MałgorzataŁódźbrakK 60 – 100:33:46 / 34 00:33:55 / 33 00:35:45 / 32 00:36:16 / 32 02:19:438,600:45:45
33 / 33278OKULSKA IzaKołobrakK 30 – 1000:33:00 / 33 00:36:42 / 34 00:36:50 / 33 00:38:28 / 33 02:25:018,300:51:03
34 / 34118NOWACKA MonikaBrzezinyWATAHA - Łączy nas bieganieK 40 – 1500:31:34 / 32 00:34:24 / 32 00:41:16 / 34 00:38:47 / 34 02:26:028,200:52:04
35 / 35158ANNA ŁuczkowskaŁódźbrakK 30 – 1100:34:44 / 35 00:36:06 / 35 00:37:24 / 35 00:38:05 / 35 02:26:208,200:52:22
36 / 36265STRZELECKA-DRAGUN HalinaSłupskIntegracyjny Klub Sportowy ZRYW SłupskK 60 – 200:35:19 / 36 00:35:36 / 36 00:37:45 / 36 00:42:39 / 36 02:31:207,900:57:22
37 / 37250WIKTOREK JadwigaŁódźbrakK 70+ – 100:38:41 / 37 00:37:28 / 37 00:38:40 / 37 00:40:35 / 37 02:35:267,701:01:28
Nie ukończyło 4 uczestników
DNF*45MALEC KatarzynaŁódźbrakK 30 – DNF*DNF*DNF*DNF*
DNF*154CHYLIŃSKA AgnieszkaŁódźBEAUTY SPORTK 30 – DNF*DNF*DNF*DNF*
DNF*41KRUK OlaŁódźBEAUTY SPORTK 40 – DNF*DNF*DNF*DNF*
DNF*187GARGÓL MariaŁódźM. A. RysieK 40 – DNF*DNF*DNF*DNF*

*DNF - nie ukończył