Łódź, Centrum Zarządzania Szlakiem Konnym 2020-10-10

Bieg przełajowy Biegnij w Łódzkie

Wyniki wyścigu

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaCzas sum.VśrRóżnica
196KUNIKOWSKI TomaszPlacencjaAkademiaBiegacza.pl S.L Salos-Wodna Łódź 00:18:1816,100:00:00
297MARCINKIEWICZ LeszekŁódźRodzinka Na Medal00:18:2815,900:00:10
376FRANKOWSKI MaciejKonstantynów ŁódzkiBeauty Sport 00:19:0015,500:00:42
493WÓJCIK RobertZgierz RAZEM TRENUJEMY SPORT00:19:5214,800:01:34
566OGIŃSKI NorbertAleksandrów Łódzkibrak00:20:0414,600:01:46
67WITKOWSKI MichałŁódźbrak00:20:1614,500:01:57
785ZALASA WojciechŁódźŁódź Kocha Sport 00:21:0413,900:02:46
842FRĄCZYK SzymonŁódźRazem Trenujemy Sport00:22:1213,200:03:54
951MISIURA AdamŁódźbrak00:22:331300:04:15
1090GÓŻANSKI JarosławŁódźŁódź Kocha Sport 00:22:341300:04:16
1141PAKOWSKI RobertTomaszów MazowieckiWanda Panfil Team 00:22:5012,900:04:32
12 / 186WYSOCKA AgnieszkaŁódźŁódź Kocha Sport 00:23:1912,600:05:01
132BORWIN JanŁódźbrak00:23:2012,600:05:02
144SZCZEPANSKI MichalŁódźbrak00:23:2512,600:05:06
15 / 257HAJZER EwaŁódźEVErRUN00:23:2512,500:05:07
1662BARTOSIK MarekŁódźBeauty Sport 00:23:2512,500:05:07
17 / 388GOŹDZIK-ZARĘBA AnetaŁódźŁódź Kocha Sport 00:23:2712,500:05:08
1822NOWAK MarcinŁódźbrak00:24:4211,900:06:24
1992WANDACHOWICZ MariuszŁódźŁódź Kocha Sport 00:24:5211,800:06:34
2016MARKOWSKI MarcinŁódźbrak00:24:5411,800:06:36
2147ISKRA ArkadiuszŁódźbrak00:24:5711,800:06:38
2282KRATA AdamZelówBieging Team Zelów00:25:1811,600:07:00
2354MAŃKA MarcinŁódźRYSIOTEAM00:25:2711,500:07:09
2477MARCINKIEWICZ MariuszŁódźPrzerwa techniczna00:25:2811,500:07:09
25 / 465WOSIAK MałgorzataŁódźBeauty Sport 00:25:2811,500:07:10
2695WIŚNIEWSKI RadosławŁódźBeauty Sport 00:25:2911,500:07:10
27 / 517MARKOWSKA EwaŁódźMEYRA SPEED TEAM00:25:4811,400:07:30
28 / 624KADZIDŁOWSKA AleksandraŁódźEVErRUN00:26:2011,200:08:01
2984KAMIŃSKI JanŁódźbrak00:26:3011,100:08:12
30 / 778TOMCZYK KarolinaŁódźPrzerwa techniczna00:26:3211,100:08:14
31 / 819FLORCZAK SylwiaŁódźbrak00:26:411100:08:22
32 / 958SĘKOWSKA KingaKońskie EVErRUN00:26:451100:08:27
3381SŁOKA MarcinŁódźŁódź Kocha Sport 00:26:501100:08:31
3487MENDRZYCKI SzymonŁódźSzakale Bałut Łódź00:26:5110,900:08:33
3561MARCZAK SlawekŁódźbrak00:26:5210,900:08:33
3610WÓJCIK PatrykŁódźbrak00:27:0510,900:08:46
3753KROTOSZ PiotrTeofilów 59Rysioteam00:27:3310,700:09:14
38 / 1034EJZEMBERG MonikaŁódźBorysbiega00:27:4010,600:09:22
39 / 1199ZAGDAŃSKA MałgorzataŁódźbrak00:27:4010,600:09:22
4018KOZIELSKI RyszardŁódźReebokRunCrew LDZ00:27:4610,600:09:28
4194MICHALAK DominikSmardzewbrak00:27:5410,500:09:35
42 / 1298WRÓBEL KatarzynaŁódźbrak00:28:5410,200:10:36
43 / 136SZCZEPANSKA NataliaŁódźbrak00:28:5510,200:10:37
4446STEFANIAK RobertŁódźbrak00:28:5610,200:10:38
45 / 1431BALCERZAK KrysiaŁódźEVErRUN00:29:0010,100:10:42
4633BALCERZAK MariuszŁódźDroga Do Ultra00:29:0010,100:10:42
47 / 1564PATURA AniaŁódźbrak00:29:0210,100:10:44
48 / 1648TRZEWIKOWSKA PaulinaŁódźbrak00:29:161000:10:57
4974KARBOWNIK BoguslawŁódźBiBi00:29:161000:10:58
5050SZYMAŃSKI RafałŁódźWATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE00:29:349,900:11:15
5172GRABICKI RafałŁódźbrak00:29:349,900:11:16
5256RZEZNICKI KarolŁódźEVErRUN00:29:369,900:11:17
53 / 1732KUCHTA MonikaŁódźbrak00:29:389,900:11:20
5423ŚWIDERSKI JózefŁódźAQ WIRING TEAM 00:29:449,900:11:26
5591FILIPIAK AdamŁódźŁódź Kocha Sport 00:29:559,800:11:36
56 / 1889SIENKIEWICZ AnnaŁódźbrak00:29:559,800:11:36
5752LESIAK AndrzejŁódźRYSIOTEAM00:30:259,700:12:07
58 / 1955LESIAK-MAŃKA MonikaŁódźRysioteam00:30:259,700:12:07
5983WASIAK TomaszŁódźRAZEM TRENUJEMY SPORT00:31:049,500:12:46
60 / 2068CHABASIŃSKA AgnieszkaŁódźbrak00:31:149,400:12:56
6179DZIEDZIC KacperBrzeźniobrak00:32:119,100:13:53
6270SOSKI ŁukaszŁódźbrak00:32:29900:14:11
6325MIELCZAREK MirosławŁódźbrak00:32:33900:14:14
64 / 2140PODDĘBNIAK JustynaŁódź3W00:32:49900:14:31
65 / 2269SZANDA BogusławaCzyżeminekO co biega 00:33:048,900:14:45
6639OLSZEWSKI TomaszŁódźRazem Trenujemy Sport00:33:528,700:15:34
6780WŁODARCZYK ArkadiuszŁódźŁódź Kocha Sport 00:33:578,700:15:38
68 / 2336MICOR JolantaŁódź#happyrunners00:34:588,400:16:39
69 / 2460HERMANOWICZ IzabelaŁódźWATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE00:35:498,200:17:31
7067SMOCZOK MichałŁódźbrak00:35:508,200:17:32
71 / 2514STAŃCZYK AgataZGIERZ brak00:38:147,700:19:56
72 / 261KUDEŃ AgnieszkaŁódź5 z Księżyca00:39:307,400:21:11
73 / 2712KRZYWNICKA AgataŁódźbrak00:39:457,400:21:26
74 / 2811PRZYCHODZEŃ MałgorzataZgierzbrak00:39:457,400:21:27
75 / 293WALEWSKA UrszulaŁódź5 z Księżyca00:43:326,800:25:14
76 / 309WESOŁOWSKA MagdalenaZgierz5 z Księżyca00:48:56600:30:38
Nie ukończył 1 uczestnik
DNF*73PAWEŁCZYK GrzegorzŁódźbrakDNF*DNF*DNF*
Nie wystartowało 22 uczestników
DNS*5DUBLAŃSKI MichałŁódźbrakDNS*DNS*DNS*
DNS*28GARNCAREK AnnaRosanówEVErRUNDNS*DNS*DNS*
DNS*29GRZEGORCZYK NataliaOpoczno Wanda Panfil Team DNS*DNS*DNS*
DNS*26IGNACZAK WeronikaŁódźEVErRUNDNS*DNS*DNS*
DNS*63JAWORSKI KrzysztofŁódźEVErRUNDNS*DNS*DNS*
DNS*13KARASIŃSKA EwaZgierz5 z KsiężycaDNS*DNS*DNS*
DNS*8KMIECIAK PiotrŁódźbrakDNS*DNS*DNS*
DNS*43KOCZOROWSKA OlgaKsawerów brakDNS*DNS*DNS*
DNS*21KUCHAROWSKA OliwiaPiotrków trybunalski5 z KsiężycaDNS*DNS*DNS*
DNS*59KUJAWSKI ArkadiuszŁódźRYSIOTEAMDNS*DNS*DNS*
DNS*75KUMOR WeronikaŁódźEVErRUNDNS*DNS*DNS*
DNS*37MICHALAK KarolinaŁódźbrakDNS*DNS*DNS*
DNS*49MROCZKOWSKI JanuszŁódźEpoka Nordica Łódź DNS*DNS*DNS*
DNS*20NOWSK MarcinŁódźbrakDNS*DNS*DNS*
DNS*44OLSZEWSKI JanŁódźRazem Trenujemy SportDNS*DNS*DNS*
DNS*27PAJSZCZYK BlankaŁódźbrakDNS*DNS*DNS*
DNS*35SABACIŃSKI PiotrZgierzbrakDNS*DNS*DNS*
DNS*30SIERADZKA MariaŁódźbrakDNS*DNS*DNS*
DNS*38TYŃSKA SITEK AleksandraŁódźDroga Do UltraDNS*DNS*DNS*
DNS*45VOLKOV ViktorPabianice O co biega DNS*DNS*DNS*
DNS*71WYSOCKI ArkadiuszRąbieńTomTom RunnersDNS*DNS*DNS*
DNS*15ZATKE DorotaŁódźAkademia Biegacza.plDNS*DNS*DNS*

*DNF - nie ukończył
*DNS - nie wystartował