Łódź, Centrum Zarządzania Szlakiem Konnym 2020-07-04

Biegaj bezpiecznie-Biegaj sam i nie sam

Wyniki kategorii Open Kobiet

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaCzas sum.VśrTempoRóżnica
1 / 186WYSOCKA AgnieszkaŁódźŁódź Kocha Sport 00:23:196,34:4600:00:00
2 / 257HAJZER EwaŁódźEVErRUN00:23:256,34:4700:00:06
3 / 388GOŹDZIK-ZARĘBA AnetaŁódźŁódź Kocha Sport 00:23:276,34:4700:00:07
4 / 465WOSIAK MałgorzataŁódźBeauty Sport 00:25:285,85:1200:02:09
5 / 517MARKOWSKA EwaŁódźMEYRA SPEED TEAM00:25:485,75:1600:02:29
6 / 624KADZIDŁOWSKA AleksandraŁódźEVErRUN00:26:205,65:2200:03:00
7 / 778TOMCZYK KarolinaŁódźPrzerwa techniczna00:26:325,55:2500:03:13
8 / 819FLORCZAK SylwiaŁódźbrak00:26:415,55:2700:03:21
9 / 958SĘKOWSKA KingaKońskie EVErRUN00:26:455,55:2800:03:26
10 / 1034EJZEMBERG MonikaŁódźBorysbiega00:27:405,35:3900:04:21
11 / 1199ZAGDAŃSKA MałgorzataŁódźbrak00:27:405,35:3900:04:21
12 / 1298WRÓBEL KatarzynaŁódźbrak00:28:545,15:5400:05:35
13 / 136SZCZEPANSKA NataliaŁódźbrak00:28:555,15:5400:05:36
14 / 1431BALCERZAK KrysiaŁódźEVErRUN00:29:005,15:5500:05:41
15 / 1564PATURA AniaŁódźbrak00:29:025,15:5600:05:43
16 / 1648TRZEWIKOWSKA PaulinaŁódźbrak00:29:1655:5800:05:56
17 / 1732KUCHTA MonikaŁódźbrak00:29:3856:0300:06:19
18 / 1889SIENKIEWICZ AnnaŁódźbrak00:29:554,96:0600:06:35
19 / 1955LESIAK-MAŃKA MonikaŁódźRysioteam00:30:254,86:1300:07:06
20 / 2068CHABASIŃSKA AgnieszkaŁódźbrak00:31:144,76:2300:07:55
21 / 2140PODDĘBNIAK JustynaŁódź3W00:32:494,56:4200:09:30
22 / 2269SZANDA BogusławaCzyżeminekO co biega 00:33:044,46:4500:09:44
23 / 2336MICOR JolantaŁódź#happyrunners00:34:584,27:0800:11:38
24 / 2460HERMANOWICZ IzabelaŁódźWATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE00:35:494,17:1900:12:30
25 / 2514STAŃCZYK AgataZGIERZ brak00:38:143,87:4800:14:55
26 / 261KUDEŃ AgnieszkaŁódź5 z Księżyca00:39:303,78:0400:16:10
27 / 2712KRZYWNICKA AgataŁódźbrak00:39:453,78:0700:16:25
28 / 2811PRZYCHODZEŃ MałgorzataZgierzbrak00:39:453,78:0700:16:26
29 / 293WALEWSKA UrszulaŁódź5 z Księżyca00:43:323,48:5300:20:13
30 / 309WESOŁOWSKA MagdalenaZgierz5 z Księżyca00:48:5639:5900:25:37
Nie wystartowało 12 uczestników
DNS*28GARNCAREK AnnaRosanówEVErRUNDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*29GRZEGORCZYK NataliaOpoczno Wanda Panfil Team DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*26IGNACZAK WeronikaŁódźEVErRUNDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*13KARASIŃSKA EwaZgierz5 z KsiężycaDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*43KOCZOROWSKA OlgaKsawerów brakDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*21KUCHAROWSKA OliwiaPiotrków trybunalski5 z KsiężycaDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*75KUMOR WeronikaŁódźEVErRUNDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*37MICHALAK KarolinaŁódźbrakDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*27PAJSZCZYK BlankaŁódźbrakDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*30SIERADZKA MariaŁódźbrakDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*38TYŃSKA SITEK AleksandraŁódźDroga Do UltraDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*15ZATKE DorotaŁódźAkademia Biegacza.plDNS*DNS*DNS*DNS*

*DNS - nie wystartował