Porsche CUP 2021 - Tor Ułęż

Suma najlepszych czasów

Średnia czasów z wyników
Wyniki kategorii RANKING Open Rano 00:02:24.414
Wyniki kategorii RANKING Open Popołudnie 00:02:16.,72

Msc Nr Nazwisko / Imię Marka Model Klasa Wyniki kategorii RANKING Open Rano Wyniki kategorii RANKING Open Popołudnie Czas sumaryczny
1. 12 DOLUK Dawid 991.1 GT3 Speed 450 00:02:03.916 + 00:02:04.052 00:02:03.629 + 00:02:05.320 00:08:16.917
2. 4 BARTNIK Mariusz 991.1 GT3 Speed 450 00:02:04.838 + 00:02:05.647 00:02:03.688 + 00:02:03.848 00:08:18.021
3. 20 SUWAŁA Piotr 992 4S Speed 450 00:02:08.422 + 00:02:08.710 00:02:09.343 + 00:02:09.618 00:08:36.093
4. 97 CHMIELECKI Tomasz 996 turbo Trophy Sport GT 00:02:11.582 + 00:02:11.814 00:02:11.214 + 00:02:11.296 00:08:45.906
5. 1 WITT Tomasz 997.1 Turbo Speed 350 00:02:12.475 + 00:02:12.843 00:02:11.197 + 00:02:11.712 00:08:48.227
6. 7 CELNER Marek 997.1 Turbo Speed 350 00:02:11.463 + 00:02:12.926 00:02:11.944 + 00:02:13.612 00:08:49.945
7. 35 JUNCZYK Adam 991.1 4S Speed 350 00:02:14.512 + 00:02:14.531 00:02:12.209 + 00:02:12.225 00:08:53.477
8. 15 TOMASIK Damian 718 Cayman Speed 300 00:02:14.121 + 00:02:15.611 00:02:13.292 + 00:02:13.443 00:08:56.467
9. 9 KURZAJAK Sebastian 718 Boxster Speed 300 00:02:14.317 + 00:02:14.806 00:02:12.732 + 00:02:16.110 00:08:57.965
10. 22 CHRZANOWSKI Paweł 718 Cayman mod. Speed 400 00:02:13.750 + 00:02:14.467 00:02:14.214 + 00:02:15.706 00:08:58.137
11. 103 WITKOWSKI Piotr 996.2 C2 Trophy Youngtimer 00:02:16.754 + 00:02:18.909 00:02:15.194 + 00:02:16.157 00:09:07.014
12. 17 CHOMA Dominik 987 Boxter S Trophy Youngtimer 00:02:15.890 + 00:02:16.409 00:02:17.984 + 00:02:18.020 00:09:08.303
13. 34 PAWŁOWSKI Andrzej 997.2 Trophy Sport 00:02:18.368 + 00:02:18.690 00:02:16.595 + 00:02:16.699 00:09:10.352
14. 41 RODAK Michał 997.2 Carrera 4 Trophy Sport 00:02:20.403 + 00:02:20.544 00:02:14.615 + 00:02:15.046 00:09:10.608
15. 11 WALCZAK Waldemar 991.1 Carrera 4S Speed 350 00:02:17.971 + 00:02:18.754 00:02:16.657 + 00:02:17.556 00:09:10.938
16. 28 JASIEWICZ Piotr 991.2 4S Speed 400 00:02:18.380 + 00:02:19.541 00:02:17.487 + 00:02:20.294 00:09:15.702
17. 109 WĘGRZYNEK Dominika 981 BOXSTER GTS Trophy Sport GT 00:02:21.217 + 00:02:21.424 00:02:18.855 + 00:02:20.212 00:09:21.708
18. 88 DZIKIEWICZ Grzegorz 981 Boxter S Trophy Sport 00:02:23.697 + 00:02:24.240 00:02:20.697 + 00:02:22.145 00:09:30.779
19. 59 BORKOWICZ Michał 718 Cayman Speed 300 00:02:22.230 + 00:02:23.451 00:02:22.704 + 00:02:22.844 00:09:31.229
20. 89 SZUKIEWICZ Radosław 991.1 Carrera S Speed 350 00:02:24.116 + 00:02:26.244 00:02:21.849 + 00:02:23.734 00:09:35.943
21. 45 KOBYLINSKI Szymon 997 GTS Speed 300 00:02:26.697 + 00:02:27.145 00:02:21.697 + 00:02:22.145 00:09:37.684
22. 31 BUDZIŃSKI Aleksander 991.1 4S Speed 350 00:02:27.562 + 00:02:28.527 00:02:23.240 + 00:02:25.822 00:09:45.151
23. 100 BUDZIŃSKI Tomasz 991.2 Turbo S Speed 500 00:02:33.674 + 00:02:34.610 00:02:24.419 + 00:02:24.486 00:09:57.189
24. 10 DOPIERA Marek 996.1 Trophy Youngtimer 00:02:33.773 + 00:02:34.950 00:02:30.782 + 00:02:30.808 00:10:10.313
25. 16 GRABIEC Artur Cayenne Turbo Panamericana 00:03:03.780 + 00:03:52.543 00:02:17.662 + 00:02:18.729 00:11:32.714
26. 44 ADAMOWICZ Wojciech 718 Cayman S mod. Speed 400 00:02:16.047 + 00:02:17.514 00:04:33.561
27. 8 ĆWIKIEL Tomasz 997.1 Turbo Speed 350 00:02:18.590 + 00:02:19.562 00:04:38.152
28. 18 WĘGRZYNEK Rajmund 718 Cayman GT4 Speed 450 00:02:34.779 + 00:03:07.883 00:05:42.662
29. 37 BLADY Witold 997.2 Carrera S Trophy Sport GT 00:03:09.484 + 00:03:59.789 00:07:09.273
30. 104 KRYSZKOWSKI Mirosław 996.2 Trophy Youngtimer 00:00:00.0
31. 5 SZPOCZEK Damian 981 BOXSTER GTS Trophy Sport GT 00:00:00.0
32. 23 SĄCIŃSKI Tomasz 996.2 GT3 Trophy Sport GT 00:00:00.0
33. 13 PRZYBYLA Krzysztof 991.2 GT 3 RS Speed 550 00:00:00.0
34. 56 POŚPIECH Adam 986 Boxter Trophy Classic 00:00:00.0
35. 24 PILUCHOWSKI Tomasz 991.1 S Speed 350 00:00:00.0
36. 2 MROCZKO Tomasz 718 Spyder Speed 450 00:00:00.0
37. 107 MENDERSKI Marcin 991.2 GT 3 RS Speed 550 00:00:00.0
38. 42 FILIPOWICZ Marcin 993 Carrera CUP 300 00:00:00.0
39. 101 KEKUS Orfeusz Macan S Panamericana 00:00:00.0
40. 29 JAKIMIUK Artur 991.2 GT 3 RS Speed 550 00:00:00.0
41. 25 GNAT Tomasz 981 Cayman S Trophy Sport 00:00:00.0
42. 21 BRODZIK Adrian 718 Cayman GT4 Speed 450 00:00:00.0
43. 26 BRODZIK Paweł 718 Cayman GT4 Speed 450 00:00:00.0
44. 106 BŁASZCZYK Michał 996 Millennium Trophy Youngtimer 00:00:00.0
45. 32 AUGUSTYNIAK Michał 996 turbo Trophy Sport GT 00:00:00.0
46. 00:00:00.0
47. 46 ŚWIDERSKI Sebastian 991.2 GT3 Speed 500 00:00:00.0