Porsche CUP 2021 - Tor Ułęż

Suma najlepszych czasów

Średnia czasów z wyników
Wyniki kategorii RANKING Open Popołudnie 00:02:16.,72

Msc Nr Nazwisko / Imię Marka Model Klasa Wyniki kategorii RANKING Open Popołudnie Czas sumaryczny
1. 4 BARTNIK Mariusz 991.1 GT3 Speed 450 00:02:03.688 + 00:02:03.848 00:04:07.536
2. 12 DOLUK Dawid 991.1 GT3 Speed 450 00:02:03.629 + 00:02:05.320 00:04:08.949
3. 20 SUWAŁA Piotr 992 4S Speed 450 00:02:09.343 + 00:02:09.618 00:04:18.961
4. 97 CHMIELECKI Tomasz 996 turbo Trophy Sport GT 00:02:11.214 + 00:02:11.296 00:04:22.510
5. 1 WITT Tomasz 997.1 Turbo Speed 350 00:02:11.197 + 00:02:11.712 00:04:22.909
6. 35 JUNCZYK Adam 991.1 4S Speed 350 00:02:12.209 + 00:02:12.225 00:04:24.434
7. 7 CELNER Marek 997.1 Turbo Speed 350 00:02:11.944 + 00:02:13.612 00:04:25.556
8. 15 TOMASIK Damian 718 Cayman Speed 300 00:02:13.292 + 00:02:13.443 00:04:26.735
9. 9 KURZAJAK Sebastian 718 Boxster Speed 300 00:02:12.732 + 00:02:16.110 00:04:28.842
10. 41 RODAK Michał 997.2 Carrera 4 Trophy Sport 00:02:14.615 + 00:02:15.046 00:04:29.661
11. 22 CHRZANOWSKI Paweł 718 Cayman mod. Speed 400 00:02:14.214 + 00:02:15.706 00:04:29.920
12. 103 WITKOWSKI Piotr 996.2 C2 Trophy Youngtimer 00:02:15.194 + 00:02:16.157 00:04:31.351
13. 34 PAWŁOWSKI Andrzej 997.2 Trophy Sport 00:02:16.595 + 00:02:16.699 00:04:33.294
14. 11 WALCZAK Waldemar 991.1 Carrera 4S Speed 350 00:02:16.657 + 00:02:17.556 00:04:34.213
15. 17 CHOMA Dominik 987 Boxter S Trophy Youngtimer 00:02:17.984 + 00:02:18.020 00:04:36.004
16. 16 GRABIEC Artur Cayenne Turbo Panamericana 00:02:17.662 + 00:02:18.729 00:04:36.391
17. 28 JASIEWICZ Piotr 991.2 4S Speed 400 00:02:17.487 + 00:02:20.294 00:04:37.781
18. 109 WĘGRZYNEK Dominika 981 BOXSTER GTS Trophy Sport GT 00:02:18.855 + 00:02:20.212 00:04:39.067
19. 88 DZIKIEWICZ Grzegorz 981 Boxter S Trophy Sport 00:02:20.697 + 00:02:22.145 00:04:42.842
20. 45 KOBYLINSKI Szymon 997 GTS Speed 300 00:02:21.697 + 00:02:22.145 00:04:43.842
21. 59 BORKOWICZ Michał 718 Cayman Speed 300 00:02:22.704 + 00:02:22.844 00:04:45.548
22. 89 SZUKIEWICZ Radosław 991.1 Carrera S Speed 350 00:02:21.849 + 00:02:23.734 00:04:45.583
23. 100 BUDZIŃSKI Tomasz 991.2 Turbo S Speed 500 00:02:24.419 + 00:02:24.486 00:04:48.905
24. 31 BUDZIŃSKI Aleksander 991.1 4S Speed 350 00:02:23.240 + 00:02:25.822 00:04:49.062
25. 10 DOPIERA Marek 996.1 Trophy Youngtimer 00:02:30.782 + 00:02:30.808 00:05:01.590
26. 46 ŚWIDERSKI Sebastian 991.2 GT3 Speed 500 00:00:00.0
27. 5 SZPOCZEK Damian 981 BOXSTER GTS Trophy Sport GT 00:00:00.0
28. 23 SĄCIŃSKI Tomasz 996.2 GT3 Trophy Sport GT 00:00:00.0
29. 13 PRZYBYLA Krzysztof 991.2 GT 3 RS Speed 550 00:00:00.0
30. 56 POŚPIECH Adam 986 Boxter Trophy Classic 00:00:00.0
31. 24 PILUCHOWSKI Tomasz 991.1 S Speed 350 00:00:00.0
32. 2 MROCZKO Tomasz 718 Spyder Speed 450 00:00:00.0
33. 107 MENDERSKI Marcin 991.2 GT 3 RS Speed 550 00:00:00.0
34. 104 KRYSZKOWSKI Mirosław 996.2 Trophy Youngtimer 00:00:00.0
35. 101 KEKUS Orfeusz Macan S Panamericana 00:00:00.0
36. 29 JAKIMIUK Artur 991.2 GT 3 RS Speed 550 00:00:00.0
37. 25 GNAT Tomasz 981 Cayman S Trophy Sport 00:00:00.0
38. 42 FILIPOWICZ Marcin 993 Carrera CUP 300 00:00:00.0
39. 8 ĆWIKIEL Tomasz 997.1 Turbo Speed 350 00:00:00.0
40. 21 BRODZIK Adrian 718 Cayman GT4 Speed 450 00:00:00.0
41. 26 BRODZIK Paweł 718 Cayman GT4 Speed 450 00:00:00.0
42. 106 BŁASZCZYK Michał 996 Millennium Trophy Youngtimer 00:00:00.0
43. 37 BLADY Witold 997.2 Carrera S Trophy Sport GT 00:00:00.0
44. 32 AUGUSTYNIAK Michał 996 turbo Trophy Sport GT 00:00:00.0
45. 44 ADAMOWICZ Wojciech 718 Cayman S mod. Speed 400 00:00:00.0
46. 00:00:00.0
47. 18 WĘGRZYNEK Rajmund 718 Cayman GT4 Speed 450 00:00:00.0