|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Anna BAŃKOWSKA
| KS Podlasie Białystok
| Białystok
| 00:16:08
|
2
| Beata KLIMEK
| KS AZS AWF Biała Podlaska
| Rawa Mazowiecka
| 00:17:39
|
3
| Natalia MIERZLIKIN
| brak
| Warszawa
| 00:17:49
|
4
| Dominika WIECHA
| UKS Orientuś Łódź
| Łódź
| 00:18:10
|
5
| Aleksandra KAROLCZUK
| KP LO Rawa Mazowiecka
| Rawa Mazowiecka
| 00:18:26
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Michał OLEJNIK
| ORT
| Szklarska Poręba
| 00:15:12
|
2
| Tomasz OSMULSKI
| OSMO
| Łódź
| 00:15:25
|
3
| Jakub CZYŻEWSKI
| RYSIOTEAM
| Konstantynów Łódzki
| 00:16:02
|
4
| Grzegorz MICHALAK
| SPEC KABLE
| Poznań
| 00:16:20
|
5
| Sebastian WASZAK
| Brothers Team
| Włocławek
| 00:16:21
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Jakub PRZYGODA
| brak
| Łódź
| 00:30:29
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Antonina BARTCZAK
| UKS Orientuś Łódź
| Łódź
| 00:20:37
|
2
| Małgorzata GOŹDŹ-ROSZKOWSKA
| brak
| Konstantynów Łódzki
| 00:22:43
|
3
| Emilia OLCZAK
| Razem Trenujemy Sport
| Łódź
| 00:26:52
|
4
| Alicja OŚLIZŁO
| Monar Ozorków
| Ozorków
| 00:27:39
|
5
| Emilia GRAJKOWSKA
| Monar Ozorków
| Ozorków
| 00:31:07
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Anna ŁAWRENIN
| Takeda Running Team
| Łódź
| 00:19:07
|
2
| Anna STASIAK
| 9ŁBOT
| Aleksandrów Łódzki
| 00:22:01
|
3
| Weronika HEDZIELSKA
| Natural Born Runners
| Poznań
| 00:22:21
|
4
| Iga KOŁACZ-SŁOMA
| Lafiryndy i Gamonie
| Łódź
| 00:22:24
|
5
| Daria ZBOROWSKA
| brak
| Pisarzowice
| 00:22:40
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Agata PSKIT
| 9ŁBOT
| Łódź
| 00:18:53
|
2
| Malgorzata MICHALAK-MATTAR
| Szakale Bałut Łódź
| Rąbień AB
| 00:19:05
|
3
| Marta BUKOWSKA
| brak
| Łódź
| 00:19:22
|
4
| Małgorzata BEDNAREK
| brak
| Rawa Mazowiecka
| 00:19:37
|
5
| Justyna WAŁOWSKA
| NO NAME TEAM
| Budzisław
| 00:19:46
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Katarzyna WOLSKA
| ORT
| Łódź
| 00:19:06
|
2
| Agnieszka SYCHNIAK
| AKADEMIABIEGACZA.pl
| Łódź
| 00:20:11
|
3
| Grażyna STASIAK
| Dradura & FourTriSquad
| Łódź
| 00:21:24
|
4
| Magdalena KLIMEK
| WKB Maratończyk Włocławek
| Włocławek
| 00:21:39
|
5
| Elżbieta MATUSZEWSKA
| WKB Maratończyk Włocławek
| Włocławek
| 00:21:39
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Magdalena GUTRAL
| WKB Maratończyk Włocławek
| Włocławek
| 00:19:50
|
2
| Magdalena ZIÓŁEK
| ORT
| Józefosław
| 00:20:32
|
3
| Magdalena MIŁOSZ
| KS Sieradz Biega
| Sieradz
| 00:21:19
|
4
| Joanna WOJTAKOWSKA
| Wanda Panfil Team
| Tomaszów Maz.
| 00:21:25
|
5
| Sylwia FLORCZAK
| Szakale Bałut Łódź
| Łódź
| 00:22:16
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Joanna ANDRZEJEWSKA
| lubelskibiegacz.pl TEAM
| Lublin
| 00:20:09
|
2
| Joanna SPUŁTOWSKA
| VEOLIA / ORT
| Łódź
| 00:21:40
|
3
| Renata GŁOWACKA
| Ultra Piotrków
| Piotrków Trybunalski 97-300, ul. Szmidta 2b
| 00:23:53
|
4
| Barbara POPEK
| Sobieski6
| Jastrzębie-Zdrój
| 00:24:25
|
5
| Sylwia BIAŁECKA
| EVERRUN
| Łódź
| 00:24:29
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Teresa BRYKOWSKA
| ADA TEAM
| Pabianice
| 00:24:21
|
2
| Joanna MĘDREK
| Pietrzyk Running Team
| Koluszki
| 00:25:47
|
3
| Halina WALCZAK
| brak
| Łódź
| 00:28:12
|
4
| Ewa SIERZPUTOWSKA
| Guns n' Roses Run Team
| Warszawa
| 00:28:47
|
5
| Jolanta KROKOCKA
| FUNDACJA BIEGAMY POLESIE
| Polesie
| 00:29:10
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Wiesława ANTONIAK
| RYSIOTEAM
| Łódź
| 00:24:45
|
2
| Małgorzata SKRZYPCZAK
| Nessi Time Kalisz
| Kościelna Wieś
| 00:25:12
|
3
| Ela MADEJ
| brak
| Łódź
| 00:28:51
|
4
| Anna MOSTOWA-MAŁECKA
| brak
| Łódź
| 00:28:55
|
5
| Lucyna OLAK
| brak
| Łódź
| 00:31:23
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Wiesława ORŁOWSKA
| brak
| Grabów
| 00:25:29
|
2
| Teresa RICHOZ
| Fundacja Biegamy Polesie
| Polesie62
| 00:28:03
|
3
| Alicja KLIMCZAK
| brak
| Łask
| 00:34:16
|
4
| Elżbieta KUBICKA
| brak
| Łódź
| 00:41:06
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Jadwiga WIKTOREK
| brak
| Łódź
| 00:37:25
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Michał PIETRZAK
| WKB Maratończyk Włocławek
| Włocławek
| 00:17:52
|
2
| Igor FRYDRYSIAK
| Kutno Biega
| kutno
| 00:18:20
|
3
| Oliwier ZIĄBKA
| MKS Aleksandrów Łódzki
| Aleksandrów Łódzki
| 00:18:23
|
4
| Igor DĘBSKI
| KLUB ROSSMANN
| Łódź
| 00:19:19
|
5
| Daniel MALCZEWSKI
| RAJSPORT ACTIVE
| Rąbień
| 00:19:37
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Jedrzej HASIURA
| RYSIOTEAM
| Starowa Góra
| 00:16:38
|
2
| Dawid JĘDRZEJEWSKI
| ORT
| Łódź
| 00:17:09
|
3
| Maciej MARCZAK
| brak
| Doruchów
| 00:17:26
|
4
| Szymon SOBCZAK
| brak
| Brzeziny
| 00:17:39
|
5
| Andrzej WEBER
| brak
| Łódź
| 00:17:45
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Michał WITKOWSKI
| #PLANBIEGANIE
| Łódź
| 00:16:31
|
2
| Mateusz KRAJDA
| Krajdzik Team
| Zelów
| 00:16:42
|
3
| Paweł KOPACZEWSKI
| FLEX ŁÓDŹ
| Łódź
| 00:16:51
|
4
| Mateusz ŚLIWIŃSKI
| lubelskibiegacz.pl TEAM
| Lublin
| 00:16:54
|
5
| Adam STANGRECIAK
| #PLANBIEGANIE
| Łódź
| 00:17:04
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Robert PASTERNAK
| WKB Maratończyk Włocławek
| Włocławek
| 00:18:02
|
2
| Janusz CHRAPEK
| KLUB ROSSMANN
| Warszawa
| 00:18:06
|
3
| Bartosz STROJKOWSKI
| Łódź Kocha Sport
| Łódź
| 00:18:26
|
4
| Piotr SĘCZKOWSKI
| brak
| Łódź
| 00:18:26
|
5
| Adam FLORCZAK
| brak
| Łódź
| 00:18:25
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Maciej FRANKOWSKI
| Beauty Sport Run
| Konstantynów Łódzki
| 00:17:44
|
2
| Jarosław SZEWCZYK
| brak
| Nowy Bedoń
| 00:18:55
|
3
| Grzegorz STEFANIAK
| 9ŁBOT
| Rawa Mazowiecka
| 00:19:05
|
4
| Mariusz PEĆ
| Biliński Team Run&Walk
| Pabianice
| 00:19:12
|
5
| Maciej ŁUKOMSKI
| Szakale Bałut Łódź
| Łódź
| 00:19:47
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Sławomir URBAŃSKI
| KS GEPARD KĘPNO
| Łęka Opatowska
| 00:17:19
|
2
| Robert WÓJCIK
| Razem Trenujemy Sport
| Zgierz
| 00:17:45
|
3
| Dariusz STAWIKOWSKI
| RYSIOTEAM
| Łódź
| 00:18:56
|
4
| Paweł GAJEWSKI
| Beauty Sport Run
| Łódź
| 00:19:20
|
5
| Adam BIAŁEK
| Gepardy z Łodzi
| Łódź
| 00:19:41
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Janusz PIETRASIAK
| RYSIOTEAM
| Łódź
| 00:18:47
|
2
| Wojciech ZALASA
| Łódź Kocha Sport
| Łódź
| 00:20:26
|
3
| Jarosław GÓŻAŃSKI
| Łódź Kocha Sport
| Łódź
| 00:21:24
|
4
| Wojciech WOJTYSIAK
| brak
| Ostrów Wielkopolski
| 00:21:35
|
5
| Piotr PŁOSKOŃSKI
| KBKS RADOMSKO
| Strzałków
| 00:21:40
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Grzegorz ALFUT
| Velo Sierpc
| Sierpc
| 00:21:15
|
2
| Zdzisław MOTYKA
| TKKF KUBUŚ SIERPC
| SIERPC
| 00:22:15
|
3
| Mariusz WÓJCIK
| Politechnika Łódzka
| Łódź
| 00:22:27
|
4
| Krzysztof DYKTYŃSKI
| VEOLIA / ORT
| Łódź
| 00:22:29
|
5
| Artur MIKINA
| Guns n' Roses Run Team
| Warszawa
| 00:22:58
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Dariusz DALGIEWICZ
| Guns n' Roses Run Team
| Łomianki
| 00:20:43
|
2
| Leszek SNOCHOWSKI
| LESZEK TEAM
| Lgota Wielka
| 00:21:38
|
3
| Stanisław SKRZEK
| brak
| Łódź
| 00:22:09
|
4
| Marek CICHY
| Ecotech Complex Lublin
| Lublin
| 00:23:31
|
5
| Janusz KURPIEWSKI
| UKS Dziewiątka KUTNO
| KUTNO
| 00:23:32
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Andrzej DOMINIAK
| brak
| Łódź
| 00:23:24
|
2
| Slawek MARCZAK
| brak
| Łódź
| 00:26:25
|
3
| Stanisław KARBOWNIK
| Łódź Kocha Sport
| Łódź
| 00:27:36
|
4
| Wojciech ILSKI
| Aktywny Senior
| Łódź
| 00:28:01
|
5
| Stefan ŁAPCZYŃSKI
| brak
| 95-050 KONSTANTYNÓW Łódzki
| 00:28:25
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Edmund SOWIŃSKI
| TKKF Płock
| Płock
| 00:28:37
|
2
| Czesław NOWAKOWSKI
| brak
| Warszawa
| 00:30:06
|
3
| Aleksander KOMOROWSKI
| brak
| Łódź
| 00:30:31
|
4
| Tadeusz SZEWCZYK
| RYSIOTEAM
| Łódź
| 00:31:54
|
5
| Marian KUPIS
| brak
| Łódź
| 00:35:51
|