|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Olena SHEVCHENKO
| Queen & Trek King Club
| Kyiv
| 08:51:15
|
2
| Patrycja BEREZNOWSKA
| Wieliszew Heron Team
| Wieliszew
| 08:51:16
|
3
| Małgorzata PAZDA-POZORSKA
| AML Słupsk
| Kobylnica
| 08:51:16
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Andrzej PIOTROWSKI
| WKS Wawel Kraków
| Kraków
| 08:11:35
|
2
| Leszek MAŁYSZEK
| KS AZS AWF Katowice
| Siemianowice Śląkie
| 08:31:17
|
3
| Radek BRUNNER
| KOBRAS RUNLAB
| Praha
| 08:48:35
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Agata SIECZKOWSKA
| LKS Korab Olecko
| Gołdap
| 11:46:51
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Karolina ROMAŃSKA
| RK Athletics Warszawa
| Świnoujście
| 11:05:28
|
2
| Marzena PIEKIELNA
| brak
| Żdżary
| 11:21:21
|
3
| Anna PACZUSZKA
| KLUB BIEGACZA WARTA
| Pajęczno
| 11:47:09
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Milena GRABSKA-GRZEGORCZYK
| UKS Azymut Pabianice
| Pabianice
| 09:25:30
|
2
| Monika BIEGASIEWICZ
| MKL Szczecin
| SZCZECIN
| 09:27:15
|
3
| Anna SKUPIEŃ
| TL POGOŃ RUDA ŚLĄSKA
| Ruda Śląska
| 09:41:04
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Iwona MATUSZCZAK-SZULC
| RKL Kusy Rokietnica
| Poznan
| 11:34:19
|
2
| Beata ADASIAK
| FN5
| Ksawerów
| 11:49:11
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Ewa Katarzyna KASIERSKA
| WKB Meta Lubliniec
| Poznań
| 11:57:18
|
2
| Larysa LABARTKAVA
| brak
| Lviv
| 11:43:12
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Michał SEKIETA
| brak
| Łódź
| 11:46:49
|
2
| Miguel VELAYOS LOPEZ
| Team Pollito
| Ávila
| 11:33:39
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Norbert MARCZUK
| LKS Korab Olecko
| Kowale Oleckie
| 08:55:29
|
2
| Jarosław MEJER
| brak
| Wyry
| 09:29:32
|
3
| Dawid CIEPLIK
| SBG Salco Niepołomice
| Dąbcze
| 09:34:53
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Oleksii ALEKSEIENKO
| Żórawski Team
| Warszawa
| 08:55:43
|
2
| Andrzej MAZUR
| KKS SFORA Bojano
| Bojano
| 08:55:58
|
3
| Łukasz WRÓBEL
| UKS Achilles Leszno
| Leszno
| 09:26:20
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Krzysztof BRĄCZYK
| MGLKS Grom Więcbork
| Więcbork
| 09:09:25
|
2
| Roman ELWART
| LKS Puck
| Puck
| 09:11:36
|
3
| Stanislav SOTOLÁŘ
| ČAU/Veselice
| Veselice
| 10:44:44
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Wincenty KORCZAK
| STS Skarżysko-Kamienna
| Antoniówka
| 10:34:22
|
2
| Zbigniew GRANAT
| AZS AWF Warszawa
| Warszawa
| 11:22:23
|
3
| Sanjaya JARASZEK
| KS AZS AWF Katowice
| Nysa
| 11:37:21
|