|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Natalia Przybylak
| LKK Leszno Drużyna Szpiku
| Leszno
| 03:03:43.728
|
2
| Aleksandra Kwaśniewska
| brak
| Zielona Góra
| 04:28:59.932
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Agnieszka Pawlaczek
| brak
| Prusice
| 03:34:40.549
|
2
| Lidia Idzikowska
| Dzikusy Team
| Sątopy
| 04:11:24.331
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Dorota Grzelak
| Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej
| Kudowa-Zdrój
| 03:09:37.913
|
2
| Katarzyna Gosk
| brak
| Nowa Sól
| 03:11:06.845
|
3
| Małgorzata Nowak
| brak
| Międzywodzie
| 03:11:30.130
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Urszula Zadworna
| GRYFLAND GRYFICE
| GRYFICE
| 03:49:13.513
|
2
| Ewa Kowalczyk
| OTR Interkol
| Ostrów Wlkp
| 03:59:40.000
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Iwona Pietruszewska
| LKK Nowogard
| Nowogard
| 03:41:40.200
|
2
| Elżbieta Machoj
| LKK Leszno Drużyna Szpiku
| Leszno
| 03:49:38.752
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Damian Burtowski
| Aventura Sport Cycling Team
| Wrocław
| 02:32:52.024
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Łukasz Kamiński
| Restive Team
| Poznań
| 02:57:16.097
|
2
| Ireneusz Kwaśniewski
| brak
| Zielona Góra
| 04:02:00.202
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Waldemar Kraus
| Kolarze z Górki "Ciśnij" Team
| Gorzów Wielkopolski
| 02:34:32.505
|
2
| Mateusz Kłos
| Obornickie Towarzystwo Cyklistów
| Oborniki
| 02:35:55.272
|
3
| Tomasz Miksa
| KR Jastrzębie Łaskie
| Łask
| 02:41:16.220
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Dariusz Maciejewski
| Rycerze Rolanda Środa Śląska Maciejewski TEAM
| Środa Śląska
| 02:39:41.440
|
2
| Jacek Hoffman
| PRECON POLSKA
| Jastrowie
| 02:46:34.068
|
3
| Karol Pazera
| Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej
| Kudowa-Zdrój
| 02:52:50.149
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Wieslaw Koniecki
| strefa kolorow
| lask
| 02:47:20.990
|
2
| Ryszard Maziarz
| brak
| Trzcianka
| 02:47:39.996
|
3
| Józef Mika
| Brylant Kórnik
| Poznań
| 02:49:37.395
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Janusz Pietruszewski
| LKK Nowogard
| Nowogard
| 02:32:52.300
|
2
| Marian Kędzierski
| Krężbud Wąs Sport
| Wojciechowice
| 02:52:06.982
|
3
| Grzegorz Rosinski
| litiski belchat
| lask
| 02:54:02.603
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Józef Misiak
| Rycerze Rolanda Środa Śląska Maciejewski TEAM
| Miekinia
| 02:56:54.052
|
2
| Ireneusz Piasecki
| Czampion
| Czempiń
| 03:24:30.000
|
3
| Bronisław Krawczyk
| brak
| Czempiń
| 03:54:06.476
|