|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Monika RYCHLAK - BOŻEK
| Stalowowolski Klub Bieczacza
| Stalowa Wola
| 00:24:21
|
2
| Barbara PUDŁO
| Lubelska Grupa Triathlonu
| Lublin
| 00:24:49
|
3
| Julita BUKALSKA
| Zwoleń Biega
| Gózd
| 00:25:46
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Mateusz ŚLIWIŃSKI
| lubelskibiegacz.pl TEAM
| Lublin
| 00:18:27
|
2
| Michał BĄK.
| Drukarnia DAP Kielce/BBL Strawczyn
| Chełmce
| 00:18:31
|
3
| Paweł GROCHMAL
| LUBELSKIBIEGACZ TEAM
| Lublin
| 00:19:00
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Ilona MAZURKIEWICZ
| brak
| Annopol
| 00:26:06
|
2
| Angelika GAŁUS
| NFZ Lublin
| Lublin
| 00:28:38
|
3
| Agnieszka PALUCH
| brak
| Świeciechów
| 00:28:43
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Agnieszka DOBROWOLSKA
| Ludzka Stonoga / Strefatriathlonu Kraśnik
| Kraśnik
| 00:25:58
|
2
| Anna KUDZIEWICZ
| brak
| Lublin
| 00:26:04
|
3
| Justyna TĘCZA
| Kraśnik Biega
| Kraśnik
| 00:26:12
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Jolanta ŻEBROWSKA
| MULTIMEDIA RUNNERS
| Puławy
| 00:26:19
|
2
| Monika BORYC
| Kraśnik Biega
| Kraśnik
| 00:26:47
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Jakub WOŹNIAK
| SPRINT Gorzyce / sprint.egorzyce.pl
| Gorzyce
| 00:20:21
|
2
| Adrian WOJTANOWSKI
| SPRINT Gorzyce / sprint.egorzyce.pl
| Gorzyce
| 00:22:07
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Eryk PIĘTA
| brak
| Winiary
| 00:24:47
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Tomasz ŁEPTUCH
| Stalowowolski Klub Bieczacza
| Komorów
| 00:19:29
|
2
| Marcin KORZONEK
| SPRINT Gorzyce / sprint.egorzyce.pl
| GORZYCE
| 00:19:46
|
3
| Marcin NOWAK
| Stalowowolski Klub Bieczacza
| Stalowa Wola
| 00:19:57
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Tomasz ROZUMSKI
| Erkado Racing Team/strefa triathlonu
| Kraśnik
| 00:20:17
|
2
| Paweł PRZYPOLSKI
| Im-Possible Team
| Warszawa
| 00:20:53
|
3
| Piotr SOBCZYK
| brak
| KIELCE
| 00:20:54
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Stanisław ŁAŃCUCKI
| Stalowowolski Klub Bieczacza
| Stalowa Wola
| 00:19:04
|
2
| Wiesław SZABAT
| brak
| Annopol
| 00:20:39
|
3
| Adam SZYNKOWSKI
| brak
| Nowy Rachów
| 00:23:13
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Andrzej WITKOWSKI
| brak
| przyszow
| 00:38:37
|