Dekoracja

Perły Małopolski 2017 Skała

Na podstawie wyników: Open Bieg Krótki

Bieg Krótki M-20

1

Krzysztof TROJANOWSKI

KS LIMANOWA FORREST
00:24:58
2

Mika MARCIN

 
00:35:20
3

Dawid KRUPA

TRENERBIEGANIA.PL
00:35:44
8

Ostatni sklasyfikowany

 
00:59:20

Bieg Krótki M-16

1

GRZEGORZ BARAN

 
00:27:10
2

Piotr STADNICKI

 
00:34:20
3

Wojciech DYLAG

PIEKIEŁKO FAMILY DYLAN TEAM
00:59:25

Bieg Krótki M-30

1

Michał CZUPKIEWICZ

RAJSPORT ACTIVE
00:27:18
2

Tomasz MADEJ

FIZJOPUNKT KRAKÓW
00:30:22
3

Mateusz LASIK

NIEZRZESZONY
00:32:47
27

Ostatni sklasyfikowany

 
01:42:49

Bieg Krótki M-40

1

Michał SZYMALAK

 
00:29:07
2

Andrzej PŁOSKONKA

 
00:30:03
3

Bartłomiej MAC

RABCZANIE
00:31:52
17

Ostatni sklasyfikowany

 
00:48:21

Bieg Krótki K-20

1

Anita SZKLANA

 
00:29:15
2

Marta WIERZBANOWSKA

 
00:33:44
3

Sylwia WDOWIAK

 
00:35:17
17

Ostatni sklasyfikowany

 
00:57:05

Bieg Krótki M-J

1

Franciszek LAMPART

RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM
00:30:25
2

Antoni LAMPART

RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM
00:31:27
3

Michał NAWORYTA

KKM KALORYFER
00:34:10
7

Ostatni sklasyfikowany

 
00:59:21

Bieg Krótki K-30

1

Alicja GACEK

KOMBINAT TRENINGU
00:30:56
2

Ewa KAMYKOWSKA

BRAK
00:31:33
3

Kasia ZELAZKO

KOMBINAT TRENINGU
00:31:36
34

Ostatni sklasyfikowany

 
02:17:41

Bieg Krótki M-50

1

JÓZEF BARAN

 
00:31:12
2

Józef FORYSTEK

brak
00:34:52
3

Tomasz ROIK

TYLKO JA
00:40:23
4

Ostatni sklasyfikowany

 
00:58:27

Bieg Krótki K-40

1

Renata PRZEBINDA

 
00:33:57
2

Aneta WĘGRZYNEK

brak
00:34:26
3

Agnieszka DĘBSKA

 
00:35:29
17

Ostatni sklasyfikowany

 
00:48:20

Bieg Krótki K-16

1

Emilia MARCHEWKA

 
00:34:59
2

Katarzyna BIEGUN

WKS WAWEL
00:36:04
3

Marcelina DUKAT

TEAM PRESTO
00:38:00
5

Ostatni sklasyfikowany

 
00:44:26

Bieg Krótki K-J

1

Urszula WYPYCH

 
00:35:14
2

Joanna KURTYKA

 
00:41:13
3

Dagmara KULISA

TEAM PRESTO
00:44:26
5

Ostatni sklasyfikowany

 
00:48:29

Bieg Krótki M-60

1

Roman PIERZCHAŁA

 
00:38:06
2

Jerzy MORDARSKI

 
00:38:50
3

Ryszard SUŁEK

 
00:41:16
4

Ostatni sklasyfikowany

 
00:41:47

Bieg Krótki K-50

1

Grażyna KMIOTEK

ZAMEK DUBIECKO RUNNING TEAM
00:48:12
2

Urszula SZYSZKA

PKO BANK POLSKI
00:57:43
3

Ewa JODŁOWSKA

brak
01:06:05